Stranica 239 od 310 PrviPrvi ... 139189229237238239240241249289 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 11,901 do 11,950 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #11901

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    hope imamo snage.. nema odustajanja. Imamo 2 smrzlica sto do sada nismo imali nikad. I to je veliki napredak... Kako si ti?

  2. #11902

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Zvjezdica tijelo ti se mora oporaviti od simulacije, ako su ti jajnici nateceni ne mozes odmah krenuti sljedeci mj. Preporucuju razmak 3mj. I mi smo tako.. al nece ti trebati 2.postupak... drzim fige
    Hvala..mi smo stimulaciju imali u 10mj,ovi postupci su mi sa zamrznutim js di samo uzimam estrofem i crinone..ali razmisljam svejedno o pauzi.vidjet cemo kako ce bit.

  3. #11903

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala..mi smo stimulaciju imali u 10mj,ovi postupci su mi sa zamrznutim js di samo uzimam estrofem i crinone..ali razmisljam svejedno o pauzi.vidjet cemo kako ce bit.
    aha, onda ako ste spremni psihički, možete

  4. #11904

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ja juce prokrvarila, bas jako.. radili ultrazvuk i kazu spontani ne moram vam ni pricat kakose osjecam.. a beta se lijepo duplala, juce je bila 4300
    Drzi se..jako mi je zao

  5. #11905

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    10

    Početno

    Mala bas mi je zao..

  6. #11906
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Znate onaj osjecaj kad nema nicega, kad ne osluskujete nista, kad niste sigurnini koji vam je dnt, a optimisticni ste
    Veselim se odlasku u Zoo danas, setnji po lijepom vremenu i puno smijanja s muzem.

  7. #11907
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Rominka, jako mi se sviđa tvoj stav! Super!!
    Zvjezdice, nisu smrzlići "za baciti", have faith !
    Mala88, jako mi je žao .
    Garava, odmah po smrzliće, tako smo mi i uspjelo je!


    Mi smo danas bili na pregledu i radili smo Nifty. UZV je prosao super, kaže doktor da sve izgleda odlično, bebica je živahna i vesela , nuhalni je odličan. Trenutno smo veliki 5,5 cm što odgovara 11+6tt (iako je službeno 12+5tt no bio je jako kasni transfer).
    Presretni smo sad čekamo nalaze i rezultat jel cura il dečko!

  8. #11908
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ja juce prokrvarila, bas jako.. radili ultrazvuk i kazu spontani ne moram vam ni pricat kakose osjecam.. a beta se lijepo duplala, juce je bila 4300
    Zao mi je mala, isto tako je i kod mene bilo. Drzi se mila ❤️

  9. #11909

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Mala, zao mi je. Digni glavu i u nove pobjede.
    Rominka svidja mi se tvoj stav. Samo naprijed i uzivaj. Sve ce biti u redu.

  10. #11910
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas vec bila na uzv,rekli mi da dodjem.I vide se dvije gestacijske vrecice.Imam i manji hematom.Sta ce biti dalje,vidjet cemo.Nadamo se najboljem
    Sve će to biti ok. Slušaj svoje tijelo i u skladu s tim nastavi...

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Isabel vadila sam jutros i u padu mi je. Jos jedna biokemijska.
    Sretno i cestitke svima sa velikom betom.
    Žao mi je draga...

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ja juce prokrvarila, bas jako.. radili ultrazvuk i kazu spontani ne moram vam ni pricat kakose osjecam.. a beta se lijepo duplala, juce je bila 4300
    Baš mi je žao...
    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Znate onaj osjecaj kad nema nicega, kad ne osluskujete nista, kad niste sigurnini koji vam je dnt, a optimisticni ste
    Veselim se odlasku u Zoo danas, setnji po lijepom vremenu i puno smijanja s muzem.
    Odličan stav! Ja sam si nekako zacrtala takav stav za sljedeći pokušaj...još ga samo trebam postići...

  11. #11911

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    isabel idemo odmah sad ovaj ciklus kad stigne m..
    Cim nam je ljepse vrijeme svima nam je lakse..

  12. #11912

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Hvala puno svima na rijecima podrske. Beta je danas vec pala na 1400 i sad ce je opet pratiti sledjece nedjelje da vide da je skroz pala. Bice, jednog dana.. Samo da se malo oporavim pa opet probati.. Svim curama koje su u cekanju puno srece! Rominka, navijam za tebe i samo pozitivno ko do sad

  13. #11913
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Odličan stav! Ja sam si nekako zacrtala takav stav za sljedeći pokušaj...još ga samo trebam postići...
    a vjerujes li mi da uopce ne znam kako sam upala u taj mode?!? Nemam pojma. Na transferu sam vec bila skroz skulirana, sto do sad mi nije uspijevalo. Ne znam. Zaista ne znam. Mozda jer smo ostali na go u Ceskoj, i otputovali dalje....pa mi glava u oblacima.

  14. #11914

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Znam da smrzlici nisu za bacit,ali ima jako mali postotak trudnoca sa zamrznutim js jer one cesto ni ne prezive odledivanje,ja sam dva puta sa njima dosla do transfera sta smatram velikim uspjehom,sad cemo vidjet kako ce bit u cetvrtak.

  15. #11915

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Znam da smrzlici nisu za bacit,ali ima jako mali postotak trudnoca sa zamrznutim js jer one cesto ni ne prezive odledivanje,ja sam dva puta sa njima dosla do transfera sta smatram velikim uspjehom,sad cemo vidjet kako ce bit u cetvrtak.
    Zvjezdica, samo za ohrabrenje. Moja frendica ima klinca iz jedne jedine odmrznute js. Drzim fige.

  16. #11916

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Tulipan37 prvotno napisa Vidi poruku
    Zvjezdica, samo za ohrabrenje. Moja frendica ima klinca iz jedne jedine odmrznute js. Drzim fige.
    Hvala,uvijek se moramo nadat i bit optimisticne.

  17. #11917
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Malo se ubacujem, ali ne slažem se baš s tim da embriji često ne prežive odmrzavanje. Većina ih preživi, a sad koliko ima trudnoća iz FETA... i to znam puno slučajeva da je upalilo. Tako da imaš zašto biti optimistična! Sretno!

  18. #11918
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Tek sad vidim da si napisala jajne stanice, a ne embriji. Sorry!

  19. #11919
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    a vjerujes li mi da uopce ne znam kako sam upala u taj mode?!? Nemam pojma. Na transferu sam vec bila skroz skulirana, sto do sad mi nije uspijevalo. Ne znam. Zaista ne znam. Mozda jer smo ostali na go u Ceskoj, i otputovali dalje....pa mi glava u oblacima.
    Ja sam prošli put bila skroz skulirana u svima fazama, tek nakon transfera me bila spucala neka negativa...baš ono, nisam imala osjećaj da je uspjelo, od prvog dana nt... S obzirom da sam prošli put bila na GO cijelo vrijeme, sad neću. Mijenjam strategiju, nadam se da će mi radno okruženje biti lakše za podnošenje dana koji su doma strašno sporo prolazili. To je valjda najidealniji mogući scenariji, kako ste vi sad odradili: lagano, odmor, daleko od svakodnevnice, bez žurbe natrag... vibriram do neba da mrve ostanu, obe...
    Sutra imam scratching i ostat ću na bolovanju sutra, a planirala sam i petak... Kakva su vaša iskustva s tim? Bolovi, krvarenja, kako ste funkcionirale nakon? Znam da je vjerojatno individualno, ali ipak, volim se pripremiti. Tu ide opća anestezija ili? Mislim da mi je moja dr. rekla da ću dobiti u venu, pa sad nisam sigurna je li to baš uspavljivanje...

  20. #11920

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Cure, da li je nekome uspjela trudnoća iz dvostaničnog zametka?

  21. #11921
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Katka ja sam scratching radila i s anestezijom i na zivo. Na zivo mi je koma i zbog padanja u nesvjest od bolova je trajalo duze nego inace. I kasnije mi je jod dva dana bilo bolno. Ali, moram ti reci da je moj prag tolerancije na bol vrlo vrlo vrlo nizak. S anestezijom me sutradan malo boluckalo i to je bilo to. Krvarenje je bilo vrlo osludno i kratko.

  22. #11922

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    katka ja sam sad zadnji put radila scratching. Dobila sam samo injekciju protiv bolova i trajalo je sve skupa 15sek. Bolno je al podnosljivo.. meni je bolnija punkcija.
    Posljednje uređivanje od garava13 : 11.04.2018. at 20:20

  23. #11923
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Katka ja sam scratching radila i s anestezijom i na zivo. Na zivo mi je koma i zbog padanja u nesvjest od bolova je trajalo duze nego inace. I kasnije mi je jod dva dana bilo bolno. Ali, moram ti reci da je moj prag tolerancije na bol vrlo vrlo vrlo nizak. S anestezijom me sutradan malo boluckalo i to je bilo to. Krvarenje je bilo vrlo osludno i kratko.
    Mislim da cu poslusati moju dr kad kaze da je bolje s anestezijom. Stvarno mislim da nema smisla trpiti u bilo kojoj fazi postupka. Moj prag je visok, ali jednostavno trpiti ne zelim. Bit ce to prilika za produzeni vikend/odmor. Rominka, kako vas cetvero? Jos uzivate ili ste se vratili doma?

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    katka ja sam sad zadnji put radila scratching. Dobila sam samo injekciju protiv bolova i trajalo je sve skupa 15sek. Bolno je al podnosljivo.. meni je bolnija punkcija.
    I za punkciju sam uzela anesteziju, za svaki slucaj. I sada cu.
    Hvala curke!
    Posljednje uređivanje od katka22 : 11.04.2018. at 21:17

  24. #11924
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Katka, tocno to sto kazes, cemu da boli i stresira organizam ako ne treba. Nemamo potrebe biti hrabre u tom pogledu. Mi smo jos na godisnjem dani su nam ispunjeni, tako da ne stignem razmisljati o mogucim simptomima koje, rekla bih, nemam. 5dnt je i jos ima vremena.

  25. #11925
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    katka? Ona katka od prije skoro 15 godina na ovom podforumu katka? Jel moguće ili sam krivo zapamtila nick?

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  26. #11926
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Poceo mi je osjecaj da curim i da cu procuriti svaki tren. Jucer u natruhama, a danas vec nekako kontinuiranije, ako uopce mogu tako to opisati. Pritisak da cu svaki tren procuriti. A tako mi je bilo lijepo. Iako je 5dnt prosao da nisam procurila sad me ovo podsjetilo zasto sam u Ceskoj.

  27. #11927

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Evo nista od transfera,jucer se razvijala,danas stala..sad mala pauza i onda krecemo ispocetka..kad se sjetim onih inekcija odmah mi muka ali to je nas put do bogatstva.
    Sretno svima..

  28. #11928
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Zvjezdice, zao mi je. I meni je u svemu tomu stimulacija najgora, nikad ne znam kakva cu izaci iz nje i sto cu dobiti. Odmori, dusu i tijelo i onda hrabro dalje, ako je to vasa odluka.

  29. #11929

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Zvjezdice, zao mi je. I meni je u svemu tomu stimulacija najgora, nikad ne znam kakva cu izaci iz nje i sto cu dobiti. Odmori, dusu i tijelo i onda hrabro dalje, ako je to vasa odluka.
    Sretno ti,zelim ti od srca da ti uspije..pratit cu ja vas i dalje..

  30. #11930
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Poceo mi je osjecaj da curim i da cu procuriti svaki tren. Jucer u natruhama, a danas vec nekako kontinuiranije, ako uopce mogu tako to opisati. Pritisak da cu svaki tren procuriti. A tako mi je bilo lijepo. Iako je 5dnt prosao da nisam procurila sad me ovo podsjetilo zasto sam u Ceskoj.
    Jaaaaaaako ti zelim da ne procuris

  31. #11931

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Rominka,ja sam u dobitnom postupku cijelo vrijeme imala osjećaj da ću procuriti..Držim fige na najjače!!

  32. #11932
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    katka? Ona katka od prije skoro 15 godina na ovom podforumu katka? Jel moguće ili sam krivo zapamtila nick?

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Mislim da sam tad bila jedina katka, a i sad cini mi se... pokusavam se sjetit tvoje price iz tih dana... nema vise nikog iz onih vremena...

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Poceo mi je osjecaj da curim i da cu procuriti svaki tren. Jucer u natruhama, a danas vec nekako kontinuiranije, ako uopce mogu tako to opisati. Pritisak da cu svaki tren procuriti. A tako mi je bilo lijepo. Iako je 5dnt prosao da nisam procurila sad me ovo podsjetilo zasto sam u Ceskoj.
    I moj uspjesni postupak je izgledao bas tako, kao da cu svaki cas procurit. Nadam se da je i kod tebe tako...

  33. #11933
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da sam tad bila jedina katka, a i sad cini mi se... pokusavam se sjetit tvoje price iz tih dana...
    Poslala sam ti pp. Ali da, to si onda ti

    Vrijeme wewe, meli, tigy, Val, bubasanje... Koja su to davna vremena kad sad razmišljam...

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  34. #11934
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Poslala sam ti pp. Ali da, to si onda ti

    Vrijeme wewe, meli, tigy, Val, bubasanje... Koja su to davna vremena kad sad razmišljam...

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Da, da...to sam ja. Generacija foruma oko 2005. Imas pp...

    Obavila sam danas scratching. Dobila neki koktel u venu, nista nisam osjetila. Odrijemala sat vremena nakon i evo me sad ko nova. Ne boli me nista, jako malo sukrvice sam imala, normalno funkcioniram. Nikad vise nista necu radit bez neke vrste anestezije, nije vrijedno...

  35. #11935
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Povremeni osjecaj "grcica" me nastavio pratiti. Ono sto me iznenadjuje jest da nemam potrebu skociti po test i pisnuti ga. Inace, danas sam 8dnt. Ubila sam oko popodne i nacelno sam ok. Osim tog osjecaja nisko u trbuhu, nelagode.

  36. #11936

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Rominka vibriram na najjace.
    Imam molbu za sve, ja sam upravo dobila mengu, a kako je sad proslo 17h jel danas brojim prvi dan ili od sutra? U protokolu mi pise da krenem s tabletama prvi dan al nekako mi se cini da nasi doktori kazu da se prvi dan broji ako dobijes mengu do 15h a ako dobijes kasnije da tek od sutra brojimo prvi dan. Pa sad nisam sigurna dal da danas krenem s tabletama ili da krenem ujutro?

  37. #11937
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Tulipan, sutra ti je prvi dan. Ja sam imala sad u ovom ciklusu takvu situaciju. Drazim fige

  38. #11938

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Tulipan, sutra ti je prvi dan. Ja sam imala sad u ovom ciklusu takvu situaciju. Drazim fige
    Hvala draga Rominka ❤

  39. #11939
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Povremeni osjecaj "grcica" me nastavio pratiti. Ono sto me iznenadjuje jest da nemam potrebu skociti po test i pisnuti ga. Inace, danas sam 8dnt. Ubila sam oko popodne i nacelno sam ok. Osim tog osjecaja nisko u trbuhu, nelagode.
    Vec 8.dnt? Pa to je proletjelo! Nikakvih dodatnih simptoma? Pa to sve super zvuci...mrve su na sigurnom, tamo gdje im je najljepse...

  40. #11940

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, da...to sam ja. Generacija foruma oko 2005. Imas pp...

    Obavila sam danas scratching. Dobila neki koktel u venu, nista nisam osjetila. Odrijemala sat vremena nakon i evo me sad ko nova. Ne boli me nista, jako malo sukrvice sam imala, normalno funkcioniram. Nikad vise nista necu radit bez neke vrste anestezije, nije vrijedno...
    Katka,koji dc si radila scratching? Ja imam zakazano za srijedu ali jos nisam M dobila tako da cemo vjerovatno odgoditi..dali si imala i histeroskopiju? Kolko si bila na bolovanju?

  41. #11941

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Bome Rominka i meni su proletili tvoji dnt! Sretno draga, ovo zvuci obecavajuce!

  42. #11942
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    I meni su proletili, ali samo zato jer smo ostali na godisnjem. Danas sam opet malo odspavala, bas sam morala. Ne znam sto bih pripisala simptomima, a sto ne. Danas me i boluckalo, a sad kad lezim je ok. Imam neke lude, turbo lude snove i budim se po noci. I imam neki iscjedak, ali ne znam mogu li to crinone gelu pripisati....tako da, zapravo nista ne znam. A petak samo sto nije

  43. #11943
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Rominka, draga, jaaaaako mi se svidjaju tvoji simptomi

  44. #11944
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Mozda si samo umisljam. Zelim da je nesto simptom, i da ih imam. Nisam bas nesto preoptimisticna. Mozda su ti grcevi zapravo pocetak menge koja zbog progesterona ne krece. Danas sam bljaki bljak, njonjava....i dodje mi da ipak pisnem test i finim s tim cvakanjem kojecega....

  45. #11945
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Rominka, i sama znaš da je vrlo teško razlučiti od čega su grčevi. Mogu biti simptom, mogu biti menga, mogu biti nervoza, mogu biti od doručka, ručka, večere.... Nastavi niz.
    Probaj se nečime zaokupiti. Nije lako, ali jednom kad se natjeraš, vrijeme prolazi brže. Uostalom, i ja sam bila njonjo i pospanko skoro cijelo prvo tromjesečje.

    Želim ti puno sreće i izdrži još malo!

  46. #11946

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Nova sam u pisanju, ali pratim neko vrijeme. Rominka sretno!

  47. #11947

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    10

    Početno

    Rominka srecno

  48. #11948

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    split
    Postovi
    34

    Početno

    Pozdrav drage cure!!
    Zanima me dali je netko bio u postupku s dijagnozom multiple?
    Posljednje uređivanje od TinkerBell : 16.04.2018. at 16:27

  49. #11949
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Rominka sretno! Vidim da su i nagle promjene raspoloženja tu ! Držim fige da su to dobitni grčići... Super si se držala, fenomenalno do sad, izdrži, još malo mila!!
    Posljednje uređivanje od Isabel : 16.04.2018. at 16:32

  50. #11950
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Ako vam smijem nastaviti gnjaviti, izdrzat cu lakse je bilo dok smo bili na go nego sad kuci...pa svi bi pitali, svi tapkaju, ne znaju da li da kazu stogod ili sute...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •