Stranica 12 od 36 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 1783

Tema: LCHF recepti + što danas jedemo

  1. #551
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Krenulo me

    Sjajan desert za ljeto

    http://www.facebook.com/photo.php?fb...&type=1&ref=nf

  2. #552
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    nešto slično i ja radim klincu alergičaru,pa se i drugi prikrpaju

  3. #553
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Evo jedne ideje za ručak:
    Pripremila u subotu i pekla u nedjelju.Prefino

    Jedino što nije po LCHF-u (ispravite me) je brašno, ali mogu se šnice prepeći i bez brašna.

    http://www.coolinarika.com/recept/919717/

  4. #554
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Danas:
    dorucak: cappuccino, kasnije u toku jutra jos nesica sa mlijekom i stevijom. Slana palacinka (mekinje+sir+jaje) punjena smjesom quark sira, purece sunke i kiselog krastavca).
    rucak: ostaci jucerasnjih pilecih prsa u curryju; salata.
    vecera: omlet sa purecom sunkom, sirom i pestom alla genovese; paradajz.

  5. #555
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    moj jelovnik za ovaj tjedan
    standardni doručak: miksani jogurt, 1 jabuka i laneno ulje (dr. Budwig protokol)
    standardni ručak na poslu: celer izrezan na prutiće, abc sir i kajmak ili kuhana šunka
    ručak doma:
    ponedjeljak: juha od jelena (bez rezanaca), pureće šnicle s umakom od vrhnja i kuhanim karfiolom, matovilac
    utorak: riba na roštilju
    srijeda: kuhana riba (kao predjelo), lignje s češnjakom i vinom na tavici, matovilac
    četvrtak: planiram krem juhu od brokule, ostalo mi je malo lignji za ispeći, ostatku familije budem ispekla piletinu. uz sve to još kuhani karfiol. matovilac naravno (ima ga u vrtu, pod lutrasilom i hitno ga moramo jesti jer već ide u cvijet).
    petak: planiram jelena na naglo s rikulom (jelen je već u pacu), djeci riža

    vevčera: ako sam gladna (a uglavnom nisam), narežem malo kobasica, špeka, malo kajmaka (minimalne količine, zasiti me već par kockica špeka)

    dodatno: u 2 tjedna sam ukupno pojela 100 gr tamne čokolade (uglavnom vikendom, kad me uhvati kriza)

  6. #556
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    U super ideja Pepi da, naravno da ide i bez brašna, morat ću to probati

    doručak:ništa
    po dolasku na posao: bijela kava od sirovog mlijeka
    ručak: ostaci jučerašnje klope (šnicle ispečene na naglo, zatim na toj masti na kojoj se peklo meso izdinstati hrpu luka, mrkvica i karfiola), zelena salata sa đumbirom, salata od komorača
    večera: nemam pojma, šta ulovim od ručka od mojih

  7. #557

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    moji doručci su standardno isti pa mi se više ni ne da pisati

    ručkovi zadnjih nekoliko dana;

    odresci lososa pečeni na tavici s maslinovim + raštika lešo sa češnjakom i maslinovim

    zapečeni "sendviči" od patlidžana s puretinom + kis.krastavci (patlidžan se nareže na fete debljine pola cm, nasoli i ocijedi nakon pola sata. na svaku fetu list pršuta pa drugu fetu patlidžana. na to se stave pureće šnicle prethodno popečene u tavi i pokriju se listom sira. sve se zapeče 25 min u pećnici)

    varivo od mladog kelja, mrkve, cvjetače i šumskih gljiva

    za večeru uglavnom pojedem narandžu i šaku ili dvije lješnjaka koje obožavam, nekad bademe

  8. #558
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Taman (većina recepata ok) za nas - deset jela s jajima

  9. #559
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Frend kupio ovu knjigu - Primal Blueprint - quick and easy meals, moram reći da sam se totalno oduševila kad sam je uzela u ruke. Fakat su obroci brzinski, divne su slike, sve sjajno pojašnjeno, ostala sam preugodno iznenađena i mislim da ću je naručiti nekad u budućnosti.

    Kliknite na link i bacite oko kako izgleda unutra, ima par recepata džabe :D

  10. #560
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Već dugo želim ovo napraviti a nikako, prekrasno mi izgledaju ti keksići od badema i ružmarina . Ako koja napravi prije mene, feedback molim

  11. #561

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Već dugo želim ovo napraviti a nikako, prekrasno mi izgledaju ti keksići od badema i ružmarina . Ako koja napravi prije mene, feedback molim
    ajmeee, ovo mi izgleda prefino i oku i nepcu. radim ove za uskrs!

    anchie, super su sve info koje pišeš, na oba topica...sad sam se već pogubila što je na kojem

    baš je lchf tema živnula od kad si došla, ne samo brojem postova nego i kvalitetom

  12. #562
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    za ovo sam sigurna da meni ne bi bilo fino. Moram smisliti koji drugi začin, ružmarin definitivno ne

  13. #563
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Hvala ti Kavofob

    Nije me dugo bilo, i sad bacim oko i jako mi je drago vidjeti da vas je toliko na LCHF-u A pošto sam ja već dugo na toj prehrani i toliko toga smo već međusobno izmijenjale frendice i ja, sad sam vam nabacala tu dio - bed mi je da vas ne zatrpam A i bed mi je da vam ne dajem što već znate (nisam pročitala 11 strana prepiske prije nego sam počela pisati :blush

    Isprike ako već ovo znate - ako želite neko standardno jelo napraviti u LCHF verziji, znate da samo trebate ukucati "paleo" prije tog jela na googleu, tipa paleo lasagne, paleo pizza, paleo muffins itd itd

    Izvor recepata na taj način je beskrajan
    Posljednje uređivanje od anchie76 : 22.03.2013. at 14:48

  14. #564
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    za ovo sam sigurna da meni ne bi bilo fino. Moram smisliti koji drugi začin, ružmarin definitivno ne
    Meni nikad ne bi palo na pamet uopće staviti ružmarin, zato bih probala. Al recimo bosiljak - to bi mi moglo, vlasac isto.

  15. #565
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    to kažem jer mi ne paše, a i gotovo sam sigurna da sam probala nekakve kekse s ružmarinom iz nekog delikatesnog dućana.
    Bosiljak da, pa i vrijes, vlasac, pa i medvjeđi luk - baš sam ga danas vidjela prvi put ove sezone na Dolcu. On mi je otkriće, ali me i malo strah zbog sličnosti s otrovnim listom đurđice.

  16. #566
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    E da, medvjeđi luk je zakon. Dalo bi se tu ubaciti raznoraznih začina. Kad skužiš foru onda samo mijenjaš začine i radiš slatke ili slane verzije - bitno je da je baza ista.

  17. #567
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    uuu ovo mi izgleda jednostavno i dobro Fritata

  18. #568
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    dakle danas kuham momcima špagete sa šalšom, jedno od meni najdražih jela.
    A ja sam preživjela tako da sam na maslinovom ulju popržila luk i tikvice narezane na rezance, podlila sa šalšom, prodinstala i na kraju dodala sir i bosiljak.

  19. #569
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    dakle danas kuham momcima špagete sa šalšom, jedno od meni najdražih jela.
    A ja sam preživjela tako da sam na maslinovom ulju popržila luk i tikvice narezane na rezance, podlila sa šalšom, prodinstala i na kraju dodala sir i bosiljak.
    Tvoja verzija mi zvuči puno ukusnije
    Posljednje uređivanje od anchie76 : 22.03.2013. at 15:39

  20. #570
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Jucer sam umjesto planirane vecere pojela jedan homemade puding od vrhnja, s kriskama narance.

    Danas:
    dorucak: quark sir i dimljena pureca sunka; nesica s mlijekom i stevijom; cappuccino u gradu.
    rucak: tikvice na grill-tavi, pa zarolane zajedno sa rezancima edamera, i uz njih modificirana madjarska salata, (bez zimske salame, a umjesto somborskog sira edamer, i puno manje ulja (i to maslinovog, ne obicnog).
    vecera: cacciucco (toskanski brudet) i morska salata.

    Izmedju rucka i vecere vjerojatno topla cokolada bez secera, ili barem jos jedan cappuccino. U gradu.

  21. #571
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Već dugo želim ovo napraviti a nikako, prekrasno mi izgledaju ti keksići od badema i ružmarina . Ako koja napravi prije mene, feedback molim
    Ha! ja vas molila za feedback a čini se da sam ja napravila prva vi ste me potakle

    Elem, nisam radila s ružmarinom, nemam ga... ali sam ja odlučila napraviti sa slaninom i sa vlascem. Tako da sam manje stavila putra (jerbo je slanina masna). Masa je bila dosta gusta, tako da sam mogla raditi kuglice i malo ih samo pritisnuti da budu plosnatije, na neke stavila bučine sjemenke na druge sezam. Lijepo su se digle i zaokružile, i vrlo vrlo su fine i jako praktične za ponijeti recimo na put. Apsolutno mogu zamisliti i u slatkoj varijanti, mislim da će mi ovo češće biti na meniju. Toplo preporučam

  22. #572

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    maloprije sam napravila probu za kuglice koje planiram za uskrs. probala sam još toplu smjesu - preeefino i jako zasitno, jedva čekam da se ohlade.

    stavila sam, sve odokativno;

    15 dkg badema
    10 dkg datulja
    5 dkg suhih marelica
    žlicu kakaa
    50 ml rastopljenog kokosovog ulja
    sok cijeđene naranče

    sve smiksala u blenderu (prvo bademe da postanu brašno, zatim dodavala ostalo), čekam da se malo stisne pa ću ih oblikovati i valjati pola u kakao, pola u kokosove mrvice

  23. #573

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Ha! ja vas molila za feedback a čini se da sam ja napravila prva vi ste me potakle

    Elem, nisam radila s ružmarinom, nemam ga... ali sam ja odlučila napraviti sa slaninom i sa vlascem. Tako da sam manje stavila putra (jerbo je slanina masna). Masa je bila dosta gusta, tako da sam mogla raditi kuglice i malo ih samo pritisnuti da budu plosnatije, na neke stavila bučine sjemenke na druge sezam. Lijepo su se digle i zaokružile, i vrlo vrlo su fine i jako praktične za ponijeti recimo na put. Apsolutno mogu zamisliti i u slatkoj varijanti, mislim da će mi ovo češće biti na meniju. Toplo preporučam
    ja bademe ne mogu zamisliti u slanoj varijanti. morat ću probati par komada odvojiti kad budem radila slatke

  24. #574
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    uuuuu sounds very good

    To si ti odokativno složila recept ili si po nekom receptu radila?

  25. #575
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj kavofob prvotno napisa Vidi poruku
    ja bademe ne mogu zamisliti u slanoj varijanti. morat ću probati par komada odvojiti kad budem radila slatke
    jel nisi nikad jela maslac od badema?

    Ili pržene slane bademe?

    Mislim, u get the point, prefine su mi obje ove gore varijante.

    A vezano za ove keksiće slane, ma nitko tu ne kuži da su bademi unutra, nema šanse da ih skužiš, preneutralni su (pogotovo u odnosu na slaninu )

  26. #576

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    uuuuu sounds very good

    To si ti odokativno složila recept ili si po nekom receptu radila?
    radila sam odokativno, po receptu što sam čitala na paleo hedonizam neki dan, ali nisam mogla tražiti recept nego sam koristila 5 min slobodnih dok md čuva bebu

    evo ovdje

    vidim i da sam prilično dobro ponovila, osim manjih izmjena

    ma super su mi sve te paleo slastice, u biti možeš samo uzeti inspiraciju i izmjeniti sve sastojke

    nisam bademe nikad probala u slanoj varijanti, ali sad sigurno budem

  27. #577
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj kavofob prvotno napisa Vidi poruku
    nisam bademe nikad probala u slanoj varijanti, ali sad sigurno budem
    Ako nisi do sad, sestro nemoj ulaziti u taj svijet, nikad iz njega izaći nećeš

    Izradu maslaca od badema sam magistrirala pa evo par hintova:
    - bademi se jedno 10min ubace na pećnicu na 175C
    - nakon toga, vreli se ubace u blender (moj je 400W i super hendla sve, idealno bi bilo da je 700W)
    - blendaš blendaš blendaš - dok ne postanu tekućina - kad kontaš da nikad nema kraja, e ONDA si blizu kraja (to je ko s porodom )
    - maslac bude vrel (to je normalno), malo posoliš i uuuumireš od sreće kak je fino

    Mene je ova cura uputila u svijet maslaca od orašastih plodova - Detoxinista sličice izrade maslaca i upute, pazite ona nije paleo, samo neki recepti su joj paleo.

    Ista stvar za maslac od lješnjaka. Samo što se lješnjaci grubo oljušte nakon prženja. I naravno nakon toga je easy napraviti domaću nutelu

  28. #578

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    omg, već mi sad sline cure

    do sad mi je vrhunac lchf slastica bio 5-minutni kolač iz mikrovalne, a on doduše i nije neka cvećka

    lješnjaci su mi i sirovi uuuuh, na nutellu ne smijem ni misliti

    bojim se da otvaram pandorinu kutiju
    Posljednje uređivanje od kavofob : 22.03.2013. at 20:57

  29. #579
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    zadrži se na izradi maslaca i na prženim bademima, ne idi dalje od toga, vjeruj mi - zaista je pandorina kutija Nas par je jedno vrijeme samo o desertima pričalo, koma koma. Je paleo, al brate mili nije dobro pretjerivati ni sa tim desertima. Tako da smo se sreća vratile i počele pričati o slanim receptima. Detoxinista je bila velikim dijelom kriva za to - jedna cura se navukla i stalno nam donosila te deserte u ured, pa ti nemoj praviti i jesti Al smo sad njoj zabranile slatko, tako da smo mirne

    I kad mi onda kažu "pa što ti jedeš? ajme kako je to restriktivno", a ja kontam "je je" i jedem i uuuužžžžžiiiivaaaaam
    Posljednje uređivanje od anchie76 : 22.03.2013. at 21:01

  30. #580

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    mislim da ću se ograničiti na slastice samo za blagdane...inače se već vidim u novoj ovisnosti

    završila sam kuglice, ispalo je 20 i kusur (kusur md pojeo), ja idem na vježbanac dok se hlade u zamrzivaču

  31. #581
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Ha! ja vas molila za feedback a čini se da sam ja napravila prva vi ste me potakle

    Elem, nisam radila s ružmarinom, nemam ga... ali sam ja odlučila napraviti sa slaninom i sa vlascem. Tako da sam manje stavila putra (jerbo je slanina masna). Masa je bila dosta gusta, tako da sam mogla raditi kuglice i malo ih samo pritisnuti da budu plosnatije, na neke stavila bučine sjemenke na druge sezam. Lijepo su se digle i zaokružile, i vrlo vrlo su fine i jako praktične za ponijeti recimo na put. Apsolutno mogu zamisliti i u slatkoj varijanti, mislim da će mi ovo češće biti na meniju. Toplo preporučam
    Probala sad kad su se ohladili. Jedina zamjerka je da su mi malo preslani. Previdjela sam da je slanina slana (što bi MM rekao "kao što i samo ime kaže" ), al dobro, znam za sljedeći put. I fakat su zasitni, pojedeš jedan/dva i miran si. Nije to kao s brašnom da samo trpaš - ne ide.

  32. #582

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Jedina zamjerka je da su mi malo preslani.
    jel bi pasao mileram uz njih? ja ga jedem sa svim slanim suhomesnatim da malo razblaži, bilo slanost, bilo ljutinu (moji slavonci znaju pretjerati)

  33. #583
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj kavofob prvotno napisa Vidi poruku
    jel bi pasao mileram uz njih?
    Vrlo

  34. #584

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    eto

    ja sam ponapadala kuglice iz zamrzivača, sve su bolje i bolje...ili mi je mozak poludio od slatkoga

    nadam se da će većinski dio dočekati jutro, drugi dan bi se trebale malo stisnuti i postati još ukusnije

  35. #585

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    do ručka - kuglice, u razmacima svakih 20-ak minuta jednu dok ih nije nestalo

    slatko je zlo za mene, bolje da ih više ne radim jer ću se opet navući

    ručak - juha od butternut tikve + kuhane/zapečene okruglice od mljevenog + salata od popržene tikvice i patlidžana i svježe rajčice, s maslinovim i limunom

    večera - svježi ananas

  36. #586
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Anchie, s cime konzumiras maslac?
    I ajd reci, kako se pravi nutella? Zbog djece pitam

    Kavofob, tvoje kuglice zvuci bas mljac!
    Posljednje uređivanje od Anci : 24.03.2013. at 14:45

  37. #587

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Anči, kuglice su premljac, jučer sam ih opet radila, iako sam rekla da neću - karakter ovaj put u verziji s lješnjacima, kokosom, datuljama i grožđicama. kad ih riješim stvarno neću više, časna pionirska

    nutella se radi tako da lješnjake smiksaš do tekućeg stanja (prije ih poečeš u pećnici i istrljaš rukama da spadne kora), a zatim dodaš sl.vrhnje i tamnu čoksu; na 20 dkg lješnjaka ide 50 g čokse i 50 ml sl.vrhnja. ne znam je li anči ima kakav drugačiji recept...
    Posljednje uređivanje od kavofob : 24.03.2013. at 15:07

  38. #588

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    doručak - kajgana i kefir

    ručak - sv.vratina i složenac od butternut tikvice, cvjetače i kuhanih jaja

    tijekom dana - kuglice

  39. #589
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ima odlican recept za domacu nutelu na coolinarici, coksa se otopi u vrhnju, u to se ubace ljesnjaci i maslac.

  40. #590
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    aj daj link marta

  41. #591

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    može link pliz

    pretražujem sve, ova mi izgleda najsličnija opisu

  42. #592
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Danas doručak višnje..znam da nisu po lchf ali me privlače ( moje iz škrinje) pa sam pojela dobru šaku.
    Ručak bolonjez od svinjetine s trakicama tikvica i naša ukiseljena cikla.
    Nisam sigurna da li je dozvoljen kuzu kao dodatak. Imam ga doma već neko vrjeme pa sam ga danas iskoristila da malo zgusnem saft iz expresa.
    Večera bademi i kava ( bezkofeinska).
    Posljednje uređivanje od ribice : 24.03.2013. at 18:19

  43. #593
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Jel ovo? Onda umjesto biljnog ulja bi se stavilo npr kokosovo ili možda maslac?

  44. #594
    evey avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    190

    Početno

    Ovdje je recept sa facebooka za nutellu. S grupe LCHF sljedbenici.
    "20 dkg ljesnjaka popecite u pecici i lagano protrljajte između dlanova da ispadne korica. Ubacite u blender i miksajte. Proces traje 15-20 min sa malim odmorima. Kad se ljesnjaci pretvore u tekucu masu (kao med) gotovo je. U drugoj posudi u slatkom vrhnju rastopite 5 dkg tamne cokolade i sve zajedno sjedinite. Ovako mozete miksati popecene bajame i dovit odlican namaz. dobri su i orasi a meni najdrazi indiski orascici (ne treba ih popeci) ali ja im dodam samo malo soli."

  45. #595
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ja sam večeras napravila tu nutellu po receptu od kavofob

    isuse kako je to fino ajme ajme podsjeća na nutellu, ali mi je milijun puta bolje od nutelle

    nego, satrala sam se, satrala dok sam sve to samljela u svom minijaturnom blenderu
    ono, morala sam podjelit smjesu na tri dijela

    koji vi blender imate? već odavno hoću kupit neki a nikako da se natjeram
    ustvari, ne znam uopće šta da uzmem
    ja bih neki koji može miksat i male i velike količine
    i kojem se smjesa neće ljepit ispod noževa pa da svako malo moram otvarat i miješat

  46. #596
    evey avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    190

    Početno

    Upravo sam naišla na ovaj recept Dark Chocolate Macaroon Toasted Almond Butter.
    Pretpostavljam da bi mogao biti sličan nutelli ako se bademi zamijene lješnjacima. Izgleda

  47. #597
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Jao, betty, sline mi cure! Jela si zlicom?

    Koji vam je provjeren recept za palacinke? Meni se moje nisu svidjele. Mozda sam prebrzo odustala.

  48. #598
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Ja imam neki multipraktik od 400 w, mogao bi biti i bolji, to sigurno.

  49. #599
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Jucer vecera: salata od tune, luka, kiselih krastavaca i majoneze.

    Danas dorucak: cappuccino u gradu, pa nesica sa mlijekom i stevijom kod kuce, pa quark+banana+cimet za dorucak.
    Rucak: homemade cheeseburger i uz njega jaje na oko i kiselis-salata.
    Vecera: juha ili nesto lagano.

  50. #600

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    ja imam neki russell hobbs od 750 Watt. viđala sam ga po centrima za 450 kn, ali sam ga ulovila u metrou na akciji po 300. za sad sam zadovoljna

    kad sam kupovala mislila sam se isprsiti za neki bosch od 800 kn, ali mi se ovo činila kao bolji omjer uloženog i dobivenog

    ja sam danas na odvikavanju od slatkoga, ubiše me ove moje kuglice, mislim da sam ih jučer preko 10 pojela

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •