Stranica 97 od 383 PrviPrvi ... 47879596979899107147197 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,801 do 4,850 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #4801
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    A koje slabljenje virusa, nije oslabio
    pa razjasnili su vec da nije, nego ga ljeti manje udahnemo jer smo vani. Tih x jos nedetktiranih i to bujanje ce 'dobro doc' kad se zatvorimo s jeseni, pa ljudi budu udisali vise virusa i pojave se opet teze slike i vise njih na respiratoru i po bolnicama na kisiku.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 13.08.2020. at 16:27

  2. #4802
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Meni čak nije bitno koliko je dnevno novozaraženih, bitnije je broj u bolnicama i na respiratoru, i ozbiljnijih slučajeva
    Ako je virus oslabio, onda možemo biti sretni
    Nije virus oslabio nego je klinicka slika zarazenih blaza zbog vise razloga.
    Kad krene sezona grijanja plus ostale respiratorne infekcije biti ce i puno vise teskih klinickih slika.

  3. #4803
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Virus nije oslabio, samo se trenutno siri medju populacijom koja ga lakse podnosi.

    Broj zarazenih u bolnicama i na respiratorima je samo donekle vazan. Bitno je, naravno, koliki su kapaciteti i koliko pacijenata moze primiti bilo koja bolnica, grad, regija, drzava... ali u isto vrijeme je izuzetno bitno da ni zdravija/mladja populacija nema covid jer ga lako moze prosiriti na kategoriju kojoj prakticki odmah treba bolnica i/ili respirator. Plus, odredjen postotak te zdravije i mladje populacije ipak treba lijecnicku pomoc, a mogu i umrijeti.

    Kod nas je pocela skola, u nekim dijelovima Amerike. Za sad je, vise manje, sve neslavno zavrsilo. Mi imamo jos nekoliko tjedana.

  4. #4804
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Radi li plac u subotu?

  5. #4805
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    pa nikad nije radio na praznike, koliko je meni poznato. zasto bi sad radio?

  6. #4806
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Evo, Audtrijanci zovu svoje nazad:

    https://net.hr/danas/svijet/austrija...no-vrate-kuci/

  7. #4807
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    180, ranije nego sto sam mislila. 300 dnevno je navodno brojka koju sustav moze jos izdrzati. Ajde, jod 15 dana sezone, nocnih klubova, cruisera (???) i procesija pa cemo 1.9. na 300 dnevno :/.
    Izgleda da i bez ovo troje idemo na 300 ovim tempom.
    Ja sam mislila da cemo izdrzati jos bar tjedan dana prije crvene liste ali cini se da ce samo svi koji moraju se vratiti ovaj vikend.

    Inqce, susjedi Slovenci upravo dosli u kamp, oboje mogu biti doma pa im 2 tjedna karantene po povratku nije neki problem Sad ćemo vidjeti koliko je takvih... u susjednom kampu sve puno At umirovljenika s kamperima i camcima, njima se isto vjerojatno ne žuri doma...

  8. #4808
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Mi idemo na more u ponedjeljak. Nekako se nadam da će se isprazniti malo, iako idemo u selo u kojem ionako vidim nema puno ljudi.

  9. #4809
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    I ja se nadam da ce se isprazniti sada.

  10. #4810
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Prazni se sad u odnosu na prošli tjedan, a očekujem idući tjedan još manje gostiju
    Nevjerojatno mi je da je na mom otoku zabilježeno od 1.- 9.8. 9% noćenja više nego 2019. u istom razdoblju. Šta reć?!
    U lipnju je pak bilo prazno.

  11. #4811
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Kod nas je tak i tak špica do Velike Gospe

  12. #4812
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Kažem već par dana se vidi da je manje ljudi.

  13. #4813
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Lili, ove godine se svaki stranac evidentira na granici i iznajmljivači se ne usude muljati. Zato ima “više” gostiju.
    Šetam upravo psa i prolaze dvije zrihtane gospođe pored nas.
    Pretpostavljam da su se uputile na misu u Stenjevec i čujem jednu kako kaže:... pa valjda ljudi više vjeruju u Boga nego u koronu pa će doć’...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #4814
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Uf, koje brojke ova zadnja 2 dana.
    Bojim se i pogledati današnje. Što je, tu je. Gledala ih ili ne

  15. #4815
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Lili, ove godine se svaki stranac evidentira na granici i iznajmljivači se ne usude muljati. Zato ima “više” gostiju.
    Šetam upravo psa i prolaze dvije zrihtane gospođe pored nas.
    Pretpostavljam da su se uputile na misu u Stenjevec i čujem jednu kako kaže:... pa valjda ljudi više vjeruju u Boga nego u koronu pa će doć’...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tanči al kod nas je zaista više ljudi, dovoljan je bio pogled na našu i gradsku plažu. Ne volim gužvu i na otoku je rijetka tako da mislim da je bilo fakat više turista.
    Kod nas su većinom Hrvati i Slovenci.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 15.08.2020. at 10:17

  16. #4816
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Nijedan stranac-vlasnik nekretnine ne prijavljuje se kao turist.

  17. #4817
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Registrirani privatni iznajmljivači uglavnom prijavljuju goste, a oni koji ne prijavljuju nisu ni registrirani.

  18. #4818
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Tako je čoksa.

  19. #4819
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Na TV jedna zena na pitanje jel se na hodocascu boje korone rekla da ce ih Gospa zastititi

  20. #4820
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    Moja prijateljica iz Zagreba, vlasnica kuće za odmor na moru, prijavljuje samu sebe u TZ svako ljetovanje. Kao vlasnica plaća neki paušal (ne plaća boravišnu pristojbu po danu jer je njena kuća).
    Inače kuću nije nikad iznajmljivala turistima.

    Možda su se ove godine i vlasnici nekretnina prijavili u TZ kao ona pa se vidi povećanje?

  21. #4821
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Na TV jedna zena na pitanje jel se na hodocascu boje korone rekla da ce ih Gospa zastititi
    Je, da. Nisam brojala, al moj dojam je da su nakon nocnih klubova, vjerski dogadjaji vodeci. Ili su apsolutno vodeci po broju zaraza, ako ubrojimo Juznu Koreju.

    Al da ne idemo daleko u Aziju, Đakovo je stvarno dovedeno u veliko iskušenje.

  22. #4822
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Mi smo na vrlo ruralnom otoku, da ne kazem napustenom. Jucer sam vidjela koke i pitam vlasnika koji prodaje povrce, prodaje li jaja. Veli da nema, nisu se pripremili za ovako velik broj turista. Iznenadilo ih. Slicno u centru otoka, nema osoblja u restoranima pa se tek kasno popodne otvaraju. Iznenadilo ih. Pretpostavljam da nismo na jedinom mjestu na obali gdje nemas na sto potrosit novac. To ce vjerojatno biti problem u obracunu prihoda. Ljudi ima, al nema sadrzaja.

  23. #4823

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Ako se stranci, vlasnici nekretnina ne prijavljuju u turističku zajednicu to znači da lokalne zajednice plivaju u novcima i nije im stalo.
    Postoji li veći zicer za uvesti reda?
    Pa nisu to unuci iz Zagreba koje nema tko čuvati dok roditelji rade. Da im inspekcija koji put pokuca na vrata, svi bi bili prijavljeni.

  24. #4824
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Mi smo se prijavili civilnoj zasziti u 3 mjesec. Iako je kuća od svekrve, osobne sz na drugo mjesto. Jel se još vodimo, ne znam. Mi sve goste prijavljujemo, bila korona ili ne. Kad dođu rodaci iz Srbije, uvjek se prijave na kuću od tete muževe. Kod babe su, al se prijavljuju.

  25. #4825
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    I ja se prijavim iako sam kod svoje obitelji na moru. Mislim da inspekcija nema ovlasti ući u kuće/apartmane koje nisu registrirani za najam. To je siva zona.

  26. #4826
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Gospa u Sinju. Boli njih briga za druge, jos se hvale kako su hrabri vitezovi, s velikim potencijalom da prosire zarazu. Stamota! Prema ovome je alka mila majka.
    https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2205375

  27. #4827
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Dobar clanak:

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...etlja-15013597

    Ne znam jeste li citali opis Slavenke Drakulic kako je prosla koronu i respirator, opisuje vrlo dobro ICU acquired weakness i strasan umor. Imala je ludu srecu da je izasla s ove strane tunela, i vjer super svedsku bolnicu sa sto strucnjaka - gastric, neuro, fizijatri itd. I sjecam se prvog clanka u kojem objasnjava svoju nevoljkost da ostane doma (kcer jr valjda strahovala za nju, a u svedskoj im je bilo tada normalno da izlaze).
    Posljednje uređivanje od ina33 : 15.08.2020. at 18:01

  28. #4828
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    po ps-u trebali bi se svi prijavljivati, bez obzira što imaju nekretninu u vlasništvu.
    jedino oni koji imaju prijavljeno prebivalište na nekretnini ne trebaju se prijavljivati i plaćati pristojbu.

  29. #4829
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam jeste li citali opis Slavenke Drakulic kako je prosla koronu i respirator, opisuje vrlo dobro ICU acquired weakness i strasan umor. Imala je ludu srecu da je izasla s ove strane tunela, i vjer super svedsku bolnicu sa sto strucnjaka - gastric, neuro, fizijatri itd. I sjecam se prvog clanka u kojem objasnjava svoju nevoljkost da ostane doma (kcer jr valjda strahovala za nju, a u svedskoj im je bilo tada normalno da izlaze).
    Sjecam se Slavenkinog clanka. Nervirao me jer su se upravo tako i moji roditelji i svekrva ponasali. "Necu sad zadnje vitalne godine provest u zatvoru."

  30. #4830
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    po ps-u trebali bi se svi prijavljivati, bez obzira što imaju nekretninu u vlasništvu.
    jedino oni koji imaju prijavljeno prebivalište na nekretnini ne trebaju se prijavljivati i plaćati pristojbu.
    Mi smo prijavili paušalno, nekih 400 kuna troška. Jedino što nas stalno ne prijavljujem i odjavljujem iz E-vizitora.

  31. #4831
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Gradonačelnik Dubrovnika je to tražio. Očigledno je dole financijski kolaps. A kunu se da ovi sa kruzera nisu opasni.
    Bili smo 1 dan U Dubrovniku. Kaže jedan lokalac da je sezona loša ali da su u 20 godina valjda zaradili za 1 lošu sezonu.

  32. #4832
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Bili smo 1 dan U Dubrovniku. Kaže jedan lokalac da je sezona loša ali da su u 20 godina valjda zaradili za 1 lošu sezonu.
    pa da, ali već se zima živi na račun ljeta

  33. #4833
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    pa da, ali već se zima živi na račun ljeta
    A gle, samo prenosim komentar lokalca koji živi od turizma. On je kaže u 20 godina zaradio dovoljno da može preživjeti 1 lošu sezonu u Dubrovniku. Mi smo na preporuku prijateljice Dubrovčanke otišli jesti u jedan restoran i bome smo čekali pola sata na mjesto a iza nas se stvorio popriličan red. Sezona je lošija ali radi se.
    Posljednje uređivanje od mitovski : 17.08.2020. at 12:41

  34. #4834
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Ako su Kamenice u pitanju, tamo je uvijek red. Bio je red i početkom srpnja kad je bilo valjda parsto turista u gradu.

  35. #4835
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Za pojest nešto na Korčuli u manje više boljem( ne i skupljem) restoranu potrebna je rezervacija. I to ne taj dan.
    Ne pišem to za one "turističke" na zidinama grada Korčule

  36. #4836
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Čitam danas neku vijest o testiranjima u Zagrebu, i pisu da ih se testira dnevno 500-ak pa je "sustav pod velikim opterecenjem". Ajme nama, ako im je 500 testova dnevno na području kojem gravitira milijun stanovnika veliko opterećenje. Po običaju infrastruktura nam je katastrofa... A u Austriji čitam pozivaju sve na besplatno testiranje ako su bili u Hrvatskoj. Znakovito....

  37. #4837
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    A besplatno im je testiranje? Pa što onda otkazuju rezervacije?

  38. #4838
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Samo do jučer u ponoć im je bilo besplatno.

  39. #4839
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ma do sinoć u ponoć nisu trebali uopće raditi testove

  40. #4840
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ne znam za Austriju, ali u Njemackoj je besplatno.
    Ako sam dobro shvatila, cak se moglo kod opce prakse na testiranje. Al nisam 100% sigurna.

  41. #4841
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    A besplatno im je testiranje? Pa što onda otkazuju rezervacije?
    Ispravljam se, besplatno je za stanovnike Beča, bar je tako pisalo...
    Pa otkazuju valjda da se ne zaraze? Meni se isto ne bi dalo nešto ić u zemlju koja je proglašena nesigurnom da moraš u karantenu po povratku. Iako čini mi se da polagano puno zemalja ide prema tome da je testiranje sasvim uobičajeno.
    Samo kod nas je 500 testiranja na milijun opterećenje a cijena testa čitam na Korčuli "sitnih" 2000kn (iako je i onih službenih 700kn pljačka)

  42. #4842
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Jucer na plazi sam radila stoj u vodi s desetogodisnjakom pa smo se sprijateljili. Djecak kaze da je korona izmisljena bolest. A moj neki dan govori za nekoga - tko zna ima li koronu, mozda ne pokazuje simptome (nema jos 5 god). Sto ti je utjecaj doma.

  43. #4843
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Jucer na plazi sam radila stoj u vodi s desetogodisnjakom pa smo se sprijateljili. Djecak kaze da je korona izmisljena bolest. A moj neki dan govori za nekoga - tko zna ima li koronu, mozda ne pokazuje simptome (nema jos 5 god). Sto ti je utjecaj doma.
    Eh... Zanima me sto ce se o koroni govoriti za deset i više godina... Obično povijesni odmak daje bolji uvid, a tko zna hoće li i s koronom biti tako.

  44. #4844
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Samo do jučer u ponoć im je bilo besplatno.
    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ma do sinoć u ponoć nisu trebali uopće raditi testove
    Ne, jelena O. Do 16.8.u ponoć je bilo besplatno testiranje u Austriji. Od danas ga plaćaju ili samoizolacija po povratku iz Hrvatske. To piše u novinama.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 17.08.2020. at 23:55

  45. #4845
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ispravljam se, besplatno je za stanovnike Beča, bar je tako pisalo...
    Pa otkazuju valjda da se ne zaraze? Meni se isto ne bi dalo nešto ić u zemlju koja je proglašena nesigurnom da moraš u karantenu po povratku. Iako čini mi se da polagano puno zemalja ide prema tome da je testiranje sasvim uobičajeno.
    Samo kod nas je 500 testiranja na milijun opterećenje a cijena testa čitam na Korčuli "sitnih" 2000kn (iako je i onih službenih 700kn pljačka)
    Ma meni je bliska charter agencija koja ima većinu gostiju iz Austrije, imali su rezervirano 20 brodova za ovaj tjedan (odnosno sve) , ali s tom crvenom listom većina je otkazala, isplovilo samo 8. Opasnost zaraze na jedrilici im je ista ko prošli tjedan, al razlog je što im je testiranje 100 eura po osobi, pa im se ne isplati.
    Oni koji iznajmljuju velike katamarane bogatim gostima nisu osjetili promjenu, jer šta je tima još parsto eura.

  46. #4846
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Jucer na plazi sam radila stoj u vodi s desetogodisnjakom pa smo se sprijateljili. Djecak kaze da je korona izmisljena bolest. A moj neki dan govori za nekoga - tko zna ima li koronu, mozda ne pokazuje simptome (nema jos 5 god). Sto ti je utjecaj doma.
    Bit će dječak ima roditelje koji se smatraju osviještenim. Tako oni sebe nazivaju na internetu.
    I onda kaže Marija Matić oslikavanje svile: ljudi nemojte se bojati ponašajte se kao da je sve normalno

  47. #4847
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    I za jedrilicu treba testiranje? To samo za strane ili i za naše?

  48. #4848
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    I za jedrilicu treba testiranje? To samo za strane ili i za naše?
    Ne treba za jedrilicu, nego kad se vraćaš iz Hrvatske u Austriju, ne zanima ih jesi li bio na jedrilici ili na Velikoj Gospi, moraš se testirat

  49. #4849
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Jelena dete ti možda i čulo koje vijesti,dnevnik

  50. #4850
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Ma meni je bliska charter agencija koja ima većinu gostiju iz Austrije, imali su rezervirano 20 brodova za ovaj tjedan (odnosno sve) , ali s tom crvenom listom većina je otkazala, isplovilo samo 8. Opasnost zaraze na jedrilici im je ista ko prošli tjedan, al razlog je što im je testiranje 100 eura po osobi, pa im se ne isplati.
    Oni koji iznajmljuju velike katamarane bogatim gostima nisu osjetili promjenu, jer šta je tima još parsto eura.
    A moguće i da im je skupo, a moguće i da su neke firme poslale naputke svojima oko putovanja u Hr pa ne žele se kockati.
    Recimo kod mene u firmi je uputa da ako ideš u BIH, Srbiju i sl. (iako je preporuka da se nikako ne ide) da se nakon povratka 2 tjedna mora biti doma, ili jedan tjedan plus PCR test (negativan naravno, i na vlastiti trošak). No ne mogu baš svi raditi od doma. A i sigurna sam da se na takve ne gleda baš dobrohotno koji ipak odu tamo...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •