Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 205

Tema: Kazalište, koštice, kikiriki ...

  1. #1
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno Kazalište, koštice, kikiriki ...

    Što gledate u kazalištu?
    preporuke, anti-preporuke?


    Zadnje sam gledala Blue Moon u Kerempuhu, prema romanu Damira Karakaša (sudjelovao je u adaptaciji i dramaturgiji)
    knjigu nisam čitala

    predstava mi je bila odlična, Rakan Rushaidat kao Čarli je izvstan. ne sjećam se da sam ga gledala negdje da nije bio stvarno dobar.
    ali zvijezda predstave mi je Vili Matula u ulozi Deda, sjajan je

  2. #2
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Jučer sam gledala Rudare i slikare u Gaveli. Dosta dobro. Jedino malo predugačka predstava - drugi dio su malo razvodnili. Ali sve u svemu jako zgodna

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Viš, meni je Blue Moon samo solidan (osim Rakana i Vilija koje obožavam i koji su genijalni!!).

    Zadnje sam u Kerempuhu gledala Raspad sistema. Išla sam vrlo skeptična na predstavu, ali me oduševila (Matija Šakoronja je izvrstan!!).

    Super mi je i predstava Jedan sluga, dva gospodara (Borko Perić rasturio!!!).

    Mammu Miu sam gledala dva puta!

    Nažalost, u zadnje vrijeme slabo idem u kazalište

    Kauboji su mi do dana današnjeg ostali najbolja predstava, i teško da će ih netko nadmašit.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    za temu, baš sam pomišljala više puta kako bi trebalo otvoriti jednu takvu.

    Od pogledanih ove sezone, moje preporuke za:

    Huddersfield (ZKM) - doduše, ne znam kako će ta predstava funkcionirati nakon iznenadne smrti jednog od glumaca ali vidim da su je vratili na repertoar. Predstava je inače fantastična, meni nešto najbolje što sam gledala u zadnje vrijeme, jako dojmljiva i režija i glumci i sve ostalo. Svakako preporučujem!

    Proba orkestra (ZKM) - nije tako vrhunska, ali svidjela mi se, nemam većih zamjerki

    Raspad sistema (Kerempuh) - garantirano smijanje bez prestanka od početka do kraja predstave, nije nešto dubokoumno, ali stvarno je zabavna

    Kako je počeo rat na mom otoku (Gavella) - nije loše, ali nameće se previše usporedbi s filmom (očekivano, u takvoj situaciji). U stvari, predstava postaje najbolja u trenucima kad se odvaja od filma i počne živjeti neki svoj život - šteta što je takvih trenutaka premalo.

    Od prošlosezonskih, svakako preporučujem:
    Črna mati zemla (ZKM)
    Ciganin, ali najljepši (HNK)
    Sjećanje šume (Gavella)
    Rikard III (Gavella)

    A anti-preporuka ide Ivanovu (HNK), ali mislim da ga ove godine nemaju više na repertoaru.

  5. #5
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Molim napomenite jesu li predstave pogodne za 14 godina, jer u kazalište idem samo s djetetom.

    Što smo gledali - Kako je počeo rat na mom otoku, meni potpuno bezveze i besmislena predstava, svidio mi se Boris Svrtan kojeg su popljuvali

    A od ostalog ove sezone samo klasici: Orašar i Jalta, Jalta.

  6. #6
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,306

    Početno

    Zadnje sam gledala Mamma mia u Komediji i mislim da ću još jednom, divna mi je predstava.

    Nije bila peta, bila je deveta u Komediji nije me baš oduševilo, ali Čisto ludilo presavršena predstava!

  7. #7
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni se isto svidjelo Čisto ludilo, jako, jako duhovita i zabavna predstava, ne znam jel' mi bolji Vid Balog ili Jasna Palić.

    Mamma Mia isto jako dobra predstava, i mi se spremamo još jednom je gledati jer MM nije gledao s nama.

  8. #8
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    za
    Huddersfield (ZKM) - doduše, ne znam kako će ta predstava funkcionirati nakon iznenadne smrti jednog od glumaca ali vidim da su je vratili na repertoar. Predstava je inače fantastična, meni nešto najbolje što sam gledala u zadnje vrijeme, jako dojmljiva i režija i glumci i sve ostalo. Svakako preporučujem!

    .

    I meni je odličan. Zaboravila sam spomenut, jer je već prošlo dosta vremena od kada sam ga gledala

  9. #9
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Super za temu, taman izgubljeno gledam po kazalištima .

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Molim napomenite jesu li predstave pogodne za 14 godina, jer u kazalište idem samo s djetetom.
    Evo, od gore navedenih, Probu orkestra, Rat na mom otoku i Raspad sistema gledali smo s 14-godišnjakom i sve su mu se svidjele. Za Raspad sistema izjavio je da mu je to najbolja predstava koju je ikad gledao (ok, malo pretjeruje ) i gnjavi me da kad ćemo ići ponovo.
    Gledao je s nama i Rikarda III (kao 13-godišnjak), e za tu predstavu mislim da ga je malo šokirala i uplašila, iako smo na kraju sredili dojmove i sve je bilo ok.
    Na Huddersfielda ga nisam vodila jer mislim da ništa ne bi skužio (zbog teme). Na predstave po Novaku (ČMZ, Cigo) ga nisam vodila jer mislim da bi najprije trebao pročitati knjigu.

    E da, i jučer sam nam kupila karte za Jesus Christ Superstar u Komediji, baš se veselim (on pogotovo, jer je nedavno morao raditi prezentaciju o tom djelu za glazbeni, pa je upoznat s tematikom).

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Još jedna predstava koju smo gledali s 13-godišnjakom - Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja (Kerempuh). Korektno, iako ništa spektakularno.
    Najviše me šokirao G. Navojec u ulozi Bukare, kako se transformirao. Zapravo me šokiralo što mu ta uloga dobro leži

  12. #12
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    apropos Komedije, jeste vidjeli da je Jesus Chist Superstar opet na repertoaru? sutra je premijera
    jedva cekam pogledati

    pjevaju na engleskom

  13. #13
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Imat će i premijeru Zaljubljeni Shakespeare.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku

    Što smo gledali - Kako je počeo rat na mom otoku, meni potpuno bezveze i besmislena predstava, svidio mi se Boris Svrtan kojeg su popljuvali
    I meni se Svrtan svidio u toj predstavi, čak mi je i zabavniji od Vlatka Dulića na filmu.
    Ali Rakoš kao Aleksa mi je bio poprilično razočaranje, iako je inače dobar glumac.

  15. #15
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Tanja, nisam nikad sjedila na balkonu Kerempuha, ima li u 1.redu kakva ograda koja bi priječila pogled nižima? Čuje li se dobro?
    Posljednje uređivanje od čokolada : 21.03.2019. at 14:20

  16. #16
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Što nema već tema o kazalištima? Zadnje gledala "Tko pjeva zlo ne misli" - mislila sam da će mi bit dosadno, odlično je bilo - Zrinka Cvitešić i Krešimir Mikić u glavnim ulogama.

    Meni je super Festival svjetskog kazališta - Richard III Shaubuehne Berlin - odlična predstava.

    I balet "Smrt u veneciji", HNK, preporuke.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 21.03.2019. at 14:26

  17. #17
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Otac i sin-Vidra (Zuhra i Tin Sedlar), otac priprema svog sina (18-godišnjaka) za prvi izlazak s djevojkom, meni odlična i zabavna

    Đurologija-Luda kuća (Branko Đurić), smijeh od prve do zadnje minute, volim taj bosanski humor

  18. #18
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Tanja, nisam nikad sjedila na balkonu Kerempuha, ima li u 1.redu kakva ograda koja bi priječila pogled nižima? Čuje li se dobro?
    točno sam isto to htjela pitati tanju

  19. #19

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Meni je Mamma mia ok, al nema šanse gledat dvaput. Čekam da vrate Monty Phyton's Spamalot i Skidajte se do kraja.....e to su predstave za gledat 20 puta... (obožavam mjuzikle).

    Kako je počeo rat na mom otoku mi je koma

    Kupila karte za Jesus Christ Superstar. Idem u idući petak Jedva čekam

  20. #20
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa i Mamma Mia je mjuzikl Možda je tajna u obožavanju ABBE.

  21. #21
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ja se nikako prisiliti na tu Mamma miu, od mjuzikla me hvata svrab.

  22. #22
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni je stvarno odličan, volim ABBU, a za mjuziklima inače nisam luda, ali nisu mi niti loši. Jesi gledala film?

  23. #23
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se nikako prisiliti na tu Mamma miu, od mjuzikla me hvata svrab.
    onda nemoj

    ja obozavam mjuzikle
    Mamu su super napravili, ja sam se malo bojala prepjeva na hrvatski, ali majstorski su obavili posao

  24. #24
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ne, ne gledam ništa pjevano , nisam ni fan opere.

  25. #25
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    jel gledao tko Aidu u Komediji?

  26. #26

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Tanja, nisam nikad sjedila na balkonu Kerempuha, ima li u 1.redu kakva ograda koja bi priječila pogled nižima? Čuje li se dobro?
    Ne znam mi smo sjedili u parteru. Na balkonu Kerempuha sjedila sam još kad su nas u 1. srednje vodili onamo na neku predstavu, i ničeg se ne sjećam.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Inače jako rado idemo na opere (moj 14-godišnjak ih voli još od malih nogu). Čarobna frula u HNK je odlična, a Trubadur nam je izmakao za dlaku i sad vidim da ga neće biti do kraja ove sezone, baš mi je žao

  28. #28
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Trubadur je odličan

  29. #29
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    jel gledao tko Aidu u Komediji?
    gledali obiteljski
    svima bilo super
    dijete želi opet

  30. #30
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Kolovoz u okrugu Osage, u Gavelli
    predstava je već 4 godine na repertoaru, ooodlična! preporuka velika
    (gledala sam prošle godine)

    Anja Šovagović Despot je rasturila u glavnoj ulozi (mislim da je dobila i dosta nagrada za tu rolu)

  31. #31
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    onda nemoj

    ja obozavam mjuzikle
    Mamu su super napravili, ja sam se malo bojala prepjeva na hrvatski, ali majstorski su obavili posao
    Mamma mia je genijalna. Upozorenje: volim pjevano. Nisam sigurna za operu, iako sam odrastala na Tijardoviću i Talijanima. Wagnerovu nisam nijednu gledala.

  32. #32
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ni ja ne volim mjuzikle, al mi je Mamma mia bila odlična

  33. #33

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Mamma mia je genijalna. Upozorenje: volim pjevano. Nisam sigurna za operu, iako sam odrastala na Tijardoviću i Talijanima. Wagnerovu nisam nijednu gledala.
    Pa nije kod opere samo Talijani vs. Wagner, ima i puno toga između. Npr. Mozart
    Što se tiče Wagnera, gledali smo prošle godine Ukletog Holandeza u HNK i dobra je bila predstava, ali to je zapravo vanjska produkcija (i glavni pjevači su bili gostujući). Vidim da je predstava i ove godine bila par puta na repertoaru. Koga zanima, preporučujem, ako uspijete uloviti karte. Holandez je "atipičan" Wagner po tome što predstava traje samo 2 h (možda i kraće, zaboravila sam), tako da nije iscrpljujuće dugačka opera kao npr. Parsifal kojeg nisam ni htjela ići gledati.

  34. #34
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nije kod opere samo Talijani vs. Wagner, ima i puno toga između. Npr. Mozart
    Što se tiče Wagnera, gledali smo prošle godine Ukletog Holandeza u HNK i dobra je bila predstava, ali to je zapravo vanjska produkcija (i glavni pjevači su bili gostujući). Vidim da je predstava i ove godine bila par puta na repertoaru. Koga zanima, preporučujem, ako uspijete uloviti karte. Holandez je "atipičan" Wagner po tome što predstava traje samo 2 h (možda i kraće, zaboravila sam), tako da nije iscrpljujuće dugačka opera kao npr. Parsifal kojeg nisam ni htjela ići gledati.
    Da, nisam gledala Zauberfloete. MM nije ljubitelj opere, ali možda joj se vratim. NIje niti da sam ja ludi ljubitelj. Onako sam... ono Aida itd. može. Tipična Splićanka po tome .

  35. #35

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    ja sam sjedila baš u prvom redu balkona. onak, mislila sam da je bolje.
    super se čuje i super sve vidiš, ali dosta je visoka ograda i niski (ta sam) moraju biti naslonjeni na nju, inače niš ne vidiš.

    ali ako moram birati bilo koji red u parteru (osim prvog) i prvi red balkona, svakako glasam za balkon.


    i da, gledala u HNK Mačku na vrućem limenom krovu - jedva čekala kraj. dosadno, dugačko, bezveze....

  36. #36

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Tanja, nisam nikad sjedila na balkonu Kerempuha, ima li u 1.redu kakva ograda koja bi priječila pogled nižima? Čuje li se dobro?
    ja sam sjedila baš u prvom redu balkona. onak, mislila sam da je bolje.
    super se čuje i super sve vidiš, ali dosta je visoka ograda i niski (ta sam) moraju biti naslonjeni na nju, inače niš ne vidiš.

    ali ako moram birati bilo koji red u parteru (osim prvog) i prvi red balkona, svakako glasam za balkon.


    i da, gledala u HNK Mačku na vrućem limenom krovu - jedva čekala kraj. dosadno, dugačko, bezveze....

  37. #37
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ma da, odustala sam, jer djeca neće vidjeti. Zadnji put smo u HNK uzeli baš 1. red balkona pa im je smetala ograda. Bolje parter.

  38. #38
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Mamma mia je genijalna. Upozorenje: volim pjevano. Nisam sigurna za operu, iako sam odrastala na Tijardoviću i Talijanima. Wagnerovu nisam nijednu gledala.

    i ja sam mislila da nisam luda za mjuziklima
    ali kad sam počela hodočastiti u Komediju, promjenila sam iskaz

    Jalta, Aida, Mamma mia, Spamalot, Cabaret....

    jedne godine je V gledala Jaltu 5x

  39. #39
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Od novijih baleta osim Labuđeg, svidjela mi se Sissi

  40. #40
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    Mamu su super napravili, ja sam se malo bojala prepjeva na hrvatski, ali majstorski su obavili posao
    X. Mene čudi (ako nema) za kupiti CD ili već koji medij sa songovima na hrvatskom, kapa dolje "prepjevaču". Od Mamma Mia filma 1 i 2, Komedijin mjuzikl mi je najbolji, baš me oduševio. Zato, valjda, jer su svi oni bolji pjevači od glumaca iz 1 i 2, a meni je to važno.

  41. #41
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    X. Mene čudi (ako nema) za kupiti CD ili već koji medij sa songovima na hrvatskom, kapa dolje "prepjevaču". Od Mamma Mia filma 1 i 2, Komedijin mjuzikl mi je najbolji, baš me oduševio. Zato, valjda, jer su svi oni bolji pjevači od glumaca iz 1 i 2, a meni je to važno.
    Meni je film bio dobar (prvi, dvojku nisam gledala), baš zbog tog njihovog pjevanja, u slučaju Pierca Brosnana - revanja, a ni Maryl Streep nije puno bolja
    super mi je što su pustili te svoje nesavršene (eufemizam ) glasove i bez srama pjevali, to mi je bilo i simpatično i zabavno


    Od mjuzikla očekujem odličnu glumu, pjesmu i ples, ništa manje

  42. #42
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    i da, gledala u HNK Mačku na vrućem limenom krovu - jedva čekala kraj. dosadno, dugačko, bezveze....

    Ako idete gledati Mačku u HNK, nemojte slučajno uzimati balkon, jer je ništa ne vidi.
    Naime, većina predstave (barem polovica) se odigrava na onom prostoru ispred pozornice, i nađeš se u situaciji da ništa ne vidiš, već samo čuješ – nešto se događa, oni pričaju, svađaju se, padaju, tuku se, odlaze … a ti ništa od toga ne vidiš! Užasno frustrirajuće

    Meni je predstava bila ok, ne mogu reći da mi je bila loša, ili da sam bila oduševljena. Minus 4.
    Međutim, ovo gore spomenuto me toliko iznerviralo da sam bila na rubu živaca. Dosta ljudi je na pauzi jednostavno otišlo.
    Pisali smo prigovor mailom kazalištu, ali NULA reakcije. Odgovor nikad nije stigao, pa ni kurtoazno žao nam je.

  43. #43
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    Ako idete gledati Mačku u HNK, nemojte slučajno uzimati balkon, jer je ništa ne vidi.
    Naime, većina predstave (barem polovica) se odigrava na onom prostoru ispred pozornice, i nađeš se u situaciji da ništa ne vidiš, već samo čuješ – nešto se događa, oni pričaju, svađaju se, padaju, tuku se, odlaze … a ti ništa od toga ne vidiš! Užasno frustrirajuće

    Meni je predstava bila ok, ne mogu reći da mi je bila loša, ili da sam bila oduševljena. Minus 4.
    Međutim, ovo gore spomenuto me toliko iznerviralo da sam bila na rubu živaca. Dosta ljudi je na pauzi jednostavno otišlo.
    Pisali smo prigovor mailom kazalištu, ali NULA reakcije. Odgovor nikad nije stigao, pa ni kurtoazno žao nam je.
    Mi smo u HNK bili na balkonu kad smo gledali Ciganina.
    Iako smo bili odmah u prvom redu, dosta se loše čulo. Pogotovo muške uloge. A još se priča na dijalektu. Žene su bile razgovjetnije, glasnije i dobro su se čule.
    Posljednje uređivanje od pepi : 22.03.2019. at 13:59

  44. #44
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    Ako idete gledati Mačku u HNK, nemojte slučajno uzimati balkon, jer je ništa ne vidi.
    Naime, većina predstave (barem polovica) se odigrava na onom prostoru ispred pozornice, i nađeš se u situaciji da ništa ne vidiš, već samo čuješ – nešto se događa, oni pričaju, svađaju se, padaju, tuku se, odlaze … a ti ništa od toga ne vidiš! Užasno frustrirajuće

    Meni je predstava bila ok, ne mogu reći da mi je bila loša, ili da sam bila oduševljena. Minus 4.
    Međutim, ovo gore spomenuto me toliko iznerviralo da sam bila na rubu živaca. Dosta ljudi je na pauzi jednostavno otišlo.
    Pisali smo prigovor mailom kazalištu, ali NULA reakcije. Odgovor nikad nije stigao, pa ni kurtoazno žao nam je.
    S balkona se ne vidi pola, samo različitog dijela pozornice. Balkon zapravo ne bi trebali prodavat. Mi smo gledali Tko pjeva, zlo ne misli, ali kako je pjesma, ajde, plus film smo svi gledali, radnju znamo. Ali, isto sam mislila dal' da ipak odemo rađe vani na piće (prija je već bila gledala predstavu) il da ostanemo (nismo kupili karte za balkon, bila je neka humanitarika pa je dobar dio publike fulao vrijmee predstave), ali me zahaklala dobra predstava.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 22.03.2019. at 14:43

  45. #45
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    https://www.facebook.com/14032563633...5285883100832/

    Komedija 1. travnja daje 20% popusta na kupnju karata za svibanjske predstave.

  46. #46
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    čisto onako usput, ako niste znale

    http://www.kgz.hr/hr/novosti/popust-...erempuha/51202

  47. #47
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    A baš sam neki dan kupila karte . Piše li to na webu kazališta?

  48. #48
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Naravno da piše, tko mi je kriv što ne čitam . Znala sam za HNK.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 28.03.2019. at 21:00

  49. #49
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno da piše, tko mi je kriv što ne čitam . Znala sam za HNK.
    Nema više za HNK , samo za Kerempuh, po novome...

  50. #50
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se nikako prisiliti na tu Mamma miu, od mjuzikla me hvata svrab.


    same here

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •