Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 112

Tema: Pokloni BiNG za 13+ godisnjake

  1. #1
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno Pokloni BiNG za 13+ godisnjake

    Potpuno sam bez ideja.
    A ako zelim naruciti online izvana, sad mi je krajnje vrijeme, kako bih bila sigurna da ce stici na vrijeme.

    Sto cete vi kupiti vasim 13-godisnjakinjama?


    (ovak napamet, mobitel radi pa ne planiram kupiti novi, za njega ima sve moguce gadgete; tablet ima, laptop isto, tako da mislim da nema potrebe za novom tehnologijom;
    novu HP knjigu je dobila za rodjendan - a to je jedina koju si je zeljela u zadnje vrijeme;
    odjece ima puno i ne voli ju za poklon - iako je vidjela jednu mekanu hoodicu u NewYorkeru za 25 € koja joj se dopala, hm?)

    Za Nikolu sam spremila Lindt bombonjericu u metalnoj London-Paris-New York kutijici, te djidje joj uvijek zgodno dodju za cuvanje gumica za kosu i slicnog...

    Fali mi Lucija (mandarina + sitnica), Bozic (veci poklon), NG (simbolicni poklon, to nam je obiteljska tradicija), Befana (tradicionalno slatki ugljen + opet neka sitnica).

    Dajte ideje na sunce!

  2. #2
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni je ovo genijalno: http://studentski.hr/vijesti/svijet/...oid-fotoaparat - dakle, polaroid fotić, i mislim da bi se moja cura oduševila.

    jedino što je jako skupo, i to ne sami aparat, nego o ti papirići kasnije, tako da nisam baš sigurna da ću joj to kupiti.

  3. #3
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Kod naših tinejdžera su sada popularni bluetooth zvučnici.

  4. #4
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja ću to kupiti MM-u

  5. #5
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je ovo genijalno: http://studentski.hr/vijesti/svijet/...oid-fotoaparat - dakle, polaroid fotić, i mislim da bi se moja cura oduševila.

    jedino što je jako skupo, i to ne sami aparat, nego o ti papirići kasnije, tako da nisam baš sigurna da ću joj to kupiti.
    ovo je super prijedlog, ali fakat su skupi papiri. mima jesi gledala jel sto jeftinije na e bay, amazon i sl.?
    bluetooth zvucnik i moj mangup od 11 godina voli. to je bio proslogodisnji poklon.

    Elly ima li one rukavice za mobitel. to je proslegodine kod nas bio isto hit poklon.

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ništa. Idemo na Kneginju čardaša u Komediju: http://www.komedija.hr/www/events/e-...ja-cardasa-14/

  7. #7
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Elly ima li one rukavice za mobitel. to je proslegodine kod nas bio isto hit poklon.
    Ima.

    A ima i svoj profi fotic, pa ne bih ni Polaroid. Ja sam ga imala kad sam bila nesto starija od nje i nakon nekog vremena jako dosadi, fotke su mi uvijek sa drugim foticem bile bolje, a i postane jako skup zbog papira.

  8. #8
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Idemo na Orasara, ali zna da idemo pa joj ne bih ubacila ulaznice za Nikolu ili Luciju, to mi je ono... varanje. Kad zna.
    JA i dalje kod poklona vjerujem u iznenadjenje :vjecno-mlada:
    Posljednje uređivanje od Elly : 15.11.2016. at 14:08

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Idemo na Orasara, ali zna da idemo pa joj ne bih ubacila ulaznice za Nikolu ili Luciju, to mi je ono... varanje. Kad zna.
    JA i dalje kod poklona vjerujem u iznenadjenje :vjecno-mlada:
    Pa uzmi joj nešto što voli... nakit/kozmetika/šminka...

    Mene, recimo, uvijek razvesele naušnice i to moji roditelji penzioneri znaju. Imam ih more i još uvijek mi ih je drago dobiti. Ništa skupo, samo nek je veselo i šareno. Prošli vikend sam bila kod njih i dobila još jedne.

  10. #10
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Nausnice ne nosi, nema probusene usi, niti ih planira busiti. ALI: klipse ZA NEPROBUSENE USI je tesko naci, pa ako znate gdje da ih trazim, javite, tome bi se veselila.

    Sminku ima sve potrebno - prije mjesec dana je za rodjendan isla sa frendicama u shopping i na rucak (roditelji su isto bili, ali smo se pravili da ih ne vidimo ), pa su opeljesile Sephoru i slicne ducane A fora mi je bilo to da su (bez nasih napomena) bile dovoljno razumne da si ono sto si nisu mogle priustiti u Sephori nasle u slicnom izdanju u H&M-u, svaka im cast.
    A ja joj pak ne volim kupovati novu sminku dok se "stara" ne potrosi ili joj ne prodje rok, jer ona sve to odmah otvori, i onda samo stoji i gomila se...
    Isto je i sa lakovima za nokte (koje voli, ali kako je svakodnevno na baletu koristi JAKO rijetko jer tamo ne smiju imati nalakirane nokte).

    E da, imam, mislim, na rezervi jedan lancic koji ce dobiti kao sitnicu za NG ili Befanu.

    BTW, ako kome treba ideja:
    (ja ih ne mogu iskoristiti nazalost jer ili vec ima, ili smo gledale zajedno - pa cu mozda koju od tih ideja nabaciti baki (ona joj uvijek kupuje dnevnike, blokove, rokovnike, ne stigne ih ni iskoristiti koliko ih ima)
    -u H&M-u sam vidjela privjesak za kljuceve na kojem su zakacena 3 lip glossa (i isti takav sa eyelinerom, maskarom i valjda olovkom ili tako necim), to je zgodno za ovu teen generaciju
    - narukvica sa dodacima sa bozicnim motivima (drvca, dedeki mrazovi i slicno - dodajes sam po zelji ili ih nabacis sve)
    - Terranova ima prekrasne pidjame sa mucastim sovama, za ove koji vole mekane poklone
    - NewYorker ima cool T-shirt sa Christmas to-do List aplikacijama, medjutim mi se kvaliteta ne cini bas super, iako je pamuk... Vise je onak zgodno za spavanje.

  11. #11
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je ovo genijalno: http://studentski.hr/vijesti/svijet/...oid-fotoaparat - dakle, polaroid fotić, i mislim da bi se moja cura oduševila.

    jedino što je jako skupo, i to ne sami aparat, nego o ti papirići kasnije, tako da nisam baš sigurna da ću joj to kupiti.
    moja je to žicala i žicala, i na kraju sam ga kupila, tu na forumu.
    I kaj. jednu jedinu fotku je napravila prvi dan i sada stoji doma

  12. #12
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    moj je sa 16 otkrio odjeću , pa sam konačno došla do toga da ne moram razbijat glavu što ćemo mu kupiti
    maloj smo već nabavili disko kuglu

    moram nikolu riješiti...

  13. #13
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Nausnice ne nosi, nema probusene usi, niti ih planira busiti. ALI: klipse ZA NEPROBUSENE USI je tesko naci, pa ako znate gdje da ih trazim, javite, tome bi se veselila.
    Mislim da sam u Argentumu vidjela i takve - gle ovo, to je samo primjer, prve koje sam nasla: http://www.argentum.hr/repos/article...n24702-001.jpg

    Osim toga, u većini shopping centara ima nakita, mislim da sam i u kvartovskom Kosmu vidjela klipse, ali mogu provjeriti. Ja imam probušene uši, pa ne gledam klipse.

    Inače, u Nautilusu ima i toga (preko puta Petrove crkve u Vlaškoj).
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 15.11.2016. at 14:50

  14. #14
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Ja za Nikolu svaku godinu punim čizmice isključivo slatkišima.
    Za pod bor sam već počela skupljati: slikovnice i knjige, odjeću, kozmetiku. Ostaju mi igračke za male, ispitati tajne želje velikih...

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    S obzirom da "imaju sve", ove godine sam im rekla da su napokon zreli za prave božićne poklone

    gaće, potkošulje i čarape !!!

    naravno da su bili "presretni", a najstarija je kolutajući očima nadodala: može i kakva pletena vesta s božićnim uzorkom, sobom ili sl.
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 15.11.2016. at 17:01

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Inače, Mullerov katalog s igračkama je najmlađoj omiljena literatura zadnjih dana

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    a najstarija je kolutajući očima nadodala: može i kakva pletena vesta s božićnim uzorkom, sobom ili sl.
    moja baš hoće tu ugly christmas sweater no ne za pod bor
    Pa ako si već našla šapni gdje
    Posljednje uređivanje od larmama : 15.11.2016. at 18:20

  18. #18
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Prosle godine je HM imao fora prigodne veste, ali su se brzo prodale

  19. #19
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    moja baš hoće tu ugly christmas sweater no ne za pod bor
    Pa ako si već našla šapni gdje
    moja kupila u subotu pletenu crnu hm na šljokičasti bor
    šljokice se mogu "preokrenuti"
    pa svjetle ili zeleno ili srebrno

    ima i bijela s natpisom Spavam cijeli dan, pa kad se šljokice okrenu bude Sanjkam se cijeli dan (naravno na engleskom)
    i još je crvena, zaboravila sam koja je slika

    je šljokičasto, kričavo, ali njoj se dopalo

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Hvala Alex , pogledat ćemo

  21. #21
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Ron Weasley sweater

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Sviđa joj se ta crna s borom/pizzom i siva s djedom mrazom. A odmah mi je i pustila pjesmu na koju ju je podsjetio natpis s te sive.

  23. #23
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    što ih ima na interpletu?
    ja nisam našla


    elly

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    što ih ima na interpletu?
    ja nisam našla


    elly
    ima

    http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0419507002.html
    http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0428993003.html

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    nešto sam zbrljala link

  26. #26
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nisi, dobar je i fora su majice, jedino što su to ženski brojevi - koliko je npr. velik XS, koliko su vaše cure visoke?

  27. #27

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Nisi, dobar je i fora su majice, jedino što su to ženski brojevi - koliko je npr. velik XS, koliko su vaše cure visoke?
    ma ovaj tablet me nekad ne sluša i kad kliknem na link koji sam stavla prikaže mi link na Hrvatsku stranicu
    Moja je visoka 157 cm .

    A jako joj se sviđaju i motivi na muškim vestama, samo još nije u fazi da joj je svejedno jel na muškom ili ženskom odjelu kupljeno
    Posljednje uređivanje od larmama : 15.11.2016. at 20:52

  29. #29
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa i moja je sigurno već toliko visoka! Ali joj je u H&M-u i na dječjem dosta toga široko, tj. široki su joj ti izrezi oko vrata. A baš su mi super ove majice, baš ću ih pogledati u dućanu.

  30. #30
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    moja je visoka oko 172-173 cm i uzele smo M

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    mojoj je nekad xs dobro, nekad preveliko,

  32. #32

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Ne bih ni znala za ove moderne verzije da nisam spomenula ...
    Baš su dobre. Mogla bih to za Nikolu... ali onda moram i ostalima nešto tako smisliti... dečko ima jednu crnu majicu od prošle godine iz C&A s Djedom Mrazom i neki natpis YO! .. navodno ih ima i ove godine...

    Moja je isto 170 /13 god. Potreban je M

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    moja je visoka oko 172-173 cm i uzele smo M
    Wooow

    ok, znam da ima i na koga, ali svejedno, wooow!

  34. #34
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Meni je ove godine lako, decki su rekli da ne zele nista, tj zele lovu. Tako da ce svaki dobiti slatku sitnicu i novce.

  35. #35
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Nisi, dobar je i fora su majice, jedino što su to ženski brojevi - koliko je npr. velik XS, koliko su vaše cure visoke?
    Moja je preko 170 cm, prestala sam ju mjeriti

    Ali je i dosta mrsava, ima mislim 52 kg, pa joj i XS bude dobar.
    U nedjelju smo bile u shoppingu, sve joj je okracalo, pa smo bas pricale o tome kako velicina ovisi i o brandovima, ne samo o modelima.

    Npr. H&M: moze djecji 170 cm, moze odrasli XS-S;
    NewYorker: moze XS-S, ali npr. crvenu flanel-kosulju koja je sad ovdje ultra-popularna je izabrala M jer je rekla da se takve nose sire;
    Terranova: uzela je duksu cak velicine L, jer: S-je bila skroz uz tijelo, a takve vec ima; M-nije bila puno sira od S; L-jer je siroka, dugacka i komotna, a po njenim rijecima 'dukse moraju takve biti, one su comfort clothes' i htjela je siroku.
    Znaci u Terranovi im mozete gledati bas sve velicine, pa ce ovisiti o odjevnom predmetu kojeg odaberete.
    Benetton/Sisley: djecji 170 cm ili zenski XS-S, ali joj zenske hlace zbog duzine uzimam talijanski 40-42. Inace su joj kratke.
    Original Marines je prerasla djecji, a zenski XS-S joj je jako sirok, pa ga u ovoj dobi zaobilazimo.
    Desigual: M
    GAP: 14 godina ili odrasli XS-S
    itd.

  36. #36
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Wooow

    ok, znam da ima i na koga, ali svejedno, wooow!


    to je za moje kriterije nisko

  37. #37
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ovak, moja nije ni 170 ali već dugo, mislim iz svog nekog principa, ne želi ništa sa dječjeg odjela.

    Moji će dobiti majice i veš. Eventualno isto malo gotovine, da im se nađe

  38. #38
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    I za moje isto. Moj sin sad ima 175 i još mi je mali.
    Ove veste su odlične, odlične! Ja ću jednu sebi kupiti.

  39. #39
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Moj je zazelio rekete za pingpong i utege. I igricu za ps4. Za to cemo vidjet,a zaostalo sam ionako navikla da poklone kupujem u sportskim ducanima

  40. #40
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Znate li mozda kad izlazi DVD Fantastic Beasts and where to find them?

  41. #41
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Tek u ožujku.

  42. #42
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ja sam svoje rjesila u velikoj vecini. Pitala sam ih sto zele i svi od reda su rekli Nista!!
    OK, bas super

  43. #43
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Tek u ožujku.
    (valjda ce onda biti za Uskrs - odusevljena je filmom)

    Ja osim Nikole i Lucije nemam nista rijeeno.

  44. #44
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Ove godine je dobio putovanje između Božića i NG, a pod borom će se naći valjda neka majica (uvijek treba) i/ili slušalice za komp jer su mu se raspale, a istovremeno ubijem dvije muhe jednim udarcem jer ih koristi i MM .

    Za Nikolu tradicionalno slatkiši, ove godine nema knjige kao što običavam jer nije mogao dočekati da pročita knjige nakon Interlibera i ništa nisam uspjela sakriti .

    Trudim se što više dematerijalizirati blagdane :D.

  45. #45
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Baš intenzivno razmišljam o toj de-materijalizaciji ovih dana, a pomalo i o dezintegragraciji... Za Nikolu će dobiti slatkiše jer ih ionako više uopće ne kupujem. Za Božić nešto minimalno. Jednostavno im ništa ne treba.

  46. #46
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Baš intenzivno razmišljam o toj de-materijalizaciji ovih dana, a pomalo i o dezintegragraciji... Za Nikolu će dobiti slatkiše jer ih ionako više uopće ne kupujem. Za Božić nešto minimalno. Jednostavno im ništa ne treba.
    x

  47. #47
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ja sam kupila veš i majice - oanak da ipak nekaj bude, jer majice im se istroše. I još ću ubaciti par slatkiša. I to bi bilo to.
    Možda i nekaj od kozmetike ubacim - to sam već pisala da nemilice troše

  48. #48
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja volim materijalizirane praznike, pa ako netko ima kakve ideje neka slobodno napiše, jer sam ja isto bez ideja (osim skupog polaroida)

  49. #49

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja volim materijalizirane praznike, pa ako netko ima kakve ideje neka slobodno napiše, jer sam ja isto bez ideja (osim skupog polaroida)
    Ovaj put sam ukrala tvoju ideju od pred neku godinu, pa sam mu kupila onaj mekani kućni ogrtač u H&M-u. Mislim da bi to mogao biti pun pogodak budući da stalno jamra da mu je hladno i po doma se zamata u dekicu povrh odjeće.
    Dobit će još možda neku knjigu (ne znam još koju, ali ovo bi moglo i drugima biti zanimljivo), za Nikolu već godinama dobije neki CD s rijetko izvođenim skladbama (naručim s Amazona jer kod nas je izbor klasike nikakav).
    Uglavnom, nije baš nešto maštovito, on i sam kaže da ne zna što bi, ali istovremeno je veliko dijete koje voli dobiti zapakirani poklon, pa ćemo naći neki kompromis.

  50. #50
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa to, i Lea voli dobiti poklon. Mekani ogrtač (drugi po redu, jer je stari prerasla) je dobila čini mi se lani + mekane debele čarape jer samo to voli nositi po kući, tako da je to uvijek dobar poklon.

    Knjigu ću joj dati za NG, i to ću joj ili kupiti nešto za crtanje, ili ću joj naručiti Winnie Pooh na engleskom s Amazona (onaj drugi dio gdje se pojavi tigar kojeg kod nas nikad nisu preveli)

    Ali treba mi nešto 'glavno" za pod bor. (plus što kod MM-a ima proslava sa DM-om za djecu, za što dobijemo bon pa ako ide na to onda i tu treba nešto kupiti)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •