Stranica 26 od 28 PrviPrvi ... 162425262728 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,251 do 1,300 od 1352

Tema: Uspješnost FEt-a

  1. #1251
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Pa ja idem 3dc, tak mi je rekao. I zadnji sam put dosla 3... vidjet cemo sve

  2. #1252
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Trebala sam ići i vec sam sve bila dogovorila, ali nažalost nešto mi je iskrsnulo i nisam pošla. Tako da ovaj put ništa od toga
    Ajoj zao mi, nadam se da ćeš uskoro ić i da će se čekanje isplatiti.

  3. #1253
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Meni kasni 3 dana ..... kad ju bas s nestrpljenjem ocekujes - nje nema

  4. #1254

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj kriistiina prvotno napisa Vidi poruku
    Meni kasni 3 dana ..... kad ju bas s nestrpljenjem ocekujes - nje nema
    I meni je nakon postupka kasnila 2,3 dana,mislim da je to normalno. Meni su rekli da bi unutar 7 dana od postupka trebala doci,a ako ne dode da im se javim.

  5. #1255
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Al postupka nije ni bilo, prokrvarila sam onda 13 dan. I imala normalno O, bila slucajno tada kod svoje na papa testu i briseve radila pa mi je rekla da se bacimo na posao i nema je ...
    iskreno - trudnoca s nasom dijagnozom je prakticki nemoguca, al sad me zivcira sto kasni
    Inace u postupku procurim 14 dan od punkcije bez obzira na utriće
    Posljednje uređivanje od kriistiina : 23.10.2018. at 17:35

  6. #1256

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    kriistiina napravi ti ipak test....cuda se dogadjaju!!!

  7. #1257
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Hocu ako ne dobijem do petka! Ujutro prije posla kupim, napravim i javim

    Iako mi je dosta za cijeli zivot negativnih testova
    Posljednje uređivanje od kriistiina : 23.10.2018. at 18:51

  8. #1258

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj kriistiina prvotno napisa Vidi poruku
    Hocu ako ne dobijem do petka! Ujutro prije posla kupim, napravim i javim

    Iako mi je dosta za cijeli zivot negativnih testova
    Držim fige za veeeliki plus!

  9. #1259
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    nikad se nemoj prestati nadati.ja sam nakon 4 postupka i 5 transfera ostala trudna(fet)iako je embrij ocjenjen kao loše kvalitet.evo 2 godine nakon toga prirodno sam trudna,nemam pojma kako budući da nam je sgram bio užasan.sad sam u 24.tj.predali smo bili i papire za posvajanje jer smo naamjeravali odustati ali čuda su moguča.ja sam živi primjer toga

  10. #1260
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Antonija ❤️❤️❤️
    I mi smo predali papire za posvojenje i onda smo, nakon 3 godine stanke, odlucili otici na jos jedan postupak koji je bio dobitni. Imam sina od 3 godine!

    Danas bila kod svoje ginekologice i kaze ona meni da mi nece reci nista nek zovem dr L i neka mu posaljem te papirice od UZV-a
    Dobila duphoatone 3x1 7 dana
    Prije dobitnog postupka isto sam pila te tbl pa se nadam da je ovaj FET dobitni
    Posljednje uređivanje od kriistiina : 25.10.2018. at 21:40

  11. #1261
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj antonija15 prvotno napisa Vidi poruku
    nikad se nemoj prestati nadati.ja sam nakon 4 postupka i 5 transfera ostala trudna(fet)iako je embrij ocjenjen kao loše kvalitet.evo 2 godine nakon toga prirodno sam trudna,nemam pojma kako budući da nam je sgram bio užasan.sad sam u 24.tj.predali smo bili i papire za posvajanje jer smo naamjeravali odustati ali čuda su moguča.ja sam živi primjer toga
    Cestitam od srca!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  12. #1262
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    U ponedjeljak krecemo ❤️❤️❤️ - folikulometrija

    Mardu jesi ti danas?

  13. #1263

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj kriistiina prvotno napisa Vidi poruku
    U ponedjeljak krecemo ❤️❤️❤️ - folikulometrija

    Mardu jesi ti danas?
    Baš sam jučer dogovorila 1. folikulometriju za srijedu,to će mi biti 13. dan ciklusa. Prvo su mi bili rekli da cu trebati doci 10. dan,ali onda su prebacili za 13. Jedva cekam da vise krenem,izluduje me ovo cekanje. :/ Super što ćemo se pratiti u par dana

  14. #1264
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Daaa, i zajedno ostat trudne ❤️
    Nema da nema

  15. #1265

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj kriistiina prvotno napisa Vidi poruku
    Daaa, i zajedno ostat trudne ❤️
    Nema da nema
    Mora tako biti, na drugo ne pristajemo!

  16. #1266
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Bila jucer, idemo prirodno. Bez ikakvih lijekova....
    opet pregled u ponedjeljak

  17. #1267

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj kriistiina prvotno napisa Vidi poruku
    Bila jucer, idemo prirodno. Bez ikakvih lijekova....
    opet pregled u ponedjeljak
    Evo i ja danas bila na pregledu i transfer cemo raditi u ponedjeljak ili utorak, zavisi što će sutra lh trakica pokazati.

  18. #1268
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Jel ima netko da mi objasni kak to ide u prirodnom? Jel mjerim lh trakicama ili idem svaki dan na uzv? Nisam pitala, idem u ponedjeljak
    Mardu sretno ❤️

  19. #1269

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj kriistiina prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ima netko da mi objasni kak to ide u prirodnom? Jel mjerim lh trakicama ili idem svaki dan na uzv? Nisam pitala, idem u ponedjeljak
    Mardu sretno ❤️
    Ja sam bila jucer prvi put na folikulometriji,ali meni je to bio 13.dc i danas moram napraviti test s lh trakicama. Ako bude pozitivan, onda ne davam stopericu, a ako bude negativan davam. Nakon toga pocinjem s utrogestanom i u pon ili uto idem na transfer. Pretpostavljam da ce i tebi tako biti. Sretno <3

  20. #1270
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Ma nisam nikad kupovala ni pravila te trakice pa nemam pojma

  21. #1271

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj kriistiina prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nisam nikad kupovala ni pravila te trakice pa nemam pojma
    Ma nema ti tu nikakve filozofije, samo čitaj uputstva na pakiranju,a i vjerujem da ce ti doktor sve objasniti.

  22. #1272
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Mardu kad ti je transfer??

    Ja sam danas bila i sad opet idem i srijedu i petak, a sutra i cetvrtak kod svoje ginekologice gledam jel ovulacija
    Danas 10dc, endo 10mm

  23. #1273

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj kriistiina prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu kad ti je transfer??
    Ja sam danas bila i sad opet idem i srijedu i petak, a sutra i cetvrtak kod svoje ginekologice gledam jel ovulacija
    Danas 10dc, endo 10mm
    Onda bi ti transfer mogao biti u sljedeci ponedjeljak?! Ja sutra imam transfer i jedva cekam da onda pocne brojanje do bete

  24. #1274
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Joj Mardu sretno ti sutra!
    Ne znamo jos kad ce bit transfer, jos mi nije O, e sad .... po mom trebala bi bit cetvrtaj ili petak, ali tko zna?!
    Sretno sretno sretno!!!!! Odbrojavamo polako

  25. #1275

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj kriistiina prvotno napisa Vidi poruku
    Joj Mardu sretno ti sutra!
    Ne znamo jos kad ce bit transfer, jos mi nije O, e sad .... po mom trebala bi bit cetvrtaj ili petak, ali tko zna?!
    Sretno sretno sretno!!!!! Odbrojavamo polako
    Hvala! Nadam se samo da će sve sutra dobro proći... ako ti bude krajem tjedna, onda ce pocetkom sljedeceg biti transfer. Lijepo se pratimo!

  26. #1276
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Prijavljujem transfer u ponedjeljak,

  27. #1277

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj kriistiina prvotno napisa Vidi poruku
    Prijavljujem transfer u ponedjeljak,
    Odlično, onda još malo i brojimo zajedno
    Posljednje uređivanje od Mardu : 08.11.2018. at 23:52

  28. #1278
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Mardu jesi dobila boostere poslije transfera? Ja sam odmah dobila Brevactid, jucer Decapeptyl i u subotu opet Brevactid

  29. #1279

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj kriistiina prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu jesi dobila boostere poslije transfera? Ja sam odmah dobila Brevactid, jucer Decapeptyl i u subotu opet Brevactid
    Jesam, i na dan transfera i 6 dana nakon (nedjelja). Kako si ti? Je li transfer prosao dobro?

  30. #1280

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    39

    Početno

    Pozdrav cure, ja sam odradila fet u Poljaka u Splitu u Subotu. Sad sam u fazi cekanja .... Imam vec jednoMPO dijete od skoro 9 god takodjer iz Cita Fet(2 i 4 stanicni embrij) .... i uspjeh
    Sada cekam hoce se ove blastice primit ili ne ... 3 transfer po redu iz ovo novog IVFciklusa ...

  31. #1281

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj lostintranslation prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, ja sam odradila fet u Poljaka u Splitu u Subotu. Sad sam u fazi cekanja .... Imam vec jednoMPO dijete od skoro 9 god takodjer iz Cita Fet(2 i 4 stanicni embrij) .... i uspjeh
    Sada cekam hoce se ove blastice primit ili ne ... 3 transfer po redu iz ovo novog IVFciklusa ...
    Pozdrav, nadam se da će biti uspješno! imaš temu: nakon transfera pa tamo možeš pisati o ovim danima do bete...

  32. #1282
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Bila sam jucer na punkciji (14 jajnih stanica) i zbog visokog progesterona su rekli da ne zele raditi transfer nego svi embriji idu na smrzavanje. Dr ce me nazvati u utorak da javi koliko ima embrija i koji je plan, a do tada me zanima zna li netko koliko treba proci do fet-a? Moze li vec u iducem ciklusu? Samo sam znatizeljna

  33. #1283
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Bila sam jucer na punkciji (14 jajnih stanica) i zbog visokog progesterona su rekli da ne zele raditi transfer nego svi embriji idu na smrzavanje. Dr ce me nazvati u utorak da javi koliko ima embrija i koji je plan, a do tada me zanima zna li netko koliko treba proci do fet-a? Moze li vec u iducem ciklusu? Samo sam znatizeljna
    Moze se

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  34. #1284
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Hvala

  35. #1285

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Pozz cure . Nezz jesam li zabrijala ali kao da ova tema nije bas aktivna. Kakva su vam iskustva sa FET postupkom . Ovo nam je drugi FET sad cekamo, nadamo se. Prvi je bio u prirodnom ciklusu,ovaj pod estrofemom pa evo cekamo i nadamo se mada neznam zasto ali sam malo skepticna prema FET u

  36. #1286
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Nemoj biti skeptična, puno je trudnoća iz FET-a. Mnogim ženama više odgovara kad se tijelo malo oporavi od stimulacije pa ostvare trudnoću baš sa smrzličima. Sretno!

  37. #1287
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Fighterica i ja sam bila skeptična prema Fetu, neznam ni sama zasto. Ima puno uspješnih trudnoća i ja sam među njima, moj maleni smrzlić ima godinu ipo i evo spava, tako da vjeruj i sretno!

  38. #1288

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Zeljkice hvala na podrsci. Bas mi je drago da mi se javio netko sa osobnim iskustvom FET a koje je urodilo plodom . Mislim evo znat cemo za koji dan, nadam se da ce i moj FET uroditi plodom i dokazat mi da sam bila u krivu sto se tice moje skepticnosti

  39. #1289

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Zeljkica vec sam poslala poruku ali nesto nije otislo. Pa da ponovim. Hvala ti na podrci drago mi je vidjet da se javio netko sa osobnim iskustvom pozitivnog FET a. I drago mi je da vam je uspjelo. Mi cemo isto ubrzo saznat nas rezultat i nadam se da ce uroditi plodom

  40. #1290
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    I moja malena je iz FET-a. Iako sam prije nje imala super blasticu, ta se nije primila, a mala smrzlicka je. Valjda tijelo bilo spremnije za transfer, tko zna

    Sretno

  41. #1291
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    I mene uskoro ceka fet. Prvo sam bila malo razocarana, ali cini se da novija istrazivanja pokazuju da fet kod zena s pcos i starijima od 35. je bolji izbor jer je sansa implantacije i rodjenja zivog djeteta veca nego kod svjezeg transfera. Koga zanima vise, moze potraziti clanke na pubmed-u. Ima ih dosta.

  42. #1292

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav svima
    Nova sam na forumu, i molim vas pomoć jer sa već luda ������
    Znači prije 6 mjeseci smo bili prvi put u postupku, dobili 19 j.s. I od toga 4 zamrznuli i 12 u oplodnju, niti jedna oplodena. Sad smo u postupku sa te 4 j.s. od kojih je jedna preživjela održavanje i oplodena je ICSI tehnikom. Svi nalazi su nam uredni, spermiogram odlican i ne znaju zasto se nisu oplodile u prvom postupku. Kako god, bila sam na dvije kiretaze koje su mi očito stanjile endometrij ( inače je bio ok) i sada mi je na 14-ti dan bio 7,7 sti je dfoktir rekao da je ok ali za sigurnost mi je da estrofem da pijem. U srijedu bi trebao biti transfer a ja još nisam počela sa estrofemom jer sam se toliko jako uplatila kad sam isla čitati nuspojave! Da li mi je taj estrofem stvarno potreban?

  43. #1293
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Je. Smatra se da se embrij ni ne može ugnijezditi u endometrij ispod 7mm. Ali sad, dan prije, ti je pretpostavljam ionako već prekasno.
    Pitaj sutra koliki ti je endić i ako je fakat ostao tako tanak, drugi put ga uzmi (ako dođe do drugog puta).
    Većina lijekova u MPO može imati gadne nuspojave. Ustvari, većina lijekova uopće..

  44. #1294

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Nebi ti dao doktor estrofem da ti ocito nije potreban. Ja sam u ovom postupku bila na estrofemu,postupak je uspjesan a ja i dalje sam na estrofemu dok doktor ne odredi drukcije. Svi lijekovi imaju nuspojave ne samo lijekovi u mpo.

  45. #1295

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Fighterica prvotno napisa Vidi poruku
    Nebi ti dao doktor estrofem da ti ocito nije potreban. Ja sam u ovom postupku bila na estrofemu,postupak je uspjesan a ja i dalje sam na estrofemu dok doktor ne odredi drukcije. Svi lijekovi imaju nuspojave ne samo lijekovi u mpo.
    Ja sam uzimala estrofem od transfera pa do 12tt

  46. #1296
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Nakon neuspjesnog fet-a smo imali konzultacije s dr. da vidimo sto je poslo po krivu. Cini se da sam usprkos tome sto sam uzimala Utrogestan (2x200 mg) imala nizak progesteron 12 dnt kad sam vadila i betu, odnosno u periodu izmedju transfera i bete. Za sljedeci transfer me cekaju Utrogestani (3x200) plus injekcije progesterona (Inprosub) da pomognemo embriju da se ugnijezdi.
    TSH mi je bio prije postupka 3,2 pa sam pitala ne bi li i njega trebalo regulirati, ali kaze dr da je prema novim smjernicama u redu razina TSH 1,5-4. To me bas jako morilo, a mozda i nekome od vas pomogne da ne razbija glavu

  47. #1297
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon neuspjesnog fet-a smo imali konzultacije s dr. da vidimo sto je poslo po krivu. Cini se da sam usprkos tome sto sam uzimala Utrogestan (2x200 mg) imala nizak progesteron 12 dnt kad sam vadila i betu, odnosno u periodu izmedju transfera i bete. Za sljedeci transfer me cekaju Utrogestani (3x200) plus injekcije progesterona (Inprosub) da pomognemo embriju da se ugnijezdi.
    TSH mi je bio prije postupka 3,2 pa sam pitala ne bi li i njega trebalo regulirati, ali kaze dr da je prema novim smjernicama u redu razina TSH 1,5-4. To me bas jako morilo, a mozda i nekome od vas pomogne da ne razbija glavu
    Zanimljivo... ja sam imala oko tri ttsh i nije me dr.pustala u postupak

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  48. #1298
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    U prvom postupku sam imala 2,1. To je bilo 2017. i ostala sam trudna. Sada su i moj dr i dr koja mi je obavljala punkciju rekli da je do 4 ok. Vjerujem im jer se bolnica izmedju ostalog bavi i znanstvenim istrazivanjima, vrlo su up to date i zovu ih bolnica za 5. pokusaj. Zdravstveno pokriva 5 pokusaja po djetetu pa nakon neuspjesnih postupaka u drugim bolnicama svi dolaze k njima po zadnju sansu.
    Bas cu malo pregledati pub med na tu temu.

  49. #1299

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Pozdrav, u postupku sam FET, pa me zanima koji dan ciklusa su vam vraceni embriji? Kod mene je u planu 20.dc.. u pitanju je fet uz decapeptyl i estrofem.. cini mi se to dosta kasno.. 15 dc mi je endometrij bio 9,7mm al dr rekla da jos cekamo..

  50. #1300
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Meni je vraćen 16dc. Nisam imala ovulaciju, išli smo s estrofemom od 1dc, 12 dc počela sa utrogestanom

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •