Stranica 105 od 122 PrviPrvi ... 55595103104105106107115 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,201 do 5,250 od 6081

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #5201

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Alisa hormoni su zeznuta stvar i znaju napraviti dar mar u organizmu. Ja sam npr sklona cistama u dojci i uvijek ih imam jer imam i gusto potkožno tkivo pa je to i od toga.
    Uredno i bez problema sam oboje dojila i to dugo. Nju 2 godine a njega 2 i pol.

    Lucy napreduje to lijepo, bit će ok do transfera

    DalmalB nadam se da je sve ok.?

  2. #5202

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    225

    Početno

    Evo me.
    Jutros bio transfer jedne četverostanične izvrsne mrvice. Druga se nije oplodila.
    Znači dvodnevni kao i kod tebe LaraLana.
    Bilo me malo stra kakvo će stanje bit sa endometijom tako rano, al kaže dr.L da je super.
    Sad čekanje
    Odmaramo sad do ponediljka ovde, a u ponediljak putujemo doma. (Letovi tijekom vikenda bili preko beča i sa čekanjem u Beču od 20h i više što nije dolazilo u obzir).

    Alisa ne sjećam se kakvu si ti stimulaciju imala. A činjenica je da ne djeluje na sve jednako. Ja fala Bogu s tim nisam imala nikakvih problema, al ja nisam ni imala neku stimulaciju ajme.
    Mogu mislit koji ti je to šok bio. Al sredit će se to i onda ideš po svoju mrvu.

  3. #5203

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    225

    Početno

    I hvala vam svima na podrški.
    Divne ste

  4. #5204

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    78

    Početno

    DalmaIB❤️

  5. #5205

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    209

    Početno

    Cure sretno svima ❤

  6. #5206

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    141

    Početno

    Evo i mi odradili drugu inseminaciju.
    Valjda će nam ovaj petak 13. nešto dobro i donijeti.

  7. #5207

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    DalmalB došlo je vrijeme da na ovom forumu iz Sistine nakon mene, nakon dugo vremena, odnosno nakon transfera dvodnevnog embrija konačno dočeka pozitivnu betu. Zaista ti to od srca želim

    Afrodita06 nek ovaj petak ostane pozitivan i zapamćen.
    Sretno cure

  8. #5208
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Kaja1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Dalma, treća sreća. . .
    Sushi,kako si,jel sve ok?
    Sve je dobro, dečki nam se pomalo debljaju na Rebru i čekamo da nam dođu doma, za kojih mjesec dana...

    Dalma nek mrvica bude dobitna

  9. #5209

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mi odradili drugu inseminaciju.
    Valjda će nam ovaj petak 13. nešto dobro i donijeti.
    Afrodita što se tebi rekli nakon koliko dana da vadiš betu?

  10. #5210

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    141

    Početno

    Nakon 14 dana beta. Znači 27.05.
    Nekako se ne nadam previše. Neznam, imamo osjećaj da se ništa specijalno nije dogodilo.
    Ne znam jel to dobro ili loše, vidjeti ćemo.

  11. #5211

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Pozdrav svima, čekam betu i naravno da sam morala radit glupe testove...10 dnt pregny super pozitivan u sekundi, danas 11 dnt cyclo negativan..doslovno sjenica pod pravim kutom...sutra ću napravit betu ali ne mogu vam opisati koji strah...

  12. #5212

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Eszter1 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, čekam betu i naravno da sam morala radit glupe testove...10 dnt pregny super pozitivan u sekundi, danas 11 dnt cyclo negativan..doslovno sjenica pod pravim kutom...sutra ću napravit betu ali ne mogu vam opisati koji strah...
    Koliko sam shvatila da su u pitanju dva testa različitih proizvođača. Vjerojatno im je i osjetljivost različita i zato danas samo sjenica.
    Držim fige da je beta uredu. Ma uvjerena sam da je!
    Posljednje uređivanje od Afrodita06 : 17.05.2022. at 22:22

  13. #5213

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Eszter1 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, čekam betu i naravno da sam morala radit glupe testove...10 dnt pregny super pozitivan u sekundi, danas 11 dnt cyclo negativan..doslovno sjenica pod pravim kutom...sutra ću napravit betu ali ne mogu vam opisati koji strah...
    Eszter o kakvim embrijima je riječ? Dvodnevni, trodnevni ili petodnevni? Danas već možeš vaditi betu ako su petodnevni a sutra ako su dvodnevni ili trodnevni.

    Drugo već smo ovdje pisale koji su testovni iznimno pouzdani a to su....Gravignost Ultra, Geratherm i CB samo digitalni.
    Cyclo test je skroz nepuzdan i ima u dvije osjetljivosti.
    Ne znam koji si radila, dal iz zelene ili ljubičaste kutije.

    Za ovaj pregny nisam čula....koja je osjetljivost.

    Ima još jedan koji je pouzdan i super mislim Njemački test nešto tipa se zove Femm test ili tako nekako.
    Pogledam pa napišem opet da cure znaju da ne kupuju neke žnj testove *♀️

  14. #5214

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Znači još.... First Response test i Femtest express!

  15. #5215

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    LaraLana embriji su trodnevni...jutros sam vadila betu...danas je 12 dnt...ugl testove sam kupila u ljekarni nisam gledala osjetljivost, uzela sam što su ponudili ..a taj cyclo test je bio u zelenoj kutiji

  16. #5216

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon 14 dana beta. Znači 27.05.
    Nekako se ne nadam previše. Neznam, imamo osjećaj da se ništa specijalno nije dogodilo.
    Ne znam jel to dobro ili loše, vidjeti ćemo.
    Afrodita ne mora značiti. Koliko si imala folikula sada?
    Interesantno kako oni traže betu 14 dan i od inseminacije i od transfera bilo kojih embrija a kod inseminacije se sve samo mora dogoditi i proces je sporiji :/

  17. #5217

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Eszter1 prvotno napisa Vidi poruku
    LaraLana embriji su trodnevni...jutros sam vadila betu...danas je 12 dnt...ugl testove sam kupila u ljekarni nisam gledala osjetljivost, uzela sam što su ponudili ..a taj cyclo test je bio u zelenoj kutiji
    Zeleni je 25 miu osjetljivost.
    Dobro si napravila da si betu otišla vaditi. Beta će najbolje pokazati....sretno
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 18.05.2022. at 09:35

  18. #5218

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Afrodita ne mora značiti. Koliko si imala folikula sada?
    Interesantno kako oni traže betu 14 dan i od inseminacije i od transfera bilo kojih embrija a kod inseminacije se sve samo mora dogoditi i proces je sporiji :/
    Ovaj put je bilo isto 3, dva lijevo i jedan desno, endometrij savršen (tako je barem rekao dr L). Kasnije kad sam uspoređivala nalaze oba postupka ista debljina endometrija mi je bila oba puta.
    Neznam da li bi uopće išta trebala i osjetiti, u bilo kojem trenutku, ne nužno sada. Jedino popodne nakon radnog dana osjetim blage menga bolove ali legnem pola sata i prođe.

  19. #5219

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj put je bilo isto 3, dva lijevo i jedan desno, endometrij savršen (tako je barem rekao dr L). Kasnije kad sam uspoređivala nalaze oba postupka ista debljina endometrija mi je bila oba puta.
    Neznam da li bi uopće išta trebala i osjetiti, u bilo kojem trenutku, ne nužno sada. Jedino popodne nakon radnog dana osjetim blage menga bolove ali legnem pola sata i prođe.
    To su lijepi simptomi
    Oba puta sam imala i pratili su me do 12 tt pa neka bude i kod tebe tako

  20. #5220

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    12 dnt (2 trodnevna 8 stanična embrija) beta 120,93...jel to ok?

  21. #5221

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Eszter1 prvotno napisa Vidi poruku
    12 dnt (2 trodnevna 8 stanična embrija) beta 120,93...jel to ok?
    Koliko se ja razumijem to ti je čisto ok za to vrijeme.
    Čestitamo od ❤️
    Neka sve sada prođe bez muke i da uživaš u trudnoći

  22. #5222

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Eszter1 prvotno napisa Vidi poruku
    12 dnt (2 trodnevna 8 stanična embrija) beta 120,93...jel to ok?
    Čestitam! To ti je skroz ok beta.
    Moja je bila na 12 dnt 139 dvodnevnih i mislili su da su se oba primila. Od prvog uzv je bila vidljiva jedna GV.
    Dal su bila oba ili nisu nemam pojma ali po njihovoj nekoj procjeni je to bila visoka beta za dvodnevne.

    Ponovi svakako za 2 dana!
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 18.05.2022. at 14:17

  23. #5223

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Afrodita, držim fige da je to to!!!!
    Ester, čestitam na pozitivnoj beti!!
    LaraLana, hvala na preporukama za testiće.

    Ja upravo obavila transfer trodnevnog osmostaničnog embrija. Ovaj sam puta dobila 6 puta!!! veću dozu estrofema nego zadnji puta, ne znam zakaj, endometrij je bio jednak. Valjda zato jer je FET u pitanju. Po doktorima je sve super, a sad budemo vidjeli.
    Test za 15 dana. Vjerojatno neću izdržati.

  24. #5224

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    225

    Početno

    Ester čestitam
    Nadam se da ću i ja idući tjedan javit dobru betu. Testove prije neću radit nikakve.
    U srijedu je presuda haha
    Alisa i Afrodita sretno, da naredamo pozitivnih lipih beta u ovaj misec

  25. #5225

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Cure, hvala....u petak ponavljam betu a uzv za 9-10 dana.
    Nemojte radit testove samo ćete se nervirat...i ja sam imala plan ne radit ali nisam izdržala.
    Uglavnom, nakon transfera nekoliko dana nisam imala baš nikakve simptome, od 5 dan su počeli grčevi (kao menga ali na trenutke i jači) i trajali su do 8 dana (taj dan me baš bolio trbuh i leđa dolje) i onda je prestalo. Od drugih simptoma ništa.
    Želim vam svima pozitivne bete

  26. #5226

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Alisa i moja doza estrofema je poveća

  27. #5227

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Eszter1, kolika ti je današnja beta?

  28. #5228

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Beta je 248...javila sam dr. kaže da je to ok.

  29. #5229

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Pa čestitam, matematičko duplanje!!!

  30. #5230
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Eszter čestitam! To su baš lijepe školske bete i duplanje

    Ostalima u isčekivanju držim fige, nek se nastavi niz
    Posljednje uređivanje od sushi : 22.05.2022. at 22:08

  31. #5231

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    76

    Početno

    Zna li netko kada dr Lazarevski i Janevski idu na godišnji odmor? Krenula sam s dugim protokolom, odnosno kontracepcijom pa si želim uštimati sve da obojica budu tamo.

  32. #5232

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Spring-Summer prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li netko kada dr Lazarevski i Janevski idu na godišnji odmor? Krenula sam s dugim protokolom, odnosno kontracepcijom pa si želim uštimati sve da obojica budu tamo.
    Većinom ti idu u 8- om.mj. Boban obično početkom a dr. L zna otići i sredinom ili pred kraj.
    U 7-om mj. uvijek idu na kongres Eshre koji je početkom mjeseca.
    A Boban se zna zaletit na produžene vikende kroz 6-ti mj.
    Tako da ti je to sad baš teško reći. Najbolje je da ih pitaš dal su tu kad bi se tebi to poklopilo sve s kontracepcijom jer tako možeš upravljati situacijom.
    Možda ćeš trebati piti par dana duže kontracepciju da bi se uskladila s njima.
    Sretno

  33. #5233

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Dalmal i Alisa.....kako ste cure?

  34. #5234

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Lucy kako je prošao transfer, sve bilo ok.?

  35. #5235

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    78

    Početno

    LaraLana, hvala na pitanju. Sve bilo dobro.
    Mi smo ostali posle transfera 2 dana u SK i lepo se odmorili i našetali. Sad standardno, terapija i "cooliranje" do bete.
    Dalma, Alisa, Afrodita, želim da uskoro javite visoke bete. Svima će uspeti!

  36. #5236

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Cure koje koriste clexan da li ga dobivate na uputnicu ili ga kupujete? Gdje dobijete injekcije? Ja sam dobila u bolnici ali samo do bete. Danas sam pitala mogu li dobiti još, jer imam još tri komada ali kao ne mogu jel oni daju samo do bete, moj gin kaže to dobivaš u bolnici tak da ne znam...

    Cure, sretno svima...nadam se da ćete javit visoke bete..

  37. #5237

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    76

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Većinom ti idu u 8- om.mj. Boban obično početkom a dr. L zna otići i sredinom ili pred kraj.
    U 7-om mj. uvijek idu na kongres Eshre koji je početkom mjeseca.
    A Boban se zna zaletit na produžene vikende kroz 6-ti mj.
    Tako da ti je to sad baš teško reći. Najbolje je da ih pitaš dal su tu kad bi se tebi to poklopilo sve s kontracepcijom jer tako možeš upravljati situacijom.
    Možda ćeš trebati piti par dana duže kontracepciju da bi se uskladila s njima.
    Sretno
    LaraLana, hvala

  38. #5238
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Eszter1 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje koriste clexan da li ga dobivate na uputnicu ili ga kupujete? Gdje dobijete injekcije? Ja sam dobila u bolnici ali samo do bete. Danas sam pitala mogu li dobiti još, jer imam još tri komada ali kao ne mogu jel oni daju samo do bete, moj gin kaže to dobivaš u bolnici tak da ne znam...

    Cure, sretno svima...nadam se da ćete javit visoke bete..
    Ja sam ih dobila na recept od primarnog ginekologa, od pozitivne bete nadalje...i to bez indikacije u smislu hematoloških nalaza/dijagnoza... U Petrovoj ti ih daju samo do bete ako ideš u postupak preko HZZO. No čula sam da neki ginekolozi znaju raditi problem ako nema upute hematologa, srećom nisam bila taj slučaj - moj ginić mi je slao recepte temeljem mišljenja MPO liječnika.

    Imam ti još jednu načetu, ali skoro puno kutiju Clexana koji mi stoje u frižideru, a prestala sam ih koristiti prije 3 tjedna, nakon poroda.
    Poklanjam ti ih ako ih možeš preuzeti u ZG. Javi mi u inbox.

  39. #5239

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Ja sam danas 8. dnt. Nemam nikakvih simptoma. Znam da to nema veze, ali bi pomoglo da bar nekaj osjetim, he he.

    Ja baš nekak teško podnosim ovu terapiju, imam više nuspojava. Mučnine, loš san, uuužasno znojenje, raspoloženje uf...te yassmin, decapeptyl, pa estrofem, progesteron...čini mi se sa mi je stimulacija prošla bezbolnije. Ma samo kukam, znam he he he

  40. #5240

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Alisa ne brini...možda ne podnosiš teško terapiju nego su to tvoji simptomi...
    Sretno

  41. #5241

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Eszter1, riječi ti se pozlatile

  42. #5242

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    141

    Početno

    Evo kod mene negativan test 12 dana nakon inseminacije. Svakako betu vadim u petak pa ćemo vidjeti što i kako dalje.

    DalmaIB držim fige danas. Sretno!

  43. #5243

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    42

    Početno

    Pozdrav svima,
    kako vas vjerno i svakodnevno pratim, ima već sigurno godina i pol. Tiho se veselim vašim uspjesima i pozitivnim betama. Svojim komentarima i međusobnom bodrenju dale ste mi nadu da ću i ja sa suprugom imati bebicu.
    Imam 30. god. , bez jajnika sam te planiramo ići na potpomognutu sa doniranom jajnom stanicom, svjesna sam da borba može potrajati, no isto tako se bojim s obzirom na godine da možda kasnim.
    Odabrala sam Makedoniju s obzirom da hzzo pokriva troškove oplodnje, a i čitajući ovdje vidim da ima pozitivnih ishoda.

    U fazi smo prikupljanja svih nalaza koje su potrebni. 02.06. sam naručena u Petrovoj kod doktorice i tada bi trebali krenuti u proceduru, čekamo još mužev spermiogram, i nikako da nam se jave, koliko ste dugo vi čekale?
    Možete mi ukratko objasniti svoju proceduru, još se nisam javila u Sistinu doktorima, da li je već kasno i dal bi trebala prije Petrove? Na koji način dolje me prime na liječenje i u proceduru? Planiramo na početku jeseni prvi puta ići na mpo, dali je to realno?

    Hvala unaprijed na odgovorima i pomoći
    Želim vam svu sreću i pozitivne bete!

  44. #5244

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    42

    Početno

    Od samog početka vas pratim, čestitke od srca i neka je sve u najboljem redu

  45. #5245

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    225

    Početno

    Ja sebi još uvik ne dam da se veselim dok ne vidim troznamenkastu brojku. Trenutno sam na 45.9, a prosjek za 14 dana od ovulacije/punkcije po tablici na str.bete+ je 48.
    Ponavljam u petak pa ću si onda dat dozvolu za veselje

    Ezster odlično duplanje, čestitam još jednom

    Afrodita dok god beta ne kaže svoje testove zanemarujemo.

    Alisa sretno

  46. #5246

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Dalma

  47. #5247

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Dalma čestitam...Afrodita i meni je test dan prije bete bio negativan

  48. #5248

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Ajme Dalmal pa čestitam
    Pisala sam već da je vrijeme da dvodnevni embrij preraste u lijepu pozitivnu betu, bravo
    I to još s transferom na petak 13-ti!
    Onda su oni dobro govorili da su uvjereni da su se kod mene oba bila primila u prvom postupku jer je beta bila dosta veća od tvoje sad na 12 dnt.

  49. #5249

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Dalma čestitam!!!

  50. #5250

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    78

    Početno

    Bravo Dalma!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •