Stranica 80 od 122 PrviPrvi ... 3070787980818290 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,951 do 4,000 od 6068

Tema: Kako poništiti glasački listić

  1. #3951
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ne čitam portale, ne čitam ništa, i bolje mi je ako mislim izaći na izbore.
    Mislim da sam odlučila, glas "za protiv" ide Zokiju, mislim da je Dario Milan Bandić skupio sasvim pristojan broj glasova od simpatizera, pa neću rasipati.
    Ako u drugom krugu budu ona i škoro, idem glasati za nju. (Nemamo smajli koji povraća?). Možda mi se osuši ruka, al mi se neće osušiti noga jer nisam otišla dati glas protiv njega. I mozak i duša i tijelo ako on pobijedi.
    I onda nakon toga još 2 mjeseca ne pratim medije ne bi li slučajno čula neku njezinu budalaštinu. A nakon toga ćemo svi zaboraviti na ove izbore... i mirni smo neko vrijeme...

  2. #3952
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ajme sad sam bila na fejsu. Ako u drugom krugu budu ona i skoro, iseljavam više.

  3. #3953
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme sad sam bila na fejsu. Ako u drugom krugu budu ona i skoro, iseljavam više.
    Zašto, šta je na fejsu?

    Jel bi vi stvarno odselili? Ja i sto stalno lupetam o selidbi, ali svejedno mislim da bi me ljuta muka morala na to natjerati - zbog djece. Kad pomislim da njihovo snalaženje negdje vani, na to nasilno čupanje iz svega što znaju i vole, baš mi je teško donijet tu odluku.

  4. #3954
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ja sam jednom dobila dvije avionske karte: isti let: ekonomska i poslovna. Cijena poslovne je bila niža od ekonomske (ponavljam, isti let)

  5. #3955
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto, šta je na fejsu?

    Jel bi vi stvarno odselili? Ja i sto stalno lupetam o selidbi, ali svejedno mislim da bi me ljuta muka morala na to natjerati - zbog djece. Kad pomislim da njihovo snalaženje negdje vani, na to nasilno čupanje iz svega što znaju i vole, baš mi je teško donijet tu odluku.
    Ma baš. Ja sam ekstremni ognjištar, ne bi me ni puškom istjerali.
    Ali bojim se da ovo potencijalno glasanje za Kolindu neću moć provarit.

  6. #3956
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Mislim da imamo samo opcije drugog kruga

    Skoro i Kolinda
    Kolinda i Milanovic

    Opcija Milanovic i Skoro mi se ne cini realnom

    Ja iskreno ne znam za koga glasati. Milanovic mi je odvratan, ne mogu ga smisliti na mjestu predsjednika. Skoro, ma molim vas, iako i cudnije se stvari dogadale. Kolinde mi puna kapa vise.

    Uglavnom hrpa tuge i jada.

    Inace ne planiram cijeli zivot provesti u HR. Ima nekoliko stvari koje me trenutno tu drze,ali kad ne budu... Muz je ionako vec imao ponude za van (informaticar)

  7. #3957
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jednom dobila dvije avionske karte: isti let: ekonomska i poslovna. Cijena poslovne je bila niža od ekonomske (ponavljam, isti let)
    kriva tema, nano
    na štrajku smo pričali o aviokartama

  8. #3958
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    a što se selidbe tiče, mislim da treba seliti ili dok su djeca jako mala (prije škole) ili kad su tamo negdje srednja škola
    mislim, to je neka moja osobna procjena da im je tada najbezbolnije, ne mislim da je univerzalno
    ne znam, ja još uvijek živim ok u hrvatskoj iako me politička klima tjera da se osjećam neugodno
    da krpam kraj s krajem a istovremeno mogu negdje vani lijepo živjeti, sigurno ne bih vagala i gledala ima li dijete 4 ili 8 godina

  9. #3959
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Hm, pa bas im u srednjoj skoli prijatelji postanu osobito bitni, a oni sami zbunjeni i nesigurni- ja bih uvijek rekla da je period latencije (6-12g) zahvalnjji od puberteta. Ako ne uzimamo u obzir individualne razlike i karakteristike.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #3960
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    slažem se, meni isto ta politička situacija nije razlog za seljenje
    nekad se borim, nekad se štitim, nekad se naravno nerviram
    ima više lijekova, nekad čitam onu pjesmu od Borisa Marune "Hrvati mi idu na jetra" pa me to malo smiri

  11. #3961
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja mislim da tako nastaju neglasači - mentalno iseljavanje. Ufuravanje u priču Ne mari za male stvari, pa će postati malim.

    Tako sam barem ja nastala, u smislu dvojbe da li uopće izaći na izbore. Pošto mi je opcija ne izaći ili dati glas Milanu Bandiću, mislim da ću ipak dati njemu glas.

  12. #3962
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    slažem se, meni isto ta politička situacija nije razlog za seljenje
    nekad se borim, nekad se štitim, nekad se naravno nerviram
    ima više lijekova, nekad čitam onu pjesmu od Borisa Marune "Hrvati mi idu na jetra" pa me to malo smiri
    Ali on je napisao i Bilo je lakše voljeti te iz daljine!

  13. #3963
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ja se sjetim onog Djolinog: nisam ja bitanga pa da te prodam ovakvim gazdama.

  14. #3964
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Hm, pa bas im u srednjoj skoli prijatelji postanu osobito bitni, a oni sami zbunjeni i nesigurni- ja bih uvijek rekla da je period latencije (6-12g) zahvalnjji od puberteta. Ako ne uzimamo u obzir individualne razlike i karakteristike.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    meni to znači sad
    ne mogu sad ne znam hoću li ikada moći

  15. #3965
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se sjetim onog Djolinog: nisam ja bitanga pa da te prodam ovakvim gazdama.
    Al što ti ostaje? Imaš nekoliko pajaca na raspolaganju koji će zgađivati okoliš svojim arogantnim istupima i trošit budžet.

    Ako glasam za ZM, ista sam kao oni od kojih očekujem da postanu razumni i da vide da Škoro već sad troši iznad svojih mogućnosti, da pere lovu i blati manjine. Ili oni kojima je OK da najodvratniji svećenici dobiju povlaštene mirovine od KGK, da ne shvate sav apsurd povlaštenog vjernika, nego i dalje daju potporu toj ekipi. Dok se ja nadam da će oni biti razumni, ne mogu zaokružiti ZM. Njega ću ići zaokružiti samo ako bude sa Škorom u drugom krugu, što je mala vjerojatnost.

  16. #3966
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Na fejsu sam 10x vidjela podijeljen Kolindin zadnji govor. Nisam ga pogledala, ali bili su mi dovoljni komentari onih koji su stavili link na fejs.

    Ma lupam, ne bi se mogla samo tako iseliti. Ali ako za 20 godina još uvijek ovdje bude bilo “gdje si bio 91.?, ZDS, NDH, komunjare, kućice na trgu na ovaj način” i slično, svoju djecu ću lancima odvući odavde.

    Meni nije samo politička klima, u smislu nekog svjetonazora ili slično da mi je presudno. Nego korupcija zbog koje se svako jutros kad se dignem i idem na posao osjećam ko zadnja budala.

  17. #3967
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

    Početno

    A opcije vani - johnson, trump . Ko vam je reko da mars je daleko, pakiram kofer, tralalala...

  18. #3968
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Jelena, što nam ostaje, ostaje tvrdoglavo pičit kontrastruju u nekoj svojoj kockici mogućih utjecaja

    Ina, znaš ti onoga ča je otiša sa Brača na Marsot 1646. i još se nije vratija? iste su ga ovakve stvari nervirale. Još su ga kad je aktivirao raketu napadali "oli ne voliš Broč?"

  19. #3969
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Pa ima Finska, Švedska... samo mene čekaju .

    Problem s današnjim svijetom je sto svi imamo internet i svi želimo živjeti u nekoj Finskoj.

  20. #3970
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,503

    Početno

    BB bila sam nedavno u Finskoj i uz sve prednosti i ljepote zivota u uredjenoj drzavi, ne bih tamo zivjela nizasta zbog klime.

    Klima je ocajna a nju ne mozes mijenjat, portale i vijesti mozes bar ne pratiti

    Evo ja tako zivim zadnjih par godina,ne citam,ne pratim, namjerno ignoriram osim ono sto mi bas padne u ruke, fokusiram se na lijepe stvari, izbjegavam pljuvace svih vrsta, one koji samo kukaju i vide samo negativu, okruzujem se pozitivnim vedrim ljudima i meni je u mom balonu lijepo. Tako sam odabrala i odlucila.

    Nekome neshvatljivo, meni jedino prihvatljivo za zdrav, uravnotezen zivot.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 16.12.2019. at 22:14

  21. #3971
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,503

    Početno

    A za koga cu glasovat a eto isto ko vecina ovdje. Ponuda je nikakva, linija manjeg zla i to je to.

    Iako ok mi je i martin stav ma boli me dupe , ne dam nikome glas.
    Al ja to smatram gradj. duznoscu pa cu ga dat al nevoljko i neentuzijasticno. :/

  22. #3972
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    S obzirom da svakodnevno imam posla s javnim institucijama na sve moguće načine, ne postoji balon u kojem bi se sakrila od istine.

  23. #3973
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,503

    Početno

    Sad si ko moj muz on to stalno govori,a on je uz to privatnik pa ga drzava dere.

    Al on je bas fokusiran na svaki glupi potez vladajucih, vijest, neke sulude poteze koje cuje da se povlace, nonsens neprovedive zakone koji se donose...al od mene se sve odbija, iako se nekad mene ticu jednako kao i njega.

    Puno stvari u zivotu je stvar izbora. Ne ocekujem da ce me netko razumjet na ovoj "politicki orijentiranoj' temi.

    Mene politika kao takva uopce ne zanima, ne bavim se njome, falatiBoze nisam javna osoba i meni je cisto fajn.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 16.12.2019. at 22:39

  24. #3974
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,503

    Početno

    Stvari treba mijenjati i to iz korijena, al da ce moja briga i zivciranje tome pripomoci ajde de, mos mislit zato nema sanse da tratim vrijeme na pracenje politike, citanje portala i sl. Nemam ja vremena za to jer ni ne zelim bit ukljucena u svu tu masineriju.

    A Dnevnik nisam nikad ni gledala.
    Zapravo sam totalno apoliticna persona.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 16.12.2019. at 22:42

  25. #3975
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Cool.

  26. #3976
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    O Bože, zaziva agnostik, hoću li se u ovaj kasni sat bavit ovim postom, umjesto politikom, pa joj napisat, ne bavim se ja politikom, al bavi se ona sa mnom...
    I tko je taj tko će sve iz korijena promijenit pitam se ja sad, al odgovora na vidiku nema...
    Tonemo u bespućima alkohola i droge svi mi koji se živciramo, a lijepo je samo onima u balonu, dok im balon ne pukne i padnu u ponor države i grada nam.

    P.S. A sad ozbiljno. Ti možeš raditi svoj posao, a da ne gledaš dnevnik i ne znaš sto se događa?

  27. #3977
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    BB bila sam nedavno u Finskoj i uz sve prednosti i ljepote zivota u uredjenoj drzavi, ne bih tamo zivjela nizasta zbog klime.

    Klima je ocajna a nju ne mozes mijenjat, portale i vijesti mozes bar ne pratiti
    Pa bas klimatske promjene cine sjever atraktivnim.

    Ja ne pratim vijesti samo zato sto ne postoje. Primijetila sam kad je s dolaskom Oreskovica i Karamarka nestalo vijesti. Sjecam se i trenutka kad sam shvatila kako su nam naglo uskracene vijesti.

    Je li se tko sudario, tko je koga istukao, na kojem katastrofalnom mjestu na listi po bilo kojem kriteriju stoji Hrvatska, sto nikako ne bih trebala jesti, a sto jedu lijepi ljudi nisu nikakve vijesti. Sto se dogadja u svijetu jedva da znamo, samo pop teme. Kad otvorim strane vijesti tipa Welt ili Sueddeutsche Z. osvijestim opet sto su vijesti.

  28. #3978
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Da, nemamo vijesti, imamo neke PR biltene koje ne gledam jer nisu vijesti. Nađe se malo istraživačkog novinarstva tu i tamo, ali na žalost zakopanog među sisama i guzicama i u moru nesposobnosti i neznanja priučenih novinara i skriveno iza senzacionalističkog naslova, pa je teško i to malo uočiti.

    No da se vratim ona politiku, ne vjerujem nimalo u te "mene politika ne dira" samoobmane, politika nas sve dira i bavi se nama, a to što neki ignoriraju me podsjeća na ono kad si jednogodišnje dijete pokrije oči pa se kao sakrilo od nas jer ono ne vidi nas pa kao mi ne vidimo njega. U Hrvatskoj je po meni od onih izbora nakon šatoraških prosvjeda na redu neskrivena fašizacija društva, uzdizanje bivišeg režima koji se "proslavio" rasnim zakonima i konc logorima, a po apologetima tog režima vidim da bi im i danas bilo milo tako nešto provesti još jednom. Ignoriranje znakova vremena (npr činjenicu da policija koja bi trebala štiti zakone i red premlaćuje i pljačka izbjeglice i nelegalno ih deportira nazad preko granice, pravosuđe koje ne može i ne želi osuditi niti jednog pravog kriminalca u ovoj državi - tipa MB - itd) je dokaz da nam se sprema scenarij opisan u onoj "prvo su došli po komuniste, ali ja nisam komunist..." Eto tipičan primjer zašto je dobro odseliti zbog politike. Tko je tad ignorirao politiku jer ga ne zanima se našao u situaciji da se politika ipak bavila njime.

    Tako da - kad je vrijeme za iseliti? Ne znam, vjerojatno prije nego je tvoj red da se politika detaljnije "pozabavi" tobom. Za moju djecu se nadam da će odseliti na studij u neku pristojnu zemlju i ne vratiti se više, da ne naprave grešku poput mene što nisam odselila 90-ih, to mi je istinski žao. Ali nisam još ni posve odustala od ideje da i JA odselim baš iz razloga nezadovoljstva ovom bananom od države. A i perspektiva da negdje vani zaradim još malo za penziju da ne kopam po kantama jednog dana isto nije loša. Do tad - izaći ću na izbore i izabrati manje zlo. Bolje manje zlo nego veće zlo.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 17.12.2019. at 06:54

  29. #3979
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Meni je zanimljivo s kolikom minimalnom prednoscu je KGK pobijedila Josipovica, a koliko se poslije izbora zatro svaki trag civilizacijskih dosega. Kao da ne postoji onih 49% birača.

  30. #3980
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    A jeste me sad utukle ovom crnom slikom Hrvatske.

  31. #3981
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,503

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    P.S. A sad ozbiljno. Ti možeš raditi svoj posao, a da ne gledaš dnevnik i ne znaš sto se događa?
    Mogu
    Imamo nekoliko "službeno-poslovnih" grupa na What's up-u jer trebamo bit uvijek dostupni i tamo razmjenjujemo info, također kolege stavljaju linkove iz mediaj vezabe uz naš dio posla. Tako da to pogledam.
    Još mi je gore čitati u medijima nešto što znam da 100% nije točno (a radim taj posao) i samo se dodatno živcirat, no way, nije vrijedno, ovako pročitam samo ono što mi linkaju i to mi je već previše, ukoliko nisu točne informacije u članku.

    A pravo istraživačko novinarstvo je kod nas nestalo, pošlo ća, nema ga više. :/

  32. #3982
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja mislim da nakon jucer da jedan kandidat ima problema s alkoholom. Glasati cu za ZM, jednostavno si Juricana ne mogu priustiti koliko god bih to htijela.

  33. #3983
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    A jeste me sad utukle ovom crnom slikom Hrvatske.
    Pa ne možemo svi biti Lili, netko mora biti i realan .
    Lili, šaljem ti pusu, blago tebi .


    Ja mislim da nakon jučer taj jedan kandidat ne smije pobijediti na izborima jer ćemo inače morati odmah na opoziv i na trošenje novaca na nove izbore.
    Večeras je sučeljavanje ipak. Ne znam trebam li se bojati. Sad mi ju je već žao. Ali više mi je žao nas.

  34. #3984
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ja bih rekla da ima uz alkohol i drugih problema, ali ja sam kemicar pa nisam struka

  35. #3985
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    veceras je suceljavanje?
    Ipak su se uspjeli skupiti. predpostavljam na HRT.

    e to bih mogla pogledati. Iako znamo ko je elokventan, znamo ko lupeta, znamo ko pjeva, znamo ko je ironican, ali ipal neke kandidate ne znam. Znam npr. Daliju Oreskovic, ali je niti vidim niti cujem. Ali vjerujem da ce se slika nase domovine lijepo biti prikazana na toj debati.

  36. #3986
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ja bih rekla da ima uz alkohol i drugih problema, ali ja sam kemicar pa nisam struka
    ljudi kampanja je, a pred bozic je. treba sve pripremiti doma. vidite da osoba od povjerenja ode na utakmicu s deckima.
    pa realno receno i moj pola zaboravi, pa ja malo puknem pod pritiskom

  37. #3987
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Lili, ti si se strateski smjestila na zapad i vjezbas trcati, da mozes zbrisati kad zagusti
    Bome se i ja nadam da cu dijete uspjeti poslati van. I to na sjever zbog zatopljenja.

  38. #3988
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    šta vam to znači dijete uspjeti poslati van, pa bez problema ljudi idu van doslovno svaki dan?
    A nakon 18. rođendana nije baš da ću ih ja nekamo slati, ići će gdje odluče

  39. #3989
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Meni znaci da dozivim da zavrsi neku skolu i da ga usmjerim da ode rano, po mogucnosti na faks, a ne da nesto ceka. Znaci mi da se nadam da ce jos biti nekako podnosljivo do njegove punoljetnosti.
    Znaci mi da se nadam da ce utihnuti desnicarenje u svijetu prije nego moj postane punoljetan i da ne mora u neki rat za nekog idiota da se jos vise obogati.
    Posljednje uređivanje od Jelena : 17.12.2019. at 10:45

  40. #3990

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da nakon jucer da jedan kandidat ima problema s alkoholom.
    Ne samo s alkoholom, cini mi se. U soku sam. A mislila sam sa me kod nas vise nista ne moze sokirati.

  41. #3991
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    šta vam to znači dijete uspjeti poslati van, pa bez problema ljudi idu van doslovno svaki dan?
    A nakon 18. rođendana nije baš da ću ih ja nekamo slati, ići će gdje odluče
    ni ja to ne kužim, već sam puno puta tu pročitala "slat ću ih van", nije na meni da odlučujem o životu punoljetne osobe

  42. #3992
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Teško da će desničarenje utihnuti kad će klimatskih izbjeglica biti sve više, a to je u pozadini strahova lokalaca zbog kojih se okreću desnim strujama, i umjesto da ljevica to nekako adresira i ponudi plan i rješenje oni samo nastavljaju lupati kao maksim po diviziji, kako su bolji, kako su svi drugi nazadni, a Murica i Jurica koji se ni među sobom ne podnose vide samo to da im dolaze neki novi ljudi koje ne znaju i čije se kulture boje.

  43. #3993
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    ni ja to ne kužim, već sam puno puta tu pročitala "slat ću ih van", nije na meni da odlučujem o životu punoljetne osobe

    Pa možeš ih kao roditelj obraditi da odu van, a možeš ih i emocionalno ucijeniti da ostanu doma, s tobom.

  44. #3994
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    ni ja to ne kužim, već sam puno puta tu pročitala "slat ću ih van", nije na meni da odlučujem o životu punoljetne osobe
    Pa naravno da nije, ali mozes ga potaknuti i financijski poduprijeti ili mozes razmisljati tko ce ti u stare dan skuhat juhu kad budes imala gripu ili slomis kuk.

    Iz tog razloga si ni ne zelim oduzeti svjetske vijesti da mogu pratiti sto se dogadja i da mu pomognem s informacijama na temelju dugorocnih trendova i vlastitih iskustava. Pri tome diskretno informirati da sam donese odluku, da radije ode u Hamburg, nego u Dresden i sl. Desnicarenja ima i vani i nije svejedno gdje si stranac. Ovdje smo barem pripadnici nacionalne, ali ne i vjerske vecine.

  45. #3995
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Zuta, istovremeno

  46. #3996
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Isto tako mi je vazno sto imam prave prijatelje vani medju domicilnim stanovnistvom kamo ga mogu poslati ako postane po zivot opasno. To je jako crni scenarij, ali s uskratom vijesti, marginaliziranjem skolstva i znanosti, velicanja dogmi, nije nemoguce.

  47. #3997
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    I moji roditelji su nas tjerali na zanimanja koja nisu nacionalna, tipa pravo, kroatistika i sl. Zamjerila sam im to, u smislu - nisam ni razmislila sto zelim, ali sam sve vise i sama tome sklona, svjesna da cu primiti dozu osude u odrasloj dobi.

  48. #3998
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Pa možeš ih kao roditelj obraditi da odu van, a možeš ih i emocionalno ucijeniti da ostanu doma, s tobom.
    a možeš i ništa od navedenog. kakva ti je to izjava?

  49. #3999
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    a možeš i ništa od navedenog. kakva ti je to izjava?
    Kako misliš kakva mi je to izjava? Rekla si da ti nije jasno pa sam objasnila što znači kad netko kaže "poslat ću". Nisam rekla da ne postoji i potpuno indiferentan stav gdje se roditelj ne miješa i nije ga briga.

  50. #4000
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Pa naravno da nije, ali mozes ga potaknuti i financijski poduprijeti ili mozes razmisljati tko ce ti u stare dan skuhat juhu kad budes imala gripu ili slomis kuk.
    poticat ću ih da žive na način koji će ih najviše usrećiti, bilo vani ili nevani, mogu ih savjetovati, ali sve važne odluke u vezi svog života donijet će same. financijski ih neću moći poduprijeti, a djecu zaista nisam rodila da bi mi kuhala juhu kad ostarim.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •