Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 113

Tema: Jel' prerano

  1. #51

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj "mimKod tvoje cure je počelo malo prerano, ali izgleda da sve ide svojim tokom. Dobro da je pripremaš-nije prerano, a stvarno je bolje da zna što je čeka.
    [quote
    prvotno napisa
    je, prerano, zati i idemo endokrinologu...ali eto, i zadnji nalazi hormonalnih pretraga su dobri. Ali se ipak molim da ne dobije prije 11. godine.
    Meni je bio, ali više zato jer sam shvatila da je jedan bezbrižan dio njenog djetinjstva završio.


  2. #52

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    ajme, sve sam spomotala s tim "kvotanjem" i citiranjem

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj smajlić prvotno napisa
    je, prerano, zati i idemo endokrinologu...ali eto, i zadnji nalazi hormonalnih pretraga su dobri. Ali se ipak molim da ne dobije prije 11. godine.
    Ne brini se. Meni sve to izgleda jako normalno. Nekim curama pubertet počne ranije, ali sve sporije ide, a neke jednostavno preko noći "pukne", izrastu prebrzo, sve se događa puno brže nego kod tvoje curice. Mojoj M. su dlačice počele rasti s nepunih 10 godina, ali je išlo dosta brzo. Ono, ne pogledaš kak spada dijete tjedan dana bez odjeće i šokiraš se . Prije 11. rođendana menstruacija je skroz normalna ako cijeli njen razvoj upućuje na to da će je dobiti. Većina curica dobije malo kasnije, ali netko mora biti prvi, kaj ne? Samo je dobro pripremi. Uz puno razgovora, šale i naglaska na to da je sve što joj se događa normalno na kraju će se veseliti tome.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa
    Samo je dobro pripremi. Uz puno razgovora, šale i naglaska na to da je sve što joj se događa normalno na kraju će se veseliti tome.
    Naravno I hvala ti [/quote]

  5. #55
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Citiraj lali prvotno napisa
    Ja sam menstruaciju dobila u 3. razredu-što znači s 9 godina!!
    vau ja sa punih 15, nekakav sam frik prirode...

  6. #56
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    evo link na jedan zanimljiv članak na ovu temu
    http://www.vjesnik.hr/html/2010/08/2...asp?r=tem&c=11

  7. #57
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Vezano uz clanak...
    Gdjegod citam o djecjem razvoju, navodi se kako su danasnji nacin zivota, a osobito prehrana koja obiluje namirnicama tretiranim hormonima ili zapakiranim u ambalazu koja otpusta kemikalije koje imaju hormonima slicno djelovanje na tijelo, "optuzeni" za sve raniji ulazak u pubertet. Osobito djevojcica.
    Posljednje uređivanje od BusyBee : 21.08.2010. at 11:51

  8. #58

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    117

    Početno

    drage moje,
    nemam još takvo iskustvo sa kćerima ali i mene to čeka jednog dana
    po meni treba curici objasniti na vrijeme, pa makar bilo i sa 9 godina što je to menstruacija
    Meni osobno je baka prva rekla što je to menstruacija ali ne na pravi način. njeno je bilo kad dobiješ menstruaciju - tih dana više nećeš moći voziti bicikl - imala sam oko 10 godina, a prvu mengu sam dobila sa 11. sva srećom mama je primijetila krvave gaćice dok je išla prati veš i obavila pravi ženski razgovor sa mnom. ja sam plakala ko kišna godina jer sam bila uvjerena kako neću moći voziti bicikli
    onda su slijedili intimniji razgovori sa prijateljicama iz osnovne i skužila da nisam jedina "koja ne vozi bicikli" .

  9. #59
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Moja zna sto je menstruacija (vec par godina nadogradjujemo info sa sve vise detalja) i sto je pubertet i kako otprilike krece i koje promjene moze ocekivati.
    Informacije sam joj davala onda kad je pokazala interes, u kolicini koliko je pitala (tako smo info i o seksu (detalje) nadopunjavali tijekom godina, sukladno interesu i zrelosti).
    Posljednje uređivanje od BusyBee : 23.08.2010. at 11:53

  10. #60
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Htjela bi se pripremiti, mame čije su cure dobile menstruaciju koju veličinu uložaka kupujete i čije.
    Ja znam za sebe, ali glupo mi je sada kupiti neke, i onda da ispadnu za nju preveliki a za mene premali.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 08.01.2012. at 10:16

  11. #61
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Mi obje koristimo Libresse. Kupimo nekoliko paketa različitih veličina (normal, super i maxi za noć).
    Ona prvih dva-tri dana obavezno koristi velike noćne jer ju je strah da joj ne procuri.
    I obavezno nosi još i higijenske gaćice, iz istog razloga, a i da joj uložak manje šeta.

  12. #62
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Moji oboje znaju što je m. Kad su me pitali čije su pelenice u kupaoni nisam mogla reći da su za babyalive Kad su pitali curka je imala oko 4, mali oko 6 ja sam im rekla da je to za tekućinu u koja svaki mjesec čeka bebu u buši, ako ne dođe iscuri van. Nisam spominjala krv i ostalo. S vremenom se taj razgovor povezao s tim da mama ima flekicu na spavaćici (kod mene su m potop pa je to jako teško izbjeći) ili da mamu malo boli buša jedna dan i curka sad ima rel. cjelovitu sliku. U tim razgovorima ne radim razliku između sineka i curke, ali ona je jednostavno ta koja primijeti te stvari i pita, sinek čuje odgovor i to je to, a curka se vrati s potpitanjima tako da mislim da svatko ima info koliko ga zanima.

  13. #63
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj anchi pp prvotno napisa Vidi poruku
    Mi obje koristimo Libresse. Kupimo nekoliko paketa različitih veličina (normal, super i maxi za noć).
    Ona prvih dva-tri dana obavezno koristi velike noćne jer ju je strah da joj ne procuri.
    I obavezno nosi još i higijenske gaćice, iz istog razloga, a i da joj uložak manje šeta.
    Kaj nisu normal veliki?Čine mi se jako široki prema njezinim gaćicama.
    Ja sam mislila da možda ima nešto manje, a gačice, jesu to one za iza poroda, i da li imaju isto veličine? Vidjela sam neke u Mulleru, ali nisam baš zagledala.

  14. #64
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Uzmi gaćice i provjeri veličinu, pa ćeš sigurno znati. I moja još ima te neke curske gaćice, ali dio između nogu je dovoljno širok.
    Higijenske su one s najlonom između nogu, i da, iz Mullera su.

  15. #65
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj anchi pp prvotno napisa Vidi poruku
    Uzmi gaćice i provjeri veličinu, pa ćeš sigurno znati. I moja još ima te neke curske gaćice, ali dio između nogu je dovoljno širok.
    Higijenske su one s najlonom između nogu, i da, iz Mullera su.
    Hvala.

  16. #66
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    upravo sam se iznenadlia kada sam vidjela da neke devetogodišnjakinje još ne znaju šta je menstruacija
    moja E me je baš neki dan pitala da li možemo kupiti uloške jer je vidjela neku reklamu na tv-u
    znači s manje od 5,5 god
    i rekla mi je da je to da se hlače ne skližu
    uglavnom kako zna od kuda dolaze bebe ja sam joj objasnila da se maternica sprema za bebu i ako bebe nema da krv odraslim ženama izađe kroz pišu i da za to služe ulošci
    ona je rekla ok i to je to

    zapravo mi nije jasno kako uopće takve teme uspijete izbjeći ( mada ne mislim da bi ih trebalo izbjegavati )
    ja svojim klincima koliko me pitaju toliko odgovorim
    znaju da je seks kada se odrasli ljudi ljube i maze
    da bebe rastu u maternici
    da izađu kroz pišu ili trbuh ( kao oni )
    znaju da si sličan na mamu ili tatu zbog gena
    da beba nastaje jer se mali komadić mame i mali komadić tate spoji i nastane beba
    i sve su to sami ,tokom godina pitali...svakih par mjeseci pitaju nešto dodatno i to im najnormalnije odgovorim

    tako da dok mi dođemo u godine za menstruaciju sve ćemo već apsolvirati

  17. #67
    tenshi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    274

    Početno

    Nikad nije prerano - definitivno - moj je s 4 godine znao sve, i sve i drugima objasniti posve znanstveno, kakve rode, spermiji, jajasca, menstruacija, sve jasno :D Pa je u vrtic odnio knjigu za koju smatram da je pregenijalna jer na tako lijep, dječji način sve objasni, a bez izbjegavanja, ispuštanja činjenica -u izdanju Egmonta, Idemo razgovarati: Kako bebe dolaze na svijet - da i drugi nauče Tako je sad i s malenom - no nikako ne odgađati razgovore jer kad dođu u ovu dob onda (prema mom iskustvu) onda više ne žele slušati o tome od nas, ja znam da je meni bilo nelagodno pričati s mamom o tome! Pa ja koji put posudim neku knjigu o spolnosti u tinejdžera i diskretno je ostavim na kauču, ako ga ulovi znatiželja, neka čita, ništa ga ne forsiram :D Zna da mi se uvijek može obratiti i porazgovaramo kad je on raspoložen. Imamo i još jednu knjigu istog izdavača namijenjenu starijima, tj. (pred)pubertetlijama pa i to može listati.

  18. #68
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    mene je jučer nečakinja(u kolovozu je napunila 10 g),dok smo gledale neki film,pitala "a mjesečnica je ono kaj dobiš u pubertetu i traje tri do pet dana u mjesecu?"
    ostala sam lagano šokirana jer sam skužila da mama još nije pričala s njom o tome,ipak je več dosta velika..
    malo smo popričale,rekla je da im je u školu došla učiteljica iz druge škole i održala predavanje o pubertetu a onda su oni pisali test i sva ponosna dobila je 5(mislim da je to bilo više edukacije radi,ne za u imenik).rekla je da misli da postoji još neka jako slična riječ toj al se nemre sjetiti..spomenula sam menstruacija,menga..i veli daa to je ta,tak ju zovu!bilo mi je malo bed kaj joj mama nije ništ rekla o toj temi,a i začudilo me da nije ništ znala o tome,ono..mislila sam da curice pričaju međusobno o tome,kaj ja znam...
    poslije je za ručkom rekla da ona još nije u pubertetu.

  19. #69
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Žužy, čudi me da s desegodišnjom djevojčicom roditelji nisu razgovarali o tome, pa mnoge djevojčice su iskustveno s time upoznate već od 9. godine. Ja sam sa svojom djecom razgovarala o pubertetu daleko prije nego što su ih i počeci zadesili, čim su počeli postavljati pitanja. Ako si dovoljno bliska s njom, daj ti djevojčici informacije.

  20. #70
    goga123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    42

    Početno

    Hm, kod V. još nema ''simptoma'' puberteta, a njoj je 10 i pol.
    Zasad se još ne zamaram s time, ima vremena. Zasad, velim...

    Eh, a za menstruaciju zna otprilike što je to i tako, to sam joj ipak objasnila.
    Dosta zasad

  21. #71
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Da li bih mogla dobiti link za knjigu?
    Robert Harris:Idemo razgovarati kako bebe dolaze na svijet
    Pomenuta je u nekom od postova,ali ja ju nisam uspela pronaci...

  22. #72

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj KayaR prvotno napisa Vidi poruku
    Da li bih mogla dobiti link za knjigu?
    Robert Harris:Idemo razgovarati kako bebe dolaze na svijet
    Pomenuta je u nekom od postova,ali ja ju nisam uspela pronaci...


    http://katalog.kgz.hr/pagesResults/b...tedId=63003245


    Za kupiti je nisam pronašla...

  23. #73
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Pozz.Neznam gdje bih pitala pa cu tu.
    Curka ce 12 za dva mjeseca i kasne znakovi puberteta.Hormon rasta je ok,po nalazima su joj jajnici uspavani.Endokrinologica preporucila pregled kod ginekologa(idemo u 3.mj) i pola horm.flastera da potaknu jajnike.Ima li tko iskustva s tim flasterima i dali ce to ubrzati stvari.
    Tnx

  24. #74

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    zar je 12g prekasno?
    U razredu (6.) nase curke ima curica koje izgledaju ko da su 4...
    evo 1 curka bas navrsila 12. prosli tjedan..visoka cc 150cm i max 40kila
    A ispod nje, veli moje dete, ima jos 5-6 cura, a bome i deckiju

  25. #75
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    Ja sam dobila mengu s 13,s druge strane vidla sam curu u šestom koja izgleda ko da ima 19
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 19.01.2020. at 17:45

  26. #76
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Uh, baš sam se sad šokirala da s 12 mogu kasniti znakovi puberteta. Zar je to stvarno tako?
    Ja sam dobila s 11...puno prerano.. U 4. razredu.. većina mojih prijateljica dobila je u 7.,8. i prvom srednje i to je bilo sasvim normalno tada.

  27. #77
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Mozda misle na dlakavost ili da grudi pocnu barem malo rasti...uglavnim ne znam sto misle i zasto misle da znakovi kasne.

  28. #78
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    Pretpostavljam da nema početka dlakavosti ni znakova rasta grudi, inače ne bi bilo potrebe za tolikom uzbunom

  29. #79
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Pretpostavljam da nema početka dlakavosti ni znakova rasta grudi, inače ne bi bilo potrebe za tolikom uzbunom
    Da,i visina je upitna,133 cm i 27.5 kg.
    Ona je inace bolovala od leukemije i primala jake kemoterapije pa je i zbog toga to sve upitno.

  30. #80
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    Ma mislim Filip da se ti trebas najmanje zamarati pubertetom
    Ja bi ti radije preporučila da otiđeš do dobrog gastroenterologa
    I dobro uhraniti dijete

  31. #81
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    Filipice, žao mi je nisam znala.
    Neka ste vi pobijedili bolest,a ovo će se riješiti.
    Pa jelena.O curica nije uopće tako mršava na svoju visinu, samo nije visoka za tu dob. Niska je.

    Koliko ste vi visoki? To ste sigurno već uzeli u obzir.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Slazem se s curama
    Samo polako...stici ce i pubertet

  33. #83
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,230

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz.Neznam gdje bih pitala pa cu tu.
    Curka ce 12 za dva mjeseca i kasne znakovi puberteta.Hormon rasta je ok,po nalazima su joj jajnici uspavani.Endokrinologica preporucila pregled kod ginekologa(idemo u 3.mj) i pola horm.flastera da potaknu jajnike.Ima li tko iskustva s tim flasterima i dali ce to ubrzati stvari.
    Tnx
    inače nisam od davanja preporuka za privatne liječnike, ali ja bih na tvom mjestu otišla i kod Dumića na pregled. u 2 situacije (dvoje djece) na Rebru su davali jednu preporuku, a kad bi im se reklo da dr. Dumić ima drukčije mišljenje, bez zadrške su odustajale od svog mišljenja i priklanjale se njegovom stajalištu.

  34. #84
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja mislim da to nažalost jest posljedica kemoterapija. Onkološkim bolesnicama često kasnije bude narušen reproduktivni potencijal, no, čim su mlađe izgledi su povoljniji. Ja bih se stoga držala preporuka liječnika i ne bih čekala pubertet da sam dođe. Ali ti zapravo i nisi pitala staviti flaster ili ne, nego ima li tko iskustva, nadam se da će ti se netko javiti. U svakom slučaju sretno vam, filip!

  35. #85
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Filipice, žao mi je nisam znala.
    Neka ste vi pobijedili bolest,a ovo će se riješiti.
    Pa jelena.O curica nije uopće tako mršava na svoju visinu, samo nije visoka za tu dob. Niska je.

    Koliko ste vi visoki? To ste sigurno već uzeli u obzir.
    Pitaj za Mišak u Klaićevoj koji idu k njoj
    Je niska je toliko sam ja bila teška i visoka u drugom razredu

  36. #86
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    inače nisam od davanja preporuka za privatne liječnike, ali ja bih na tvom mjestu otišla i kod Dumića na pregled. u 2 situacije (dvoje djece) na Rebru su davali jednu preporuku, a kad bi im se reklo da dr. Dumić ima drukčije mišljenje, bez zadrške su odustajale od svog mišljenja i priklanjale se njegovom stajalištu.
    i ja bih preporučila mišljenje prof. Dumića

    Poliklinika MD http://www.poliklinika-md.hr/
    Posljednje uređivanje od rahela : 20.01.2020. at 14:55

  37. #87
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    da jelena.O toliko je visoko i teško moje dijete u 2. razredu.

    Filip ja bih poslušala cure i otišla privatno kod dr. Dumić.

  38. #88
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Pitaj za Mišak u Klaićevoj koji idu k njoj
    Je niska je toliko sam ja bila teška i visoka u drugom razredu
    ja pokusavam vec par minuta shvatiti zasto preporucas gastroenterologa. Iako je lijecnica koju su preporucila divna zena, kao i njene kolege, ne kuzim sta bi joj gastro odjel mogao pomoci.
    inace ja tu kilazu sam imala u 5. osnovne. visinu zbilja ne znam.

  39. #89
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Oni bi njoj dali flastere da joj potaknu jajnike,a mozda i krene taj rast.Ja sam 1.60m.Suprug 1.80m.
    Ja sam u 7 razr.dobila mjesecnicu.Dr.zapravo prate dali je to od kemije ili je i genetski tako niska.Ona zbilja sporo raste.

  40. #90
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Svi nalazi stitnjace su u redu.Jedino spolni hormoni pokazuju uspavane jajnike.

  41. #91
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    Ma bit će treba je razviući i nahraniti.pa ne može s manje od 30 kila imati sve
    Moja je u osmom i ima jednu mini curu u razredu nema ni 40 kila ,od moje koja je 166,dobrih pol glave i više niža,naravno da nema ništ još od vanjskih znakova,imaju dve cure koje su za glavu više od nje
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 20.01.2020. at 15:49

  42. #92
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    Svi nalazi stitnjace su u redu.Jedino spolni hormoni pokazuju uspavane jajnike.
    A kod koga se kontrolirate?

  43. #93
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Dr.Špehar Uroić

  44. #94
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    Dr.Špehar Uroić
    Na Rebru radi? Koji odjel? Nisam uspjela shvatiti koja joj je specijalizacija.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 20.01.2020. at 18:56

  45. #95
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Na Rebru radi? Koji odjel? Nisam uspjela shvatiti koja joj je specijalizacija.
    Na Rebru,djecja endokrinologija

  46. #96
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    Na Rebru,djecja endokrinologija
    inbox

  47. #97
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    Na Rebru,djecja endokrinologija
    Imaš opet inbox.

  48. #98
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Kad se nisam onesvijestila kad sam sinoć skužila da mali (9,5) ima dlačice na testisima. Znam da curice sve prije ulaze u pubertet, ali dečki se baš i ne spominju

    Stariji je ipak bio malo veći kad se to počelo događati, ali ovaj mali je tako mazan još i bebast da mi je to nespojivo: dijete u tijelu koje odrasta.

  49. #99
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    Ripcord, nemoj se ljutit, al tako si me nasmijala s onim onesvješćivanjem.

  50. #100
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,300

    Početno

    Moj se skriva kad se kupa ima 10 i pol i još se nije hvalio da mu dlačice rastu. Kaže jedva čeka brkove da počnu rasti..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •