Stranica 282 od 310 PrviPrvi ... 182232272280281282283284292 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 14,051 do 14,100 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #14051

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Kengurice, mislim da svakako ima razlike.
    Ladida odg. Sam ti privatno porukom, ne znam jel se ovdje smiju stavljati cijene

  2. #14052

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Cure moje, kasni mi m (mjesec pauze, dakle no ivf) ali prisutan smeđi iscj. I temp viša od 37. Test neg. (30.dc). Prošli ciklus uz transfer i crinone je isto kasnila (29.dc). Da li se i vama nakon ivfa pomaknuo ciklus?
    Posljednje uređivanje od Ladida : 23.04.2019. at 21:48 Razlog: Moram dodati još jednu informaciju

  3. #14053

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Da, moguce je

  4. #14054

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity, žao mi je zbog toga kako se dr. ponijela prema tebi, a bila si iskrena! Drzim fige da sve bude u redu.
    Vaki, da. Uz sve nedaće, još i čekanje na lijekove.
    Hvala ti. Znači i lijekovi se moraju čekat, uf... strpljenja nikad dosta, ali sve će se to isplatiti ubrzo.

  5. #14055

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Meni je nakon stimulacije prva m dosla 5 dana ranije. Tj. Kad sam prestala s utricima i estrofemom. Sljedeca je kasnila dva tjedna uz ljekove ju dobila. I treći ciklus dobitan prvi fet

  6. #14056

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje, kasni mi m (mjesec pauze, dakle no ivf) ali prisutan smeđi iscj. I temp viša od 37. Test neg. (30.dc). Prošli ciklus uz transfer i crinone je isto kasnila (29.dc). Da li se i vama nakon ivfa pomaknuo ciklus?
    Ne znam dal' bi ti prirodni ivf mogao utjecati na ovaj ciklus pošto je bio samo crinone.. Ima smisla to što ti je onaj ciklus nakon postupka krenuo kasnije jer ga je crinone odgodio, a sad... Možda utječe isčekivanje novog postupka pa se poremetilo (čitala sam na par mjesta da se isto dogodilo ženama baš u tom isčekivanju prvog dana ciklusa pred postupak). Kad uočiš pad temp., onda bi i M trebala doći kako spada. Bit će sve ok, bitno da dođe, pa ćeš krenuti u nove pobjede.

  7. #14057

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj stars001 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je nakon stimulacije prva m dosla 5 dana ranije. Tj. Kad sam prestala s utricima i estrofemom. Sljedeca je kasnila dva tjedna uz ljekove ju dobila. I treći ciklus dobitan prvi fet
    Uz koje lijekove si dobila i da li si se onda javila humanoj s problemom ili svom ginekologu?

    Antigravity, hvala na podršci! Evo jutros je bila 36.7, ali i dalje ništa osim malo smeđarenja i boluckanja. Nadam se sutra!

  8. #14058
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Meni ti uvijek kasni 5 dana nakon postupka. Eto, u ovom postupku nisam imala transfera zbog zamrzavanja svih embrija pa mi je mjesečnica ipak kasnila. Isto tako će biti s idućom mjesečnicom, dala bih se kladit da će biti tako. Treba mi barem 2 ciklusa da se sve vrati na staro. Nisam trošila nikakve lijekove, ali ako ti kasni više od 7 dana onda idi kod ginekologa pa će ti dati duphastone.

  9. #14059

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Uz koje lijekove si dobila i da li si se onda javila humanoj s problemom ili svom ginekologu?

    Antigravity, hvala na podršci! Evo jutros je bila 36.7, ali i dalje ništa osim malo smeđarenja i boluckanja. Nadam se sutra!
    Zvala svog ginica i dao mi duphaston. 10 dana pilai kad sam zadnju popila dobila m dan poslije. Pitala dal to sta steti za ubuduce. Da ne samo moze pomoci. Zvala sam i humanu za svaki slucaj i rekli su da ok neka popijem to i javim se kad dobijem. I u tom ciklusu endo bio odlican i bila ovulacija napravljen fet i eto nas cca 4mj smo sada.

  10. #14060

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    A tu sam m jedva cekala da bude transfer i nikako da dode. Znaci kasnila 2 tjedna plus 10 dana tablete i tek ju onda dobila. Ludila sam

  11. #14061

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj MalaZlatokosa prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala .Ne nadam se bas previse .
    Kako si? Jesi li vadila betu?

  12. #14062

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    97

    Početno

    Dan. Ne uspijevam dobiti dr., a zaboravila sam pitati kada počinjem sa utrogestanom nakon ET-a, odmah nakon 8 sati, ili tek navečer. Terapija mi je 3x2 100 mg utrogestana, estrofem 2x1mg i folacin. Ne bih htjela staviti prije vremena a ni zakasniti... Pomagajte ako tko ima iskustva. Ne mogu se sjetiti kako je bilo na zadnjem transferu.

  13. #14063
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Panta13 prvotno napisa Vidi poruku
    Dan. Ne uspijevam dobiti dr., a zaboravila sam pitati kada počinjem sa utrogestanom nakon ET-a, odmah nakon 8 sati, ili tek navečer. Terapija mi je 3x2 100 mg utrogestana, estrofem 2x1mg i folacin. Ne bih htjela staviti prije vremena a ni zakasniti... Pomagajte ako tko ima iskustva. Ne mogu se sjetiti kako je bilo na zadnjem transferu.
    Normalno, kako bilo i prije transfera!!!![emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  14. #14064
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Kako kaže ljube555, kako si stavljala prije transfera tako nastavi i sad. Stavljaj u isto vrijeme kao jučer. Nakon 8 sati pa navečer...

  15. #14065

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Meni su stavili utriće ujutro na transferu i onda mi je sestra rekla da stavim opet poslijepodne i navečer po dvije. Izrazila se / doručak - ručak - večera.

  16. #14066
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Da, tako su i njoj stavili ujutro. Zato kažem nakon 8 sati (dakle popodne) pa opet navečer. Ma sve će biti o.k., ne brini.

  17. #14067

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    97

    Početno

    Hvala, tako sam i napravila.
    2 dn po transferu se ipak digla do apoteke, nadam se da tih par min hoda nije loša stvar...

  18. #14068
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Nije to loše, zapravo ti je to dobro zbog cirkulacije. Samo ti šeći, ali nemoj dizati ništa teško.

  19. #14069

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Ja sam prva dva dana lezala. Nakon toga se vratila svim svojim obavezama i radila sasvim normalno po doma. Nosila ves usisavala peglala itd. Mislim da mirovanje nema veze s tim. Ako se uhvati uhvatiti ce se mirovale vi ili ne.

  20. #14070

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    8

    Početno

    Bok, nova sam u ovome pa imam malo pitanjce.... 11 dnt (3trodnevnog embrija) sam počela nešto blago krvarit, odnosno smeđarit. Testovi negativni, beta 13dnt negativna. Mogu mirne duše prestat stavljat crinone je tako? Pretpostavljam da on sprječava da prokrvarim.

  21. #14071
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Vendella - žao mi je draga. Možeš prestati s progesteronom. Ja uvijek dobijem oko 6. dana kad prekinem terapiju.
    Posljednje uređivanje od Vaki : 03.05.2019. at 11:00

  22. #14072

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Vendella - žao mi je draga. Možeš prestati s progesteronom. Ja uvijek dobijem oko 6. dana kad prekinem terapiju.
    Hvala, tako sam i mislila. Danas ujutro sam i prokrvarila, ali nikako da krene kako treba, a cijelo vrijeme boli skoro kao da ide. Ništa, sad nek se to pokrene pa u novi pokušaj (idemo probat još jedan prirodni).

  23. #14073

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj vendella prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, tako sam i mislila. Danas ujutro sam i prokrvarila, ali nikako da krene kako treba, a cijelo vrijeme boli skoro kao da ide. Ništa, sad nek se to pokrene pa u novi pokušaj (idemo probat još jedan prirodni).
    Žao mi je zbog neg. bete. Sretno u idućem postupku, neka se uhvati!

  24. #14074
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Cure, nema nikoga da je u postupku?
    Trudnice naše, kako ste nam vi? Ja još uvijek čekam da procurim pa konačno po svoje eskime!

  25. #14075

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Bok bok! Evo ja sam danas 8 dnt 8 stanicnog embrija i sve se mislim da bi mogla pisnuti test jer sam sve nervoznija! Od simptoma jedino su mi grudi malo povecane i bradavice minimalno osjetljive standard kao svaki put! Citam svako malo i pratim sto se na forumu događa! Malo je zatihnulo ovdje! Ima li jos netko da je nakon transfera?

  26. #14076
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok bok! Evo ja sam danas 8 dnt 8 stanicnog embrija i sve se mislim da bi mogla pisnuti test jer sam sve nervoznija! Od simptoma jedino su mi grudi malo povecane i bradavice minimalno osjetljive standard kao svaki put! Citam svako malo i pratim sto se na forumu događa! Malo je zatihnulo ovdje! Ima li jos netko da je nakon transfera?
    Sretno

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  27. #14077

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Hvala ti ljube! Budemo vidili sto ce bit ovaj put! Pratim da si aktivna na onom drugom forumu Odbrojavanju!

  28. #14078
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Hay - nemoj još, rano ti je. Pričeka još 2 dana. Sretno!

  29. #14079

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Hay - nemoj još, rano ti je. Pričeka još 2 dana. Sretno!
    Draga Vaki, da probat cu izdrzat jos tri dana... ufff to vrijeme sporo ide!

  30. #14080
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti ljube! Budemo vidili sto ce bit ovaj put! Pratim da si aktivna na onom drugom forumu Odbrojavanju!
    Jesam jesam...i cini se da cu do penziji biti

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  31. #14081

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Ljube dok god imamo barem malo volje nema odustajanja!

  32. #14082

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok bok! Evo ja sam danas 8 dnt 8 stanicnog embrija i sve se mislim da bi mogla pisnuti test jer sam sve nervoznija! Od simptoma jedino su mi grudi malo povecane i bradavice minimalno osjetljive standard kao svaki put! Citam svako malo i pratim sto se na forumu događa! Malo je zatihnulo ovdje! Ima li jos netko da je nakon transfera?
    Sretnoooo, javi što kaže testić!

  33. #14083

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Tnx, budem sutra! Tad ce bi bit 11 dnt 8 stanicnog. Nema nikoga izgleda osim mene da aktivno prati forum a da je bio na transferu?

  34. #14084
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Izgleda da nema, ali ima nas koje aktivno pratimo da nam ne promakne tvoj plusić.

  35. #14085

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Izgleda da nema, ali ima nas koje aktivno pratimo da nam ne promakne tvoj plusić.
    Hvala ti Vaki! Ja se psihicki pripremam za sutra jos jedan neuspjeh! Uglavnom samo osluskujem simptome, znam da je to sve relativno i da ne mora bit niti jedan jedini simptom ali ja sve nekako ocekujem neke promjene. Prsa me sve manje bole tako da mi se to nikako ne svidja!

  36. #14086

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, nema nikoga da je u postupku?
    Trudnice naše, kako ste nam vi? Ja još uvijek čekam da procurim pa konačno po svoje eskime!
    Draga Vaki, evo da se malo javim s trudničkim novostima.

    Bila sam na utz-u, bebica maše rukicama i nogicama.
    U 12. tjednu sam i beba je ok veličine, to štima i jako sam sretna zbog toga.

    Međutim, imam i par problemčića - dakle ona infekcija koju sam spominjala (za 2 tjedna krećem s antibioticima napokon).
    Onda imam miom za kojeg znam od prije, povećao se otkako sam trudna što je očekivano zbog hormona i sad posteljica prelazi preko njega u jednom dijelu.
    I potpuna novost - polip na vratu maternice dosta velik, doktorica u čudu kako ga nitko nije skužio (pa ni ona). A pregledavali me u spekulima masu puta ove godine različiti ginekolozi. Ona misli da je nastao prije trudnoće zbog veličine. Uglavnom, ni ona ni ja nismo oduševljene sa svime nabrojanim. Opet je bila pomalo brutalna na riječima, ali ovaj put se nisam rasplakala nakon pregleda.

    Trebam to prihvatit i idem rješavat što se može i nadat se da neće ugroziti trudnoću. Mislit pozitivno!

    I ja jedva čekam da ideš po svoje eskime!

  37. #14087

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti Vaki! Ja se psihicki pripremam za sutra jos jedan neuspjeh! Uglavnom samo osluskujem simptome, znam da je to sve relativno i da ne mora bit niti jedan jedini simptom ali ja sve nekako ocekujem neke promjene. Prsa me sve manje bole tako da mi se to nikako ne svidja!
    Pusti simptome ako ikako možeš (mene je to dovelo do ludila)... bila sam skoro pa sigurna da ništa od toga (radila testove da otpišem postupak), pa eto prvo sjena na testu, a onda i plus na digitalnom

    Sretno i javi nam!

  38. #14088

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Upravo sam napravila test i negativan je, 11 dnt 8 stanicnog! Nisam ocekivala ali sam opet bas tuzna! Nadam se da cu skupit snage za ic u sljedeci postupak, cekaju me jos zaledjenih jajnih stanica. Sad nemam pojma kad ce mi M krenut i dal ima smisla stavljat Crinone gel....

  39. #14089
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Antigravity - prekrasno za bebicu. Žao mi je da te baš to sve zadesilo, infekcija i polip. Antibiotici ne bi trebali štetiti, znam da ih je kolegica pila zbog ureaplazme i s bebom je sve o.k. Ne znam što namjerava s polipom!? To sad ne smije dirati...
    Hay - ja sam ih uvijek koristila do bete, nešto mi je doktorica govorila da ih trebam koristiti do određenog dana neovisno o rezultatu. Ne znam više zašto... Ne trebam ti uopće govoriti koliko mi je žao jer znam kako se sad loše osjećaš.

  40. #14090

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Hvala ti Vaki na podrsci! Uvijek ti šokovi od neuspjeha me uzdrmaju ali valjda me gore netko cuje pa ce nas pljunut neka sreca jednoga dana! Napravit cu ujutro jos jedan test s jutarnjim urinom pa cemo zatvorit tu priču! Idemo dalje... nastavit cu s Crinone pa ce valjda doc ili dan za betu ili M

  41. #14091

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Test je opet negativan, druge crte nema niti blizu. Do vađenja bete je jako daleko jos tjedan dana, nisam pametna sto sad najrađe bi prestala s progesteronom da mi stvari krenu i da sto prije krenem u novi ciklus dalje. Ako odem sutra izvadit, graknut ce na mene sto sam isla prije datuma kad mi je napisano u nalazu ako beta bude mala pa cu vjerujem morat ic jos jednom! Cure, sto bi vi napravile na mom mjestu?

  42. #14092
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Test je opet negativan, druge crte nema niti blizu. Do vađenja bete je jako daleko jos tjedan dana, nisam pametna sto sad najrađe bi prestala s progesteronom da mi stvari krenu i da sto prije krenem u novi ciklus dalje. Ako odem sutra izvadit, graknut ce na mene sto sam isla prije datuma kad mi je napisano u nalazu ako beta bude mala pa cu vjerujem morat ic jos jednom! Cure, sto bi vi napravile na mom mjestu?
    Izvadila betu

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  43. #14093
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Hjoj, baš mi je žao. Ja bih isto izvadila betu i nazvala da pitam za dalje, naravno kad stignu nalazi.

  44. #14094

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Test je opet negativan, druge crte nema niti blizu. Do vađenja bete je jako daleko jos tjedan dana, nisam pametna sto sad najrađe bi prestala s progesteronom da mi stvari krenu i da sto prije krenem u novi ciklus dalje. Ako odem sutra izvadit, graknut ce na mene sto sam isla prije datuma kad mi je napisano u nalazu ako beta bude mala pa cu vjerujem morat ic jos jednom! Cure, sto bi vi napravile na mom mjestu?
    Ja sam tako prošli mjesec se mučila. Izvadila sam na kraju betu na svoju ruku. Po papirima betu sam trebala vadit tek 20 dana nakon transfera, ali nisam mogla čekat. Na kraju sam na 14dnt išla vadit da mirne duše prestanem stavljat crinone. I taman taj dan prokrvarila.

    Ovaj mjesec nemam transfer. Trebala bit punkcija neki dan, ali je folikul puknuo prije punkcije. Napravili su inseminaciju od koje ne očekujem ništa posebno jer nismo baš idealni kandidati za to, ali kad već nismo niš drugo uspjeli uhvatit ovaj mjesec probali bar ovo.

  45. #14095

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Da, ja se mucim i dalje sto napravit! Cini mi se kao da mi stvari nece uopce doc! Probat cu jos sacekat do ponedjeljka jer mi je danas 13dnt tada ce vec bit 16dnt pa bi se vec do tad trebala pokrenut stvar!
    Vendella da, nazalost cesto puta pukne folikul prije vađenja. Makar ste ipak barem nesto iskoristili ovaj ciklus, nikad se ne zna, male su sanse s tim ali opet postoje!

  46. #14096

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Vadila betu i zaista je negativna! Nisam ocekivala drugo! Provjerila i progesteron koji mi je unatoc stavljanju Crinone gela 21, a referentne vrijednosti su od 5-85. Zar nije to premalo za ovu fazu, pogotovo sad dok si stavljam jedanput dnevno Crinone gel, znaci progesteron? Cure, ima li netko iskustva s pracenjem tog progesterona?

  47. #14097
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Hm? I ja mislim da bi trebao biti viši.

  48. #14098

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Hm? I ja mislim da bi trebao biti viši.
    Da, ali svejedno pretpostavljam da progesteron treba past da bi mi krenula M! Nema je za sad niti na vidiku! To me bas brine! Smrc smrc

  49. #14099

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Hay123, pozdrav!
    I meni je kasnila m uz crinone, a sljedeći ciklus bez crinona još više je kasnila, vadila sam tad i 22. Dan progesteron i bio je oko 45.6 i 32. dan dobila m.
    Vidjet ću što sad slijedi s ovim 3. Ciklusom, kad i krećemo na prvu stimulaciju...
    Antigravity meni je samo u glavi ostalo da tvoja bebica maše ovo nevaljalo će sve odmahati...

  50. #14100

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Hay123, pozdrav!
    I meni je kasnila m uz crinone, a sljedeći ciklus bez crinona još više je kasnila, vadila sam tad i 22. Dan progesteron i bio je oko 45.6 i 32. dan dobila m.
    Vidjet ću što sad slijedi s ovim 3. Ciklusom, kad i krećemo na prvu stimulaciju...
    Antigravity meni je samo u glavi ostalo da tvoja bebica maše ovo nevaljalo će sve odmahati...
    Da, rekla bi da ti je u tom ciklusu progesteon bio dosta dobar. Meni se cini da se nedovoljno obraca paznja na taj progesteron, kao stavlja se vaginalno ali pitanje je da li to ima nekog efekta...
    Sretno sa stimulacijom! Ti si u kbc Ri?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •