Stranica 85 od 149 PrviPrvi ... 3575838485868795135 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,201 do 4,250 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #4201
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Pozdrav, evo da se i tu javim. Danas transfer uspješno prošao, imamo 1 super 8-stanični embrio. Ostala su nam još 2 6-stanična i ako sam ja njih shvatila dobro zamrznuti će ih i onda nakon odmrzavanja još gledati 1 dan da vide kako se razvijaju.

  2. #4202
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, evo da se i tu javim. Danas transfer uspješno prošao, imamo 1 super 8-stanični embrio. Ostala su nam još 2 6-stanična i ako sam ja njih shvatila dobro zamrznuti će ih i onda nakon odmrzavanja još gledati 1 dan da vide kako se razvijaju.
    Sretno draga ❤️

  3. #4203

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    16

    Početno

    Ovo mi je prvi postupak u Pragu. 2 neuspjesna u Splitu I 2 u Zagrebu. Pitat cu Kseniju za ovu terapiju - je li se moze piti nakon pocetka terapije.

  4. #4204
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Tigerlilly, ako se ne varam i ako me pamcenje dobro sluzi,u prvom postupku u pragu po protokolu mi je prednison uveden kad i stoperica, dok su mi u svim kasnijim uvodili odmah od pocetka. Ne kosta te nista pitati.

  5. #4205

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Cure ja sam u nekom uranjenom PMSu..valjda zbog iscekivanja...nervoza na najjace...bijes [emoji85][emoji85]
    ajme kako je tek na lijekovima onda [emoji85][emoji85][emoji85] grizem [emoji16]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  6. #4206
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Carrot mislim da je to sve normalno .

  7. #4207

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Carrot mislim da je to sve normalno .
    pf hvala ti...izludjuje me to stanje...
    Kakva cu tek biti pod terapijom [emoji85]
    Zabrinuta, preplasena...
    a frce me u trbuhu kao da cu svako tren dobiti a to bi bilo cca 7 dana ranije...nije mi bas po planu...

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  8. #4208
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Jel mi moze netko odgovorit bila bih zahvalna...trebam ginekologa koji ne radi probleme oko lijekova i nalaza...ova moja je uzas pliz u inbox zagreb je pitanju...

  9. #4209
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel mi moze netko odgovorit bila bih zahvalna...trebam ginekologa koji ne radi probleme oko lijekova i nalaza...ova moja je uzas pliz u inbox zagreb je pitanju...
    Zenice draga pitaj na odbrojavanju ili poslije transfera, tamo vise cura cita. Ja bih pomogla ali nisam u HR. Sretno ❤️

  10. #4210

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    16

    Početno

    Rominka, provjerila sam sa Ksenijom i kaze da cu to dobiti kad odradimo punkciju. I kaze da je u Hrvatskoj zamjena za prednison - Decortin tako da cu to traziti od svog doktora prije polaska u Prag. Je li netko imao dobro iskustvo sa tim Decortinom? I je li mislite da se isplati platiti i za biopsiju endomertija prije transfera? Zvala sam Cito u Splitu i ne zele mi to odraditi jer nisam njihova pacijentica a nemam drugih opcija pa sto kazete?

  11. #4211

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj Tigerlilly prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka, provjerila sam sa Ksenijom i kaze da cu to dobiti kad odradimo punkciju. I kaze da je u Hrvatskoj zamjena za prednison - Decortin tako da cu to traziti od svog doktora prije polaska u Prag. Je li netko imao dobro iskustvo sa tim Decortinom? I je li mislite da se isplati platiti i za biopsiju endomertija prije transfera? Zvala sam Cito u Splitu i ne zele mi to odraditi jer nisam njihova pacijentica a nemam drugih opcija pa sto kazete?
    Ne znam u kojem gradu zivis al nazovi ivf polikliniku ili betaplus polikliniku u zg i reci sto ti treba.
    To se tocnije zove shratching endometrija.
    Jedna od ovih klinika ce ti to sigurno napraviti jer znam da rade bez obzira bila ti njihov pacijent ili ne.

  12. #4212
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel mi moze netko odgovorit bila bih zahvalna...trebam ginekologa koji ne radi probleme oko lijekova i nalaza...ova moja je uzas pliz u inbox zagreb je pitanju...
    poslala sam ti PP

  13. #4213

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    16

    Početno

    Libra, ja sam u Dubrovniku tako da mi je Zagreb dosta daleko i kontaktirala sam Betaplus i rekli su mi da moram imati potvrdu od svog lijecnika zasto bi se taj postupak radio i ne rade subotom jer mi je to bio jedini dan kad bi mogla otici. je li itko od vas to radio u Pragu?

  14. #4214
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Evo da se javim, transfer je dobro prosao. Vratili su mi dvije blastice a dvije su zaledili. Sad dolazi ono najgore a to je cekanje grrrrrr sretno nam svima ❤️

  15. #4215
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Zar ne mozes obaviti scratching ambulantno, na uputnicu? Ja sam obavila u Pu, i prvi put imala biokemijsku. Mozda j eto taj postotak uspjesnosti. Ako imas priliku napraviti, zasto ne. Decortin i Prednison su ista stvar. Ja uzimam decortinkad ostanem bez prednisona i isto ide na recept.

  16. #4216

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Hvala draga. Poslala sam mail za svaki slučaj gđi. Kseniji Medved u PFC i dobila sam odgovor da oni nakon punkcije daju folnu kiselini Acidium Folacium 10 mg, ali da ju mogu uzimati i prije punkcije. Danas sam na recept uzela Folnu kiselinu 5 mg (ima samo ta) i uzimam 1 tabletu dnevno. Tj.prvu sam danas popila.

  17. #4217

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Šljokica u poruci prije tebi zahvaljujem. Mob me zeza pa ne mogu direktno odg.na poruku.
    Draga Carrot dijelimo osjećaje, ali evo ovdje toliko hrabrih primjera, i na kraju zaključak:iz živciranja ionako neće proizići ništa dobro pa se nastoj opustiti zasvoj dobro. Svima ostalima neka je sa srećom.

  18. #4218
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Tigerlilly prvotno napisa Vidi poruku
    Libra, ja sam u Dubrovniku tako da mi je Zagreb dosta daleko i kontaktirala sam Betaplus i rekli su mi da moram imati potvrdu od svog lijecnika zasto bi se taj postupak radio i ne rade subotom jer mi je to bio jedini dan kad bi mogla otici. je li itko od vas to radio u Pragu?
    Tigerlilly ja ti za tjedan dana idem na histeroskopiju- scratching endometrija u ivf polikliniku kod dr. M. koji je vrhunski strucnjak bas za hist. Cijena 2.500 kn on me vodi i priprema za Prag...tako sa slobodno mozes tamo...

  19. #4219

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    16

    Početno

    Hvala na preporuci Ženica - ali ja u subotu idem za Prag tako da ne stignem to obaviti ovdje.

  20. #4220

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    ženica75 imas pp.

  21. #4221
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Kaji sretno draga.
    Od srca držim fige da se uskoro javiš sa pozitvnom betom.

  22. #4222
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaji sretno draga.
    Od srca držim fige da se uskoro javiš sa pozitvnom betom.
    Hvala ti draga ❤️ Kako si ti? Jeli pupa malo narasla?

  23. #4223

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav cure,

    nova sam na forumu i još jedna koja se bori sa neplodnosti. Imam 32 god i sa mnom je sve ok, suprugu dijagnosticirana azoo. Napravljena je biopsija, ali nažalost ništa nije donijelo pozitivan rezultat. Intenzivno razmišljam o donaciji i Pragu pa je svaki prijedlog dobrodošao. U glavi je tisuću pitanju. Za početak bi trebala otići kod svog ginekologa i od njega tražiti preporuku, ponoviti nalaze, obzirom da su stariji od 6 mjeseci. Da li sam na dobrom putu?
    Hvala puno unaprijed

  24. #4224
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Suvlasnica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure,

    nova sam na forumu i još jedna koja se bori sa neplodnosti. Imam 32 god i sa mnom je sve ok, suprugu dijagnosticirana azoo. Napravljena je biopsija, ali nažalost ništa nije donijelo pozitivan rezultat. Intenzivno razmišljam o donaciji i Pragu pa je svaki prijedlog dobrodošao. U glavi je tisuću pitanju. Za početak bi trebala otići kod svog ginekologa i od njega tražiti preporuku, ponoviti nalaze, obzirom da su stariji od 6 mjeseci. Da li sam na dobrom putu?
    Hvala puno unaprijed
    Dobro nam dosla suvlasnica. Za azzo ti nemogu puno pomoci, ali javit ce se sigurno cure koje su bolje upucene. Ovdje najvise cura ide u PFC ili Pronatal klinike. Zelim ti puno srece

  25. #4225
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Tigerlilly ja ti za tjedan dana idem na histeroskopiju- scratching endometrija u ivf polikliniku kod dr. M. koji je vrhunski strucnjak bas za hist. Cijena 2.500 kn on me vodi i priprema za Prag...tako sa slobodno mozes tamo...
    Zenice, ides na histeroskopiju ili scratching endometrija? Zar se histeroskpija ne radi odmah dan ili dva nakon sto menstruacija zavrsi, a scratching endometrija tek 5ti dan nakon ovulacije kako bi se pripremio endometrij i to u ciklusu pred transfer, a histero u ciklusu prije? Zbunjuje me ovo sto si napisala jer meni sad predstoji histero i zbog nje sam propustila jedan ciklus, i moram cekati jos jedan nakon za pripremu.

  26. #4226

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    22

    Početno

    Hej, drage moje

    Imam osjecaj da mogu pocet s drage

  27. #4227

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Zenice, ides na histeroskopiju ili scratching endometrija? Zar se histeroskpija ne radi odmah dan ili dva nakon sto menstruacija zavrsi, a scratching endometrija tek 5ti dan nakon ovulacije kako bi se pripremio endometrij i to u ciklusu pred transfer, a histero u ciklusu prije? Zbunjuje me ovo sto si napisala jer meni sad predstoji histero i zbog nje sam propustila jedan ciklus, i moram cekati jos jedan nakon za pripremu.
    Rominka histeroskopija se moze raditi u prvom dijelu ciklus tako kao sto ces ti, dan, dva iza menge ili ovako pred kraj ciklusa tj.20-22 dc. Ne razumijem bas zbog cega si morala propustiti jedan ciklus zbog histeroskopije. Moze samo zbog toga biti jer ti ides u bolnicu na uputnicu to raditi a ovo je privatno i manje invazivno jer je histeroskop puno panji vec u bolnici, radi se znaci ambulanto jer nakon dva sata ides doma.

    Scratching je bas najbolje raditi ovako oko 21 dc iz tog (4-5 dana prije m) razloga sto je to ozljeda endometrija pa mnogi smatraju da upravo to pospjesu implantaciju.

  28. #4228

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    22

    Početno

    Evo me opet, nije otisla cijela poruka. Nisam toliko aktivna na forumu koliko po postupcima

  29. #4229

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Samo da dodam da bude jasnije....znaci radit ce i histetoskopiju i scratching zajedno na 21 dc.
    Dan plus minus nije bitno.

  30. #4230
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Sad sam imala dogovor bas za histero i kad mi je objasnjavala gin (mpo) rekla je da se to ne radi u ciklusu pred sam postupak vec obavezno u ciklusu prije. A isto mi je iz Ceske receno. Znaci, sa menstruacijom u veljaci radim histero, a sa menstruacijom u ozujku ide priprema za FET. I jos odbacili mogucnost, i jedni i drugi, da se u istom ciklusu obavi scratching. Joj, sto mrzim ovo nabadanje i ucenje uvijek o necem novom. Svaki novi postupak donese neku novu dijagnozu, zahvat, situaciju....pun mi je kufer toga. U svakom slucaju hvala na info.

  31. #4231

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Rominka ti si vec kod njih radila scratching jel tako? Mislim kod te dr.? Gledaj ako su tako rekli i jedni i drugi i oni te prate i ti si u dogovoru s njima onda nema druge vec napraviti tako kako zahtjevaju.
    Probaj se ne zamarati puno...koliko mozes, znam da je tesko.
    Znam da u ivf poliklinici rade ovako histero kako sam ti vec napisala a jedino moze biti da sumnjaju na polipe ili nesto sto se treba otkloniti pa mozda zbog toga radis u ciklusu prije. Jesu ti spominjali sto?
    Posljednje uređivanje od Libra : 01.02.2018. at 09:38

  32. #4232
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    jedno pitanje dali je koja od vas kupila preko klinike u apoteci za postupak u ceskoj, heparin/clexan...dali je tamo jeftinije,hvala

  33. #4233
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    jedno pitanje dali je koja od vas kupila preko klinike u apoteci za postupak u ceskoj, heparin/clexan...dali je tamo jeftinije,hvala
    ja sam kupila zadnji put jednu kutiju i ispalo mi je jeftinije kod njih. Platila sam 31€, a kod nas kutiju clexana 4000iu 289 kn s popustom.

  34. #4234
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Libra prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka ti si vec kod njih radila scratching jel tako? Mislim kod te dr.? Gledaj ako su tako rekli i jedni i drugi i oni te prate i ti si u dogovoru s njima onda nema druge vec napraviti tako kako zahtjevaju.
    Probaj se ne zamarati puno...koliko mozes, znam da je tesko.
    Znam da u ivf poliklinici rade ovako histero kako sam ti vec napisala a jedino moze biti da sumnjaju na polipe ili nesto sto se treba otkloniti pa mozda zbog toga radis u ciklusu prije. Jesu ti spominjali sto?
    ne sumnjaju na nista, ali bi dr volio da pogledamo situaciju. Necu se opeterecivati. Idemo i bok. Sta se mora nije tesko....

  35. #4235
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam kupila zadnji put jednu kutiju i ispalo mi je jeftinije kod njih. Platila sam 31€, a kod nas kutiju clexana 4000iu 289 kn s popustom.
    hvala a koliko ih ima u kutiji??

  36. #4236

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    22

    Početno

    Treca sreca, nadam se da sad ide cijela poruka ������ nisam nesto aktivna do sad bila, pa da se ukratko predstavim. Mi, pcos + azoo, u prici od 2013. My life in numbers - 2X lijepa nasa I sada Prag. 3 stimulacije, 6 transfera. sad bili po smrzlice, protice nekako 10. dnt. ������ U ciklusu prije postupka sam bila na histero+scratching na 12 dc. Da I to probamo jer do sad bete nije bilo. Uglavnom, puno srece svima ������

  37. #4237
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    hvala a koliko ih ima u kutiji??
    10 komada. ne znam moras li bas clexane koristiti. Fraxiparin je jefitniji, ali i i manja doza. On je 13 kn/kom i isto ih dodje 10 u kutiji.

  38. #4238
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    10 komada. ne znam moras li bas clexane koristiti. Fraxiparin je jefitniji, ali i i manja doza. On je 13 kn/kom i isto ih dodje 10 u kutiji.
    hvala...a da moram jer u slucaju poz bete dobivam clexan prek Petrove pa nebi sad nekej kemijala ....da pitala sam tu i 33kn je kom! moram racunati da ih barem 20 kupim ako ne i vise jer iako mi uspije pitanje u kojem vremenu mi budu odobrili lijek u bolnici

  39. #4239
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    evo uzv obavljen endo 6,2 javljeno u PFC i receno da si moram po 2 flastera od 50mg stavljati svaki 2 dan...u poned ponavljam uzv,identican scenarij je bil zadnji put...

  40. #4240
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    evo uzv obavljen endo 6,2 javljeno u PFC i receno da si moram po 2 flastera od 50mg stavljati svaki 2 dan...u poned ponavljam uzv,identican scenarij je bil zadnji put...
    Drzim fige da se ubuci endo. Flasteri ce sigurno pomoci a kazu da je cikla dobra. Ima i sok u dm dobar. Sretno draga ❤️

  41. #4241
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Drzim fige da se ubuci endo. Flasteri ce sigurno pomoci a kazu da je cikla dobra. Ima i sok u dm dobar. Sretno draga ❤️
    opet problema....nema vise flastera!!! uklonjeni s hzzo-a....idem ujutro na dolcu da ih narucim i tek u petak buju dobili....sva sreca imala sam jos 6 kom od proslo postupka pa budem do utorka imala...zasto glatko kad moze i komplicirano

  42. #4242
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Rominka meni je rekao 21.dc koji prethodi transferu..bude pogledao sve i zagrebao par puta..onda cekam mengu i s tom mengom krece protokol...

  43. #4243
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Rominja ciklus pred pistupak znaci da pevo napravis histeroskopiju 21.dc. to je jedan ciklus...drugi pocinje nskon toga kad dobis mengu to je drugi ciklus pa pijes lijekove i tek 16 -24 dana ides na transfer...to nisu isti ciklusi...ja sam to tako skluzila..

  44. #4244
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Rominja ciklus pred pistupak znaci da pevo napravis histeroskopiju 21.dc. to je jedan ciklus...drugi pocinje nskon toga kad dobis mengu to je drugi ciklus pa pijes lijekove i tek 16 -24 dana ides na transfer...to nisu isti ciklusi...ja sam to tako skluzila..
    da, histero radim ciklus pred pripremu, ali 5-7 dan jer su mi rekli da se mora raditi kad je sluznica cista kako bi se sve vidjelo. A scratching su mi radili 5ti nakon ovulacije jer je poanta da se endometrij zagrebe kako bi se potakao na obnavljanje. U svakom slucaju idemo i to pozitivno i optimisticno (i svjesno kolike su nam sanse).

  45. #4245
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    evo flasteri naruceni 2 kutije od 18kom 507kn...a ovi estradot bez recepta su bili kutija 75kn,uzas

  46. #4246
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    danas ponovljen uzv 7,2 poslala mail u PFC prije 15h ali nema odg ocito nista do sutra..

  47. #4247
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    dan svima,od jucer 14h pisem mailove u PFC i nema odg,trebala sam uzv javiti i nista....jutros opet saljem i evo 11h i dalje nista...jbt pa kaj se tamo dogada??? ljuta sam ko puska

  48. #4248

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    22

    Početno

    Hej, nazovi koordinatoricu, znaju im bit guzve. Ja sam zvala kad nije bilo pisma

  49. #4249
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    dan svima,od jucer 14h pisem mailove u PFC i nema odg,trebala sam uzv javiti i nista....jutros opet saljem i evo 11h i dalje nista...jbt pa kaj se tamo dogada??? ljuta sam ko puska
    Tko ti je koordinator, jesi je probala zvati na mobitel ili poslati sms? Ujutro im zna biti guzva, ali jave se kad vide. A za hitne slucajeve su mi rekli da se moze na recepciju zvati tako da ti je to mozda najbolje.

  50. #4250
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Tko ti je koordinator, jesi je probala zvati na mobitel ili poslati sms? Ujutro im zna biti guzva, ali jave se kad vide. A za hitne slucajeve su mi rekli da se moze na recepciju zvati tako da ti je to mozda najbolje.
    jedan put sam zvala i rekla sam nikada vise...javila se bila samo da mi grubo veli da ide na transfer i da nema vremena..e onda sam direktno dr Lazarovski napisala kako je to sramotno dane trazim da me tetoše ali zelim odgovor na moje pitanje barem tokom dana a bila sam tamo 4 puta !! moja koordinatorica nema neku guzvu niti je samnom na transferu niti me isprati kad sam gotova...zabije se u onu svoju kancelariji i neviri nosom vani...ako im je guzva i nemaju dovoljno ljudi neka zaposle tko bu pisal mailove i bok...totalno neprofesionalno! ona od jucer od 14h da nema vremena onda neka si oko skopa...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •