Stranica 69 od 83 PrviPrvi ... 1959676869707179 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,401 do 3,450 od 4145

Tema: Vjezbanje i trckaranje i trcanje 2018

  1. #3401
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Ola žene
    Purple Lu dobrodošla i uspješnu ti potragu za školicom želim. Kako si već trčala onda se možda možeš uključuti u ove jesenske škole (po vlastitom iskustvu bitno je zimu provesti u društvu).
    Sirius, Larmama, umireeeem na komentare. Po postovima čitam da se niste puno uvrijedile, a nas ste baš nasmijale.
    Flopi, bravo za kilometražu. nekako uopće ne sumnjam u tebe, pogotovo što si uspješno savladala i poslovne izazove - što je za tebe maraton.
    Lili, ja imam leptiriće u trbuhu od utrke, ne znam šta mi je - sigurno osjećaj da sam dio tima i da ih ne smijem iznevjeriti. A ti sebe nećeš sigurno
    Vidim i MB tulumarila - treba, treba.
    Prijavak super vikenda u Slavoniji i Baranji - ića, pića (opet pekla rakiju), pjesme i skakanja (lokalni band je rasturao u nekom kafiću). I trčanja naravno, treninzi se ne propuštaju

  2. #3402
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Cure, hvala na cestitkama

    Za vikend nemam nista sportskoga za prijavit, samo obiteljsko putovanje

    Ivana S., super su ti brzine.

    Flopi, 32 km je puno! Moc ce s i maraton otrcat, samo stavljaj nogu ispred noge, ako zapne.

    Lili, Sirius, Kjb, MB, i posebno Kaae, bravo za otrcano! I Kjb za rakiju. To zvuci dobro

    Ginger, doc ce to na svoje. Dodju tako teske faze, al i prodju

    Summer, super za ples!

  3. #3403
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    Kjb,ivana s, sirius, jel i vas hvata?
    Ja sam u nekoj groznoj gužvi da ne stignem ni razmišljati o tome. Vj. će me oprati panika u subotu

    Lili, di ćeš podići startni paket, u Intersportu? Javi se ako budeš za kavu!

    Purple Lu, dobrodošla! Super ako se uskladiš sa školicom, ako ne možeš i sama, najteže je krenuti.

    Svi ste se nešto dobro zabavljali ovih dana, bravo!

    Flopi, 32 km je mrak, da nije nešto, tc,tc,tc... a kojim tempom trčiš tako velike duljine?

    kjb, jel i tvoj Poreč ovaj vikend? Malo sam se pogubila.

  4. #3404
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku

    kjb, jel i tvoj Poreč ovaj vikend? Malo sam se pogubila.
    je, ovaj vikend je Poreč, i sva sam na iglicama. Jučer sam na treningu pitala trenera kako da trčim, a on će meni: 5:40 pa onda 5:30, i ne brini, imat ćeš za prestizat i muške i ženske triatlonce koji su se malo preračunali

    Ja se veselim cijelom vikend aranžmanu, nadam se i bacit u more nakon trke umjesto tuša.

    Vama će sigurno biti super u Zg, čini mi se da je nekako drugačije nabrijavanje nego prošlih godina. Imam osjećaj da ćete i ti i Lili i Sirius rasturiti, jedva čekam da se javite u nedjelju.

  5. #3405
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u nekoj groznoj gužvi da ne stignem ni razmišljati o tome. Vj. će me oprati panika u subotu

    Lili, di ćeš podići startni paket, u Intersportu? Javi se ako budeš za kavu!
    O super, sve ste vrijedne, bravo

    ivana s jučer sam već podigla al sam jurila na bajku dalje. Javim ti se svakako jedan dan za kavu čim ulovim malo vremena. Organiziram na poslu paralelno 3 veća eventa, pa sam malo u ludnici. Al bilo bi fora da se uspijemo vidjet prije utrke

    jučer 5 x 1 km na 4:27.

    kjb kako misliš drugačije nabrijavanje, pojasni :radoznala:
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 10.10.2018. at 13:44

  6. #3406
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Lili, samo nemoj na maratonu biti brza od nase trenerice.

    Supatica iz grupe i ja se zezamo da cemo malo usporiti i pricekati trenericu da skupa utrcimo u start. Ona za maraton , mi za polumaraton.

    Nazalost, dosta ekipe iz nase grupe koja je planirala trcati ima ozljedu . Tako da svima koji planiraju poceti trcati savjetujem nekoliko stvari.

    1. Ako ste u jako losoj formi, imate kila i godina , a vrlo nadobudni ( citaj: zeljni brzog napretka) bolje je uzeti pola godine individualnih treniga sa trenerom 1:1
    2. Ako nemate volje , mogucnosti i novaca za trenera pa krenete u skolucu trcanja u klubu savjetujem da osluskujete tijelo, ne budete strogi prema sebi i slusate strogo trenera i plan.
    Ide li vam slabije, imate li bolove ...savjetujte se, usporite, idite na pregled, predite u sporiju grupu ...
    Nista nije vazno kako zdravlje, sve radimo zbog toga.
    Trke nisu cilj. Brzina nije cilj. Cilj je zdravlje.
    Krene li vam dobro, sve vam je lako , jurite ko raketa...
    Opet slusajte trenera. Ne trenirajte vise, jace i ne dodajte nikakve ozbiljne i teske vjezbe snage u teretani. Ne junacite se radeci duboke cucnjeve sa 12 kg teskom bugarskom vrecom na ramenima mjesec dana pred utrku ( nakon odradene duzine dan dva ranije).


    Ja sam stigla do kraja priprema pred prvi polumaraton, godinu dana vjezbanja, 4,5 mj u skolici.
    Prosla sam bez ozljeda , iako sam u jednom trenutku ( na pocetku skolice) mislila da sam ozljedila koljena jer sam imala neke bolove. Ipak, srecom, to je bio samo zamor materijala. Dobro mi je dosao korak natrag u trenigu ( upala sam u skolicu kada je na programu u grupi bio sporiji tempo nego onaj kojim sam ja trenirala) i jos sam u jednom trenutku uzela dulju stanku od 8 dana bez trcanja.

    Koji mi je plan za polumataton?
    Pa zavrsiti ga.
    Cekam trenera da me iznenadi preporucenim tempom, ali oko 2:15 bi moglo biti realni za zavrsiti 21 km.

  7. #3407
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Bravo za sve vrijedne forumašice trkačice/vježbačice.

    Kad je već sirius tako lijepo sročila ove savjete ubacit ću se ja s molbom. Dajte recite tim vašim trenerima/učiteljima u školicama trčanja da se do sada biciklističko /rolerska staza koja je postala pješačko (trkačko)/ rolerska staza koristi na način da se drži svoje desne strane . Naime, rašire se preko cijele staze, u stvari baš mislim da to rade treneri (valjda da bi držali trkače na oku) pa ih je jako teško (odnosno nemoguće) obići. Na rolama nije baš lagano stati, postoji zaustavni put, al on nije ni bitan , jer i roleri imaju svoj tempo, ali ga ne mogu održati jer grupu trkača nemogu obići.

  8. #3408

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Kad je već sirius tako lijepo sročila ove savjete ubacit ću se ja s molbom. Dajte recite tim vašim trenerima/učiteljima u školicama trčanja da se do sada biciklističko /rolerska staza koja je postala pješačko (trkačko)/ rolerska staza koristi na način da se drži svoje desne strane . Naime, rašire se preko cijele staze, u stvari baš mislim da to rade treneri (valjda da bi držali trkače na oku) pa ih je jako teško (odnosno nemoguće) obići. Na rolama nije baš lagano stati, postoji zaustavni put, al on nije ni bitan , jer i roleri imaju svoj tempo, ali ga ne mogu održati jer grupu trkača nemogu obići.
    ovo je pravilo koje treneri stalno ističu i mole trkače da se drže u koloni dva po dva ... ali puno je ljudi, trkači ne slušaju, smeta im kad im netko gazi noge iza ili kad oni gaze drugome, i tako malo po malo, rasprše se po stazi ...

  9. #3409
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo za sve vrijedne forumašice trkačice/vježbačice.

    Kad je već sirius tako lijepo sročila ove savjete ubacit ću se ja s molbom. Dajte recite tim vašim trenerima/učiteljima u školicama trčanja da se do sada biciklističko /rolerska staza koja je postala pješačko (trkačko)/ rolerska staza koristi na način da se drži svoje desne strane . Naime, rašire se preko cijele staze, u stvari baš mislim da to rade treneri (valjda da bi držali trkače na oku) pa ih je jako teško (odnosno nemoguće) obići. Na rolama nije baš lagano stati, postoji zaustavni put, al on nije ni bitan , jer i roleri imaju svoj tempo, ali ga ne mogu održati jer grupu trkača nemogu obići.

    Nano bas je ovako kako Vrijeska kaze. dva po dva, ali skolarci ne shvacaju. moj trener nas zna staviti bas na uski nogostup i kaze ovdje cete trcati dok ne savladate dva po dva. njemu strasno to ide na zivce kad se trci u krdu, a ne kao struktruriana skupina.

  10. #3410
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Mi nismo na Jarunu vec na nasipu, ali nasa trenerica stalno vice : " formacija!"
    Dva po dva, ko u vrticu, na desnoj strani ( na nasipu je to jednim djelom jako nezgodno jer nije ravan vec ima neke betonske ostatke par km).
    Ali ista prica sto se bicikala na Jarunu tice, voze po stazi ne po cesti. Ok, kad su klinci u pitanju neces s njima na cestu, ali gospode u godinama bi slobodno mogle.
    Posljednje uređivanje od sirius : 10.10.2018. at 15:58

  11. #3411
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Da da. Na toj stazi su uvijek bili problemi. I dok je bila biciklističko rolerska - tada bi tamo oko kafića i uz tribine pješaci onak lijepo šetali u formacijama >4. Pa su makli bicikliste - ali dio ih je ipak ostao. Ja sam baš bila u subotu ujutro i bilo je jako puno tih grupica trkača - poludila sam. Očito je to bilo vrijeme treninga. Inače, nije baš da ih srećem. A nije baš i da nešto rolam.

    Kam god okreneš, kod nas nema prometne kulture.

  12. #3412
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Da, subota jutro/prijepodne je top termin za skole trcanja. Sad su upisali novu generaciju , prije koji tjedan, puno ih je i ekipa sigurno jos nije stekla naviku trcanja u grupi.
    Plus, neke skole imaju stvarno ogromne grupe sa punoooo clanova. Budu velicine grupa otpale sa prvim kisama ako te to tjesi.

  13. #3413
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Nemrem rolat po kiši. A ni po mokrom.

    OK, ići ću subotom malo kasnije. Il bum si u usta ugradila trubu. Ili zvonce

  14. #3414
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Mislim da je spica za skole izmedu 9-11.
    Tako da racunas guzvu u tom terminu. Barem dok ih pola ne odustane nakon prvog entuzijazma.

  15. #3415

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ovo s biciklističkom stazom na Jarunu se baš i nije poboljšalo. Jako je opasno. Jer je pitanje za što se treba koristiti . Za kondicijski/brzinski trening ili vožnju. Ima biciklista koji to koriste do maksimuma brzine. Naročito je opasan onaj trak do auta. Ako si sporiji od onog iza sebe on te obilazi i s lijeva i s desna. A i auti koji su ti zdesna čim vide ležećeg policajca se prebace na biciklističku stazu.

  16. #3416
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Da. Opasno je. A na dva mjesta rolerska staza ide prek ceste. Auto i stane na pješačkom prijelazu, biciklisti nikad. A znaju jurit. I dolaze iz dva smjera.

    Kako sam i napisala, mi smo narod bez prometne kulture, što u gradu, što van njega, što na Jarunu pa i na pokretnim stepenicama. Nema šanse da ljudi stanu desno i puste one kojima se žuri.

  17. #3417
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Sirius, lijepo si sažela
    O kako da ne, bit brža od naše najbrže trkačice moš mislit.

    Nano,
    U našem klubu se fakat trude da trčimo u formaciji 2x2 al neke škole ne obraćaju pažnju npr nekadašnji Adidas/Trčaona, ne može ih se ni trčeči zaobići.ima ih more u grupi.

    Spajka šta ja to čitam, a ne bi se ni pohvalila pa ti si se učlanila, bit će kod AŽ, pa čestitam trkačice

    Danas s posla doma 33min,službeno se brže dođe doma trčeći nego služb.prijevozom. a nisam trčala brzo, onako srednje.

    Sutra još zadnji trening, pa u petak druženje s ekipom iz kluba.

    Eh da nećete vjerovat, srela danas u povratku s posla na autoputu našu kjb,ona na bajku, a ja trčim.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 10.10.2018. at 23:58

  18. #3418
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Je, je, srela sam našu brzu trkačicu, kad sam usporila na bicu da možemo pričati, Lili mi kaže "samo ti ubrzaj!"
    Vidim da je bilo pitanje kako mislim da je drugačije nabrijavanje za utrku - nekako na tragu sirius za sebe želim da imam što manje natjecateljske komponente, a više one za zdravlje i druženje.
    Odmah da se obranim - ja se želim ubrzati da mogu nogu uz nogu sa meni nekim dragim ljudima, pogotovo mm-om.

    Za Jarun nemam što dodati - subotom ga izbjegavam, a preko tjedna u ona nedoba kad ja volim trčati nema nikoga ni na jednoj, ni na drugoj stazi.
    Lijepi dan vam želim, baš je neka pozitiva.

  19. #3419
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Samo da mahnem, nakon više od godinu i pol nevježbanja, prekjučer sam ponovno krenula na trening. Za početak korektivna gimnastika, čak mi je i to teško
    a mislim da imam i kalcifikat u ramenu, strašno me bole pokreti rukom prema gore ili prema natrag
    ali sam i ove godine uspješno prošla vinski maraton

  20. #3420
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    I meni se čini da su ove godine malo poradili na zabavnom elementu Zg maratona, čitala sam da će biti i muzike na par mjesta.
    Ne sjećam se da sam ikad vidjela grupu iz kluba na nasipu da trče 2 po 2, uvijek u gomili, jedino kad su oni ful brzi pa ih bude malo.
    Sirius, lijepo si istaknula bitne stvari. Super je kako ti to lijepo racionalno raščlaniš. Nažalost, ima ekipe koji trče na silu, lani je frend od mm-a trčao maraton, a nije dovoljno dugo vremena ostavio za pripremu, pa je forsirao, ozlijedio se i unatoč tome nije htio odustati. Katastrofa.

  21. #3421
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Angie tkavi martatoni su najbitniji. ja dolazim u iskusenje otici na jedan takav, jer je to jedini koji me privlaci. al me strah da nije onako kako ja zamisljam (ja vidim to kao vinski maraton a ne trkaci )

    Lili da idem u seosku skolicu, imamo ih vise, ali eto ja sam grupie od AZ. iako sam ja daleko od svega pa tako i od trkaca. moja ljena guza i moja nezainteresiranost za trcanje, doveo me do najlosije gurpe u kojoj uzivam. bas uzivam. sve ove u kojima se ozbiljno radi sam prosla i jednom trenu sam shvatila da mrzim trcanje, da mrzim sve oko sebe. da ne zelim na utrke, da sam se usporila. ali to nije do AZ vec do mene. Oba trenera daju vise nego sve od sebe, ali ja sam ocito propali slucaj. no sad kad sam u grupi koja se priprema iskljucivo za gerijatrijski maraton uzivam i super mi je. I osobno mislim da bi ti s njim uzivala u trcanju.

    kad smo kod toga jucer su bili intervali 12x400 m na 5:30. to nije trening moje grupe, ali silom prilika je postao. i nisam uzivala. niti mi se dalo, niti sam mogla (ok moooooooooooozda bi i mogla da mi se daaaaaaaaaaalooooooooooooooooo). ali dosla sam ljuta na cijeli svijet i otisla sam i dalje ljuta na cijeli svijet. nadam se da ce mi danas dan biti vedriji.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 11.10.2018. at 10:09

  22. #3422
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Angie tkavi martatoni su najbitniji. ja dolazim u iskusenje otici na jedan takav, jer je to jedini koji me privlaci. al me strah da nije onako kako ja zamisljam (ja vidim to kao vinski maraton a ne trkaci )

    .
    pa i je nisam vidjela nikoga da trči, da ti pravo kažem

  23. #3423
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    pa i je nisam vidjela nikoga da trči, da ti pravo kažem
    oooooooooooo pa onda bi mozda mogla s MMom. one koje ja znam bas trce. sad se pitam kakve ja to ljude znam

  24. #3424
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    oooooooooooo pa onda bi mozda mogla s MMom. one koje ja znam bas trce. sad se pitam kakve ja to ljude znam [emoji38]
    prvo izdanje vinskog sam trcala stafetu. treca izmjena. dok je druga stigla do mene bila sam prejedena i pripita

  25. #3425
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    angie welcome back ljepotice!!! ajd samo polako kreni s prijavcima kampanjcu jedan

    Ivana s nemam pojma za zabavne elemente, nisma uopće išla na služb.stranicu, moram malo zavirit.

    spajka, carice, kako ti to opišeš..a čuj to su dosta brze dionice,a opet nije krivo trčanje što si došla ljuta,ajd možda je krivo što nisi otišla poletna i vesela doma :mrgeen: svejedno drago mi je da imaš ekipicu.

    cure, nije bitno u čemu uživate: u laganijem trčanju,bržem, na utrkama ili treninzima, whatever bitno da se uživa i doprinosi zdravlju. Ja volim šušur na utrkama, veselu atmosferu, navijačke punktove, navijače velike i male...baš me to veseli :narodski čovik: kreveljim se, mašem okolo, cerekam se i tako.

    kjb i tebi se biti super u Poreču, morski zrak, sunce

    još nisam smislila koju ću kombinaciju obući, s obzirom na temp znam da će bit kratko gore i dole.

  26. #3426
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    cure, nije bitno u čemu uživate: u laganijem trčanju,bržem, na utrkama ili treninzima, whatever bitno da se uživa i doprinosi zdravlju.
    Točno to. Ja sam imala genijalne profače tjelesnog na faksu. Oni su baš svakome našli neku aktivnost koja im paše. I to se baš dobro sjećam - nikoga nisu forsirali (OK, nije tada bio tjelesni za ocjenu, neg samo za potpis), ali su beš mnoge potakli na neku vrstu tjelovježbe.

    Kod mene je pak stanje stabilno - nikad nisam voljela trčat, a u OŠ sam se bavila sportom. I to kaj nisam voljela trčat mi je ostalo - iako na ovaj gorespomenutimaraton bih i ja mogla doći

  27. #3427
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Ma ja zapravo uopce nisam sigurna da mi je trcanje drago.
    Niti trke.
    Ali mazohistica u meni me tjera raditi i stvari izvan moje zone ugode. Tek toliko da si dokazem da mogu.

  28. #3428
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja volim rolat. Al mi je jedan krug dosta. Na drugi se ne mogu natjerat, a ni na češće rolanje. Možda bih da ima još koja staza osim Jarumna - ovak mi postane dosadno

  29. #3429
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ja volim rolat. Al mi je jedan krug dosta. Na drugi se ne mogu natjerat, a ni na češće rolanje. Možda bih da ima još koja staza osim Jarumna - ovak mi postane dosadno
    U tome i jest fora u trcanju da boris sa svojom glavom nakon sto odradis jedan krug po Jarunu , a trebas odraditi 2,5 kruga npr.
    Zato je pobjeda jos slada , noge sve to nekako i prate, glava postane problem.

    Inace razgovor o polumaratonu danas

    Muz i sin:
    Koliko se trci na polumaratonu?
    Ja: od trga do Dupca, na trg, do Selske , pa opet na trg.
    Muz: to neces zavrsiti za 3 dana.
    Ja: , planiram to zavrsiti za 2:15
    Sin: nema sanse, tramvaju od trga do Dupca treba 25 minuta kad nije guzva.
    Ja: hoces se kladiti u tjedni dzeparac?
    Sin: necu . Maloljetan sam, ne kladim se.

  30. #3430
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    hehehehe

    Ali meni recimo plivanje u bazenu nije dosadno. Ono mi diđe kao vrst meditacije. A stalno radiš isto

  31. #3431
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku


    Ja: hoces se kladiti u tjedni dzeparac?
    Sin: necu . Maloljetan sam, ne kladim se.
    Dobra izlika je zlata vrijedna

  32. #3432
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Haha mudrac ti je sin
    A ti ćeš ga sigurno istrčat za to vrijeme.
    Da da glava je ta koja šteka puno češće nego tijelo, ja isto volim pomicat granice i dokazat sebi da nešto mogu.

    Nano meni je trčanje meditacija, kao tebi plivanje.Meni je baš gušt sebe privolit na još km za istrčat, odbiciklirat, otplivat. Ono ne idem na Jarun radi jednog kruga bajka. Ja baš volim onaj osjećaj zdravog umora, volim d a me trening istroši a ne da me milki
    Bože pomozi moga rezona.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.10.2018. at 14:58

  33. #3433
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Pa to je to - svatko si nađe kaj mu paše. I svatko ima svoje razloge.

    Bitno je samo nekaj radit - stvano je fizička aktivnost bitna. Meni kad vas čitam dođe žao kaj ne violim trčat

  34. #3434

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    spajka možda je za tebe pravi izbor slow jogging, za mene sigurno je

    Evo vidi
    https://www.youtube.com/watch?v=9L2b2khySLE
    https://slowjogging.wordpress.com/20...y-to-run-slow/

  35. #3435
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    za spajku? pih. ona sece tim tempom

  36. #3436
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Zakon ti je sin, sirius.

    Ja stvarno ne volim trcanje, ali volim hodanje, moze i brzo. No trcim jer mi je punKsvega. Mislim, trcim.

    Ovaj tjedan uglavnom trcim/vozim to-and-from, s obzirom da sam 100% sama s djecom, redovnim obavezama i poslom. Muz je u bolnici, lijeci se od svega pomalo. Kad izadje, mozda ce se lijeciti i od mene, s obzirom da je jedan dio problema iz i-told-you-so kategorije.

    Sutra racunam da cu naci 30-60 minuta za nesto, preko vikenda nista, ali tjelovjezba i sport prenosenja stvari iz jedne kuce u drugu (ocekivani koraci u nedjelju: 18,000 - 20,000) se valjda broji barem za nesto. U subotu vodim djecu na History Fest, moguce po snijegu, pasmater (ovaj dio super ide u korak s jadnim trcanjem i hodanjem).

    Za sad je potvrdjena siterica za ponedjeljak navecer - pozvana sam na seriju oglednih satova buduce certificirane trenerice OULA plesa. Pa odo' plesat'. Ne znam tocno sto je to (OULA, ne ples), ali tim bolje.
    Posljednje uređivanje od Kaae : 11.10.2018. at 18:46

  37. #3437
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Sirius, hehehe
    Kaae, sretno na plesu
    Spajka super su ti intervali
    Angie bravo za povratak

    Danas mi se zagužvalo, pa ako ne stignem pisati svojim trkačicama želim da izgledaju lijepo, da se osjećaju high i da puste noge da rade ono što su naučile. Danas navečer obavezno fina klopica, koje pivo (hidracija, jel te) i dobar sanak. Sutra malo umjerenije i puno vode. Prekosutra sretnoooo

  38. #3438
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Računa li se u vježbanje kuhanje džema od šipka? Bome je to fizička aktivnost - dok sam ga naprala, pa ispasirala, pa izmješala - i još nisam gotova jer mi je fakat fizički teško

  39. #3439
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    samo ako si se uzverala prije na Sljeme i nabrala ga



    ajde meni pomoć
    Endomondo stisla sam nekaj slučajno ( valjda rutu neku) i sad stalno mi na početku stavi remaining km, mislila sam ako pređem zadanu km, da me neće mučiti s time, ali nije
    ima li pomoći?

    nadam se da ne moram ići odraditi to kaj mi je zadano jer mi je jakooo daleko

  40. #3440
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Nisam na Sljeme al jesam na jedno drugo brdo. A bome od pasiranja i miješanja imam bolove u ruci

  41. #3441
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Kaae nadam se da će te ples malo razveselit u svemu tome.

    kjb hvala na krasnim željama i tebi neka je sretno, noge lagane ti želim. Jučer zadnji trening odrađen

    Nano super za džem, mljac!

    jelena_O znat će ti cure, ja sam samo kratko korsitila endomondo.Rekla bih da nešto treba promijeniti u postavkama.

  42. #3442

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    za spajku? pih. ona sece tim tempom
    ma znam da može, i ovaj striček može, mislila sam na ono draže

  43. #3443
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Ajme danas uzbuđenje na vrhuncu, neka trema, leptirići šta već....ajajaj...

    Idem smišljat šta ću obuć.

    Btw sutra je izravni prijenos na Sportskoj TV SpTV od 10-13h pa ako nekog zanima.

  44. #3444
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Cure, sretno sutra u Zagrebu! I KJB u Porecu!

  45. #3445
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme danas uzbuđenje na vrhuncu, neka trema, leptirići šta već....ajajaj...

    Idem smišljat šta ću obuć.

    Btw sutra je izravni prijenos na Sportskoj TV SpTV od 10-13h pa ako nekog zanima.
    Ja sam tiskala posebnu majicu.
    Jedino sto su imali na lageru je bila proslogodisnja grawe ljubicasta, a onda sam vidjela da je to boja proslogodisnjeg maratona. Nista od moje 100% jedinstvenosti.

  46. #3446
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Inace, trenutni se bavim mislju da koji me je vrag tjerao prijaviti polumaraton kad ne znam/ne mogu trcati trcati.
    I poslusno jedem ugljikohidrate.

  47. #3447
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Kjb, sretno u Porecu!

    Sirius i Lili, bit ce to super!
    Meni danas prvi dan M, uh, nije mi bas sad trebala... Lezim, jedem i razmisljam slicno kao Sirius

  48. #3448
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Meni je nevjerojatni da na svakoj drugoj trki me zapadne prvi ili drugi dan menstruacije. Sad me preskocila.

  49. #3449
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Tjesim se da bolje i drugi dan nego vrhunac pms-a.... Mozda cvaknem brufen ujutro ako ce trebat.

  50. #3450
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Cure to vam je normalno, taj neki nemir, uzbuđenje dan pred PM. Ipak trčimo po ulicama svoga grada

    Ivana s bolje 2.dan nego pms.

    Meni za čudo upravo prestala menga.

    Sirius naravno da znaš trčati i trčat ćeš, a prvi pm je samo jednom i uvijek poseban.

    Kjb sretno u Poreču i noge lagane ti želim!!!!

    Ajmooo cure, možemo mi to!!!

    Mi ćemo upravo sad preko Maksimirske a sutra opet preko nje
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 13.10.2018. at 17:20

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •