Stranica 36 od 41 PrviPrvi ... 263435363738 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,751 do 1,800 od 2015

Tema: Odbrojavanje 1/2016

  1. #1751
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Hvala Vam cure..
    ja još uvjek nemogu vjerovati da sam od 7 zrelih stanica dobila 6 blastocista... a u dosadašnjim postupcima po jednu ili nijednu oplođenu stanicu..
    sada prvi put imam za fet..

    Katka kad ideš ponovno?

  2. #1752

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Katka, u Petrovoj smo..
    I stvarno im statistika ne ide u korist sudeci po rezultatima parova koji su bili u postupku kada i mi..

  3. #1753

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Katka,i meni se tako desilo u prvom postupku,nista za smrznuti a i blastocista i morula nisu bile neke kvalitete.I ja sam bila razocarana ali kad sam isla malo vise proucavati shvatila sam da sve ovisi o terapiji,pogodjenom ciklusu i sl.I da od oplodjenih 40-70% prezive do 5 dana.Tako nekako,nisam bas sigurna.S obzirom da su meni i jajne stanice bile lose morfologije ja sam pocela piti razne suplemente,promjenili smo terapiju i od 4 oplodjenih dobili 4 blastociste i to odlicne po rijecima biologice.E,sad..sta je utjecalo na bolji rezultat.. ne znam.Iskreno,s obzirom na godine sumnjam da cu ikad vise imati takav uspjeh jer meni je to bio uspjeh.
    Iva ima fantastican rezultat.I vjerujem da ce jedna od ovih blastica biti dobitna Sretno!

  4. #1754
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Vam cure..
    ja još uvjek nemogu vjerovati da sam od 7 zrelih stanica dobila 6 blastocista... a u dosadašnjim postupcima po jednu ili nijednu oplođenu stanicu..
    sada prvi put imam za fet..

    Katka kad ideš ponovno?
    Planiramo ponovo u 5. mjesecu. Ako uspijemo skupiti sve ciste nalaze, naravno. Sve cu morat ponavljat, briseve, hormone, amh, muz mikrobiologiju sjemena...krecem vec sa sljedecim ciklusom da imamo vremena cisitit bude li trebalo...

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Katka, u Petrovoj smo..
    I stvarno im statistika ne ide u korist sudeci po rezultatima parova koji su bili u postupku kada i mi..
    Ne znam. Mislim...prihvacam da godine cine svoje, shvacam da se ne moze oploditi 100% js a kamoli prezivjeti do 5. dana (iako je bilo i takvih primjera). U svakom slucaju, puno sam slucajeva citala kod cura na Petrovoj sa scenarijem slicnim nasim. Malo me to brine...

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Katka,i meni se tako desilo u prvom postupku,nista za smrznuti a i blastocista i morula nisu bile neke kvalitete.I ja sam bila razocarana ali kad sam isla malo vise proucavati shvatila sam da sve ovisi o terapiji,pogodjenom ciklusu i sl.I da od oplodjenih 40-70% prezive do 5 dana.Tako nekako,nisam bas sigurna.S obzirom da su meni i jajne stanice bile lose morfologije ja sam pocela piti razne suplemente,promjenili smo terapiju i od 4 oplodjenih dobili 4 blastociste i to odlicne po rijecima biologice.E,sad..sta je utjecalo na bolji rezultat.. ne znam.Iskreno,s obzirom na godine sumnjam da cu ikad vise imati takav uspjeh jer meni je to bio uspjeh.
    Iva ima fantastican rezultat.I vjerujem da ce jedna od ovih blastica biti dobitna Sretno!
    Sve znam...godine, godine, godine... S mojih skoro 37 naravno da ne ocekujem reakciju kao sa 27. Ali, ali...ja sam sad imala 14 js, 12 zrelih, 9 blastica i na dan transfera samo 2. Izvrsnu i vrlo dobru. Razmisljam sto je razlog tome... zaista samo kvaliteta js? I moje godine? Ili ipak moze biti i nesto drugo? Ja sam sad imala jaku terapiju, nije u “sparanju” stvar. Ne znam... ne mogu zamisliti da idem u npr. 3 ful stimulirana postupka u jednoj godini i da uz odlicnu reakciju i blastice svaki postupak ni jednom nemam za fet (takva je situacija bila 6 godina mladjoj curi koja je sad bila sa mnom). Eto, o tome ja najvise razmisljam. Iako pijem i suplemente i svasta nesto...i recimo da se spremam i na scratching. Dajem sve od sebe da poboljsam sanse za uspjeh u sljedecem pokusaju.
    Posljednje uređivanje od katka22 : 13.02.2018. at 22:22

  5. #1755

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Ti si imala jacu terapiju od mene,da.A i mladja si.Ne puno,ali ipak jesi.Slazem se da ima malo zena sa smrzlicima.I sama sam isto zakljucila kad god sam isla na punkciju i transfer,zato i kazem da sam se jako iznenadila kad mi se sad desilo da sve oplodjene dodju do blastocisti.Mladje zene su imale losije rezultate.Ali,ja sam primjetila na nekima i sparanje.Znam za jedan takav slucaj,mlada zena,sva sreca pa je zatrudnila odmah iz prvog postupka.A to za godine...to nam kazu i lijecnici.Meni je cak receno da ne ocekujem cudo promjenom terapije,pa eto desilo se poboljsanje.Ako odes na net pa citas clanke i razna istrazivanja opet ces naici na godine.I zato ja iskreno i nisam previse optimisticna.Svjesna sam da nisam mlada vise,barem ne u reproduktivnom smislu.Ali i da necu odustajati dok god mogu i imam mogucnosti.Na tvom mjestu ja bih probala i scratching,sto da ne.Meni ga nitko nije ni predlozio,da mi ga predloze i da imam mogucnosti mislim da bih probala i isla.Daj sve od sebe.Barem ces znati da si probala

  6. #1756
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Cure sretno svima, vidim da su se zaredale pozitivne bete~~~~~~~~~ neka bude trudnoće budu mirne i uspješne

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Vam cure..
    ja još uvjek nemogu vjerovati da sam od 7 zrelih stanica dobila 6 blastocista... a u dosadašnjim postupcima po jednu ili nijednu oplođenu stanicu..
    sada prvi put imam za fet..

    Katka kad ideš ponovno?
    Draga, sada si imala vrhunskog embriologa, dr. P. Stanića. Uloga embriologa jako rijetko se ističe, puno se priča i piše o liječnicima, a embriolozi imaju jednak značaj, u nekim slučajevima još i veći od liječnika.

    Ovaj embriolog vam nije radio oplodnju u dosadašnjim postupcima kad ste imali po 1 ili nijednu oplođenu jajnu stanicu, ili griješim?

  7. #1757
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    U jednom od postupaka kod dr. Škvorca mi je bio emriolog P. Stanić (12/2016), tada sam imala 3stanice, jedna nezrela dvije oplođene, jedna se prestala razvijati a druga mi je vraćena, uvijek je rađen ICSI...
    Nisam bila nezadovoljna tretmanom u poliklinici Škvorc, doktor je stvarno korektan, nije štedio na ljekovima, uvijek sam u punim stimulacijama dobivala oko 200 do 225 iu puregona ili gonala, i nije mi žao što sam postupke preko hzzo-a iskoristila kod njega. Kako sam u radnom odnosu gdje nitko nezna da sam u postupku za mene državna bolnica nije opcija.. Još mi je ostao jedan stimulirani i dva priroda preko hzzo-a za koje se nadam a mi neće trebati jer će se barem jedna od ovih 6 blastocista primiti..

    Nije čak ni bila takva razlika u stimulaciji u dosadašnjim postupcima i ovom u Repromedu, najveća razlika je u tome da sam sad koristila superfact sprej od 24 dana cikusa, štopericu brevactide 1000 iu i punkcija je bila na 15 dan, dosada uvijek na 13 ili 14 dan..

    Kako imam sad 31godinu i AMH 14,2 dobiti dvje stanice i nije neki uspjeh uz stimulaciju od 200 do 225 iu gonala ili puregona, al mislila sam da ja jednostavno loše reagiram na stimulaciju, takvu razliku u postupku sa najvše sklona pripisati stručnosti tima poliklinike Repromed..

  8. #1758

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Ljudi, dr Stanic je divan!
    Bila sam kod njega dok je radio u Petrovoj i privatno smo jos isli na konzultacije i spermiogram kod njega. Svaka preporuka. Samo mi moramo dalje zbog Azoo....Prag

    __________________________
    MM 35 Azoo, ja 36 sve ok

  9. #1759

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Cure, ne znam gdje da pitam... tu ili na drugoj temi?
    Dobila stopericu Brevactide. Jedna injekcija, 2 igle, 2 ampule. Ustrcam si u guzu obje ampule? Ne smije bit zraka unutra?

  10. #1760
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Sa debljom većom iglom mješaš, tekućinu u prah i kad se otopi postane prozirna povučeš natrag u špricu, istisneš zrak staviš tanju iglu sa kojom se pikneš.

    ja sam se brevctidom piknukla u trbuh, tako mi je doktor rekao..

  11. #1761

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Sa debljom većom iglom mješaš, tekućinu u prah i kad se otopi postane prozirna povučeš natrag u špricu, istisneš zrak staviš tanju iglu sa kojom se pikneš.

    ja sam se brevctidom piknukla u trbuh, tako mi je doktor rekao..
    Tako je...moze i u trbuh. Dovoljno je i jedna tekucina za dvije bocice praha.

  12. #1762

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Hvala punoooo

  13. #1763
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Nadam se da je dobro prošlo, fitness. Meni taj Brevactide nije bio drag :/

  14. #1764
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Vecer svima,samo da javim da je moj fet transfer uspjesno obavljen u srijedu u 10h (2morule)...sad mi preostaje cekati barem do 10dnt da bi pao testic...i naravno po mogucnosti s 2 crtice

  15. #1765

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Bas pisem na drugoj temi... Planirala sam da mi MM da, jer se on nesto kuzi, a htjela sam tu provjeriti kako tocno ide. Na kraju on nije stigao, pa sam otisla na hitnu i zamolila.

  16. #1766
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    Vecer svima,samo da javim da je moj fet transfer uspjesno obavljen u srijedu u 10h (2morule)...sad mi preostaje cekati barem do 10dnt da bi pao testic...i naravno po mogucnosti s 2 crtice
    sretno draga

  17. #1767
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj fitnessgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Bas pisem na drugoj temi... Planirala sam da mi MM da, jer se on nesto kuzi, a htjela sam tu provjeriti kako tocno ide. Na kraju on nije stigao, pa sam otisla na hitnu i zamolila.
    Možda je tako i najbolje dok nisi najsigurniji u sebe...tako sam i ja... sretno dalje!

  18. #1768

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    124

    Početno

    Što se tiče broja dobivenih i oplođenih jajnih stanica, te naposlijetku broja blastocista i uspjeha postupka, moja iskustva su ovakva:
    Prvi postupak privatno u repromeda, 30 godina, idiopati, nikakve suplemente nisam uzimala, dobila sam 9 js, sve oplođene, 5 blastocista. Rađena 3 transfera, 1 blasta vraćena u svježem (biokemijska) a po 2 blaste vraćene u 2 FET-a, nula bodova.
    Drugi postupak rađen u Petrovoj, vitamine i minerale smo uzimali ja i suprug, dobiveno 5 js, sve oplođene, 2 blastociste, obe vraćene - trudnoća, jednojajčani blizanci, ali i spontani u 8. tjednu.
    Treći postupak rađen u Petrovoj, 32, godine uzimali smo vitamine i minerale, 6 tjedana strogog režima prehrane bez glutena, šećera i mliječnih proizvoda, schratching endometrija u ciklusu prije postupka, dobiveno 7 js, jedna nezrela, 6 oplođeno, 3 blastociste, vraćena je jedna savršena a 2 su zamrznute zajedno. Došlo je do trudnoće, sada sam u 15. Tjednu.
    Moj zaključak je sljedeći, kod mene uvijek koliko antralaca toliko i jajnih stanica, sve zrele, sve oplođene, ali naravno ne može svaka doći do stadija blastociste, kod mene ih uspije nekih 50%. Priroda je jednostavno takva, ne može svaka oplođena jajna stanica preživjeti, dolazi do kromosomskih grešaka u dijeljenju, a vjerujem da su takve greške kod nas koje smo u postupcima češće što zbog godina, što zbog problema koji nam koče prirodno začeće, i tko zna kakvih još faktora. Vjerujem i to da ako se primjenom lijekova odjednom razvija 10 stanica, da se ne mogu sve kvalitetno razvijati kao što bi se razvijala ona jedna ili dvije koje prirodno rastu.
    Čula sam bezbroj puta da žene koje su u postupcima govore da su napravile sve što je moguće da poboljšaju ishod postupka, ali ipak nisu npr. zdravije se hranile, prestale pušiti, i slične stvari. Ovo ne govorim da bih nekoga napadala, nego u nadi da nekome pomognem svojim iskustvom, kao žena koja je i sama prošla nekoliko postupaka, i koja se muči sa svim problemima i strahovima koje većina vas prolazi.
    Ja sam prestala puštiti, piti kavu, alkohol, hranim se zdravije i raznovrsnije, pila sam brojne vitamine i minerale, više se kretala, smršavila 6 kila po preporuci svog doktora, iako nemam problema sa težinom, imala sam možda 2-3 kila viška, i nagovorila muža da napravi sve to isto. Tek tada mogu reći da sam napravila sve sa svoje strane, i mirna sam odradila zadnji postupak. Sad što će biti dalje tko zna, ja i dalje strepim nad svojom trudnoćom i ne vjerujem da je uspjelo, čekam od pregleda do pregleda ne bi li vidjela da to malo srce i dalje treperi, i znam da nema garancije da će sve biti u redu do kraja.
    Uglavnom, ono što sam htjela reći je da ne treba odmah upirati na nestručnost ili stručnost doktora i ustanova u kojima odrađujemo postupke, ja vjerujem da oni rade najbolje što znaju i mogu, ali nekad jednostavno iz tko zna kakvog razloga ili posloženih faktora, naprosto ne uspije. Moj tretman u Repromedu i Petrovoj se NIMALO nije razlikovao.
    Ispričavam se na ovako dugom postu, ali to mi je bilo na duši… Sretno svima!

  19. #1769
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Inso prvotno napisa Vidi poruku
    Što se tiče broja dobivenih i oplođenih jajnih stanica, te naposlijetku broja blastocista i uspjeha postupka, moja iskustva su ovakva:
    Prvi postupak privatno u repromeda, 30 godina, idiopati, nikakve suplemente nisam uzimala, dobila sam 9 js, sve oplođene, 5 blastocista. Rađena 3 transfera, 1 blasta vraćena u svježem (biokemijska) a po 2 blaste vraćene u 2 FET-a, nula bodova.
    Drugi postupak rađen u Petrovoj, vitamine i minerale smo uzimali ja i suprug, dobiveno 5 js, sve oplođene, 2 blastociste, obe vraćene - trudnoća, jednojajčani blizanci, ali i spontani u 8. tjednu.
    Treći postupak rađen u Petrovoj, 32, godine uzimali smo vitamine i minerale, 6 tjedana strogog režima prehrane bez glutena, šećera i mliječnih proizvoda, schratching endometrija u ciklusu prije postupka, dobiveno 7 js, jedna nezrela, 6 oplođeno, 3 blastociste, vraćena je jedna savršena a 2 su zamrznute zajedno. Došlo je do trudnoće, sada sam u 15. Tjednu.
    Moj zaključak je sljedeći, kod mene uvijek koliko antralaca toliko i jajnih stanica, sve zrele, sve oplođene, ali naravno ne može svaka doći do stadija blastociste, kod mene ih uspije nekih 50%. Priroda je jednostavno takva, ne može svaka oplođena jajna stanica preživjeti, dolazi do kromosomskih grešaka u dijeljenju, a vjerujem da su takve greške kod nas koje smo u postupcima češće što zbog godina, što zbog problema koji nam koče prirodno začeće, i tko zna kakvih još faktora. Vjerujem i to da ako se primjenom lijekova odjednom razvija 10 stanica, da se ne mogu sve kvalitetno razvijati kao što bi se razvijala ona jedna ili dvije koje prirodno rastu.
    Čula sam bezbroj puta da žene koje su u postupcima govore da su napravile sve što je moguće da poboljšaju ishod postupka, ali ipak nisu npr. zdravije se hranile, prestale pušiti, i slične stvari. Ovo ne govorim da bih nekoga napadala, nego u nadi da nekome pomognem svojim iskustvom, kao žena koja je i sama prošla nekoliko postupaka, i koja se muči sa svim problemima i strahovima koje većina vas prolazi.
    Ja sam prestala puštiti, piti kavu, alkohol, hranim se zdravije i raznovrsnije, pila sam brojne vitamine i minerale, više se kretala, smršavila 6 kila po preporuci svog doktora, iako nemam problema sa težinom, imala sam možda 2-3 kila viška, i nagovorila muža da napravi sve to isto. Tek tada mogu reći da sam napravila sve sa svoje strane, i mirna sam odradila zadnji postupak. Sad što će biti dalje tko zna, ja i dalje strepim nad svojom trudnoćom i ne vjerujem da je uspjelo, čekam od pregleda do pregleda ne bi li vidjela da to malo srce i dalje treperi, i znam da nema garancije da će sve biti u redu do kraja.
    Uglavnom, ono što sam htjela reći je da ne treba odmah upirati na nestručnost ili stručnost doktora i ustanova u kojima odrađujemo postupke, ja vjerujem da oni rade najbolje što znaju i mogu, ali nekad jednostavno iz tko zna kakvog razloga ili posloženih faktora, naprosto ne uspije. Moj tretman u Repromedu i Petrovoj se NIMALO nije razlikovao.
    Ispričavam se na ovako dugom postu, ali to mi je bilo na duši… Sretno svima!
    Ja jako vjerujem svojoj doktorici (u Petrovoj sam). Takav mi je žena dojam ostavila "na prvu".Nju smatram velikim stručnjakom. I znam da je postupak odrađen korektno, super stimulacija. Mene je najviše mučilo to propadanje blastica 5. dan i razmišljanja o tome jesu li moje js zaista već toliko stare da ih 80% propada? To bi vjerojatno imalo više veze s biologom ako se ne varam. Ponovno, ne želim sumnjati u njihovu stručnost, ali s nekim stvarima se teško pomiriti.
    Slažem se s tobom, dati sve od sebe podrazumijeva puno odricanja. Ja osobno nemam problem s ničim (kilaža super, hranim se lchf, ne pijem alkohol, ali umjereno pijem kavu i smatram da je to ok...) Osim pušenja. Pušačica sam, strastvena i sama sebe pokušavam regulirati, smanjiti, brojati, prekidati...nažalost, to mi izaziva dodatni stres i često sam u začaranom krugu...u zadnjem postupku sam stvarno malo pušila, doslovno sam si brojala udisaje...sve znam o štetnosti i ne ponosim se uopće time. To je definitivno nešto što u svom životu želim promijeniti bez obzira ostanem li trudna ili ne. I zaista imam grižnju savjesti, ali očito zasad nisam sposobna ostaviti taj porok. Doći će i taj dan.

    Tebi želim do kraja urednu trudnoću i da se uspiješ opustiti i uživati u njoj
    Posljednje uređivanje od katka22 : 16.02.2018. at 14:42

  20. #1770

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    124

    Početno

    Hvala ti, nije lako od pregleda do pregleda ali nekako se ipak nadam da bi trebalo biti lakse kad pocnem osjecati udarce i micanje. Ustrajno dalje, i sretno!

  21. #1771

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Pozdrav svima, ja sam malo aktivnija na drugoj temi, ali imam pitanje, koje me dosta muci. Na drugoj temi još nemam odgovora, pa ću upitati i ovdje.. Trebala sam uzeti Ovitrelle stopericu, prema naputku, "oko 20 sati večeras". Ja sam je uzela u 21.30. Jesam li nešto gadno zeznula, ili je to isto ok? Inače imam Fet zakazan u srijedu.

  22. #1772
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Pozdrav cure, evo ja brojim sitno do punkcije u ponedjeljak. Večeras štoperica. Ova stimulacija mi baš nekako dugo traje. Ovog puta je dr odlucio ici s manjim dozama polako jer sam u riziku od hipera. Samo se nadam da će u ponedjeljak biti više zrelih js. Prošli puta od 7 js bilo je samo 3 zrele.

  23. #1773
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Sto se tice kvalitete ili nekvalitete js/embrija je jako nezahvalno govoriti kad nase ustanove nemaju mogucnosti to provjeriti na taj nacin da bi sa sigurnoscu mogli pricati o tome. Meni je dovoljan primjer cura gdje su im se vracale "lose" dvostanicne, cetvorostanicne, osmostanicne i stanice nepravilnih podijela pa su uspijele ostvariti trudnocu i zdravu djecicu. Meni to govori da nasa maternica ce uvijek ostati br 1 kao mjesto idelno za daljni razvoj embrija.

    Vikky, mislim da nemas zbog cega brinuti. Samo im javi.

  24. #1774
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Zelim jos napisati koje sam promjene imala u ovaj fet,procitala sam na nekom forumu da prednison tablete od 1 dnt postupja je zaista premalo da bi imalo ucinka stoga ja sam ga pila ciklus prije postupka svaki dan 1 tb...i clexan iako je hematolog rekao da moja mutacija ne predstavlja nikakav problem,ja sam se ipak zborila da ga nakon poz bete mogu dobiti preko Petrove..zahvalujuci raznim forumima eto covjek dolazi sam do neka med.saznaja jer po pojedini nasih ljecnika nebi vjerovatno se maknula s mrtve tocke!! Mi smo u vecini slucajeva same sebe pomogle.

  25. #1775
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, ja sam malo aktivnija na drugoj temi, ali imam pitanje, koje me dosta muci. Na drugoj temi još nemam odgovora, pa ću upitati i ovdje.. Trebala sam uzeti Ovitrelle stopericu, prema naputku, "oko 20 sati večeras". Ja sam je uzela u 21.30. Jesam li nešto gadno zeznula, ili je to isto ok? Inače imam Fet zakazan u srijedu.
    Tajming štoperice je bitan, ali s obzirom na to da je FET, i da si je dala kasnije od preporučenog vremena (a ne prije), nisi napravila neku štetu. Samo im reci, da je punkcija u pitanju mozda bi ti je pomakli za tih sat i pol, ovako s transferom ne znam sta ce...vjerojatno nista Sretno!

  26. #1776

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Info:
    U utorak imam punkciju [emoji4]

    Lijekovi su me izasli oko 8.500,00kn [emoji32]
    Ali to je individualno....

    Rezervirala avion iz Rijeke tj Krka za samo 99eur po osobi...prezadovoljna!
    Nije direkt let ali nekoliko sati se samo stoji u Kelnu...to je ok...

    Wish me luck [emoji4]

    __________________________
    MM 35 Azoo, ja 36 sve ok

  27. #1777
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    Info:
    U utorak imam punkciju [emoji4]


    Lijekovi su me izasli oko 8.500,00kn [emoji32]
    Ali to je individualno....

    Rezervirala avion iz Rijeke tj Krka za samo 99eur po osobi...prezadovoljna!
    Nije direkt let ali nekoliko sati se samo stoji u Kelnu...to je ok...

    Wish me luck [emoji4]

    __________________________
    MM 35 Azoo, ja 36 sve ok
    Weee znaci A je to sretan put i da bude punooo js i naravno da nam se vratis trbusasta :p

  28. #1778

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    Weee znaci A je to sretan put i da bude punooo js i naravno da nam se vratis trbusasta :p
    Hvala Antonijica...
    A je to
    Ajmeeee [emoji32][emoji85]

    __________________________
    MM 35 Azoo, ja 36 sve ok

  29. #1779

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Antonia Mia i Carrot sretno!!

  30. #1780

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Cure ako dobro podnosim stimulaciju jel mogu normalno funkcionirati? Ono, usisati po kući i pospremati, peglati robu, saginjati se itd? Hvala

  31. #1781

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ako dobro podnosim stimulaciju jel mogu normalno funkcionirati? Ono, usisati po kući i pospremati, peglati robu, saginjati se itd? Hvala
    naravno...sa stimulacijom sve najnormalnije radis...jesi pocela?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  32. #1782

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Super, hvala ti na odgovoru. Jesam, počela sam i za sada stvarno dobro podnosim. Nadam se da će se tako i nastaviti. Jesi se pripremila? Kako se osiječaš?

  33. #1783

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Super, hvala ti na odgovoru. Jesam, počela sam i za sada stvarno dobro podnosim. Nadam se da će se tako i nastaviti. Jesi se pripremila? Kako se osiječaš?
    pa ne mogu vjerovati...nisam znala da si pocela [emoji85] bravo!
    Sve mi je sad lako..najgore mi je bilo par dana prije prve inekcije koje cijelo vrijeme sama dajem...a sad nista...kao da idem na izlet. Danas uzbudjenje jer idemo dan ranije pa ono pripreme i sl
    Najnajgore mi je bilo to prije terapije...a tako sam se bojala da ce me rasturiti psihicki zato izbjegavam ovo sve godinama...a ono nistaaa...
    da bar tako i ostane!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  34. #1784

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    I od srca ti želim da ostaneš dobre volje

  35. #1785

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Da, svatko je slučaj za sebe. Vidjet ćemo. Ja ću malo proučiti, ali opet to ne mogu sama odlučiti. Mislim da cu uzeti onaj embrioglue. Uglyvnom, posavjetovat cu se jos sa sbojim ginekologom na humanoj repr. Lijepo se pripremi i odmori, samo pozitivno i veselo. Čujemo se.
    Posljednje uređivanje od Gita 10 : 17.02.2018. at 17:35

  36. #1786
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Sretno cure!

  37. #1787

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Hvala vam na odgovorima, zvala sam i potvrđeno je točno kako ste rekle....tako da je sve ok Valjda neću više zaribati iako mi je stvarno teško patiti sve - toliko tableta i svega u jednom danu, valjda neću zaribati nešto. Hvala još jednom!

  38. #1788
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Punkcija danas odrađena. Dobili 10 js. Sutra zovem da čujem koliko se oolodilo.Sretno svima!

  39. #1789
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Punkcija danas odrađena. Dobili 10 js. Sutra zovem da čujem koliko se oolodilo.Sretno svima!
    Vibriram da ih se što više oplodilo!

  40. #1790
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Vibriram da ih se što više oplodilo!
    9 oplođenih Sutra ćemo vidjeti dalje!

  41. #1791
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    9 oplođenih Sutra ćemo vidjeti dalje!
    Odličan rezultat
    Posljednje uređivanje od sljokicaa : 20.02.2018. at 18:58

  42. #1792

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    9 oplođenih Sutra ćemo vidjeti dalje!
    Odlicno!! Vibram da ih ostane sto vise!
    Gdje si u postupku?

  43. #1793
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Odlicno!! Vibram da ih ostane sto vise!
    Gdje si u postupku?
    Hvala! U Vinogradskoj sam.

  44. #1794
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Cure moje, 7 embrija imamo, od toga po rječima biologice 5 odličnih! U subotu transfer, idemo na blastice Držim fige svima nama!

  45. #1795
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    9 oplođenih Sutra ćemo vidjeti dalje!
    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje, 7 embrija imamo, od toga po rječima biologice 5 odličnih! U subotu transfer, idemo na blastice Držim fige svima nama!
    To zvuči fantastično, postotak odličan. Nadam se da će te dočekati sve predivne blastice u subotu!

  46. #1796
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    To zvuči fantastično, postotak odličan. Nadam se da će te dočekati sve predivne blastice u subotu!
    Hvala puno!

  47. #1797
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Cure,
    pošto sam u pripremama za novi pokušaj, a na rodinoj stranici na fejsu se aktualizirala tema D1 uputnica i dodatnih pretraga prije novih postupaka, evo moj friški info.
    Meni je iznenađenje bila informacija da mi moj soc. ginekolog moguće neće moći izdati uputnice za briseve, hormone i markere, odnosno sve ono što budem morala ponavljati prije novog pokušaja s obzirom da imam važeću uputnicu na Petrovoj i to bi trebala rješavati direktno s njima. Moj ginekolog meni nije pravio problem, dapače, ja sam to spomenula i dobila sam info da ta procedura nije još zaživjela, da je se nitko ne pridržava i bez problema sam dobila sve potrebne uputnice. Ali nije zgorega ići se na vrijeme informirati kod odabranog ginekologa jer vjerojatno neće svi biti isto dobronakloni prema ovome.

  48. #1798
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Cure, popiškila sam minus jutros, 10 dnt morula. U pon vadim betu, ovo je bila samo priprema da me ne ubije ona nula na nalazu. Već pravimo raspored da stignemo odraditi još jednu stimulaciju do ljeta.
    Svim čekalicama želim puno sreće!

  49. #1799

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj cerepaha prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, popiškila sam minus jutros, 10 dnt morula. U pon vadim betu, ovo je bila samo priprema da me ne ubije ona nula na nalazu. Već pravimo raspored da stignemo odraditi još jednu stimulaciju do ljeta.
    Svim čekalicama želim puno sreće!
    hej, ima li novosti ili je minus bio prqvi minus?

  50. #1800
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Baš pravi minus, beta čista nula. Ali nema predaje, idemo u prirodni ciklus idući tjedan. Primit će se kad tad

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •