Pokazuje rezultate 1 do 48 od 48

Tema: Dostava hrane u Zagrebu?

  1. #1
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno Dostava hrane u Zagrebu?

    U zadnje vrijeme moram povremeno ostajati na poslu i navecer i po noci tako da za takve slucajeve moram smisliti i nekakvu prehranu ... a ne da mi se bas svaki put samo mazati kruh s namazom, putrom, pastetom ili pak klopati jogurte i mueslice ... i onda na scenu stupaju svi oni lokali koji dostavljaju klopu po narudzbi.

    Kakva su vasa iskustva sa njima? Imate li neki posebno za preporuciti ili pak za pokuditi? Vasi specijaliteti?

    Isto tako, u posljednje vrijeme sam primjetio da je manje takvih letkica po sanducicima ... znaci li to da takvom biznisu bas ne cvjetaju ruze?

    Evo mojih dosadasnjih iskustava:
    - cevapi: po kvaliteti klope rubelj je za mene zakon, no problem je sto dostavljaju samo klopu u vrijednosti 50 ili vise kuna (citaj: 2 cevape) tako da kad sam sam na poslu to ne dolazi u obzir.

    - tjestenina i rizota: do sada mi se najvise svidio Edo sa Jaruna, jedini je problemcic sto im cesto treba malo duze da stignu (iako nisu bas daleko). I lignje su im OK, a mozda je najbolji mornarski rizoto.

    - pizze: nisam bas veliki ljubitelj pizza,a i cini mi se da tu kvaliteta ne varira puno, no pizzeria Kum je dosad uvijek bila na visini zadatka

    - generalno: catering Rubikon (Hrusevacka ul. pored Selske) je uglavnom OK, iako je klopa ponekad zeru premasna. Zanimljivo je da je taj catering vec godinama na "trzistu" no ime se mijenjalo vec nekoliko puta. :?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    ima srdela snack
    i kineski restorani
    i vegehop

  3. #3
    bauba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    399

    Početno

    Kada sam radila, mi smo naručivali iz Fluviusa u Vlaškoj. To nam je bilo dosta blizu. Imali su odličnu "domaću" kuhinju: tjedni menu sa svakakvim varivima, tjestom, rižotima i mesom. Zbilja, godi ponekad na poslu pojesti tople mahune, kelj ili što već ima.
    Sretno u potrazi.

  4. #4
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj ivana7997 prvotno napisa
    ima srdela snack
    i kineski restorani
    i vegehop
    Imas neki kontakt za kineze i srdela snack?
    Ja sam na Tresnjevci pa im se mozda nece isplatiti dolaziti ako nisu tu blizu, no makar da vidim kaj imaju na meniju.

  5. #5
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj ivana7997 prvotno napisa
    ima srdela snack
    i kineski restorani
    i vegehop
    Da, nemam nista ni protiv vegehopa, no cuo sam da oni dostavljaju samo u vrijeme rucka i da su cijene podosta visoke ... jel to tocno?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    1,286

    Početno

    Evo meni prije par minuta stigla dostava iz Plavog licitara: Istarska maneštra i bečki s prilogom (restani krumpir) i salatom.

    1. Istarska maneštra - nije loša (valjda jer sam tolko gladna bila i smazala ju u roku keks) ali nije imala puno istarskog ako me razumijete

    2. Bečki - Tanki, suhi, suhi, suhi ( a minijaturna kriškica limuna nije ga uspjela "omekšat")

    3. Restani krumpir - pre pre papreni (a inače obožavam papreno, ali ovo je )

    4. salata - koja salata? :? Nema salate!! Nisam je ni dobila (a lijepo u menuu piše "salata")

    5. 2 kriškice bijelog kruha (ne pre svježeg)

    Dakle...bačen novac.. Al bar više nisam gladna!

    Znam naručiti i iz caterig-gti i bolji su od Licitara. A ponekad skoknem do Pingvina po sendvič.

    Pizzeria Kum ima dobre pizze iako je moje iskustvo takvo da većina dostava u početku ima odličnu hranu i kad valjda steknu klijentelu- e onda se totalno pokvare.

    btw. i ja bih kontakt za halo sardelu ili kako se ono zove?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    1,286

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Citiraj ivana7997 prvotno napisa
    ima srdela snack
    i kineski restorani
    i vegehop
    Da, nemam nista ni protiv vegehopa, no cuo sam da oni dostavljaju samo u vrijeme rucka i da su cijene podosta visoke ... jel to tocno?
    a jednom sam naručila od vegehopa ali mi je bilo totalno razočarenje - bljak!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    imaš piteriju Tomislav u Selskoj između ex-Končareve i ex-Ljubljanske, zeljanice, krumpiruše, s mesom itd

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    srdela snack 2442-112, minimalna dostava 35 kn, ne znam u koje dijelove grada voze

    vegehop sam probala samo dva puta, i bilo mi je mmmmfino ali skupo


    kinezi 2365-635
    mob 091-2711559

  10. #10
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj Ailish prvotno napisa
    imaš piteriju Tomislav u Selskoj između ex-Končareve i ex-Ljubljanske, zeljanice, krumpiruše, s mesom itd
    E da, njih znam jer su mi blizu firmi pa sam isao tamo jest 2-3 puta, no nisam znao da imaju dostavu.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    Imaju, a inače su mi još bolje pite Dolly Bell u Šižgorićevoj ali ne znam hoće li dostavljati izvan kvarta

  12. #12
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj Ailish prvotno napisa
    Imaju, a inače su mi još bolje pite Dolly Bell u Šižgorićevoj ali ne znam hoće li dostavljati izvan kvarta
    Vidis, vidis, da nije to ona pekara u jugoistocnom kutu raskrsca sa I.B. Mazuranic?

    Na tom raskrscu sam jeo mozda najbolji i najgori burek u Zagrebu zadnjih godina. Jednom sam ga jeo u pekari koja se nalazi na sjeverozapadnom cosku raskrsca i bio je bljakkkk,a onda drugi put na tom jugoistocnom kutu i bilo je vrlo njammmi.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    nije, nego malo niže u Šižgorićevoj, i rade samo pite

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    meni su vegehop baš o.k.; istina ponekad se zna dogoditi da im dnevni meni bude tak-tak, ali uglavnom je jako dobro.
    meni je super što od njih ipak dobijem i juhicu, raznovrsno povrće... a imaju i jako fine kolače.
    i sve to za nekih 30-40 kn.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    moji susjedi / restoran koji je ulaz do mene; "placa" imaju također dostavu, navodno jako dobru /navodno, jer nismo probali, ponekad uzmemo nešto iz restaća/, pa pogledajte i isprobajte, cijene su između 25-35 kn.
    restoran je stvarno jako dobar.

    www.placa.hr

  16. #16
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam u Vegehopu jela još dok su imali restoran, i tada su bili stvarno odlični. Kakvi su sad ne znam jer ne 'skaču' do tamo gdje radim :/

  17. #17
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ona Placa u Radićevoj? To mi je bio super restoran!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Ona Placa u Radićevoj? To mi je bio super restoran!
    da
    pogledaj si na njihovom siteu; imaju svaki dan raznorazne gablece i svašta što dostavljaju po čitavom gradu.

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    PODIŽEM STARU TEMU

    Moram brzo pronaći dobar restoran sa jako kvalitetnom hranom i bogatom ponudom, po mogućnosti domaća kuhinja.
    Našla sam ja dosta toga na googlu, ali me zanimaju iskustva iz prve ruke. Koje bi stvarno restorane mogli preporučiti?
    Ono što je bitno je da imaju dostavu i da imaju pokriveno područje Trešnjevke ( Tatek )

  20. #20
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj loonalee prvotno napisa
    Citiraj tatek prvotno napisa
    Citiraj ivana7997 prvotno napisa
    ima srdela snack
    i kineski restorani
    i vegehop
    Da, nemam nista ni protiv vegehopa, no cuo sam da oni dostavljaju samo u vrijeme rucka i da su cijene podosta visoke ... jel to tocno?
    a jednom sam naručila od vegehopa ali mi je bilo totalno razočarenje - bljak!
    I ja sam ih probala jednom prilikom i fakat su bljak.

    Ne znam jel tko spomenuo onu Piteriju. Imas pita na izvoz a dostavljaju. I na Tresnjevci su.

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Znam za Piteriju, ali meni baš treba restoran sa raznovrsnom klopom, sa tjednim jelovnikom, po mogućnosti vegetarijanski obrok u ponudi.

  22. #22
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja volim zvončiće, iz pivnice medvedgrad. i dosta mi je mali zvončić, i pomfrit (i tartar ide uz to). to je 30 kuna.

    probali smo i bečki, isto fino... ne znam napamet od koliko do koliko imaju dostavu, ali minimalna cijena za dostavu je 30 kuna.

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Nisam znala da pivnica Medvedgrad ima dostavu.
    Idem pogledati ponudu. Hvala.
    Dalje prijedlozi...

  24. #24

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Veki, jesi probala u cateringu Delikates "Ivić"?
    Imaju dobre preporuke, iako ja od njih nisam naručivala.
    Oni su i na Jarunu, čujem da Pipi Duga Čarapa uzima glavni obrok od njih.

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Ma daj, hvala ti za tu informaciju.
    Znam da imaju odličnu klopu, ali mi je ostalo da oni imaju dostave samo u centru.
    Provjeravam odmah...
    Dalje... :D

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    pogledaj vivax, mislim da imaju sve sto trazis

  27. #27

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    186

    Početno

    nama svaki dan dovoze u firmu ručak iz cateringa gti. imaju svaki dan jedno vegetarijansko jelo. kod nas u firmi su svi zadovoljni

    za dostavu svaki dan se može dogovoriti i popust.

    evo link:

    http://www.catering-gti.hr/index.php

  28. #28
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Čitam vas sa zanimanjem, ali ne pišem puno jer u zadnje vrijeme nisam koristio cateringe.

    Postoji uz Selsku cestu izvjesni RUbikon (tel 369 1450) koji je tak-tak, nikad loš, ali nikad ni ne oduševljava, jedan od rijetkih koji je preživio iz one bujice dostavljača hrane.

    Piterija ima i druge stvari, ne samo pite.

  29. #29
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Baš mi je žao što niste na istoku grada Dubrava, jer tu na Poljanicam jedan predivan restoran s domaćom hranom Crni Biser, može se uzati za van, ali ne znam jel imaju dostavu. Od kada sam tu počela jest više ne idem u nikakav drugi restoran u gradu. Isto tako gableci u restoranu Čale kod Getroa, Gladne oči, Konoba Luka itd. Eto nekoliko informacija za one koji žive na istoku grada.

  30. #30

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Čitam vas sa zanimanjem, ali ne pišem puno jer u zadnje vrijeme nisam koristio cateringe.

    Postoji uz Selsku cestu izvjesni RUbikon (tel 369 1450) koji je tak-tak, nikad loš, ali nikad ni ne oduševljava, jedan od rijetkih koji je preživio iz one bujice dostavljača hrane.

    Piterija ima i druge stvari, ne samo pite.
    Za Rubikon apsolutno dijelimo mišljenje. Tak tak

    Piterija ima i druge stvari, ali dosta skromno. Tražim malo širi jelovnik.

  31. #31

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Citiraj meri78 prvotno napisa
    nama svaki dan dovoze u firmu ručak iz cateringa gti. imaju svaki dan jedno vegetarijansko jelo. kod nas u firmi su svi zadovoljni

    za dostavu svaki dan se može dogovoriti i popust.

    evo link:

    http://www.catering-gti.hr/index.php
    Ovo sam našla i jako mi se sviđa dnevna i tjedna ponuda. Baš sam htjela čuti mišljenje o njima.
    Hvala

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Rijeka/Zagreb/N.Marof
    Postovi
    113

    Početno

    dok smo zivjeli na Savici narucivali smo hranu iz Restorana Kum (ubite me nemrem nac letak s brojem i adresom)..a sad, otkad smo na Kustošiji narucujemo iz Catering Vox...sve pohvale, hrana im je odlicna...a minimalni iznos za dostavu je 28kn...te je dostava besplatna...

    Catering Vox , Bledska 8
    tel: 3079-805
    3079-088

    www.vox-catering.hr

  33. #33
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj ivana7997 prvotno napisa
    srdela snack 2442-112, minimalna dostava 35 kn, ne znam u koje dijelove grada voze
    jel postoji jos taj srdela snack?
    na ovom broju je registrirana gin. ordinacija!

  34. #34
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    Dizem! Upomoc!
    Zatvara se restoran koji nam je dostavljao svaki dan hranu u firmu.
    Ima li netko preporuku za restoran koji dostavlja u zapadni dio grada, s tjednim jelovnikom i da su jela do 30 kn ?

  35. #35

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    davorkica nedavno sam dobila promo mail za dostavu hrane od Gnijezda: http://sjediijedi.tportal.hr/inspira...-Mesnicke.html u Mesničkoj.
    Nisam probala ali zvuči dobro.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    E da, tu nema kontakata, pa prepisujem iz maila: narudžbe se primaju do 10h svaki dan; dostava od 11 do 14h na tel. 091/7817223 (Miranda)

  37. #37
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Podizem malo temu. Molim vas novija iskustva zs dostave rucka.
    Uglavnom jedem od cateringa GTI, ali vec mi ih je preko glave.
    Zanima me centar grada.

  38. #38
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    www.lunch.hr

    Tamo moji kolege narucuju na poslu i dosta su zadovoljni. Ja se ponekad pridruzim jer nosim uglavnom od doma, ali mi je i ovo jako fino!

  39. #39
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Mi često naručujemo hranu od http://mali.hr/gastro-bar/

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    https://www.facebook.com/UdrugaHranaZaMojuDusu?fref=ts
    prijateljica je vlasnica. dostavljaju obroke narucene tijekom jutra za rucak u oklici centra (mozda i dalje). tjedni menu salje mailom. JAKO fino, mrvicu egzoticno (vegetarijanski i makrobioticki principi)

  41. #41
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Lunch sam narucila par puta i moram priznat da sam razocarana. U pocetku su bili ok, ali u zadnje vrijeme sve je preslano. Vecina jela ima identican okus. Variva zaju biti ok, ali i ona mi se cine teska. Meso je uglavnom presoljeno.

    Ali hvala na prijedlozima, ako jos tko ima sto pisite

  42. #42
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj giussepe prvotno napisa Vidi poruku
    Lunch sam narucila par puta i moram priznat da sam razocarana. U pocetku su bili ok, ali u zadnje vrijeme sve je preslano. Vecina jela ima identican okus. Variva zaju biti ok, ali i ona mi se cine teska. Meso je uglavnom presoljeno.

    Ali hvala na prijedlozima, ako jos tko ima sto pisite
    lunch smo koristili jedno vrijeme, ali su se pokvarili...

    unatrag dva mjeseca smo na http://www.catering-stripes.com/ hrana je odlična!

    a čula sam i pohvale za https://hr-hr.facebook.com/gableciito

  43. #43
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Imam i ja pitanje - tko u Zagrebu (istok, bliže Sesvetama) dostavlja variva i takve stvari ?

    Na ovim linkovima su uglavnom pizze, roštilj i lasagne. Da li netko dostavlja variva? Može li se takva usluga ugovoriti na (recimo) mjesec dana?

  44. #44
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Imam i ja pitanje - tko u Zagrebu (istok, bliže Sesvetama) dostavlja variva i takve stvari ?

    Na ovim linkovima su uglavnom pizze, roštilj i lasagne. Da li netko dostavlja variva? Može li se takva usluga ugovoriti na (recimo) mjesec dana?
    Imaš u Heinzelovoj kod križanja sa Zvonimirovom restoran kod njih obično stoji skuter od Bakin čušpajz: http://bakincuspajz.com/

  45. #45
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Takvu dostavu, ako trebaš za nekog starijeg obično rade iz domova umirovljenika.
    Može se čak dobiti i besplatno, odnosno cijena ovisi o visini mirovine.

  46. #46
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Podižem temu malo...

    Jela na žlicu, variva i sl. imate li preporuke?

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    lunch.hr
    ima 5 jelovnika dnevno, jedan od njih je obično na žlicu
    vrlo su profesionalni

  48. #48
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Podižem temu malo...

    Jela na žlicu, variva i sl. imate li preporuke?
    vegetarijansko i vegansko, ali čula sam da je jako fino
    https://www.facebook.com/simple-gree...8068382333240/

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •