Stranica 238 od 310 PrviPrvi ... 138188228236237238239240248288 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 11,851 do 11,900 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #11851

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Draga Hope jako mi je žao. Kako se nisi javila odmah nekako sam i mislila da je beta pala ali sam ipak imala neku nadu da je otisla gore. Ne znam sto da ti kazem osim da izdrzis sve i da nadjes snage u sebi za sljedeci postupak. Jednom ce biti dobitan i bit ces trudnica. Samo moras izdrzati. Ne znam kakvi su ti planovi za dalje al zelim ti da aljedeci bude dobitan.

  2. #11852

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Hope1234 a zao mi je....cekat cemo Nadicu drugi put...drugo misljenje svakako i uvijek...sretno!

  3. #11853

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Ma sve je ok... Nekako sam bila spremna na to iako uvijek se nadamo... Sad samo ne znam gdje bih išla , što bih sve od nalaza radila...
    Sad imam pauzu od 2-3 mjeseca ,još uvijek evo 13 dan krvarim nikako stati...samo da se sve to regulira...

  4. #11854

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Tulipan37 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Hope jako mi je žao. Kako se nisi javila odmah nekako sam i mislila da je beta pala ali sam ipak imala neku nadu da je otisla gore. Ne znam sto da ti kazem osim da izdrzis sve i da nadjes snage u sebi za sljedeci postupak. Jednom ce biti dobitan i bit ces trudnica. Samo moras izdrzati. Ne znam kakvi su ti planovi za dalje al zelim ti da aljedeci bude dobitan.
    Snaga je uvijek tu...ja bih voljela da mozemo ici iz postupka u postupak do cilja i da nismo ograničeni ali nažalost nije tako...sad malo posao,obaveze...brzo ce proci ovi mjeseci cekanja...

  5. #11855
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Čestitam trudnicama,i nadam se da će i ostale cure ubrzo dočekati svoje sretne vijesti.
    Aska- škicnem temu najviše radi tebe,jako mi je drago da ti mogu čestitati,neka sad bude sve bez brige do kraja
    Čekam vijesti i baš se veselim ako budu blizanci

  6. #11856
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Aska, ja također škicam temu radi tebe... čestitkee!!

    Ostalim pozitivnim betama isto velike čestitke, a svim hrabricama velike zagrljaje šaljem...

  7. #11857
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Pozdrav cure! Čestitam svima na pozitivnim betama, neka samo rastu, a tužnicama šaljem zagrljaje. Kod mene na žalost danas saznali da je bio missed ab sa jednim blizancem, ali drugi super napreduje i vec je velik 2cm i vide mu se pokreti. Nadam se da će tako i ostati dalje...

  8. #11858

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Cure,hvala vam! Divne ste

  9. #11859

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Pozdrav curke.
    I ja sam čekalica,danas mi je 6dnt,osjetim malo bolove kao pred M ali puno slabije,cice malo bole vruce su,pa malo ništa i tak 3 puta u danu,neka kao žgaravica i užasna žeđ.
    Imali smo transfer 3.dnevne morule u Embryo glue mediju.(dr. i embriolog su rekli da su jako napredni zameci)
    Moje pitanje je imate li vi kakvih simptoma ili ne simptoma pa da je sve ok ? Najvise me brinu (.)(.) sto se tako mijenjaju

  10. #11860

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Evo mene cini mi se sa sudbinom ko i hope. Beta 14dnt 76 dupla se i raste. U bolnici mi nemaju nista pametno za reci nastaviti sa terapijom..

  11. #11861

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    10

    Početno

    KitKat meni je tako bilo u prvoj trudnoci..hvala Bogu rodila divnu devojcicu.Bice to dobro...Garava ne znam sta bih rekla,mogu misliti psihickog mucenja..ja ponovila betu,danas 360

  12. #11862

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    sofijaNekako se pomirila da ce padati i da idemo dalje. Kad sad opet ovo.. nemam puno nade.
    Sretno

  13. #11863
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Ej drage moje ženice evo da se javim...Vratila sam se na posao,pa sam skužila da sam Vas zapostavila ,a volim kad sam u toku...Uglavnom moja beta se duplala svakih 48 sati...13-30-70!!! Zvala za savjet sta i kako,naravno svatko od doktora reci ce da idemo dalje...od statistila trudnoća s početnim betama od 20 i tako...Tko je pratio znate da sam od 9 dnt krvarila kad se brisem..i tako u subotu popodne sam osjetila kao čep da imam dolje i odem na wc i iz mene je ispalo ugrušaka ko u priči.Dakle priča je dobila svoj kraj! U utorak sam vadila betu pala je na 9.7... Pošto nije definirano što se kod mene uopće događalo(biokemijska je isključena) reći ćemo rani spontani! Zovem scog doktora on je na go... Javi mi se zamjena-uputim ga u situaciju i pitam da li trebam na uzv ili pratit betu da se poravna na 0 ... I dobijem odgovor neeee sve ispod 50 je negativno!!! Ok!!!! Sto upitnika nad glavom???! 4 puta vađenja bete a u biti su sve bile negativne...Ok...
    I sad tako evo kao i garava nakon 2 stimulacije,dolazim do zaključka da imam nekvalitetne js jer od 13 js iz oba postupka dobivam samo po 2 trodnevna embrija.Naravno pitam doktora da li da vadim dodatne nalaze jer mozda je nešto posrijedi odg je ne pa zdravi ste...
    Svjesne ste sve da je kod mene razočaranje pa sada na neke stvari gledam možda ne realno,ali ne znam šta bih radila.čak razmišljam po drugo misljenje.
    Uglavnom dijagnoza je JA SAM ZDRAVA- ŠTO I JESAM
    MM ima retrogradnu erekciju- znači samo ICSI...
    Ako netko ima kakav savjet ili toplu riječ rado ću prihvatiti...
    I ispričavam se na dugom postu..
    Naravno ČESTITAM SVIMA KOJE SU dobile svoje plusiće i podrška svima koje još čekaju
    Upravo ova rečenica jednog od tvojih doktora da beta ispod 50 oko 13., 14.dnt jednostavno nije uredna trudnoća je nešto što je mene kroz sve ove godine otkad pratim i sudjelujem na ovim temama i nagnalo da poprilično pesimistično pristupim tvojoj prvoj objavi bete. Znamo sve da ima cura koje su imale niske bete i ostvarile uspješne trudnoće...ja ih osobno ne znam puno, čak se trenutno ne mogu sjetiti ni jednog nicka (osim možda Vrci? javit će se ona ako sam u pravu) a da bih mogla to tvrditi. Recimo, moja beta u uspješnom postupku je 9.dnt blastice bila 197. Pa ti usporedi tu razliku. Opet, gledajući raspon bete koji se očekuje u tom razdoblju vidimo da je on poprilično širok. Činjenica je da bi 14.dnt već trebala u redovnom ciklusu dobiti menzis i da je to obično doba kad je trudnoća ako je ostvarena stara cca 2 tjedna i razina bete treba biti već uredno vidljiva iz krvi. Tako da ako je na taj dan beta tako minimalna, nažalost, povijest je u većini slučajeva pokazala da ne zvuči dobro.
    Meni je užasno žao da si to morala proživjeti i nadam se da te ja svojim pesimizmom tada nisam dodatno povrijedila. Zaista ti želim da ti već sljedeći pokušaj uspije koliko i sebi...svakoj od dragih ženica ovdje. Ja sam stvarno uvjerena da na kraju uspije svaki onaj par koji je dovoljno uporan da ide do kraja, do uspjeha. A to treba izdržati. Jer nebo voli hrabre...

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure! Čestitam svima na pozitivnim betama, neka samo rastu, a tužnicama šaljem zagrljaje. Kod mene na žalost danas saznali da je bio missed ab sa jednim blizancem, ali drugi super napreduje i vec je velik 2cm i vide mu se pokreti. Nadam se da će tako i ostati dalje...
    Hrabro do kraja...sretno!

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene cini mi se sa sudbinom ko i hope. Beta 14dnt 76 dupla se i raste. U bolnici mi nemaju nista pametno za reci nastaviti sa terapijom..
    Već sam rekla moje mišljenje na tu temu...drži se

  14. #11864

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    katka22 zašto bi me povrijedila! Kada se previše nadamo dobro je imati nekoga tko ima iskustva i tko je prošao slično da barem malo bude lakše.Svi smo mi od krvi i mesa,svatko od nas bori se s nečim,najgore je neznanje.svako iskustvo je nešto novo... Ja nisam netko tko odustaje,kao i velika većina nas ovdje .svaki neuspjeh je težak,ali iza svake kiše dolazi sunce! Ono što mene frustrira je odugovlačenje,prebacivanje loptice...volim direktnost ma koliko bolna bila.Od doktora očekujem otvorene karte ,ako je tako ok...recite!! Idemo dalje.
    Svaka od nas mora se nositi sa svojim problemom,ali vjerujem da je većini nama drago da imamo s kim to podijelito pa bilo dobro ili loše.
    Želim i ja tebi veliki uspjeh i da dodje naše vrijeme...

  15. #11865

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene cini mi se sa sudbinom ko i hope. Beta 14dnt 76 dupla se i raste. U bolnici mi nemaju nista pametno za reci nastaviti sa terapijom..
    Kada možeš ici na uzv?

  16. #11866

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Hope neznam.. nisan sigurna koliko bi se vidilo sto kad je tako mala vrijednost bete. Do koje si ti vrijednosti dosla koji dnt?

  17. #11867

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Hope neznam.. nisan sigurna koliko bi se vidilo sto kad je tako mala vrijednost bete. Do koje si ti vrijednosti dosla koji dnt?
    Mislim ja ti mogu samo prenijeti sto su meni rekli! S tim da ja sam krvarila,a ne znam kako je kod tebe...meni je 15dnt petak bila 71.tada su mi rekli da vadim za 4 dana i da se tek 2 tjedna od embriotransfera moze raditi uzv.u slucaju da je u utorak bila poz onda bi isla u cet dakle na uzv da se vidi ima li ikakvih zadebljanja i sl.
    Ugl. znam kako ti je,nadam se da ćeś to sve izdržati!

  18. #11868

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    hope ja nemam krvarenja. Ne znam sto da mislim, ali ne nadam se previse, mada me muz non stop špotava da ne govorim tako..da ce biti sve dobro. eh ne prolaze oni 100% to sve ko i mi.
    Posljednje uređivanje od garava13 : 05.04.2018. at 16:17

  19. #11869

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Jutro cure, beta negativna, dobila m, hvala svima na podrsci.
    Cure sretno vam za dalje.

  20. #11870

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure, beta negativna, dobila m, hvala svima na podrsci.
    Cure sretno vam za dalje.
    Zao mi je

  21. #11871
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Dvije blastice su s nama, od danas. (Sramezljivo se sada nadamo)

  22. #11872
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Navratih...
    Rominka, sretnooooo!!!

    Sretno i svima ostalima!


  23. #11873
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure, beta negativna, dobila m, hvala svima na podrsci.
    Cure sretno vam za dalje.
    Žao mi je...

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Dvije blastice su s nama, od danas. (Sramezljivo se sada nadamo)
    Sretno do neba!

  24. #11874

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Dvije blastice su s nama, od danas. (Sramezljivo se sada nadamo)
    Palac gore! Jako vibram da upali!!! [emoji173]
    Samo pozitivno!

  25. #11875
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Hvala vam zenskice mislim da ni jednom transferu nisam ovako lezerno pristupila kao sad ovom. Bas sam relax, nasmijana, sretna, mozak je na pasi i tako to.... ima nesto i u cinjenici da sam na godisnjem i uzivam 100 posto.

  26. #11876

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Ja sam danas vec bila na uzv,rekli mi da dodjem.I vide se dvije gestacijske vrecice.Imam i manji hematom.Sta ce biti dalje,vidjet cemo.Nadamo se najboljem
    Posljednje uređivanje od aska : 06.04.2018. at 18:42

  27. #11877
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Aska, bit ce to dobro! Mrve su se smjestile, ti sad miruj i neka sve protekne skolski

  28. #11878
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Rominka, sretnooooo!!!

    Aska, ovaj puta će sve biti super!!
    Bezbrižnu, dosadnu i školsku trudnoću ti želim od srca!

  29. #11879

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Hvala vam..
    Rominka sretno!

  30. #11880
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    aska, cestitam i sretno!

  31. #11881

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure, beta negativna, dobila m, hvala svima na podrsci.
    Cure sretno vam za dalje.
    Bas mi je zao..odmorite uzmite si vremena i hrabro dalje..
    nama sada sljedi treci stimulirani,nadamo se trecoj sreci

  32. #11882

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas vec bila na uzv,rekli mi da dodjem.I vide se dvije gestacijske vrecice.Imam i manji hematom.Sta ce biti dalje,vidjet cemo.Nadamo se najboljem
    Prekrasno! Zelim mirnu trudnocu do kraja!

  33. #11883

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Rominka,zelim ti svu srecu u ovom postupku! Navijam za veliku betu!

  34. #11884

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam zenskice mislim da ni jednom transferu nisam ovako lezerno pristupila kao sad ovom. Bas sam relax, nasmijana, sretna, mozak je na pasi i tako to.... ima nesto i u cinjenici da sam na godisnjem i uzivam 100 posto.
    e to je ta kombinacija!!!! Stizu piliciii [emoji214]

  35. #11885

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas vec bila na uzv,rekli mi da dodjem.I vide se dvije gestacijske vrecice.Imam i manji hematom.Sta ce biti dalje,vidjet cemo.Nadamo se najboljem
    Ajme divno!
    Nista za hematom, ja ga vucem jos od prije postupka...

  36. #11886
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Rominka, samo opušteno do kraja! Sretno!

  37. #11887
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Iva777, kako kod tebi stoji???? Nestala si skroz nakon poz.bete

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  38. #11888
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Aska-samo se pazi,ali to ti ne moram ni govoriti,i ja sam imala hematom baš izmedu beba. Sve bude to u redu,neka ti proleti trudnoća dosadno i školski.
    Rominka- puno sreće želim

  39. #11889
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    Aska samo polako,odmiruj,cuvaj se i sretno dalje

    Rominka....sretno do neba i još malo. (baš mi je drago da sam danas povirila sto ima nova)

    Sretno svima

  40. #11890
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Hvala vam cure Moram reci koliko mi je komotniji crinone! Ma dan mi je prosao pet put bolje nego kad sam na utricima. Nadam se da ce ovo biti dobitna kombinacija

  41. #11891
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Aska, super za dvije gv! Samo tako dalje!
    Rominka, bravo! I ja sam tak bila ležerna i opuštena! Samo tako nastavi! Što se tiće Crinone-a i ja sam se na njmu preporodila - u usporedbi s utrićima nebo i zemlja!

    Hope i Tonkica, žao mi je , držite se i samo aprijed!
    Garava, ćeš vaditi još koju betu ili ne?

  42. #11892

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Isabel vadila sam jutros i u padu mi je. Jos jedna biokemijska.
    Sretno i cestitke svima sa velikom betom.

  43. #11893

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Isabel vadila sam jutros i u padu mi je. Jos jedna biokemijska.
    Sretno i cestitke svima sa velikom betom.

    Samo hrabro naprijed!

  44. #11894

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Cure ja juce prokrvarila, bas jako.. radili ultrazvuk i kazu spontani ne moram vam ni pricat kakose osjecam.. a beta se lijepo duplala, juce je bila 4300
    Posljednje uređivanje od Mala88 : 09.04.2018. at 17:40

  45. #11895
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Jbmu misa! Grlim Mala <3 sta su ti rekli? Hoces li morati ponavljati betu? Ufffff....drzi se!

  46. #11896

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ja juce prokrvarila, bas jako.. radili ultrazvuk i kazu spontani ne moram vam ni pricat kakose osjecam.. a beta se lijepo duplala, juce je bila 4300
    Ajme,zao mi je...neznam sta rec..prestrasno.drzi se!

  47. #11897

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Evo ja u iscekivanju da li ce se odledit i oplodit js,cetvrtak moram ic tamo da vidim ako ce bit transfer.Nekako mi sve naopako od pocetka tako da ne ocekujem previse.Ali sam se vec dogovorila sa dr da bi u 6mj isla u 2.stumulirani,ako sad ne dode do transfera mozda bi i sad odmah iduci ciklus ili da napravim mjesec pauze,sta mislite?

  48. #11898

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam cure Moram reci koliko mi je komotniji crinone! Ma dan mi je prosao pet put bolje nego kad sam na utricima. Nadam se da ce ovo biti dobitna kombinacija ������
    I meni je crinone naspram utrogestana preporod bio...
    Sretno Rominka

  49. #11899

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Isabel vadila sam jutros i u padu mi je. Jos jedna biokemijska. Se
    Sretno i cestitke svima sa velikom betom.
    Želim ti da brzo smogneš snage za dalje...

  50. #11900

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Zvjezdica tijelo ti se mora oporaviti od simulacije, ako su ti jajnici nateceni ne mozes odmah krenuti sljedeci mj. Preporucuju razmak 3mj. I mi smo tako.. al nece ti trebati 2.postupak... drzim fige

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •