Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 268 od 268

Tema: Biseri, 13. dio

  1. #251
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Citiraj bundevica prvotno napisa Vidi poruku
    Luka ne voli kupiti igračke i uvijek se izvuče "Ne mogu, leđa bole.....jaaaako" (pogrbi se, s jednom rukom na leđima ko stara baka)
    Filip ima upalu grla i pije sirup.
    Luka: Leđa...mene... bole. Sirupa piti!
    ja: Za leđa se ne pije sirup, već se ide u bolnicu. Odvest ću te ja sutra.
    Luka: Proći leđa. Glava (prima se za glavu), pupo ( i stomačić) boli...sirup piti.

  2. #252

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    bundevica
    Nađa kad god je nešto boli traži "fizilološki", to je lek za sve!

    Danas se vozimo pored Mc Donaldsa i N ubeđuje MMa da stane i kupi joj nešto:
    Sve sam tata ovako gladna, vidi, klaći (krči) mi stomak sve do glave!!!
    Posljednje uređivanje od vissnja : 13.02.2010. at 02:00

  3. #253
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    M. voli gledati Vatrogasca Sema.
    Glavni likovi su:
    vatrogasac Sam
    Penny (ženski vatrogasac)
    Elvis (blago munjeni vatrogasac)

    Igramo se u jutro na krevetu i on uzme onaj banana jastuk i viče meni. Penny, otvaraj vodu da ugasim vatru.
    Ubrzo nakon toga tati zvoni mobitel i on se digne s kreveta i razgovara, a M. meni govori:
    O najn (nein) Penny, Elvis je bos, nije obuo vatrogasne papuče i juri za tatom po sobi: Elvis, evo ti vatrogasne papuče.

  4. #254

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    P. se hoće sa mnom kupati u kadi i objašnjavam joj da se prvo ja moram oprati jer sam zmazana pa ne možemo skupa u kadu. Uđe u kupaonu kad se tuširam, pokaže na dlake dolje i pita: A kaj ti je to, mama? Zmazana rit?

    Cijeli vikend glumi da je dečko i pitam ju navečer: Još uvijek si dečko ili si opet cura? a ona odgovori: Nisam više dečko, sad sam jedan mali pelikanić.

    Pričala mi je kak je bila s bakom vani i da ju je jedna teta nekaj pitala, ali se nije mogla sjetiti kaj i onda veli: "Čekaj malo, imam u džepu mobitel." I igra se ko da je izvadila mobitel i zove: "E, čuj teta, kaj si me pitala?"

    Gledala je crtić Hello Kitty i priča mi kaj je bilo i da Kitty nije slušala mamu i tatu, i onda doda: ni svoju baku Miciku.

  5. #255

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Jedan neverbalni:
    U subotu N sa dedom napravila sneška belića ispod prozora naše sobe, da može da ga vidi. I sad, ja hoću da je slikam pored sneška, i kažem joj: stani pored njega i zagrli ga. Ali kako su mu stavili grane da glume ruke, tako je sneškova leva ruka bode u glavu i ne može da mu priđe. Ali ona se snašla, nije ni trepnula, iščupala mu ruku, bacila u sneg i stala sva srećna da se slika!!!
    Evo i fotke:
    http://www.facebook.com/photo.php?pi...1&id=654954678

  6. #256
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Nađa je legenda

  7. #257

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Malopre, za doručkom, jedemo kuvana jaja, ali Nađa hoće samo belanjak, ne i žumanjce. I meni padne napamet: setila sam se!!! ajde da pomešamo žumanjce sa jogurtom, tako će ti se svideti!!! A N sva oduševljena: jeeeee, (pa se uozbilji) nećemo to uraditi...

  8. #258
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    M. voli gledati Vatrogasca Sema.
    Glavni likovi su:
    vatrogasac Sam
    Penny (ženski vatrogasac)
    Elvis (blago munjeni vatrogasac)

    Igramo se u jutro na krevetu i on uzme onaj banana jastuk i viče meni. Penny, otvaraj vodu da ugasim vatru.
    Ubrzo nakon toga tati zvoni mobitel i on se digne s kreveta i razgovara, a M. meni govori:
    O najn (nein) Penny, Elvis je bos, nije obuo vatrogasne papuče i juri za tatom po sobi: Elvis, evo ti vatrogasne papuče.


    Vrištim!!!

  9. #259
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    A Nađa je poseba kategorija!

    Genijalno, točno mogu zamisliti facu dok to govori!

  10. #260

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    13

    Početno

    Jednog dana Anja i ja pricamo o kucnim ljubimcima i ona, nicim izazvana, izvali:
    Mama, ocu krta (za ljubimca). Ja joj uz smijeh pocnem objasnjavati da je krt stetocina, da kopa tunele po vrtu i unistava nam travnjak i odmah joj i pokazujem krtinjak na travi, a ona me gleda ozbiljno i na kraju digne prstic i kaze mi umirujuci: Mama, nemoj se plakat. Budem ga ja zasotala (zašpotala).

  11. #261
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Jučer nakon buđenja igramo se u krevetu. M. obično podijeli uloge. On je beba konj, ja sam mama konj, tata - tata konj. Kinderbet nam je štalica.
    Kaže M.: A što ćemo mi konji jesti?
    Odjuri na pod i donese plavi balon.
    Ja kažem: A što je to?
    M: Bundeva, za nas konje
    Ja: Kako plava bundeva?
    M: Pa to je morska bundevina.

  12. #262

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Uvod: kad god dođemo kod nekog u goste ili uđemo u neku prodavnicu, Nađa odmah sa vrata traži da ide u wc, jer njoj se kaki Retko kad se pokaki stvarno, ali izgleda da voli da obilazi tuđe kupaonice, i prija joj "miran kutak". Objasnila sam joj da ipak sačeka malo, i da nemaju sve prodavnice wc, da traži ako joj je baš frka a inače može i napolju ili kod kuće.

    I tako mi danas u prodavnici igračaka, na kasi, iza nas red, N bira balončiće od sapunice, daje teti da joj otkuca i kaže: "Zeleni su za babu, narandžasti za mene a kakiću kad dođem kući!!!!"

  13. #263
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Vita se u zadnje vrijeme opasno počela muvat oko pećnice pa sam joj objasnila da se to ne smije dirat da se ne opeče.
    I sad je to njoj strašna fora i svako malo trči kod pećnice i ona meni objašnjava da to peče.
    I danas ona stoji kod prozora ( imamo niske francuske prozore, taman u njenoj visini ), gleda nešto vani i u jednom trenutku se počne derati "mama, peče, peče, peče".
    Ja sad gledam gdje se dijete opeklo, u čemu je kvaka i onda skužim. Sunce je, naravno, tuklo kroz prozore...

  14. #264

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Dođe mi P. do trbuha, nasloni glavu i veli: "Mana, mana...Sad bebica u trbuhu pjeva: tududududu"

    Mislila je na ovo: http://www.youtube.com/watch?v=ynjIoymWHvU

  15. #265
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    kako uz sineka od 2,5 god. imamo i 9. godišnjakinju koji već lagano pere pubertet pa tu i tamo zna biti bezobrazna, naša reakcija bude npr." čuj mala kao se ti to razgovaraš?". Jedno jutro sinek se nikako neda obući tati pa bježi po stani, i na kraju tata ga ulovi i zašpota a mali će njemu onako ozbiljno sa rukama na bokovima: čuj tata, kako se ti to razgovalaš sa mnom ????
    Druga provala: leže on i seka na kauču i gledaju crtić,a seka ga stalno škakljucka i štipka. U nekolika navrata kaže on njoj da prestane, a ona ništa. Na kraju se frajer sjedne i kulerski kaže: seka prestani, jer ako te ja uštipnem,ići ćeš u bolnicu.....

  16. #266

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    U subotu smo bili kumovi na jednom venčanju. Spremamo se da krenemo i Nađa u svoju torbicu stavlja neke sitne igračke. Kaže: ovo ću da pokažem čika M. a ovo ću da pokažem teti J. (to su mladenci). A onda se zamisli pa kaže: Mama, ako je beba izašla na teta J.-inu pišu hoće ona nešto da mi da??? Ja: Ko da ti da? N: Pa beba, ja njoj neću ništa da dam!!!
    Dete se još nije ni rodilo a ona već cicijaši!

    Pre neki dan lupa po nekoj staroj tastaturi, pokvarenoj. Moja mama je pita: ajde hoćeš da mi nađeš Pepa prase crtać na srpskom (to N često traži jer joj se nisu svideli na italijanskom). A Nađa će njoj: Može na srpskom, a može i na Diznijevom

  17. #267
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Nađa je zaista kraljica ovog topica

  18. #268
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Neki dan dođem na gablec, a mali odmah pita:
    Mama, idemo u kužaru? (knjižara - naravno žica igračku).
    Ja pokušavam okrenuti priču, pa mu pričam na široku.
    Kad mama dođe s posla, budemo se najeli, pa budemo išli u dućan, moramo kupiti junetinu za sutra,...
    A mali kaže:
    Neču ti ja mama meso od junca, ja hoču igračku u kužari.

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •