Stranica 10 od 11 PrviPrvi ... 891011 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 536

Tema: Mueller CC1 - III dio

  1. #451

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Mi smo danas bili na uranku odmah iza 9 po pelene i maramice, a igrom slučaja sam konačno našla Smoby kuhinjicu za A. (zadnju).
    Baš sam sretna jer su mi sve prilike do sada bile pobjegle (Interspar, Metro...).
    jel mi mozes molim te reci koji model kuhinje od smoby-a i koliko si ju platila...ljetos sam vidjela da imaju i od chicca kuhinje...u potrazi smo za savrsenom malom kuhinjicom...)))))))

  2. #452

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa
    Chicco igračke su i dalje najjeftinije tamo.
    Jučer bila u chiccu gledat neki motor na daljinac. 300 i nekaj sitno kunića. u muelleru 220.
    kako u rijeci nemamo mueller ostala sam ugodno iznenadjena...chicco cijenama, kinder cokooladma i njemackom nuttelom i naravno ostalim stvarim...
    recimo chicco guralica u rijeci 370 kn kod njih 220kn
    chicco mobitel u rijeci 115 kn kod njih isti 37 kn

    jedva cekam opet skoknut do zg-a

    a jel bi bio netko dobar pa se sjetio pogleda cijenu chicco kuhinjice...hvala hvala...

  3. #453

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    bila sam neki dan i zapravo nisam skužila da je nešto poskupilo
    NI meni se nije učinilo da je nešto jako poskupilo.

  4. #454
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Citiraj PetraRi prvotno napisa
    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Mi smo danas bili na uranku odmah iza 9 po pelene i maramice, a igrom slučaja sam konačno našla Smoby kuhinjicu za A. (zadnju).
    Baš sam sretna jer su mi sve prilike do sada bile pobjegle (Interspar, Metro...).
    jel mi mozes molim te reci koji model kuhinje od smoby-a i koliko si ju platila...ljetos sam vidjela da imaju i od chicca kuhinje...u potrazi smo za savrsenom malom kuhinjicom...)))))))
    tek sad vidim. sorry.
    to je kuhinjica koju ima i Metro u katalogu igračaka, pa pogledaj na njihovim stranicama
    http://www.metro-cc.hr/katalozi/igra...igracke_24.swf

  5. #455

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    108

    Početno

    čokolada...hvala na odg.
    zvala sam pitat koliko kosta chicco kuhinja...370,00 kn...ako koga zanima...u mulleru naravno
    ako ne odem uskoro do zg. uzet cu smoby ili nesto slicno...

  6. #456
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    jedno pitanjce za one koji kupuju u Sl Brodu u MULLERU..koje im je radno vvrijeme jer nikako ih nemogu dobiti nema niti telefona na 988 jel ista ponuda i cijene kao u CC1?

  7. #457
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Meni se čini da sam vidjela Smoby kuhinju u Mercatoru u Vukovarskoj :/

  8. #458
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Citiraj donna prvotno napisa
    jedno pitanjce za one koji kupuju u Sl Brodu u MULLERU..koje im je radno vvrijeme jer nikako ih nemogu dobiti nema niti telefona na 988 jel ista ponuda i cijene kao u CC1?
    Radnim danom i subotom do 9 navečer.
    Za nedjelju ne znam do kada rade.
    Cijene su iste kao i u Zg-u, ponuda nije.
    Nema igračaka i stvari (suđe) za kućanstvo, a i parfumerija je nešto slabije opskrbljena.
    Muller je inače u sklopu shopping centra Supernova pa možda da tražiš njihov broj telefona :/

  9. #459
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    htjela danas ići ali rade do 13h tako da nisam.....

  10. #460
    emanina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    ja bila danas i imaju neke slatkiše na akciji ja sam kupila amicelli neki vinter edišn po 9,50 inače su 19 i još neku finu bombonjeru po 14,90 a čini mi se da je prije bila oko 30 kn :D

  11. #461
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    ja sam isto bila danas i takodjer kupila amicelli (prefini su mi)
    jedino mi zao sto nije bilo vise lindta

  12. #462
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    ja bila u SB i ok je Muller.je manji od ZG ali ok je lijep i uredan.ima svega od igračaka samo hello kitty program i diddl koliko sam vidjela ali zato sam nakupovala praška,omekšivača,duplo,Hanute i ostaloga

  13. #463
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Ja sam bila prošli tjedan u Pečuhu (Mađarska) imaju ogroman Muller.... cijene iste kao kod nas.. .ali nemaju Frosha

  14. #464
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    mi bili u ponedjeljak i ja sam, naravno našla novi razlog za lupat se po glavi. pictixx boje jeftinije negu u chemacu, isto ko i gliterri i mozaik kamenčići... e da sam to znala prije božića...

    ali bar me svaki put ponovo mueller oduševi, jer ga još nisam čitavog pregledala...

    kupili smo samo za T one olovke point88 u svim bojama, paket od 20 komada je 45 kn, a u knjižari kod nas je jedna 4 kn.

  15. #465
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Ja bila u prosincu u Mulleru u Ulmu,4-5 etaža, na jednoj su samo igračke,ogromno i naravno jeftinije nego kod nas

  16. #466

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Da,bila sam i ja u Ulmu u mulleru,a ni onaj u Grazu nije los,bolji su i jeftiniji nego nas.

  17. #467
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    ja kupila onu Vileda novu za čišćenje kao metla i skužim da je u Mercatoru 50 kn a ja tamo platila preko 70 kn

  18. #468
    cinderella avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    329

    Početno

    da li je netko nešto mijenjao ili tražio novce natrag u muelleru? kakva su vam iskustva? ja bi vratila jednu glupost nazad i uzela nešto korisnije jer su mi ili zaračunali krivo (ja na polici pročitala 7,50 kn, a na računu 20,90 :shock: ) ili sam ja krivo gledala cijenu još moram provjerit kad dođem tamo što je od toga u pitanju.

    dakle, da li je netko mijenjao ispravnu stvar za nešto drugo i jesu li to htjeli napraviti?

  19. #469
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    sad ću zazvučat antikupujmohrvatsko,ali otkada je praksa da se na policama nalaze naši ,mađarski i još neki proizvodi, mueller mi je sve manje simpatičan....jer sam dojma da su na putu da postanu onaj mueller sa trga...šmrc

  20. #470
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa
    sad ću zazvučat antikupujmohrvatsko,ali otkada je praksa da se na policama nalaze naši ,mađarski i još neki proizvodi, mueller mi je sve manje simpatičan....jer sam dojma da su na putu da postanu onaj mueller sa trga...šmrc
    I ja sam to primijetila, ali kad TI to kažeš :/
    Baš mi je bilo bezveze kad sam vidjela Kraš po policama, pa to mogu kupiti u svakom drugom dućanu, dajte mi Lindt, dajte mi Ferrero Küsschen, dajte mi Duplo, Hanutu....
    A poskupljenja mic po mic mi se isto ne sviđaju... Zamolim nekog tko ide da mi nešto donese, dam mu točno koliko to košta (odnosno koštalo je prije cca tjedan dana), a ispadne da je poskupilo za cca 2 kn, i tako stalno...

  21. #471
    cinderella avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj cinderella prvotno napisa
    da li je netko nešto mijenjao ili tražio novce natrag u muelleru? kakva su vam iskustva? ja bi vratila jednu glupost nazad i uzela nešto korisnije jer su mi ili zaračunali krivo (ja na polici pročitala 7,50 kn, a na računu 20,90 :shock: ) ili sam ja krivo gledala cijenu još moram provjerit kad dođem tamo što je od toga u pitanju.

    dakle, da li je netko mijenjao ispravnu stvar za nešto drugo i jesu li to htjeli napraviti?
    išla sam danas i zamijenili su bez problema

  22. #472
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Citiraj petarpan prvotno napisa
    sad ću zazvučat antikupujmohrvatsko,ali otkada je praksa da se na policama nalaze naši ,mađarski i još neki proizvodi, mueller mi je sve manje simpatičan....jer sam dojma da su na putu da postanu onaj mueller sa trga...šmrc
    I ja sam to primijetila, ali kad TI to kažeš :/
    Baš mi je bilo bezveze kad sam vidjela Kraš po policama, pa to mogu kupiti u svakom drugom dućanu, dajte mi Lindt, dajte mi Ferrero Küsschen, dajte mi Duplo, Hanutu....
    A poskupljenja mic po mic mi se isto ne sviđaju... Zamolim nekog tko ide da mi nešto donese, dam mu točno koliko to košta (odnosno koštalo je prije cca tjedan dana), a ispadne da je poskupilo za cca 2 kn, i tako stalno...
    je, u pravu si...
    bila sam danas...u 18:30. gužve nema, a cc1 pun...i to nešto govori... pola onih lipih stvari u kojima sam guštala-nema. N.e.m.a.
    Uzela praške za veš, malo slatkiša, žvake i Nutellu...250 kn... :shock:
    Vrećica prazna...od onih slatkih divota, ničega...

    Al ajd, moram pohvaliti jeftini uskršnji program slatkiša

  23. #473
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Mi bili danas u Mulleru...i- ako koga zanima-kupili smo Chicco guralicu 4 u 1 za cca 380 kn na sniženju. A Fisher Price glazbenog puža smo kupili za 105 kn (a inače je cca 169kn). Pa kome treba neka požuri! :D

  24. #474

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Ja u zadnje vrijeme redovno naletim na prazne police.

  25. #475

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Mi bili danas u Mulleru...i- ako koga zanima-kupili smo Chicco guralicu 4 u 1 za cca 380 kn na sniženju. A Fisher Price glazbenog puža smo kupili za 105 kn (a inače je cca 169kn). Pa kome treba neka požuri! :D
    kupili smo mi u 10 mj. guralicu/biciklu za nasu curicu i obozava ju....cijena je bila isto cca 380. u trstu takav isti dodje cca 100 eura...
    bili smo neki dan isto u zg i kupili smo jednu i za poklon...bila ih je hrpa naslaganih...

    ali ono po sto sam dosla nije bilo, a to je drveni stol i 2 stolice koji kostaju 200 i nesto kn ...a sam se razocarala jer sam mislila da ce imat...smrc...
    ako netko naleti na to neka javi ako se sjeti....hvala

  26. #476

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Mi taj autic chicco 4u1 imamo vec vise od ginu i pol.
    Stvarno super stvar.
    Takva guralice kosta u Chicco docano prek 800kn :/

    Ja sam isla u petak po kozmetiku,maskaru,kremu i puder,bila uzasna guzva.
    Ali Muller mi je i dalje za takve stvari N.1.
    iako ni blizu njemackom

  27. #477

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Htjela sam reci da je taj autic i onda kosta isto oko 380kn.

  28. #478

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    Ninči, prije je taj isti puž tamo bio 75!
    Ja kupila, klincu za Božić 2007. pa znam. Tad je u interšparu bio 135, tako da je zapravo debelo poskupio!

  29. #479
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    nema veze! Što je najžalosnije- ne sviđa mi se baš nešta posebno :/ Malo sam više očekivala od te igračke.

  30. #480

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    108

    Početno

    cekam dan kada ce muller doci u RI, ali tko zna hocu li ga docekati....

  31. #481
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    muller je opako poskupio, wc papir je 20kn (nekad je bio 17)
    kuhinjski papir u roli 4kom 11.90 (nekad 9.90)
    kinder čokolada 7.50 (prije 6,90).....

    jedino šta se još tamo isplati su pelene i tablete za mašinu

  32. #482
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    ja sam se nakon dugo vremena odlucila ofarbati, dosadili mi pramenovi, i kupim kolor sampon, cca 20 kn (skoro duplo) skuplje platim u Mulleru nego sto je u DM-u (kako ga nisam kupila godinama, nisam uopce imala predodzbu koliko moze sad kostati)...naravno da sam to naknadno otkrila...i poludila . Oba su proizvedena u istoj zemlji (Francuska).

    Inace u Muller odem po pelene, pa uzput uzmem toalet papir, kinder cokolade (jeftinije su nego okolo), Viss za kupatilo...ne opterecujem se ako je nesto par kn (2-3) skuplje nego drugdje, ali ovo moje iskustvo me natjeralo da ipak dobro provjeravam ubuduce cijene.

  33. #483
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Mi kupujemo njihovu marku bio liniju, to poharamo - jedino tu čokoladu može moj mali jer nema ni arome ni vanilije, tako da njih nema, moji bi jeli samo napolitanke iz dm-a.

  34. #484
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Molba za cure koje redovno idu u Mueller. Trebam info prodaju li jos uvijek okvire za tkanje, od kakavog su materijala, kojih dimenzija i koliko kostaju.
    Hvala unaprijed!

  35. #485
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Podizem i trepcem umilno!

  36. #486
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno Nestale Mulerove robne marke?

    Zadnji put kad sam bila tamo (prošli četvrtak) nisam našla ni njihove šampone, ni regeneratore, žilete, gelove za tuširanje, vlažne maramice... tj. stavljeni su neki drugi proizvođači.

    Kaj se to dešava? Zna li netko?

  37. #487
    Gost

    Početno

    Molba za one koje kupuju u Mulleru .Trebala bi točnu informaciju da li tamo imaju tekuće kristale za kosu jer moja ih kosa očajno treba a puno mi je davati 50 kn za bočicu i naravno koliko košta ako ima .
    http://www.socap.hr/shop/hr/proizvodi/silikon

    Evo tu je link za one koji ne znaju da vide kako to otprilike izgleda .

    I zahvaljujem se unaprijed od srca

  38. #488
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    onaj obični olivalov silikonski serum košta 50kn, ovi fensi su sigurno i skuplji.

  39. #489
    Gost

    Početno

    Ma negdje sam na nekom forumu pročitala da ima jako jeftino pa me sad baš zanima kad netko bude išao tamo da mi baš pogleda.

  40. #490
    emanina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    meni užasno fali vanish dvofazni, već dugo ga nema...
    i još jedna zamjerka puž od fisherpice-a koji je kod njih prije koštao 79,00 a svugdje drugdje 149 sad je tu isto 149
    još ko fol snižen s 159.

  41. #491
    mamma2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    287

    Početno

    joj i ja sam ovaj vanish dvofazni kupovala u Austriji, nisam ni zna da ga je bilo kod nas
    ne znam da li je netko probao onu njihovu marku blink za skidanje fleka, ono u kantici. meni je odlično. ja sad već trošim 4 kanticu

  42. #492
    sandraL avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Citiraj mamma2 prvotno napisa
    ne znam da li je netko probao onu njihovu marku blink za skidanje fleka, ono u kantici. meni je odlično. ja sad već trošim 4 kanticu
    To je ona ljubičasta kantica?
    I meni je super.Isto kao i vanish a 3x jeftiniji.

  43. #493
    emanina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    ajd probat ću i ja iz kantice

  44. #494
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    zna li netko ima li tekuce sode u mulleru na trgu?

  45. #495
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Molba za cure koje redovno idu u Mueller. Trebam info prodaju li jos uvijek okvire za tkanje, od kakavog su materijala, kojih dimenzija i koliko kostaju.
    Hvala unaprijed!
    Podizem, da me se sjetite pri blagdanskoj kupovini.

  46. #496

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Koledžicom iz Dugava na Zapad
    Postovi
    415

    Početno

    Marta evo sjetila sam se pogledati za okvire.
    Ima 3 dimenzije ali ne znam u centimetrima.
    Mali okvir drveni je cca 45 kn, srednji 94 kn a veliki 145 kn.
    Čisto za usporedbu ovaj najveći mi se čini dimenzija kao ona ploča piši-briši od tomice.
    Nadam se da sam malo pripomogla.

  47. #497
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Hvala, hvala, klanjam se do poda.

  48. #498
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Nije u CC1, ali onaj Muller na Trgu je sad isto Njemački, kao i taj u CC1. Imaju "pravu" Nutellu.

    Još danas i sutra imaju 10% popusta.

  49. #499
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Nije u CC1, ali onaj Muller na Trgu je sad isto Njemački, kao i taj u CC1. Imaju "pravu" Nutellu.

    Još danas i sutra imaju 10% popusta.
    joj, hvala kaj si javila. Svaki dan onuda prolazim i vidim da je oblijepljen papirima za popust, a lijena sam bila skrenuti s puta i vidjeti detaljnije.

    Ako više nije franšiza za mene su odlasci u shopping centre završeno vrijeme. Još me jedino Muller odvlačio tamo. Ne mogu ti niti napisati koliko me razveselilo ovo što si napisala (ali ne zbog Nutelle )

  50. #500

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    JUPI !!! I ja sam danas saznala od kolegice da je Muller na Trgu napokon postao onaj pravi. By, by šoping centri...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •