Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 143

Tema: Slušate li radio?

  1. #51
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    preciziraj vrijeme kad je ?
    sad je danijela u jutarnjim časovima počela kajkaviti

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ja sam i spajaličinog linka shvatila da je navečer četvrtkom
    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    evo nasla sam cetvrtkom kajkavijana

  3. #53
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    i ja odrasla uz Radio Rijeku
    sada doma ne slušamo radio, slušamo u autu i ja, povremeno na poslu, yammat ili nešto slično
    volim poslušat glazbu ali i dobre intervjue ili osvrte, mrzim, mrzim glupe nagradne igre, pitalice koje nikako završiti.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    kao dijete, starci bi otisli na posao ujutro (radilo se od 7), a meni bi obavezno ukljucili radio. pa sam se budila uz vodostaj rijeka
    jel se sjeca jos netko toga, Sava kod Jasenovca 324, 324
    i Tonkica Palonkica frrrrrrrrrr
    pa djecje radio drame, to sam obozavala!!

    ovako je bilo i kod mene

    i sad je slično:
    ujutro me budi radio
    obavezno Antena Zagreb
    ne gasim ga do navečer

    Uvijek je bilo tako,
    radio mi je pozadinska buka potrebna za funkcioniranje, slušam s pola uha
    tako sam i za ispite učila, Radio 101 je služio za koncentraciju

    tv rijetko palim, ciljano na odabrane emisije, tako su se i curke naučile ...

  5. #55
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa Vidi poruku
    i ja odrasla uz Radio Rijeku
    .
    slušajte Radio Rijeku
    Radio Rijeka sluša vaaaas

  6. #56
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Samo otvoreni slušam Obožavam ga!!!

  7. #57
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam i spajaličinog linka shvatila da je navečer četvrtkom
    je ta ide u červrtak navečer, ali ti preciziraj kad je ta emisija koja tebi zvuči kajkavsko

  8. #58

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ma nije emisija, nego voditeljica. Pretpostavljam da radi u raznim terminima.

  9. #59
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    je, radi, zna biti i ona ujutro.

  10. #60
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Slušate li radio?
    Kad?
    Koji?
    Zašto?

    Imate li omiljeni? Koliko vam je važan radio?
    Kakvo mjesto zauzima radio u vašim životima danas... a kakvo ranije...

    Kontam jutros da moje dijete gotovo ni ne zna što je to radio... jer ga doma rijetko slušamo...
    A nekad sam znala satima čekati omiljenu pjesmu. (S prstom na rec button-u, naravno)
    Pa rekoh da prokomentiram malo s vama....

    Ah, kad spomeneš prst na REC button-u, sjetim se divne emisije "Po vašem izboru", još iz vremena Miljenka Jelače i Dražena Vrdoljaka (da, da, prastara sam, kaj sad ), bilo je to divno vrijeme ...

    No, vratimo se u sadašnjost: ujutro pod obavezno slušamo simultanku radio Sljemena s dvije pozicije u stanu (jedna od njih je u kupaonici ), da ne bi kojim slučajem propustili koju servisnu informaciju .
    Međutim, kako ja izlazim zadnja iz kuće, dok udaram brzi završni glanc prije izlaska, ne mogu se načuditi kako neki ljudi dobivaju plaću za konstantno baljezganje bezvezarija, to mi je fkt. fascinantno.
    U autu najčešće slušamo Antenu, uglavnom po želji najmlađe članice obitelji, jer Antena jedina pušta, po njoj, kako-tako prihvatljivu mjuzu.
    No, imam i ja, poput tanje.b jednoga na toj Anteni koji mi diže živac, jer konstantno za*ebava ljude...
    Posljednje uređivanje od Forka : 30.03.2016. at 19:35

  11. #61

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    243

    Početno

    Radio mi je stalno upaljen do navečer kad se pali TV (isključivo ciljano za vremensku prognozu, sport i poneki film). Sluša se pretežno radio Sljeme, za vijesti 101, Otvoreni, HR 2, HR 1 (određene emisije, npr. Povijest četvrtkom, srijedom Pogledi, Znanjem do zdravlja i sl.), preferiram često i HR 3 (jer nema reklama). Ako nešto propustim slušam naknadno na „Radio na zahtjev“. Na poslu se sluša Antena što mi je OK ako ne moram nešto baš pažljivo i koncentrirano analizirati.

  12. #62
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    he he,sad mogu provest analizu tržišta,hvala Mojca

    slušam stalno ali i radim na radiju pa to shvaćam ko' poso...šaltam konkureciju u autu,doma svoju postaju...

  13. #63
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nije emisija, nego voditeljica. Pretpostavljam da radi u raznim terminima.
    a možda je ipak riječ o Danijeli Trbović????

  14. #64
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    he he,sad mogu provest analizu tržišta,hvala Mojca

    slušam stalno ali i radim na radiju pa to shvaćam ko' poso...šaltam konkureciju u autu,doma svoju postaju...
    Nema na čemu.
    Fora, ajd nek je bilo i nekome korisno, ne samo zabavno.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    No, imam i ja, poput tanje.b jednoga na toj Anteni koji mi diže živac, jer konstantno za*ebava ljude...
    Da, taj i meni ide na živce, srećom kratko traje pa ga uspijem ignorirati i zanemariti ...

  16. #66
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Da, taj i meni ide na živce, srećom kratko traje pa ga uspijem ignorirati i zanemariti ...

    Hahaha, je, istina

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Donedavno sam se dugo vozila kroz grad do posla - uvijek sam slušala HR1, jutarnje emisije U mreži, A sad Vlada... Mislav Togonal i ekipa...
    od ostalih volim kad samo svira, bez reklama...
    U Dalmaciji mi je drago slušati Radio Zadar, Split jer puštaju dosta domaće glazbe pa se može zapjevati uz nju...
    MM sluša Enter, prije je Plavi... Njemu treba jutarnje nabrijavanje sa stranom glazbom koja meni razdire mozak... Dobro je što svak ide svojim putem i sa svojim radijom....

  18. #68

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    meni na radiu sljemenu ide na živce jedna ženska, ne znam kako se zove no siluje kajkavski
    viš, viš, a meni je zbog tog kajkavskog baš super!!

    ili možda zato kaj se zove ko ja

  19. #69

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    viš, viš, a meni je zbog tog kajkavskog baš super!!

    ili možda zato kaj se zove ko ja
    aaa, sad sam skužila da se ipak ne zove ko ja

  20. #70

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    ujutro Sljeme slušam najviše zbog Minje - on mi je genijalan, pogotovo njegov osmijeh.

    od voditelja, svi su mi više manje super, osim Ridjana (nekad sam micala stanicu kad bi on bio, sad sam došla do toga da mi je podnošljiv) i Daniele (možda zato kaj je nova, pa mi se nekak ne uklapa, ili zato kaj mi dosta odrješito i zajedljivo zvuči, što uopće ne paše uz uvijek veselog Minju).

  21. #71
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Joj meni je Minja na Sljemenu totalno bez veze, light verzija samog sebe sa 101. Bude mi ga žao.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Doma ujutro HR1, ko sto vrijeska kaze emisije u mreži prvog, a sada vlada, jutarnja kronikA...
    U autu i na poslu soundset plavi, muzika mi je dobra, ali jutarnji voditelj me ubija, rijetko vidjeno, ti glupi neumjesni komentari, zastajkivanja u rečenicama, užas ...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #73
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Joj meni je Minja na Sljemenu totalno bez veze, light verzija samog sebe sa 101. Bude mi ga žao.
    točno tako...

  24. #74
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Talijani su toliko napičili svoje radiostanice da u autu čujem samo HR1 i HR3. Sve ostalo je udrobljeno s kreštavim talijanskim voditeljima koji melju 100 na sat...

  25. #75
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    A recite vi meni, one koje slušaju nacionalne (ili regionalne) postaje ali ne žive u Zg..ajde naglasak ćemo zaboravit,tu jedino HRT koliko toliko poštuje književno a ne koristi narječja.. .zar vam ne smeta što voditelji često zaborave da ih sluša cijela Hr/regija?

    Pa onda čuješ danas je kiša a ono u tebe sunce,pa sudar u Vukovarskoj (kao podrazumjeva se da je Zagreb ali gle,i moj grad ima Vukovarsku)....
    Mene je to uvijek smetalo i zato bi uvijek birala lokalnu postaju koja se direktno obraća svojim slušateljima,čuješ servisne info koje se odnose na tvoj grad isl....

    Nama nekad pribokavaju da je muzika uvijek ista ali to je mana formatiranih radija (Otvoreni,Plavi), imaš formule i playliste pa ti se dogodi ista pjesma u isto doba dana koje ti slušaš...na prošlom radnom mjestu su kolegice slušale Otvoreni i nakon 2-3tjedna su morale mijenjat stanicu jer su se zasitile iste glazbe....

    A voditelji...imaš onih radi kojih šaltaš stanicu da ih čuješ ili da ih ne čuješ...no,stvar osobnog izbora (kao i sa glazbom),mi bi imali i komentare u rasponu od maknite ga do genijalan je...jako je teško bit pametan i dovitljiv u eteru x sati dnevno, možda izgleda jednostavno ali stvarno nije...pogotovo što su voditelji danas i DJ-i, producenti i tehničari sve u jednom...lako je na HRT-u, tonac ti pazi na layere, spuštanja podloga,puštanja ljudi u eter itd...a danas to sve na drugim manjim postajama radi sam voditelj...

    Što se tiče emisija, meni je bila odlična ona Lobotomija kako li već sa Fodorom...nisam je doduše odavno slušala,ide li to još uvijek?

    a to za Talijane...u Istri je najgore mada ni nama na jugu nije lako...oni pojačaju signal jer nemaju zakonski limit,djaba se mi svađamo sa Odašiljačima i vezama kojima uredno plaćamo za pokrivenost koju nemamo radi njih...
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 31.03.2016. at 09:47

  26. #76
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Skulirana, ja sam sad u Zg ali inače sam isto s mora, i jako mi smeta to što na nacionalnoj radioteleviziji ne vode o tome računa. Kad kažu u DJH na primjer - danas je na Cvjetnom to i to, u kazalištu lutaka to i to, samo o Zagrebu se i priča pa je jasno da je to u Zg, ali jako mi to smeta svejedno...
    puno premalo se govori i javlja iz drugih gradova.

  27. #77
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Sljeme dok se ne osjetim ko baba. Onda HR1 dok se neosjetim mrtvom. Onda Gold FM dok mi ne dojadi Elvisova kompilacija. Onda narodni da kompenziram malo. Ujutro Soundset s Danijelom Bilićem. I to sve samo u autu. Doma ne volim baš radio jer mi neurotičari ne volimo baš dodatne šumove u kom.kanalu hahahaha

  28. #78
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    u autu obavezno, yammat i student kad sam u dosegu, kad nisam onda radio rijeka
    na poslu ne jer nemam radio u sobi, a doma kad tv nije upaljen. onda isto yammat ili student

    ali pamtim kašnjenja u školu zbog tonkice palonkice i čučanja uz REC tipku dok je bio phonebox na stojedinici. pa bijes jer je prekinuo pjesmu

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    A recite vi meni, one koje slušaju nacionalne (ili regionalne) postaje ali ne žive u Zg..ajde naglasak ćemo zaboravit,tu jedino HRT koliko toliko poštuje književno a ne koristi narječja.. .zar vam ne smeta što voditelji često zaborave da ih sluša cijela Hr/regija?
    Pa onda čuješ danas je kiša a ono u tebe sunce,pa sudar u Vukovarskoj (kao podrazumjeva se da je Zagreb ali gle,i moj grad ima Vukovarsku)....
    Mene je to uvijek smetalo i zato bi uvijek birala lokalnu postaju koja se direktno obraća svojim slušateljima,čuješ servisne info koje se odnose na tvoj grad isl...
    Ja sam u Zagrebu, i iz Zagreba sam, i to me posebno smeta. Na televiziji se to manje čuje, ali na većini radio postaja koje slušam u ZG ili negdje izvan ZG-a, posebno mi smetaju lokalne informacije, i mislim da time gube dio slušatelja...sami su si krivi ... i ja kad nisam u ZG većinom prebacim na Radio Osijek, Rijeku, Šibenik...

  30. #80
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Prije 101 a sada Yammat. Ne mijenjam stanice, mora mi se stvarno zgaditi par stvari za redom da bi promijenila stanicu ili isključila radio.
    Mislim da sam ovisnik o radiju

  31. #81
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    joj, i mm je naučen da mu je stalno televizija upaljena. i to me živcira, al ne možeš promijenit nikako. kad dođe s posla doma, upali tv. tako je naučen od svoje kuće. a kod nas doma, tv se palio na dnevnik
    a do tada - radio.
    A u čemu je razlika, tv ili radio?
    Ako se i jedno i drugo sluša onako usput?

  32. #82
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    TV meni nikako nije upaljen usput. Kad je upaljen više mi odvlači pažnju od onoga što radim. Ne mogu ga samo slušati.
    Ako čujem da je nešto zanimljivo onda niti ne primjetim da prekinem raditi ono što već radim i preselim se pred tv :/.
    Posljednje uređivanje od anchi pp : 31.03.2016. at 12:58

  33. #83
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Radio obavezno slusam u autu, Totalni, Otvoreni i Jadranski, ovisi o mjuzi pa prebacujem.
    Slusala bi ga i doma ali mm ide na zivce pa ga gasi

  34. #84
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    meni smeta radio na poslu, uopće se ne mogu koncentrirati nešto radit. odvlači mi pažnju ili počnem cupkati.
    ali zato kad doma zasučem rukave i udrim fizikaliju , odmah sam efikasnija.

  35. #85
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    meni smeta radio na poslu, uopće se ne mogu koncentrirati nešto radit. odvlači mi pažnju ili počnem cupkati.
    ali zato kad doma zasučem rukave i udrim fizikaliju , odmah sam efikasnija.
    Isto tako.
    Na poslu sam se izborila za laganu stanicu bez puno govorancije, pa sam se privikla... Nekako. Ali isto najviše volim tišinu.
    Ali zato kad krenem čistiti po doma... nekad sam imala lp-e uz koje sam čistila.

  36. #86
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    na poslu...Laganini...malo priče,puno muzike

  37. #87
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    A u čemu je razlika, tv ili radio?
    Ako se i jedno i drugo sluša onako usput?
    tv baš nije predviđen da se sluša usput
    ev. vijesti

  38. #88
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    meni smeta radio na poslu, uopće se ne mogu koncentrirati nešto radit. odvlači mi pažnju ili počnem cupkati.
    ali zato kad doma zasučem rukave i udrim fizikaliju, odmah sam efikasnija.
    'vako je i kod mene

    ni ja ne volim kad mi nešto drnda kraj uha pri intelektualnom radu, dekoncentrira me, na žalaost (nije mi ništa smetalo prije )
    al' kad usisavam ili perem prozore onda nafrljim tak' da se sve trese

  39. #89
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Moji kolege na poslu znaju šprancu - ako ja uključim neku glazbu (ne mora nužno biti radio) znači da radim neki posao za koji treba pol guzice, a dugo traje. I još se ogledam da ne bi preostalima u sobi smetalo. To rade i oni. Rijetko svi istovremeno nešto slušamo.

    Predah mi je češće ovaj forum nego bilo kakvi zvukovi.

    Doma - isto vjerujem da su susjedi prokužili shemu jer slična je kao kod Forke: kad se iz mog stana čuje glazba, znači da je u tijeku veliko spremanje ili krečenje ili tako nešto....
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 01.04.2016. at 08:47

  40. #90
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    pa zapravo više radio nego TV.

    TV mi je skoro uvijek ugašen doma preko dana, navečer volim pogledat neki dobar film ili krimi seriju.
    Radio nam je stalno radio dok smo bili djeca, pa volim tu pozadinsku glazbu s radija.
    Slušam radio i dok vozim bic (al tiše), u zadnje vrijeme i dok sam u tram (umjesto surfanja).

    Iako od svega toga najviše volim mir i tišinu i 95% vremena ako sam sama doma, ne pallim ništa.
    Kad dođe proljeće i čišćenje, onda volim upalit.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.04.2016. at 11:44

  41. #91
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Na poslu sam sama u uredu, nekad ga upalim al rijetko, zapravo jer mi je malo dalje pa ako me netko zovne onda me ometa u slušanju sugovornika.Ne znam zaštose još nisam odlučila prebaciti ga bliže stolu.

  42. #92
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    upravo naletih na ovo: http://zivim.hr/disem/kada-ste-poslj...vali-u-tisini/

    Zanimljivo pročitajte:
    Prije pet godina Finska je promovirala tišinu kao turistički proizvod vodeći se za tim koliko je preporučljiva za naše psihičko zdravlje. Znanstvenici kažu da je za naš mozak bolja od opuštanja uz glazbu.

  43. #93
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Prije pet godina Finska je promovirala tišinu kao turistički proizvod
    a šta će jadni promovirati, osim djeda mraza, da imaju mora i sunca kao mi, ne bi tišinu promovirali

    šalim se. ali genijalno mi je to s turističkim proizvodima, kao senj koji promovira buru kao turistički proizvod.

  44. #94
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Pretpostavljam da je tisina bonus na njihovu krasnu prirodu i jezera

    senj bura
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.04.2016. at 00:10

  45. #95
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    a šta će jadni promovirati, osim djeda mraza, da imaju mora i sunca kao mi, ne bi tišinu promovirali
    Imaju oni i vunene grafite

  46. #96
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Stvarno ne razumijem voditelje, urednike koji na ovako lijep dan puštaju tmurnu, depresivnu glazbu.

  47. #97
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Slusam uvijek u autu (puno se vozim) i po kuci kad, uz djecu, pronadjem mjesta za dodatnu pozadinsku buku. Slusam i preporucam ovo: http://www.thecurrent.org/ Imaju live streaming i odlicni su. Super su ujutro kad idem na posao (dakle popodne po HR vremenu) i od 18 - 22 h kad program vodi jedan super Britanac.

    Ponekad slusam Radio Student, vise onako iz sentimentalih razloga (bila sam dio prve postave nekih tamo davnih dana kad sam imala 17 bas kao i danas. )

  48. #98

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Slavonija ravna
    Postovi
    117

    Početno

    Meni je nezamislivo krenuti ikud autom bez upaljenog radija i to je mjesto gdje ga najčešće slušam. Provjerim retrovizore, upalim svjetla, namjestim sjedalo i - stanicu na radiju. Nemam neku omiljenu, slušam onu na kojoj taj tren svira meni dobra pjesma. Pričanje na radiju mi je u velikoj većini slučajeva iritantno.

    Nije auto baš jedino mjesto gdje ga slušam, znam upaliti i kod kuće pa se onda cure i ja ludiramo po dnevnoj, često mi je služio i kao zvučna kulisa dok spremam po kući ili dok se spremam za izlazak. Ne znam, meni je sastavni dio života (glazba općenito, ali radiio u velikoj mjeri), ako si sretan, tužan, ako trebaš ispušni ventil...

    Mislim da se svrstavam u ovisnike.

  49. #99
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Koje radije slušaš, jeseni?
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 04.04.2016. at 00:43

  50. #100

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    101

    Početno

    Ja sam jedno vrijeme stalno slušala, Antenu Zagreb... Ali play lista im se ažurira jednom u par godina, stalno iste pjesme vrte, dojadi s vremenom. Pa sam prebacila na Otvoreni, koji je nešto drugačiji i ažurniji po tom pitanju, ali u globalu je to ista priča. Ne razumijem zašto te radio postaje ne vrte raznolikiju muziku?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •