Stranica 31 od 50 PrviPrvi ... 21293031323341 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,501 do 1,550 od 2473

Tema: Serije za preporuku

  1. #1501
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    E da, jen, zanima me jesi li i ti voljela Hanka, ili sam to samo ja?
    a jel ikome Bob Odenkirk bio privlačan u ulozi Saula?
    ono kad je rekao Skyler da Walt voli žene kao što voli i odvjetnike...only the best with just the right amount of dirty

    još kad se kasnije/ranije ispostavilo (u Better call Saul) da ima i dušu...

  2. #1502
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Mračno lice žudnje sam slučajno upalila, očekujući limunadu koju neću nastaviti gledati. Meksička, kažu erotsko-trilerska drama. Kako idu nastavci tako i radnja odlazi u neočekivanom smjeru. Nije najbolja, ali je sasvim ok.

  3. #1503
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    a jel ikome Bob Odenkirk bio privlačan u ulozi Saula?
    ono kad je rekao Skyler da Walt voli žene kao što voli i odvjetnike...only the best with just the right amount of dirty

    još kad se kasnije/ranije ispostavilo (u Better call Saul) da ima i dušu...
    Nop. pogotovo u onim odjelima iz 70tih.
    ja nikako se odluciti jel ga mrzim ili ga volim

  4. #1504
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Nop. pogotovo u onim odjelima iz 70tih.
    ja nikako se odluciti jel ga mrzim ili ga volim
    Isto
    Zato se ne mogu nikako odlučiti gledati BCS

  5. #1505
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da je Megxit najbolji kraj za tu seriju
    Ali ipak da se neće baciti tako daleko

  6. #1506
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Svimbi pogledaj Better call Saul, odlicna je. Dramatski potpuno u rangu BB, samo malo manje grandiozna.

    Ja pocela Magicians, nije lose za moju fantasy razbibrigu.
    Prije toga sam pogledala Manifest, isto ok, zabavni, ali Josha Dallasa mi ide na zivce jos od Once upon a time. Toliko je sladunjav da boli.

  7. #1507
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Nop. pogotovo u onim odjelima iz 70tih.
    ja nikako se odluciti jel ga mrzim ili ga volim
    Ja ga volim pogotovo u BCS, kako je samo odan i njezan prema svojoj Kim

  8. #1508
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Svimbi pogledaj Better call Saul, odlicna je. Dramatski potpuno u rangu BB, samo malo manje grandiozna.

    Ja pocela Magicians, nije lose za moju fantasy razbibrigu.
    Prije toga sam pogledala Manifest, isto ok, zabavni, ali Josha Dallasa mi ide na zivce jos od Once upon a time. Toliko je sladunjav da boli.
    Meni je manifest baš dobar . Mozda bude i treća sezona.
    Magitians su mi fora, malo napreeniji fantasy. A i onaj momak što nestaje nije loš.
    U jednom davno je princ izuzetno iritantan, ali kuka spašava stvar. On mi je bio beskrajno witty. Ne hilarious, nego baš ono, sarkazam, fino upakiran. Moram odgledat zadnju sezonu, to sam na preskokce s djecom
    Posljednje uređivanje od babyboys : 02.02.2021. at 23:27

  9. #1509
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Mm gleda the politician. Fora mu je. Mene se nije baš dojmio. Malo mi je too much čitava priča

  10. #1510
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Pogledala sam Unorthodox, mislim u dva dana. Ne znam sto cu veceras.

  11. #1511
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Grace &Frankie. Jane Fonda i Martin Sheen, Lily Tomlin i Sam Waterson. Bračni parovi u kojima su muževi ljubavnici i u prvoj epizodi ostavljaju svoje žene kako bi nakon 20 godina mogli biti javno skupa.
    Pogledala sam dvije epizode, fora je.

  12. #1512
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Ako već netko nije spomenuo, moje preporuke za Chance, u glavnoj ulozi Hugh Laurie (dr.House), neuropsihijatar koji se involvira u neki slučaj gubitka identiteta,nasilja, korupcije...

    Drago mi je da ovdje svratim po preporuke, netko pohvalio De twaalf, dobra je, dugo već nisam sudsku seriju gledala...

  13. #1513
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Vida gdje si gledala Chance?

  14. #1514
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Gledam Noćnog upravitelja. Serija je upravo završila na RTL-u, ja malo kaskam. Pogledala sam prve 3 od 6 epizoda. Baš uživam. Ništa jako pametno, krimić, ali je dobra i režija i glumci. Još mi se sviđa i Tom Hiddelston u seriji. Ne treba mi više

  15. #1515
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Gledam Noćnog upravitelja. Serija je upravo završila na RTL-u, ja malo kaskam. Pogledala sam prve 3 od 6 epizoda. Baš uživam. Ništa jako pametno, krimić, ali je dobra i režija i glumci. Još mi se sviđa i Tom Hiddelston u seriji. Ne treba mi više
    Je, to je odlična serija, meni je još draži bio Hugh Laurie

  16. #1516
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Pobjeglo, htjela sam dodati da ne gledam Better call Saul, nego Your Honor
    Izvrsno, bez obzira na nekritičko obožavanje Bryana Cranstona, objektivno odlična (nakon dvije odgledane epizode)

  17. #1517
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Probala sam gledati Jane the Virgin, ali ne ide. Odustala sam na polovici trece epizode. Nisam nikad pogledala niti jednu telenovelu pa mozda zbog toga nemamo vise-manje nikakvih dodirnih tocaka.


    Pronasla sam Parenthood na Hulu i krenula ispocetka jer se nikako nisam mogla sjetiti gdje sam stala kad je M. bio oko sest mjeseci star.

  18. #1518
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Grijeh (It's a Sin) na HBO, od ekipe koja je napravila Years and Years, odlična serija. Samo 5 epizoda, volim takve serije. Možeš odbingeati, a da se ne ucrvaš

  19. #1519
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Pronasla sam Parenthood na Hulu i krenula ispocetka jer se nikako nisam mogla sjetiti gdje sam stala kad je M. bio oko sest mjeseci star.

    Mi smo pratili Parenthood, jako redovito, ali mi je toliko pocela ici na zivce, da kad se sjetim, bas imam odbojnost. Najvise su mi Crosby i njegova žena, kako li se zvala, isli na zivce. Pa Amber isto.

    Ja sam probala Discovery of Witches, jos sam i muza nagovorila da gledamo, nije to za nas.

    Hvala Jurana za It's a sin. Pokusat cu.

    Odgledala sam Nocnog upravitelja. Dobro mi je sjela.

  20. #1520

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Meni Breaking Bad nije nešto, ali ja imam problema s drogom općenito.... averziju nekakvu. Čim se oko droge vrti priča, ide mi na živce. Odgledala sam sve sezone, jer me muž natjerao. On je gledao sve 2x. Ista stvar i sa Narcos.

  21. #1521
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    andiko, i meni je breaking bad bila neugodna za gledati pa ju nisam ni gledala. MM ju je sam gledao.
    Jučer pogledala prvu epizodu It's a sin. Čini se obećavajuća, premda je za moje oko bilo možda malo previše ritica u krupnom planu

  22. #1522
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ni ja ne volim nista s ovisnostima droga, alkoholicari,...a nije mi draga ni prostitucija. Onako bas me stegne u zeludcu.:/

  23. #1523
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Ja počela Ulicu Krijesnica na Netflixu.
    Ok mi je, for now.
    Pogledali smo Dave na HBO.
    Ako volite borderline neurotičan i prost humor, nasmijat ćete se


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #1524
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Pogledala Love & Anarchy.
    Osim što je serija odlična, zanimljiva, ne-američka , duhovita i otkačena, sviđa mi se što epizode traju po pola sata ...
    Posljednje uređivanje od Forka : 09.02.2021. at 01:41

  25. #1525
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Jučer sam na jednom od Cinestar kanala slučajno nabasala na jednu epizodu serije Fortitude (nikad prije čula), i baš me prikovala za ekran. Jel gledao tko?

  26. #1526
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    gledala sam, isprva mi je bila fantasticna, a onda mi je isla u pretjerivanje i na kraju mi nije ostavila neki dojam...

  27. #1527
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Naivno sam krenula gledati Strikea, misleći da su izašle sve 4 epizode, da bih tek kad sam odgledala treću, shvatila da na sličici četvrte ne piše premijera, nego uskoro

  28. #1528
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ma da, epizoda dolazi na tjednoj bazi. Četvrtkom. Znači, danas ti stiže četvrta

  29. #1529
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    "Delicious". Britanske mi serije pašu izgleda
    Gledljiva, ali sam tek na trećoj. Uglavnom, dobra za prolazak vremena u ove kišne dane. Ma, dobra je. Prizori prirode i cijeli okoliš su baš super.

  30. #1530
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    MM i ja gledamo Faudu (Kaos), taman završili prvu sezonu. Zanimljiva mi je. Ako ništa, zabavljamo se pogađajući slušamo li upravo hebrejski ili arapski. Fali mi podrobnijeg poznavanja odnosa (tipa, Hamas i palestinska obavještajna služba, koji je njihov službeni, a koji neslužbeni odnos - mogu mi prodat što hoće), koliko je vjerno stvarnosti naravno nemam pojma, ima povremeno i nelogičnosti, ali evo, već to šta nikad nisam gledala izraelsku seriju čini mi je interesantnom. Polovicom prve sezone me povukla, sad jedva čekam dalje.
    Epizode su malo više od pola sata, 3 sezone po 12 epizoda, ali ne znam je li finalizirana serija.
    Posljednje uređivanje od vertex : 11.02.2021. at 11:29

  31. #1531
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Dodatak: gledamo je na Netflixu.

  32. #1532
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam pogledala Firefly Lane na Netflixu (vidim da je #1 in Croatia) - jako loše, ne znam kako sam izdržala.

    Sad gledam It's a Sin, onako, nije mi baš gay tematika i još iz osamdesetih posebno zanimljiva.

  33. #1533
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Ne pratim baš vjerno nominacije za nagrade, ali me brine kude ide ovaj svijet kada je Emily in Paris ostvarila čak dvije nominacije za Golden globes
    u godini u kojoj smo imali eksploziju dobrih serija, izdvojili su najpovršniju i zapravo prilično lošu seriju (jer načelno nemam ništa protiv površnosti, može biti zabavna, ali E in P to nije)

  34. #1534
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Sad gledam It's a Sin, onako, nije mi baš gay tematika i još iz osamdesetih posebno zanimljiva.
    Mi smo 4 epizode pogledali. Meni je još uvijek super. Ne uživam u gay scenama, ali mi je zanimljiv npr. prikaz nedostatka informacija kad se pojavio AIDS, ima dosta paralela sa sadašnjom pandemijom.

    Super mi je onaj lik Colinove mame. Pogotovo u toj 4. epizodi.

    Baš se udubim.

  35. #1535
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Gledala sam seriju The Deuce, Kronike Times Squarea, gdje se isto obrađuje tematika pojave AIDSa, tako da, što ja znam, nije mi sad ta tema nešto novo.
    Ali nisam pogledala seriju do kraja, vidjet ćemo.

  36. #1536
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Meni se ne da gledat It's a sin jer mi je preko glave tematike 80-ih, šta su ih se toliko uhvatili...

  37. #1537
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Grace &Frankie. Jane Fonda i Martin Sheen, Lily Tomlin i Sam Waterson. Bračni parovi u kojima su muževi ljubavnici i u prvoj epizodi ostavljaju svoje žene kako bi nakon 20 godina mogli biti javno skupa.
    Pogledala sam dvije epizode, fora je.
    Pogledala sam dvije SEZONE , fora je.
    Malo su mi prva, druga epizoda čak bile i nategnute... no s vremenom mi njih dvije postaju turbo zabavne i zbilja sam uživala u likovima. Nema neke specijalne, senzacionalno napete radnje, ali njihovi karakteri i međusobni odnosi su dovoljni da te prikuju za ekran.

    Mislila sam da ima 2 sezone, a onda sam skužila da ima čak 6. Moram napraviti pauzu i početi gledati “mix” serija, ne samo jednu dok se završim sve sezone. Taj način mi je ipak naporan. Ali vrlo vjerojatno ću pogledati sve sezone ovoga.

  38. #1538
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pogledala sam It's a Sin do kraja, dobra je serija, postane vrlo emotivna i osobna.

  39. #1539
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    I naravno Strike, dobri su kao i uvijek, Robin i Strike, ovaj krimi dio tako tako.

  40. #1540
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se ne da gledat It's a sin jer mi je preko glave tematike 80-ih, šta su ih se toliko uhvatili...
    Nije ni mene privlačila tema, pogotovo što sam pročitala knjigu The line of beauty koja obrađuje isti problem u istom razdoblju, ali naišla sam na preporuke, a i dobra mi je bila Godine i godine pa sam dala šansu. I volim kad imaju 5-6 epizoda. Onda me samo ponijela

  41. #1541
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nemam vise vremena ni za sto pa sad gledam po epizodu Parenthooda tu i tamo. Ajme, bili su mi super tamo negdje 2013-te, a sad bih ih sve izudarala.

  42. #1542
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ja sve gledam malko hektično, pa sam počela i Community. Sedam ljudi koji se ustvari slučajno nađu na veleučilištu u istoj learning group. Svi su vrlo osebujni, ali du mi baš gledljivi i na momente vrlo zabavni i smješni.

    A gledam i sherlocka, grace &frankie, s djetetom novu sezonu modern family, veliku, genijalnu prijateljicu... Kako mi nadođe

  43. #1543
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam pogledala Firefly Lane na Netflixu (vidim da je #1 in Croatia) - jako loše, ne znam kako sam izdržala.
    X
    doduše ja znam kako sam izdržala, pola sam premotala, dio i prespavala. Al kopka me kraj

  44. #1544
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Ja gledam magicianse na preporuku odavde i super su mi.
    Nista preozbiljno, mozak na pasu. Mozes stati na pola epizode kad te prekinu a dosta zabavno.
    Od druge sezone postaju dosta autoironicni, sprdaju se na svoj racun, fakat ima smijesnih scena.
    Po stilu me malo podsjecaju na netflixovu sabrinu, suludi zapleti i dosta campa. Prava postmodernisticka serija.

  45. #1545
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    pocela sam ih i ja prosli mjesec. odgulila 2 sezone. eliot i margo su mi najdrazi. i majakovski
    Posljednje uređivanje od magriz : 15.02.2021. at 21:18

  46. #1546
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Ajme a ja vec na petoj, a pocela poslije tebe :skartoc:
    Super su mi njih dvoje, a volim i pennya, taj u 5 sezona nijednom nije kosulju zakopcao

  47. #1547
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    penny mi je hot, pogotovo kad preokrene ocima. a to radi svako malo

  48. #1548
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Trenutno gledam Giri / Haji na Netflixu i nisam sigurna kako bih je ocijenila. Počela sam oduševljeno, ali me ta tema zapraov uopće ne zanima. Yakuza, gangsteri, pucačina... na momente imam osjećaj da gledam Guya Ritchieja, na momente Tarantina, a dijelovi su mi bili po guštu. U jednom trenutku mi je bilo previše pucačine. Nisam sigurna da ću je dovršiti, ali ipak sam znatiželjna, pogledala sam 5 od 8 epizoda.

  49. #1549
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    A Jurana ajde sad je zavrsi

  50. #1550
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pogledala sam Behind Her Eyes na Netflixu - bezveze, još jedan "psiho triler" za koji bi mi bilo draže da nije psiho

    Zgodni glumci, dobra produkcija, bilo bi mi draže da je serija o nekom normalnom ljubavnom trokutu

    btw. glumi Eve Hewson, kći Bona Voxa i jako je zgodna.

    Sad sam na HBO počela pratiti dokumentarni o Farrow vs. Allen, nažalost dolazi epizoda po epizoda.

    Sa kćeri gledam Unbreakable Kimmy Schmidt (ja ponovo), odlični su, odlični, smijemo se svi na sav glas.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •