Stranica 68 od 122 PrviPrvi ... 1858666768697078118 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,351 do 3,400 od 6087

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #3351

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Boban inzistira na Viber pozivima, i to u vrijeme kad radim i slaba mi veza, tak da ne mogu normalno ni pitati kaj me sve zanima. Kao da je uvijek u nekoj gužvi i nabrzak sve.

  2. #3352

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Javit ću sve što saznam dole vezano uz povratak doktora.
    Posljednje uređivanje od Alisa81 : 02.04.2021. at 22:07

  3. #3353

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Alisa81, to i mene najvise nekad smeta, ta uzurbanost, jurnjava. Nije tako uvijek, ali većinski. Ovo mislim na vrijeme pripreme, prije transfera (onda je sve zen ).Ali ne daj se smesti, pitaj sto god te zanima i doktora i embriologa. Ja ovaj put isto spremam malo vise pitanja...

  4. #3354
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Kaja1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam nikada rađaal do sada. nadam se da bu mi ovaj 1. put odmah uspjelo. Bumo vidli. Javim sve
    Sretno Kaja!
    Koliko godina je imala donorica?
    Imala si paket od 8 zamrznutih jajnih stanica i na koncu 6 3-dnevnih embrija?

  5. #3355

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Kaja1976 prvotno napisa Vidi poruku
    To sve skupa grozno puno košta ,ako bude trebalo pogledat ću točne cifre ali sve u svemu bez tih injekcija i ostalih lijekova, bez putovanja, smještaja i hrane tamo platili smo oko 50 000kn u grubo, možda malo manje donirane jajne stanice, 8 komada i sam transfer.
    Kaja sretno i da bude pozitivan test/beta.
    Kad si imala transfer? Transfer je nulti dan!

    Da sve je užasno skupo. Ja sam pisala sve koliko sam što platila i na kraju je to ispalo oko 8000 € s materijalom, lijekovi za stimulaciju, ivf postupak, odlazak dole i bila sam 14 dana davne 2014-te. Uz to sve sam hormone, papu i briseve isto radila privatno pa znači apsolutno je sve u ovoj cijeni.
    Sad koliko sam pročitala tu da je ivf 2200 € a ja kad sam išla bio je 1650 €.
    Iskreno malo me ljute s tim stalnim podizanjem cijena.

    Meni je odmah prvi postupak uspio pa želim i tebi isto.
    Vratili su mi dvodnevne embrije i 10 dan od transfera sam imala jasno pozitivan test.

  6. #3356

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Alisa81 prvotno napisa Vidi poruku
    Boban inzistira na Viber pozivima, i to u vrijeme kad radim i slaba mi veza, tak da ne mogu normalno ni pitati kaj me sve zanima. Kao da je uvijek u nekoj gužvi i nabrzak sve.
    Alisa već kad ideš o svom trošku zovi ga normalno na mob. Pa vjerujem da ti 20, 30 kn troška mob.poziva da ga pitaš što te zanima ne predstavlja problem :/
    Najbolje ga je možda zvati pred kraj radnog vremena oko 15.30 h jer su do tad završili i s punkijama i transferima!

  7. #3357

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno Kaja!
    Koliko godina je imala donorica?
    Imala si paket od 8 zamrznutih jajnih stanica i na koncu 6 3-dnevnih embrija?
    Da, imali smo 8 jajnih stanica od donatorice stare 28 godina, rađala već, ne sjećam se da li ima jedno ili dvoje djece.
    Oplodilo se 6 stanica, znači u kriopohrani nam ostala još 4 embriončića stara 3 dana, znači osmostanična.
    Eto. . .
    Idem vaditi betu za 5 dana, da mi bude punih 14 dana nakon transfera, isto sve plaćam sama.
    Pitam se da li ću uopće dobiti porodiljni kada bude vrijeme?
    Šalim se, ali baš nama starijima u Lijepoj našoj nisu skloni.

  8. #3358

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Mene je Boban zvao na Whatsapp, a kad nisam bila on line zvao bi, da tako kažem, normalno.
    on je uvijek u žurbi, no nije to neka prva žurba, više mi se čini da je to njegov temperament i ekspresivnost kao osobe.
    Dr. Lazarevski je baš taj dan kad smo bili naručeni uzeo bolovanje i sestra nam rekla da je . . .ono globalno ....( valjda korona ).
    Preuzela me neka crnokosa ginekologica na transferu, ima naočale.
    Svi su neposredni i uslužni.

  9. #3359

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    LaraLana, mora uspjeti od prve, ako ne onda svakako od ovih embriončića koji su na čuvanja kod njih.
    Nemam ja više vremena . . .predugo sam čekala.
    Sreća je kod mene da nikad nisam bila ni u kakvim postupcima i nisam ispaćena ginekološki, kao što čitam je velik broj ženica. . .
    Uglavnom sam happy, već sam si posložila da sam trudna.

  10. #3360

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Pri prijelasku granice nazad u Hrvatsku mi je dodijeljena mjera samoizolacije, makar sam preboljela koronu i ja i muž u 11. mj.
    No,moja doktorica opće prakse mi je rekla da sam slobodna jer mi nije prošlo 6 mjeseci od pozitivnog PCR testa.
    Eto, pogranična policija kaže 3 mj. a doktorica tvrdi 6 mj. tak da je to vrlo zbunjujuće.
    Isto tako se navodno ne može dobiti bolovanje na mjeru samoizolacije ako je određena zbog prijelaska granice jer se računa da time ideš svjesno u rizik.
    U tom slučaju trebaš slobodne dane ili godišnji za izostanak s posla.
    Tako mi je doktorica objasnila.

  11. #3361

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Alisa81 prvotno napisa Vidi poruku
    A hebiga, idem u četvrtak tak da neću ništa stići vaditi. Imam papu, TSH I AMH. Uzimam donora i sve sama plaćam, valjda neće biti problema. Sad je gotovo. Malo je glupo što onda ne naglase, tj. ne kažu kod dogovora što sve treba. Da nisam na forumu, ne bih ništa znala, samo koliko novaca trebam i u koliko da dođem.
    Alisa, meni ništa nisu naglasili što od pretraga treba već me dr. Vrčić iz Petrove uputio.
    Mislim imala sam sve, ali velim ti, dr. Lazarevski kao da to nije pomno gledao. .. samo moju matku, kako oni vele za maternicu, hahaha.
    Uglavnom ,sve nekak ležerno. . .kod njih.

  12. #3362

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Ma neka oni meni pregledaju reproduktivne organe i kažu što žele od pretraga, i tak ne idem u postupak prije 7. mj. (Ako i do tada uspijem skinuti dovoljno kila, moj najveći problem).
    Posljednje uređivanje od Alisa81 : 04.04.2021. at 09:20

  13. #3363

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Alisa, koliko kg bi trebala skinuti?

  14. #3364

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    LaraLana, jesi li ti obe trudnoće ostvarila od prve ili?

  15. #3365

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    LaraLana , jesi li zatrudnila od prve sa oba djeteta ili?

  16. #3366

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Kaja1976 prvotno napisa Vidi poruku
    LaraLana, jesi li ti obe trudnoće ostvarila od prve ili?
    Kaja u biti da. Prvi ivf postupak I trudnoća. Imala sam 2 smrznuta embrija. Na FET sam išla između dvije trudnoće koji nije uspio, nakon malo više od 2 godine.
    Kad taj FET nije uspio opet sam vrlo brzo išla u ivf postupak I opet je uspio.

    Mislim da meni više odgovara transfer sa svježim embrijima.

  17. #3367

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Kaja1976, trebala bih 20 kila da dođem do gornjeg BMI-a ta postupke. U 3 mj. Znam da je malo vremena, ali može se. Vidjet ću što doktor kaže. Strah me.

  18. #3368

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    LaraLana, nisam još čula da je nekome tako brzo uspjelo, i to čak dva puta. Svaka čast.

  19. #3369

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Alisa dogodi se, istina ne tako često ali nas ima. Ima tu cura na forumu, načitala sam se. Istina ne od njih dole al ima. A ima i onima koji su odustali pa ih trudnoća iznenadila. Život priča svakakve priče.
    U ivf svijetu je ključni faktor sreća i dobar biolog.
    I da inače mpo dr preporučuju ako si npr ostvarila trudnoću da se na drugu ide u roku dvije godine jer organizam pamti trudnoću dvije godine.
    Sretno cure

  20. #3370

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Draga Alisa, može se skinuti u tri mjeseca, pa ako i ne skineš svih 20 kg bitno da ide dolje. . .ja isto imam viška nekih 8 kg i mogu reći da me to najmanje brine od svega.
    Obzirom da se pikamo, mene muž pika dvaput dnevno, veli da ne zna kako mršavice to podnose jer igramo pikado po trbuhu ....ja sam iglofobičarka, bolje da je malo špekića.
    LaraLana, nisam znala za taj razmak od dvije godine, vrijedan podatak ako poželim opet.
    Nego, curke, jel normalno da se meni smanjio apetit ako sam trudna?
    Za koji dan idem krv vaditi. Da li se može otići u Dom zdravlja i platiti ili baš privatno Synlab ili slično?

  21. #3371

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Kaja1976, sumnjam da u domu zdravlja možeš sam tak vaditi i platiti, mislim da se to može u samo u nekim bolnicama.
    8 kg viška nije strašno. Mene zanima koliko ste kila dobile u postupku? I važu li vas kako bi odredili dozu stimulacije? Na stranici neke klinike sam čitala da teže žene moraju primiti više hormona.

  22. #3372

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Kaja1976, sretno na vađenju bete!

  23. #3373

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Kaja kad već plaćaš onda ti je zgodnije u privatni lab bez gužve i nalaz ti je za sat i pol dva. U domu zdravlja i da možeš gužve su i nemože se ući samo tako zbog situacije i cijepljenja i sestre dolaze po pac.ispred i sad ti još moraš npr objašnjavati da bi betu vodila.
    Odi privatno i napravi to elegantno i jednostavno

  24. #3374

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Ma da, budem u Synlabu, mislila sam zbog blizine, da ne uzimam taxi jer me sad frka samu vozit, makar mi nije ni to daleko.

  25. #3375

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Alisa81 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaja1976, sumnjam da u domu zdravlja možeš sam tak vaditi i platiti, mislim da se to može u samo u nekim bolnicama.
    8 kg viška nije strašno. Mene zanima koliko ste kila dobile u postupku? I važu li vas kako bi odredili dozu stimulacije? Na stranici neke klinike sam čitala da teže žene moraju primiti više hormona.
    Ma pusti kile, alisa, ispada kao da ti se više drže zubima i ne daju se lako dolje što više o tome misliš.
    Nemoj večerati pa ćeš vidjeti da ide dolje, ništa od šećera, ali baš nikakve slatkiše osim, naravno žlice meda, suhih datulja komad, dva i tak. . .
    Sve znaš...

  26. #3376

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Alisa, terbala bi i hodati SVAKI dan sat ili još bolje dva, po mogućnosti negdje u šumi, ne znam gdje živiš. . .
    Kilice budu popadale, velim ,ako i ne skineš sve što treba, nije to glavni problem.
    Kažu da je debljina isto stvar unutarnjeg stanja, emocionalna utjeha kroz hranu....tako da . .. meditacija laganini...
    Da ne širim o toj temi jer smo ipak na Makedoniji....evo ja čak i pjesme njihove počela slušat ovih dana!

  27. #3377

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Alisa81 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaja1976, sumnjam da u domu zdravlja možeš sam tak vaditi i platiti, mislim da se to može u samo u nekim bolnicama.
    8 kg viška nije strašno. Mene zanima koliko ste kila dobile u postupku? I važu li vas kako bi odredili dozu stimulacije? Na stranici neke klinike sam čitala da teže žene moraju primiti više hormona.
    Alisa81, nisu me nikad vagali....inace sam mrsavica, a stimulacija mi je uvijek blaga i određena po AMH koji je ok, i po broju antralnih folikula kojih imam dosta. Cula sam da su neki doktori znali curama radit probleme zbog kila, ali ne doktori kod kojih sam ja isla...Ti napravi sto najbolje možeš za svoje zdravlje. Nije uvijek ni rjesenje na neke rigorozne dijete pa stvoriti organizmu šok i stres, pa ti onda postupak tek nece uspijet sigurno. Samo polako....
    Ja nemam visak kila, ali se ne hranim najzdravije pa me to uvijek muci...pokusam promijenit prehranu, ali nisam bas u tome uspijesna..
    Ono cega imam visak su godine....

  28. #3378

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Kaja1976, ma znam ja sve, nije to od zraka
    Posljednje uređivanje od Alisa81 : 06.04.2021. at 16:57

  29. #3379

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Ah, odrezalo mi kobasu od poruke.
    Znači prema AMH se određuje stimulacija.
    Vidjet ću što će mi sutra reći dole.

  30. #3380

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Alisa81, nisu me nikad vagali....inace sam mrsavica, a stimulacija mi je uvijek blaga i određena po AMH koji je ok, i po broju antralnih folikula kojih imam dosta. Cula sam da su neki doktori znali curama radit probleme zbog kila, ali ne doktori kod kojih sam ja isla...Ti napravi sto najbolje možeš za svoje zdravlje. Nije uvijek ni rjesenje na neke rigorozne dijete pa stvoriti organizmu šok i stres, pa ti onda postupak tek nece uspijet sigurno. Samo polako....
    Ja nemam visak kila, ali se ne hranim najzdravije pa me to uvijek muci...pokusam promijenit prehranu, ali nisam bas u tome uspijesna..
    Ono cega imam visak su godine....
    A jel uzimaš kakve vitamine? Dodatke prehrani?
    Posljednje uređivanje od Alisa81 : 06.04.2021. at 17:07

  31. #3381

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Alisa81 prvotno napisa Vidi poruku
    A jel uzimaš kakve vitamine? Dodatke prehrani?
    Da, uzimam elenatal pronatal...dr mi je rekao nakon zadnjeg neuspjelog FET-a da nastavim sa Imprylom, ali kako mi je on preeeskup ipak sam uzela ove malo jeftinije...a vidim da ih i druge cure koriste. Ovaj mjesec sam sama još ubacila i omegu 3.

  32. #3382

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Alisa81, drzim fige da na pregledu sve prođe ok...javi nam vijesti...
    Kaja1976, sretno s betom!!!

  33. #3383

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Hvala curke na dobrim željama, javim za betu, nekako bum jako iznenađena ako bude negativna, ne znam otkud mi taj osjećaj da sam trudna sada već?!
    Možda sam sve umislila, iskreno, jaaako me strah ishoda kao da ću umrijeti ako ne bu dobar....Ma, udah- izdah duboki i to je to, šta drugo...
    Sve je to za žive ljude, nadam se da ćemo sve koje to žarko želimo biti trudne što prije i zdravije.
    Mene žigaju jajnici već zadnjih nekoliko dana sve jače, ne kužim kaj to znači obzirom da sam u zasluženoj i posve prirodnoj menopauzi.
    To mi se nije događalo nikada jer nisam iamla bolne niti problematične menge.
    Jooooo, al sam se razbrbljala, oprostite mi.

  34. #3384

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Kaja1976, to sto osjecas bi mogao biti dobar znak! Samo se drzi, ne posustaj u svojoj pozitivi! To nam svima treba, bas si osvježenje

  35. #3385

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    64

    Početno

    Kaja Sretno danas!

  36. #3386

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Curke, hvala na podršci, došla sam s vađenja bete, čekam nalaz na mail tijekom dana...
    Palo mi sinoć raspoloženje kad sam htjela staviti Utrogestane kao i svaku večer, naime, ugledah smećkasti iscjedak, to je valjda menga koja ne može skroz prokrvariti jer sam i jutros stavila ponovo. I dalje je smećkasto, nešto malo, to mi nije bilo svih ovih dana. Tako da ne očekujem pozitivnu betu, nažalost.

  37. #3387

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Popustila napetost u prsima, ne skroz, jajnici isto malo popustili u grču.. ..baš sam si umislila, izgleda.
    No, eto, i uz pozitivu nekad ne ide. Javim brojku, voljela bih da baš nije 0

  38. #3388

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Kaja sretno

  39. #3389

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    64

    Početno

    Kaja ne brini oko simptoma, trenutno to je sve od terapije.. I sretno.

  40. #3390

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Cureeeee...ne vjeeerujem!
    Piše 178.8
    Pa to sam onda trudna!
    Sad sam se sjetila kad je Boban uletio trenutak nakon ET u prostoriju i rekao...Ma ti si već trudna, samo to ne znaš.
    Toliko me drmao po ramenu da ga je sestra malo odmakla....
    Curke, sada tek ne znam kaj trebam?

    Da legnem? Neeeeee...
    Da šetam? Baš i ne.
    Da pjevam makedonske? Daaaaa!!!
    Eto, LaraLana, sad vjerujem da se može i od prve.
    Nadam se da se ne veselim prebrzo.....to je tek početak.

  41. #3391
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Sretno

  42. #3392

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Kaja1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Cureeeee...ne vjeeerujem!
    Piše 178.8
    Pa to sam onda trudna!
    Sad sam se sjetila kad je Boban uletio trenutak nakon ET u prostoriju i rekao...Ma ti si već trudna, samo to ne znaš.
    Toliko me drmao po ramenu da ga je sestra malo odmakla....
    Curke, sada tek ne znam kaj trebam?

    Da legnem? Neeeeee...
    Da šetam? Baš i ne.
    Da pjevam makedonske? Daaaaa!!!
    Eto, LaraLana, sad vjerujem da se može i od prve.
    Nadam se da se ne veselim prebrzo.....to je tek početak.
    Tooooooo....jojjj kako sam sretna
    Ma naravno da može od prve! Normalno se ponašaj i opusti. Čestitam i želim ti urednu i mirnu trudnoću

  43. #3393

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Hvala od srca!!!!
    Srećata pregolemata....
    Javila sam dr. Lazarevskom i Bobanu mailom, Boban pozdravlja sve forumašice i smije se, kaže javi sada svima u Hrvatskoj kako dobar posao radime....
    Hahahha, pa lepe vesti mi samo trebaju, znamo mi šta treba da se radi, i ne slušaj sad nikoga( valjda je mislio na doktore) samo terapiju nastavi.....
    E moja Hrvatsko, suze mi idu, zašto tako i mi ne bi mogli i znali???

  44. #3394

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    64

    Početno

    Kaja CESTITAM!!
    Hihi, mislio je ne slusaj forumasice

  45. #3395

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Kaja1976 čestitam od srca! Kako si pripremala za embriotransfer? Sto si uzimala od lijekova i i da li si mjenjala nesto oko prehrane? Hvala ti!

  46. #3396

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Kaja1976 suuuuper!!! Cestitam!!! Koje dobre vijesti!!

    Vec neko vrijeme razmisljam kako u biti stvarno uspijeha bude kod cura koje idu dolje prvi put na transfer, mi "ponavljači" bas nismo te sreće...
    Posljednje uređivanje od branca_i : 08.04.2021. at 15:03

  47. #3397

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, jeli ima tko kakve vijesti o dr. Lazarevskom?

  48. #3398

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Dina, nisam niš prehranu mijenjala, hranim se poprilično zdravo, ali preobilno. . .imam viškića nekih 8 kilica, što me baš i ne preopterećuje kao npr. dr. Vrčića iz Petrove koji je lud zbog toga.
    Hm, ali kad je to moje normalno stanje godinama, veći bi šok bio da sad udarim vojničku disciplinu.
    Znači, ne koristim šećere uopće i trpam pod svak iobrok povrće, osim u doručku ako su sjemenke u zdjelici sa jogurtom i tak.
    Meni je menga zapravo nestala pa sam 3 mjeseca pila Cycloprogynova tabletice s kojima sam dobila cikluse pravilne, valjda drugačije ni ne može.
    inače sam cijeli život imala vrlo redovite menge svakih 28 dana skoro u pravilu i bez ikakvih PMSova i bilo kakvih komplikacija....
    I onda sam dobila upute od dr. Lazarevskog slične kao i svi, zanči od 1.dana ciklusa pikice Decapeptyla, tijekom 7 dana, prekinula znači Cycloprogynova 2mg tada.
    Od 2. dana ciklusa Estrofem tabletice, one u krugu, svakih 8 sati, znači 3 kom.dnevno i UZV 8. dan da endometrij bude oko 8 mmm, tak je i bilo, pa za dva dana opet da se vidi da deblja i dalje....povećao mi na 4 kom.dnevno, svakih 6 sati.
    Otišla kod njih dolje, počela sa Utrogestanima od 200 dva ujutro i dva navečer, vaginalete....dok nisu oplodili jajne stanice, embrići se razvili i tak, trebali su biti blizanci ali po beti mislim da bude jedna bebica.
    Eto.... opet sam se raspisala, to mi je profesionalna....

  49. #3399

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jeli ima tko kakve vijesti o dr. Lazarevskom?
    Da, javio mi je danas da je bolje i da se uskoro vraća na posao!!!!

  50. #3400

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Kaja1976 suuuuper!!! Cestitam!!! Koje dobre vijesti!!

    Vec neko vrijeme razmisljam kako u biti stvarno uspijeha bude kod cura koje idu dolje prvi put na transfer, mi "ponavljači" bas nismo te sreće...
    Ima nešto u tome, skoro sve, teško je stare strahove potiskivati, puno ste prošle muka i zaslužile uspjeh koji će sigurno doći....
    Opet ćeš biti mlađa mama od mene Branca

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •