Stranica 32 od 51 PrviPrvi ... 22303132333442 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,551 do 1,600 od 2506

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći 2.dio

  1. #1551
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Jedini zabrinjavajući bol mi je bio onaj kao menstrualni bol koji bi prošao kad bih odležala. I mom doktoru je taj jedini bio loš.
    Meni se prije spavanja drugi put javio taj menstrualni bol... Nije mi svejedno bilo. Morala sam i na wc...svasta mi prolazili kroz glavu; čistim li se i takoto :/

  2. #1552
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Sad sam sve pročitala i, mpapucarica, uz tebe stojim kao pupoljak - ja sam ‘81!

  3. #1553
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Ajd sad na niz, ja sam '82

    Sara, meni se bol javio prilično rano, tamo negdje od 15 tt, pogoršavao se u većim tt. Najjači je bio nakon što bi vozila sat i sitno na posao pa onda odsjedila do pauze. Misli su nam bile iste, svaki put bi me bilo strah ustati jer sam mislila da će beba ispasti iz mene.

    Maco, slatko i meni smeta, ali ga jedem .

  4. #1554
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Ja sam 84'..
    6kg sam dobila do sad..pretpostavljam da ce biti jos 1-2kg do kraja.
    Slatko isto ne mogu...ali zato kiselo i mlijecno jedem ko sumanuta. Otvorim frizider i jedino sto me privuce su kiseli krstavci, cikla i bioaktivi, kefiri...
    Ne znam jel do bure, ali osjecam se ko nova zadnjih 2-3 dana
    Usla sam u 9misec pa vjerojatno i psiha igra ulogu, kao sad sve ok, pa kad krene krene.
    Sve sam spremila i pripremila...
    Kad god dodes, dobro nam dosao sreco

  5. #1555
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Meni ne paše ni slatko, ni slano, ni kiselo, nikakvo. S prvim sam mogla vola pojest, s njom mi je od svega teško i žgaravica ubija.
    Reni (tablete za želudac) mi je najdraži desert.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  6. #1556
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Bez nekoliko gastala mi ne prode dan. U prijasnjim trudnocama mi je pomagao, sad pomogne trenutno. Zgaravica me muci najvise u lezecem polozaju, noc prespavam tako da mi glava bude u dosta povisenom polozaju...
    Zadnji ctg sam zaboravila uzeti gastal i u tih pola sata sam nekoliko puta bila na rubu da zovem sestru da me oslobodi jer moram ici povratiti.

  7. #1557
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Reni nisam isprobala? Jel ima razlike od gastala?

  8. #1558
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj anabeg prvotno napisa Vidi poruku
    Reni nisam isprobala? Jel ima razlike od gastala?
    Gastal nisam probala, samo Reni. Kad sam pitala u ljekarni šta smijem, to su mi dali. Sastav im je drugačiji pa možda da probaš ako će ti bolje pasati.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  9. #1559
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Hvala, probati cu.
    Pijem samo vodu, jer sam primjetila da mi je nakon bilo kakvog soka jos gore. Znam da mi vjerojatno ne pomaze ni to moje ludilo za kiselim ovu trudnocu..

  10. #1560

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Ja danas bila na pregledu 32+1, procjena bebe 2480 kg, jel to nije malo previse?
    Znam da su to samo procjene, ali svaki put na ultrazvuku beba sisa za jedno 400-500g, a sad kad mi je rekla 2480kg bas sam se iznenadila, pa koliki ce biti jod do termina??!!!
    E da, i radila mi je ctg, pise ctg reaktivan, u jednom trenutku se bas vidi trud, jel ima tko kakvih iskustava, mene je to bad uznemirilo i rekla mi je da dodjem opet sutra da ponovimo ctg

  11. #1561

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    100

    Početno

    Ja sam zadnjih 10 dana u bolnici skoro svaki dan tražila nesto zbog žgaravice. Davali su mi Ranital i jedan je držao 24h

  12. #1562
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Leptirići, ako je procjena točna, računaj da će beba tjedno dobivati cca 200 g, pomnoži sa brojem tjedana do termina i možeš očekivati bebu oko 4 kg+-200 g.
    Moji su oboje bili toliki (54 dugi), ali nismo ni mm ni ja mrvice. Očekujem da će i curka biti pozamašna

    Što se ctg-a tiče, ne brini, normalno je da se maternica postepeno priprema. Moj dr uopće ne stavlja toko kod ctg-a da ne uznemiruje trudnicu. Znaju oni ne očitavati jake trudove i registrirati neke nejake.

  13. #1563
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    A meni se čini da se kod nas nešto lagano pokreće. Nisam sigurna ali neke kontrakcije osjećam već par sati i miriše mi... Vidjeti ćemo

  14. #1564
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    A meni se čini da se kod nas nešto lagano pokreće. Nisam sigurna ali neke kontrakcije osjećam već par sati i miriše mi... Vidjeti ćemo


    Ako je to to...sretno i neka bude ekspresno...
    Posljednje uređivanje od anabeg : 29.11.2018. at 23:26

  15. #1565

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Leptirići, ako je procjena točna, računaj da će beba tjedno dobivati cca 200 g, pomnoži sa brojem tjedana do termina i možeš očekivati bebu oko 4 kg+-200 g.
    Moji su oboje bili toliki (54 dugi), ali nismo ni mm ni ja mrvice. Očekujem da će i curka biti pozamašna

    Što se ctg-a tiče, ne brini, normalno je da se maternica postepeno priprema. Moj dr uopće ne stavlja toko kod ctg-a da ne uznemiruje trudnicu. Znaju oni ne očitavati jake trudove i registrirati neke nejake.
    Joj, ja sam inace sitnije gradje, pa mi se cini da rodim bebu od 4 kg previse, al sta je tu je, bitno da bude sve ok.
    A sto se tice ctg a, bas sam citala da to ne mora nista znaciti, a opet sam se i malo prepala, ono nije mi jos vrijeme za rodit, budemo vidjeli sta sutra kaze ctg.

  16. #1566

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    A meni se čini da se kod nas nešto lagano pokreće. Nisam sigurna ali neke kontrakcije osjećam već par sati i miriše mi... Vidjeti ćemo
    Ako je to, to...sretno i da prodje sto bezbolnije

  17. #1567
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Maco, sretno

  18. #1568
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Mp, sretno i veselo!!

  19. #1569
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Još sam tu
    Oko ponoći su se kontrakcije prorijedile i smirile. Ipak priprema.
    Ali sam sad stvarno spremna! Trebala mi je ta uzbuna da pozavršavam pripreme (obučem opranu navlaku na AS, spakiram robu za izlazak za obje i sl.)

  20. #1570
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Otpremila sam curku u skolu i kao iden na forum procitati vijest da si rodila
    A nista, cekamo i dalje....

  21. #1571
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Maco kakva je situacija?
    Ja sam cila uzbudena
    Nedavno su mi dvije poznanice rađale, ja sam bila uzbudena jednako kao da ja rađam. Valjda kako se mij trenutak priblizava volim cuti i docekati sretne vijesti o dolasku jos jednog malenog bica na ovaj svijet.

  22. #1572
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Anabeg, i ja sam jutros prvo poletila ovdje vidjeti kako je Maca

  23. #1573
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Svi čekamo macin update.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  24. #1574
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    A maca se ne javlja, pa ne javlja

  25. #1575
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Evo me.
    Obavila ctg, pregled i amnioskopiju.
    Obje smo super i amnioskopija još jednom potvrdila da, iako sam po zm (i svim uzv, od prvog koji je bio prilično kasno, u 12-13 tt) 40+6, fiziološki mi je termin tek ovih dana. Plodna voda izrazito mliječna, cerviks još uvijek 1/4 članka, 2 cm otvorena, bez trudova.
    Čekam da majčica priroda odluči da je vrijeme.
    Dr spomenuo da, ako želim, može pokušati potaknuti porod sa stretch and sweep ali ja sam rekla neka hvala.

  26. #1576
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Jučer je majčica priroda pomalo krenula!!

  27. #1577
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer je majčica priroda pomalo krenula!!
    Tako je! Točno tako i ja razmišljam. Ako je njoj unutra super, ako moj organizam to dobro podnosi i nema nikakvih znakova za uzbunu, čemu išta forsirati.
    Osim toga, prvog sam rodila sa 40+3, drugog 40-3. Očito rađam terminsku, zrelu djecu i štaš. To je tako

  28. #1578
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je isto ova druga trudnoca teza od prve iako je prva bila puna komplikacija do 16 tjedna..
    Sada me bas bole prepone i donji dio trbuha jedva se ustajem..ne mogu ni vjezbati dok prvi put jesam..
    Sada se osjecam kao da imam 300 kila i sve mi je tesko..
    Lijenost me ubija..
    Sada imam 34, prvi put 28..
    Trenutno sam u 22 tt, sve je ok, dobila 6 kila..
    Nekako puno , jedem strasno puno slatkisa..cak je i dr.rekla da je to dosta da malo smanjim sa secerom..
    Uf, sta rec na post o hrani...prije koji tjedan kukala sam da sam dobila 2,5 kg jer tamanim sve do cega dodjem, kao da sam znala da ce nastupiti i gore razdoblje. Trenutno sam 16+2 i imam +4kg. Sramim se iti izreci...srecom sam visoka pa se ne kuzi puno, valjda se rasporedilo ali trbuh mi se vec jako vidi...grudi su mi oooogromne i jos strasno bolne. Ali apetit me ubija... ne jedem posebno puno slatkog, ali me zato sva konkretna hrana odusevljava. A najvise ono sto inace skoro uopce ne jedem: ugljikohidrati-sendvici i sl. Od ponedjeljka se napokon vracam raditi, nadam se da ce me povratak u radno okruzenje staviti u normalne okvire apetita. Dosadjivanje doma je odradilo svoje.
    Imam i ja neke cudne bolove zadnjih dana, jos ih kao ignoriram jer ne bi jos na pregled i ne cine se strasnima, ali ne popusti li ubrzo morat cu se javiti mojoj dr.

    Citiraj anabeg prvotno napisa Vidi poruku
    Bez nekoliko gastala mi ne prode dan. U prijasnjim trudnocama mi je pomagao, sad pomogne trenutno. Zgaravica me muci najvise u lezecem polozaju, noc prespavam tako da mi glava bude u dosta povisenom polozaju...
    Zadnji ctg sam zaboravila uzeti gastal i u tih pola sata sam nekoliko puta bila na rubu da zovem sestru da me oslobodi jer moram ici povratiti.
    U prvoj trudnoci sam imala isti problem i tad sam shvatila da mi jako pomaze par gutljaja hladnog mlijeka. To primjenjujem od tada i spasi me svaki put. Meni recimo gastali i sl. nikad nije pomagalo kao mlijeko.

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Tako je! Točno tako i ja razmišljam. Ako je njoj unutra super, ako moj organizam to dobro podnosi i nema nikakvih znakova za uzbunu, čemu išta forsirati.
    Osim toga, prvog sam rodila sa 40+3, drugog 40-3. Očito rađam terminsku, zrelu djecu i štaš. To je tako
    Draga, brz i sto laksi porod zelim!

  29. #1579
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Maco, ima li novosti ?

  30. #1580
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Maco, ima li novosti ?
    Jok.
    Taman se vozim na pregled

  31. #1581
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Sretno!
    Javi se nakon pregleda

    Pitanje za cure koje su imale CR. Je li ok da me pecka i zateze rez?
    Baš ga osjetim, i to cijelom dužinom.
    Trebam li to reći svom dr ili je to nešto normalno za očekivati u 39 tt?

  32. #1582
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno!
    Javi se nakon pregleda

    Pitanje za cure koje su imale CR. Je li ok da me pecka i zateze rez?
    Baš ga osjetim, i to cijelom dužinom.
    Trebam li to reći svom dr ili je to nešto normalno za očekivati u 39 tt?
    Mene zateže i peče skoro od samog početka. Rekao gin da je vjerojatno zbog priraslica.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  33. #1583
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno!
    Javi se nakon pregleda

    Pitanje za cure koje su imale CR. Je li ok da me pecka i zateze rez?
    Baš ga osjetim, i to cijelom dužinom.
    Trebam li to reći svom dr ili je to nešto normalno za očekivati u 39 tt?
    Ja nisam ništa osjetila. Čitala sam da neke jesu, ali ja bih sigurno prijavila doktoru.

  34. #1584
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno!
    Javi se nakon pregleda

    Pitanje za cure koje su imale CR. Je li ok da me pecka i zateze rez?
    Baš ga osjetim, i to cijelom dužinom.
    Trebam li to reći svom dr ili je to nešto normalno za očekivati u 39 tt?
    Moj prvi porod je bio carski, i u svakoj sljedecoj trudnoci sam osjecala rez. Ne mogu reci da je to osjecaj peckanja, nego vise onako ko da me ulovi grc, ne cijelom duzinom reza nego tocno na kraju reza, ponekad s lijeve, ponekad s desne strane.
    Po tome sam nekako svaki put i znala da sam trudna i prije nego bi napravila test. Kad bi kihnula, naglo se ustala ili okrenula osjetila bi taj grc u tom dijelu i odmah bi mi u glavi zvonio alarm za trudnocu

  35. #1585
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Danas sam 36+4...sutra kontrola i ctg.
    Preksinoc sam pomislila da se nesto pokrece. Kontrakcije inace imam od polovice trudnoce, ali su bile toliko neugodne i česte. Na svakih par minuta...to je trajalo negdje do 2-3 u noci. Polako se prorijedilo i ja zaspala. Jucer i danas mirno..tu i tamo poneka kontrakcija ..ali je decko toliko zivahan i ponekad su toliko neugodni udarci da se uopce ne raznjezim, nego ga molim da prestane
    Posljednje uređivanje od anabeg : 03.12.2018. at 14:56

  36. #1586
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Evo me sa izvješćem. 3 cm otvorena, cerviks nestao, voda jako mliječna, ostalo sve savršeno.

    Danas sam ga molila nek mi napravi taj sweeping jer mi se više ne da truckati u autu na preglede .

    Nije bilo uopće bolno, ali gotovo ništa meni i nije bolno kod mog dr. Zato se, između ostalog, i truckam sat i po svaki malo

  37. #1587
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Anabeg, i moja cura je jako aktivna i sad kad je velika, od njenih guranja što gore, što dolje, vidim zvijezde...

  38. #1588
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Maco imam osjecaj da to samo sto nije krenulo
    Kako izgleda taj sweeping? To jest sto radi?

  39. #1589
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Anabeg, i ja sam guglala o tom sweepingu, prvi put sam čula za to od Mace.
    Maco brzo će to kod tebe

    Sutra sam na pregledu pa ću doktoru spomenuti za rez. Bolje neka i on vidi kakvo je stanje. Doduše prošlo je gotovo 6 godina, vjerujem da nema straha od pucanja.

  40. #1590
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj anabeg prvotno napisa Vidi poruku
    Maco imam osjecaj da to samo sto nije krenulo
    Kako izgleda taj sweeping? To jest sto radi?
    Koliko vidim, u Engleskoj je dosta popularan i često ga babice naprave bez dogovora sa trudnicom već negdje u 38, 39 tjednu
    Pitam se stvarno čemu?

    Uglavnom, prilikom pregleda stanja cerviksa, masažom unutarnje strane cerviksa kao da radi slovo C, odvoje se plodovi ovoji od cerviksa i donjeg dijela maternice čime se potakne oslobađanje prostaglandina koji potiču trudove.

  41. #1591
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Ahaa, onda vrlo lako moguce da je moj gin. meni to napravio u zadnjoj trudnoci..to jutro sam bila na kontroli i pri rucnom pregledu cerviksa je promrmljao nesto sad sam ja to malo potaknuo...navecer mi je otisa vodenjak, u bolnicu dosla 6cm otvorena i rodila sam kroz cca 1 sat u svega par jacih trudova.

  42. #1592
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Anabeg, moguće. Nema kako drugačije malo potaknuti
    Jesi li rodila za sat vremena od dolaska u bolnicu sa ili bez dripa?
    Malo ću se truckati i do rodilišta i baš ne znam što očekivati od poroda br 3 što se brzine tiče

  43. #1593
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Anabeg, moguće. Nema kako drugačije malo potaknuti
    Jesi li rodila za sat vremena od dolaska u bolnicu sa ili bez dripa?
    Malo ću se truckati i do rodilišta i baš ne znam što očekivati od poroda br 3 što se brzine tiče
    Vodenjak mi je otisa oko 19.30, u bolnici smo bili malo prije 21h. D Pregledali me, bila sam 6cm otvorena,dali klistir...mislim da sam u box usla nesto prije 22h s barem meni u tom trenutku blagim trudovima. U 22.30 sam rodila. Prvi, drugi jaci trud i vec sam imala nagon za tiskanjem.
    Posljednje uređivanje od anabeg : 03.12.2018. at 23:47

  44. #1594
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    E da, kad mi je otisa vodenjak odmah sam nazvala svog gina i pitala ga da li da idem u bolnicu ili da cekam trudove. Rekao mi je da se lagano spremim i krenem jer je to treci porod i da bi to sve brzo trebalo ici. Da sam krenula pola sata kasnije, ne bi bilo vrimena za nikakve pripreme nego ravno u box.

  45. #1595
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Wow, stvarno brzo!
    A 1. i 2. porod?

    Meni 1. 20 h nakon prsnuća vodenjaka, 2. 6 h nakon.

  46. #1596
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Wow, stvarno brzo!
    A 1. i 2. porod?

    Meni 1. 20 h nakon prsnuća vodenjaka, 2. 6 h nakon.
    Prva trudnoca je zavrsila carskim rezom, zbog, kako su napisali nenapredovanja poroda i mekonijske plodne vode. Nisam imala trudove, prokinuli su mi vodenjak oko 3-4sata popodne, i u 2h iza ponoci odlucili porod zavrsiti carskim rezom.
    Drugi porod sam stigla u bolnicu oko 2-3sata ujutro s laganim trudovima, nakon klistira mi je poceo curiti lagano vodenjak. U 6.40 sam rodila. Isto kao i na trecem porodu, odmah nakon prvih par jacih trudova dobila sam nagon za tiskanjem, i u sljedeca dva truda sve je bilo gotovo.

  47. #1597
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Svi mi govore kao, a sad cetvrti put ti ces samo doci i roditi, s obzirom na prethodne porodaje, a ja se bas bojim tako razmisljati da me nebi zateklo
    Probala sam i carski i prirodno i uvik govorim da bi uvik izabrala prirodno. E sad, ja sam prirodne porode imala zbilja poprilicno lake i brze. Da su prirodni bili teski i dugi vjerojatno bi i ja pjevala drugaciji pjesmu

  48. #1598
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Evo me sa kontrole i ctg. Danas 36+5...mjere odgovaraju punih 37 tjedana, a i sama znam da je punih 37. To jest 37+2 tocno. Rana ovulacija mi je bila, inace vrlo vjerojatno ne bi ovdje pisala
    Ctg je ocitao lagana stezanja svako toliko...u trudnicku mi je upisala: trudova nema, pojedinacna stezanja.
    Bas su me sarafile kontrakcije cili pregled i poslije na ctg. Sad se smirilo. Kontrakcije imam od polovice trudnoce. Samo sto mi ctg do sada nije ocitava.

  49. #1599
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    eryn,pa ti si trudna!!
    Čestitam ti od sveg srca,baš mi je drago!

  50. #1600
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    eryn,pa ti si trudna!!
    Čestitam ti od sveg srca,baš mi je drago!
    Hvala, hvala.
    I nas je iznenadilo.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •