Stranica 169 od 279 PrviPrvi ... 69119159167168169170171179219269 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 8,401 do 8,450 od 13912

Tema: Gimnazije i srednje škole

  1. #8401
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Ispravka
    V 79.78
    Za tu znam a za druge ne znam.
    Moje celjade to ne zanima a ja nemam pristup.

  2. #8402
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Je u pravu si
    Sve iznad drugog izbora mi je po abecedi pa moram dobro gledati u

  3. #8403

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    X opca i glazbena, cak i nije bilo previse stresno samo nikad kraja....
    Pozz,

    evo malo pregledavam forume i baš nema puno infa o tim paralelnim programima, a vidim vi ste u X. kao i moja curka Koju ste glazbenu upisali ?

    Hvala !

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    X opca i glazbena, cak i nije bilo previse stresno samo nikad kraja....
    Pozz, tražim po forumima ima li itko kakav info o X. Gimnaziji i naiđoh na X. + Glazbenu kao i moja što je upisala
    Posljednje uređivanje od spajalica : 13.08.2020. at 22:18

  4. #8404
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Kako su "prvašići" zadovoljni odabirom srednje škole, baš me zanima? Moj je u X., prirodosnovno-mat. smjer, oduševljen je, iako su prvi dan škole kad su skoro sve druge škole samo podijelile knjige, imali punih 7 sati i ispisali desetak stranica, i još dobili zadaću
    svejedno mu je bilo super, impresioniran je što svi u razredu puno znaju, veseli se napokon ići tramvajem sam u grad. Dakle, i mama sretna
    Ima li još koga tu u njegovom smjeru? (škola je ogromna, mislim da ima 11 prvih razreda)

  5. #8405
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Jel možda i njemac?

  6. #8406
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Jel možda i njemac?
    ne, prvi mu je engleski, a za drugi je uzeo proširenu matematiku i informatiku umjesto njemačkog...

  7. #8407
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj Zacka07 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz,

    evo malo pregledavam forume i baš nema puno infa o tim paralelnim programima, a vidim vi ste u X. kao i moja curka Koju ste glazbenu upisali ?

    Hvala !
    Upisala je V. Lisinskog.

    Inace, dojam prvog dana u X opcoj je slican kao kod Angienog, iznad ocekivanog kaze. I mene je iznenadilo sto su prvi dan odradili sve sate i tocno to je rekla, kako je neobicno da svi dosta znaju.

  8. #8408
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    baš mi je drago da su vam djeca zadovoljna
    X. je odlična gimnazija

  9. #8409
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    I meni je drago za X moj je ove godine bio tamo maturant,i bilo mu je super,napose ekipa nastavnika uz razred s njemačkim matematička
    Klinka nije na kraju htjela u x jer bi vjerovatno dobila cijelu njegovu postavu ko i u osnovnoj,pa da malko odahne

  10. #8410
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Kad se može vidjeti bodovni prag svih škola? Na upisi.hr ima za 2019.
    Znači najmanji broj bodova upisani, najviši, i srednja vrijednost

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  11. #8411

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    141

    Početno

    Prošle godine su objavili nove podatke krajem rujna.

  12. #8412

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    Nova generacija u niskom startu?

  13. #8413
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Nova generacija pred živčanim slomom u našem slučaju. Moj je poprilično zasrao lani.

  14. #8414
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Babyboys, što to znači?

  15. #8415
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Možeš pretpostaviti kaj to znači
    Nego imaju li tjelesni? Naši imaju blok sat i onda ili sjede i pričaju ili poneki malko šetaju,po tome bi bili bolje da ga ni nemaju

  16. #8416
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Koliko sam čula, imaju, vani su na onom velikom sportskom terenu iza Mimare

  17. #8417
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    I naši su vani dok je lijepo ali igraju imaginarne igre,jedina prednost je kaj nemaju telce na tjelesnom.znači ili priča ili koji krug šetnje po izboru

    Je x ima vani kad je lijepo ,kad je ružno imaju mini dvoranu na 4 katu
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.09.2020. at 08:09

  18. #8418
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Nova generacija u niskom startu?
    A da :D

    Dvojezični francuski želi, zlato mamino, opcije su IV i XVIII, a ocjene nisu bajne. Iznenadilo me vidjeti jučer da je u IV ostalo jedno mjesto slobodno.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  19. #8419
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj sofia prvotno napisa Vidi poruku
    Prošle godine su objavili nove podatke krajem rujna.
    Hvala!

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  20. #8420
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Jelka sretno i tebi i njoj

  21. #8421
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Hvala jele!

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  22. #8422
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Babyboys, što to znači?
    Znači da je ssm sebi nemarom i kakoćemo-lakoćemo stavom ograničio izbor škola, neke krucijalne ocjene snizio i... Što reći ? Bit će kako bude. On ima želje , a mogućnosti nisu baš u skladu s njima.
    I žao mi ga je , ali nazad nema

  23. #8423
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Možda se sad iskaže,ali naravno sedmi ne može vratiti

  24. #8424
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ja se toplo nadam, a on je obećao nama, nadam se i sebi da će se probuditi ove godine.

    On i onače voli učiti na teži način, za razliku od brata ziheraša

  25. #8425
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Znači da je ssm sebi nemarom i kakoćemo-lakoćemo stavom ograničio izbor škola, neke krucijalne ocjene snizio i... Što reći ? Bit će kako bude. On ima želje , a mogućnosti nisu baš u skladu s njima.
    I žao mi ga je , ali nazad nema
    Jao, kao da čitam o svom mlađem sinu.... Tako je njemu bilo pred kraj osnovne škole, negdje u sedmom razredu. Da te utješim - moram reći da je u osmom bilo značajno bolje, a u srednjoj nakon početne mukotrpne godine sve je došlo na svoje mjesto. Upisao je tehničku školu po svom izboru. Brzo se uozbiljio, ali trebalo mu je to negativno iskustvo da se pokrene. Sad je ok, ali uvijek traži neke svoje načine da ostvari što želi... Npr. nije želio u gimnaziju (iako je u opću mogao, ali mu nije padalo na pamet), a sad kad je napisao državnu maturu bolje od brata - nije želio upisati FER iako je mogao, jer je bio u prvoj trećini liste. Upisao je TVZ i rekao da ga više zanimaju praktična znanja, a ne pusta teorija (tako je na FER-u)... Pa dobro - znam odakle mu to, vidi starijeg brata koliko uči i što radi, pa je zaključio da to nije njegov par cipela i hvata krivine

    Tja, meni je bitno da obojica završe studij koji odaberu i nađu posao koji im neće biti tlaka. Tko zna kakva vremena dolaze - nije djeci lako...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 10.09.2020. at 09:44

  26. #8426
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Peterlin moja, znam ja da im nije lako. Ali on je donio svjedodzbu od koje mi je došlo ds vrištim. Da se razumijemo, zeznuo je samo dva predmeta, ali jedan od ta dva se gleda svuda gdje bi on išao. Pa je sad u drami.

  27. #8427
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin moja, znam ja da im nije lako. Ali on je donio svjedodzbu od koje mi je došlo ds vrištim. Da se razumijemo, zeznuo je samo dva predmeta, ali jedan od ta dva se gleda svuda gdje bi on išao. Pa je sad u drami.
    Razumijem i suosjećam, ali na kraju dođe na to (i djeci i nama) da oni upišu baš onu školu u kojoj im je mjesto. Sine, ako nemaš bodove za tu školu, onda nisi za nju...

    Objektivno, nije tvoje dijete jedino. I drugi klinci imat će sličnu situaciju, puno ih je popustilo u školi zbog online nastave i korone... Baš je kolegica imala sličnu dramu ove godine (dijete nije imalo dovoljno bodova za određenu gimnaziju i bilo je upitno hoće li upasti u bilo koju opću, ali kad su se složile liste - bez problema je upalo u željenu školu, tako da se sve dobro završilo).

  28. #8428

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    A da :D

    Dvojezični francuski želi, zlato mamino, opcije su IV i XVIII, a ocjene nisu bajne. Iznenadilo me vidjeti jučer da je u IV ostalo jedno mjesto slobodno.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    To samo znači da nisu prošli prijemni iz jezika. Bilo je puno zainteresiranih, ali nisu prošli. Prijemni nije jednostavan.

  29. #8429
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj olana prvotno napisa Vidi poruku
    To samo znači da nisu prošli prijemni iz jezika. Bilo je puno zainteresiranih, ali nisu prošli. Prijemni nije jednostavan.
    Vezana si uz tu školu na neki način? Pitam ako bih imala kojih detaljnijih pitanja, da znam jel mogu tebi uputiti :D

    A što se prijemnog tiče, ako dobro razumijem, u slučaju polozenog A2 stupnja ne treba ga pisati? Mislim da sam to na webu XVIII pročitala, nisam sigurna

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  30. #8430
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Vezana si uz tu školu na neki način? Pitam ako bih imala kojih detaljnijih pitanja, da znam jel mogu tebi uputiti :D

    A što se prijemnog tiče, ako dobro razumijem, u slučaju polozenog A2 stupnja ne treba ga pisati? Mislim da sam to na webu XVIII pročitala, nisam sigurna

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Na webu IV

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  31. #8431
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Koliko bodova je imao zadnji upisani u XVIII?

  32. #8432
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Koji jezik u XVIII?

  33. #8433
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Kaj ja znam. Za svaki. Ja tu školu uopće nisam dozivljavala dok nisam čula da je tamo najnizi prag, a njega zanimaju jezici. Pa daj šta daš. Nije specificirao.

  34. #8434
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj ja znam. Za svaki. Ja tu školu uopće nisam dozivljavala dok nisam čula da je tamo najnizi prag, a njega zanimaju jezici. Pa daj šta daš. Nije specificirao.
    Nije to loša škola. Zoran Ferić tam predaje hrvatski http://gimnazija-osamnaesta-zg.skole.hr/zoran_feri_

    Ali bez obzira na Ferića, dva sina moje kolegice su bili tamo - jedan je na ekonomiji, a za drugog se ne mogu sjetiti - neki društveni fakultet.

    Imam dojam da ljudi izbjegavaju tu školu ne zbog kvalitete nastave ili programa, nego zbog lokacije. Nije lako dostupna gradskim prijevozom.

  35. #8435
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Budući mom T to nista nije bilo zanimljivo , a ne znam nikoga tko tamo ide, stvarno ju nisam tangirala. Eto, nisam ni za Ferića znala. On je ok, ja sam bila kod njega na jednoj radionici kreativnog pisanja.

  36. #8436
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Kolega od mojeg velikog je tam ove godine završio njemački
    Kak on sad stoji s njemačkim? Koliko se sjećam i njemu je to prvi kaj ne?

  37. #8437

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Vezana si uz tu školu na neki način? Pitam ako bih imala kojih detaljnijih pitanja, da znam jel mogu tebi uputiti :D

    A što se prijemnog tiče, ako dobro razumijem, u slučaju polozenog A2 stupnja ne treba ga pisati? Mislim da sam to na webu XVIII pročitala, nisam sigurna

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Nisam direktno za francuski, već njemački jezik. Prijateljice od kćeri su išle na francuski tako da se ona dodatno može raspitati kod njih. Obje cure su išle na dodatne pripreme prije prijemnog i nije im bilo jednostavno. Što se tiče njemačkog jezika, onaj tko je donio potvrdu nije trebao pristupiti pismenom, nego samo usmenom dijelu. Prijemni se dosta razlikuju u iv. i xviii. gimnaziji. U xviii je bio pismeni sličan kao na takmičenju i nakon toga je išao usmeni dio. Dosta dugo je sve trajalo. U iv. gimanziji su po riječima kćerke bili puno više bazirani na gramatici i ispitivači su bili puno raspoloženijiu odnosu na xviii. Dosta ih zanima i motiv zašto dvojezična. U njenom razredu od njih 13 koji su dvojezični njemački pola ih nije iz Zagreba i u domu su smješteni. Inače, ima dosta mladih profesora koji su do 30 godina. I već je shvatila da će joj biti puno, puno teže nego u osnovnoj .

  38. #8438
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kolega od mojeg velikog je tam ove godine završio njemački
    Kak on sad stoji s njemačkim? Koliko se sjećam i njemu je to prvi kaj ne?
    Ne, on se ispisao s njemačkog jer je nova prof katastrofa, još lani

  39. #8439
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ja sam završila dvojezični francuski u XVIII, ali Janin izbor nema veze s tim, odnosno nisam ju ja pogurivala.

    Lokacija je koma, da, puno hodanja uzbrdo. Ali moje ocjene nisu bile bajne pa mi je jedino ona preostala za francuski jezik. Jana bi čak mogla navući ocjene za IV, ali ovdje, ili negdje, sam iz skoro prvih ruku čula da je IV daleko zahtjevnija. XVIII je baš po mom ćefu (neću reći lagana, nego nije nadobudna), a kako je Jana moje gore list, mislim da će joj bolje biti gore. Iako od naše zgrade u NZG ima 15 minuta hoda do tramvaja, pa od tramvaja do škole uzbrzo cca 10min, pa će sigurno ona htjeti IV koja joj je na 20-25min hoda.

    Ferić mi nije predavao, imala sam jednu bivšu ravnateljicu, mrzili smo se uzajamno.

    Škola jadno izgleda, gosti su osnovne škole, ali sve to skupa nema nikakve veze dok se ne nađeš u situaciji i sam stekneš iskustvo.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  40. #8440
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Pošto je stradala u potresu to što jasno izgleda nema veze,jer će još bolje izgledati

    Sad bb koji onda ni ti jezik očito samo engleski?

  41. #8441
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam završila dvojezični francuski u XVIII, ali Janin izbor nema veze s tim, odnosno nisam ju ja pogurivala.

    Lokacija je koma, da, puno hodanja uzbrdo. Ali moje ocjene nisu bile bajne pa mi je jedino ona preostala za francuski jezik. Jana bi čak mogla navući ocjene za IV, ali ovdje, ili negdje, sam iz skoro prvih ruku čula da je IV daleko zahtjevnija. XVIII je baš po mom ćefu (neću reći lagana, nego nije nadobudna), a kako je Jana moje gore list, mislim da će joj bolje biti gore. Iako od naše zgrade u NZG ima 15 minuta hoda do tramvaja, pa od tramvaja do škole uzbrzo cca 10min, pa će sigurno ona htjeti IV koja joj je na 20-25min hoda.

    Ferić mi nije predavao, imala sam jednu bivšu ravnateljicu, mrzili smo se uzajamno.

    Škola jadno izgleda, gosti su osnovne škole, ali sve to skupa nema nikakve veze dok se ne nađeš u situaciji i sam stekneš iskustvo.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Nije svako zlo za zlo - neki plaćaju teretanu, a učenici ove škole to imaju besplatno, svaki radni dan

  42. #8442
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko bodova je imao zadnji upisani u XVIII?
    Govorimo o nedvojezičnima, jel tako?

    XVIII - 73,05

    IV - 74,08

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  43. #8443
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Pošto je stradala u potresu to što jasno izgleda nema veze,jer će još bolje izgledati

    Sad bb koji onda ni ti jezik očito samo engleski?
    Nisam razumjela ovo drugo pitanje

    A za prvo - jadno je izgledala oduvijek, sumnjam da će potres pa popravak nakon potresa značajnije popraviti izgled.
    Priča se o novom prostoru već 40 godina, brijem da će se pričati i narednih 40.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  44. #8444
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Btw ja sam završila francuski na FF, čisto za statistiku.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  45. #8445

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    A za prvo - jadno je izgledala oduvijek, sumnjam da će potres pa popravak nakon potresa značajnije popraviti izgled.
    Priča se o novom prostoru već 40 godina, brijem da će se pričati i narednih 40.
    Novi prostor trebao bi biti izgrađen u sklopu kompleksa bivše Vojne bolnice u Vlaškoj, tamo gdje je zasad renovirano prednje krilo zgrade i useljena je glazbena škola Elly Bašić.
    U planu je bilo da se preostali prostor uredi za Glazbenu školu Pavla Markovca, a potom da se izgradi i dodatna zgrada (jer prostora ima) za gimnaziju, mislim da je baš XVIII. bila u pitanju.
    Ali i bez potresa koji je u međuvremenu totalno poremetio bilo kakve projekte po gradu (naročito one koji se tiču škola), ta priča mi je zvučala utopijski i ostvariva možda za djecu naše djece, a možda ni tada

  46. #8446
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Novi prostor trebao bi biti izgrađen u sklopu kompleksa bivše Vojne bolnice u Vlaškoj, tamo gdje je zasad renovirano prednje krilo zgrade i useljena je glazbena škola Elly Bašić.
    U planu je bilo da se preostali prostor uredi za Glazbenu školu Pavla Markovca, a potom da se izgradi i dodatna zgrada (jer prostora ima) za gimnaziju, mislim da je baš XVIII. bila u pitanju.
    Ali i bez potresa koji je u međuvremenu totalno poremetio bilo kakve projekte po gradu (naročito one koji se tiču škola), ta priča mi je zvučala utopijski i ostvariva možda za djecu naše djece, a možda ni tada
    NIsam znala za ovo, ali sama ideja zvuči dobro. Možda upravo potres prisili ljude da malo preslože prioritete i da se nešto pomakne... ali slažem se, vjerojatno će to završiti u stilu "čekaj magare da trava naraste".

  47. #8447

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    To je bilo u planu davnih dana...
    možda se sad plan ubrza, ali nekako mi se čini da je veća vjerojatnost da će potpuno pasti u zaborav ...

  48. #8448
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Kod nas nažalost trava prerasla i magare i žirafu

  49. #8449
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Govorimo o nedvojezičnima, jel tako?

    XVIII - 73,05

    IV - 74,08

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Da, hvala

  50. #8450
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Pošto je stradala u potresu to što jasno izgleda nema veze,jer će još bolje izgledati

    Sad bb koji onda ni ti jezik očito samo engleski?
    Ne razumijem pitanje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •