Stranica 299 od 310 PrviPrvi ... 199249289297298299300301309 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 14,901 do 14,950 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #14901
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Zao mi je, cure.
    Moj test je pozitivan. Clear blue digital 2-3 tjedna kaze. Beta je u utorak, a nakon toga se nadam da ce sve ici po ps-u.
    Inace, tsh mi je bio 3.1. Malo me to brinulo, ali je dr rekao da nove smjernice kazu da je ok do 4. Jos uvijek povremeno dojim (i to je rekao da je ok) i trcim

    Jao draga cestitam!! Neka sve dalje tece dosadnjikavo i uredno.

  2. #14902
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Hvala, draga Rominka Nadam se da ce ovaj put krenuti mirnije, a zavrsiti isto

    Hvala, marija i bubi!

  3. #14903
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Draga Munkica, čestitam
    Sreeeetnooo i dalje!!

    Lijepo mi je vidjeti "stara" imena na forumu

    Mislila sam da se neću javiti, ali evo mi imali FET u srijedu 22.01.
    Sad čekamo, makar nemam baš nikakav odjećaj.
    U dobitnom postupku sam imala jedan dan nakon tranfera izarzitu bol u leđima, ovaj postupak ništa ekstra :/

  4. #14904
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Hvala, bornastra

    Zelim ti puno srece!

  5. #14905
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Bornastra, drzimo fige!! Jeste imali klasican protokol?

  6. #14906

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Pretpostavila sam tako. Nisam nikada vidila to na testu pa me zanimalo.
    p.s. jutros test negativan, beta stigla 1.2, tako da nazalost nista od ovog puta, ali idemo dalje, nema odustajanja.

    koga sada cekamo i za koga navijamo?

  7. #14907

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure zao mi je

    Munkica cestitam!
    Moj tsh je takodje bio preko 3...tocnije 3.75 i isto smo se vodili novim smjernicama. I tako cijelu trudnocu.
    Ft4 je bio na samoj gornjoj granici 21 i dr rekao to je u redu i nema potrebe povisavati terapiju.
    Probali jesmo al se nisam dobro osjecala i otkucaji srca su bili odmah povisoki.
    Sretno
    Identicna situacija i kod mene.
    Cijelu trudnocu mi je tsh preko 3!!!

  8. #14908
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Rominka draga,

    kako tvoja trudnoća? Kada dolazi bebica? <3

    Moja curica je već skoro godina i pol<3, vrijeme leeeetiii.
    Klasičan FET, bez ikakvih lijekova, samo štoperica tjedan dana prije transfera, i sad uzimam Cyclogest.

  9. #14909
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj bornastra prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka draga,

    kako tvoja trudnoća? Kada dolazi bebica? <3

    Moja curica je već skoro godina i pol<3, vrijeme leeeetiii.
    Klasičan FET, bez ikakvih lijekova, samo štoperica tjedan dana prije transfera, i sad uzimam Cyclogest.

    Nase bebice imaju termin 19.05., ali ih ocekujemo prije. Sve skupa ide dobro, tu i tamo nekih trudnickih tegoba, ali u globalu sve je ok.

  10. #14910

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    11

    Početno

    Draga Marija koja je operacija bila u pitanju da nije miom. Ja moram ici na uklanjanje mioma pa tek nakon toga ce vratiti zamrznute celije.

  11. #14911

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Nije miom, nego laparoskopija, uklonili su mi priraslice od endometrioze.

  12. #14912
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Nase bebice imaju termin 19.05., ali ih ocekujemo prije. Sve skupa ide dobro, tu i tamo nekih trudnickih tegoba, ali u globalu sve je ok.
    Dvije mrve su kod Vas prekrasno!

    Uživaj draga

  13. #14913

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    11

    Početno

    Da li neko moze podjeliti iskustvo, da li je neka od vas imala operaciju mioma i nakon toga zatrudnila, kakva je bila trudnoca da li je prosla uredno.

  14. #14914
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Samo da javim, 12 dnt beta 418

    Za dva dana ponavljam, ali za sada mi se čini beta super

  15. #14915
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj bornastra prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da javim, 12 dnt beta 418

    Za dva dana ponavljam, ali za sada mi se čini beta super
    Cestitam..

    Beta super... moja bila 11dnt blastica 231 i nesto

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  16. #14916
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Cestitam, bornastra! Neka sve bude po ps-u.
    Ja sutra ponavljam betu. Politika bolnice svakih tjedan dana. Mislim do 8-9 tjedna. Nadam se uzv iduci tjedan ako sutra sve bude ok.

  17. #14917
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Bornastra, braaavooo

  18. #14918

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Koliko brzo nakon transfera ste radile test?

  19. #14919

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ovisi koji dan je bio et

  20. #14920

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovisi koji dan je bio et
    Peti

  21. #14921
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj MariolaVera prvotno napisa Vidi poruku
    Peti
    9 dnt mozes probati vec sigurno...to je vec 14dno...cure radili i na 7dnt i imali sjenu...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  22. #14922

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    9 dnt mozes probati vec sigurno...to je vec 14dno...cure radili i na 7dnt i imali sjenu...
    Da, 14 dana mora proć od ET, kopala jučer . Ne želim radit prije, minus će me samo rasplakat. Bolje da živim u neznanju.
    Znam i cure kojima je bio negativan 2x,pa su ipak bile trudne.

  23. #14923
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    U mojoj bolnici je praksa da se beta vadi 12 dnt.
    Test je vec pouzdan 10 dnt.

  24. #14924

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Računa li se sam dan transfera kao prvi, ili je to... Nulti?

  25. #14925
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    To je nulti.

  26. #14926

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    To je nulti.
    Hvala

    Je li koja od vas imala kakve grčeve dok ste čekale test?

  27. #14927

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj MariolaVera prvotno napisa Vidi poruku
    Da, 14 dana mora proć od ET, kopala jučer . Ne želim radit prije, minus će me samo rasplakat. Bolje da živim u neznanju.
    Znam i cure kojima je bio negativan 2x,pa su ipak bile trudne.
    A gdje si to iskopala?

    Meni su oba puta vratili dvodnevne embrije i na 10 dan od tranafera sam imala pozitivan test. 11 dan jos tamnija crtica i 12 dan sam betu vadila.
    Mislim 10 dana ziv embrij sigurno nece lutati maternicom i traziti povoljno mu mjesto za implantaciju.
    5, 6 dan se blastica vec izlijeze ako je prezivjela i u dva, tri dana se implantira. Jer to je proces koji toliko traje jel.

    Tebi je vracena blastica i ona se ako je sve u redu dan kasnije krene vec s procesom izlijeganja i implantacije.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 26.02.2020. at 12:28

  28. #14928

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    A gdje si to iskopala?
    Na forum.hr ima popis kako se blastocista ponaša po danima ovisno o tome je li ET bio 5. ili 3. dan.
    Mislim da je to kopirano od Betaplus poliklinike, jer sam tamo našla identičan tekst. Ukratko se svodi na to da se 9. dpt može radit test ako je ET bio 5. dan, a ako je bio 3., onda je test mjerodavan od 11. dpt. Dakle, to je 14 dana od punkcije, u oba slučaja.
    14 dana treba čekati (mjerodavan) test i kod inseminacije te prirodne oplodnje.

    Cure kojima je prvi test bio negativan, a kasnije pozitivan, nisu išle na potpomognutu, nego prirodno.


    Jasno da je super ako se beta odmah lučila i odmah sve pokazala.

  29. #14929

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Vidim da sam gore krivo napisala, mora proć 14 dana od punkcije, ne od ET. Ispravit ću.

    Zapravo, ne mogu ispravit? Molim admine da mi to omoguće...
    Krivo sam napisala, ET mi je u glavi, pa... Oprostite na zabuni.
    Posljednje uređivanje od MariolaVera : 26.02.2020. at 13:30

  30. #14930

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    A odgovor na pitanje s grčevima gdje mogu dobit?

  31. #14931
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj MariolaVera prvotno napisa Vidi poruku
    A odgovor na pitanje s grčevima gdje mogu dobit?
    Svaki od nas induvidualno...netko ima netko nema... ja u dobitnom ivf nisam imala ni jedan simptom misli ce da nije uspjelo a dok bilo brdo grceva nije uspijelo...a nekima curama bilo obrnuto...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  32. #14932

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    60

    Početno

    Ja sam imala pozit.test 6dnt blastice i to vecernji, jutarnji je bio negativan. Betu sam vadila 13 dnt, a grcevi su mi krenuli 7 ili 8 dnt, nisam sigurna. Bila sam uvjerena da cu procuriti koliko su bili intenzivni. I potrajalo je do drugog tromjesecja. Ne znam do cega je bilo, dal utrici i rezultat stimulacije ili efekt trudnoce

  33. #14933

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj SevenofNine prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam imala pozit.test 6dnt blastice i to vecernji, jutarnji je bio negativan. Betu sam vadila 13 dnt, a grcevi su mi krenuli 7 ili 8 dnt, nisam sigurna. Bila sam uvjerena da cu procuriti koliko su bili intenzivni. I potrajalo je do drugog tromjesecja. Ne znam do cega je bilo, dal utrici i rezultat stimulacije ili efekt trudnoce
    Hvala!!!

  34. #14934

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Svaki od nas induvidualno...netko ima netko nema... ja u dobitnom ivf nisam imala ni jedan simptom misli ce da nije uspjelo a dok bilo brdo grceva nije uspijelo...a nekima curama bilo obrnuto...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Hvala, ja sam imala grčeve 3 dpt i to u tri navrata, činilo mi se da sam dobila, iako bi bilo prerano. Čini mi se prerano i za trudnoću. Danas mi se više ništa ne čini. Teško je ovo čekanje.

  35. #14935

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj MariolaVera prvotno napisa Vidi poruku
    Na forum.hr ima popis kako se blastocista ponaša po danima ovisno o tome je li ET bio 5. ili 3. dan.
    Mislim da je to kopirano od Betaplus poliklinike, jer sam tamo našla identičan tekst. Ukratko se svodi na to da se 9. dpt može radit test ako je ET bio 5. dan, a ako je bio 3., onda je test mjerodavan od 11. dpt. Dakle, to je 14 dana od punkcije, u oba slučaja.
    14 dana treba čekati (mjerodavan) test i kod inseminacije te prirodne oplodnje.

    Cure kojima je prvi test bio negativan, a kasnije pozitivan, nisu išle na potpomognutu, nego prirodno.


    Jasno da je super ako se beta odmah lučila i odmah sve pokazala.
    Ma na forumu svasta pise a ovo sto ti navodis bas nije mjerodavno i ne poklapa se.

    Evo Seveno 6 dnt blastice poz test i to je ono o cemu sam pisala. Izlijeganje i proces implantacije. Kad zavrsi implantacija 2 dana nakon toga kucni test obicno pokaze trudnocu.
    Puno zena 9 dnt blastice vec vade betu.

    Inseminaciju i prirodnu oplodnju se ne moze porediti s mpo oplodnjom jer se kod mpo oplodnje tocno zna kad je doslo do oplodnje.

    Trebas se malo opustiti a ne traziti simptome jer psiha u ovome igra veliku ulogu.

  36. #14936
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    kinez je pokazao sjenu sjenine sjene 3dnt5d, 4dnt je već bila vidljivija, 6dnt je bila ful vidljiva

  37. #14937

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    60

    Početno

    Kako ti je tako rano pokazalo?

  38. #14938

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    60

    Početno

    Jer meni je beta 13 dnt bila 1500, a blastica koju smo vratili je bila ekspandirana odnosno krenula se izlijegati te su mi rekli da ce se primiti isti dan ili sutradan. Unatoc tome tek 6dnt sjena i to vecernja, ujutro je bio test neg.
    A embriolog mi je zabranio kucne testove prije 9dnt, sto je 14 dan nakon punkcije.

  39. #14939

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Beta kad predje 1000 se sporije dupla.
    A tvoja na 13 dnt je i te kako vrtoglavo visoka bila pa nije niti cudno sto ti je test na 6 dnt uvecer bio pozitivan.

    Poznato je vec da se nekome jasnije i bolje pokaze crtica s popodnevnim/vecernjim urinom vec s jutarnjim zbog cega nemam pojma.
    Po nekoj racunici tvoja beta je na 6/7 dnt iznosila izmedu 100-150.

  40. #14940

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Ma na forumu svasta pise a ovo sto ti navodis bas nije mjerodavno i ne poklapa se.

    Evo Seveno 6 dnt blastice poz test i to je ono o cemu sam pisala. Izlijeganje i proces implantacije. Kad zavrsi implantacija 2 dana nakon toga kucni test obicno pokaze trudnocu.
    Puno zena 9 dnt blastice vec vade betu.

    Inseminaciju i prirodnu oplodnju se ne moze porediti s mpo oplodnjom jer se kod mpo oplodnje tocno zna kad je doslo do oplodnje.

    Trebas se malo opustiti a ne traziti simptome jer psiha u ovome igra veliku ulogu.
    6dpt...ako je transfer bio 5. dan, to je ukupno 11 dan od oplodnje? I nije tako rano. Zavidim, u svakom slučaju.

    Pa deveti dan i mislim vadit betu. Evo link, ako koga zanima:
    https://betaplus.hr/medicinski-potpo...dnja/ivf-icsi/

    P. S. Ako je do psihe, onda ništa za mene

  41. #14941

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    60

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Beta kad predje 1000 se sporije dupla.
    A tvoja na 13 dnt je i te kako vrtoglavo visoka bila pa nije niti cudno sto ti je test na 6 dnt uvecer bio pozitivan.

    Poznato je vec da se nekome jasnije i bolje pokaze crtica s popodnevnim/vecernjim urinom vec s jutarnjim zbog cega nemam pojma.
    Po nekoj racunici tvoja beta je na 6/7 dnt iznosila izmedu 100-150.
    Zato mi nije jasno kako je Snekica imala 3 dnt blastice plus. Prvi put takvo sto cujem. Jer i moj 6.dan je rano. Znam da moze biti plus 5dnt, ali kako 3dnt? Tome se cudim
    Posljednje uređivanje od SevenofNine : 28.02.2020. at 03:01

  42. #14942

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj SevenofNine prvotno napisa Vidi poruku
    Zato mi nije jasno kako je Snekica imala 3 dnt blastice plus. Prvi put takvo sto cujem. Jer i moj 6.dan je rano. Znam da moze biti plus 5dnt, ali kako 3dnt? Tome se cudim
    Dogodi se, rijetko al ima slucajeva.
    Beta na 8 dnt je vec bila 89.9
    Predpostavljam da je bilo kao i kod tebe da je se blastica vec pocela izlijegati i nakon transfera se odmah implantirala taj dan.
    To je jedino objasnjenje.

    Mariola a to sto Betaplus pise na svojim stranicama je da zene ne rade rano test ovako kao Snekica samo iz tog razloga. Znaju oni vrlo dobro kad se blastica implantira i sto se dogadja. To ti samo pisu da se zene manje stresiraju.
    Puno im je draze vidjeti visoku betu na 12 dan.
    Mada i to vise nema pravila.....nekome se lijepo dupla pa na kraju ne bude dobro a nekome nepravilno pa bude sve ok.

  43. #14943

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    ...........
    ..........
    Mariola a to sto Betaplus pise na svojim stranicama je da zene ne rade rano test ovako kao Snekica samo iz tog razloga. Znaju oni vrlo dobro kad se blastica implantira i sto se dogadja. To ti samo pisu da se zene manje stresiraju.
    Puno im je draze vidjeti visoku betu na 12 dan.
    Mada i to vise nema pravila.....nekome se lijepo dupla pa na kraju ne bude dobro a nekome nepravilno pa bude sve ok.
    Pa znam, to sam i ja rekla. Bolje napraviti test iz urina 9 dpt, nego ranije, pa plakati ili se uzalud veseliti. Mislim da je 14. dan od oplodnje (transfera) najraniji relativno mjerodavan dan za testiranje; a vidim da gore pišete da se kod ICSI-ja hcg čak sporije luči.

    Vađenje bete iz krvi bi trebalo biti mjerodavno na 28. dan ciklusa, a to je u nekim idealnim uvjetima, 14. dan od oplodnje (ili 1. dan očekivane mjesečnice, samo jasno da je to individualno).

    Inače, o razvoju embrija se i ovdje pisalo:

    http://forum.roda.hr/threads/45020-N...ansfera/page24

  44. #14944
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Inace, nije samo Snekici pokazao test plus tako rano. Ima ih jos. Ali kad krenete raditi testove od treceg dana morate cvrsto stajati na zemlji i biti svjesni svega, inace vas to moze samo baciti ili u euforiju ili tugu. Svaka se pozna najbolje, zar ne cure?

  45. #14945

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Inace, nije samo Snekici pokazao test plus tako rano. Ima ih jos. Ali kad krenete raditi testove od treceg dana morate cvrsto stajati na zemlji i biti svjesni svega, inace vas to moze samo baciti ili u euforiju ili tugu. Svaka se pozna najbolje, zar ne cure?
    Daaa. Ja nisam za to sposobna.

  46. #14946

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    60

    Početno

    Nisam imala pojma da je moguce tako rano da pokaze...ja sam ih pocela piskiti 5dnt, ujutro i navecer. Tako i 6 dnt ujutro i navecer, kada sam uhvatila plus onda sam nastavila do bete promatrati kako tamni. Ja nemam strpljenja, mene bi vise ubilo cekanje.
    S tim da sam bila jako svjesna da mi plus nije garancija jer sam imala vec jedan spontani. Veselila sam se, ali sam bila spremna na sve.

  47. #14947

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj MariolaVera prvotno napisa Vidi poruku
    Pa znam, to sam i ja rekla. Bolje napraviti test iz urina 9 dpt, nego ranije, pa plakati ili se uzalud veseliti. Mislim da je 14. dan od oplodnje (transfera) najraniji relativno mjerodavan dan za testiranje; a vidim da gore pišete da se kod ICSI-ja hcg čak sporije luči.

    Vađenje bete iz krvi bi trebalo biti mjerodavno na 28. dan ciklusa, a to je u nekim idealnim uvjetima, 14. dan od oplodnje (ili 1. dan očekivane mjesečnice, samo jasno da je to individualno).

    Inače, o razvoju embrija se i ovdje pisalo:

    http://forum.roda.hr/threads/45020-N...ansfera/page24
    Zaboravi 28 dan ciklusa kad si u postupku ili kad imas FET jer si pod lijekovima i to nije mjerodavno al mnoge zene inace tako kazu...."danas sam trebala dobiti ali nisam, mozda sam trudna".
    Progesteron blokira mjesecnicu a nekome se samo tako poremeti ciklus i nakon prestanka terapije pa cekaju danima M.

    Nekome tranafer bude 14 dan, nekome 15, 16 ili cak 21 dan pa tako da u pravilu treba zaboraviti kad treba doci M jer 28 dan nije mjerodavan.

  48. #14948

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Ovo o razvoju embrija sam vec pisala.
    Puno brze se sve odvija vec je to opisano i evo i Rominka je to sama potvrdila svojim postom.

    Pisu blastica pa morula???
    Sta nije prvo morula pa tek onda blastica?
    Morule su na 4 dan od oplodnje ili eventualno peti!!!

  49. #14949

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    kinez je pokazao sjenu sjenine sjene 3dnt5d, 4dnt je već bila vidljivija, 6dnt je bila ful vidljiva
    Snekica cestitam od sveg srca i sretno do kraja

  50. #14950

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Meni je test pokazao plus 4dnt blastica.. Mi smo prošli oko 30-tak postupaka pa sam imala hrabrosti tako rano raditi test jer nisam ništa očekivala zbog silnih neuspjeha.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •