Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 159

Tema: Čistoća Zagreb-odvoz smeća

  1. #51
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Mi (uski centar grada) nismo nikad ni dobili te famozne smece za organski otpad. Imamo kante koje se ne prazne redovito plus one za papir gdje se ubacuje svasta- naprimjer drveni stolci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #52
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Meni nije jasno, ako su dali te vrećice i spiskali milijune na njih, zašto nisu mogli jednostavno dostavit obične kante koje imaju unutarnju kantu pa da smeće samo istresem. Ovako mi ta smeđa vreća redovito pukne i svejedno moram istresati smeće u kantu. Bezveze.
    mi smo ovo riješili tako da imamo kantu na balkonu u koju ubacujemo taj bio otpad (bez vrećice) i kad se napuni samo istresemo u vrećicu i onda u kontejner. Istina je da je u tom slučaju vrećica od viška.

  3. #53
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Betty, vi onda imate neku dobru dušu koja brine o tome da su smetlarnici otključani u pravo vrijeme. Kod nas nema nikoga tko bi to radio. (plus što imate druge ne dobre lijene duše ).
    Anyway, dobila sam ovu obavijest:

    Poštovana,
    naši radnici ne uzimaju ključeve od namjenskih prostorija korisnika. Spremnici moraju biti dostupni u vrijeme pražnjenja:
    Miješani komunalni otpad – ponedjeljak i četvrtak od 6 sati ujutro.
    Biootpad - srijeda od 13:30 sati.
    Papir - prvi i treći četvrtak u mjesecu od 14 do 22 sata.
    Vrećice s plastičnom i metalnom ambalažom - svaki drugi i četvrti četvrtak u mjesecu od 14 do 22 sata.
    A to plus ovo…

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagr...anove/9597547/


    Od veljače iduće godine svi građani u Zagrebu, nevezano za veličinu stana ili broj ukućana, odvoz smeća plaćat će minimalno 68 kuna, kako su prošli tjedan najavili iz Grada. Drugim riječima, istu cijenu fiksnog dijela plaćat će stan od 30 kvadrata kao i onaj od 100 kvadrata. No, u cijenu će biti uključen i varijabilni dio koji će ovisiti o količini proizvedenog otpada, odnosno množit će se broj odvoza otpada s veličinom spremnika. Taj iznos će se zbrajati s iznosom kazne za nepropisno odlaganje otpada, koja će biti od 250 do 800 kuna ili će se umanjiti za stimulativni dio, odnosno,popust za građane koji sami odlažu otpad na reciklažno dvorište

    Stanari u zgradi morat će se dogovoriti o svom udjelu u spremniku za miješani komunalni otpad. Drugim riječima, ako zgrada ima 5 stanova i jedan kontejner, svako kućanstvo morat će se dogovoriti koliki je njihov udio u tom kontejneru. Ako se stanari neće moći međusobno dogovoriti, onda će to umjesto njih učiniti Čistoća ili Grad. Što se tiče spremnika za otpad ispred zgrada gdje postoji problem da netko drugi ubacuje smeće u tuđe spremnike, Jozić je istaknula kako to ne kontrolira davatelj usluge, već sam korisnik. Dakle, građani se moraju sami snaći. Postoji opcija da stanari sufinanciraju pametne spremnike ili pak da zaključaju svoje kontejnere
    …je užas nad užasima. Jesu li oni normalni?

  4. #54
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Kod mene bacaju 90% biootpad i papir u plastičnim vrećicama

  5. #55
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Kod nas miješani komunalni otpad odvoze oko 22-23 sata. To nije prema gore napisanom rasporedu....
    I smetlarnici su zaključani. Čujem da ih se otvara kada smetlari dođu.

  6. #56
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    To je raspored za nas kvart. Kad sam postavila pitanje, u prvom mailu su me pitali za adresu. A u drugom odgovorili “ne može”.
    A onda vi valjda stvarno imate neku osobu koja dežura i otključava im.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    A gdje kupujete vrećice za biootpad. Ja sam već pri kraju s onima koje nam je ostavila Čistoća. Gledala sam u Mulleru i tamo imaju samo manje.

  8. #58
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    A gdje kupujete vrećice za biootpad. Ja sam već pri kraju s onima koje nam je ostavila Čistoća. Gledala sam u Mulleru i tamo imaju samo manje.
    Ima male na povrću u Sparu. Komad 0,40 lipa.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Neću male. Ove smede od čistoće su od 30l i to mi je optimalno. Tako da trazim od 30l
    Posljednje uređivanje od larmama : 14.11.2019. at 21:28

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Kod nas u kvartu svi kontejneri su na javnim površinama i uopce ne kuzim kako ce to funkcionirati

  11. #61
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    A gdje kupujete vrećice za biootpad. Ja sam već pri kraju s onima koje nam je ostavila Čistoća. Gledala sam u Mulleru i tamo imaju samo manje.
    Ne kupujem. To mi je apsurd apsurda. Ja skupim bio otpad u škarnicl od kruha i povrća i nosim dnevno usput, ili u kartonsku kutiju od cipela, one budu par dana. Nisam ni ove što su mi dostavili potrošila

  12. #62
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    A gdje kupujete vrećice za biootpad. Ja sam već pri kraju s onima koje nam je ostavila Čistoća. Gledala sam u Mulleru i tamo imaju samo manje.
    Sad kad potrošim ove koje imam, koje se raspadnu tako ionako, samo ću trest direkt u kantu. Netko je zgrnuo fest love na tim jbn vrećicama.

  13. #63
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas u kvartu svi kontejneri su na javnim površinama i uopce ne kuzim kako ce to funkcionirati
    Plus će pri tome novčano kažnjavati one koji nepropisno odvajaju, a nagrađivati one koji sami odnose u reciklažno. Lastane, kako će to raditi?

  14. #64
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Vama su bar kante, kakve bile, dostupne pješke. A kod mene vozimo autom smeće do kanti ili idemo u šetnju s vrećicom smeća. Nit' može kamion do kuće, nit ja mogu vući kantu do ceste. Uvijek ima i gore
    Uopće ne znam kako će biti kad ukinu te javne kontejnere.

  15. #65
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Ja sam se doma posvađala s mužem oko odlaganja tetrapaka
    jer stranica čistoće i forum kaže da tetrapak ide u žuti kontejner
    a u mom gradu postoje crni kontejneri za tetrapak, kojih ima malo i onda se ovako ko beti vozimo tražeći ih po gradu

  16. #66
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    A šta piše na tim crnima? Doslovno tetrapaci?

  17. #67
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    da, evo ovdje se vidi
    Posljednje uređivanje od tangerina : 15.11.2019. at 09:42

  18. #68
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    tetrapake staviš tamo gdi treba nije svugdje isto

  19. #69
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj anchi pp prvotno napisa Vidi poruku
    Stambena zgrada u našoj blizini svoje kontejnere drži na javnoj površini.
    Oko njih je uvijek porazbacano smeće, tri ogromna kontejnera i barem 4 mala - za papir i organski otpad. Osim što je porazbacano užasno smrdi.
    Pišem već godinu dana svima kojih se mogu sjetiti - od čistoće, mjesnog odbora, komunalnog redara, ureda za mjesnu samoupravu ... ne znam kome sve ne - ništa se ne rješava.
    Nadam se da će ova odredba potaknuti stvari u tom smjeru.

    Zanima me, čisto informativno, zgrade koje nemaju smetlarnike - imaju li obavezu napraviti ih? Vi koji živite u zgradama, kakva je situacija sa smetlarnicima?
    Ja vidim da ih ima puno koje drže kante i kontejnere na javnoj površini jer nemaju smetlarnike.

    Dobila sam odgovor

    Poštovani,

    vezano za pritužbu stanovnika Legradske ulice zbog smještaja kontejnera za miješani otpad na javnoj zelenoj površini, obavještavamo Vas kako je poslovođa kontaktirao Predstavnicu suvlasnika Javorinske 3 gđu. H. T. koja ga je obavijestila da je u toku ishođenje dokumentacije za izgradnju spremišta gdje će biti smješteni kontejner od Javorinske 1 i 3. Do realizacije toga, uz suglasnost gđe. H. T. kontejneri su premješteni na parkirno mjesto Javorinske 3 (slika u prilogu).


    S poštovanjem,
    Sena Žutić,
    Služba za zaštitu okoliša i razvoj
    Zagrebački holding d.o.o. podružnica Čistoća

    Fakat su maknuli kontejnere s trave i stavili na svoj parking. Baš me zanima kako će to sad održavati, mada kad vidim kako održavaju okoliš zgrade - mislim da je situacija u zgradi takva da se nikoga ništa ne tiče - osim sad vjerojatno ovih kojima su kontejneri pod prozorom
    Posljednje uređivanje od anchi pp : 18.11.2019. at 15:01

  20. #70
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Nada zgrada je došla s smetlqrnicima
    U par okolnih je građen kavez naknadno
    I pitala smetlare vele da imaju ključeve od naseg naselja ali ne i iz grada

  21. #71
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Jeste li skužili da se dno smeđih vrećica za biootpad raspadne nakon nekoliko dana, jednostavno postanu porozne i sve iz njih curi van?

  22. #72
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ja dio prepakiram u papirnati škanicl,dio u smeđu vreću dio odmah u reciklažno

  23. #73
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste li skužili da se dno smeđih vrećica za biootpad raspadne nakon nekoliko dana, jednostavno postanu porozne i sve iz njih curi van?
    da,tako i treba biti, inače ne bi bile biorazgradive.
    mi biološki otpad bacamo u kantu,a smeđe vreće rabimo samo tu i tamo, ako se onome tko nosi smeće ne da vracati doma i nositi kantu natrag. rijetko nam trebaju.

  24. #74
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Kod nas se nešto pokrenulo otkad su svima bez pitanja samo iskrcali pred ulazna vrata kantu za biootpad. Pokrenula se anketa medju suvlasnicima i velika većina je za to da ih uzmu nazad i daju nam zajednički kontejner. Ali izgleda da ćemo sad napokon pokrenuti i da riješimo pitanje smetlarnika, naši kontejneri stoje na javnom parkiralištu, stalno otvoreni, vrane raznose smeće, sakupljaci otpada ih preklapaju, smeće se raznosi u parku pored u koji su sad još počeli odbacicati ljudi glomazni otpad pa na 2m od dječjeg igrališta imamo mini divlji deponij u nastajanju. A tek kad puhne vjetar i raznese svu plastiku koje je previše za jedan jedini kontejner... UZAS

  25. #75
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste li skužili da se dno smeđih vrećica za biootpad raspadne nakon nekoliko dana, jednostavno postanu porozne i sve iz njih curi van?
    Da, potpuno su beskorisne.

  26. #76
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Mene i dalje muči gdje nabaviti žute vreće za plastiku.

  27. #77
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    A nema toga u Pošti?

  28. #78
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Mene i dalje muči gdje nabaviti žute vreće za plastiku.
    zašto su one važne?Skupljaj u vrečicu od voća pakunga WC papira ili jednostavno
    Zasto su one ili udučanu uzmi kutiju i skupljaju u nju
    Odnesi kad treba do otoka ili dvorišta.
    Metal isto možeš odvojeno skupljati toga bar po stanovima nema puno

    Sve flaše koje se vraćaju za pare vrati ili stavi kod kontejnera uvijek se nađe netko za čas tko će to prodati nažalost
    Osobno mislim da je žuta vrećica stvarni višak za okoliš
    Skidaj čepove s flasa udruga limfoma to skuplja ko repromaterijal i od toga kupuju lijekove.....
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 28.12.2019. at 07:24

  29. #79
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    zašto su one važne?Skupljaj u vrečicu od voća pakunga WC papira ili jednostavno
    Zasto su one ili udučanu uzmi kutiju i skupljaju u nju
    Odnesi kad treba do otoka ili dvorišta.
    Metal isto možeš odvojeno skupljati toga bar po stanovima nema puno

    Sve flaše koje se vraćaju za pare vrati ili stavi kod kontejnera uvijek se nađe netko za čas tko će to prodati nažalost
    Osobno mislim da je žuta vrećica stvarni višak za okoliš
    Skidaj čepove s flasa udruga limfoma to skuplja ko repromaterijal i od toga kupuju lijekove.....
    Ozbiljno???!
    I kaj još?
    Ako nema otoka i dvorišta da nosim u Novi sad?
    Vidiš, važne su jer kamion neće pobrati ako nije plastika zapakirana baš u te vreće.
    Kamion kupi ispred kuće i to Čistoća naplaćuje.
    Masno naplaćuje.
    I nakon što sortiram, držim u garaži tjednima, ne pada mi na pamet da još to teglim okolo, gubim vrijeme i tražim “otoke i dvorišta”



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #80
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    A nema toga u Pošti?
    Ozbiljno?
    U Pošti?
    Nije mi palo na pamet tamo pogledati.
    Hvala [emoji8]


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. #81
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Ozbiljno???!
    I kaj još?
    Ako nema otoka i dvorišta da nosim u Novi sad?
    Vidiš, važne su jer kamion neće pobrati ako nije plastika zapakirana baš u te vreće.
    Kamion kupi ispred kuće i to Čistoća naplaćuje.
    Masno naplaćuje.
    I nakon što sortiram, držim u garaži tjednima, ne pada mi na pamet da još to teglim okolo, gubim vrijeme i tražim “otoke i dvorišta”



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa prije si rekla da ima otoke

  32. #82

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Koliko je to "masno naplaćuje"?

  33. #83
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Stvarno, koliko je kod vas mjesečno odvoz smeća?
    U Rijeci je 48 kuna za 1-2 osobe, a 73 kn za 3-4, te 124 za 5-6.

  34. #84
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Na kraju članka su primjeri kućanstava sa starom i novom cijenom
    https://www.google.com/amp/s/www.jut...da/8280746/amp

    Poanta je u tome da će cijena nekima skočiti i 100%, a odvoz običnog smeća prorijedio se s 3 na 2 puta tjedno. Kontejnera za plastiku i papir nema dovoljno i prema planu bi se trebali prazniti 2x mjesečno, ali u stvarnosti je to puno rjeđe.
    Oko zgrada vlada kaos od pretrpanih kontejnera, žutih vreća, ali i kojekakvog otpada koji nesavjesni divljaci bacaju (namještaj, madraci itd.) jer vide nakupine koječega pa im se učini zgodno ubaciti i ormar

  35. #85

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Mene ne čudi to poskupljenje uopće kad vidim koliko smeća ima. Da svi odvajaju otpad kako spada, ne bi trebali češće odvažati smeće. Masa ljudi baca sve u mješoviti otpad, masa ljudi ne odnosi glomazni otpad u reciklažna dvorišta. Tu je problem.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Evo primjera: u Austriji na jednu kuću odvoze onu manju kantu mješovitog otpada jednom mjesečno. Zašto im je to dovoljno? Jer sve drugo recikliraju, ako nisu u većim gradovima odvoze do "otoka" i tamo razvrstaju papir, plastiku, staklo, limenke itd...za glomazni otpad idu u posebno reciklažno. Najveći problem su ljudi. A meni se čini da kod nekih ništa ne djeluje dok ih se pošteno ne opali po džepu. Više puta.

  37. #87
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ne odvajaju i ne nose u reciklažno kad je sve demotivirajuće. Nitko doista ne vjeruje da s odvojenim otpadom nešto i naprave. Ljudi misle da sve ide na isti deponij. Reciklažno dvorište izgleda tak da onaj stiropor baciš u prikolicu, a elektroniku na pod garaže i sad si misliš kud to ide. Istovremeno se osjećaš kao nadobudna budala jer 90% ljudi ne posvećuje ni 1% svog vremena razmišljanju o otpadu jer imaju bitnijeg posla. Sustav kad bi funkcionirao bio bi takav da ljudi ne moraju ni sekunde misliti gdje što ide već bi sve bilo kristalno jasno, a ne stvarao dodatna pitanja i pomutnje. Ovi su umjesto toga zatrpali grad kantama, vrećama, dali brošure o recikliranju i sad ti odvajaj, a kante i spremnici za papir su cijelo vrijeme prepuni.

  38. #88
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Stvarno, koliko je kod vas mjesečno odvoz smeća?
    U Rijeci je 48 kuna za 1-2 osobe, a 73 kn za 3-4, te 124 za 5-6.
    Meni je u Zagrebu oko 200 kuna mjesečno, a na Krku sada kada ne koristim uslugu uopće 100 kuna okvirno.

  39. #89

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Jel kod nekog u vasim kvartovima ponuđeno/postoji mogucnost za kompostarnike?
    Jel to mogu samo oni koji imaju privatne kuce i dvorista?

  40. #90
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Nisam sad shvatila skroz, je l to poskupljenje sigurno ili se još ne zna?

    Zanima me u stambenim zgradama, je li netko već raspravljao u zgradi o tom varijabilnom dijelu cijene? Kako su to uopće zamislili u zgradama?

    Kod nas u zgradi od 12 stanova, samo nas 3 ili 4 reciklira. Ostali ubacuju sve redom, užasno se iživciram kad vidim u kanti za miješani komunalni one velike boce od detergenata i omekšivača, a vidim ih skoro svaki put kad bacam smeće. Haustori su obljepljeni letcima i uputama gdje se sto odvaja i kad odvoze. Dzaba sve.

    I sad me bas zanima sto će biti kad dignu cijene 2 ili 3 puta i na koju foru će računati taj varijabilni dio u zajedničkoj kanti u stambenoj zgradi.

  41. #91
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je u Zagrebu oko 200 kuna mjesečno, a na Krku sada kada ne koristim uslugu uopće 100 kuna okvirno.
    A meni 47 kn. Zagreb.. stan 70 m2.

  42. #92
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je u Zagrebu oko 200 kuna mjesečno, a na Krku sada kada ne koristim uslugu uopće 100 kuna okvirno.


    Ti mora da imaš golemu kvadraturu , meni je slično kao kod Cubane...

  43. #93
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    A meni 47 kn. Zagreb.. stan 70 m2.
    Vi još uvije plaćate po kvadratima, znači. Mi smo već više od godine, možda i dvije, na sistemu broja članova.
    Po tom se je sistemu cijena isti mjesec (meni) udvostručila.
    I to je to, nemaš prava glasa.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 30.12.2019. at 09:25

  44. #94

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku


    Ti mora da imaš golemu kvadraturu , meni je slično kao kod Cubane...

    Ja ne znam, ja plaćam oko 350kn (kuća) pa ako je to 7 puta više od cubane u kn, bome nemam ni blizu 7*70m2 , pola negdje.
    Proučiti ću kasnije.

  45. #95
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Puno je pravednije po članovima. Ljudi stvaraju otpad, ne kvadrati.

  46. #96
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj angelina1505 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne znam, ja plaćam oko 350kn (kuća) pa ako je to 7 puta više od cubane u kn, bome nemam ni blizu 7*70m2 , pola negdje.
    Proučiti ću kasnije.
    Možda gledaš samo ukupni račun holdinga, a tamo su ti i naknada za vode i još nekakve naknade, i čistoća. Uvijek u opisu plaćanja budu navedene sve stavke.

  47. #97

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Je, je, sve skupa znam koliki je račun, baš ću pogledati samo za smeće. Zato me i bilo preseklo kad su počeli pisati da će se udvostručiti, što, 700kn ??! Dobro je, uf.

  48. #98
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku


    Ti mora da imaš golemu kvadraturu , meni je slično kao kod Cubane...
    Išla sam gledati, je oko 50 kuna i meni. Ono je zbrojeno.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    68kn hvala Bogu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  50. #100
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Išla sam gledati, je oko 50 kuna i meni. Ono je zbrojeno.
    Vama je stvarno jeftin odvoz smeća! Tu bi ti bio 124 kn.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •