Pokazuje rezultate 1 do 50 od 147

Tema: kada počinje školska godina?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Pa ja mislim da je, ne znam čemu to pomicanje početka godine na drugi ponedjeljak u rujnu na kontinentu. Ali ne mislim niti da je 12 tjedana praznika loše

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ja mislim da je, ne znam čemu to pomicanje početka godine na drugi ponedjeljak u rujnu na kontinentu. Ali ne mislim niti da je 12 tjedana praznika loše


    Ja sam poslala mail sa svojim mišljenjem ministarstvu, pa kud puklo da puklo...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ja mislim da je za djecu najbolje pocetak skole krajem 8., pa nakon 5 tjedana tjedan praznika pa sve tako do kraja skolske godine. Otprilike. A to gdje ce i kada cija djeca skijati stvarno ne bi trebao rjesavati skolski kalendar. Niti bi se isti trebao krojit prema zeljama roditelja. A to s cuvanjem djece spada u isti problem kao i nepostojanje vrtica ili mjesta u istima diljem Hrvatske.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    I ovo s burzom za zg podrucje se meni cini kao super ideja.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku


    Ja sam poslala mail sa svojim mišljenjem ministarstvu, pa kud puklo da puklo...
    nista nece puknuti :D
    slanje mailova sa svojim misljenjem nije legitiman nacin komunikacije s državnom upravom po bilo kojem problemu, pa ni ovom.
    povjerenje smo im dali na izborima i sad nam ostaje:
    a) vjerovati da rade po pravilima struke i u vjeri da čine najbolje za djecu
    b) pratiti rad, uključiti se u e-savjetovanje i javnu raspravu koja je po ovom pitanju zatvršena (zatvorena), te je za pretpostaviti da ce do cca 20.05. biti donesena Odluka o početko školeske godine i to vrlo vjerojatno identična onoj koja je bila predložena u javnoj raspravi.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj anledo prvotno napisa Vidi poruku
    nista nece puknuti :D
    slanje mailova sa svojim misljenjem nije legitiman nacin komunikacije s državnom upravom po bilo kojem problemu, pa ni ovom.
    povjerenje smo im dali na izborima i sad nam ostaje:
    a) vjerovati da rade po pravilima struke i u vjeri da čine najbolje za djecu
    b) pratiti rad, uključiti se u e-savjetovanje i javnu raspravu koja je po ovom pitanju zatvršena (zatvorena), te je za pretpostaviti da ce do cca 20.05. biti donesena Odluka o početko školeske godine i to vrlo vjerojatno identična onoj koja je bila predložena u javnoj raspravi.

    Pa ne znam jel' to legitiman način komunikacije ili nije, htjela sam da 'država' čuje 'glas naroda'.

    Nisam znala, a nije baš i da imam vremena pratiti kad se o čemu vodi javna rasprava.

    To što smo im dali povjerenje na izborima ne znači da će i nakon izbora raditi u našu korist, tako da imamo pravo preispitivati njihove odluke i nakon izbora...

    Koliko sam vidjela (nakon zaključenja rasprave) većina komentara bila je za to da školska godina počne 'tradicionalno', prvi ponedjeljak u 9. mjesecu, a Odluka je donesena suprotno tome, ne uvažavajući sva ta mišljenja, pa se pitam zašto je tako odlučeno...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •