Stranica 16 od 71 PrviPrvi ... 614151617182666 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 751 do 800 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #751
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Bubicazubica,
    hvala na ovom detaljnom opisu postupka.

    Ti si imala dobro pogođenu stimulaciju, odličan broj dobivenih js i super rezultat u embrijima. 8 js i 4 blastociste odličan je rezultat, osobito za jednu 41-godišnjakinju. Ovakav rezultat svakako jest i pokazetelj uspješnosti tima subspecijalist humane reprodukcije-embriolog.

    Kad palnirate FET?


    Ali kad govirmo o prikazu rezultata uspješnosti, ti rezultati trebaju biti transparentno predočeni, moraju sadržavati sve važne podatke. Tako, između ostalog, mora biti jasno vidljivo koliko je postupaka započeto, koliko je bilo aspiracija, koliko transfera, koliko je transferirano embrija, koliko je bilo kliničkih trudnoća (onih kod kojih je ustanovljena srčana akcija) i koliko živorođene djece.

    Niti jedna naša privatna klinika koja se bavi medicinski potpomognutom oplodnjom nije dala takav prikaz statistika uspješnosti. Svi su pribjegli porivu da se reklamiraju kroz selektivne i nepotpune prikaze rezultata uspješnosti mpo postupaka. Takav nepotpun i selektivan način prikaza rezultata mpo postupaka nije u skladu sa pravilima struke, niti predstavlja pošten odnos prema pacijetima i budućim pacijentima.

  2. #752
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Planirani FET je negdje sredinom-krajem 5.mj.-kad mi se tijelo malo oporavi od silnih hormona,pregleda,pretraga..i naravno ako se budem psihički dovoljno dobro i snažno osjećala,da ponovo prolazim kroz sve to.,a s druge strane zašto previše čekati..kads znam da me tamo čekaju moji mali eskimići! I dobar tim!!!

  3. #753
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Ima netko info hoce li Skvorc produljivati ugovor s HZZO-om nakon 31.3.?

  4. #754

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    257

    Početno

    Neznaju ni oni zvala sam ih nedavno.

  5. #755

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    104

    Početno

    Imaju neslužbeni odgovor da će se ugovor produljiti i na 4 mj. Jučer saznala jer sam s postupkom naknap u 3...

  6. #756
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    To mi nista ne znaci, prije 7.mj.ne mogu u stimulirani...ne kuzim zasto takva kratka produljenja, prosle god.su dobili za cijelu godinu odmah sta ne?

  7. #757
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Pozdrav cure...
    Nova sam ovdje pa me zanima dal ima trenutno itko da je u postupku u privatnoj klinici???
    Skupljam i trazim iskustva....
    Do sada imam jedan neuspjeli postupak..odnosno biokemijsku trudnocu.
    Bila sam kod dr. radoncica na pregledu i dosta mi je onako sjeo na prvu...
    e sad bi ja cula jos bar jedno misljenje...al gdje otici....
    BetaPlus ili Lucinger???

  8. #758

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    5

    Početno

    U BetuPlus sam krenula kod prof Vlaisavljevica, odradila 2 inseminacije, cekam Betu 26.03.
    Slucajno sam u klinici upoznala divnu dr Romanu Dmitrovic, koja je preljubazna, prijatna i veoma posvecena doktorica. Kod nje sam radila drugu ins, a prvu kod prof Vlaisavljevica.
    Ukoliko beta bude negativna ja cu kod dr Romane na postupak u 4 mjesecu.
    Od mene sve pohvale za sve zaposlene u Betiplus a preporuka za dr Romanu

  9. #759

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure...
    Nova sam ovdje pa me zanima dal ima trenutno itko da je u postupku u privatnoj klinici???
    Skupljam i trazim iskustva....
    Do sada imam jedan neuspjeli postupak..odnosno biokemijsku trudnocu.
    Bila sam kod dr. radoncica na pregledu i dosta mi je onako sjeo na prvu...
    e sad bi ja cula jos bar jedno misljenje...al gdje otici....
    BetaPlus ili Lucinger???
    Dobro nam dosla sara79,
    mi smo kod dr.Radoncica na konzultacijama i meni je sjeo na prvu i cini mi se dobar i zna tocno o cemu prica. Odgovara na e-mail i sms u kratkom roku. Di ste obavili 1.postupak? Koja je vasa dijagnoza?

    Sigurno ce se javiti cure koje su bile/idu u beta+ ili dr.L.

  10. #760

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    5

    Početno

    U BetuPlus sam krenula kod prof Vlaisavljevica, odradila 2 inseminacije, cekam Betu 26.03.
    Slucajno sam u klinici upoznala divnu dr Romanu Dmitrovic, koja je preljubazna, prijatna i veoma posvecena doktorica. Kod nje sam radila drugu ins, a prvu kod prof Vlaisavljevica.
    Ukoliko beta bude negativna ja cu kod dr Romane na postupak u 4 mjesecu.
    Od mene sve pohvale za sve zaposlene u Betiplus a preporuka za dr Romanu

  11. #761
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Bananka prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro nam dosla sara79,
    mi smo kod dr.Radoncica na konzultacijama i meni je sjeo na prvu i cini mi se dobar i zna tocno o cemu prica. Odgovara na e-mail i sms u kratkom roku. Di ste obavili 1.postupak? Koja je vasa dijagnoza?

    Sigurno ce se javiti cure koje su bile/idu u beta+ ili dr.L.
    Hvala Bananka
    U petrovoj smo bili na postupku....i od 9 folikula navodno samo 3 js izvukli, 2 se oplodile i te vratili drugi dan.
    Neznam ni sama....estradiol dan prije stoperice bio 1400 ng i ocekivali smo 7,8 js i na kraju sok.
    Sgram nam je odlican a ja imam povisen FSH, snizen AMH.
    Pisala sam na temi za hormone.

    Dr.radoncic mi je zbilja odusevio......
    Sad mala pauza, skupljanje novaca i najvjerojatnije u 6 ili 7 mj.novi postupak.

  12. #762
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    sara79

    hoćeš li podatke o svom postupku upisati na ovoj temi:
    http://forum.roda.hr/threads/80273-K...te-li-smrzlica

  13. #763

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    60

    Početno

    Drage cure, imam pitanje pa ako koja zna da se javi: ako se ide u postupak AIH na uputnicu kod dr. Škvorca, dali se dobiju i lijekovi kod njih, recimo kao na VV, ili moram sama kupiti?

  14. #764

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    lora21, pretpostavljam ako ideš na uputnicu da dobiješ tamo lijekove. Ali nasigurnije je da ih nazoveš i pitaš, pa i ovdje javi
    Jel Škovrcu proužen ugovor i za 4.mjesec?

  15. #765

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    60

    Početno

    Dobili su usmeni odgovor da će im produžiti, ali ne znam točno na koliko mjeseci

  16. #766
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Pratim, baš me zanima hoće li i koliko produljiti Škvorcu ugovor s HZZO-om...on bi nam bio jedna od sljedećih opcija pošto sam zaključila da državne klinike nikako nisu za nas.
    Kada bude netko znao točnu info o ugovoru molim da napiše

  17. #767
    ema 1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    129

    Početno

    Meni isto Skvorc počinje zanimati
    Dali se kod njih FM rade samo ujutro ili može popodne i kako rade vikendom punkcije, et ? Ako netko zna ?

  18. #768

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Samo da javim da smo mi bili na konzultacijama kod dr. D u betaplusu, punih 45min kod doktorice i jos 15ak kod sestre. Dr je pregledala svaki papir iz moje "knjige", dogovorili smo stimulaciju puregonom uz decortin od 1dc zbog jako visokih androgena. Sto se muske strane tice, probat cemo ulovit uzorak dva s pokretnima pa cemo smrznuti.
    U postupak planiramo tek najesen jer bi ljeto voljeli iskoristiti za putovanja. A i treba nam malo duzi odmor

  19. #769

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Bubekice super... Drzim fige da sve bude ok. I da se i vama sreca osmjehne.... Sretno do neba

  20. #770
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Info od mene koja je prošla stimulaciju kod Škvorca:
    -lijekove sam dobivala,kao i štopericu kod njih(tad sam iskoristila i zadnji postupak preko hzzo-a)
    -folikulometrije smo obično dogovarali u kasnijim popodnevnim satima(jedna je padala u nedjelju,naručeni ujutro,obavili i otišli u šoping),radi posla(iz ri smo),da ne uzimamo god.ili slobodne dane-to se s dr.može dogovoriti,po tom pitanju stvarno je fer.
    -punkcija je padala u nedjelju-znači radi se i po dogovoru vikendom
    Ne znam kako sad stvari stoje,jer su preuređivali lab,i tad nisu radili vikendom.

  21. #771
    ema 1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    129

    Početno

    Bubicazubica
    Hvala na odgovoru
    A kakvi su po pitanju lijekova jel se da s njima razgovorati oko terapije ja bi možda čak kombinirala terapiju po potrebi ako neki lijekovi ne idu preko HZZO doplatila bi vidim da ima dosta protokola pa bi rado probala neke kombinacije na gonale slabo reagiram

  22. #772

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    60

    Početno

    bubicazubica hvala na odgovoru, samo još da pitam jel ste folikulometriju plačali ili je i ona bila kao i lijekovi, na teret HZZO, preko uputnice za postupak

  23. #773
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da javim da smo mi bili na konzultacijama kod dr. D u betaplusu, punih 45min kod doktorice i jos 15ak kod sestre. Dr je pregledala svaki papir iz moje "knjige", dogovorili smo stimulaciju puregonom uz decortin od 1dc zbog jako visokih androgena. Sto se muske strane tice, probat cemo ulovit uzorak dva s pokretnima pa cemo smrznuti.
    U postupak planiramo tek najesen jer bi ljeto voljeli iskoristiti za putovanja. A i treba nam malo duzi odmor
    bubekica, ako želiš, ja ti mogu dati Decortin (20 mg tablete, 50 komada).
    Imam, a ne trebam. Javi mi se u pp.

  24. #774

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Hvala draga, imam ih i ja
    Al izgleda da ih necu niti trebati jer novi nalazi hormona su totalno drugaciji od mog "klasicnog" stanja - skroz su uredni.

  25. #775
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Ok

  26. #776
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Ja sam trenutno na dugom protokolu u Beti Plus kod prof. Vlaisavljevića. Trenutno sam na kontracepciji i Decapeptylima, u četvtak idem na prvi UZV pa ću znati daljnji protokol.

  27. #777
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Varnica-sretno!!!
    Meni je taj protokol, kod istog dr. bio dobitni - u najmanju ruku ti želim da prođeš isto tako
    I daj mi pliz napiši kako to funkcionira u Betiplus kod Vlaisavljevića-sve me zanima! Čeka li se dugo na postupak kod njega, vodi li on sve (UZV, folikulometrije, punkciju,transfer), negdje sam čula da dovodi i svog biologa iz MB (Borut)-jel' to točno? I naravno, koja je cijena cijele te priče?
    Eto sorry što sam te udavila hrpom pitanja
    Vjerujem da ima još cura koje ove zanima!

  28. #778
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Varnica-sretno!!!
    Meni je taj protokol, kod istog dr. bio dobitni - u najmanju ruku ti želim da prođeš isto tako
    I daj mi pliz napiši kako to funkcionira u Betiplus kod Vlaisavljevića-sve me zanima! Čeka li se dugo na postupak kod njega, vodi li on sve (UZV, folikulometrije, punkciju,transfer), negdje sam čula da dovodi i svog biologa iz MB (Borut)-jel' to točno? I naravno, koja je cijena cijele te priče?
    Eto sorry što sam te udavila hrpom pitanja
    Vjerujem da ima još cura koje ove zanima!
    Evo me i mene jako sve to zanima.
    Pratim.

  29. #779
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Prof je ovdje svaka dva mjeseca, mi smo bili na konzultacijama u veljači, krenula sam s kontracepcijom na sljedećem ciklusu, 20ti dan sam krenula s Decapeptylima i čekam UZV ovaj četvrtak.
    Nisam dugo čekala na konzultacije, manje od mjesec dana. Trajalo je oko sat vremena, konzultacije i UZV.
    Dalje pišem kad ću znati više.

  30. #780

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    5

    Početno

    Draga Maca2 i Pak, sljedeci termin za postupke kod prof Vlaisavljevica je u sestom mjesecu, on vodi bas sve (UZV, folikulometrije, punkciju, trensfer) ja sam veoma detaljno sve ispitala profesora i da dovodi svog biologa (Boruta).
    Cijene imate na sajtu klinike, cijene koje su istaknute vaze i kada prof Vlaisavljevic vodi postupak.
    Ja sam konkretno na prve konsultacije cekala 5 dana, mozda se tako potrefilo da je prof bio u tom terminu u ZG, ali od 02.04. je u klinici, pa pokusajte zakazati termin.

  31. #781
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Varnica prvotno napisa Vidi poruku
    Prof je ovdje svaka dva mjeseca, mi smo bili na konzultacijama u veljači, krenula sam s kontracepcijom na sljedećem ciklusu, 20ti dan sam krenula s Decapeptylima i čekam UZV ovaj četvrtak.
    Nisam dugo čekala na konzultacije, manje od mjesec dana. Trajalo je oko sat vremena, konzultacije i UZV.
    Dalje pišem kad ću znati više.
    Varnica sretno
    Ako nije problem da nam napises kakav ti je tocno protokol jer me jako zanima ovaj dugi sa kontracepcijom....razmisljam si da bi i za mene bio dobar....
    Kakav ti je AMH i antralni fol.?

  32. #782
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Ja sam prosli tjedan zvala u betu i rekle mi cure da ce dr. V biti tu 16.04. pa eto tako da znate....konz.i uz 1000 kn.

  33. #783
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Evo, ja sam zvala BetaPlus i naručila nas kod dr.V 17.4. na konzultacije
    Imaju još jedno mjesto za taj datum pa ako netko misli neka požuri!
    Sestra mi je rekla da mogu upasti u postupak već u 6.mj. jer preko ljeta dr.V ne radi (7. i 8. mj.)
    Posljednje uređivanje od maca2 : 31.03.2015. at 10:48

  34. #784
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Varnica sretno
    Ako nije problem da nam napises kakav ti je tocno protokol jer me jako zanima ovaj dugi sa kontracepcijom....razmisljam si da bi i za mene bio dobar....
    Kakav ti je AMH i antralni fol.?
    Nemam još točni protokol osim ovog što sam napisala jer čekam UZV ovaj četvrtak. Znam da ću koristiti Menopure i Cetrotide.
    Nikad nisam vadila AMH jer je moj prijašnji dr smatrao da ne treba.
    Ni ovo drugo ne znam.

  35. #785
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam prosli tjedan zvala u betu i rekle mi cure da ce dr. V biti tu 16.04. pa eto tako da znate....konz.i uz 1000 kn.
    stvarno (pre)skupo za Hr prilike
    cure sretno! javite kako je bilo na konzultacijama kod dr. V, sve nas zanima...

  36. #786
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    sara 79-ja ti mogu napisati svoj dugi protokol koji sam imala kod dr. V u MB (barem okvirno)
    -mjesec dana kontracepcijske pilule (ja sam pila logest)
    -pred kraj menst.ciklusa (cca 21. dan) sam počela sa decapeptylima
    -od 2. dana ciklusa uvode se gonali (ili menopuri,puregoni), ja sam od 8. dana još i cetrotide dobila

  37. #787
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Slažem se sushi...sjećam se da smo mi u MB konzultacije i UZV (kod istog dr.) platili 50 eura, dodouše kad uračunam i put to je otprilike ta cifra kao i ovdje...
    Pitala sam danas kad sam zvala možemo li mi preskočiti te konz. jer smo bivši pacijenti prof.V i ima sve naše podatke od prije-naravno, ne možemo...istina, moglo se svašta promijeniti u tih 5 god. od prošlog postupka (kod mene sve isto, kod mm lošiji spermniogram) ali svejdeno je to puno novca (750 kn konzultacije + 250 kn UZV ako je potreban)...

  38. #788
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Eto dobro je da sam napisala da sam zvala i da se moze naruciti tko zeli.....bravo maco i hvala za protokol

    Nenormalno je skupo al kad se nema puno izbora..
    Kod dr. D je 650 kn

  39. #789
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj sushi prvotno napisa Vidi poruku
    stvarno (pre)skupo za Hr prilike
    cure sretno! javite kako je bilo na konzultacijama kod dr. V, sve nas zanima...
    Joj je....Sve me strah ostalog...

  40. #790
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    sara 79-ja ti mogu napisati svoj dugi protokol koji sam imala kod dr. V u MB (barem okvirno)
    -mjesec dana kontracepcijske pilule (ja sam pila logest)
    -pred kraj menst.ciklusa (cca 21. dan) sam počela sa decapeptylima
    -od 2. dana ciklusa uvode se gonali (ili menopuri,puregoni), ja sam od 8. dana još i cetrotide dobila
    Slicno sam imala u petrovoj u sijecnju.
    Dugi al bez kontracepcije.
    Al izgleda da kontracepcija cini svoje..ima tu nesto.
    Dosta sam citala i skuzila da vani dosta uvode kontracepciju jedan mjesec, pa supresija i stimulacija. Agonist/antagonist protokol.

  41. #791
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Kad je imam problema s bolovima kod punkcije, onaj koktel mi nije niš, a tek bez ičega...Brrr... Zato je nažalost Lučinger otpao :/

  42. #792
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Varnica prvotno napisa Vidi poruku
    Joj je....Sve me strah ostalog...
    Sretno draga....mislim da si u dobrim rukama i sve mi se cini dobar protokol

  43. #793
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Pa ako MPO cijene u Betaplus vrijede i za postupak kod dr. V onda je sve jasno...lako je sam sračunati koliko će ta priča koštati, samo me zanima jesu li u toj cijeni i sve folikulometrije koje se odrađuju prije punkcije? Ili se i to naplaćuje još posebno?
    Veći je problem predvidjeti koliko će te koštati stimulacija tj. koliko će lijekova (i kojih ) trebati...e to može poprilično varirati.
    Ja sam si nekako sračunala cifru od cca 17-20 000 kn sve zajedno (u idealnom slučaju ako bude i blasticista za smrznuti i više od 5 js za oploditi)

  44. #794
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ako MPO cijene u Betaplus vrijede i za postupak kod dr. V onda je sve jasno...lako je sam sračunati koliko će ta priča koštati, samo me zanima jesu li u toj cijeni i sve folikulometrije koje se odrađuju prije punkcije? Ili se i to naplaćuje još posebno?
    Veći je problem predvidjeti koliko će te koštati stimulacija tj. koliko će lijekova (i kojih ) trebati...e to može poprilično varirati.
    Ja sam si nekako sračunala cifru od cca 17-20 000 kn sve zajedno (u idealnom slučaju ako bude i blasticista za smrznuti i više od 5 js za oploditi)
    E to je dobro pitanje dal vrijede i za dr. V te cijene. Al posto mu je i pregled skuplji vec kod dr. D onda nije vjerovati tim cijenama sto pisu. A znat cemo vise kad budemo na konzultacijama.
    Neznam ni dal priznaju iz drugih laboratorija nalaze ili ce traziti sve nove.

  45. #795
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Napisano je par postova iznad da vrijede iste cijene
    A meni su sve nalaze iz HR (Petrova/ zarazna) priznali u MB pa ne znam zašto ne bi i sada...u svakom slučaju ako se cijena MPO mijenja kod dr. V, ako će tražiti i nove nalaze ili dodatno naplaćivati folikulometrije još ću dobro razmisliti hoću li ići kod njih ili ću otići kod dr. Lučingera (trenutno mi je kod njega jedini nedostatak to što nema anesteziju kod punkcije, sve ostalo mi se čini o.k.)

  46. #796

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Mene nisu trazili nikakve nove nalaze. Imam hormone i sgram s vv.

  47. #797
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Mene nisu trazili nikakve nove nalaze. Imam hormone i sgram s vv.
    Onda super.

  48. #798
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Moja prijateljica je u drugom mjesecu bila u postupku u beti kod dr. D i sve skupa je platila oko 32 000 kn. Znaci nije imala niti jednog nalaza kad je dosla na prvi razgovor. Znaci sve je trebala i briseve, markere, hormone, sgram itd. Plus postupak, stimulacija sa Elonvom i par menopura, ima tri blastice na cekanju. Sad joj nije uspjelo pa ce na fet.

  49. #799
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Napisano je par postova iznad da vrijede iste cijene
    A meni su sve nalaze iz HR (Petrova/ zarazna) priznali u MB pa ne znam zašto ne bi i sada...u svakom slučaju ako se cijena MPO mijenja kod dr. V, ako će tražiti i nove nalaze ili dodatno naplaćivati folikulometrije još ću dobro razmisliti hoću li ići kod njih ili ću otići kod dr. Lučingera (trenutno mi je kod njega jedini nedostatak to što nema anesteziju kod punkcije, sve ostalo mi se čini o.k.)
    Maribor je maribor a hr je hr.......al evo bubekica je potvrdila da priznaju sto je dobro...al zna se dogodit da neki nece da priznaju.

  50. #800

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja prijateljica je u drugom mjesecu bila u postupku u beti kod dr. D i sve skupa je platila oko 32 000 kn. Znaci nije imala niti jednog nalaza kad je dosla na prvi razgovor. Znaci sve je trebala i briseve, markere, hormone, sgram itd. Plus postupak, stimulacija sa Elonvom i par menopura, ima tri blastice na cekanju. Sad joj nije uspjelo pa ce na fet.
    Tako je napravila i moja prijateljica - sve privatno. Al nema potrebe, puno toga se moze rijesiti preko hzzo - brisevi, papa, hormoni, markeri, krvna grupa i sgram.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •