Stranica 42 od 74 PrviPrvi ... 32404142434452 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,051 do 2,100 od 3687

Tema: Vjezbanje, trckaranje i trcanje u 2019.

  1. #2051
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    jelena, bio je usporedni esej dviju Ujevićevih uradaka - pjesme "Igračka vjetrova" i lirske proze "Dva puta jao". meni osobno prekrasna djela i lagano za analizu, ali moja maturantica je bila uvjerena da Ujević neće biti, pa ga nije ni učila. Jedva je sklepala 50ak riječi potrebih za uvod, bez potrebnih činjenica , sve nešto općenito, pokušavajući prikriti da nema pojma. nadam se da neće jako iziritirati onog koji joj bude ispravljao esej.

  2. #2052
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Čula sam da je esej bio malo triki, i mnoga djeca se žale da nisu dobro napisala. Ma valjda to nije ni važno za jednu buduću matematičarku
    A čula sam priča da su djeca padala maturu zbog eseja (ne opravdavam neznanje pisanja eseja, baš naprotiv tjerala bih studente na faksu da se što više pismeno izražavaju jer su grozno nepismeni). Pa u glavi vrtim najgori scenarij

  3. #2053
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Kjb držim fige da sve bude ok s esejom.
    Kad će se znat rezultati?

  4. #2054
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Lili, rezultati svih ispita mature su 10.07, tad će se sve znati. Ko živ ko mrtav.
    Ali da ne začatavamo temu, kako je na otoku? jesi trčala jutros? Plivala?
    Za opis Italije

  5. #2055
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Khm khm esej i vjezbanje?
    JelenaO jasno mi je da citas sve teme al ako te zanima esej pitaj tamo di mu je mjesto ili napisi pp osobi.

  6. #2056
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Je Spajka, opravdano špotanje.
    Vidiš da sam Lili odmah priupitala jel trčala šta na otoku

  7. #2057
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    kjb i ja držim fige za esej, a ponajprije za zdravlje!
    Prijatelji čina mala isto matematičarka skoro dobila živčani slom oko eseja, nije izbrojaka riječi pa se navečer u tom stresu uhvatila toga, baš mi je žao te djece
    Ja sam inače protiv mature kao takve i ne vidim što je točno benefit svega toga.
    I nakačila sam se na izjavu jedne dječje psihologice koja je izašla u javnost nedavno i poručila da nam prijeti bolesno društvo i da nam je školstvo toliko loše da nam djeca oboljevaju sve više i sve češće od depresije, anksioznosti i sličnih poremećaja zbog pritiska vezanog za školu i ocjene.
    Ljuta sam baš na tu situaciju.

    Na temu-ja sam na otoku, gdje besramno uživam u miru, laganom tempu bez sata i kalendara, puno plivanja, yogi svaki dan, knjigama , trčanju.
    Za 3 dana idemo na drugi dio otoka, što me posebno veseli jer mi je još jednostavnije za sve moje aktivnosti povezati i odraditi u kontinuitetu!

    I jedem samo lagano, bezmesno i razmišljam da se skroz skinem s mesa ovoga ljeta, paše mi samo voće i povrće uz malo mliječnog. Nadam se skinuti 3-4 kg u naredna 3 tjedna. Baš me pretežu oko gu.ice dok trčim :kez:

  8. #2058
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ja bez mesa ne mogu. Ja ga obozavam.
    5 kg bi trebala skinuti al znam da necu.

    Upravo s trcanja. Cca 8 km lagano.

  9. #2059
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    evo i ja se vratila iz italije ko i Lili, ali nismo se srele
    totalno smo uzivali, obisli gardaland, sea life, safari, movieland park, veronu i veneciju
    nisam trcala, al sam seeeetalaaaaa
    i na povratku me zastekala ledja, tako da nista od planiranog trcanja danas
    i ne znam kad cu moci, i to me muci

    vidim da vas je puno na odmoru, al ne zapustate vjezbanje - bravo!
    ja ne znam hocu li uspjeti na moru ista...

    flopi, nisi valjda i bez mesa i bez uh?
    nesto moras jesti, a i koliko se sjecam, moras paziti na zeljezo
    pazi na zdravlje

    Kaae, drz se!
    kjb drzim fige za curu!
    svima

  10. #2060
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Flopice da te nisam vidjela ne bi vjerovala da ti pričaš o viškovima, al ako se tako osjećaš ok, vjerujem da ti smeta.

    Samo nemoj pretjerivat pa sve poukidat inače predivan mi je tvoj opis odmora na otoku predivnoo

    Kjb nisam jutros trčala, sinoć kasno stigli iz Italije, pa kasno legla. Jutros se naspavali, more, plaža, knjiga, odmor, poppdne opet druga plaža, izležavanje,,neplanirani gost navečer i voila

    Planiram sutra ujutro, al ne znam ni sama hoću moć natašte trčat.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.06.2019. at 22:31

  11. #2061
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Naime jučer me cimao frend trkač iz kluba da krenem s njim na tjedan dana na isprekidani post 16/8 radi zdravstv.dobrobiti posta,a sad nam je kao idealan trenutak jer još ne treniramo jako, u aktiv.odmoru smo, nije nam lako ulovit pravi moment.Uz treninge je vrloo teško jer bi neg. utjecalo na izvedbu.

    Znate da ja ne mogu preskočit doručak a i jedem svaka 2-3h tako da mi je to jako izazovno, posebno za treniranje psihe. rekla sam mu da ću probat od danas al na 14/10 da ne šokiram organizam.

    Kjb ajd oš s nama, pripreme su taman za tjedan dana?

    Nastojim ne mislit o hrani sad navečer,a ujutro Bog zna kako ću trčat natašte, olakotna okolnost je ta šta nemam nikakav jak trening sutra ujutro, mogu kako me volja.
    Javim se ujutro jel izdržavam

    Mater stiže za par dana, kako nju zavarat da nema večere za me e to će bit pravi pothvat
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.06.2019. at 22:40

  12. #2062
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Mislim večere koju ona zove večerom i koja je naravno kasnije od 18:30h

  13. #2063
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ginger, super ste turu napravili, svašta obišli i to s 4 djece ma svaka vam čast

  14. #2064
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Uf ja itekako zapuštam vježbanje. Čak mi se ne da ni plivati na neke duljine, samo ležim u svom napuhanom unicornu i pijem martini

    Lili, jedeš svaka 2-3 sata i imaš onakvu figuru? Izgleda da moram početi trčati hahaha.

    Uživajte ženske i bravo za sve vježbe!

  15. #2065
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Jutros sam na neku foru uspjela izgurati djecu iz kuce i odvesti ih kamo treba u rekordnom roku pa je zagrijavanje na AMT-u trajalo punih 25 minuta. Nakon toga 30 minuta HIIT strength treninga. Onda brzinsko tusiranje pa sedmosatno radno vrijeme. Sljedeci trening je u srijedu, a izmedju toga sam prilicno sigurna da necu stici nista.

    Doci ce i meni jednog dana godisnji, a s njim i neki otok.

  16. #2066
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Je, je, Kaae, doci i nama jednom Otok! No svima tamo uzivancija na stotu
    Lili, ma kakav rezim pobogu: em sam na vrhuncu priprema za olimpijski triatlon, em sam na rezimu 3-4 piva navecer jer je poceo inMusic

    Prijavci: dakle jucer hodanje do tamo i natrag: 8 km. Skakanje, koliko je to mjehur dopustio, na Johnny Maara i Foalse, a sad sam nakon 4 sata sna orna za 40-ak km bicikla. Poslije spominjani Catez, a onda nastavak tulumarenja i skakanja

  17. #2067
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Luda si, kjb!

    Ja recimo trenutno slusam sudjericu. Nesto steka u zadnje vrijeme pa zapravo proizvodi raznorazne zvukove.

  18. #2068
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Provjeri onaj “ventilator” za ispiranje, znaju upast sjemenke unutra.

  19. #2069
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    kjb

    Riri moj tip odmora
    al nece ici...imam 4 slatka ometala

    Kaae super ti to uspijevas

    Lili, meni se intermittent pokazao kao jako izvediv
    i koristan, oslo zadnjih par kila da dodjem do pretporodjajne, pa i bolje
    prakticirala sam ga par mjeseci, povremeno prekrsila, a sad ga obicno prakticiram koji dan nakon vikenda kad prekrdasim u hrani i alkoholu
    uzivaj na otoku!
    i je, puno smo prosli i bas se nauzivali
    Posljednje uređivanje od Ginger : 25.06.2019. at 10:16

  20. #2070
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku

    Riri moj tip odmora
    al nece ici...imam 4 slatka ometala
    Iživljavam se još malo dok mogu.

    Kaae, Kjb, bravo!

  21. #2071
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Kjb ludo jedna baš znaš uživat!! Samo tako dalje!!! Ja skroz smetnula da si ti u pripremama za triatlon, bravo pa kako ćeš ti to iz jednih priprema u druge uskočit, to može samo kjb

    Kaae odličnooo!

    Ginger mraak rezultat, samo ne bi ja da silne kile odu, slijede mi marat.pripreme na njima se osušim.
    Eh da evo reporta,trčala sam jutros natašte sve ok jedino što je to bio spori trk, ne bi mogla neke jače brže treninge prazna želudca.
    Što se tiče režima 14/10 niš posebno, sve ni skoro isto kao prije jer sam skužila da zapravo sličan režim prehrane imam, jedina razlika je valjda u pola sata. Riri ja jedem često al po malo,tako mi odgovara i tako održavam težinu, ne prejedam se nikad.
    A da trčanje pomaže to sigurno jer imam treninge na kojima gubim puno kcal, ppsebno na intervalima i dužinama.

    A što ja volim jutra na moru curke,rano dizanje, trčanje, mir i tišina na terasi s pogledom na more, kćerka je jutros također trčala, pa smo se našle na plaži u 7:40h i zajedno otplivale jedine u moru, doma doručak na terasi nas dvi dok dečki spavaju

    Dan mi izgleda tipa trčanje,knjiga, izležavanje, kupanje, klopanje, odmor, druženja..

    Idemo kod jednih frendova uskoro i tak.

  22. #2072
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Provjeri onaj “ventilator” za ispiranje, znaju upast sjemenke unutra.
    Rastavila sam taj cijeli dio jucer, izgleda da je bio ispao neki "drain pump inlet" sto je valjda onda smetalo. Tko ce znati. Sudjerica je dosla s kucom. Nova je, ali blesava. Nisam uopce imala pojma sto je to kad smo kupili kucu pa je ispalo da je Asko u vlasnistvu Gorenja i da se od 2013 proizvode u Sloveniji. Nis' ne valja!

  23. #2073
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Flopice
    Zaboravih napisat da me oduševljava tvoja predanost i discipliniranost

  24. #2074
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Meni je pokojni caca uvijek govorio da gorenje nista ne valja.

  25. #2075
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Moj je pricao suprotno
    I kod mojih i kod mene vecina je gorenje uredaja
    Ok sudericu nemam
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 25.06.2019. at 18:26

  26. #2076
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Upravo se vratili iz vec spominajnog Cateza. Vise mi je dosta te moje pozitive i naive: bilo je gore od najgorih scenarija koje moj mozak moze uopce zamisliti. Naime i Slovenci imaju danas praznik, pa je u 10.45 otvoreno parkiraliste na nekoj livadi, netom pokosenoj, kad su shvatili sto smo svi mi naumili.
    Zao mi je da nemaju maksimalni broj posjetitelja / lakse bi mi maloj bilo objasniti da nas, eto, ne puste.
    Ugl tocali smo se sa, po mojoj procjeni, 10000 ljudi u vrucoj vodi, opalilo me sunce, cekali smo 45 minuta u redu za rucak. No moje dijete je uzivalo svejedno, uopce ne kuzim kako. Ja sam samo nabila plivace ili suncane naocale na glavu i grintala u sebi.
    No eto nas doma, klima radi, svijet je opet lijep.
    Malo cu ubit oko a onda u smisljanje outfita za vecerasnji koncert - shvatila sam da sam jucerasnji nije bio bas primjeren, danas slijedi popravak.

  27. #2077
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ajoj kjb, bas zvuci k'o mucenje. Mala je zakon kad joj nista od toga ne moze pokvariti uzivanje :rofl:
    Flopice, na mene je tvoj prijavak ostavio takav utisak da sam te sanjala, hahahha. Bio lep san, kao i prijavak.
    Kjb svaka cast na tvojim akcijama, bas su inspirativne. Kaae, drz'se!
    Lili, i kod tebe lepota, blagotise. Ja trcim nataste posle 16 sati posta i mogu ti reci da se oseti. Mada, ima to i benefita, razvijas endurance. Mislim da ti je ok da bude samo privremeno. Zelis performance, a ne moras smrsati.
    Riri, uzivaj brate, sestro. Sto kaze Ginger, kad ometala stignu, bice 'drugacije.'
    Spajalice, ja isto ne mogu bez mesa. Nije zato sto ga volim, nego sto izgleda ne podnosim tonu zitarica niti grahorica, i onda mi bas bude zlo ako jedem kako mi nije sudjeno :D
    Nama dede otisle u serdu uvece a u cetvrtak sam se vratila u svoj krevet. Mislila sam da sam premorena, trenirala do nedelje i UZASNO se osecala. Mislila sam da je otpusten stres jer je konacno nesto lakse, ali sam u ponedeljak shvatila (zajedno s muzem), da smo u stvari oboje bolesni, i da ja jos imam i temperaturu. Ako ce me nesto ubiti to ce biti nesposobnost prepoznavanja viroze. Bas nisam normalna, naljutila sam se na samu sebe. Ugl juce jedva preziveh dan s decom (moj muzek je out preko nedelje, pa je svakako sve na meni). Sinoc sam popila brufen 600 i jutros mi je malo bolje. Pocela sam jogu svaki dan cim su dede otisle (dok su oni bili nisam mogla jer mi je svekar ustajao u oko pola 6, 6). Ugl necu ni danas trcati (3. dan za redom!!) i nadam se da cu sutra biti okej.

  28. #2078
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Drz se, kli! Nisam znala da si bolesna.

    Mene je uhvatila prehlada proslu srijedu, u cetvrtak sam disala na skrge, mislila sam da ce i temperatura. Na kraju sam se nagutala svega sto sam nasla u kuci, a da bi iole moglo pomoci - tonu vitamina C, elderberry sirup, ekstrakt neke pelargonije, cink... zaspala sam u 2 ujutro od ludosti nakon svega toga. Ali barem sam mrvicu prodisala sljedece jutro. I dalje vucem prehladu, ali sad sam vise-manje ok.

    kjb, ja bih bila izludila na takvom bazenu. Tu ne pustaju preko kapaciteta u bilo sto, paze jako na propise.

  29. #2079
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Ja sam jutros zusku 22 min i 14 min yoga abdominal wall
    Zatim plivanje
    Nakon popodnevnog odmora 2 kraća plivanja, baš mi treba samo opuštanje mišića nakon zuzi
    Sutra ujutro ću lagani trk do 5 km ako ustanem ranije. Ako ne, neću po vrućini trčati ni u ludilu
    Baš me streslo što je onaj čovjek umro na Velebitu, 1 km od cilja. Tragedija.

    kjb ja bih isto poooludila u tim uvjetima, i bravo za triatlon, kad je taj?
    Kli kli jaoooo, baš si me obradovala!
    I sad malo ipak odmori, treba znati odmarati kad tijelo šalje poruke....
    Riri otkinuh na prizor plamenca i martinija, ma da mi je to vidjeti!
    Lili hvala, nije da sam čelične discipline, ali ljeto je moje doba i osjećam se stvarno super i ništa mi nije teško...
    Spajka ti zapravo rasturaš tim svojim trkovima
    Posljednje uređivanje od flopica : 25.06.2019. at 20:11

  30. #2080
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    I Gingi koja brine za željezo, jedan veliki cmok!

  31. #2081
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Riri otkinuh na prizor plamenca i martinija, ma da mi je to vidjeti!
    Ma probili su mi ga muž i kum večeras jer su divljali po njemu, ljuta sam. Sad mi samo martini ostaje, je*iga.
    Lijena sam još par dana, a onda se vraćam u život. Odnosno u onu džunglu od Beograda nastalu zbog poplave. Maloprije sam pročitala da su se namnožile neke nove vrste kukaca, a ja i kukci

    Odbijam i pomisao na to da su mi u stan doplivale neke glisturine kroz cijevi, iako susjeda kaže da njoj jesu. Odbijam i pomisao na vodu u garaži i na moj auto zarobljen u njoj. Sve odbijam. Do nedjelje.

  32. #2082
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Jao Riri, kao bivsa Beogradjanka, saosecam Ako ti nije frka odavati lokaciju :D, u kom si kraju u bege?
    Meni i danas lose, a i decacima. Thea mi je malo cmizdrava (sto nije nikad), i cak malo neposlusna, pa mislim da je i nju uhvatila ova gadost od viroze. Simptomi su nam svima slicni, i meni za utehu ni decaci nisu odmah prepoznali da im je lose od nekakve bolesti.

  33. #2083
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Vračar.
    Tješim se nekim videom sa portala koji je netko snimao u ulici blizu moje pa vidim da je voda do sredine gume od auta. Onda se sjetim da u betonu u garaži imam odvod kroz koji je moglo doći puno više vode pa dobijem živčani slom. Onda se opet tješim da ionako ne mogu ništa sve da se i vratim ranije. I tako u krug.

    Gdje si ti bila u bivšem gradu?

  34. #2084
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Drzim palceve da nije! Mi smo ziveli na Dorćolu, Dušanova. Začatavamo, izvinjavam se. Ovih dana ce punih 7 godina da nismo mrdnuli iz Kalifornije.
    Sto se vezbanja tice, upravo sam s sinovima utvrdila da skoro mogu da spojim ruke za cow face pozu. To mi je cilj vec dve i po godine, lol.

  35. #2085
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno



    Svatko ima neke ciljeve.

    Mojem gumenom tijelu je ta poza macji kasalj. Ali zato me je, na primjer, gust gledati kad radim sklekove, lol. No dosla sam od piganja gumenih ledja u svim mogucim polozajima do pravilnog skleka na najnizoj kutiji. Jos malo (da malo...) i bit ce i na podu... 'oc, 'oce.

    Meni ce za mjesec i pol desetgodisnjica u ovim krajevima. Brzo je proslo, a i nije.

    A zachatavanje... red eseja, red sudjerice, sto ne bi i malo Bg-a.


    Idem ugurati odjecu i rucnike u torbu (meni za trening, malom djetetu za plivanje, vecem djetetu za izlet), dovrsiti pakiranje ruckova, pa odo' na spavanac. Danas kakti idem ranije u krevet, ili se barem nadam. (Ranije... ne rano. Do tog jos nismo dosli.)

  36. #2086
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    A zachatavanje... red eseja, red sudjerice, sto ne bi i malo Bg-a.

  37. #2087
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    daj spajka, opusti se. Pa svi smo ludi od ove vrućine. želim biti na moru i plivati

  38. #2088
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Riri bem mu za plamenca, znači i ti si na moru, nikako sve povezat di je tko.

    Kli kli bravo za cow pozu, ja je isto mogu napravit, al recimo nikad nisam mogla ono majmuniranje na monkey baru s rukama se prebacivat po prečkama u zraku,kad neki dan gle čuda rade djeca stalno ma rekoh odo probat i ta daaa ja to napokon mogu, 1.put u životu s 43god i sad mi je to baš fora. Očito sam imala neku psihološku blokadu.

    Jutros sam odradila trail trening (natašte ni manje, ni više),otišla na obližnje brdo, neka crkvica je na vrhu a gore krasan pogled na Dugi otok, na kopno, na sve 4 strane.

    Digla se u 5:35h,startala u 6h,trening trajao sat vremena, ja gladna ko vuk a trebam čekat 8:30h za doručak pa da si skratim čekanje otipla malo otplivat i osvježit se u moru. A onda navalila na doručak kad je bilo vrijeme
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.06.2019. at 10:06

  39. #2089
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Flopice predivni su mi tvoji opisi ljetovanja!

    Kjb ja šizike dobijem od Čateža i sličnih toplica, izluđuje me ta gužva, klor, topla voda ..Radije bi do rijeka oko Karlovca,tamo mi je ljepše
    A šta š nekad se mora za djecu žrtvovat, meni ni Gardaland nije neki djir,al eto radi djece.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.06.2019. at 10:09

  40. #2090
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja sam morala guglati tu pozu. Ja to oduvijek mogu napraviti samo se jedne strane. kako nam je tijelo nesimetrično, drugu stranu mogu napraviti tek nakon vježbanja.

    I ja ne volim Gardaland - djeca već odavno idu sama, U Čatež sam išla samo radnim danom jer inače dobijem slom živaca, gužvu jedino mogu podnijeti u Aqualuni jer talo legnem na ležaljku i gledam u brežuljke koji ju okružuju.

    Da ne skrećem s teme , jučer sam rolala, a neki dan smo bili u šetnji do Kraljičinog - efekt u šumii je kao da si u turskoj sauni, tako puno ima vlage

  41. #2091
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Nano, točno mogu zamisliti efekt saune u šumi, i grozim se.
    Lili, zavidiiim - sigurno nije bilo još jako vruće jutros u trku, a pogled je sigurno fenomenalan.
    Riri, mogu te točno zamisliti, baš mi je gušt čitati tvoj tok misli.
    Flopi, uživaaaaaj
    I Gingi, brini i dalje za željezo.
    Amerikanke naše, baš ste inspirativne što sve možete.

    Update na maturu: Danas matiša. Odvezla svoju princezu i sad sam na iglama.
    Update na inMusic: oni nisu normalni sa wc-ima, ono 12 toi-toi ja na nas milijardu žena, a pomisao da pijem nešto drugo osim pive mi je odbojna
    Uglavnom natjerala mm-a da se vraćamo dužim putem pješice kući kako bih mogla skrenuti u šumicu. Koncerti i dalje odlični, svi pjevaju fenomenalno. Ekipa mog godišta pa se ne smaram izgledom.

    Večeras još tulumarenje a onda bye, bye alkohol, fakat više ne mogu.
    Olimpijski triatlon je na Jarunu 13.07: 1,5km plivanja, 40km bica i 10 km trčanja. Jako sam uzbuđena.

  42. #2092
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Joj Kli kako ja volim tu ulicu, baš mi je neka topla, ne znam.
    Ja sam isto tako gumena pa mi puno teže padaju čvršće vježbe. Kad radim sklekove, drhte mi ruke kao da sam na nekim drogama.
    Lili, jesam. Danas idemo u Dubrovnik i baš se veselim gužvi. I nisam uopće sarkastična, ja stvarno volim ljude i gužve.
    A u toplicama bih isto dobila slom živaca, ali ne zbog gužve nego jer mrzim bazen haha.
    Kjb, ajmee, vrh! Sretno! Ja svake godine želim otići na inMusic i ne stignem nikako. Tako da ti zavidim, osim na ovim wc-ima hahaha.

    I da me Spajka ne ganja sa oklagijom, bravo za sve vježbe! Ja i dalje ne vježbam ništa.

  43. #2093
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Jao Riri, pa možda smo i blizu onda na ljetovanju, i mi smo nedaleko Dubrovnika
    Al nemam živaca ići do tamo po ovoj vrućini, premda je lijep i ima se što vidjeti
    Štoš kad sam ja brđanka prava, neka što manje ljudi i što više prirode, onda sam svoj na svome!
    Jutros sam prespavala ideju da trčim, umor me satrao, em sam kasno legla jer sam dovršavala neki krimić, em sam sanjala neke nebuloze u kojima sam ja lik iz krimića, pa sam sva izmučena jutros bila...
    Kjb super za triatlon, ma svaka čast, to je stvarno poduhvat!
    Lili pohvala za dosljednost!
    Kaae tebi hug i držim palčeve za taj krug kilograma i prehrane i svega, a bogme i pljesak za redovito treniranje, suuuuper!
    Posljednje uređivanje od flopica : 26.06.2019. at 14:23

  44. #2094
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    I Riri sad moja mašta radi svašta, ali zaklela bih se da sam baš vidjela neku mačku u plamencu nedavno nedaleko naše plaže!
    Jedino Martini ne vidjeh, hahaha!
    Daj prvo slovo mjesta!

  45. #2095
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hahahaha Flopii, u Budvi sam. Eto, dala sam ti svih šest.

  46. #2096
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Pet. Bože.

  47. #2097
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    A hahaha, pošteno!
    Mi smo s druge strane grane, ipak.
    Bila sam u Budvi davno, lijepa je Crna Gora, ali meni se s Dalmacijom ništa ne može mjeriti, valjda sam i subjektivnu zbog uspomena!
    A ova ženska u plamencu onda više nije predmet inteteresa, mislila sam yogu malo raditi da vidim trza li, hihi, šalim se!

  48. #2098
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja sam dosta simetricna, jednako ne mogu ni sa jedne strane :D, al to je zbog te famozne ambidekstralnosti. Ma tvrda sam, posebno ledja. Kad se zagrejem, nisam neelasticna, nego su mu bas gornja ledja propatila od 1997. (arhitektura), pa onda od 2005. na ovamo (dojenje bez prekida. prvo dete dojila u polozaju na laktu (velike sise), a ostalih 3 mi redovno spavaju na ruci (prežderi)). Inace sam bivsa gimnasticarka, i iako nemam hipermobilne zglobove mogla sam da se ispesavijam svakako sve do 2.-3. godine fakulteta. Od tad je krenulo skvrcavanje ledja. Osecam kako lagano otpetljavam, ali bas lagano, dve i po godine radim jogu jako cesto, i to u 90% slucajeva za gornja ledja i ramena. Vidi mi se i po drzanju tela da napredujem.
    Danas cu pokusati da istrcim, iako sam jos rovita, ne mogu vise da cekam
    Lili, kapiram i za monkey bars, ti i ja smo slicno gradjene, hahahah
    Bravo svima za vezbanje, kjb drzim fige curi a jedva cekam tvoje iskustvo s triatlona.

  49. #2099
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Kjb drzim fige za curku!

    Svima koji uzivaju na odmoru zavidim! Napunite baterije i za mene!

    Ja nemam sta prijavit, malo trckaranja, koji treningic, malo izlezavanja na suncu i puno hrane i posla

  50. #2100
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kjb, drzim fige za matematicke rezultate! I za triatlon.


    Ova moja prehlada nikako da nestane, stvarno mi je vise dosta disanja na skrge. Ne cini mi se da je neka upala koju treba lijeciti, nego bas curi li ga curi... ili sjedi zacepljeno. Bljak.

    Danasnji trening je bio bas u teretani, na spravama. Zaboravila sam da svakih 5-6 tjedana odradimo krug, uglavnom zbog pracenja rezultata. Ruke su skocile na 60-70lbs, kako koja vjezba, a noge su na 90-110, ovisno o spravi, vjezbi, a i jednoj odnosno obje noge, sto je isto sve skupa puno vise nego zadnji put. Eto. Neki pomaci, barem.

    Umorna sam, a radnom danu nigdje kraja.
    Mislim da se muz danas vraca iz bolnice. Jel' problem sto ne znam tocno, Lastane?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •