Stranica 22 od 28 PrviPrvi ... 122021222324 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,051 do 1,100 od 1352

Tema: Uspješnost FEt-a

  1. #1051

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Danas bila la et jednu blastocistu.

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  2. #1052
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Ja bi vrlo rado pisala o FETU ali ne znam sto da pisem , haha, endo mi je tanak i ne znam hoce li ovaj mjesec biti FET.
    Ima li netko nesto pametno za reci vezano za tanki endo??
    Da napomenem da uzimam Estrofem 3 puta po 4 mg, vitamin E, andol, ananas, ciklu !

  3. #1053
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Mono, a jel bi probala bez ananasa i cikle? Kad vec uzimas lijekove,ja ne bih mijesala s toliko stvari,pa makar prirodnih

  4. #1054

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Ja sam imala samo estrofem 3-1od 2mg

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  5. #1055
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    mono, koliki ti je, koji ti je dc?

  6. #1056
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Vrci, do neki dan nisam uopce jela ananas ni ciklu ali kad sam dosla na prvi uzv i endo mi je bio bijednih 6 mm onda sam pocela...makar mi to nis ne pomaze ocito..:

    Optimist, 14 dc 6,5 mm je dns !
    Ali folikul na jajniku koji se treba povuci je samo 11 mm tako da je kao jos prva faza ciklusa...nece O biti naravno radi Estrofema ali ti folikuli sukoji prisutni...tako da kao ima jos vremena, jos sam ju pitala hoce li biti kasno pa je rekla da ne...ali mislim da je u cet zadnji uzv, i tad ce se odluciti...tj.rekla je da je granicno 7 mm za transfer.

    A sto se tice tog ananasa i cikle...ne mogu sad ne jesti to jer cu lupati glavom u zid.
    Htjela sam vidjeti kakvo ce stanje biti samo uz Estrofem ali nije nikakvo pa sam ipak odlucila piti i jesti to...ali ovaj put pijem umjerene kolicine cikle, oko 0,50 l dnevno i manje cak, a cijeli ananas pojedem !

  7. #1057
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Miuta,
    Koliki ti je endo bio??

  8. #1058

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Cure kakvi su vam inače endometrij ja sam preskočila 2 ciklusa znaci onaj kad je bila punkcija išli smo na freez all zbog hipera pa sam i sljedeći ciklus preskočila isto los endio a nisam htjela da ga umjetno zadebljavaju tabletama nego sam isla tek sljedeći ciklus potpuno sve prirodno i endić mi je bio 10,nešto sam od sebe i imam pozitivan test
    Pokušajte kao ja ako inače imate ok zadebljanje pustite organizam da odmori od lijekova

  9. #1059
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Ja imam problema s endometrijem...imala sam priraslice od kiretaza i ja ne mogu bez lijekova a ni s lijekovima nije dobar a kamoli bez lijekova...

  10. #1060

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Miuta,
    Koliki ti je endo bio??
    10dnc bilo 9mm i dr rekla da od 13dan krenem sa utrogestan. I a 16dan bio et. Prije sam imala dekapeptyl i estrofem. Kod mene stalno uredu i blastice pa na kraju nista

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  11. #1061

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Znate kako kaže dr.Šimunić mir u glavi mir u maternici znam da je teško ali ima nešto u tome

  12. #1062

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Evo da vam javim moje bete
    Utorak 12dnt-Beta 1101,četvrtak 14dnt-Beta 2233 sutra ultrazvuk pa ću znati vise,svima vam želim isto ljepe i visoke bete

  13. #1063
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Martilala, odlicnaaa je betaaa ! Cestitam !!

    Necu se jos pohvaliti, jer tko zna sto se moze izdogadjati kod mene u ovih par dana ali endo mi je 7,6 mm i biti ce transfer ovaj mjesec !!! Jejjj !
    Dokt.samo mora odrediti koji dan jer imam folikul koji je 17 mm pa se ceka da se on ili povuce ili da pukne ! Ali nadam se da ce iduci tjedan biti FET !!!

  14. #1064

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Martilala, odlicnaaa je betaaa ! Cestitam !!

    Necu se jos pohvaliti, jer tko zna sto se moze izdogadjati kod mene u ovih par dana ali endo mi je 7,6 mm i biti ce transfer ovaj mjesec !!! Jejjj !
    Dokt.samo mora odrediti koji dan jer imam folikul koji je 17 mm pa se ceka da se on ili povuce ili da pukne ! Ali nadam se da ce iduci tjedan biti FET !!!
    Hvala!
    Držimo fige da ti uspije samo smireno i bez nervoze

  15. #1065
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Tnx !

  16. #1066

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Dali je nekome uspela fet posle miscarriage?

  17. #1067

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Danas sam obavila ultrazvuk i vide se 2 gestacijske v. nadam se da će se dalje sve dobro razvijati

  18. #1068
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Cure, evo mjesec dana iza FET-a i biokemijske. Napokon sam dobila pravu mentruaciju, uredno i redovno kako je trebala doci. Za razliku od stila ija, osjecam se odlicno vec sada. Planiramo opet u 10 mjesecu na FET, pa nesto razmisljam. Nisam jos nista s klinikom definitivno dogovarala, ali zanima me da li ponovo raditi scratching endometrija ili ne? Kakva je praksa po tom pitanju? Ovaj put planiramo uzeti i asistirani hattching, a embryoglue mozda.

  19. #1069

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, evo mjesec dana iza FET-a i biokemijske. Napokon sam dobila pravu mentruaciju, uredno i redovno kako je trebala doci. Za razliku od stila ija, osjecam se odlicno vec sada. Planiramo opet u 10 mjesecu na FET, pa nesto razmisljam. Nisam jos nista s klinikom definitivno dogovarala, ali zanima me da li ponovo raditi scratching endometrija ili ne? Kakva je praksa po tom pitanju? Ovaj put planiramo uzeti i asistirani hattching, a embryoglue mozda.
    Ja sam radila za ivf scrathing i assisted haching i embryo glue i upslo je ali sam u 7 nedelji imala miscarage. Ipaniram opet sve to da radim kad budem radili fet mozda 9 ili 10 mjesec

  20. #1070

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj edina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam radila za ivf scrathing i assisted haching i embryo glue i upslo je ali sam u 7 nedelji imala miscarage. Ipaniram opet sve to da radim kad budem radili fet mozda 9 ili 10 mjesec
    Nisam bas upoznata sa svime time, mozete li mi objasniti? Rade li to u privatnim klinikama tu u Hrvatskoj ili sve vani?
    Posljednje uređivanje od mala-bebica : 24.07.2017. at 00:05

  21. #1071

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Ja sam vani

  22. #1072

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, evo mjesec dana iza FET-a i biokemijske. Napokon sam dobila pravu mentruaciju, uredno i redovno kako je trebala doci. Za razliku od stila ija, osjecam se odlicno vec sada. Planiramo opet u 10 mjesecu na FET, pa nesto razmisljam. Nisam jos nista s klinikom definitivno dogovarala, ali zanima me da li ponovo raditi scratching endometrija ili ne? Kakva je praksa po tom pitanju? Ovaj put planiramo uzeti i asistirani hattching, a embryoglue mozda.
    Ni ja neznam šta znače ti nazivi i zašto se to radi pojasniš nam malo

  23. #1073
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Scratching endometrija je kada lagano zagrebu endometrij u ciklusu prije postupka, 24/25 d ciklusa, i tada endometrij krene bujati i "lakse"/"bolje" prima embrij. Embryoglue je tekucina koja djeluje kao ljepilo. A asistirani hatching je uklanjanje zastitne opne embrija kako bi se lakse prihvatio za maternicu. Sve su ovo laicka objasnjenja, molim vas da to uzmete u obzir.

  24. #1074

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Scratching endometrija je kada lagano zagrebu endometrij u ciklusu prije postupka, 24/25 d ciklusa, i tada endometrij krene bujati i "lakse"/"bolje" prima embrij. Embryoglue je tekucina koja djeluje kao ljepilo. A asistirani hatching je uklanjanje zastitne opne embrija kako bi se lakse prihvatio za maternicu. Sve su ovo laicka objasnjenja, molim vas da to uzmete u obzir.
    Hvala, sve si super objasnila i taman laički da se može razumjeti: -) Sve to naravno ne rade nigdje u Rh osim scratchinga endometrija, ako se ne varam?

  25. #1075
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Scratching endometrija ili kiretaza i/ili uterobrush kod nas se obavlja. A za sve ostalo tu je Mastercard malo se sad salim. No zapravo, ja zaista ne znam sto nase klinike nude, sto drzavne sto privatne. Mi smo od 2011 vani tako da sam po tom pitanju lisena nekih saznanja, ali rekla bih da ne rade i ne nude. Embryoglue dodje 100€! Mislim da bi si vecina to uzela na sve troskove koje imamo tih 100€ je mala cifra.

  26. #1076

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Scratching endometrija je kada lagano zagrebu endometrij u ciklusu prije postupka, 24/25 d ciklusa, i tada endometrij krene bujati i "lakse"/"bolje" prima embrij. Embryoglue je tekucina koja djeluje kao ljepilo. A asistirani hatching je uklanjanje zastitne opne embrija kako bi se lakse prihvatio za maternicu. Sve su ovo laicka objasnjenja, molim vas da to uzmete u obzir.
    Odlično objašnjeno da možemo razumjeti!

  27. #1077

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Scratching endometrija ili kiretaza i/ili uterobrush kod nas se obavlja. A za sve ostalo tu je Mastercard malo se sad salim. No zapravo, ja zaista ne znam sto nase klinike nude, sto drzavne sto privatne. Mi smo od 2011 vani tako da sam po tom pitanju lisena nekih saznanja, ali rekla bih da ne rade i ne nude. Embryoglue dodje 100€! Mislim da bi si vecina to uzela na sve troskove koje imamo tih 100€ je mala cifra.
    Ja bi uzela odmah a ne da radi toga moram povući preko granice i platiti cijeli postupak koji znamo nije jeftin, a koristila bi recimo samo Embryoglue... No dobro, zasigurno je i ostalo vani na višem nivou, pa ajde...

  28. #1078
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Trebalo bi pitati. I oni vani to narucuju tako da ne vidim problema zasto i nasi ne bi mogli.

  29. #1079

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Moja beta 14dnt 1756

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  30. #1080
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj miuta821 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja beta 14dnt 1756

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk
    Čestitam!! Super beta, sretno i školski dalje

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  31. #1081

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam!! Super beta, sretno i školski dalje

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Hvala nakon 13godina 5 transfer i sad prvi put poz. Sad duplanje nadam se
    Svima zelim da se sto prije usreći.

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  32. #1082
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Miutaaaa,
    Wauuuu ! Cestitam !!! Koji ti je dpt??

  33. #1083

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    14dnt

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  34. #1084

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Miutaaaa,
    Wauuuu ! Cestitam !!! Koji ti je dpt??
    Hvala draga


    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  35. #1085
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj miuta821 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala nakon 13godina 5 transfer i sad prvi put poz. Sad duplanje nadam se
    Svima zelim da se sto prije usreći.

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

    Braaaavo, čestitam, javljaj lijepe vijesti!!!

  36. #1086
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    miuta821 cestitam od [emoji173]


    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  37. #1087
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Cure,
    Samo da javim i pitam mozda ima tu kakvo iskustvo !

    Naime, jucer mi je bio 6 dpt, i dobila sam neki cudni smedji iscjedak, napravila sam test koji je pozitivan i nakon par h cca krenula svjeza krv ali malo...
    Isla sam vaditi betu dns 7 dpt i 110 je ! E sad, znam da i dalje moze biti biokemijska i ponavljam betu ali ne u istom labu u cet ili.petak.
    Dns su mi samo neke smedje tockice, nema krvi, makar sam lezala cijelu vecer i noc i digla se samo da vadim betu...odvezla se do Petrove naime..
    Imam bolove u donjem dijelu trbuha, vise kao neki pritisak..popijem normic tu i tamo ! I mg !
    Mislim znam da nema druge nego cekati, vec sam imala 3 spontana pa sam svjesna svega sto se moze izdogadjati..znam da je prerano !

  38. #1088
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Mono, ak si pratila mene,tak sam na preskokce krvarila od plusa pa iducih 5tjedana. I sve je ok.
    Drzim fige da i tebi bude dobro

  39. #1089
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Vrci,
    Od kojeg dana si tocno krvarila?? Isto je IVF T??

  40. #1090
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Isto tak nekako, od 7-8dnt. Nekad spotting kod brisanja, nekad izljev krvi,pa malo pauze,pa opet. Na uzv nikad razlog vidljiv. Tek nakon svog krvarenja vidljiv hematom

    Takoder bio FET, uz estrofem
    Posljednje uređivanje od Vrci : 01.08.2017. at 12:34

  41. #1091
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Da li znas kad inace nastaju ti hematomi?? Tako rano ne??

  42. #1092
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Pa znam da nekima budu vidljivi na prvom uzv. Nekima kasnije

  43. #1093

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li znas kad inace nastaju ti hematomi?? Tako rano ne??
    Ako budes jace probaj 4-2utrog.i popi a ne stavljati. Tako meni rekla moja gin ako dođe do krvarenja. Sretno nadam se da ce biti sve ok. Drzim fige. Hvala cure svima na cestitke. Molim Boga da bude i kod mene lijepa trudnoćea. Grlim sve

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  44. #1094

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    mono, miuta, bravoooo!!!!
    Drzim figetine za dalje

  45. #1095
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hvala cure !

    Da li je vama bila svijetlo roza krv,?? Trenutno mi je tako?? I jucer navecer mi je tako bilo, onda ujutro te neke tockice!!

  46. #1096

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure !

    Da li je vama bila svijetlo roza krv,?? Trenutno mi je tako?? I jucer navecer mi je tako bilo, onda ujutro te neke tockice!!
    Draga ja nemam za sad taj problem ali se sjetim jedne cure sta je opisala ko ti i pila 4-2 utrogestan i pomogao rodila lijube555 neke cure se sjete nje sigurno

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  47. #1097
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Moja terapija progesteronima je Utrogestan 3 puta 2 i Duphastone 3 puta po 1.
    Povecati cu Duphastone radje onda, jer meni to malo ide, skoro ni ne ostane na ulosku pa nije da izadje utric s tim iscjedkom.

  48. #1098
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni je isto bilo uglavnom samo kod brisanja. Na ulosku samo kod izljeva, 2 il 3 puta.
    Nisu mi povecavali utrice ni nesto mijenjali, 3*2 cijelo vrijeme

  49. #1099

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Mono ja sam imala roskastu krv. Gin mi je rekao ujutro i popodne popiti utrogestan a navecer ga stavljati dole. Ne brini sve ce biti u redu cim manje stresa i puno mirovanja. To ce pomoci. Sretno.

  50. #1100
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Ma jojjj, nadam se, a opet s druge strane sumnjam ! Kad sam vidjela tu krv....sad nema nicega, tj.nesto malo smedje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •