Stranica 221 od 383 PrviPrvi ... 121171211219220221222223231271321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 11,001 do 11,050 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #11001

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Jel ima tko da se cijepio Pfizerom i da osjeca umor ? Ja sam se cijepila prije tjedan dana i osjecam strasnu slabost, nemoc, umor, identicno stanju u kojem sam bila nakon prebolijevanja korone. Nalaze svakako planiram izvaditi cim ova frtutma s trecim valom prodje, ali zanimaju me i osobna iskustva.

  2. #11002
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Mamu od Pfizera samo boljela ruka 2 dana, ništa drugo.
    Frendici tatu ni to, on nije imao ikakve nuspojave

  3. #11003
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,373

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ima tko da se cijepio Pfizerom i da osjeca umor ? Ja sam se cijepila prije tjedan dana i osjecam strasnu slabost, nemoc, umor, identicno stanju u kojem sam bila nakon prebolijevanja korone. Nalaze svakako planiram izvaditi cim ova frtutma s trecim valom prodje, ali zanimaju me i osobna iskustva.
    Jesam. Par dana veci umor i dekoncentracija.

  4. #11004
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ima tko da se cijepio Pfizerom i da osjeca umor ? Ja sam se cijepila prije tjedan dana i osjecam strasnu slabost, nemoc, umor, identicno stanju u kojem sam bila nakon prebolijevanja korone. Nalaze svakako planiram izvaditi cim ova frtutma s trecim valom prodje, ali zanimaju me i osobna iskustva.
    Jesam ja, prije nekoliko dana. Čak sam ovdje napisala (prije 2 stranice), ali nisam napisala da je bio Pfizer. Sin (19 godina, astmatičar) i ja (imam autoimunu bolest)dobili smo cjepivo isti dan.

    Daklem ovako je bilo - kopiram iz svog izvornog posta:
    Nuspojave - sin skoro ništa, lagana bol na mjestu uboda samo na dodir. Ja sam druga priča - nisam se te noći baš naspavala, lagana groznica, oticanje, ruka me boli i dalje (treći dan), ali ja uvijek imam takve reakcije na svako cjepivo, pa čak i gore (ako je cijepljenje protiv tetanusa). Ovo je za mene uobičajeno.
    Iduća doza čeka nas 11.05.21.

  5. #11005
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Moja frendica je nakon phizera dobila koronu. Mislim 14ti dan.
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 07.04.2021. at 14:24

  6. #11006
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ima tko da se cijepio Pfizerom i da osjeca umor ? Ja sam se cijepila prije tjedan dana i osjecam strasnu slabost, nemoc, umor, identicno stanju u kojem sam bila nakon prebolijevanja korone. Nalaze svakako planiram izvaditi cim ova frtutma s trecim valom prodje, ali zanimaju me i osobna iskustva.
    Muz je primio drugu dozu sad u subotu. Jos je malo zbrkan.

    Ako si imala koronu, reakcija je automatski jaca.

  7. #11007
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Moja frendica je nakon phizera dobila koronu. Mislim 14ti dan.
    nakon 1 doze ili dvije?

  8. #11008
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Nano? I kako je prošla frendica?

  9. #11009
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Nakon 1. doze. Imala je relativno blage simpomr ali su koronu pokupili i njeni doma koji nisu bili cijepljeni. No svi s blagim simptomima

  10. #11010
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Mislim da sam za Pfizer čitala da ide 21 dana do stvaranja antitijela. Bila je negdje na netu tablica za svako cjepivo

  11. #11011
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    I osoba koju ja znam nakon 1.doze AZ je pokupila koronu.
    Inace ima veliki visak kila i hrpu dijagnoza ali sa vrlo blagim siptomima je odradila koronu.

  12. #11012
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Drago mi je čitati da se i ovdje ljudi cijepe. Meni je još uvijek sci-fi, osim u slučaju zdravstvenih djelatnika i starijih.

  13. #11013
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo baš slušam što žena govori iz Agencije za lijekove. Nisu našli nikakve veze da bi osobe po godinama/spolu/prijašnjim dijagnozama mogle imati veće/manje rizike za tromboze.
    Znači postoje te tromboze kao rijetke nuspojave, ali ne mogu ih povezati s time tko za njih ima veću šansu

  14. #11014

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Evo baš slušam što žena govori iz Agencije za lijekove. Nisu našli nikakve veze da bi osobe po godinama/spolu/prijašnjim dijagnozama mogle imati veće/manje rizike za tromboze.
    Znači postoje te tromboze kao rijetke nuspojave, ali ne mogu ih povezati s time tko za njih ima veću šansu
    To znači da zapravo ne mogu da tvrde čak ni da hematološki pacijenti imaju povećan rizik u odnosu na opštu populaciju, ako sam ja dobro razumela.
    Što nije čudno jer uzorak ljudi sa trombozama je u stvari majušan, iz nekoliko desetina slučajeva nije lako izvući zajednički faktor.
    Pa, to čini bilo kakve preporuke prilično komplikovanim.
    Mada je za stariju populaciju rizik umiranja od korone i dalje nemerljivo veći nego rizik umiranja od vakcine.
    Zapravo, kad pogledam ove podatke što je stavila Kaae, iz Minesote, ispadne da je za sve osim za decu rizik umiranja od korone veći nego rizik umiranja od vakcine.
    Ne znam kakav je neki globalni prosek smrtnosti po starosnim grupama, za ove nove sojeve...

  15. #11015
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ja sam preko platforme prijavila starce i svekije i evo danas im lijepo nude sutra termine za cjepljenje AZ na Velesajmu.
    Uredno sam javila da mogu nekome drugome dati taj termin da ne propadne.

    Zenskica na telefonu je bila jako ljubazna, nije se ništa iščuđavala i rekla da posaljemo mail za termin za cjepljenje drugim cjepivom.

    Sad ocekujem poziv za svekra i MM. Sebe sam prijavila naknadno. Svi preko platforme.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.04.2021. at 19:38

  16. #11016
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Bas sam naisla na neki naslov da je od 49 slucaja smrti nakon cijepljenja u austriji u 48 slučajeva rijec o pfizeru

    Vise ne znam kakve nam to spinove vrte.
    Posljednje uređivanje od Vrci : 07.04.2021. at 19:52

  17. #11017
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Trenutno nista ne citam i ne pratim o koroni i cjepivima, osim na ovoj temi.
    A i puna mi je vise glava svih informacija.

  18. #11018
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Danas se EMA opet izjasnjavala o AZ cjepivu. Dakle, u UK je najvise koristeno AZ cjepivo. Na 18 000 000 cijepljenih- 30 slucajeva zgrusavanja, od cega 7 sa smrtnim ishodom. Pri cemu treba biti jasno da se i dalje istrazuje tek korelacija. Dakle da se u Hrvatskoj svi gradjani punoljetni procijepe AZ statisticki gledano vjerojatno nitko ne bi zavrsio sa tako kompliciranim zgrusavanjem. S druge strane, danas 36 smrtnih slucajeva od kovida.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #11019
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ema je rekla da postoji nedvojbena veza, uk prekinula testiranje az za djecu i dala uputu da se mladji od 30 ne cijepe s njom, a uk je cijepila milijune stariji, gdje je cost benefiz puno jasniji za cjepivo. U eu se dogodila aberacija da su prvo krenuli po mladima s az, pa onda te smrti.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 07.04.2021. at 20:53

  20. #11020

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Mm se jučer cijepio az. Ja čekam kao ozebli sunce cjepivo. Za sebe se ne bojim posljedica bolesti već samoizolacije.

  21. #11021
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

  22. #11022
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam preko platforme prijavila starce i svekije i evo danas im lijepo nude sutra termine za cjepljenje AZ na Velesajmu.
    Uredno sam javila da mogu nekome drugome dati taj termin da ne propadne.

    Zenskica na telefonu je bila jako ljubazna, nije se ništa iščuđavala i rekla da posaljemo mail za termin za cjepljenje drugim cjepivom.

    Sad ocekujem poziv za svekra i MM. Sebe sam prijavila naknadno. Svi preko platforme.
    U pozivu je bas pisalo koje ce cjepivo dobit?

  23. #11023
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    U pozivu je bas pisalo koje ce cjepivo dobit?
    Da izričito.
    Zato im ni sutra neće biti puno ljudi jer sutra cijepe na Velesajmu isključivo s AZ. Tako mi rekla zenska na telefonu.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.04.2021. at 21:03

  24. #11024
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Thanks. Ajd, drago mi je da vec u mailu pise koje je cjepivo u pitanju.

  25. #11025
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Thanks. Ajd, drago mi je da vec u mailu pise koje je cjepivo u pitanju.
    Al znas sta meni nije jasno.
    Prioritet su bili stariji i sad oni racunaju da starija populacija u Hrvatskoj barata s mailom i tehnologijom jer treba tamo klikat ako prihvacas termin odnosno ako ne, onda ih treba traziti novi termin.

    Evo ja znam da bi se nasi i mm starci zbunili da dobiju takav mail jer jednostavno nisu tako vjesti. Oni su ocekivali da ce ih netko nazvat na mob.

    A sta s onim starijim ljudima kojima nema tko klikat po mailovima i ugovarat??!!!
    Ma neorganizirani su.

    Ili recimo zasto ne daju svaki dan na kraju dana termin na Velesajmu npr. 16-17h bez narucivanja, tko dodje a ima viška cjepiva i spreman je malo pričekat, da ima priliku dobit cjepivo. Sigurna sam da bi bilo ljudi.

    Dalo bi se to puno bolje organizirat.

    Da bar nabave vise drugih cjepiva (koje sad najavljuju) pa ce i odaziv biti veci.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.04.2021. at 21:27

  26. #11026
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    molila bih vas za pomoc jer vjerujem da puno zena ima jos vise podataka (koje ja nisam uspjela pronaci na brzinu u bespućima interneta). postoje li neka ogranicenja ili upozorenja vezana za mirenu i cijepljenje?

  27. #11027
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Na aplikaciji biras da li zelis da ti jave mailom il telefonom. Pa koliko sam čula neke ljude su zvali,bez mailova

    I da, koliko sam cula uokolo svatko tko je pozvan na bilo koje cijepljenje je unaprijed znao koje cjepivo (masovna il po ordinacijama)

  28. #11028
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    molila bih vas za pomoc jer vjerujem da puno zena ima jos vise podataka (koje ja nisam uspjela pronaci na brzinu u bespućima interneta). postoje li neka ogranicenja ili upozorenja vezana za mirenu i cijepljenje?
    Koliko znam,ne. Imam mirenu i nije mi palo na pamet da ima veze

  29. #11029
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Na aplikaciji biras da li zelis da ti jave mailom il telefonom. Pa koliko sam čula neke ljude su zvali,bez mailova

    I da, koliko sam cula uokolo svatko tko je pozvan na bilo koje cijepljenje je unaprijed znao koje cjepivo (masovna il po ordinacijama)
    Moram priznat toga se ne sjećam :/ al u sjećanju mi da je bilo obavezno unijeti oboje. Ako je tako kako kažeš, onda ima smisla.

    Uglavnom kad se dobije taj mail ne možeš na njega recimo napravit Reply u slučaju da ti ne odgovara ponudjeni termin (npr nisi u Zg kao ja trenutno) nego moraš zvati na taj neki broj telefona, onda te oni tamo upute na neki drugi mail. Ja bih rekla da se sve to jednostavno moglo riješiti da su odmah u taj dolazni mail upisali tu drugu mail adresu a ne da svi ponovno zovu opet taj broj telefona

    Eh da i smiješno mi je bilo kako na početku pišu samo inicijali a ne ime i prezime npr. Poštovana A.P.
    bar mogu preko inicijala razlikovat o kojem članu obitelji se radi jer sam poslala 6 prijava i kad su mi odgovarali da su zaprimili prijave nigdje nije bilo ime samo brojevi (bez moje prijave dolje nastavno u emailu) tako da sad uopće ne mogu povezat tko mi je pod kojim brojem prijave. Majkemi nisam znala da je moguće napravit takvo informatičko rješenje koje ne povezuje ime i prezime s brojem njene prijave. ja im samo mogu dati oib a oni moraju dalje kroz sustav tražiti. Ma no comment samo mi je to nevjerojatno za 21,stoljeće i da nigdje nije reply nego potpuno novi mail, pa ja pokušavam odgonetnut na koga mi se odnosi al dobro samo da se cijepe pa da se osjećaju sigurnije.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.04.2021. at 23:11

  30. #11030
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    mamitzi, ja sam shvatila da je estrogen problematican, ne progesteron.

    Vele danas na vijestima da tko odbije cijepljenje s AZ da se broji u one koji su odbili i ceka da se procijepe oni koji zele (ja vise nista ne vjerujem, samo prenosim).

  31. #11031
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    To bi bilo pošteno.
    Ja bih se cijepila s bilo kojim cjepivom.
    Tko odbije, neka ide na kraj reda.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. #11032
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    I ja jako slabo pratim vijesti.
    Je l se to meni cini da su utihnuli s prioritetnim skupinama - policajci, vatrogasci, obrazovanje?

  33. #11033
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    To bi bilo pošteno.
    Ja bih se cijepila s bilo kojim cjepivom.
    Tko odbije, neka ide na kraj reda.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa je, al neka starija gospodja je govorila bas u tom prilogu da ju je vec prije zvala njena dr, da je odbila, al da je sin poludio pa je rekao da sad mora i dovezao ju je na cijepljenje na velesajam. Njoj su ocito dvaput ponudili. Mozda ju je sin online prijavio pa su to kao dva paralelna sustava.

  34. #11034
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    molila bih vas za pomoc jer vjerujem da puno zena ima jos vise podataka (koje ja nisam uspjela pronaci na brzinu u bespućima interneta). postoje li neka ogranicenja ili upozorenja vezana za mirenu i cijepljenje?
    Ja nosim estrogen flaster (0.0375 mg estradiol) i uzimam 100mg progesterona oralno. Primila sam obje doze Moderne. Nitko me nije pitao, niti se uopce spominje.

    U SAD-u su kontracepcija, a i hormonalni nadomjestci puno rasirenija pojava i sigurni bi netko spomenuo da je bitno.

  35. #11035
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Kod dosta prijava u red čekanja tvoja šifra izgleda NM12345678901 tako nekako. Možda po tome lili
    ,Mada opet ako se mama i tata zovu Neno i Nena,a njihovi isto imenu susjedi Neven i nevena istog prezimena ,a ti orijavljujep pet imaš 4 ista inicijala

  36. #11036
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    To bi bilo pošteno.
    Ja bih se cijepila s bilo kojim cjepivom.
    Tko odbije, neka ide na kraj reda.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bojim se da taj red nije bas dugacak. I tko se hoce cijepit ce relativno brzo opet u red.

    Da, sve skupa je pomalo neorganizirano. Valjda ce kreniti na bolje. Sad kazu da ce se vjerojatno moci doci cijepiti tko god zeli da se sto brze cijepi sto veci broj ljudi.

  37. #11037
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Izgleda da Beroš razmišlja o Lilinom prijedlogu, i to skroz logično https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2267059

  38. #11038
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    To bi bilo pošteno.
    Ja bih se cijepila s bilo kojim cjepivom.
    Tko odbije, neka ide na kraj reda.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    To zvuci posteno samo dok novinari ne otkriju da se cijeloj jednoj (nekoj) slupini ljudi uopce nece nudit az cjepivo. A u toj skupini nece apriori biti neka random Mara iz Osijeka.

  39. #11039
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,373

    Početno

    To sa cjepivom je suludo.
    Meni koja sam od prvog dana na nevideno 100% za cijepljenje i koja sam se prijavila u 11 mj. na nevideno.
    Uopce me ne cudi da su ljudi sludeni.
    Posljednje uređivanje od sirius : 08.04.2021. at 07:15

  40. #11040
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,373

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    To bi bilo pošteno.
    Ja bih se cijepila s bilo kojim cjepivom.
    Tko odbije, neka ide na kraj reda.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zovi doktoricu i napomeni.
    Jucer je zvala nasa dr. za muza i sina jer su drugi odustali ( njih sam upisalajos u 12 mj . I spadaju u prioritetnu skupinu zbog male), ali termin za danas nam nikako nije odgovarao obzirom da se ocekuju nuspojave, a mi imamo put. Drugo, cekala sam odluku lijecnike komisije skupine i britanske agencije za lijekove , i odlucila sam da cu za malog traziti drugu opciju , a ne AZ.
    Muz je ok da uzme AZ kad bude ponovo pozvan. Sto ocekujem sa ce biti skoro obzirom na situaciju.
    Posljednje uređivanje od sirius : 08.04.2021. at 07:21

  41. #11041
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Sad bilo da ni mlađi od 30 ne bi trebali ići s az

  42. #11042
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,373

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Sad bilo da ni mlađi od 30 ne bi trebali ići s az
    Da, vidjela sam preporuku Britanaca jucer.
    Zvali su nas prije te sluzbene preporuke .
    Ali je pitanje kakav je stav nasih. Koliko vidim nisu nista govorili da ce nekim skupinama preporuciti neko drugo cjepivo.
    Posljednje uređivanje od sirius : 08.04.2021. at 08:12

  43. #11043
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    cekala sam odluku lijecnike komisije skupine i britanske agencije za lijekove , i odlucila sam da cu za malog traziti drugu opciju , a ne AZ.
    Muz je ok da uzme AZ kad bude ponovo pozvan. Sto ocekujem sa ce biti skoro obzirom na situaciju.
    zanima me kaj ćeš tražiti ,kad vele ako o dbiješ ideš na kraj kolone? Ni moj veliki zbog sebe ne bi smio az

  44. #11044
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,373

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    zanima me kaj ćeš tražiti ,kad vele ako o dbiješ ideš na kraj kolone? Ni moj veliki zbog sebe ne bi smio az
    Pa realno dijete od 18 godina nije rizicna skupina. Ok, htjeli smo ga cijepiti zbog sestre, a i on bi se ugodnije osjecao . Ali nije nuzno na silu da primi svoju dozu . I tako cekamo vec mjesecima, mozemo jos neko vrijeme.

  45. #11045
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Treba drugačije to srediti,recimo neko ko ne smije penicilin predlože neki lijek koji djeluje na tu star ,ali nema sastojak koji se ne smije.

    A onda ti drugi put opet ponude az,što onda Sirius ?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 08.04.2021. at 08:36

  46. #11046
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,373

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Treba drugačije to srediti,recimo neko ko ne smije penicilin predlože neki lijek koji djeluje na tu star ,ali nema sastojak koji se ne smije.

    A onda ti drugi put opet ponude az,što onda Sirius ?
    Pa nista. Za sad sam odluke da cu cekati nesto drugo za dijete. Muz ce uzeti AZ.

  47. #11047
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Pa naravno da su takvim pacijentima (lako se dostavi dokumentacija na mail) trrbali osigurati drugo cjepivo.
    Ne trebate se bojat kraja kolone jer je sasvim logicno da ce i nasi na vrhu uvidjet da moraju asap nabavit cjepiva kojima ce se ljudi procijepit, pa njima je to u interesu.

    Tanči, sigurna sam 100% da se pojaviš na Velesajmu da bi te cijepili.
    Danas cu zvati da otkazem mamu za petak, mozda bi ti mogla upast u njen termin.
    Mozemo se cuti na pp, ako si zainteresirana.

  48. #11048
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,373

    Početno

    Hajde Lili , ne pretjeruj. Mozda da ekipa koja daje termine bapravi red, a ne da mi privatni dilamo sa terminima i dozama.

  49. #11049
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    I ja molim da ako i imate ovakve prijedloge da ih pisete medjuspobno. Forum nije bas mjesto za takve dogovore. Imate lijecnike, imate platforme, imate besplatni broj grada ZGB pa nema potreba da na Rodi jos dijelimo terimine.

  50. #11050
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Izgleda da Beroš razmišlja o Lilinom prijedlogu, i to skroz logično https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2267059
    nismo u kompi, poslozila bi im taj sustav cijepljenja dok si rekao keks

    Prije zahvata i op ljude pitaju jesu li alergični na penicilin i sl. stvari, pa logicno bi bilo i sad da imas neko zamjen.cjepivo za ljude kojima se ne preporuča AZ.
    Uvjerena sam da ce to biti tako uskoro.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •