Stranica 29 od 50 PrviPrvi ... 19272829303139 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,401 do 1,450 od 2473

Tema: Serije za preporuku

  1. #1401
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene samo prizemno. Ostalo mi je jos samo par epizoda Workin' Moms (koje me i dalje nerviraju )

    Nego, koji im je vrag s tom djecom? Cetverogodisnjaci koji govore od nula do tri rijeci i opcenito imaju oko dvije godine. Bas mi idu na zivce.
    Ja sam si čitavu sezonu razmišljala kad ćemo saznati u kojem su spektru ta djeca. Totalno čudna.

    Ja sa djetetom gledam teen wolf. Njemu ke napeto, meni je povremeno too much, ono, krvi do koljena. Ali... Lovac i stari alpha...

  2. #1402
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    S muzem gledam high seas. Španjolska serija, malo sapunjara, malo agatha christie. Radnja u 1940.
    Kamera, kostimi i fotografija mrak.
    Za sad zanimljivo.

  3. #1403
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sa djetetom gledam teen wolf. Njemu ke napeto, meni je povremeno too much, ono, krvi do koljena. Ali... Lovac i stari alpha...
    ja upravo (dok pisem) s kceri dovrsavam sestu sezonu
    Posljednje uređivanje od summer : 24.01.2021. at 12:38

  4. #1404
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Mi dmo ju već jednom pogledali, dok je i veliki gledao s nama, prije cca 2 godine.
    J sad iz dosade gleda opet, a ja s njim.

    I summer, Derek ili Alisonin tata ?

  5. #1405

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro, zašto mi niste rekli (ili jeste?) da Lupin ne završava nego se čeka 2. sezona??!?!

    dobro da sam ovo na vrijeme pročitala

  6. #1406
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    I summer, Derek ili Alisonin tata ?
    nemoguce mi se odluciti
    imamo isti ukus

  7. #1407
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Eh da...

    Vi koje niste gledale, pogledajte koju epizodu. Nije bitna radnja kad su ti vukodlaci mladi, lepi, tetovirani i polugoli nonstop

    A da ipak ostanemo u granicama zakona, tata Argent je ...

  8. #1408
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    za mame djece ljubitelje winxica, netflix, winx saga serija

  9. #1409
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    To mi je frendica sinoć pustila , kao fora je. Nakon tri scene ja umrla od smijeha jer skuzih vinxice. A nemam zenske djece

  10. #1410
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Derry Girls, vriste klinci od smijeha.

  11. #1411
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Eh taj irish english nista ne razumijem. Nisam se nikako uzivila u ovu.

  12. #1412
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Ni ja, al njima ne smeta.

  13. #1413
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,694

    Početno

    Odgledala Belgraviu, baš je dobra, poprilično napeta. Nije ni čudno da me podsjećala na Downton Abbey, isti je autor.
    Pogledajte, 6 epizoda

  14. #1414
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Derry girls mi je jako dobra serija, sad gledam Lupina sa kćeri, a to će nam biti sljedeća.

    Odgledala sam Bir Baskadir, malo mi je postajala dosadna prema kraju, ali kad je fokus na Meyrem odlični su.

  15. #1415
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Curee hvalaaa na odgovorima.
    Vidite koliko bjezim od teme

    Meni je ocito najveci problem sto ja ne mogu pogledat 1 epizodu pa za 2-3 dana 2.epizodu, nema sanse.

    Dakle, ostaje mi opcija od spajke kao itekako izvediva, samo moram sredit da djeca veceraju ranije i da budu u pidzamama ranije jer u tom intervalu obicno ih naganjavam s vecernjom rutinom jer njima se ne spava, al materi da

    Al zapravo 20/20:30-21:30/22h mi je izvrstan termin.

    Kao i Flopičin petak i vikend, samo moram zavrsit sa serijom taj vikend, inace nema sanse da cekam do iduceg petka
    Zato mogu pogledat samo nesto sto nema vise od max.10 epizoda, idealno 6-7 epizoda.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.01.2021. at 22:26

  16. #1416
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Damin gambit sam valjda 10 dana gledala...umor me svlada svaki put pa je potrajalo. Pocela Bridgerton gledati

  17. #1417
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Ja imam IPTV, puno programa, al ne mogu naci sve sto navodite na Netflixu/HBOu, recimo taj Bridgertone.

    Ajme idem spat kasno je,rano se dizem, a nisam nijednu seriju gledala

  18. #1418
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Bridgerton ti je u top 10 na netflixu

  19. #1419
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Pocela sam sinoc the Queen's Gambit. Nis' ne mislim, ali gledam. Danas se nadam pogledati trecu epizodu.

  20. #1420
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Bridgerton ti je u top 10 na netflixu
    Ma znam al u trazilicu sam je ukucala par puta i nista nije izbacilo. :/
    Nemam klasican Netflix nego tu internetsku televiziju s puno programa.

  21. #1421
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Imam i ja iptv, ali netflix smo uzeli klasičan .

  22. #1422

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    STrike je baš dobar, ali koja muljaža s epizodama i sezonama.. svašta

  23. #1423
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa Vidi poruku
    STrike je baš dobar, ali koja muljaža s epizodama i sezonama.. svašta
    a bas...
    ja sam progutala knjige, zatim seriju

    sad isto radim sa dublin murder squad serijalom tane french
    tu su zasad prve dvije knjige stavili u jednu sezonu i ispremijesali radnje (in the woods i the likeness) iako se knjige dogadjaju jedna za drugom i nemaju ni iste glavne likove (samo jednog)
    uglavnom, malo se trzam dok gledam, ali isto me vuce dalje
    Posljednje uređivanje od summer : 27.01.2021. at 13:26

  24. #1424
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    ja sam upravo pročitala In the woods, nisam pojma imala da je ekranizirana. na netflixu nema, gdje vi gledate?

  25. #1425
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    gledao netko Outlander? dojmovi?

  26. #1426
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ne znam niti sama što bih rekla, prvi dio prve sezone mi je dobar, a ostalo dosadno pa sam u nekom trenu i prestala pratiti. Ima vrlo eksplicitne scene sexa koje su jako hvaljene, ima i vrlo gadnih scena mučenja i silovanja (muškarca). Serija je inače snimljena po seriji romana koji imaju jako veliku bazu fanova, tako da i serija ima ogroman i poprilično luckast fandom, koji uključuje i grupu takozvanih šiperica koje ulažu ogromnu energiju u dokazivanje da su dvoje glavnih glumaca u vezi u stvarnom životu. Moram priznati da sam na tako nešto naletjela prvi puta u životu, nisam znala da postoje ljudi koji mogu biti tako zaluđeni nekom serijom, pa mi je to samo po sebi bilo zanimljivo.
    Uglavnom, radi se o povijesnim romanima u koje je upleteno nešto nadnaravnih događaja i sudbinska ljubavna priča koja je malo drugačija od tipičnog ljubića. Priča je sama po sebi prilično neuvjerljiva, neke sezone odu u potpuni trash. Mislim da je pomalo problem i to što ljudi koji rade seriju od nje rade priču o jakoj tvrdoglavoj ženi, a ton romana baš i nije takav.
    Ali serija je bogato snimljena, kostimi su krasni, glavna glumica je jako lijepa i dobro glumi, glavni glumac je zgodan i nabildan, a tu je i Tobias Menzies. Iskreno, zapravo mi je čudno da ta serija nije popularnija kod nas.

  27. #1427
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Ja sam pogledala samo prvu sezonu, nakon što je izašla
    Meni se zbog te serije Tobias Menzies malo zgadio što zapravo govori o njegovoj glumačkoj umješnosti, uopće ga nisam bila u stanju odvojiti od uloge - vrlo neobičan zlikovac
    scena silovanja je, osim što je mučna, silno kontroverzna. U svakom slučaju upečatljivo.
    dalje ne znam što bude

    osim te mučne scene silovanja ostala mi je u sjećanju jedna prekrasna scena buđenja glavne glumice (koja je nestvarno lijepa!). Priznajem da sam nakon scene silovanja pogledala još jednom ovu scenu, da vratim svemir u ravnotežu.

  28. #1428
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja uopće nisam mogla gledati tu epizodu sa silovanjem! Čitala sam knjigu, tako da nisam niti pokušala gledati. Tobias Menzies je grozan u seriji, općenito mi je taj glumac u svakoj seriji u kojoj sam ga gledala totalno odbojan. Ali gledala sam neke intervjue s njim, i u stvarnom životu je nevjerojatno šarmantan.

  29. #1429
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    jel i u knjizi jednako kontroverzno?

  30. #1430
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa, moglo bi se reći da je. Premda, u knjizi Jamie zapravo prepričava Claire događaj.

  31. #1431
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    znači sad moram bar jednu sezonu pogledat da vidim u čem je stvar. :D

    gledam virgin river, iz ne znam kojeg pokušaja. ovaj tjedan radim popodne, djeca se bave školom/faksom, nemam nikakvih aktivnosti, pa chillam pol dana. punim baterije za popodnevne stresove kojih ne fali, pa mi ovo dodhe baš dobro. krajolik je predivan, priča je dosta jednostavna i sve mi se sviđa osim one nosy babe. na mahove bi je majke mi opalila nečim.

  32. #1432
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    https://images.app.goo.gl/KHQvyX7HykR5LUhs6

    Pogledaj, isplati se već radi Jamieja Frasera. Ako je onaj vojvoda svima zgodan ..
    Posljednje uređivanje od Mima : 27.01.2021. at 17:55

  33. #1433
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj susmiga prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam upravo pročitala In the woods, nisam pojma imala da je ekranizirana. na netflixu nema, gdje vi gledate?
    dublin murders, u bespucima zaljeva

    dobro izgleda ovaj skot , nisam gledala seriju, mogla bi joj dati sansu, nisam dugo nesto takve tematike

  34. #1434
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Mislim da sam pogledala 3 sezone Outlandera i onda se razvodnilo. Ne znam je li to samo moj dojam, ali Jamie je mutav. Na momente se cini da mu je sva pamet otisla u misice.
    Tobias Menzies je odlican glumac, ali lik kojeg glumi je stvarno odvratan.

    Neki dan sam upalila Chesapeake Shores. Trebalo mi je nesto uz sto mogu dojiti, tipkati po mobitelu i ceskati psa. E pa nije ni za to. Kaze mm da bi bilo bolje utroseno vrijeme da sam gledala dokumentarac o sastavljanju drvenih stolica. Uglavnom je losije od Virgin River i Sweet Magnolias zajedno.

    Probala sam gledati Lucifera jer na imdb-u ima 8.3. Glavni lik je samodopadan i opsjednut seksom, a glavna glumica losa. Odustala sam.

  35. #1435
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Jamie nikako ne bi trebao biti mutav!
    On je prepametan, obrazovan, lukav, a uz to vrhunski ratnik i odan samo jednoj ženi.
    Zato ga obožavateljice knjiga Diane Gabaldon toliko i vole, a u Samu Heughanu su našle idealnog Jamieja.
    E sad u seriji je Claire glavna, pa su mnoge stvari koje u knjigama radi Jamie ovdje prebačene na Claire. To je taj problem serije!

  36. #1436
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    znači škot je definitivno za obratit pažnju
    vidiš summer kako se ti ja slazemo po tom pitanju
    a kad ga mima već toliko hvali...

    inače, high seas mi je skroz zanimljiva.fora su mi ti stari prekooceanski.. parobrodi? nisam sigurna što je, ali oni interijeri, sve u masivnom drvu i debelim tepisima... glavna junakinja ima outfite koje bi ja danas vrlo rado nosila. a frizure su im svima i na palubi na vjetru taft postojane :haha:
    gluma je na momente vrlo teatralna i malo me to nervira, ali da se preživjeti. muzika mi je skroz dobra i teta pevaljka lijepo pjeva
    a ni prvi časnik nije loš

  37. #1437
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    za Outlander Mima je sve napisala. citala knjige nisam, ali posebno mi idu na zivce Brianna i Roger.
    Jamie mi ponekad ide na zivce, sto je vjerujem posljedica ovog sto Mima pise, ali meni najdrazi lik je Murtagh.
    sto se tice
    Tobias Menzies meni se zgadio u ovoj seriji i kad sam vidjela da ce biti u Crownu bila sam bas razocarana ikao nije bio los u njoj.



  38. #1438
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    vratila se Seinfeldu nakon xy godina, jučer sam proplakala od smijeha... Jerry ima curu koja mu šeće gola po stanu i to mu je super sve dok se tako gola ne zagrcne i počne jako kašljati pa mu se zgadi

    a Kramer pokušava skratiti vrijeme tuširanja pa hoda po svlačionicama i bilježi što tko radi dok se tušira, kad dobije šaku u oko, komentira, ljudi nisu normalni... stvarno su genijalni!

  39. #1439
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    vratila se Seinfeldu nakon xy godina, jučer sam proplakala od smijeha... Jerry ima curu koja mu šeće gola po stanu i to mu je super sve dok se tako gola ne zagrcne i počne jako kašljati pa mu se zgadi

    a Kramer pokušava skratiti vrijeme tuširanja pa hoda po svlačionicama i bilježi što tko radi dok se tušira, kad dobije šaku u oko, komentira, ljudi nisu normalni... stvarno su genijalni!
    Genijalna serija! I sada ih volim pogledati, prespaljena ekipa

  40. #1440
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da sam pogledala 3 sezone Outlandera i onda se razvodnilo. Ne znam je li to samo moj dojam, ali Jamie je mutav. Na momente se cini da mu je sva pamet otisla u misice.
    Tobias Menzies je odlican glumac, ali lik kojeg glumi je stvarno odvratan.

    Neki dan sam upalila Chesapeake Shores. Trebalo mi je nesto uz sto mogu dojiti, tipkati po mobitelu i ceskati psa. E pa nije ni za to. Kaze mm da bi bilo bolje utroseno vrijeme da sam gledala dokumentarac o sastavljanju drvenih stolica. Uglavnom je losije od Virgin River i Sweet Magnolias zajedno.

    Probala sam gledati Lucifera jer na imdb-u ima 8.3. Glavni lik je samodopadan i opsjednut seksom, a glavna glumica losa. Odustala sam.
    Kod lucifera je upravo to bit. Ja nisam mogla vjerovati kaj gledam a odgledala sve sezone i zapratila tom ellisa na instagramu. Meni je skroz simpa. Outlander mi je bio super isto tak do odredene sezone :/

  41. #1441
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Virgin river odgledala 1 epizodu, ništa..
    Strike sinoć počela 2 epizodu, nema titla?
    Za vikend Zaljev, večeras je dosta kasno...
    Seinfeld je serija za sva vremena!
    Posljednje uređivanje od flopica : 29.01.2021. at 14:16

  42. #1442
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Odgledala sam Virgin river. Onako nit smrdi nit miriši.
    Gledam Otkrivanje vještica na HBO. 1. sezona mi je bila dobra, sad sam zapela na 2. sezoni, nikako odgledat.

    Outlander mi je bio odličan do scene silovanja. Toliko mi je bila mučna i potresna da sam možda nakon toga odgledala 2 epizode i stala, baš mi se urezalo.

  43. #1443
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Dobro u kojoj je epizodi to silovanje? Mogu ja to preskočit ,jel bitno za radnju dalje?
    Posljednje uređivanje od babyboys : 29.01.2021. at 14:38

  44. #1444
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Imam još dvije epizode virgin rivera. Nisam impresionirana, ali pogledat ću do kraja.

    Sa J sam odgledala teen wolfa, jučer smo počeli Mađioničare

  45. #1445
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro u kojoj je epizodi to silovanje? Mogu ja to preskočit ,jel bitno za radnju dalje?
    Možda u predzadnjoj prve sezone? Ili zadnjoj. Možeš preskočiti.

    edit: u predzadnjoj, Wenthworth prison
    Posljednje uređivanje od Mima : 29.01.2021. at 14:44

  46. #1446
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ok, tnx. vidjet ću kako ću bit raspoložena dok dodjem do tog

  47. #1447
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    https://www.imdb.com/whats-on-tv/new..._wtw_netflix_3

    novo novije najnovije. i neki ne tako novi filmovi

  48. #1448
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    joj ma pogledaj scenu, pogotovo jer smo te sad upozorile

    zabijelit ću spojler u kojem opisuje što je meni bilo najgore u toj sceni a nije fizičko nasilje (uzmi u obzir da se ne sjećam detalja):
    ako se dobro sjećam, lik kojeg glumi Tobias (Randall?) muči Jamiea neko vrijeme (danima), uživa u tome jer je njime seksualno fasciniran kroz sve prethodne epizode. Ta seksualna fascinacija kulminira silovanjem koje je utoliko gore što je Jamie na neki način izmanipuliran da i on sam doživi orgazam tijekom tog silovanja. Ako se dobro sjećam Randall mu je spominjao upravo Claire i Jamiejev odnos s njom tijekom tog čina, pa je zapravo to razlog mučnosti - osim što je nad njime izveden taj nasilni čin, izmanipuliran je da i sam osjeti uzbuđenje i vrhunac, a za manipulaciju je iskorištena njegova ljubav prema Claire.

  49. #1449
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    betty, tnx

  50. #1450
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    ok, tnx. vidjet ću kako ću bit raspoložena dok dodjem do tog

    mislis, oces li bit raspolozena za gledat silovanje
    Posljednje uređivanje od summer : 29.01.2021. at 15:16

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •