Stranica 10 od 51 PrviPrvi ... 8910111220 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 2501

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #451
    Ajvi avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    270

    Početno

    I ja sam sutra gore.
    (Vaki? Punkcija u subotu, ja 9, ti 13?)

  2. #452
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    i ja sam sutra gore

  3. #453
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Citiraj Ajvi prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam sutra gore.
    (Vaki? Punkcija u subotu, ja 9, ti 13?)
    Tako je! Nadam se da ćemo imati dosta smrzlića. Meni je jučer bilo jako loše, ali tek kad sam stigla kući. Kako si ti?

  4. #454

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Tako je! Nadam se da ćemo imati dosta smrzlića. Meni je jučer bilo jako loše, ali tek kad sam stigla kući. Kako si ti?
    Ako se dobro sjecam tebi su najavili odgodjenj transfer, jel se plan promijenio?
    Preporucam ti da mirujes u lezecem polozaju, izbjegavaj sjedenje, imala si jako reakciju pa postoji rizik od hiperstimulacije. Ako imas pitanja, slobodno mi se javi na pp.

  5. #455

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    ja sam tek poslije 10 gore, nemogu ranije

  6. #456
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Bubi - plan je isti, transfer je tek u 4. mjesecu. Ne vjerujem da će sutra promijeniti odluku jer se stvarno loše osjećam. Nije da me boli, nego mi je baš mučno...
    Nova21- onda sam ja već odavno gotova...
    Posljednje uređivanje od Vaki : 09.02.2014. at 22:29

  7. #457
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Cure, jel jos uvijek na VV traze neke papire prije samog postupka, nekako mi je ostalo u uhu od prije kad sam vas citala da treba neke izjave ovjeravati kod javnog biljeznika?

    Nadam se da sam nesto krivo shvatila

  8. #458
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Da, još uvijek ide ovjera kod javnog bilježnika...

  9. #459
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Da, još uvijek ide ovjera kod javnog bilježnika...
    A kvragu, a sta se to ovjerava? Htjela bih sto je moguce prije sve obaviti da nema prepreke za postupak.

  10. #460
    Ajvi avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    270

    Početno

    Citiraj bugaboo prvotno napisa Vidi poruku
    A kvragu, a sta se to ovjerava? Htjela bih sto je moguce prije sve obaviti da nema prepreke za postupak.
    Ako si prvi put gore, treba ti vjenčani list, kopije osobnih i kod jb ovjereni pristanak na postupak. Prvi put mi je taj papir dala soc. radnica nakon razgovora koji isto na vv ide po defaultu, a drugi put su mi ga dale sestre.

  11. #461
    mg1975 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    812

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    ima koga gore u utorak?
    bubi sretno sutra, da ti konačno krene.

  12. #462
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Citiraj bugaboo prvotno napisa Vidi poruku
    A kvragu, a sta se to ovjerava? Htjela bih sto je moguce prije sve obaviti da nema prepreke za postupak.
    Ja ovjeravam taj pristanak na postupak....košta oko 95,00kn.

  13. #463

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ja čekam da dobijem mengu,svaki čas treba doći pa da zovem gore da me naruče na prvi pregled....a jel se mora ovjeriti i vjenčani i kopije osobne ili samo taj pristanak na postupak ?

  14. #464

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Sve ce ti reci na prvom pregledu, i dati popis dokumenata.

  15. #465

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    zato jedva čekam da dodem na taj prvi pregled

  16. #466
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Mi smo bili na prvom pregledu prosli tjedan i ni rijeci o tome. Idem za cca 3 tjedna opet pa cu bas pitati.
    Posljednje uređivanje od bugaboo : 10.02.2014. at 21:00

  17. #467
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    ja sam danas bila gore, i dogovoren je za slj. ciklus aih i klomići i danas sam bila kod pravnice i dobila te papire.
    koliko sam skužila dobivaju se prije samog postupka

  18. #468
    kleopatra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    209

    Početno

    pozdrav cure , kakav je princip kod folikulometrija ... kak se naručuje ... tj od koliko kreću pregledi , dali se ide po redu ko je kak došao ili ? pitam zbog posla , da ne uzimam slobodne dane za to ? hvala vam ! i ja sam prošli tj bila na prvom pregledu kod dr. A

  19. #469
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Kleopatra ako prije dođeš prije si na redu, ja sam znala doći oko 7 pa bi bila među prvima
    Isto kao i na SD, daš uputnicu sestri kad dođeš..Što se naručivanja tiče za fm ga nema, dođeš koji dan ti dr veli i čekaš...
    Sretno ti bilo!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #470

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    81

    Početno

    Curke,

    imam osjecaj da cu mengu dobiti u petak po nekoj racunici, onda mi 3 dan ciklusa pada na nedelju, a ovaj mjesec bi trebali krenuti u ivf postupak, doktor treba odrediti s kojim ljekovima. jel bolje onda da dodjem 2 dan ciklusa u subotu, jel moze tako, pretpostavljam da je 4 dan (ponedjeljak) prekasno?? ajme drugi dan mi je najgori kad menga krene, ne znam kak cu se popeti na onaj stol za pregled

  21. #471
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    I ja sam ti zadnji postupak došla drugi dc u subotu.. Grozno je ali dr je već naviknut..Samo nazovi u petak!! Sretno!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #472
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Mari, 4dc je svakako prekasno... Ideš gore 2 dc i to je to... Tako sam i ja bila subotom pa sam dobila sve lijekove i počela se pikati u nedjelju... Sretno!!!

    Bubi, javi što kaže dr! Sretno!

  23. #473

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    veli histeroskopija (pokusavam dogovoriti) i iduci ciklus stimulirani!
    i konacno i meni pise pripremiti na tetraborat mislila sam da sam posebna

  24. #474

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    ja nisam dobila nikakve vaginalete a pikalica sam

  25. #475

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj nova21 prvotno napisa Vidi poruku
    ja nisam dobila nikakve vaginalete a pikalica sam
    nisam ni ja prva 2 puta. nitko to ne daje osim VV.

  26. #476
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Bubekica, gdje ćeš ići na histeroskopiju? Da li ju rade u Vuk Vrhovcu?

  27. #477

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Anci272 prvotno napisa Vidi poruku
    Bubekica, gdje ćeš ići na histeroskopiju? Da li ju rade u Vuk Vrhovcu?
    ne rade na VV, nego na Merkuru, pokusat cu tamo, javim kad cu imati vise informacija.

  28. #478
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Prije dvije godine sam i ja bila na histeroskopiji (zbog polipa endometrija), ali nažalost zbog gužve na poslu si nisam mogla priuštiti izostajanje par dana s posla pa sam otisla privatno. Prevagnulo je sto oni rade ambulantnu histeroskopiju kod koje sam odmah nakon zahvata koji je trajao možda 20-tak minuta mogla otici na posao, a i nije bilo anestezije. Ipak s obzirom na cijenu danas bi svakako izabrala bolničko liječenje.

  29. #479

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Danas sam zvala VV jer mi je 1DC...i naruceni smo 21.2. u 10h...ja na prvi pregled kod dr.Alebića a muž na spermiogram tako da jedva čekam

  30. #480
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    I meni je danas 1dc, u petak sam gore na dogovoru


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. #481

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    ja se još sutra pikam i u subotu sam gore, nadam se da će biti nešto ovaj put

  32. #482
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Tako je lijepo krenulo, a onda raspad sistema! Od 13 stanica, 6 je bilo nezrelo, a 7 ih se oplodilo. 5 ih je stalo u razvoju već drugi dan (u pravilu se to ne događa prije trećeg dana), a samo 2 su dogurala do 5-tog dana. Sada imamo samo dvije blastice koje čekaju da dođem po njih u četvrtom mjesecu... Malo me frka hoće li preživjeti odmrz.

  33. #483
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Draga vaki, nadam se da će barem jedna od ove dvije biti dobitna sretno!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. #484

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    74

    Početno

    cure koje ste isle na aih,kolko ste jajnih stanice dobivale nakon klomifena? meni ovo drugi aih,prvi put sam ih imala 4.danas mi je dr.rekao da se ovaj ciklus bas nisam proslavila.tolko sam bila zbunjena da ga nisam ni pitala kolko ih ima. e sad mene zanima sto ako je samo jedna,dal se i dalje postupak nastavlja il se prekida??? jasno mi je da su sanse sa jednom js nikakve

  35. #485

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    serenity mozda da probas na ovoj temi http://forum.roda.hr/threads/83628-inseminacija-2 ?
    u kontektsu inseminacije (aih) ne mozemo pricati o jajnim stanicama nego o folikulima. za inseminaciju je dovoljan i jedan folikul, a na 4 folikula (ako su podjednake velicine) se najcesce prelazi na IVF.

  36. #486

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj serenity1 prvotno napisa Vidi poruku
    cure koje ste isle na aih,kolko ste jajnih stanice dobivale nakon klomifena? meni ovo drugi aih,prvi put sam ih imala 4.danas mi je dr.rekao da se ovaj ciklus bas nisam proslavila.tolko sam bila zbunjena da ga nisam ni pitala kolko ih ima. e sad mene zanima sto ako je samo jedna,dal se i dalje postupak nastavlja il se prekida??? jasno mi je da su sanse sa jednom js nikakve
    Draga serenety, nista to sve zajedno puno ne znaci, ja sma svaki put imala 3 fiolikula odlicna kako ih je dr ocijenio, sve super od spermiogarma pa do mojih nalaza pa nula bodova tj od 4 inseminacije 0 beba..tebi taj jedan moze biti zlata vrijedan... zato opusti se na kraju ce biti onako kako bude!!sretno ti!

  37. #487

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    81

    Početno

    ljudi ja cu poluditi od ovog silnog isčekivanja ja nikako da dobijem, a mora doci danas ili sutra... sto ako dodje u popodnevnim satima, hocu to racunati kao pravi dan, i zvati vv da dodjem sutra ili da čekam ponedeljak... a kartu moram unaprijed bukirati... ajme i ovo je sve uzasan sres to isčekivanje da se vise krene u postupak... jel netko sutra ujutro gore na brdu?? jel netko naručen za sutra kod alebića?? sve me strah da dodjem a njega ne bude!!

  38. #488

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    mari80, u koliko god sati da danas dobijes sutra si na VV. I ne brini ako nema doktora, primit ce te doktorica.

  39. #489

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    mari80, u koliko god sati da danas dobijes sutra si na VV. I ne brini ako nema doktora, primit ce te doktorica.
    bubekice kako ce mi ona odrediti kakvu stimulaciju tj ljekove da uzimam ako dr nema??znaci da zovem sestre, hoce se javit danas popodne ako budem zvala, ajme sva sam u strahu da cu morat cekat jos jedan mjesec... jel mogu se sutra pojavit oko 10 ?? ako moram biti u 8 moram nocas u 3 .30 na bus pitat cu sestre!!

  40. #490

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Sestre su ti tamo do cca 15h, ako dobijes kasnije samo sutra dodjes bez najave i kazes da si dobila u petak popodne. Ja kad sam dolazila tako bez najave uvijek sam dosla gore u 8, sigurno je sigurno.
    I bez brige, zna doktorica dati stimulaciju.

  41. #491

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    81

    Početno

    bubekice koliko kasnije, evo sad je podne i jos uvijek nista?? od kad da racunam prvi dan... do 18.00 ili od 22.00???

  42. #492

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ja sam jednom dobila u 21h i racunali smo kao 1dc. bolje da dodjes sutra gore prerano nego u ponedjeljak prekasno. samo mirno i polako.

  43. #493

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    81

    Početno

    sad sam zvala sestre na vv, ona mi je rekla da ako dobijem iza 20h da inda subotu računam kao prvi dan i da dodjem u pon... ako dobijem do 20h da onda kao danas racunam prvi dan, i da dodjem sutra do 10.00h .... dr. radi i sutra i u ponedeljak. Onaj papir sto mora biti ovjeren od javnog biljeznika (posto nisam stigla) mogu donijeti na drugi pregled, znaci ne odmah sutra !!!

  44. #494

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    nadam se da si sad mirnija.

  45. #495

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj mari80 prvotno napisa Vidi poruku
    sad sam zvala sestre na vv, ona mi je rekla da ako dobijem iza 20h da inda subotu računam kao prvi dan i da dodjem u pon... ako dobijem do 20h da onda kao danas racunam prvi dan, i da dodjem sutra do 10.00h .... dr. radi i sutra i u ponedeljak. Onaj papir sto mora biti ovjeren od javnog biljeznika (posto nisam stigla) mogu donijeti na drugi pregled, znaci ne odmah sutra !!!
    molim admine da ove info kelje na 1. str.

  46. #496
    Ajvi avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    270

    Početno

    mari80, prošlu subotu je radila doktorica, što teoretski znači da bi ovu subotu gore mogao biti doktor. Iako, nje nije bilo u ponedjeljak i četvrtak pa je on radio duplu ambulantu pa će možda opet ona raditi subotu? Hm, trabunjam i nisam baš puno od pomoći, ali možeš biti mirna tko god da te primi - ljudi znaju svoj posao.

  47. #497
    Ajvi avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    270

    Početno

    Vidim da si u međuvremenu sve sama saznala!
    Sretno!

  48. #498

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    81

    Početno

    hvala, ioako onak nije bas bila sigurna koju uru reci od koje se broji prvi dan ciklusa, meni je zvucala dosta nesigurno... al sta sad nema druge, 20h ce biti granica određivanja prvog dana ciklusa.... svima sretno i da nam sv. valentin podari u ovoj godini pozitivne testice poz svima

  49. #499

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    ja sam sutra na 1uzv nakon pikanja

  50. #500
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Meni se endometrij nije odljuštio i bit ću na duphastonu prije sljedećeg ciklusa. Pitala sam ga za histerektomiju i opet ništa. Pokazala sam mu nalaz krvi i veli da je tsh 5,25 u redu. Za sve šta ga pitam veli da nema indikacija a meni ostala još dva postupka...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •