Stranica 104 od 149 PrviPrvi ... 45494102103104105106114 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,151 do 5,200 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #5151

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Sanrio, vi idete na donaciju ili sa svojim stanicama? Oprosti ako si negdje već rekla..
    Meni nije jasno, ako ja idem sa donorskim j.stanicama,i da su one “svježe” , kako se to sve posloži ako bi mi u 8.mj a ne vraćaju mail po 2 tjedna??
    Na donaciju idemo.
    Par dana prije menge u 6mj. su javili da su našli donoricu. Kad sam dobila 4.6 sam krenula sa estrofemima i andolima. Sad u petak imam uzv i ja i donorica pa ćemo vidjet kad će biti punkcija. Najranije pon. 17.6 a najkasnije 20.06.
    Mi smo bukirali let i apartman od ned. 16.6.
    pošto me bila frka da neću nać let i smjrptaj ako mi u petak kaže da u oonedjeljak moramo biti gore.
    Nadam se da će sve ić po planu...

  2. #5152

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Što se komunikacije tice, naša koordinatorica je stvarno brza i odgovori na mailove stižu u roku par sati.
    Jelena Kubat u PFC-u.

  3. #5153
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Pozz drage cure,
    čim krene 6. mjesec odmah se prisjetim svega jer su nam lipanjski transferi donijeli naše dvije srećice iz prve (prvi transfer 20.06.2012., drugi 16.06.2016.)...Za sada planiramo u revijalnom tonu za godinu dana na naš zadnji transfer preostalih smrzlića ako bude sve u redu, pa tko zna...možda donese i treću srećicu <3
    Puno sreće svima za sve faze postupka, i držite mi se
    Posljednje uređivanje od sejla : 11.06.2019. at 07:34

  4. #5154

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala draga Sejla!
    Drago mi je zbog tvoje srećice!
    Vi ste bili na donaciji? Čega? U kojoj poliklinici?koja dijagnoza? Vj.je već negdje to spomenuto, ali meni su sve pomiješalo u glavi
    Hvala

  5. #5155

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Sejla vama je i prvi i drugi puta uspjelo iz prve? U Pronatalu?
    Ajme super! ♥️

  6. #5156
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Hvala cure,
    da, dva uspjeha iz prve Bili smo na donaciji js u praškom Pronatalu. Moja dijagnoza je Sy Turner.
    2012. prvi transfer iz svježeg postupka - curka, 2016. transfer smrzlića - dečko
    Posljednje uređivanje od sejla : 11.06.2019. at 13:43

  7. #5157

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Super Sejla, a kako je to teklo, tj.koliko prije si znala da je donorka spremna?

  8. #5158
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Prvo smo došli u kliniku na konzultacije, tamo me dr pregledao i zabilježio u bazu podataka moje osnovne fizičke karakteristike (visina, težina, boja kose i očiju i krvna grupa). Nakon toga smo rješavali preko hzzo-a podmirivanje troškova liječenja (tada se mogla dobiti kompletna refundacija troškova).
    Nakon što smo si to riješili i javili se klinici, čekali smo dodorku par mjeseci. Kad je pronađena, usklađeni su nam ciklusi i u idućem nam je javljeno kada trebamo doći na oplodnju.

  9. #5159

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Pa da, taj slijed mi je logičan..
    Zato se ja pitam jesu li te donorke spremne i čekaju ili ?
    još čekam odgovor od Adrijane, meni je to sve neozbiljno

  10. #5160

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Ni meni se nije još javila. Sejla, tvojim uspjehom se tješim da će sve biti ok.

  11. #5161

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    12

    Početno

    Ženica75, što je genesis? neka klinika ili laboratorij?

  12. #5162

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Ja sam pisala u Pronatal gđi.Prumenskoj još 30.4. vezano za donaciju da pitam kako, što....nije mi dan danas odgovorila.
    Inače sam joj prvi puta pisala u 12.mjesecu, odgovorila mi je isti dan.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 14.06.2019. at 23:29

  13. #5163

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    10

    Početno

    Citiraj Sanrio prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo na kraju našli neki apartman u blizini. Kako to da nije došlo do transfera? Išli ste na donaciju ili sa svojim stanicama?
    Što nije štimalo? Jeza me hvata od scenarija da dođem gore i ne fođe do transfera iz nekih razloga
    Napomene za Prag, ako idete u hotel, placajte u EURIMA, naglasite kod racuna, ako Vam naprave u krunama, izgubiti cete cca. 300 kn. Novce mjenjajte u HR, ne tamo. Cijena od 70€ je ok. (mislim nikad nejdem u hotele, ali kada sam gledao ostale, ovo je bilo ok, naravno sve smo isli na kredit, tako kada povuces crtu, koma, ali smo rekli idemo jos probati pa sto bude)
    Taxi smo imali od preporuke klinike. (Simo, uputio nas je o dosta stvarima u hotelu i sto vidjeti u Pragu). Povezanost sa metrom je nesto najbolje sto sam vidio, nije nista komplicirano, a sljedeci put cemo ici busom i metrom, jer je jeftinije a nije komplicirano.
    Jeli smo vecinom u sklopu hotela shoping centar https://www.primabasta.cz/kategorie.php?id=3, ili imate junk hranu KFC, kinesku, indijsku hranu ili Billu.
    Ima puno shoping centra, u blizini je bio i O2 arena ili Harfa shoping centar, cijene su kao i u HR.

    Sto se tice komunikacije s klinikom, isto je na pocetku bio ok, ali kasnije slabo, slali smo po dva puta da bi odgovorili.
    Vec smo se pomirili da je to tako, mi smo samo brojevi.
    Isli smo na donaciju jajnih stanica, zamrznuli smo 6. UZV prije puta je bio "losiji ciste izraslice", ali smo se nadali da ce biti ok.
    Posljednje uređivanje od mrgud1978 : 15.06.2019. at 00:13

  14. #5164

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    10

    Početno

    Mi smo zbog lose komunikacije promjenili kliniku prva je bila https://www.fertility-ivf.eu, zatim PFC, ali ista stvar.
    Ali kako smo vec krenuli, nismo mjenjali, treca opcija je PRONATAL.
    Odabir je bio preko ovog foruma i informacija na web stranicama na klinikama.

    Po mom izboru, vjerujem da su sve iste, treba samo vjerovati da ce uspjeti.

  15. #5165
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj melanija& prvotno napisa Vidi poruku
    Ženica75, što je genesis? neka klinika ili laboratorij?
    ReproGenesis je isto ivf poliknika pogledaj na googlu

  16. #5166
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj mrgud1978 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo zbog lose komunikacije promjenili kliniku prva je bila https://www.fertility-ivf.eu, zatim PFC, ali ista stvar.
    Ali kako smo vec krenuli, nismo mjenjali, treca opcija je PRONATAL.
    Odabir je bio preko ovog foruma i informacija na web stranicama na klinikama.

    Po mom izboru, vjerujem da su sve iste, treba samo vjerovati da ce uspjeti.
    Ja sam dok sam bila na FETu prije cca 11 dana isla u ivf international vadit NK stanice je PFC to ne radi...komunikacija je bila odlicna jis u zagrebu...koordinatorica Dina iz ivf internat. se odmah javljala na viber...NK su mi ok hvala bogu...eto i to sam obavila...

  17. #5167

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Evo, za sve koji čekaju u Pronatalu neki odgovor. Jučer sam poslala malo manje ljubazan mail nego inače i jutros mi se javila koordinatorica s isprikom kako je bila na bolovanju i zato nije ništa odgovarala. Iskreno, sumnjam u to jer se sjećam kada smo dogovarali da je bila na bolovanju ali je druga kordinatorica odgovarala na njezin mail.

  18. #5168

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala Nikana informaciji.. jesi li sada dobila neki konkretan odgovor?

    Zenica, kada ideš na FET, koliko si dana u Pragu?
    Sada je čekanje bete? Držim palčeve

  19. #5169
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Nikana informaciji.. jesi li sada dobila neki konkretan odgovor?

    Zenica, kada ideš na FET, koliko si dana u Pragu?
    Sada je čekanje bete? Držim palčeve
    Bila sam na ASET FETu sad cekam....bili smo 3 dana...

  20. #5170

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Izvini a sto znaci ASET? Hvala
    Nadam se uspjehu

  21. #5171
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Izvini a sto znaci ASET? Hvala
    Nadam se uspjehu
    Nakon 5 neuspjelih pokusaja u Pragu (ne racunam RH...)idlucili su da mi naprave aset (asinhronizirani transfer) 3 dana star embrij i blastice vracaju istovremeno da potrefe implantacijski prozor...

  22. #5172

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Ženica, držimo fige.
    Lovelife, ništa konkretno nije napisala, ali je rekla da će se sad potrudit doći do nekih odgovora? Jesu se tebi javili?

  23. #5173

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Zenica, hvala na odgovoru, za ti prvi puta čujem, znaci vracaja se tri dana star embrij, a blastice? Jeste vi išli na novu donorku?jer si prije bila rekla da su ti previše odmrzli..

    Nika, ništa još od odgovora...
    Ja sam od nalaza poslala sve sto sam imala, nešto je bilo novo nešto staro.. posto mi je rekla da nalazi vrijede 2 mjeseca neke uputnice čuvam da ih sada iskoristim, da bude bas frisko za 8 mj.
    A ginekologica mi je rekla zašto samo 2 mjeseca,da nije dobro bas tako često raditi papu i sve (da se struže grlić maternice).. inače mi je gin.dobra tako da ni sama ne znam..
    Jedino sto me malo brine je Tsh koji mi je bio 0.01, a prije toga cca mjesec i pol 1.95..

  24. #5174

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    I mene tsh zeza. Ja pijem dozu od 50. Sad čekam da jave što im trebam friško donijeti, pa ću ponovo vaditi.
    Silno me zanima kada će nešto konkretno javiti!

  25. #5175

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Nika ti imaš hipotireozu?
    Ja Hasimoto, ali dosad nisam još pila nikakvu terapiju jer su svi hormoni bili ok, jedino povišena antitijela.
    Vi idete na donaciju js?
    Meni doista nije jasno gdje će oni zadnji čas naći sve te donorke

  26. #5176
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Zenica, hvala na odgovoru, za ti prvi puta čujem, znaci vracaja se tri dana star embrij, a blastice? Jeste vi išli na novu donorku?jer si prije bila rekla da su ti previše odmrzli..

    Nika, ništa još od odgovora...
    Ja sam od nalaza poslala sve sto sam imala, nešto je bilo novo nešto staro.. posto mi je rekla da nalazi vrijede 2 mjeseca neke uputnice čuvam da ih sada iskoristim, da bude bas frisko za 8 mj.
    A ginekologica mi je rekla zašto samo 2 mjeseca,da nije dobro bas tako često raditi papu i sve (da se struže grlić maternice).. inače mi je gin.dobra tako da ni sama ne znam..
    Jedino sto me malo brine je Tsh koji mi je bio 0.01, a prije toga cca mjesec i pol 1.95..
    Da istovremeno jedan embrij 72 sata i jedan 120 sati to je od 2. ciklusa/2. donatorice...

  27. #5177
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Zenica, hvala na odgovoru, za ti prvi puta čujem, znaci vracaja se tri dana star embrij, a blastice? Jeste vi išli na novu donorku?jer si prije bila rekla da su ti previše odmrzli..

    Nika, ništa još od odgovora...
    Ja sam od nalaza poslala sve sto sam imala, nešto je bilo novo nešto staro.. posto mi je rekla da nalazi vrijede 2 mjeseca neke uputnice čuvam da ih sada iskoristim, da bude bas frisko za 8 mj.
    A ginekologica mi je rekla zašto samo 2 mjeseca,da nije dobro bas tako često raditi papu i sve (da se struže grlić maternice).. inače mi je gin.dobra tako da ni sama ne znam..
    Jedino sto me malo brine je Tsh koji mi je bio 0.01, a prije toga cca mjesec i pol 1.95..
    Papa se svugdje radi 1 godisnje tako da ignoriraj..brisevi 6 mj. Nikad nisam imala problema....

  28. #5178
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Zenica, hvala na odgovoru, za ti prvi puta čujem, znaci vracaja se tri dana star embrij, a blastice? Jeste vi išli na novu donorku?jer si prije bila rekla da su ti previše odmrzli..

    Nika, ništa još od odgovora...
    Ja sam od nalaza poslala sve sto sam imala, nešto je bilo novo nešto staro.. posto mi je rekla da nalazi vrijede 2 mjeseca neke uputnice čuvam da ih sada iskoristim, da bude bas frisko za 8 mj.
    A ginekologica mi je rekla zašto samo 2 mjeseca,da nije dobro bas tako često raditi papu i sve (da se struže grlić maternice).. inače mi je gin.dobra tako da ni sama ne znam..
    Jedino sto me malo brine je Tsh koji mi je bio 0.01, a prije toga cca mjesec i pol 1.95..
    Tsh ti nizak eventualno mozes smanjiti terapiju ako pijes za nizu dozu 2 dana u tjednu...pa kad pocmes s protokolom ostani na istoj jer ce ti se opet dici zbog estrofema itd...provjeri tsh tjedan dva nakon protokola (inace provjeravaj 3/4-6 tjedana) koliko treba da se stabilizira...

  29. #5179

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Zenica hvala ti na odgovoru,
    Terapiju za štitnjaču ne pijem..
    A vi ste opet sada plaćali ponovo sve (posto je nova donorka) ili samo transfer?

  30. #5180
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Papa se svugdje radi 1 godisnje tako da ignoriraj..brisevi 6 mj. Nikad nisam imala problema....
    Inace, papa test se po novome (zadnjih cca 10 godina) radi svake 3 godine kod zena koje nisu u rizicnoj skupini (odgovorno seksualno ponasanje, u obitelji nema pojave raka grlica maternice) i starije su od 21 godine.
    https://www.google.com/amp/s/amp.can...uidelines.html

  31. #5181

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Lovelife, stigao odgovor da su našli donoricu. Početak njezinog ciklusa je sredinom srpnja. Cure, što to sad znači? Da će nam usklađivati cikluse pa postupak u kolovozu ili već u srpnju?
    Lovelife, neobično mi je da hormoni štitnjače variraju a nisu te stavili na terapiju! Meni jedino tsh varira pa sam na terapiji.

  32. #5182
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Zenica hvala ti na odgovoru,
    Terapiju za štitnjaču ne pijem..
    A vi ste opet sada plaćali ponovo sve (posto je nova donorka) ili samo transfer?
    Sve placas ispocetka...sve naplacuju i krv su mi htjeli naplatit 10 eura kad sam prosli put bila prosli tolike km...sami sam ih pogledala pa su odustali (imala ovulaciju i nisu radili FET...i dalje ne kuzim zasto nisu?!...)

  33. #5183
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Inace, papa test se po novome (zadnjih cca 10 godina) radi svake 3 godine kod zena koje nisu u rizicnoj skupini (odgovorno seksualno ponasanje, u obitelji nema pojave raka grlica maternice) i starije su od 21 godine.
    https://www.google.com/amp/s/amp.can...uidelines.html
    Eto vidis nisam to znala...dobro je znati...

  34. #5184

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Nika, to sada su mi hormoni bili ok, jedino sada zadnji Tsh vađen u sklopu krvne slike je snižen, moram to ponoviti.. joj...bas mi nije svejedno ako je to otišli u hiper..

    Zenica, znaci opet 6000 €? I koliko ste sada dobili js? Koliko embrija?
    I nakon svako koliko se smije raditi ET?

  35. #5185
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Žene upravo sam dobila nalaz od bete....1733.1 ma je li to moguce!!!!! K O N A Č N O!!!!! U soku sam!

  36. #5186

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    104

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Žene upravo sam dobila nalaz od bete....1733.1 ma je li to moguce!!!!! K O N A Č N O!!!!! U soku sam!

    Ženica75 čestitam
    Dakle, stvarno ERA test daje neke rezultate...
    Možeš li mi molit te pojasniti tu pretragu...ja bih trebala isto ići, sa NK stanicama...

  37. #5187
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Tasha1981 prvotno napisa Vidi poruku
    Ženica75 čestitam
    Dakle, stvarno ERA test daje neke rezultate...
    Možeš li mi molit te pojasniti tu pretragu...ja bih trebala isto ići, sa NK stanicama...
    Hvala Tasha nisam bila na ERI (to mi je jos ostalo...) NK sam napravila dan poslije FETa za svaki slucaj i bio je ok nalaz...omo drugacije od svega sa sam radila ASET (FET) da se pogidi implantacijski prozor...th. utrogrstan, estrofem, folat, decortin i prvi put Clexane 0.4

  38. #5188

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Ženica75, ajmeee, čestitam!!! To je visoka Beta!!!!

  39. #5189

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Draga Zenica, a tko upućuje na te pretrage? NK stanica i ERA?
    Čestitam od srca još jednom! ♥️♥️♥️

  40. #5190

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Ženica75, čestitam od srca!!!

  41. #5191

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    104

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Tasha nisam bila na ERI (to mi je jos ostalo...) NK sam napravila dan poslije FETa za svaki slucaj i bio je ok nalaz...omo drugacije od svega sa sam radila ASET (FET) da se pogidi implantacijski prozor...th. utrogrstan, estrofem, folat, decortin i prvi put Clexane 0.4
    A NK stanice si vadila iz krvi? Dakle, postoji i ta opcija gađanja implantacijskog prozora sa miješanim stanicama ( 3-dnevnom i blasticom)?
    Bože, koliko podataka, vrti mi se u glavi...
    U svakom slučaju, sada uživaj, zaslužila si

  42. #5192
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Zenica, a tko upućuje na te pretrage? NK stanica i ERA?
    Čestitam od srca još jednom! ♥️♥️♥️
    Nazalost nitko te ne upucuje dok vsljda ne dodes do toga da sam istrazujes i probas sve sto smatras da bi pomoglo...PFC mi je predlozio ASET i to neka dr. koja je svjeze dosla i kkha se bas potrudila da malo prouci sve...sve ostalo sam sama sve istrazivala....placala..da ne kazem da s 44. g. nemas pravo na nista svi ti okrenu leda (hzzo gin.) Najvise uputnica sam dobila od mladih lijecnika opce prakse na zamijeni..hvala im do neba...

  43. #5193
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Opa Ženiceeeee pa stvarno je bilo vrijeme da se i tebi posreći! Čestitam!!

  44. #5194
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Tasha1981 prvotno napisa Vidi poruku
    A NK stanice si vadila iz krvi? Dakle, postoji i ta opcija gađanja implantacijskog prozora sa miješanim stanicama ( 3-dnevnom i blasticom)?
    Bože, koliko podataka, vrti mi se u glavi...
    U svakom slučaju, sada uživaj, zaslužila si
    Tako je NK iz krvi u Europe international ivf prag takoder odlicna koordinatorica Dina i dr. Kult..inace sam se vec njima spremala ak ovo ne bi uspilo...

  45. #5195
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Hvala vam svima i tu sam za sva pitanja...pratit cu vas i dalje...
    Posljednje uređivanje od Ženica75 : 19.06.2019. at 15:05

  46. #5196

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala ti Zenice, bas sam jako sretna zbog tebe i svake druge zenice koja uspije, to mi je ujedno i utjeha i nada da je moguće za nas koji smo “otpisani”
    Upornost i vjera se isplatila

  47. #5197

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Ženica75, jel postoji određeni dan ciklusa ili postupka kad se ispituju NK stanice? Koliko sam čitala to se i kod nas može izvaditi. Jel postojao poseban razlog zašto si to u Pragu vadila?

  48. #5198
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Draga Nika ja sam NK stanice vadila na svoju ruku mada mi je i dr. Kult to predlozio...kod nas za sve moras imat neku indikaciju i pov. bolesti..nakon 42. g. nemres nista preko hzzo-a sve moras platiti (nisam mogla dobiti uputnicu...) a i nasi ginekolozi ne znaju puno toga....kod nas to kosta između 2000-3000 kn (privatno) ja sam u pragu to platila 70 eura nalaz za tri dana...vadila pod utrogestanom, estrofemom i decortinom nebitan je dan ciklusa..
    Posljednje uređivanje od Ženica75 : 19.06.2019. at 19:38

  49. #5199

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Hvala ti puno za info. A jel to bolje izvadit prije transfera ili kada? Moj soc.gin.je za sada bio korektan i sve mi je uputnice pisao pa bi možda i to htio.

  50. #5200
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti puno za info. A jel to bolje izvadit prije transfera ili kada? Moj soc.gin.je za sada bio korektan i sve mi je uputnice pisao pa bi možda i to htio.
    Svakako prije da znas na cemu si i da ti prilagode terapiju...ja sam to napravila iz prakticnih razloga kad sam vec bila tamo u Pragu napravila sam i NK da se ne vracam samo zbog toga...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •