Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Brijuni

  1. #1
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno Brijuni

    Razmišljamo o vikend putovanju u Istru...pa bismo i do Brijuna. Gledam sad na njihovim stranicama i ture s vodičem su popunjene na te datume. Piše da se može ići u vlastitom aranžmanu, da se mora kupiti ulaznica za brod ali me baca na webu stalno na tu turističku turu.
    Cure koje ste tamo znate li kako to ide?

  2. #2
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Gle, ovdje piše:
    https://www.np-brijuni.hr/hr/planira...plovidbeni-red

    Ne može se kupiti samo ulaznica za brod već i za NP u paketu, ali valjda nije obavezno da bude tura s vodičem. Probaj nazvati, ja sam ih svako malo zvala kad smo obiteljski planirali (još nismo otišli ) ali bila sam na Brijunima poslovno dvaput po tjedan dana i pamtim to mjesto kao stvarno nešto što vrijedi vidjeti. Ja sam tamo bila gost hotela pa onda možeš brodom ići tamo-amo puno puta. Čak smo imali i avanturu povratka gliserom po popularnoj cijeni na Veliki Brijun kad smo zakasnili na zadnji brod.

  3. #3
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Ne, nije obavezno da bude tura s vodičem. Mi smo uvijek kupovali ulaznicu u njihovom uredu u Fažani. S tom ulaznicom smo išli i na brod. Tamo smo uvijek razgledavali kako je nama odgovaralo jer smo bili s malim djetetom pa nam te ture s vodičem nisu odgovarale.

  4. #4
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    mi smo bili na vikendu na brijunima prije par godina , doduše, nismo uzimali nikakve ture s vodičem, bili smo smješteni tamo u hotelu i obilazili u svom aranžmanu otok kako smo htjeli

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Ja kad sam bila prije koju godinu, morao si kupiti kartu za brod i park, i to je uključivalo vožnju brodom,vlakićem i vodiča 1 sat. Nisi mogao doći i kupiti kartu samo za brod i park u vrijeme koje želiš,nego kad ima mjesta.

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Ali di se mogao vratiti s više brodova nazad termina

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Da, povratak je po izboru (ima red vožnje, u svibnju nije bilo jako često), ali odlazak na otok je nekoliko dana unaprijed karta rezervirana za točno određeno vrijeme.

  8. #8
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Zbunilo me jer na stranicama piše da se može ići u individualnom aranžmanu ali link baca na vođenu turu za koju nema mjesta. Očito se onda ne može.

  9. #9
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Smisao je da ima mjesta na brodu u određenom terminu. Znači, kupuješ karte za brod za neki termin, i tu se može dogoditi da nema mjesta.
    Ja mislim da to onda odmah znači da je to vođena tura, u kojoj ti naravno ne moraš sudjelovati.

  10. #10
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Zbunilo me jer na stranicama piše da se može ići u individualnom aranžmanu ali link baca na vođenu turu za koju nema mjesta. Očito se onda ne može.
    No ne prisile te da budeš u grupi. Kad se iskrcate s broda, možete kuda hoćete. No, u vlakiću se vozite, i zvučnici imaju priču šteta bi bilo to propustiti. U muzeju smo same lunjale, oko limuzine, po zoološkom isto, ali moraš na vrijeme nazad na vlakić inače je predaleko hodati do broda. Još malo vodič priča u crkvi i to jako zanimljivo i onda imate slobodno. Stvarno možete kuda hoćete. Mene naročiti zanima flora i razgledavala sam biljke koliko sam htjela. Doduše, mi smo bile prije korone. Ne znam da li je isto.
    Bitno je stići nazad na svoj brod.

  11. #11
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Svakako posjetite močvaru i maslinu,naravno i papagaja

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mi smo jedne godine do iznemoglosti tražili paunovo pero Sva sreća pa smo ga našli prije zadnjeg broda
    Posljednje uređivanje od larmama : 22.05.2020. at 21:24

  13. #13
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,308

    Početno

    Pisala sam vec na Rodama mislim na temi izleta...mi smo išli preko ove ponude Depadansa Neptun: https://www.ponudadana.hr/putovanja/...350-kn-49752_1

    Iznenadili smo se ponudom i uslugom hotela tj.depadanse, zaslužuju i veću zvjezdicu. Nadoplatili smo još cca 300kn za djecu, piše što je sve u cijeni. Iznajmili elektr.autic na cijeli dan i to nam je bio pun pogodak, obišli skrivene kutke Brijuna, šumarke, nailazili na životinje, obišli i sve punktove na karti koju smo tražili na recepciji. Jedan od boljih izleta i djeca su oduševljena bila još i danas prepričavaju dogodovštine. Znam da ovw ture s vodičima su striktno po njihovom naravnom programu jer smo ih vidjeli...išli vlakićem do npr.slonice stali 5min i dalje...mi smo imali tu komociju rasporeda vremena kako smo sami htjeli, obilazili sve po našoj volji i nismo fulali. Svakako preporučamo!

  14. #14
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,308

    Početno

    I slonicu i botanički vrt i rimske ostatke, muzej Tita, park dinosaura i mini zoloski ili safari kako vec se zove... hehe ima svasta...
    Posljednje uređivanje od mašnica : 22.05.2020. at 23:04

  15. #15

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    I mi razmisljamo poci na Brijune krajem lipnja, odnosno smjestili bi se negdje u Istri pa na jednodnevni izlet
    Mitovski jesi pronasla gdje se kupuju ulaznice online? Meni na njihovoj stranici takodjer izbacuje samo turu, cijena za 2+2 je 700kn...

  16. #16
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    To su ulaznice

  17. #17
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    I mi razmisljamo poci na Brijune krajem lipnja, odnosno smjestili bi se negdje u Istri pa na jednodnevni izlet
    Mitovski jesi pronasla gdje se kupuju ulaznice online? Meni na njihovoj stranici takodjer izbacuje samo turu, cijena za 2+2 je 700kn...
    Da, to sam jedino našla. Izgleda da su to ulaznice i to plaćaš a ti ne moraš onda s vodičem nego samostalno.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Ok hvala vam

  19. #19
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    je skupo je

  20. #20
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Bio ko skoro ili planira?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •