Stranica 4 od 55 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #151

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Deny draga sretno sutra da pokreneš vlakić ,a mi sve ostale za tobom da se ukrcamo.
    I ja sam počela svoju stimulaciju juče sam si dala 4 menopura i tako sve do četvrtka kada mi je prvi UZV.

  2. #152
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Eto vidiš, vlakić se pokrenio! Sretno na uzv u četvrtak!!!!

    Cure, jeste vi šta pile prije punkcije - za opuštanje, protiv bolova, i slično? Posebno ove koje su imale puno folikula?

    Goooooaaaa, di si?
    Posljednje uređivanje od Denny : 06.09.2010. at 12:39

  3. #153
    bubi33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    ni tu ni tamo
    Postovi
    102

    Početno

    Denny, ne trebas piti nista prije punkcije.Sestra ce ti dati koktelcic, dozu odreduje bas po broju folikula.Ne brini, u dobrim si rukama!

    Sretno!!!!

  4. #154
    bubi33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    ni tu ni tamo
    Postovi
    102

    Početno

    Da nadodam- imala sam 13 folikula, dobro me osamutilo, skoro nista nisam ni osjetila.Inace, koktel se sastoji od voltarena i jos necega za opustanje
    ali sam zaboravila kako se zove.

  5. #155

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    denny draga sretno i potpuno bi potpisala bubi33 ovako je i meni bilo, ja sam ih imala taj prvi put 6 i Janja je kad mi je šiknila inekciju rekla a joj ti si moja nježnica tebe će ovo dobro ošamutit možda je mogla i manja doza i stvarno me je ošamutilo, ali neka bolje da što manje osjetiš iako stvarno, ali stvarno nije strašno!!!!! mislim na tebe puno, puno i naravno na sve druge curke koje kreću u postupak želim vam svuuuu sreću ovog svijeta!!! (evo i bebica lupka u to ime )!!
    Posljednje uređivanje od Blekonja : 06.09.2010. at 13:34

  6. #156
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Hvala vam cure! Ma sve mi je jasno - misli što manje, opusti se što više... i za tren si u Virusa na kavi!

    Bit će to sve super! Uostalom, ne može nikako bolit više nego oko ove zime, ima da budem ko bubica sutra!!

    Jedva čeeekaaam!!!
    (kavicu u Virusa, naravno!)

  7. #157

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    a ne virujem da ćeš bit baš u stanju za kavicu u Virusa odmah !!!

  8. #158
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj Blekonja prvotno napisa Vidi poruku
    a ne virujem da ćeš bit baš u stanju za kavicu u Virusa odmah !!!
    ja nakon punkcije drmila 2 orahovice u virusa i užicala u nekog dida 2 duvana hehheeee

  9. #159
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    A ja i Pinky smo iste gore lišće...
    Dakle: VIRUS! i slat pozitivne vibrice mrvama na katu!
    I da, slaba je kava, treba šta jače....

  10. #160
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Adikice sretno bockanje Denny će ti sačuvati mjesto do strojovođe u vlaku a ja bih u prvi razred s Alksandraj i Pynki, kako sam neskromna
    Denny, za tebe sutra milijun vibri draga, vjerujem, ma znam da će sve biti uredu a doc. Š. bez obzira koliko izgledao strašno (barem meni) slovi kao prava nježnica tako da si u dobrim rukama.
    Nešto nisam sigurna da će nakon punkcije, a dat će ti sto posto poprilično jak koktelčić s obzirom na brojku jaja, moći na kavu u Virusa, puno je izglednije da ćeš ići doma i prespavati cijelo popodne (moj slučaj).
    Meni je recimo toga dana došla mama, a ja sam zaspala usred priče iako nikad ne spavam tijekom dana. Neka te ne iznenadni ako se punkcije ne budeš sjećala u cijelost, nekih trenutaka se ni danas ne mogu sjetiti a to je recimo meni bio veliki problem i kako sam „čuda sorta“ nekad bih voljela da me i zaboli, umjesto da imam te rupe u sjećanju.
    Kako bilo, mislim na tebe sutra ujutro je li tako pola osam ili nešto kasnije, a kad se probudiš ispiši dojmove.

  11. #161
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    sretno denny sutra

  12. #162
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Evo me, evo me! Vidim ja, zahuktalo se, tako i triba!
    Denny, kokice , cure su ti dobro rekle, nisam ni ja ništa uzimala prije punkcije, tamo te ošamute po potribi, posli sam išla u Lidla kupiti vagu, a kad su injekcije doma popustile, drmnula sam voltaren,jedan i posli je sve stalo, orahovice se nisam sitila, šteta, a možda i bolje jer bi me onda tribalo odvući kući..
    E sad, meni punkcija nije bila baš bezbolna, ali dobro si rekla, sve to prođe, a rezultat me upravo nabija iznutra!!I nemoj da te moje jedino takvo iskustvo obeshrabri, snijela sam svoja jajca tada i imam ih u zalihi ka prava holivudska diva i vridilo je!I naravno, tako će biti i kod tebe!
    Lipo pusti posli da te muž tetoši, to je posebna guštancija!
    Adikice,i od tebe uskoro očekujemo slične vijesti, sritno s bockanjem!
    I svim ostalim curama, sretno od srca, da se i vi uskoro zanimate za tehnike disanja pri porodu!!

  13. #163
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    eeeej denny, pa ti sutra ides po bebu , tj. bebe i bit ce sve ok, i ja se uplasila, ali sve bilo super
    Posljednje uređivanje od aleksandraj : 06.09.2010. at 23:05

  14. #164
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Denny, do sad je sigurno sve već gotovo, a sigurna sam da je doktor skupio puno puno jaja

  15. #165
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    ja nakon punkcije drmila 2 orahovice u virusa i užicala u nekog dida 2 duvana hehheeee

    denny ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  16. #166
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Pijem kavicu s MM! Nije mi da šta žešće, to ćemo posli...

    Cure moje, imamo 12 oocita!

    O dojmovima ću mrvicu kasnije, nemojte mi zamjerit, tek sam se dogegala kući... Uglavnom, sve pohvale dr. Aračić, koja je na kraju radila punkciju, i sve je obavila nježno, ali dovoljno spretno, brzo, a bome i uspješno!

    Volim vas sve!
    Posljednje uređivanje od BHany : 24.11.2010. at 09:22 Razlog: strani smajlići

  17. #167

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Superrrrrrrrr sad odmaraj ,a jaja i dečki neka rade svoj posa !

  18. #168
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    samo ti odmaraj kokice , ma prava si
    12 js odlicno , savrseno

  19. #169
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Denny, napustila sam kavu da vidim izvješće koje je sjajno, više nego sjajno, bravo za 12 jajašaca i vibram za tri blasciste (ostale jajne stanice mogu zalediti, čitam da imaju najnoviji uređaj kojim mogu utvrditi koja je jajna stanica odlična a koja slabija, pa će od tih dvanaest biti sigurno odličnih). Možda si mi pročitala misli pa nisi htjela "crne rupe u sjećanju", jučer sam htjela napisati da slijedeći put biram bilo kakvu bol jer sve to tako kratko traje samo da nemam tu prazninu u sjećanju. No strah me bilo to predložiti jer nema svatko visok prag boli, a i imala si dosta folikula, vidjet ćeš koliko god boljelo brzo ćeš to zaboraviti, ovako sigurno znaš kako si došla i otišla s bockanja (znaš koja ti je sestra gaće obukla), draga odmori čekam s nestrpljenjem....

  20. #170
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Odličan rezultat, draga Denny , ne sumnjam u daljnji razvoj događaja, a i zanima me kako ti je bilo pa ću s guštom pročitati idući izvještaj, kad odmoriš, naravno!

  21. #171

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    denny draga već sam te čula, ali ovdje ti čestitam na 12 super jajašaca kokice naša, sad lipo odmaraj i sanjaj kako sve lipo ide svojim tokom i kako se staničice već dijele!!!! želim ti sreću do neba!! cmokkkk

  22. #172
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Cure, zaista sad nemam snage sve pisat ponovo, nadam se da nije kontra pravila da vam samo stavim link, pa pogledajte tamo.

    http://mameibebe.biz.hr/phpBB2/viewt...06450#p2306450

    Moram malo u horizontalu. Hvala vam od srca i duše na svim vibricama i lijepim željama!
    Sinoć sam primila SMS od naše ketyy, samo da znam da misli na mene iako ne piše više. Totalno sam se rascmoljila, eto.

    HVALA VAM SVIMA!

    ketyy draga

  23. #173

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Samo da virnem ima li ko trudan) Deni, Pinky go gooooo!!!
    Ja san pri kraju homeopatske terapije, rješavam alergiju na spermu looool. Kontam u 10. misec ić opet u postupak ako svi nalazi budu uredni. Iden 24.09. na koncert Gunsa u Zg(hvali seeee) pa ću svratit do Radončića da mi napiše preporuke za kariogram za mene i muža, kao i za biljege na trombofiliju. Taman sve to obavim dok dođe vrijeme za postupak. Držim vam fige svima!!!!

  24. #174
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    alergija na spermu ?? cuj to

  25. #175
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj Blekonja prvotno napisa Vidi poruku
    denny draga već sam te čula, ali ovdje ti čestitam na 12 super jajašaca kokice naša, sad lipo odmaraj i sanjaj kako sve lipo ide svojim tokom i kako se staničice već dijele!!!! želim ti sreću do neba!! cmokkkk
    go, denny, go

  26. #176

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    alergija na spermu ?? cuj to
    a e. tijelo mi odbacuje muževu spermu ili plod nakon IVF-a kao strano tijelo....loool...vidit ćemo nakon terapije oće li bit uspjeha ili jedna velika looolčnina...

  27. #177
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Jutroooooo!

    Ja i dalje čekam vijesti (nadam se lijepe).... i uhvatim se u razmišljanju gdje su sad te mrvice, šta rade, kako im je tamo..... dijele li se.....

    O Bože, otkud ove emocije prema maloj "nakupini stanica"?
    Moram se prisiliti da budem realna, da se spustim malo na zemlju... a opet, ne mogu se rješit osjećaja da smo možda... samo možda... stvorili novi život... Jer od prvog dana postupka ja imam neki čudan osjećaj da će sve bit OK, pozitiva me nije napustila ni sekunde, i pitam se ODAKLE to, kao neki predosjećaj da sve što radim ima svoju svrhu, i neće biti uzalud, uspilo - ne uspilo!

    Ne mogu to sebi nikako objasnit, samo osjećam da je sve baš onako kako treba bit!

  28. #178

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Deny tvoj optimizam će tebi donijeti veliku betu u to sam 100% sigurna i na kraju će donijet jednu ili dvi bebice .Čitam tvoje postove iz kojih zrači vedrina i optimizam , a šta bi ja dala da sam tako optimistična to ti je jedan veliki plus.

  29. #179
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Adikice, držim ti fige, OOOGROMNE da ti ovaj postupak bude uspješan!
    Samo hrabro, ja ću bit optimistična i za tebe!

  30. #180
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Evo mene, i dalje sijem samo lijepe vijesti!

    Moj transfer je u nedjelju, 5. dan.
    Čekamo blastice!!!

    Kad sam poklopila slušalicu, rasplakala sam se kao malo dijete.
    HVALA TI BOŽE!

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~
    Posljednje uređivanje od Denny : 09.09.2010. at 12:02

  31. #181
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    :-d :-d :-d :-d :-d
    Posljednje uređivanje od Pinky : 09.09.2010. at 12:30

  32. #182
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    :-d:-d:-d

  33. #183
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    bravo Denny


  34. #184

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ajmeeeeeeee Denny pa to je......ajme evo plačem od sriće naravno bravoooo!!!!!

  35. #185
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Denny, ti si primjer kako postupak treba teći
    Za blastice

  36. #186
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Draga pa to je , ni jednog trenutka nisam sumljala pa tko bi drugi i s više sreće i tako zaraznog optimizma mogao voziti naš jesenski vlakić, tako sam sretna zbog tebe bez obzira na tmuran dan napolju, a ostalim curama želim ako ne iste onda slične rezultate
    Adikice, , čekamo sada tebe....

  37. #187
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Denny, i ja vjerujem da sve ima svoju svrhu, a ovaj tvoj postupak ima sigurno svrhu da dođe anđelak ili njih 2, takva pozitiva puno znači za uspjeh, ~~~~ do neba za blastice

  38. #188
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Oooo Denny draga SUPER!!!! ~~~~~~

    Taj tvoj pozitivan stav je ključan za uspijeh

  39. #189
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Blastice, najbolje od najboljeg što ti se može dogoditi, kako si jednom rekla , do nedjelje relax, a od nedjelje dupli relax, uživaj u svim emocijama koje te trenutno preplavljuju !

  40. #190
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Čitam i ne vjerujem... čestitke ISTE kao da sam javila pozitivu betu!
    Hvala vam svima od srca!

  41. #191
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Denny, baš mi je drago i bravo za ST ekipu, s novim zakonom nije mala stvar doći do blastica ! Sretno i dalje!

  42. #192
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    cure koje ste iz Splita, gdje dođe ta poliklinika Analiza za vađenje hormona i dali rade subotom?
    hvala

  43. #193

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    crvenkapica Analiza ti je na Brdima, pokraj zgrade SEM-a, odnosno ako ćeš lakše znati pokraj Kauflanda, a rade ti i subotom!!!!

  44. #194

  45. #195
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    jeste li tamo vadile kad hormone , kad budu gotovi nalazi? koliko kosta?

  46. #196
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Ćuj, Kapice moja, koliko sam shvatila tebe zanima samo FSH? Ako je tako, otiđi u Analize, rade ti i subotom i nedjeljom ujutro od 8 sati. Nalaz ti je gotov najdalje sutradan, i šalju ti ga mailom ako treba. Ti ga onda isprintaj i ponesi doktoru. Cijena ti je oko 150,00. Ako ti treba više hormona, onda idi u bolnicu, jer će te u analize dosta skupo izaći, svaki hormon je 130 kn + 20 kn vađenje krvi, pa računaj.

  47. #197

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ja sam baš danas zvala za TSH, t3 i t4, prilično su skupi 260 kuna i odmah isti dan je gotovo, gore sam vadila i betu mislim da je bila 130 kuna, a ove ostale hormone sam uglavnom u bolnici vadila pa ne znam točno, a mislim da su prije barem, imali i cjenik na stranici!!! eto nisam puno pomogla, ali...

  48. #198
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    zvala ja njih u Analize, ako dođem do 9h valjda ,onda ce mi biti nalazi gotovi isti dan, do 16h,
    kaze 143 kn - mislim ( di nađe one 3), da to mi je samo za fsh , a menga me zeza nisam jos pravo procurila ,a bojim se, jer su mi ciklusi kratki ,da mi je kasno u ponedeljak, vidim ujutro sve, a sto se tice slanja email ja nemam printer pa onda nista od toga....
    jedino me privlaci privatno sto cu imat nalaze odmah a ne cekat 2-3tj. a moram javit dr. P.
    hvala cure

  49. #199
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Pa pošalji dr. P. taj mail koji ti oni pošalju, ili daj nekome da ti isprinta, ništa lakše! Čita on mailove, ne brini!
    Ako još nisi pravo procurila, onda ti je tek sutra 1. dc i možeš slobodno vadit FSH u ponedjeljak.
    Ako ideš u subotu do 9, bit će ti gotovo do 16 popodne, a ako ideš u nedilju, bit će ti tek sutradan, jer u nedilju popodne ne radi lab.
    E jesmo ga sad... zašto jednostavno, ako može komplicirano?

  50. #200
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    crvenkapice na onom linku imaš i lokaciju, i radno vrijeme i kako doći i cjenik, sve

Stranica 4 od 55 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •