Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 152

Tema: Limitiranje cijena na rasprodaji

  1. #51
    Nimrod avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    282

    Početno

    Citiraj 2xmama prvotno napisa Vidi poruku
    samo sam mislila da bi možda bilo ok, recimo, dati mogućnost biranja, npr 10-30 %, pa tko koliko može.
    iako bi onda,valjda, bilo onih koji bi i to iskorištavali....hm..
    E, kad bi svijet bio pošten, pravedan i dobar...
    Ne bi tebi (ni meni) nedostajalo love a možda ni RODA ne postojala jer bi se sve za što ona stoji podrazumijevalo...
    Posljednje uređivanje od Nimrod : 15.02.2011. at 12:54

  2. #52
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    našla ja ipak da nešto fali u tablici

    osim košulja bilo bi dobro bar za iduću, ljetnu rasprodaju ubaciti i limit za rompere, njih uvijek bude dosta a i inače su dosta skupi pa ne znam koliko bi bio limit


    što se tiče ovih 30%, meni je to ok, bolje nego da se uzima neki fiksni iznos po prodavatelju
    a mora se nešto naplatiti jer znam kolike su cijene najma paviljona na velesajmu

  3. #53
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    što je romper?

  4. #54
    2xmama avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    vg
    Postovi
    408

    Početno

    a trenirke? jel se za njih zbraja kao majica xx kn + hlače xx kn ? Nisam pronašla cijenu za komplet trenirku

  5. #55
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    trenirke su maksimalno 50 kn (25+25), imaš je u tablici

    a evo što je romper (suit)
    http://www.ioffer.com/i/petit-bateau...bnwt-174659157
    Posljednje uređivanje od Willow : 16.02.2011. at 14:35

  6. #56
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Frida prvotno napisa Vidi poruku
    spajati možeš samo ono što zaista jest komplet, izuzetak je jedino donje rublje (gaće, potkošulje, čarape, štramplice)
    Da, tako je i meni rečeno na telefon. No, baš jučer je prije mene jednoj gospođi na onom prvom pultu (valjda kontrola kvalitete) odbijeno primiti 3 gaće koje su bile zajedno spojene (istog broja), i cura-volonterka je tvrdila da se donji veš ne može spajati već na zadnje 3,4 rasprodaje. I ja sam morala uvjeravati za 2 kompleta da jesu kompleti, a radilo se o hlačama i majicama, što je i kupljeno kao komplet, ali, ajde, ipak sam bila uvjerljiva pa je primljeno.

  7. #57
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    opet ja da napišem dok mi je friško

    dok sam volontirala našla sam 3 kom. koja su bila dosta iznad limita, vjerojatno ima dosta onih koji se ne drže limita...

    i bilo je dosta (i previše!) robice na kojoj prodavatelji na onoj pik traci nisu upisali veličine, to je baš nezgodno i za volontere koji trebaju pregledavati etikete a i za kupce i, u krajnjoj liniji prodavatelje jer im se nešto možda neće ni prodati jer završi pod pogrešnom veličinom

    dakle, očito treba opet dodatno upozoriti prodavatelje da upišu te veličine a ako netko ipak na primopredaju donese takvu robicu, nek na licu mjesta nadopiše


    evo što fali od limita za ljetnu rasprodaju i moj prijedlog:

    - košulje/bluze kratkih rukava - ja bih dodala 5 kn na limit za majice - do 30 kn
    - košulje/bluze dugih rukava - do 35 kn
    - romperi - do 25 kn
    - šeširići - postoji limit za kape i bilo bi ok staviti ih zajedno - do 15 kn ali bi bilo ok staviti još
    - šeširići s UV zaštitom (budu i po 200 kn novi) - do npr. 35 kn (jer je 15 kn puno premalo za takav šeširić)

    zasad toliko
    Posljednje uređivanje od Willow : 20.02.2011. at 12:15

  8. #58
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Joj da potpisujem za ovo gdje nije označena veličina, pa prevrči i traži u koju kutiju strpati.
    A pogotovo šivane robe koje nemaju etiketu.

  9. #59
    tropical avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    934

    Početno

    super, i ja sam skužila da smo zaboravile košuljice, i još nekoliko stvari. upisat ćemo ih sigurno

  10. #60
    2xmama avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    vg
    Postovi
    408

    Početno

    e, jel se događa da na kontroli kvalitete prodavatelja netko opomene da su mu cijene previsoke?
    Naime, na razvrstavanju robice nakon rasprodaje vidjela sam nekoliko vrećica (šifri) kojima se vratila hrpa stvari. Velika većina toga je omjer cijene i kvalitete bio nerealan.

    I primjedba na cijene donirane robice. Mislim da su pre visoke. Kako sam i sama donirala poprilično robice, iznenadila sam se kad sam na vješalicama vidjela da, primjerice, majica koju sam donirala ima veću cijenu od onih koje sam prodavala. A kvaliteta im nije bolja! Naprotiv.
    Ako je cilj prodati, onda bolje da je cijena niža. A ako se ne proda ide nekome na korištenje.

  11. #61
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    Baš nešto čituckam o rasprodaji pa primjetih da na stranici o označavanju robe: http://www.roda.hr/tekstovi.php?Teks...=283&Show=2272

    piše uputa prodavateljima:
    "Poželjno je na traku napisati koliko artikl ima dijelova te eventualno veličinu."

    Mislim da bi ovu rečenicu svakako trebali ispraviti, ovako se ostavlja na volju prodavateljima da upišu veličinu ili si naprave manje posla i to jednostavno preskoče.

  12. #62
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Dali imate limit cijena za jesensko zimsku rasprodaju. Vidim da su na stranici cijene od prošle proljetno-ljetne rasprodaje.

  13. #63
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Imamo, stavit cemo i to

  14. #64
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Ok!! Hvala!

  15. #65
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    pitanjce: do koje veličine se točno prima roba? 12 godina je 152/158 ili može i veće ako je "dječja" oznaka?

    i kad će limiti da znam što sve ulazi u ovu rasprodaju?

  16. #66
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    primamo robu do 12 godina i to je to.
    tablicu s limitima cijena mozete vidjeti ovdje

  17. #67
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    spajalica, ali to je stara tablica s ljetne rasprodaje, dajte to malo aktualizirajte

    ja većinom znam što i koji su limiti za jesensko-zimsku rasprodaju ali neki novi prodavatelji će se ovim totalno zbuniti

  18. #68
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    tablica je već u postupku podizanja na portal (neko vrijeme) ali imamo nekih tehničkih poteškoća pa vas molim za razumijevanje
    u međuvremenu tablicu lijepim ovdje pa možete pogledati i pitati što vas zanima

    hvala na razumijevanju
    MAJICE I VESTE Maksimalna cijena
    majica bez rukava do 20 kn
    majica s kratkim rukavima do 25 kn
    majica s dugim rukavima - tanka do 30 kn
    majica s dugim rukavima - zimska do 40 kn
    vesta na kopčanje s dugim rukavima do 45 kn
    prsluk bez rukava deblji/tanji do 40 kn
    HLAČE
    hlače - kratke do 30 kn
    hlače - duge do 45 kn
    SUKNJE
    suknja - kratka do 25 kn
    suknja - duga do 30 kn
    HALJINE
    haljina bez rukava do 25 kn
    haljina s kratkim rukavima do 30 kn
    haljina s dugim rukavima do 40 kn
    svečana haljina (za svadbe i sl.) do 50 kn
    JAKNE, SKAFANDERI I OPREMA
    jakna – ljetna do 40 kn
    jakna - zimska do 70 kn
    skafander do 90 kn
    kapa do 15 kn
    šal do 20 kn
    skijaške hlače do 40 kn
    ODJEĆA ZA BEBE
    benkica do 15 kn
    bodi benkica do 15 kn
    bodi do 15 kn
    kombinezon bez rukava do 20 kn
    kombinezon s rukavima do 30 kn
    DONJI VEŠ I ČARAPE
    gaće do 5 kn
    potkošulja do 10 kn
    čarape do 5 kn
    štrample do 10 kn
    OBUĆA
    cipele do 50 kn
    čizme do 60 kn
    buce do 50 kn
    OSTALO
    kostim za ritmiku (triko dugi rukav/kratki rukav/bez rukava) do 20 kn


  19. #69
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    sad je i na portalu popis limitiranih cijeni pravila rasprodaje http://www.roda.hr/tekstovi.php?Teks...=283&Show=2928

  20. #70
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    da ne otvaram novu temu zbog toga:
    da li se mogu spojiti bodici koji su kupljeni u kompletu? kompleti su od 2 ili 3 bodica (naravno ista velicina i slicni dezen)?

  21. #71
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    možeš spojiti bodiće

  22. #72
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    da, mozes spojiti bodice iste velicine. ali kad ih spajas, ako ti nije mrska igla s koncem, onda molim te spoji s njima, ali tako da napravis najmanju stetu na bodicima (uhvatis obrub ili tako nesto).
    problem sa spojenom robom je jedan, a to je da je vise manje obicno lose spojena, pa se spoj zna raspasti. onda takve stvari se ne prodaju, jer nemaju svi bodici cijenu, pa pri povratu robe se ne zna ciji su, jer namaju svi bodici na sebi sifru.
    dakle kad spajate onda i spojite, tako da to moze drzati, ali da buzduci korisnik isih vas ne spominje

  23. #73
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    super, tako sam i mislila, s iglom i koncem. i jos cu na svaki napisati 1/3, 2/3, 3/3 ili set od 3. izluđuju me krađe! hvala!

  24. #74
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    spajalice imam jos jedan biser- jel mogu staviti u komplet bodica jedan koji ima malu fleku pa da napisem da ima flekicu (i cijena cijelog kompleta bi bila mizerna). ili da njega izbacim iz kompleta? mislim si ovako- znam da ne primate zamazano, ali mozda ima dosta mama koji stvarno nemaju love i neki s malom flekom im nece smetati ako je fleka napisana i cijena jaaaako mala+ nosi se ispod neke majce ili veste po zimi. Moja je nosila takve ispod druge robe. kaj mislis?

  25. #75
    sandy-l avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb - Jarun
    Postovi
    244

    Početno

    I mene zanima to s (lagano) isflekanom robicom.
    Također, kolike bi se cijene odredile za dječje dekice (manje ili veće), poplune za krevetić i ogradicu za krevetić, te za posteljinu općenoto (navlake za jastuk, poplun i plahte)? Toga imam najviše, a odavno mi ne treba.

  26. #76
    sandy-l avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb - Jarun
    Postovi
    244

    Početno

    Koja bi mogla biti cijena za košulje dugih rukava? Tanje i one deblje?

  27. #77
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj mala-vila prvotno napisa Vidi poruku
    spajalice imam jos jedan biser- jel mogu staviti u komplet bodica jedan koji ima malu fleku pa da napisem da ima flekicu (i cijena cijelog kompleta bi bila mizerna). ili da njega izbacim iz kompleta? mislim si ovako- znam da ne primate zamazano, ali mozda ima dosta mama koji stvarno nemaju love i neki s malom flekom im nece smetati ako je fleka napisana i cijena jaaaako mala+ nosi se ispod neke majce ili veste po zimi. Moja je nosila takve ispod druge robe. kaj mislis?
    u principu ne primamo flekavu robicu, ali mala flekica moze proci, pa na kontroli rusimo cijenu, ako je velika, bez pardona cemo ti to vratiti.
    e sad je pitanje da li ti zelis prodati nesto za manju cijenu u kompletu radi jednog bodica. to je stvar koju pak ti moras odluciti.

    Citiraj sandy-l prvotno napisa Vidi poruku
    I mene zanima to s (lagano) isflekanom robicom.
    Također, kolike bi se cijene odredile za dječje dekice (manje ili veće), poplune za krevetić i ogradicu za krevetić, te za posteljinu općenoto (navlake za jastuk, poplun i plahte)? Toga imam najviše, a odavno mi ne treba.
    probaj sama odrediti. ideja je da do sljedece rasprodaje odedimo i za to neke cijene. za sad prepustamo odluku prodavateljima

    Citiraj sandy-l prvotno napisa Vidi poruku
    Koja bi mogla biti cijena za košulje dugih rukava? Tanje i one deblje?
    kako to trenutno nemamo za to napisanu limitiranu cijenu moras sama odrediti. ali ja osobno ne bi prodavala kosulju iznad 30 kn. to je moj osobni stav, a ne stav kontorolora.

  28. #78
    sandy-l avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb - Jarun
    Postovi
    244

    Početno

    Hvala, pomogla si mi.

  29. #79
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    imas pravo, izbacit cu, radije poklonim onda, ima ih koji ce biti sretni, a ko moze kupiti nek kupuje ok robu

  30. #80
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Stavi takav bodić (zaflekani) u donacije , sigurno će se prodati, a ti si se riješila stvari koje ti ne trebaju.

    i malo pripomogla udruzi.
    Posljednje uređivanje od ana.m : 11.11.2011. at 13:13

  31. #81
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    koliko ja znam, ne možeš prodavati npr. 5 bodića u kompletu. pod komplet se računa trenirka, ili nešto što je je kupljeno i oblači se zajedno, a ne 5 bodija ili 2 majice

  32. #82
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Pa postoje bodići jkoji se prodaju u kompletu (M&S, carters, H&M), pa čak i majčice i donji dijelovi trenirkica x2 (C&A)

  33. #83
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    ja sam vec zasila skupa dva bodića i kapicu u kompletu, kaj da sad odparam?

  34. #84
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    koliko ja znam, ne možeš prodavati npr. 5 bodića u kompletu. pod komplet se računa trenirka, ili nešto što je je kupljeno i oblači se zajedno, a ne 5 bodija ili 2 majice
    ovo mi je prvi glas
    pa uvijek bude puno bodića spojenih zajedno i ljudima je praktičnije da kupe odjednom npr. 5 bodića iz iste serije i veličine

    uostalom i na etiketi piše npr. set of 5
    Posljednje uređivanje od Willow : 11.11.2011. at 15:12

  35. #85
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    meni nije prvi glas i oko ovoga se stalno polemizira. mislim da postoji pravilo da se takvi "kompleti" ne primaju, ali kako ima puno volontera koji rade svako po svom, onda se prime i takve stvari

    i napisala sam gore da ne mislim da komplet koji je kupljen zajedno, nego kad se spoje 2 majice iste veličine ili 5 bodija, a NISU iste marke niti ista serija niti išta

  36. #86
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Točno, ovako je kako Lut kaže. Smiju biti dvije majce koje su zajedno i kupljene. Dakle ne možete recimo staviti neki bodić coconut sa bodićem iz cartersa npr. Moraju biti prodani onako kaoo su kupljeni ako ih prodajete spojeno.

  37. #87
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    mislim da je to svima jasno, ja sam shvatila da je polemika moze li se uopče spojiti npr 3 bodica koji su kupljeni u kompletu, ali eto rijesili smo- moze

  38. #88
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    točno tako, ako je komplet može se prodavati kao komplet

  39. #89

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    14

    Početno

    pitanje - da li mogu prodavati veliku stvar (npr. dječji krevetić) pod istom šifrom pod kojom prodajem male stvari (oblekicu) ili trebam posebnu šifru uzet za velike stvari?

  40. #90
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj lalaland prvotno napisa Vidi poruku
    pitanje - da li mogu prodavati veliku stvar (npr. dječji krevetić) pod istom šifrom pod kojom prodajem male stvari (oblekicu) ili trebam posebnu šifru uzet za velike stvari?
    pod istom šifrom

    ne možeš dobiti 2 šifre

  41. #91

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    14

    Početno

    tnx, bitno mi je bilo da ne doteglim krevetić tamo pa da to mora imat šifru za velike stvari

  42. #92

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Zanima me da li se i cijene kolica odobravaju ili ne. Imam Jane powertwin kolica koja bih prodala zajedno s jednim jajem Jane koje se namontira na kolica, pa me zanima bi li to na rasprodaju trebalo u kompletu ili odvojeno. Mislim da je cijena koju bih tražila od 1000 kn skroz povoljna, ali me zanima da li se i te cijene odobravaju ili ne, jer ja nisam u Zagrebu i da kolica dopremim na rasprodaju mi je veelika organizacija. I neprodane stvari treba pokupiti odmah ili...

  43. #93
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    casa za kolica nemamo limit. dakle svaki prodavatelj daje svoju cijenu. sto se tice povratarobe, on pocinje u subotu u 16.30. dakle isti dan, jer udruga nije u mogucnosti skladistiti neprodane stvari. ukoliko se ne dodje po kolica ona idu dalje u donaciju.

  44. #94
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me da li se i cijene kolica odobravaju ili ne. Imam Jane powertwin kolica koja bih prodala zajedno s jednim jajem Jane koje se namontira na kolica, pa me zanima bi li to na rasprodaju trebalo u kompletu ili odvojeno. Mislim da je cijena koju bih tražila od 1000 kn skroz povoljna, ali me zanima da li se i te cijene odobravaju ili ne, jer ja nisam u Zagrebu i da kolica dopremim na rasprodaju mi je veelika organizacija. I neprodane stvari treba pokupiti odmah ili...
    jedini potencijalni problem koji ja vidim u ovome je Jane jaje. Je li rok trajanja u redu? sjedalica ispravna? jer, ako nešto sa sjedalicom ne štima ona se ne može prodavati na rodinoj rasprodaji (provjeravaju je savjetnici za autosjedalice)
    prošli put je bio problem s time - kolica super (isto jane) a sjedalica koma. rok trajanja li-la ali remeni nisu valjali. na kraju je prodavateljica odustala od prodaje i rekla da će prodati na njuškalu
    zamislite da kupite kolica s neispravnom autosjedalicom

  45. #95
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    hvala puntice sto vodis racuna o tome, ja sam pisala s jednom malom slatko njuskicom u krilu, koja trazi svoju paznju za vikend pa sam preskocila te detalje.

    pazite na sjedalice tu smo strogi. tu nema samo mala flekica ili rupica. zna se stanasi autosjedalicari pustaju.

  46. #96
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    u biti za roditelje koji kupuju rabljenu autosjedalicu definitivno je najsigurnija kupnja na rodinoj rasprodaji, ako npr. znas malo o tome i ne da ti se zezati da sve sam provjeravas. to cu svakako propagirati dalje ako me netko pita za rabljene.

  47. #97

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Autosjedalica je stara tri godine i nema nikakvih oštećenja ni fleka. Zapravo smoju mi koristili s improviziranom plahtom na gumicu koju sam ja sašila kako bih ju mogla prati a da ne moram svaki put razmontirat sjedalicu. Nadma se da ste skužile šta mislim, ali ja nemam račun budući smo sve skupa dobili od cure koja na kraju nažalost nije trebala ta kolica autosjedalicu. Ono mislim da jedini problem može biti sa samim kolicima koja su stajal pred našom kućom ljeti u dvoru pa su malo izblijedljena od sunca, ali baš od sunca. Nisu flekava nego ih sunce dodatno steriliziralo. I zato i bih i dala po toj cijeni. meni je samo bitno da sve prodam iz istog cuga pa da tako prebijem trošak nove autosjedalice. I ne znam kako bih se organizirala u slučaju ne prodaje. Joooj vidjet ću još... Voljela bih ih prodat na rodi jer znam kako mi je super ta rasprodaja znala poslužit doka sam živjela u Zagrebu kad mi je nešto trebalo. Hvala ženama koje su prodavale posteljinu za bebe i jakne i svašta

  48. #98
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,230

    Početno

    a što je cijenama igračaka? i koliko se zapravo igračke prodaju? (ne znam kako optimalno rasporediti 30 artikala na gomilu koju imam doma)

  49. #99
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    imam trenirku- takoder se zašije gornji i donji dio? i ima li neki sistem koji je bolji od drugog- tipa: hlačice u majci ili hlacice na majci da se sašiju? sori ako je pitanje blesavo ali stvarno ne znam koja je praksa?

  50. #100
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Hm, da nekaj mi je palo na pamet...cijene potkušulja. Znam da piše max 10 kn. ALI....uglavnom vidim da se potkuošulej prodaju na rasprodaji po 10 kn. Mislim da je puno, s obziromd a kod Dević mogu kupiti novu za 10 kn. Kaj ne?
    Pa kad je potkošulja 10 kn, a malo bolja majca 20 kn, kaj to nije malo nerealan omjer?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •