Stranica 20 od 26 PrviPrvi ... 101819202122 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 951 do 1,000 od 1256

Tema: Volite li se sminkati (s naglaskom na puder)

  1. #951
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Malo šminke Magriz? Malo?
    pa ako hoces da ti sminka traje vecer svadbe, treba dobra podloga, puder i tek onda idu boje - sjenilo, maskara, olovka, ruz. niti jedna teta koja sminka nece ti sjenilo stavit na nepripremljenu kozu. a bome ni ti ne zelis vidjet kako bi takva izgledala nakon sat vremena

    ali za svaki dan, dobra bb/cc krema i malo maskare i rumenila je vise nego dovoljno. ne izgledas nasminkano, samo svjeze

  2. #952

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    James Charles <3

    prati njegov yt

  3. #953
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku

    ali za svaki dan, dobra bb/cc krema i malo maskare i rumenila je vise nego dovoljno. ne izgledas nasminkano, samo svjeze
    Ovako.



    Mene šminkalo samo za vlastito vjenčanje. Izbliza mi je sve to izgledalo teško i strašno, ali su zato fotke bile sjajne.

  4. #954
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    BB, potpuno te razumijem. Ja koja obozavam sminku i u full make upu stavljam sve po redu - primer, puder, bronzer, tus, maskaru, sjenilo, ruzeve.. da ne nabrajam dalje. I opet mi tesko padne profesionalno sminkanje kod sminkerice. I zasto joj ne bih govorila sto volim i zelim? Volim profesionalno napravljeno konturiranje lica (jedini razlog zasto uopce koristim usluge profi sminkerice), ali zasto mi, pobogu, zeli dodatno tamniti moje guste, crne, pravilne obrve? Zasto mi trepavice ne moze zalijepiti sa kap ljepila nego stavi toliko da ne mogu drzati oci otvorene? Malo ih je zaista koje se mogu suzdrzati i zaustaviti na vrijeme.

  5. #955
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    Za posao : primer, korektor, tekući puder, puder u kamenu, fikastor, konture, rumenilo, olovka i maskara za obrve, trepavice, olovka za usne, ruž, sjajilo.
    Ništa ja od ovoga nemam, a pola ni ne znam što je.
    Imam Clarins Joli rouge Brillant, poput sjajila je. I to je to.
    Noćnu kremu L'Oreal. I zlatno Nuxe ulje.
    Nikad nisam bila na profesionalnom šminkanju.
    A sama sebi sasvim dobro izgledam, baš me i nije briga za druge.

  6. #956

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Ja se obožavam šminkati, to mi je ritual.

  7. #957
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Prošli petak išla sam na svadbu i željela sam se našminkati. Obzirom da su me muž i šogorica pokupili na poslu presvlačila sam se i šminkala u wc-u valjda najstarijeg pratećeg objekta na autpotu prema slavoniji. Bilo je to čudno iskustvo, kao da sam tinejdžerica koja se želi urediti bez obzira na sve. (Da se "autam" : nikad nisam bila na profesionalnim šminkanju jer mislim da je to preskupo i predugotrajno za mene. Nemam strah kako bi izgledala, ne mislim da je to važno, posebno ako nije tvoja svadba)

  8. #958
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Došla doma, šminka je još postojana, plesala jesam puno, al sve još stoji na mjestu...

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    kako ne znas? nisi dijete od 3 godine. udes i pitas. kupis i probas
    j.bote pa nije to sf
    Pa meni je SF. Nekima je SF SF, a nekima je BB/CC SF.
    Znaš onu scenu kad bucka uđe u dućan s odjećom, pa joj prodavačica kaže, tražite li nešto za poklon? Jer nemamo ništa za vas. Pa tako se i ja osjećam kraj tih našminkanih teta u tim dućanima da će me tako pogledati, zacrvenim se i bude mi neugodno... drugo, ne znam što tražiti. Kako se to BB/CC uopće čita/izgovara? Sigurno će me nešto pitati pa ću ja morati nešto objašnjavati o sebi. I sigurno će mi sigurno objasniti da mi to nikako ne može biti dovoljno i da obavezno uz to trebam i još neki primer ili tako nešto. Eto, četku sigurno ne bih tražila/kupila... ne može se to prstima trackat?

    Dakle, nekima je SF uci u dućan s kozmetikom...

  9. #959
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    a jos je mlada
    U mojim godinama te boli briga jel si nasminkan ili nisi na svadbi. I osjecas se dobro u svojoj nenašminkanoj koži .
    Ne znam koliko si ti mlada, al ja sam zašla u 40-te... valjda će me do 50-te proći...

    Ljetos smo išli na svadbu čim smo se vratili s mora. Doslovce sam stavila tu maskaru koju imam doma i neko crveno labelo. Bila sam pocrnila na moru, odmorna, naspavana, sebi prekrasna i ništa me nije uzrujavalo oko te pomisli da idem tamo bez BB/CC/primer kontura ekipe... bilo je našminkanih žena, ali bilo ih je dosta koje su isto imale nešto minimalno na sebi bez tena uljepšanog s 10 tak proizvoda... i nije bilo nikog od moje obitelji pa me nije nitko ni maltretirao...

    Veceras, cijela je ekipa tuto kompleto nafasadirana. Čak i teta koja je duboko u 70-tima ima tešku šminku. U jednu ruku mi je drago da ne odskačem drastično, pa se pravim cool, kao ovako ja i inače, i samo uzdahnem sama sebi kad se ugledam u wc-u...

    Nije mi samo pritisak obitelji bio važan ovdje, nego smo prošli tjedan bili bolesni doma, ja isto, na antibioticima, ja neispavana i umorna jer su se budili i plakali dosta noću, mučili se par dana s temp. i zbilja izgledam užasno.
    Htjela sam da me netko osvježi da izgledam bolje. Ali ove fasade mi stvarno ne leže. Ne znam zašto je to postalo lijepo. Meni to može biti oku ugodno ako si pod kamerama ili na fotkama. Ovako uživo mi svi izgledaju kao da imaju maske. Meni bi idealna bila šminka koja se upija i ne vidi, pa si samo lijep... ova šminka u svim tim slojevima mi je još uvijek neshvatljiva. Mogla bi ju početi prihvaćati, cure rastu, za čas ću imati punu kuću primera i ostalog. Idem ja sad skinuti slojeve... laku noć i dobro jutro .

  10. #960

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    da, da ja sam ta koja ima 50 još par dana
    A što se tiče cura, da sigurno ćeš bar sa jednom to proći. Ja imam jednu koja se šminka i baš mi se sviđa kako se našminka.

  11. #961
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ma BB, ako želiš ponekad za svadbu izgledati malo "bolje" ako si bila bolesna odi u DM i kupi bez razgovora s prodavačicom bilo koju BB kremu koja ti odgovara bojom (imaš testere i piše na njima BB) i da nije više od 30kn (ima tih drogerijskih marki), ionako će ti prije isteći rok trajanja nego ćeš je potrošiti na te rijetke prilike. Možeš je naravno prstima razmazati, ne treba ti nikakav kist za to... Razumijem da ne želiš nositi te šminkerske fasade, mene su 2x šminkali za TV, odvratan osjećaj, baš odvratan... Jedva dočekala skinuti i još mi se danima koža oporavljala, a inače stavim kap tekućeg pudera ili bb kreme na lice, tek toliko da ujednačim ton lica, ali isključivo za posao, preko vikenda, na moru i sl ne nosim uopće šminku, i tako se osjećam najbolje. To što druge hodaju s 10 slojeva kemikalija i pigmenata na licu me ne zanima...

  12. #962
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ma BB, ako želiš ponekad za svadbu izgledati malo "bolje" ako si bila bolesna odi u DM i kupi bez razgovora s prodavačicom bilo koju BB kremu koja ti odgovara bojom (imaš testere i piše na njima BB) i da nije više od 30kn (ima tih drogerijskih marki), ionako će ti prije isteći rok trajanja nego ćeš je potrošiti na te rijetke prilike. Možeš je naravno prstima razmazati, ne treba ti nikakav kist za to... Razumijem da ne želiš nositi te šminkerske fasade, mene su 2x šminkali za TV, odvratan osjećaj, baš odvratan... Jedva dočekala skinuti i još mi se danima koža oporavljala, a inače stavim kap tekućeg pudera ili bb kreme na lice, tek toliko da ujednačim ton lica, ali isključivo za posao, preko vikenda, na moru i sl ne nosim uopće šminku, i tako se osjećam najbolje. To što druge hodaju s 10 slojeva kemikalija i pigmenata na licu me ne zanima...
    X

    Ovako bih i ja na BB mjestu. Postoje i hidratantne kreme za svakodnevno koristenje koje su ujedno u boji, npr. Vichy, to sam kao tinejdzerka koristila. Malo maskare i rumenila na obraze i to je to. Ne bih se prisiljavala na nesto vise od toga.

  13. #963
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    BB u epizodi “BB krema” .

    I to se ne vidi kao tekući puder? Ono, izgleda kao da nema ništa?

    Je l ima i rumenilo koje izgleda kao da ga nema?

  14. #964
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Sad bi zapravo trebalo preći na onu temu o šminkanju na servisnom kutku... za pitanja i savjete .

  15. #965
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    BB u epizodi “BB krema” .

    I to se ne vidi kao tekući puder? Ono, izgleda kao da nema ništa?

    Je l ima i rumenilo koje izgleda kao da ga nema?
    Upravo tako, izgleda kao nista, a ti svakako prvo isprobaj tester i vidi kako ti izgleda na kozi i kakav ti je osjecaj.

    Evo nekih recenzija, da otprilike znas u kojem smjeru traziti:

    https://net.hr/zena/zdravlje-ljepota...m-drogerijama/

    Sto se tice rumenila, koje god da kupis svijetloruzicasto neke žnj marke, nece ti se vidjeti cini mi se cak da sam davno imala neko u kuglicama i bila sam nezadovoljna, nista mi se nije vidjelo (onako kako sam ja navikla da se vidi), ali moj trudnicki uspavani mozak se ne moze sjetiti marke. Isto isprobaj tester!

  16. #966
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Tenk ju!
    “Isprobaj tester”. Kako to jednostavno zvuči. Dakle stojim tamo u najprometnijem redu (jer je šminka uvijek kod blagajni) i trackam se... hm...

  17. #967
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Tenk ju!
    “Isprobaj tester”. Kako to jednostavno zvuči. Dakle stojim tamo u najprometnijem redu (jer je šminka uvijek kod blagajni) i trackam se... hm...
    Ma koji red kod blagajni? Te BB kreme obično stoje kod krema za lice (police s preparativnom kozmetikom: krema ovakva, nakva, za ove godine, za one godine...) i ne trackaš lice nego staviš mrvicu na nadlanicu, da vidiš kako ti izgleda na koži. Ne treba ti ogledalo nit te itko gleda Rumenilo ionako ne trebaš odmah kupiti, ja ga ni nemam, furam se na svoju priorodnu bljedoputost...
    Posljednje uređivanje od sillyme : 13.10.2019. at 10:20

  18. #968
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ma koji red kod blagajni? Te BB kreme obično stoje kod krema za lice (police s preparativnom kozmetikom: krema ovakva, nakva, za ove godine, za one godine...) i ne trackaš lice nego staviš mrvicu na nadlanicu, da vidiš kako ti izgleda na koži. Ne treba ti ogledalo nit te itko gleda Rumenilo ionako ne trebaš odmah kupiti, ja ga ni nemam, furam se na svoju priorodnu bljedoputost...
    A mozes i malo tracnuti na lice, samo ponesi paketic vlaznih maramica da se mozes obrisati

    I uvijek uzmi posljednju zapakiranu kutiju u nizu.. ne pitaj zasto.

  19. #969
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Bubilo, ako želiš hidratantnu kremu koja djeluje kao izuzetno blagi tekući puder, izuzetno je ugodna na licu, i garantiram ti, ne vidi se ni kad zalijepiš nos uz ogledalo, kupi OLAZ, CC krema 7 in one. Manje je vidljiva od svih drugih BB krema koje sam ikad isprobala.
    Imaš je u Muelleru, oko 110kn, traje jako dugo. To je meni dnevna krema otkad više nema Garnier BB anti-age.

  20. #970
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

  21. #971
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Doduše ja imam 50g. i suhu kožu. Možda ti imaš 30, nemam pojma .

  22. #972
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle, nekima je SF uci u dućan s kozmetikom...
    sf je samo ako ti tako odlucis. jer nije. isto ja kao i kupiti sampon i kremu za lice

  23. #973

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,413

    Početno

    Ja sam ljetos probala BB kremu i nije mi odgovarala, i onda sam kupila bourjois CC kremu (mislim da je bila snižena 50%, da nije ne bih kupila...). Pravo otkriće.
    Sljedeća će biti opet CC,probat ću možda s nekom više cijene.
    Pudera stavim samo koju točkicu na mrlje, pokatkad ni to.
    Godine moje kao gore navedene...dakle nisam mlađahni cvijetak...

  24. #974
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    ma dajte...
    fakat mi nije jasna ova cijela drama oko šminkanja i kupovine iste.
    Cure se lome da pomognu, ali i dalje neuspješno kao da je uistinu sf kupiti bb kremu.
    baš bez veze

  25. #975
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    sf je samo ako ti tako odlucis. jer nije. isto ja kao i kupiti sampon i kremu za lice
    Ti misliš da ja kupujem kreme za lice?

    Šampon kupujem jedan te isti već 20 godina.

  26. #976
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Šminka se ne nanosi prstima. Idealno bi bilo za puder koristiti beauty blender, odnosno jaje, ali s tim treba malo prakse da ne ostaju fleke.. Za nekoga tko tek počinje, idealno je koristiti kist, ali sa mekanim dlačicama. Ne kažem bezveze da se ne nanosi prstima. Kažem zato što prsti ne upijaju višak pa to često ispadne više pudera (ili BB/CC kreme, i nje može biti previše) na licu nego što bi trebalo biti. Kist će pokupiti slojeve koji su nepotrebni.

    I slažem se sa mamicom, uvijek uzmi ono zadnje na polici.

  27. #977
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    ma dajte...
    fakat mi nije jasna ova cijela drama oko šminkanja i kupovine iste.
    Cure se lome da pomognu, ali i dalje neuspješno kao da je uistinu sf kupiti bb kremu.
    baš bez veze
    Ma to tije i meni recimo sf. U zivotunisam usla u parfumeriju, dmi muller ne racunam u to, kod njih ima i wc sanirara. Uopce ne znam sta bih tamo pitala ili trazila.

  28. #978
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    U pravu je Tanci zapravo.
    Hvala svima na trudu, gledam ove linkove, ali odustanem nakon 2 rečenice...
    Nema na vidiku nikakve nove svadbe, a ako se i dogodi neka kad nisam odmorna i okupana suncem... procijenit ću je l mi manja tlaka opet preživjeti šminkericu ili kupiti kremu u boji.
    Nemojte se truditi, nema smisla... .

  29. #979
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    P.S. ovaj post od Riri ne mogu ni pročitati .

  30. #980
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Eto, ode mi najdraža tema opet u zaborav.

  31. #981
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Imate onu drugu na kojoj izmjenjujete savjete .

  32. #982
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    P.S. ovaj post od Riri ne mogu ni pročitati .
    Hahahaha a daj, a baš sam se potrudila da lijepo napišem.

  33. #983
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    I ja sam tu. S tim da znam zimi kupiti bb kremu. A ponekad i zaboravim. I obicno uzmem neku najjeftiniju.

    Il si tip za sminku il nisi. Meni se dugo to sve "gadilo", al kak su dosle godine ipak nekad stavim kremu ili rumenilo.

    Sinoc gledam cure u tramvaju. Ma prestrašno.

    Osobno poznajem samo dvije žene čiji stil šminkajaja mi se sviđa. One postižu to da im ne vidi da su namazane a izgledaju super.

    Večina mojih frendica se ne šminka puno- valhda smo takva generacija

  34. #984
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Riri sigurno će nekome jako pomoći tvoj post... evo već vidim Lili kako ide kupiti to jaje ako ga već nema

  35. #985
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Meni je frendica poklonila to jaje. Potezalo se po ladici u kupaonici, i mislim da je zavrsilo u smeću. Nisam znala sto bi s tim.

  36. #986
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Znala sam otprilije čemu služi, ali ja nis id toga ne koristim. Kcer isto nije zainteresirana

  37. #987
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mislim da sam i ja bacila to jaje, motalo mi se po doma, pojma nemam kako je doslo u kucu Sigurno su mi ga uvaljali u nekoj promo akciji. I iako sam znala za sto u teoriji sluzi nisam ni pokusala ga koristiti, samo jos jedna stvar koju bi trebalo prati...

    Sto se tice koristenja prstiju, ako stavis samo kapljicu sigurno nije previse, a ako mi se i jednom godisnje desi da mi je previse BB/pudera na licu jednostavno operem ruke i nakon toga prsti pokupe preostali visak s lica... ili se umijem pa iznova.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 13.10.2019. at 12:09

  38. #988
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku

    Sto se tice koristenja prstiju, ako stavis samo kapljicu sigurno nije previse, a ako mi se i jednom godisnje desi da mi je previse BB/pudera na licu jednostavno operem ruke i nakon toga prsti pokupe preostali visak s lica... ili se umijem pa iznova.
    Pa dobro, kako god ti je lakše. Ja ovdje govorim iz perspektive osobe koja se bavi šminkanjem, mislim da je lakše odmah upotrijebiti što treba nego se umivati. Ali naravno, što je meni lakše ne mora biti i drugima.

  39. #989
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    pa jasno.. meni je stvarno lakše se umiti po drugi put 2x godišnje nego svaki dan prat nekakve kistove, jaja, sterilizirati ih i još imati osjećaj da su nakon svega toga i dalje - prljavi.

  40. #990
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    i dalje se ne volim šminkati (s naglaskom na puder)

  41. #991
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Bože Bubilo, a zašto se ti tako mučiš oko tog šminkanja ?! Pa ne šminka ti se, nemoj se šminkati i gotovo.
    Meni se isto čini da se više žena oko mene ne šminka nego što se šminka.
    Dapače, imam neke jako zgodne kolegice za koje čak i ja (koja od šminke koristim BB kremu) pomislim da je šteta što se malo ne našminkaju.
    Za tako neku posebnu prigodu, ako baš misliš da moraš, odi na šminkanje kao sada i gotovo.
    Šminka ima rok trajanja pa je stvarno bezveze kupovati ako nećeš iskoristiti.

  42. #992
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Pa htjela bi biti ljepša, ali tako da izgleda kao da je to majka priroda i uz minimum uloženog truda i novca

  43. #993
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    E sad, htjela bih i ja biti ljepša, ali nemam iluzija da bi mi šminka u tome pomogla

    Bubilo, pa bar u današnje vrijeme imaš drogerije, ne nikakve fancy parfumerije (ako takve uopće još postoje kod nas), znači DM; Muller, Bipa, u kojima imaš one štandove s kozmetikom pa možeš razgledavati i opipavati, a nažalost i probavati do mile volje.

  44. #994
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Pa htjela bi biti ljepša, ali tako da izgleda kao da je to majka priroda i uz minimum uloženog truda i novca
    .
    Ne, lijepa sam si i ovako. Samo bi ponekad htjela da mi se na licu ne vidi da sam spavala 3 sata tu noć . Za novac me nije toliko briga, ali za trud si u pravu... htjela bih to bez ikakvog truda... zato sto mi to iziskuje previše stresa.

    Mima... nisi pratila dobro... nema šanse da ću išta igdje ići isprobavati... dakle ja ne kupujem niti obične kreme za lice... i o svemu premalo znam da bih mogla donijeti ikakvu suvislu odluku.

    Bojim se da će svijet ipak morati preživjeti ponekad mene neispavanu koja i izgleda upravo tako - neispavano.

  45. #995
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Očito imaš zahvalnu kožu jer da ja ne namažem lice nekom kremom nakon umivanja, tuširanja ili samo pranja kose, nakon 2 minute ne bih mogla nijednu grimasu napraviti koliko bi me lice bolno zategnulo.

  46. #996
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Znači da sam baš shvatila temu u startu, pa ti ponavljam da se ne trebaš opterećivati.

    Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

  47. #997
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

  48. #998
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Riri sigurno će nekome jako pomoći tvoj post... evo već vidim Lili kako ide kupiti to jaje ako ga već nema
    Moja kcer od 11. godina ima valjda 5 komada tih jaja i valjda 30 raznih kistova.
    Mogla bih od nje uzeti koje, ali ne volim taj ljigavi osjecaj jajeta koje mi dodiruje lice, tako da nista od toga.
    Ostajem pri prstima, a previse sigurno nije jer bb kremu imam godinu dana.
    Posljednje uređivanje od sirius : 13.10.2019. at 15:05

  49. #999
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Riješeno!

    A sad napokon mogu točno definirati sto želim... kad mi stvarno bude važno kako mi izgleda lice, da imam šminkericu koja će mi staviti samo odgovarajuću BB kremu bez svega ostalog. Može ju staviti čak i s jajetom .

    Dobro, dosta je, idem sad... nema smisla ovo .

  50. #1000
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Očito imaš zahvalnu kožu jer da ja ne namažem lice nekom kremom nakon umivanja, tuširanja ili samo pranja kose, nakon 2 minute ne bih mogla nijednu grimasu napraviti koliko bi me lice bolno zategnulo.
    Meni je ovo isto misterij da netko ne koristi ili ne mora koristiti kremu za lice. Ja bih se peurutala užasno a zatezanje me jako živcira i neugodno je.
    Šminka da bi izgledala lijepo i kao da je nema mora biti na njegovanom licu. Ja sam prije 2g odlučila danje vrijeme da se malo više posvetim njezi lica i promjena je drastična.
    Šminkam se tako da izgleda da nisam našminkana ili jako malo.
    Pola mojih prijateljica se šminka a pola ne, otprilike. I jednima i drugima stoji. Nemam ni jednu prijateljicu za koju bih mogla reći da se previše našminka, sve su decentno našminkane.
    Jednostavno je, ako se ne voliš šminkati nemoj, ako voliš šminkaj se. Ne sviđa mi se jedino što se između redova provlači misao da mi koje se šminkamo mislimo da nismo lijepe ili dovoljno lijepe i da se šminkamo zbog drugih.
    Moja rutina je: 1 tjedno dobar piling, 1 tjedno vitaminska maska, svakodnevo tonik i krema. Od šminke:mineralni puder koji ujedno njeguje i lagano prekriva, maskara, rumenilo i ruž.
    Inače moja kozmetičarka kaže da su sve te cc, bb tj obojane kreme puderi samo su ih tako nazvali da ih prodaju ženama koje ne žele pudere nego eto samo malo.
    Posljednje uređivanje od mitovski : 13.10.2019. at 16:15

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •