Stranica 17 od 122 PrviPrvi ... 715161718192767117 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 801 do 850 od 6081

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #801

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Evo obavila i ja papirologiju u Mk i čekam let. Ubili su me malo u pojam jer na pregledu nisam imala nijedan folikul na desnom jajniku, a samo jedan na lijevom. U 12.mj.kod Vrčića sam imala po 4 na svakom. Što se dogodilo, ne znam. Rekli su mi da imam male šanse pa će ići dvaput na oplodnju, a onda mi savjetuju donirani embrio (vjerojatno o svom trošku).

    Glavno pitanje za sve ovdje - Janevski mi je rekao da ću prije transfera (koji će biti u 4.mjesecu) trebati još jednom doći u MK po terapiju, a to mi je rekla i ona Bistra na pultu. Pa zar mi to ne mogu mailom poslati? HZZO plaća dva putovanja, ne tri.
    Posljednje uređivanje od Rikku : 24.02.2020. at 15:55

  2. #802

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj Rikku prvotno napisa Vidi poruku
    Evo obavila i ja papirologiju u Mk i čekam let. Ubili su me malo u pojam jer na pregledu nisam imala nijedan folikul na desnom jajniku, a samo jedan na lijevom. U 12.mj.kod Vrčića sam imala po 4 na svakom. Što se dogodilo, ne znam. Rekli su mi da imam male šanse pa će ići dvaput na oplodnju, a onda mi savjetuju donirani embrio (vjerojatno o svom trošku).

    Glavno pitanje za sve ovdje - Janevski mi je rekao da ću prije transfera (koji će biti u 4.mjesecu) trebati još jednom doći u MK po terapiju, a to mi je rekla i ona Bistra na pultu. Pa zar mi to ne mogu mailom poslati? HZZO plaća dva putovanja, ne tri.
    Što znači da će ići dvaput na oplodnju?
    Ovo jedno neplansko putovanje o svom trošku. A i za ove ne vraćaju cijenu zrakoplovne karte nego najjeftiniji prijevoz.

  3. #803

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Ne, nego traže da prije transfera doputujem po ljekove pa se vratim doma pa onda opet za MK na transfer. Nije mi to jasno. Vidjet ćemo što će na kraju biti jer ovo mi nema smisla baš, ako mogu te ljekove dobiti u RH.

  4. #804

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj Rikku prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, nego traže da prije transfera doputujem po ljekove pa se vratim doma pa onda opet za MK na transfer. Nije mi to jasno. Vidjet ćemo što će na kraju biti jer ovo mi nema smisla baš, ako mogu te ljekove dobiti u RH.
    MIslim da se moraju potruditi dati protokole ranije i za stimulaciju i za nakon transfera
    Ako suradjuju s HZZO onda nek se potrude i vide sta je ovdje na tržištu i sto se može nabaviti na recept, a sto ne

    Štoviše pozivam vas, osoblje u Sistini, da to napravite

  5. #805

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Nema Impryla te sam imala problema s nabavkom u RH injekcija Prolutex-a. Naime, te injekcije možeš naručiti kod nas, ali ti netko mora napisati onaj privatni recept (plaćaš punu cijenu). U mom slučaju, jedva dobila
    LaraLana - nosila u svojoj ručnoj i svima govorila da imam injekcije i turala im onaj papir iz bolnice, ali nitko me nije šljivio A mog muža pretresli i ispitivali na drogu, ha ha .. Putovali isti dan jer su rekli, ako se primi, primiti će se bez obzira na sve .. Bila sam od srijede navečer do ponedjeljka popodne..
    Rikku - možeš tamo uzeti sada samo Impryl jer ti je to "dodatak" prehrani pošto ideš tek na prvi dogovor. Ovo ti je ostalo za drugi odlazak odnosno transfer.. Ja u ljekarni tamo potrošila preko 3000kn.. Nisam znala koje ću koristiti prred transfer i nakon njega pa nisam uzela u RH. Nije mi žao, samo da uspije..
    Inače, svi u bolnici su extra ljubazni, najradije bi ih uzela doma Ko kraljica sam bila
    Bambina, jesu li ti dali povijest bolesti

    Jel ti piše koliko embrija je nastalo, da li plaćaš smrzavanje?

  6. #806

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Dali su mi nalaz sto sve trebam koristiti te smo potpisali da nam je ostala dva. Zamrznuti su i cuvaju se bez naplate.

  7. #807

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Bambina kad radis test?
    Ako vec nisi!!!

  8. #808

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Ima što novo curke?

  9. #809

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    ...

    kojeg dr. iz Zg preporučate za ove uzv preglede koje moramo obavljati i javljati veličinu u Makedoniju?

  10. #810

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Kod mene čekanje rješenja.... Prolazi 3 tjedan. Ufrkana totalno... Ubija ovo iščekivanje.... Nemam dobar osjećaj ☹️

  11. #811

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene čekanje rješenja.... Prolazi 3 tjedan. Ufrkana totalno... Ubija ovo iščekivanje.... Nemam dobar osjećaj ☹️
    Javite kad dođe.

    Jesu što spominjali, ako rješenje dođe, stignete ići uskoro na postupak ili morate čekati? Idete na donaciju...?

  12. #812

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Javite kad dođe.

    Jesu što spominjali, ako rješenje dođe, stignete ići uskoro na postupak ili morate čekati? Idete na donaciju...?
    Idemo na donaciju sjemena. Morat ćemo čekati odobrenje njihovog ministarstva. Nadam se da ćemo brzo obaviti one prve konzultacije i sve sto ide uz to. Neke nalaze imam novije, neke baš i ne. Čekat cu da vidim sto ce dr. reći. Kod mene zna često biti polipa pa i od toga moram strepiti.

  13. #813

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Nadamo se postupku u 4,5 mjesecu. Mi smo to obavili, odabrali donora. Mislim da je sve naručeno jer je dr. B rekao da stiže u 4 mj.
    Mislila sam da ćemo skupa k njima na postupak.

    Javite kad saznate kada opet naručuju materijal. Ne znam što u slučaju da nam ne uspije, opet naručuju ili dođe spermija za više puta.
    Posljednje uređivanje od leptirica82 : 02.03.2020. at 18:37

  14. #814

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Nadamo se postupku u 4,5 mjesecu. Mi smo to obavili, odabrali donora. Mislim da je sve naručeno jer je dr. B rekao da stiže u 4 mj.
    Mislila sam da ćemo skupa k njima na postupak.

    Javite kad saznate kada opet naručuju materijal. Ne znam što u slučaju da nam ne uspije, opet naručuju ili dođe spermija za više puta.
    Javit ću sto god saznam.
    Nekako mi se sve čini nestvarno. Iskreno, malo sam pesimist oko rješenja i mislim stalno kako će nam vratiti zahtjev na ispravak, pa nas odbiti. Makedonija mi se čini takoooo daleko.

  15. #815

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Javit ću sto god saznam.
    Nekako mi se sve čini nestvarno. Iskreno, malo sam pesimist oko rješenja i mislim stalno kako će nam vratiti zahtjev na ispravak, pa nas odbiti. Makedonija mi se čini takoooo daleko.
    Sve znam, ali vjerujem da će sve biti ok.
    Ja sam isprintala ono što su ovdje curke pisale (kako treba biti ispunjeno) i odnijela dr. Bit će sve ok, vjerujem.

    Nadam se da ćemo je sve brzo dočekati i otići iz nje s najljepšim poklonom.

  16. #816

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Sve znam, ali vjerujem da će sve biti ok.
    Ja sam isprintala ono što su ovdje curke pisale (kako treba biti ispunjeno) i odnijela dr. Bit će sve ok, vjerujem.

    Nadam se da ćemo je sve brzo dočekati i otići iz nje s najljepšim poklonom.
    Joj upravo tako! Samo to je bitno na kraju...

  17. #817
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Drage zene, molim za uslugu
    Ako je koja frisko isla na donaciju JS preko hzzo u Makedoniju da mi se javi pp..
    Hvala puno

  18. #818

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Evo da se javim.. Nazalost, nije uspjelo. Radila dva razlicita testa u ponedjeljak, negativna oba. Pa, za svaki slučaj, opet u utorak, opet negativan. Nisam mogla "prihvatiti" pa sam danas i betu napravila. Nazalost, beta 0.1 ☹️ Sta reci, u komi jesmo, al idemo dalje, bez predaje. Napraviti cemo malo pauzu pa onda u travnju, svibnju opet

  19. #819

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Zao mi je...nema predaje idemo dalje
    Posljednje uređivanje od Medo2711 : 04.03.2020. at 20:41

  20. #820

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Bambina baš mi je žao. Uspit će jednom....mora. Drži se.

  21. #821

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Bambina,

    žao mi je.

  22. #822

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, jeli koja dobila zadnjih dana rješenje od HZZO-a?
    Zbog ove cijele situacije bojim se da će prestati odobravati sufinanciranje....

  23. #823

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Ne vjerujem da ce prestati, samo ak zatvore granice, necemo moci ici. Pa cemo traziti produzetak rjesenje. Ja sam danas nesto zvala HZZO i rekli su mi da produzenje mozemo traziti bez problema

  24. #824

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Bas je situacija nezgodna... I ovako stalno strepimo.... Valjda na kraju ipak bude sve ok.

  25. #825

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Ima kakvih novosti kod ikoga?
    Kod mene ništa, osim što čekam nalaze briseva.

    Ja se iskreno nadam da će se ovo sve smiriti do kraja 3., početka 4 mjeseca pa da možemo dalje nastaviti naše borbe.
    Posljednje uređivanje od leptirica82 : 14.03.2020. at 23:49

  26. #826

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima kakvih novosti kod ikoga?
    Kod mene ništa, osim što čekam nalaze briseva.

    Ja se iskreno nadam da će se ovo sve smiriti do kraja 3., početka 4 mjeseca pa da možemo dalje nastaviti naše borbe.
    Kod mene još ništa... rješenje ne dolazi ☹️

  27. #827

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Dali ima netko informaciju, sta i kako sada? Dali su se nekom javili iz klinike?

  28. #828

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Dali su se nekom javili mozda iz klinike, kako i sta sada

  29. #829

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cureee, danas mi je došlo rješenje da nam je odobrenooooo!!!! Rješenje doneseno 02. 03., a tek danas ubačeno u sandučić!!! Uglavnom pogledala u spam i našla 2 maila Bobana Janevskog i Bistre od 06. 03., da im se javim radi prvog dolaska 09. 03. u 9 sati!!!! Da sam bar mail vidjela i uspjela otići dolje prije ove sve strke! Ma nema veze, glavno da je odobreno, pa ćemo sad čekati i pokušavati ostati zdravi.
    Sad sam poslala mail Bobanu.

  30. #830

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Čestitam!!!

    Što kaže Boban na ovu situaciju? Pretpostavljam da ni donorski materijal ne stiže ili ipak da?

  31. #831

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam!!!

    Što kaže Boban na ovu situaciju? Pretpostavljam da ni donorski materijal ne stiže ili ipak da?
    Nije mi odgovorio na mail, pa sam poslala sinoć Bistri. Pričekat cu još malo, pa ću probati poslati na mail klinike. Ne znam jeli pametno probati Bobanu poslati poruku preko vibera? Vjerujem da sad nikome nije do ničeg....

  32. #832

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Na viber

  33. #833

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Pozdrav svima na ovoj divnoj stranici.Mi smo radili donaciju jajnih celija krajem februara i dobili smo 3 embriona.Prema recima tima koji je radio sve je bilo tako reci perfektno i moje analize,materijal mog muza,fantasticni embrioni.Preneli su 2 a jedan ostavili kako oni rekose za daj i ne daj BOZE.Od sveg tog super dobili smo negativan test.Receno je da produzim terapiju jos 4 dana i ponovim test.Nazalost opet negativan.Sa klinike je jedino odgovorio taj divni covek embriolog koji je izrazio zaljenje i uputio reci podrske.Kazao je da sacekamo da ovo ludilo(misleci na koronu sigurno)prodje i probamo opet.Ja se,drage moje,osecam tuzno,razocarano.....ne znam...Pozdrav svima i zelim vam puno uspeha tokom procesa.Slobodno pitajte ukoliko vas nesto interesuje oko samog procesa

  34. #834

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Pozdrav tebi.Mislim da sam ja medju zadnjima koje su obavile proces sa doniranom jajnom celijom.Mislim pre korone

  35. #835
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Senka43,
    dobor došla na forum.
    Žao mi je radi neuspjelog postupka.
    Sretno za novi transfer.
    Koji dan su embriji zamrznuti, 3. ili 5.? Znaš li godine donorice?

  36. #836

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Hvala za reci dobrodoslice.Treceg dana je bio transfer a donatorka ima 30 godina i ima svoje dvoje dece

  37. #837

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svim dragim ženama, mamama i budućim mamama! Bila bih jako sretna kad bi mi netko ukratko objasnio proceduru koja uključuje HZZO i donirane jajne stanice u Makedoniji, koga prvo kontaktirati, bolnicu u Makedoniji i s njima sve dogovoriti pa onda HZZO ili obrnuto.... Pokušavam stupiti u kontakt s dr.Vrčićem, ali trenutno je u Petrovoj rađaona na mjestu gdje je bio zavod za humanu reprodukciju. U veljači smo bili u Češkoj na doniranim jajnim stanicama i od osam embrija samo su se dva razvila do blastociste i test na trudnoću je bio negativan. Prije toga smo bili 4* na IVF u RH. Htjeli bismo sada pripremiti sve za Makedoniju pa kada se svijet vrati u normalu pokušati ondje s doniranim jajnim stanicama....

  38. #838

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj roza55 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svim dragim ženama, mamama i budućim mamama! Bila bih jako sretna kad bi mi netko ukratko objasnio proceduru koja uključuje HZZO i donirane jajne stanice u Makedoniji, koga prvo kontaktirati, bolnicu u Makedoniji i s njima sve dogovoriti pa onda HZZO ili obrnuto.... Pokušavam stupiti u kontakt s dr.Vrčićem, ali trenutno je u Petrovoj rađaona na mjestu gdje je bio zavod za humanu reprodukciju. U veljači smo bili u Češkoj na doniranim jajnim stanicama i od osam embrija samo su se dva razvila do blastociste i test na trudnoću je bio negativan. Prije toga smo bili 4* na IVF u RH. Htjeli bismo sada pripremiti sve za Makedoniju pa kada se svijet vrati u normalu pokušati ondje s doniranim jajnim stanicama....
    Suprug i ja idemo na donaciju sjemena (azoospermija). Prvo smo kontaktirali mailom embriologa Bobana Janevskog, opisali cijelu situaciju. On nam je nakon toga detaljno odgovorio što nas čeka. Potom nas je uputio da se javimo Bistri iz klinike radi predračuna i potvrde da nas primaju u postupak. Njoj smo poslali skenirane nalaze koje smo imali. Taj predračun i potvrda se šalju sa zahtjevom u Hzzo. Mi smo isto pokušavali mjesec dana doći do dr. Vrčića, ali bez uspjeha. Na kraju smo zahtjev ispunili s dr. Škrgatić. Inače smo prije ovog prošli 4 postupka Ivf/icsi u Cita pa nam je stvarno bilo teško doći do nekog dr. koji će nam ispuniti zahtjev. Konačno smo sve skupili od papira i poslali u Direkciju Hzzo-a. Kroz mjesec dana je došlo odobrenje. I sad je sve stalo.... ☹️ Kad se sve pokrene trebali bi na prve konzultacije u Makedoniju i čekati odobrenje njihovog ministarstva.

  39. #839

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Suprug i ja idemo na donaciju sjemena (azoospermija). Prvo smo kontaktirali mailom embriologa Bobana Janevskog, opisali cijelu situaciju. On nam je nakon toga detaljno odgovorio što nas čeka. Potom nas je uputio da se javimo Bistri iz klinike radi predračuna i potvrde da nas primaju u postupak. Njoj smo poslali skenirane nalaze koje smo imali. Taj predračun i potvrda se šalju sa zahtjevom u Hzzo. Mi smo isto pokušavali mjesec dana doći do dr. Vrčića, ali bez uspjeha. Na kraju smo zahtjev ispunili s dr. Škrgatić. Inače smo prije ovog prošli 4 postupka Ivf/icsi u Cita pa nam je stvarno bilo teško doći do nekog dr. koji će nam ispuniti zahtjev. Konačno smo sve skupili od papira i poslali u Direkciju Hzzo-a. Kroz mjesec dana je došlo odobrenje. I sad je sve stalo.... ☹️ Kad se sve pokrene trebali bi na prve konzultacije u Makedoniju i čekati odobrenje njihovog ministarstva.

    Hvala ti puno na pojašnjenju. Šaljemo odmah mail embriologu Janevskom. Sretno

  40. #840

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav cure. Zanima me dali je neka od vas mozda bila u Makedoniji zbog oplodnje žena bez partnera. Ako je moguce da mi posaljem privremeno poruku s malo vise informacija.

  41. #841
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Tea,
    dobro došla na forum i sretno!

    Bilo je žena koje su bez partnera išle na IVF u Makedoniju. Sigruna sam da će ti se javiti

  42. #842

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Bok, ja sam bila. Vidi ovu temu od početka i dobit ćeš dosta informacija. Uglavnom ti je isti bilo da si sama ili par ako ideš na donaciju spermatozoida. Ja sam plaćala sama, ne preko hzzo-a. Imaš tu cura kojima je odobreno finaciranje preko hzzo-a. Javi se ako imaš pitanja.

  43. #843

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/90321-I...e-bez-partnera

    http://forum.roda.hr/threads/56286-s...i-banka-sperme

    Tea evo stavila sam ti dva linka od tema di sam ja pisala pa procitaj. Naci ces odgovore na sva tvoja pitanja..od smjestaja, maila, cijena, protokola, imena doktora, biologa, koliko dugo trebas ostati, koliko se embrija vraca, koja je procedura pri kupnji materijal, koliko se ceka, odobrenje ministarstva, razgovor kod psihologa itd.
    Ja sam bila u Makedoniji u Sistini i imam dvoje djecice

    Sretno!
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 27.04.2020. at 10:43

  44. #844

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Zna li tko radi li h.reprodukcija u petrovoj?ja bi trebala na kontrolu

  45. #845

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure koje idu u Mk preko Hzzo-a jeste trazile produzenje odobrenja? Meni je rješenje donijeto početkom 3. mjeseca. Trebalo bi trajati do kraja 5. mjeseca. Kako podnosite taj zahtjev za produženje (sto treba napisati, koliko prije isteka)?

  46. #846

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Branca šaljes na ino@hzzo.hr

  47. #847

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Posaljem ti kako sam ja to napisala. To im posaljes na mail i za par dana dobijes rjesenje poštom.

  48. #848

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Evo napokon da se javim. Bila sam u Makedoniji u ožujku, donacija oocita. Vratila sam se 15.3. i sa aerodroma direktno morala u kućnu izolaciju, koja mi je na kraju i dobro došla da nisam morala na posao.
    Od 8 smrznutih j.s. oplodilo se 7. Iskreno, šok veliki jer nisam očekivala da će biti toliko. Dobili smo ako se ne varam 5 blastocista i jednu morulu ili 4 blastociste+2 morule. Ne sjećam se točno.
    Transfer je bio 2 blastociste, ostalih 4 su zamrznuli. Trenutno sam trudna 11 tjedana, ne mogu ni zamisliti a kamoli izgovoriti. Jedan se primio.
    Nakon 8 IVF postupaka, jedne vanmaternične, 4-5 biokemijskih, loši PGT u Turskoj u dva postupka, napokon nam se posrećilo!!!!!
    Vezano za Acibadem Sistina, samo riječi pohvale. Od svih klinika do sada, sa njima sam imala najlakšu i najugodniju komunikaciju. Što se stručnosti tiče, ništa ne prepuštaju slučaju. Dr. Lazarevski je prvenstveno čovjek, onda stručnjak i to veliki (svakom mpo doktoru u Hrvatskoj kome sam spomenula njega imali su riječi hvale).
    Boban. Da njega nije bilo, ovo ne bi imalo smisla sve. I kao embriologa i kao čovjeka koji te toliko zna opustiti kroz zafrkanciju...
    Sestre prekrasne.
    Zamrzavanje je prvu godinu besplatno, svaka sljedeća godina se plaća 300 eura. Tako su mi rekli.
    Da ne ispadne da, obzirom da mi je uspjelo, da ću pisati samo hvale...makar, oni kao osobe i stručnjaci zaslužuje. Zamjerka je dugo čekanje jajnih stanica i dokumentacija koju nisam dobila. Ne vezano za postupak trenutni, nego za donaciju...tipa dokumente koje smo potpisali kod javnog bilježnika, odobrenje iz ministarstva Makedonije. Taj dio ne znam, prvi put sam u donaciji pa ne znam dal' sam to opće trebala dobiti.
    Još uvijek ne mogu vjerovati da nam je uspjelo od prve, ali kod nas je očito stvarno jedini razlog kromosomskih anomalija kod zametaka bio u mojim jajnim stanicama. I da nismo u Turskoj radili predimplantacijsko testiranje pitanje koliko bi ovo sve još trajalo.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 08.05.2020. at 14:10

  49. #849

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Čestitam!
    Hoćeš li radit NIFTY, meni su rekli da može, ja ga nisam radila. Na drugom topicu sam ti odgovorila

  50. #850

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Posaljem ti kako sam ja to napisala. To im posaljes na mail i za par dana dobijes rjesenje poštom.
    Vedre, hvala punooo.... Pošalji plizzzz

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •