Stranica 116 od 143 PrviPrvi ... 1666106114115116117118126 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,751 do 5,800 od 7104

Tema: Vježbačice i trkačice 2017.

  1. #5751
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    magriz, tebi bas zavidim na plivanju. ja bih tako htjela nauciti pravilno plivati, a sram me u ovim godinama uciti (zato mi sva djeca moraju trenirati plivanje, lol)
    sta te ima bit sram, ja sam plivala u osnovnoj, srednjoj, na faksu. i dan danas me trener korigira, tako da iako plivam, reklo bi se, jako pravilno, ima prostora za ispravljanje
    a kad smo već kod plivanja, jutros polsatnih kilometar i 300 čiste tehnike


    jučer sam si uzela rest. bolila me glava i umorilo me sve. zato danas udarno, nastavljam s tati, a i dobila sam mjesečni trening za trčanje, i obavezu raportiranja, tako da... bolje mi je da krenem

    svim vrijednicama bravo! a pogotovo summer

    i još za kraj, da ponovimo - hahlići su iznad rijeke. nisu u istri

  2. #5752
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Nema kod Magriz labavoMa nema kod nikog od vas labavo. Bit će čvrstih guza na plaži.
    Ja sam se totalno ulijenila, a nastavila jesti ko kad sam turbo - i odmah se vidi trbuh. Od danas izbacila pekarske proizvode.
    Išla sam jutros trčati (btw. Ivana danas na programu 6x400 intervali na 4:45, između 1 minuta pauze, a u subotu dužina 1 sat i dvadeset minuta na 5:45) i jaako sam bila spora no bilo mi je jako lijepo i napunilo me energijom.

  3. #5753
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    zhang, thnx, BR je svakako u planu, jako ga volim
    al znam da to ne mogu odmah
    PiYo imam, htjela sam ga proslo ljeto raditi, jer je kao laksi za vrucine
    al bilo mi malo dosadnjikavo, nije poslije kapalo s mene pa mi se cinilo da nisam nista napravila, lol
    brzo sam odustala
    al sad ce mi i to biti izazov
    misilm da cu kombinirati to i ono od eryngium, zbog dijastaze
    a onda u zimu BR
    negdje u medjuvremenu valjda i trckarati, jer moram, imam sat, lol

    magriz, ma kako me ne bi bilo sram...moje kceri od 8 i 6 godina plivaju bolje od mene (3. i 1. godina skole plivanja)
    ja onako, plivam ko baba, ostalo izgledam ko debil
    a znaju nas skoro svi treneri i hrpa ekipe tamo, jer i muz pliva
    cak je i mm pitao svoju trenericu da me uzme, al fakat me sram
    i tak, i dalje sam baba

    ivana, a tak ce valjda i biti, odvojeno za pocetak
    al meni ljepse s njim...

  4. #5754
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ginger nis ti ne vjerujem. ali sam duboko uvjerena da je to sve u glavi. ja uvijek misli. da svi u teretani zure u mene i misle - vidi ova debela na deadliftu

  5. #5755
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    magriz lol na deadlift
    al ozbiljno, ja ti plivam samo prsno
    i ne bas najbolje
    kraul se utapam
    a kceri se vec dugo druze s bazenom, jos i prije ovih treninga su isle na one za vrticarce
    plus, ova od 6 je ista tata, a on je sportski tip, njima sve ide
    ja sam kauc tip
    da nisam njega upoznala, sad bih lezela na kaucu sa kokicama i kojih 150 kila...
    plus, stvarno sam nespretna i nekoordinirana pa meni za sve treba puuuno truda
    i priznajem, uvijek zavidno gledam zene koje dobro plivaju

  6. #5756
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Ginger, sestro po plivanju

    M, na deadlift

    Ja prijavljujem zavrsen izazov! Guzica me boli, noge me zatezu i tak..bilo je ovo divnih 6 dana.
    Sad rest a za vikend planina.

  7. #5757
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ginger, ja nisam nikad naucila kraul plivati jerbo se momentalno krenem zagrcavat, imam neku losu uspomenu iz djetinstva koja ukljucuje rijeku, camac i moje bratice, sve redom starije od mene... I sram me je pitati negdje da me uce plivat...

  8. #5758
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Ginger ako ti je baš želja naučit pravilno plivati, sta te ima biti sramota. Samo naprijed

    Danas me dodatno boli i guzica, tako da nemam pojma kako vježbat. A moram jer sutra neću imati kad.

  9. #5759
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    rahela, jesi odradila onu početnu yogu do kraja? Ja zapela na 15.danu.
    Drago mi je za sat, da ti se sviđa. Meni je malo tužno bilo jutros trčati bez njega....
    mogla sam ti ga i ostavit dok ne kupiš novi, sad je meni krivo, jer mi nije uopće palo na pamet...

    jesam, onu prvu yogu sam odradila cijelu i super mi je bila

    i sad ova Revolution mi je isto izvrsna


    on topic, odradih zwow 36 i Revolution yogu day 6

  10. #5760
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Rahela super za sat! Jesi ga isprobala vec?

    Magriz
    Ja se slazem da su ti problemi u nasoj glavi, imam istih

    Ginger sta te ima bit sram, ako zelis naucit plivat nemoj da te taj sram sputava!

    Ja ne volim plivat plivam babski do bova i nazad (zapravo vise ronim )

    Bravo za sve upale! Ja sam malo vjezbala upper pituravanjem
    Sad pauza pa imam jos!

  11. #5761
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    haha, ima nas jos
    marta, pa da, nije bas ugodno u ovim godinama uciti plivati...ajd da je privatni bazen, bez ikog drugog, al ovako...stvarno bruka
    j-la ne mogu...evo marta kuzi...

    bravo cure, vrijedne ste!

  12. #5762
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    mb ne voli plivati

  13. #5763
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Ginger nemoj da ja dodjem i gurnem te u taj bazen i jos natjeram da plivas.
    Uzmi ozbiljnog covjeka a ne da ti ludjakinja dodje pa da pod prisliom pocnes.
    Imas sve. Sram pstavi po strani. A sta ti se moze dogoditi strasno, sem da zatrudnis. Al to si vec s trcanjem odradila. Osim hmmmm osim da ne stignu blizanci.
    Al tad ces dobiti multisport sat

  14. #5764
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Spajka

  15. #5765
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno



  16. #5766
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    sad ne znam cega me vise strah

  17. #5767
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Mene bi spajke bilo najvise strah, a ti vidi

    Jutros odradjen zadnji dan izazova. Sad rest do subote.
    Tigric, jesi i ti sve rijesila?

    I jos samo da kazem da mi je drao da smo usle zajedno u to, nekako je fora kad imas dobru ekipu
    Posljednje uređivanje od zhang : 17.05.2017. at 21:47

  18. #5768
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Zhang, bravo za zavrsetak!
    I ja cekam da se tigric javi.

    Spajka,

  19. #5769
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Spajka ludo

  20. #5770
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Danas neki totol Body od Tati. One koje rade s njom možda se sjete tog njenog prvog intervalnog, kaže za početnike.
    7 vježbi, 20 sec rada, 10 sec odmora (da upišeš broj ponavljanja), i tako 6 puta. S tim da je nakon prve 3 mala pauza. Malo je meni tih 10 sec, dok ja upišem pa dok vidim sta mi je sljedeće, pa dok se nastimam ode vrijeme. Bit će lakše kad naučim radit s njom.
    Kaže Tati za početnike. I jest, nisu vježbe teške, al svejedno je kapalo s mene. Ne sjećam se da sam radila neki program koji me ovoliko oznojio. Jest 22 minute Hard Corp, ali ne ovoliko.
    Najteža mi je bila neki most. Nije to toliko ni zahtjevno za izvest već sam ja smotana i nisam znala gdje s nogama. Bez obzira što sam 10 puta gledala.

    Sutra si predviđam upalu ramena i nastavak ovih nožnih i guznih .

    Da se i požalim, užasno se loše hranim. Opet sam počela grickat sve sto stignem umjesto pravog obroka kad sam gladna. Kako sad radim pola sata duže, nikako se organizovat. Eto mala promjena mi sve pokvari.

  21. #5771
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    jedan dan resta i spavanje cuda cine. pa da ne bude samo jutarnje plivanja (sto i nije nesto zahtjevno), ja otrcala sa psetom i odradila 2/3 dana 3 tatinog izazova. malo mi se noge tresu ali veseli covjeka

  22. #5772
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    spajka
    ja se tebe bojim :D

  23. #5773
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Magriz, na noge i Spajku umirem

  24. #5774
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Majkemi ja pomislila sva sreca da nisam u Zg.

  25. #5775
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    marta, sva sreca pa nisam ni ja

    ajme magriz, sve to u jednom danu!
    j-la probaj se prek vikenda dovesti u red i redovno jesti, spremi nesto za ponedjeljak i malo planiraj
    bravo cure za Tatin izazov, stvarno je super!

  26. #5776
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Ja-la, mozes prije samog treninga napraviti po 1-2 ponavljanja svake vjezbe koja ide u trening. Tako ce ti biti lakse u samom treningu, a i fino doatno zagrijes te misice.

    Sto se tice grickanja i hrane, ja sam skuzila da grickam kad se ne najedem dovoljno za obrok. Ako se dobro najedem, onda mi je lakse ne grickati izmedju. Kada imam puno malih obroka, onda sm cijelo vrijeme.gladna jer nikako da se bas najedem..

    Sto se tice pripreme, treba malo organizacije. Recimo, za sprecavanje tih snackova, kuhana jaja su mi cudo.
    Skuhas ih jedan dan npr 5 i svaki da si spremis jaje za ponijeti na posao, uz to paradajz i snitica kruha. I fino se najedes pa ne grickas.
    Sta jos mi pomaze: mariniram i ispecem svinjsku lopaticu (to recimo za vikend jer ju pecem na cca 120 supnjeva 4-5 sati), kada se ohladi natrgam na komadice, drzim u frizideru i svako jutro si s time pripremim tortilju; na tavici ju lagano ugrijem da ne puca kad ju.motam, zlica ajvara, meso, malo ribanoh sira, zamotam tortilju kao pismo i zapecem s donje strane, 3 min posla...

    Zapravo, mislim da se znas, samo se trebas ponovo fokusirati..par dana nece nista znacajno napraviti, steta bi bilo da taj dio zbrljas kad vec divno treniras.
    I da, ako si možda gladnija nego inace, od kad vjezbas s tati, pojacaj kcal za nekih 100-120 (to ti je tamn to kuhano jaje, paradajz i pola snite kruha)
    Posljednje uređivanje od zhang : 18.05.2017. at 06:08

  27. #5777
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    Netko me je trazio?! Jucer sam odradila svoj task nedgje iz 23h tako da sam se otusirala i ravno odletila u krevet jer se svako jutro sve teze i teze ustajem. Tako da izazov odradjen! Nije mi bilo tezak osim treceg dijela gdje se onaj moj luk smanjivao i smanjivao svaku rundu.mislim da je to od 6 pa na dalje bio vise kao obican skok...ali sve se broji.jel tako?
    I meni je drago da smo nas je bilo vise u tome,puno to djeluje na motivaciju. Ono, ni ne padne mi na pamet da odustanem jer to se kakti mora.
    E a sad dalje...ja mislim da mi malo vise cardia ne gine jer moram smrsaviti par kilica, jedno dvije-tri bi bilo idealno. A nikako nejde dolje i jako je frustrirajuce.pogotovo jer vjezbam maltene svakodnevno i osim povremenih izleta jedem uredno.evo moj meni jucer. 2 Proteinske palacinke sa djemom za dijabeticare. Rucka je bilo bijnelo meso sa rizom i graskom i za veceru opet bijelo meso sa blansiranim spinatom i jedna zl.neke tjestetnine (al doslovno)kaj je klincima ostala od vecere. Izmedju nisam apsolutno nis grickala osim popila par kava. A ja sve veca i veca. A sve mi traperice tijesne. Povgotovo u listovima. Skinny trapke me sve zatezu nakon par sati jedva cekan da ih skinem.Vjerujem da sam i ojacala malo pa je i zato ali nije mi to drago. Anyway,htjela bi tanje noge. (a ne planiram pocet trcati uskoro) tako da su prijedlozi dobrodosli..ako odem na keto dijetu budem preumorna za vjezbanje pogotovo jer ionako premalo spavam tako da mi to nije bas neka sretna opcija.planiram preskakatti vijacu uz svaki trening pa cemo vidjeti.

  28. #5778
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ajme kako smo razlicite ja ne mogu zamislit da ujutro jedem svinjsku lopaticu i ajvar u tortilji..Slazem se sa zhang steta pokvarit rezultata tako dobrog vjezbanja zbog losije prehrane.
    Svatko treba naci model za.sebe.Meni recimo odgovara vise manjih obroka jer kad si bas napunim zeludac, tijelo me trazi i dalje sve vise i vise hrane.
    nisam 100 god pojela kuhano jaje, bas bi si ga mogla sad skuhat pa sa svjezim sirom smazat.

    tigric vjerujem da ces tijekom dana puno savjeta sto i kako za mrsavljenje.Za tanje noge ti je odlicno plivanje.Bas lijepo oblikuje noge.
    a sigurna sam da ce ti drugi stavit i neke linkove . Sretno i da odu te 2-3 kg cim prije!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 18.05.2017. at 07:17

  29. #5779
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    thanks lili...ali meni treba nešto u kućnoj izvedbi!

  30. #5780
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ajme tigric potpuni te razumijem za listove. gotovo sve hlace koje prpbam u ducanu su mi uske na listovima a presiroke u bedrama i guzici. a nemam neproporcionalne noge. tako da mozda i nije do nogu, nego do modela :D

  31. #5781
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    imaš pravo, ta vražja današnja moda...

  32. #5782
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ma to su misici cure (vako se ja tjesim )

    Ok jucer upper pituravanjem a poslin sam jedva oprala valjke koliko su me ledja bolila. Danas cu morat nekako iskemijat vjezbanje :/

    J-la i kod mene ista situacija
    Kad san u guzvi neman ni vremena ni volje planirat obroke :/
    Kasno legnem, dizem se u 6:45 odvest muza na posal, nazad sam u 7:05 a u 7:45 moram izac iz kuce. U tih 40 min pijem kavu i nasminkam se

    Magriz bravo za trcanje, plivanje i izazov! Svaka cast sta sve stignes

  33. #5783
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ja ću sad reći nešto možda nepopularno
    ali, ako netko redovito puno vježba i zdravo se hrani, ali i dalje želi biti dva kila mršaviji, nije li to trenutak i za malo preispitat svoje kriterije i zamišljenu sliku idealnog izgleda?

    Ja sam i za vježbanje i za paženje na prehranu, ali ne treba zaboravit na činjenicu da smo mi isto svi malo ispranog mozga što se idealne težine tiče
    Da smo okruženi fotošopiranim ženama i svjesno ili nesvjesno ih držimo u glavi, zanemarujući činjenicu da većina žena ipak tako ne izgleda, i što idemo starije da je ipak normalno da postajemo punije, i da se to nije baš tako obavezno da se skine.
    Ko da svi zamišljamo sa 50 godina da izgledamo ko Nicole Kidman, a ne daj bože ko naša vlastita mater

  34. #5784
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj kjb prvotno napisa Vidi poruku
    Nema kod Magriz labavoMa nema kod nikog od vas labavo.
    Imaš i pjesmu nema labavo
    Spot je snimljen u teretani

    Jučer 3*15 iskoraci s utezima od 4 kg (do sada sam doma radila s 2kg), swing, sumo čučanj, trbušnjaci i malo hodanja/trčanja.
    Danas sam se nabrusila otići dogovoriti malo ozbiljniji rad ili ću se vratit intenzivnijem kućnom vježbanju, malo su me ovi izleti u teretanu natjerali da se ponovo pokrenem.
    Inače, pridružujem se ekipi loših plivača, samo što ja kako god da je volim plivat.

  35. #5785
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Tang ja te jako jako volim

  36. #5786
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    tang je mudra

  37. #5787
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    tang, sve je to jasno..iako i u mene ima i ovog ispranog dijela mozgića onaj drugi je ljut na činjenicu da su meni sve hlače koje sam prošlo ljeto nosila ili su mi čak bile malo i veće sad tijesen. tijesne na granici da ih teško zakopčam i da me žuljaju. i to mi je jedini kriterij. nemam pojma koliko kila imam jer nemam vagu i odjeća je uglavnom moj jedini kriterij. Prošle godine sam nosila 36, ove 38.
    da se razumijemo ja jesam sebi fit (to sad zvuči umišljeno ali bilo bi glupo reći da netko nije ako vježba redovito dvije godine) ali valjda se opet oni mali izleti se na mene vrlo lako prilijepe. ili bi trebala pojačati treninge, neznam...
    sve u svemu ja hoću svoje lijepe noge. i govorim to dok jedem kiflicu sa šunkom i sirom..(koje je moj mm jučer u ponoć pekao i griješila bi dušu ako nebi pojela koju).
    kaj si ono rekla , da se preispitam malo,ha?

  38. #5788
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ma kužim te, i ja sam u nekom momentu kad pokušavam prelomit i kupit ljetne hlače broj veće nekoliko komada, jer u svima koje imam prelijeva mi se muffin top, a kad obučem npr kupaći, onda ne bih rekla da imam baš strašan stomak
    pa već dvije godine kao želim smršavit da stanem u te hlače.
    i nedavno me netko podsjetio kako sam govorila u 4. srednje kad je pola cura iz razreda bilo na dijeti da budu lijepe u haljini za maturalnu, a ja sam rekla da neću sebe prilagođavat haljini nego kupit haljinu koja je prilagođena meni. s 18 sam bila razumnija..

    ako ti je gušt ili ti nije mrsko pojačat vijaču, ja svakako kažem go for it, to je super. ako urodi plodom, odlično, ali možda ni to ne urodi koliko bi htjela..

    i slažem se da bi griješila dušu da ne pojedeš koju muževu kiflicu

  39. #5789
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Zeno bozija nosis 36-38. Ajd se malo skuliraj i dizi muza u nebesa jer pravi kiflice.
    Mogu i tebe u bazen s ginger al ona ce plivat. Za tebe cemo poseban program.

  40. #5790
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj kjb prvotno napisa Vidi poruku
    Išla sam jutros trčati (btw. Ivana danas na programu 6x400 intervali na 4:45, između 1 minuta pauze, a u subotu dužina 1 sat i dvadeset minuta na 5:45) i jaako sam bila spora no bilo mi je jako lijepo i napunilo me energijom.
    Hvala draga!
    Jutros su bili nekakvi intervali ili više fartlek, 500m brze 500 sporije, ukupno 10 km, 5:35.

    Tang, pametno zboriš. Slažem se apsolutno ali i sama sam konstantno u fazi da želim par kg manje tako da kužim tigrić i tebe. Nema nam pomoći!

    Ne znam više o čemu sve je bilo riječi ali bravo za sve odrađeno, završene izazove, etc.

  41. #5791
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    spajka

    e, kad smo kod kila...meni ostalo 9 viska (od 18 dobivenih)
    a na dijetu ne zelim nikad, a pogotovo sad
    mislim, stvarno ne mogu...tako da, bit ce izazov skinuti to
    jedino sto sam ogranicila ili izbacila su prekomjerni slatkisi i sokovi
    al to ne smatram dijetom, pojedem slatko ako mi se jede, a sokove ionako prije nisam pila
    s druge strane, neposredno prije i za vrijeme ambrozije ionako moram paziti kakve uh unosim (iskljucivo slozene) i prehrana mi je ogranicena vrstom namirnica tako da ce tu nesto otici sigurno
    a morat cu se drzati toga, jer mi uz dojenje tak male bebe doktorica ne da nikakve lijekove...

  42. #5792
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    ma nije vel.38 problem nego kako sam narasla za broj a aktivna..
    biće zbog mišića naravno,jelte
    spajalica, trebalo bi me po posebnom programu, znam, ali djabe ...
    a mm neka samo peče, ništa od nebesa. ima dovoljno minusa.
    ajme, danas zvučim ko neki freak, ničim zadovoljna..

  43. #5793
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    ginger,i mene čeka ambrozija...nakon 4 godine bez lijekova (trudnoće i dojenje) nekako sam ih se odučila piti..ja bi ih i sad trebala uzimati jer imam alergijski rinitis cijelu godinu(šta od kućnih alergena, šta od vanjskih)ali uporno odbijam i hodam svijetom non stop sa rukama po nosu. divota me za viditi.
    ali nisam znala za ovu poveznicu uh-alergije-ambrozija. aj pojasni.

  44. #5794
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Tang mudro zbori, ali razumijem i Tigrić. Trudiš se raditi najbolje a rezultati izostanu, užasno deprimirajuće.

    O mojoj prehrani ću poslije. Ne mogu reći da mi je frka na poslu, ali imam nekog posla viška. Što bi se reklo u normi sam , pa ne mogu sad više pisat.

    Tigrić je l ti cijelu godinu zaštopan nos?

    Ginger otići će to tebi brzo, mislim da si takav tip. A ne ko Spajka i ja, pa natučemo više kila poslije trudnoće nego u trudnoći .

  45. #5795
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    tigric, ne pomaze to svima
    al meni dosta ublazi simptome
    izbacim bijelo brasno i opcenito psenicu, sav preradjeni secer - znaci unosim samo ono sto ima inace i hrani-vocu, povrcu...
    i izbacim mlijeko
    uzimam preparate kalcija i c vitamin
    stvarno mi olaksa

  46. #5796
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Pozdrav!
    Dok sam prošla sve zaostatke od wingsa na ovamo došla mi i prošla želja za trčanjem. Pa mi se pojavila ideja o plivanju al sam se sjetila da plivam malo bolje nego utopljenik i tako ostajem tu di jesam.
    Počela sam ubacivati pozdrav suncu svaki drugi dan pa možda da probam Adrianne yogu. Jel revolution previše za početak povratka yogi? Koji ide prije toga?
    Ginger, možes krenuti s onim kratkim vježbama za core. Da malo pokrpaš dijastazu a onda kad vidiš da ide, probaj one kompletne treninge od cca 30ak minuta. Tako sam ja.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  47. #5797
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Tang mudro zbori, ali razumijem i Tigrić. Trudiš se raditi najbolje a rezultati izostanu, užasno deprimirajuće.
    ali rezultati ne izostanu
    ako si ti fizički aktivna i hraniš se zdravo i živiš zdravo, onda to kako tvoje tijelo izgleda je to kako ono izgleda kad mu je dobro
    nije tijelo krivo što smo mi zamislili da treba izgledat ovako ili onako, pod utjecajem mode
    ono nema ništa s tim što smo mi zamislili da zdravo žensko tijelo ne smije imat sala na trbuhu

  48. #5798
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    j-la, nije mi zaštopan nego me svrbi stalno, onda kopam i češem, pa od brljanja dobijem kakav prišt u nosu pa to raskopam pa još više svrbi pa ujutro kad se probudim suhog zakorenog nosa sve počupam van i dlake i šmrklje i kraste pa iovo nanovo...stalna borba...fiziološka i te fore ništa ne pomažu...jedino tablete. a njih ne volim.
    tako ako me ikad sretnete, ja nisam nepristojna, ja samo imam alergiju

  49. #5799
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    tang, nemoj me više bedirati...sad više nisam razočarana samo kako imam dvije kile viška nego kako sam i površna i loše slike o sebi
    just kidding naravno!
    neka mene samo za vijačom, niš mi nebu bilo.

  50. #5800
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    tigric, spajka

    ja sam jucer totalno restala
    ako se restom moze nazvati rad do 19h :/
    ali poslije ruckovecere nisam imala snage niti za taj piyo, nego sam si odlucila skroz ugoditi, i izvadila sladoled uz seriju
    kasnije me stomak bolio, tako da toliko o ugodi
    ali sam legla na vrijeme i konacno se malo naspavala, zadnjih par dana sam opet upala u ritam 5-6 sati na noc, sto mi vise nikako ne odgovara

    danas nastavljam s piyo i ubacit cu mobility iz black fire, nekako osjecam da mi treba
    bas mi nedostaje i zestoki trening, sva sam ljubomorna na vase znojenje i bolove (ni ovo nisam mislila da cu ikad napisat )

    ni ja ne volim plivati u stilu ajde sad kreni i plivaj x metara
    ja se u moru brckam, glupiram, ronim, skacem, igram picigin, plivam - ali ne u smislu udaljenosti/brzine
    uh, jedva cekam plazu, jos malo pa cemo poceti

    e da, meni sad bez vjezbanja nisu problem kg
    ali mi fali strasno taj osjecaj da sam fit i ta energija
    Posljednje uređivanje od summer : 18.05.2017. at 12:33

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •