Stranica 42 od 60 PrviPrvi ... 32404142434452 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,051 do 2,100 od 2968

Tema: Testiranje tijela vježbanjem, trčanjem, plivanjem, plesanjem i vožnjom 2020

  1. #2051
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Ma ne mogu, ali sam skuzila da neobicno hopsu tek nakon par sto metara i morala bih se vratiti uzbrdo doma pa sam ih radije malo pridrzavala.
    Poslije mi je bilo tesko pa su me sise najmanje zabrinjavale.

  2. #2052
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ajme munkice, svaka cast
    ja prijavljujem bazen, kratki ali dobar trening. i sutra se veselim teretani, sipka i ostalo zeljezo #samoljubav

  3. #2053
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja sam u subotu radila taj low impact, bio mi je strava dosadan. I yogu. Onda u nedjelju samo yogu, jucer zasluzeni rest, a rano jutros jump rope cardio 20 i 15 min fat burn 1 i yogu. Koliko si vec trudna Munkice? Super je da odrzavas formu! Sretan povratak teretanasicama- nije nam se Zhang jos javila da nas obavijesti sto si je uradila). Ja Betty mogu i bez ikakvog, a kamoli sportskog, ne znam jel to za pohvalit se il pozalit se.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #2054
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    da, ni meni se ne sviđa raspored u zadnje vrijeme, ali mislim da ću danas Kettlebell for beginners #3

  5. #2055
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Hvala, magriz. Tebi svaka cast za bazen. Plivanje u bazenu mi je bas tesko.

    Sasa, sad sam u 21 tt. Planiram trcati jos do potencijalnog godisnjeg za mjesec dana. Na nasem otoku nemam infrastrukture za trcanje osim staze od 30 m koja vodi do mora mislim da ce mi biti tesko ponovo poceti u 8. mjesecu, ali vidjet cu.

  6. #2056
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja Betty mogu i bez ikakvog, a kamoli sportskog, ne znam jel to za pohvalit se il pozalit
    kako god da je, ja sam ti zavidna na tome
    Posljednje uređivanje od magriz : 19.05.2020. at 20:50

  7. #2057
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Teretanica danas. Napokon
    Povratnicki trening, nista jos od velikih tezina, to cemo polako i pametno.
    Ali sam se svejedno prilicno umorila
    I bilo je bas lijepo vidjeti poznata lica.

  8. #2058
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u subotu radila taj low impact, bio mi je strava dosadan. I yogu. Onda u nedjelju samo yogu, jucer zasluzeni rest, a rano jutros jump rope cardio 20 i 15 min fat burn 1 i yogu. Koliko si vec trudna Munkice? Super je da odrzavas formu! Sretan povratak teretanasicama- nije nam se Zhang jos javila da nas obavijesti sto si je uradila). Ja Betty mogu i bez ikakvog, a kamoli sportskog, ne znam jel to za pohvalit se il pozalit se.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ahahaha sad sam ovo skuzila.

  9. #2059
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja sam napravila kako sam najavila beginner kettlebell #3 i skroz je dobar trening

  10. #2060
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam napravila kako sam najavila beginner kettlebell #3 i skroz je dobar trening
    Ovo bih mogla ujutro. Smisli nam i za iduci dan sto cemo
    Meni je isto bio malo dosadnjikav ovaj low impact lower. Il me jos drzi fjaka od jucer. Idem neku jogu radit.

  11. #2061
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    kako god da je, ja sam ti zavidna na tome
    I ovo potpisujem!

  12. #2062
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Sto se tice grudnjaka, ja sam se skroz pustila od kraja od ove corone, neki dan sam otisla na Znjan sa ceri bez grudnjaka i razmisljala kako nisam to napravila od.. nikad

  13. #2063
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Betty, a sta ti se radi, ja sam mislila jogu ali mozda bih mogla potpast pod utjecaj peer pressure

  14. #2064
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Napravite ovaj 15 min fat burn 1. Kratak je i nabrijan. A brzo prodje jer se nista ne ponavlja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #2065
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Sto se tice grudnjaka, ja sam se skroz pustila od kraja od ove corone, neki dan sam otisla na Znjan sa ceri bez grudnjaka i razmisljala kako nisam to napravila od.. nikad
    Tang, stvarno?! Nikad ?! Koliko znam nisi ti od nekih velikih veličina, pa da ti je teško nosit teret . Bit će nije ti ugodno.

    Ja znam često bit bez grudnjaka, pogotovo ljeti. Tad ga (gotovo) ni ne nosim #male sise
    Iako su male, ne mogu trčat bez sportskog ili topa.
    A dok sam dojila imala 4ke :shock:, ajme nisam mogla ni poskočit sve me bolilo.

  16. #2066
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Moze neki fat burn, al ne bih 1, previse sam ga puta radila

  17. #2067
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Sto se tice grudnjaka, ja sam se skroz pustila od kraja od ove corone, neki dan sam otisla na Znjan sa ceri bez grudnjaka i razmisljala kako nisam to napravila od.. nikad
    Ja sam zadnji put bez grudnjaka bila u javnosti u 6om osnovne. Zapravo sam skroz na tamnoj strani, meni je ugodnije s grudnjakom nego bez njega

  18. #2068
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Napravite ovaj 15 min fat burn 1. Kratak je i nabrijan. A brzo prodje jer se nista ne ponavlja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    to bi mogla, radila sam ga tamo negdje u siječnju, stvarno za tren prođe, a nakon njega stignem i jogu

  19. #2069
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Moze neki fat burn, al ne bih 1, previse sam ga puta radila

    okej, možda šestica

    ali ti prvo moraš kettlebell!
    a ja ću vidit kakva će bit sinoptička situacija pa javim

  20. #2070
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Moze!
    Probat cu oba sutra nekako ugurat! Ako nisam dovoljno ambiciozna, ne mogu se dovoljno razocarat
    Al mislim da je izvedivo

  21. #2071
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam zadnji put bez grudnjaka bila u javnosti u 6om osnovne. Zapravo sam skroz na tamnoj strani, meni je ugodnije s grudnjakom nego bez njega
    do treceg srednje sam bila sasa kategorija, i onda su se dogodili hormoni. i eto ih, postojane i velike. i volim grudnjake, uvijek i svuda

  22. #2072
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo svima za treninge!

    Drago mi je zbog povrataka u teretane, napokon ste i to dočekale.
    Palčice super za dejt!

    Ja isto volim grudnjake, a i trebam ih. Ne izlazim nigdje oslobođena.

    Jučer Munkicine vježbe, danas Amy. Skinula sam kilu od početka vježbanja. Nije baš puno s obzirom na to koliko umrem, ali bolje jedna manje, nego jedna više haha

  23. #2073
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Riri prva i zadnja su najteze za maknut. prva jer se treba natjerati, a zadnja jer nikako da ode

    kod mene sve u revijalnom tonu 3-4x tjedno trckaranje
    6x tjedno vjezbanje.

    ovaj ritam jos sljedeci tjedan a onda cu vidjeti sto dalje

  24. #2074
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Ni ja ne mogu bez grudnjaka ni po kuci ne hodam bez...

    Riri super je to, samo ti nastavi vjezbat, otic ce kile

    Zhang zavidim malo, fale mi grupni treninzi, nadam se ev prikljucit iduci mj.

    Munkice bravo za trcanje!!

    Ja sam jucer cili dan cekala da kisa stane i uspila navecer ugurat 7km dok nije opet pocelo

  25. #2075
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Uletila spajka zeno svaka cast!
    Ja se jedva nekad natjeran trcat popustila mi volja za vjezbat kuci.

  26. #2076
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Bravooo svima redom

    Malena beba, i ovdje u zadnje vrijeme pada puno češće nego inače u svibnju. Evo i sad ko iz kabla. Ove moje cure s kojima vježbam preko zooma ili u parkiću su jutros vježbale u 6:30h. Čovječe ma nema šanse nagovorit me dignut se u 6h po ovoj kiši.No way!!

    Riri, odličnooo super ti je spajka napisala. Samo tako nastavi, nije malo 1kila, a brzo je otišla.

  27. #2077
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    MB meni su sve dizne bile popustile, ne samo volja za trening doma
    tako da, još si dobra

  28. #2078
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    MB meni su sve dizne bile popustile, ne samo volja za trening doma
    tako da, još si dobra

  29. #2079

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    spajka fakat te ide, a ako je ovo iskustvo o zadnjoj kili tvoje još jednom svaka čast

    Ja se jos nekako drzim u ovom laganom ritmu vjezbanja, no sve se pomalo vraća u normalu pa ću se morati jako potruditi da tako nastavim.

  30. #2080
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    larmama pa uvijek je tako sa zadnjom kilom. mada svi oko mene smatraju da ne trebam nju skinuti. al moja dioptrija je skroz poremecena, pa po meni bi trebala bar jos 2-3 skinuti

    i sjetila sam te se jucer, kao i Ginger. most. u Body revolutionu WO 12. bome sam radila crabs. uopce nisam ni pokusala. jer znam da ce mi pozliti i pri pokusaju. ne mislim jer ne mogu vec fizicki. te pozicije di mi je glava zabacena mi smetaju, zavrti mi se u glavi i povraca.

  31. #2081
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Sad kad čitam zuzkašice, lakše mi je, jer sam mislila da je samo meni tako.
    Dobro, znači kb 3 i fat burn 1 i 6.
    Ok, to bih mogla barem jedan još danas odraditi, iako je dan hektičan, od jutra do večeri

    Inače, prijavljujem jučerašnji trening u dvorani s curama, nakon 8 mjeseci pauze
    Baš mi je falilo i sad tek vidim kako sam se uprasila i ispala iz forme. A opet, tješi me da imam vremena do plaže i da tijelo pamti i da se relativno lako vraćam u formu.

    Moje želje za treninge su jedno, a realnost drugo, tako da se fakat divim svima ustrajnima, a pogotovo ovima što ne preskaču nikada i silno bih željela biti ta, ali, ali...
    I morat ću si brnjicu staviti, jer kile nisam nabila vježbanjem.
    I baš sam jučer na treningu skužila da kad sam napunila 30. sam dobila guzicu i bokove (nakon drugog djeteta), a sad nakon 40. sam dobila trbuh i šlaufe. I to mi se ne sviđa.

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

  32. #2082
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    rahela bome sa svakim desetljecem dobijes i trofeje za iste. naravno da mi se isti ne svidjaju

  33. #2083
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Spajka

  34. #2084
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Spajka

    Rahela uopce ne sumnjan da ces se brzo vratit u formu

  35. #2085

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    larmama pa uvijek je tako sa zadnjom kilom. mada svi oko mene smatraju da ne trebam nju skinuti. al moja dioptrija je skroz poremecena, pa po meni bi trebala bar jos 2-3 skinuti

    i sjetila sam te se jucer, kao i Ginger. most. u Body revolutionu WO 12. bome sam radila crabs. uopce nisam ni pokusala. jer znam da ce mi pozliti i pri pokusaju. ne mislim jer ne mogu vec fizicki. te pozicije di mi je glava zabacena mi smetaju, zavrti mi se u glavi i povraca.
    znači ipak nije teorija nego osobno iskustvo. Bravo. Divim ti se da si došla do zadnje kile :up

  36. #2086
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    rahela bome sa svakim desetljecem dobijes i trofeje za iste. naravno da mi se isti ne svidjaju
    ahahahahahah

    ja sam odradila teretanicu. deadliftovi danas, uz sve ostalo.
    ali njima sam se najviše veselila, to teškod da sam doma mogla nadomjestiti. povratničkih 50kg. pola od inače

    sad treba dočekati sutra da opet idem u teretanu

    rahela, ja uopće ne sumnjam da ćeš se ti brzo vratiti u formu.
    ja to kod nikog nisam vidjela kao kod tebe kako se brzo vraćaš i transformiraš..

  37. #2087
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Tangerina, uspjela sam! Oba!
    Idem prati kosu za dejt veceras, uzbuđena sam! Kako smo poceli ponovno valorizirati susrete s prijateljima!

  38. #2088
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja sam danas napravila body crush 42, 8 min 16 i yogu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  39. #2089
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    bravo svima! čak i zhang za tih mizernih 50 kila
    ja sam isto napravila 15minfb #6, i 15 minutnu jogu


    rahela, zbunjuješ me, kako si ispala iz forme, jesam ja odhalucinirala da si ti s nama radila zuzku zadnjih mjeseci?
    a što se tiče promjena na tijelu i godina, i ja to primjećujem, uvijek sam bila kruška, dobra strana čega je bila da bar ravan trbuh nije bilo teško postić, ali zadnje dvije godine priroda je okrutna prema meni

  40. #2090
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    rahela, tang aj ne zahebajite, baš je priroda okrutna prema vama. Moš mislit. Super izgledate, o čemu vi pričate helloouu...

    I ja potvrđujem da rahela ima sposobnost brze transformacije.

    Večeras sam odradila odličan trening po Tuškancu s našim vrsnim trail trenerom, bio mi je pravi gušt. Zelenimo, svježi čisti zrak, ekipica, trčali smo po štengama onim širim 6x gore-dole, pa po onim užim a strimijim 2x gore- dole, ekipa više nije htjela. Ja nagovarala al jok, kažu dosta, pa i trener reče ajmo rastrk. Oduševila me ta zelena oaza usred grada, o d u š e v i l a. Ono znala ja Tuškanac, al ovako kad si vođen, drugačiji je doživljaj. 8 km uzbrdica i rastrka. Jedva čekam nekad otići sama prije ili poslije posla, onako za gušt
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 21.05.2020. at 00:15

  41. #2091
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Jutro. Jučer snaga, sve me zateže....bit će i danas i onda uplovljavam u krasan vikend dejt na otoku........ Bravo za sve treninge!

    rahela..polako, doći ćeš na svoje...

  42. #2092
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Palči, ne uhodim majke mi
    Ali sam na temi o kupaćem točno "posumnjala"
    Divno!!!
    Ja sam danas u landranju po zg, kad završi bolnički dio nadam se pivi s frendicom
    Mnogo sam nervozna jutros, uspjela sam se posvađati s ku... Vitim mladim tehničarom na ulazu, koji bulji u mobitel umjesto da pacijente propušta na vrata pa još docira da SVE piše na vratima. A na vratima 100 ćitaba.
    Posljednje uređivanje od flopica : 21.05.2020. at 09:19

  43. #2093
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Jučer yoga i to je to
    Rahela bravo za povratak, zhang za teretanu, ma bravo svima za sve odrađeno, posebno ovoma koje odrađuju bez obzira na sve!

  44. #2094
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku

    rahela, zbunjuješ me, kako si ispala iz forme, jesam ja odhalucinirala da si ti s nama radila zuzku zadnjih mjeseci?
    a što se tiče promjena na tijelu i godina, i ja to primjećujem, uvijek sam bila kruška, dobra strana čega je bila da bar ravan trbuh nije bilo teško postić, ali zadnje dvije godine priroda je okrutna prema meni
    ma jesam ja u formi sa Zuzi, tj. ajmo reć da jesam
    ali sam krenula natrag na svoje treninge plesa, a to nisam u formi jer nisam išla 8 mjeseci
    tu su sasvim neke druge stvari u igri
    jest da mi je lakše i pomaže što radim Zuzku, ali mi to pomogne samo na zagrijavanju
    na to sam mislila

    a izgled, šlaufovi i viškovi - ok, netko bi rekao da toga ni nemam, ali ako ja na sebi vidim promjene u odnosu na prošlo ljeto, onda ću se potruditi da se vratim u to stanje koje mi se više sviđalo (recimo u izgled iz 2017. godine).
    nije tu ni puno kila u pitanju, 3-4, ali ako ovako nastavim, neće biti dobro
    a to što drugima i sada izgledam ok, meni nije mjerilo (a naravno da ne idem u ekstreme, jer i dalje volim fino jesti, a i mislim fino jesti. samo na svakodnevnoj prehrani moram poraditi na količinama i izbaciti što ustvari ne trebam uopće ni jesti)

    ovo boldano je ključno
    poanta je da kad pređeš neke godine jednostavno moraš više paziti, nije tako jednostavno i lako riješiti i maknuti taj šlauf kao prije
    ali to je tako i toga treba biti svjestan, pa onda ili prihvatiti šlaufić ili si dati još malo više truda
    Posljednje uređivanje od rahela : 21.05.2020. at 09:58

  45. #2095
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    palcice uzivaj, zasluzila si

    flopi

    jucer snaga, malo za promjenu danas ce vjv bit upper jer planiram jednu sobu opiturat

  46. #2096
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Flopice drži se

    Palčice, ajmeeee i ja se topiim na tvoj vikend

    MB bome bit će to super upper!

    Jutros sam otrčala starom Samoborskom oko jezera Orešje, baš sam uživala u mirnom jutru i zelenilu 12,3km

  47. #2097
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    rahela u potpunosti te razumijem!
    Baš na sebi vidim te 3-4 kg, a znsm i odakle su.
    Isto volim jesti i namjeravam i dalje uživati u hrani ali namjeravam i hoću i izbaciti sve što je čisti nepotrebni višak

    U robi se to ništa ne vidi a u badiću velika razlika u odnosu na prošlo ljeto..
    Imaju godine isto veze.

  48. #2098
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Flopi Lili, mb, tnx! Bit će to baš ok, kao klinci smo.

    Navijam za sve pozitivne transformacije tijela....ja sam sitnija i svaka kila mi se vidi, smeta mi..... drugi to možda ne vide, ali već način treninga mijenja tijelo....

  49. #2099
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    prijavljujem Black diamond #9, bila sam raspoložena za mindfull workout pa sam odradila 4 kruga bez mjerenja vremena i bez njenog puhanja i pritiska, dodala malo boat pose na kraju

  50. #2100
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Danas cardio shred 4, priustite si ga ZuzkAsice, bas je dobar. Jos mali 5min121 i yogu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •