Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 155

Tema: novogodisnja obecanja

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Svima sretna i uspješna Nova 2016 godina! A što se odluka tiče, slažem se sa Anemonom, samo neka je zdravlja i mrvica sreće, meni više ne treba. Nekako ću se pobrinuti za sve ostalo. Dok sam bila manja "odlučivala" sam sve i svašta, da ću vježbati, učiti, pospremati... Ali sa prvim danima nove godine blijedile su moje odluke... Nova godina - novo poglavlje knjige mog života koje se nadam ispuniti što ljepše od prve do posljednje stranice

  2. #102
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Leirman,
    ja sam to shvatila kao obecanja i ostvarenje nekih ciljeva (prema prvom postu) a ne kao zelje.
    Naravno da si svi zelimo prije svega zdravlje mentalno i fizicko.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.01.2016. at 00:42

  3. #103
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Krasna ti je ova zadnja recenica
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.01.2016. at 00:44

  4. #104
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ja planiram početi vježbati. Po ne znam koji put u životu
    I da više vremena provodim "kvalitetno" s djecom (štogod "kvalitetno" značilo)
    I da više i raznovrsnije kuham a manje se snalazim dostavama, toplotekama i sl.
    ...
    1) Pa u stvari nesto se ipak pomaklo na bolje. Idem 1x tjedno na rekreaciju (u stvari ucim jedan sport), malo se fizicki umorim ali ipak se bar nesto krecem. I tokom godine sam imala vise kratkotrajnih pokusaja za redovitijom rekreacijom, nije nista bilo duljeg daha ali sumarno mogu reci da sam se vise rekreirala nego zadnjih pet godina zbrojeno, sto je svakako napredak. U novoj godini namjeravam ovaj trend nastaviti i jos vise se aktivirati.
    2) Ne znam, mislim da ide na bolje primarno zato sto su djeca veca pa se mozemo igrati i drustvenih igara, kretivno raditi nesto a da oni slusaju upute i suradjuju, rjesavati zajedno zadatke, pricati price i sl - ja jednostavno nemam smisla za glupiranje s bebama, 15 minuta njihove igre me ili uspava ili pobjegnem jer ne mogu vise od dosade
    3) srecom, ponuda je sve raznovrsnija

    A za ovu godinu: vise putovati (iako ni prosla godina nije bila losa, ali mislim da mozemo i vise), vise ici na predstave, kino, dogadjanja i sl, vise citati knjige, manje surfati po bespucima hr portala i foruma.

    I napokon poloziti jedan certifikat, bavim se svojom profesijom vec preko 12 godina i jos uvijek nemam niti jedan "papir" (osim potpisa u mailu) da znam to sto znam

    E da, i nac veci stan

  5. #105
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    - Posložiti se u glavi i u životu. Izbaciti nemire na koje mogu utjecati i uzročnike istih
    - manje se nervirati i vikati
    - završiti neke stare priče
    - općenito završavati stvari
    - još smršaviti

    Dio onih kutija od prosle godine sam pobacala. Ali ima toga još. Možda manjak stvari stvarno bude dobro utjecaj na mene pa mi se poslozi i djumbus u glavi

  6. #106
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ubacujem se i ja na temu.
    Više se baviti sobom. Zasluženo. Prošle godine (kao i prethodnih) odricala sam se mnogo toga za neki poslovni pomak, učila, bila strpljiva, radila na sebi, popravljala se. Na kraju godine nagrađena sam novim poslom i pozitivnijim stavom u životu. Čitam i vježbam, ali si želim koji polumaraton i povratak u trčake staze. Ove godine si želim više predstava, koncerata, putovanja i da se ne ustručavam sebi štogod kupiti. Optimist sam i vjerujem da si dio stvarnosti kreiramo i svojim mislima i stavovima, no ipak si želim opušteniju godinu od prethodne. A i svima. Barem da svojim stavom poružičastimo svakodnevnicu.

  7. #107
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Novogodišnje odluke? Teško navodim odluke, bez zadovoljenog uvjeta da su se ostvarile želje.
    Želje bi bile:
    Da smo:
    1.) zdravi
    2.) sretni

    Pod tim uvjetima, odluke bi bile:
    1.) biti dobra mama / supruga / kćer / sestra / kolegica,... biti čovjek. To mi je nekako prvo, da nikakvi životni uvjeti, stresovi, želje,... ne ubiju čovjeka u meni.
    2.) uspjeti na novom poslu
    3.) uštedjeti nešto sitno
    4.) riješiti viškove - sve - materijalne u vidu odjeće, stvari, emocionalne,...
    ....
    Ove su za javnost.
    Uh, 2015.???!!!
    Samo 5 dana nakon ovog posta život me zašamarao i takva je ustvari bila cijela 2015.
    Najbolja i najteža godina ikad u mojem životu.

    2016.
    - želim da smo svi živi i zdravi

    Odluka je samo jedna:
    - slijediti sebe, vjerovati sebi i činiti ono što želim za sebe, ma koliko bilo teško i bez obzira kud me odvelo. Vrijeme je,...

  8. #108
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Meni je 2015. bila super.
    Iako sam pobolijevala i bolesna ušla u 2016., noć prije provela na hitnoj.
    Puna sam lijekova, injekcija.
    Živa sam, ne dam se.
    Dijete mi je dobro.
    Muž i oni do kojih mi je stalo isto su dobro.
    I samo neka tako ostane i dalje.

  9. #109
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    ove godine imam potpuno drugačiji cilj a to je prihvatiti samu sebe i pokušati se samo malo popraviti.
    znači- ja sam hrčak i nakon svih odluka da ću bacati,odustala sam i želim imati rumpl cimer ili bar rumpl ormar u koji mogu spremiti sve što mi ne treba ali još nitko nije zatražio.
    trebam smršaviti, ali neću jer ne vidim pravi razlog za to, posebno ga ne vidim sad kad jedem mamine kolače.
    žalim prestati vikati na djecu, muža i kućne ljubimce,ali znam da i to ne mogu prestati - samo ću pokušati da me ne razbjesne toliko da me grlo i glava zabole.
    nakon ovog ostaje mi samo vježbanje koje mi je važno jer idem prema menopauzi u kojoj me čeka inkontinencija ako ne održim mišiće i usredotočenost na sadašnjost jer sam jučer maštajući,telefonirajući, brojeći novce, brinući se i razgovarajući sa sinom sve istovremeno uspjela pasti preko psa koji me ona vukao ko u crtiću i srediti nogu.
    to je jedino što ovegodine ne mogu prihvatiti: piškenje u gaće i ozljede, ostavljam ih za pedesete

  10. #110
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Anci mudro zboris

    Ja bih nekako ovako:
    1. raskrcit izbu u kojoj ima svega zivog i nezivog
    2. sredit komodu s knjigama i papirima te djecje slikovnice
    3. razvrstat silnu posteljinu ispod kreveta
    4.podijelit djecju robu
    5. istrcat 2 polumaratona po mogucnosti u nekom gradu vani da imamo priliku upoznat i neki grad
    6. otputovat u neku dosad neposjecenu destinaciju s obitelji
    7. bit redovita s treninzima kao dosad
    8. bar dio fotki sortirat na kompu i prebacit na svoj hard
    9. Manje surfat po Rodi i fejsu

    Sto se tice praznjenja stana, imam 3 opcije: zadrzat, bacit ili poklonit/donirat.
    A ono sto nisam ni znala da imam odmah ili bacam ili darujem.

    Jedva cekam pocet da osjetim onaj oslobadjajuci osjecaj.
    ajd da povučem crtu

    1. raskrcit izbu u kojoj ima svega zivog i nezivog- RIJEŠENO
    2. sredit komodu s knjigama i papirima te djecje slikovnice - RIJEŠENO
    3. razvrstat silnu posteljinu ispod kreveta -JOŠ NE
    4.podijelit djecju robu - RIJEŠENO
    5. istrcat 2 polumaratona po mogucnosti u nekom gradu vani da imamo priliku upoznat i neki grad- RIJEŠENO (PM-Treviso, Zagreb, Verona)
    6. otputovat u neku dosad neposjecenu destinaciju s obitelji - RIJEŠENO
    7. bit redovita s treninzima kao dosad -RIJEŠENO
    8. bar dio fotki sortirat na kompu i prebacit na svoj hard - JOŠ NE
    9. Manje surfat po Rodi i fejsu - TAK, TAK


    Dakle u ovu 2017. godinu prebacujem iz stare 2016.:
    1. razvrstat silnu posteljinu ispod kreveta
    2. fotke sortirat na kompu i prebacit na svoj hard
    3. manje surfat po Rodi i fejsu

    a dodajem za 2017.:

    1. istrčat svoj 1. maraton i doći do cilaj bez ozljede
    2. odradit jedan poslovni izazov
    3. otputovat u neku dosad neposjecenu destinaciju s obitelji

  11. #111
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Bravo lili i za to što si postavila (za sebe) realne ciljeve (nekoliko polumaratona ) i za to što si ih odradila.

  12. #112
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo lili i za to što si postavila (za sebe) realne ciljeve (nekoliko polumaratona ) i za to što si ih odradila.
    Hvala draga

    A ove godine slijede prava 3,5 mjesečna odricanja-pripreme za maraton. Nadam se da ću uspjeti.

  13. #113
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Uh, 2015.???!!!
    Samo 5 dana nakon ovog posta život me zašamarao i takva je ustvari bila cijela 2015.
    Najbolja i najteža godina ikad u mojem životu.

    2016.
    - želim da smo svi živi i zdravi

    Odluka je samo jedna:
    - slijediti sebe, vjerovati sebi i činiti ono što želim za sebe, ma koliko bilo teško i bez obzira kud me odvelo. Vrijeme je,...
    Ha ha ha ha ha mogu se nasmijati samo 2016. - UŽAS!

    Želim samo ovo do daljnjeg i zauvijek:

    Da smo živi, zdravi i sretni,...

  14. #114
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    bravo lili! već si odradila glavninu planiranoga! pace 'ožujak' ti je odličan, brže nije moglo


    anemona, drago mi je što te vidim
    želim nam svima da smo živi zdravi i sretni, skroz razumijem o čemu pričaš

  15. #115
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Bravo Lili! Ja prestala pusiti punih 5 mjeseci, pa pocela zderati i vratila sav visak. Onda sam odlucila da brojim kalorije pa skinula opet oko 5kg. Najgore je sto sam, umjesto u frizider, opet pocela zavirivati u kutiju sa cigaretama, uzmem dnevno 2-3. Cini mi se da cu se sa kilama i cigaretama hrvati cijeli zivot. A zdravlja nam svima puno zelim!

  16. #116
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Ja ih ne donosim.
    Ali zadnjih par u svakoj godini s obitelji želim vidjeti nešto što do sad nismo. Sve nas to jako veseli. Sad malecke pitaju: Kad ćemo na izlet, al neki dulji di se spava?
    Cilj, neovisno o novogodišnjim odlukama mi je obići NP-ove, PP-ove, polako se vraćati planinarenju, ostati ustrajna u trčanju (izuzev zimskog perioda, dozvolim si zimski san).

  17. #117
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    joooj, olja, okani se te 2-3 cigarete dok se nisi vratila na cijelu kutiju! a to ide jako brzo, na žalost.

  18. #118
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    joooj, olja, okani se te 2-3 cigarete dok se nisi vratila na cijelu kutiju! a to ide jako brzo, na žalost.
    X
    Ja sam se skinula s 2-3 cigarete od 1.1. ove godine i stalno mi je trenutak baš da zapalim te 2-3. I sama sa sobom stalno komuniciram, al sam si smiješna. OK nemoj baš danas zapalit, možda sutra. I nisam sigurna hoću li ustrajati. Držim si fige.
    Ja sam prestala pušiti pred 20 godina kutiju dnevno. I bilo mi je OK, a onda sam došla u neizdrživo tešku situaciju pred cca 2 godine i krenula s te 2-3, došlo mi je. I tako sam dvije godine vukla 2-3 kutije mjesečno i teže mi je sad, nego tad, samo što sam tad dobila 6 kg, sad se nisam udebljala.

  19. #119
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Ajoj, znam. A ja sam zavisnicki tip...

  20. #120
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Cure, ne treba vam to! Nemojte se vraćati kad se skinete.
    Lako meni pričati, nepušačici. Ja sam svoje popušila s 5 let kad sam po skrivećki oponašala starije. Očito mi se ni dopalo kad sam nepušač.

  21. #121
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    bravo lili! već si odradila glavninu planiranoga! pace 'ožujak' ti je odličan, brže nije moglo


    anemona, drago mi je što te vidim
    želim nam svima da smo živi zdravi i sretni, skroz razumijem o čemu pričaš
    AdioMare

  22. #122
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    jaaao pa ovo je tema o šalicama

    da mi je znati kakvo je stanje kod anci!?

  23. #123
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ne treba vam to! Nemojte se vraćati kad se skinete.
    Lako meni pričati, nepušačici. Ja sam svoje popušila s 5 let kad sam po skrivećki oponašala starije. Očito mi se ni dopalo kad sam nepušač.

    Nera, svi znamo teoriju
    Al to skidanje je malo problematično, jer ja mislim da možeš reći da si se skinuo kad ti mjesec dana nije palo napamet da bi baš sad bilo odlično zapalit jednu.

  24. #124
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Sretno curkama koje se skidaju s cigareta i hvala vam na komplimentima

  25. #125
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    jaaao pa ovo je tema o šalicama

    da mi je znati kakvo je stanje kod anci!?
    Zahvaljujući anci i temi o šalicama, ja sam se riješila gomile šalica, časa, tanjura, suđa... I sasvim lijepo živimo bez te gomile stvari. Zahvalna sam joj neizrecivo!!

  26. #126
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ola cure,

    ima li kakvih novogodišnjih odluka ili bar planova za 2018.?
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.01.2018. at 23:59

  27. #127
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ola cure,

    ima li kakvih novogodišnjih odluka ili bar planova za 2018.?
    Ima, ima

  28. #128
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    svaki mjesec baciti 5 stvari iz stana
    želim krenuti kuhati kavu i kad otvorim ormarić, da me dočeka 6 lijepih šalica :D a ne jedna ugurana u drugoj
    imam i neke iz studentskog doma stjepan radić!
    znam da treba samo baciti, ali moram prelomiti u glavi da mi to ne treba i neće faliti.

    ovo sa šalicama je samo primjer, vežem se za stvari i teško se odvajam od njih, a sad kao da me guše.
    knjige, roba (iako nosim 7 i pol odjevnih kombinacija, ormar mi je pun) itd., itd...

    ima netko sličan problem?
    imam ja
    al' ne dam svoje šalice!

  29. #129
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Anci, tako je i kod nas, hrpa stvari a teško se odvajamo od viškova. Zapravo ja imam problem s bacanjem stvari koje su još iskoristive, ne mogu to nikako.
    Kad sam uspjela naći kome što dati rado sam se riješila puno robe, namještaja, suđa, stare posteljine....

    Novogodišnjih odluka nemam, živjeti dan po dan i uživati u svakom.

  30. #130
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Dobra je bila Krizmanićka na TV-u vezano za temu novogodišnjih obećanja. Kaže da više od 50% s liste svih želja dočekaju "novogodišnje liste" i od iduće godine, tj. nekako ovako: ako je triger za obećanje "nova godina", "idući mjesec", "idući ponedjeljak" najčešće motivacija za promjenu ponašanja nije dovoljno dobra.... da su prave (i one koje ostvarimo) one želje za promjenom ponašanja koje kreću od npr. srijede (nije tako rekla, ali tako sam je shvatila - svaka promjena ponašanja je teška, zahtijeva odluku, svijest o tome što ćemo izgubiti promjenom ponašanja - uvijek neki gušt i gubimo (ako ništa - gušt inercije)), i krećemo čim prije, ne čekamo neku prekretnicu ili bitan datum.

  31. #131
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    I ovdje ću napomenuti da oni koji se žele riješiti šalica, suđa i odjeće koji su u dobrom stanju, mogu to odnijeti u Are you Syrious free shop, ako ste u ili blizu Zagreba

    ja ove godine nisam donijela nikakvu specifičnu novogodišnju odluku, nisam imala potrebu za njom, nastavljam po starom manje više

  32. #132
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ola cure,

    ima li kakvih novogodišnjih odluka ili bar planova za 2018.?
    ima jedna odluka, odlučila sam dio šalica spakirati u podrum,
    jer ima novih.
    ne znam još točno kad će se to dogoditi,
    jer se bojim apstinencijske krize.

    a što se tiče novogodišnjih odluka,
    šta ja znam, meni to i dalje stvara pritisak u glavi,
    puštam sve da ide svojim tokom.

  33. #133
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobra je bila Krizmanićka na TV-u vezano za temu novogodišnjih obećanja. Kaže da više od 50% s liste svih želja dočekaju "novogodišnje liste" i od iduće godine, tj. nekako ovako: ako je triger za obećanje "nova godina", "idući mjesec", "idući ponedjeljak" najčešće motivacija za promjenu ponašanja nije dovoljno dobra.... da su prave (i one koje ostvarimo) one želje za promjenom ponašanja koje kreću od npr. srijede (nije tako rekla, ali tako sam je shvatila - svaka promjena ponašanja je teška, zahtijeva odluku, svijest o tome što ćemo izgubiti promjenom ponašanja - uvijek neki gušt i gubimo (ako ništa - gušt inercije)), i krećemo čim prije, ne čekamo neku prekretnicu ili bitan datum.
    da, ali zašto bi novogodišnje odluke bile vezane uz promjene ponašanja, ne moraju uopće biti vezane uz to nego npr. uz neke planove, želje npr. putovanja.

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    I ovdje ću napomenuti da oni koji se žele riješiti šalica, suđa i odjeće koji su u dobrom stanju, mogu to odnijeti u Are you Syrious free shop, ako ste u ili blizu Zagreba

    ja ove godine nisam donijela nikakvu specifičnu novogodišnju odluku, nisam imala potrebu za njom, nastavljam po starom manje više
    Za ovaj shop sam čula od tebe i već imam par vreća spremnih, još ću par pripremiti i nosim im, nekome će pomoći a i sebi ću olakšat, hvala ti.

  34. #134
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    I ovdje ću napomenuti da oni koji se žele riješiti šalica, suđa i odjeće koji su u dobrom stanju, mogu to odnijeti u Are you Syrious free shop, ako ste u ili blizu Zagreba

    ja ove godine nisam donijela nikakvu specifičnu novogodišnju odluku, nisam imala potrebu za njom, nastavljam po starom manje više
    E dobro da si stavila. Nisam ni znala za taj dućan, a marljivi sam izbacivač stvari, tako da nisu ni u lošem stanju. Isto tako, imam osjetljivu kožu i hrpu nekih kozmetičkih proizvoda koje dobijem za poklon. To mi bude žao baciti, a ne mogu koristiti.

  35. #135
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    da, ali zašto bi novogodišnje odluke bile vezane uz promjene ponašanja, ne moraju uopće biti vezane uz to nego npr. uz neke planove, želje npr. putovanja.
    U pravu si, jedino ljudi uglavnom misle na neke dugosežne odluke za novu godinu, a ne tipa ići ću na to i to putovanje, kupit ću si to i to i takve stvari.

    Ljudi, OFT, je li znate ima li neko iz tih dućana da bi pokupio stvari u nekom brzom roku (dan-dva) - meni je problem vukljat preko cijelog grada i onda najčešće stvari budu emitirane kraj kontejnera, u nadi da će to neko pokupiti - to mi je puno logistički jednostavnije i zdravstveno neizazovno od toga da ja to nekamo vukljam, a još gore da prebiru i da mi vrati dio stvari (mislim da sam zato davno odustala od Crvenog križa, netko je rekao jednom da to treba bit speglano, a ne peglam ni za sebe)?

  36. #136
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Riješeno, pomoći će mi netko od prijatelja to dostaviti.

  37. #137
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Ja sam se uvjerila na vlastitoj koži u razliku odluka - od ovog trenutka i od Nove godine. Premda i kod jednih i kod drugih zakažem, puno sam ozbiljnija kod ovih SADA. Iako mislim i da nije bilo loše makar privremeno držati se nekih od kojih sam odustala iz raznoraznih razloga.

  38. #138
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Meni je inače period za mijenjanje navika i "dobre početke" više početak rujna nego Nova Godina, ali recimo početak vježbanja mi je bio ustvari jedina konkretna novogodišnja odluka i sad slavi treći rođendan, tako da...okej
    lani sam za rođendan radila neki action plan za promjenu jednog područja u životu kojim sam najmanje zadovoljna, tako da mi je više plan sad uskoro, pred sljedeći rođendan, revidirat kako stojim s lanjskim i možda napravit novi. Ali taj je bio razrađen na 4 stranice (mislim, bio je u sklopu jedne edukacije, nije da sam sama od sebe sjela sve to pisat, ali bilo je jako korisno što me netko natjerao)

  39. #139
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Riješeno, pomoći će mi netko od prijatelja to dostaviti.
    samo provjeri kad točno rade, jer mislim da ne rade tipa svaki dan od 8 do 20, pa da ne poljubite vrata

  40. #140
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ajd da povučem crtu

    1. raskrcit izbu u kojoj ima svega zivog i nezivog- RIJEŠENO
    2. sredit komodu s knjigama i papirima te djecje slikovnice - RIJEŠENO
    3. razvrstat silnu posteljinu ispod kreveta -JOŠ NE
    4.podijelit djecju robu - RIJEŠENO
    5. istrcat 2 polumaratona po mogucnosti u nekom gradu vani da imamo priliku upoznat i neki grad- RIJEŠENO (PM-Treviso, Zagreb, Verona)
    6. otputovat u neku dosad neposjecenu destinaciju s obitelji - RIJEŠENO
    7. bit redovita s treninzima kao dosad -RIJEŠENO
    8. bar dio fotki sortirat na kompu i prebacit na svoj hard - JOŠ NE
    9. Manje surfat po Rodi i fejsu - TAK, TAK


    Dakle u ovu 2017. godinu prebacujem iz stare 2016.:
    1. razvrstat silnu posteljinu ispod kreveta - RIJEŠENO
    2. fotke sortirat na kompu i prebacit na svoj hard - JOŠ NE
    3. manje surfat po Rodi i fejsu - Ajmo reći RIJEŠENO

    a dodajem za 2017.:

    1. istrčat svoj 1. maraton i doći do cilaj bez ozljede -RIJEŠENO (Ljubljana)
    2. odradit jedan poslovni izazov - RIJEŠENO (promijenila radno mjesto)
    3. otputovat u neku dosad neposjecenu destinaciju s obitelji -RIJEŠENO (London)
    Eto porješavalo se, izrealiziralo se, ja volim ovo križanje poslije. Očito nikako sredit te fotke na laptopu, morat ću se toga primit al fakat.

    Meni je ovo razdoblje više onako za neke planove za iduću godinu:
    - otputovati na neko novo mjesto s obitelji
    - uživati što češće u našoj novoj ljetnoj destinaciji s obitelji i prijateljima
    - nastavit redovito s treninzima, realizirat neki PB u sportskim rezultatima
    - raščišćavat redovito stan od nepotrebnih stvari
    - uživat u životu punim plućiam kao i dosad

    Što se tiče želja:
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 03.01.2018. at 16:47

  41. #141
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    pobježe...

    Što se tiče želja: prije svega obilje zdravlja za sve nas te unutarnji mir i zadovoljstvo

  42. #142
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Bravo Lili

  43. #143
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Bravo, ovo je impresivno, ti si svijetli primjer !

  44. #144

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    140

    Početno

    Najveca zelja: Zdravlje
    Novogodisnja odluka: Sto dalje se udaljiti od ljudi oko mene koji su
    moji “energetski vampiri”.

  45. #145
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Jelena, ina hvalaaa

  46. #146
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Ha ha ha ha ha mogu se nasmijati samo 2016. - UŽAS!

    Želim samo ovo do daljnjeg i zauvijek:

    Da smo živi, zdravi i sretni,...
    Za sad se pokazalo da smo živi, zdravi s puuuuno životnih promjena, za koje se od srca nadam da ćemo biti sretniji.

  47. #147
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Anemona sretno!!!!

  48. #148
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    A za ovu godinu: vise putovati (iako ni prosla godina nije bila losa, ali mislim da mozemo i vise), vise ici na predstave, kino, dogadjanja i sl, vise citati knjige, manje surfati po bespucima hr portala i foruma.

    I napokon poloziti jedan certifikat, bavim se svojom profesijom vec preko 12 godina i jos uvijek nemam niti jedan "papir" (osim potpisa u mailu) da znam to sto znam

    E da, i nac veci stan
    Vidim moje zelje su za 2016 ali zacudo ostvarene -
    putovanje smo jedno odradili bas onakvo kakvo sam oduvijek htjela. A dok smo ga planirali na ove zelje sam uopce zaboravila. I polozila certifikat. I kupili veci stan (tj kucu). Cak sam i vjezbanje ipak malo pojacala nije bas full redovito ali skupi se mjesec-dva kad vjezbam relativno redovito pa opet neki izgovor zasto prekinem

    Za ovu godinu imam u planu jos bar jedan certifikat, malo osvjeziti moj njemacki i (kao i uvijek) poceti redoviti vjezbati

    Imam jos nekih ciljeva ali su malo osobniji pa ih ostavljam neizrecene, bitno da ih ne zaboravim.

    ...i naravno - dobiti jackpot (mozda upali ako tu navedem)

  49. #149
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Sillyme,
    Znaš kako ćeš realizirat ove želje za redovito vježbanje, trk odmah na temu vježbačica

  50. #150
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    A ne znam baš Lili, ja sam pročitala uvodni post od Spajke i odmah pobjegla .

    Edit: šalim se, nije mi vježbanje još na listi želja pa me ništa ne bi ni moglo motivirati .
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 07.01.2018. at 01:03

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •