Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 68

Tema: Autosjedalica do18kg KOJA?

  1. #1
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno Autosjedalica do18kg KOJA?

    Prema americkim pedijatrima poželjno je dijete do 2 godine voziti u smjeru suprotnom od vožnje. Na našem tržištu sam našla dvije sjedalice. Peg Perego switchable i neku Recaro koja košta oko 4000 kuna. Dali ima netko iskustva sa takvim sjedalicama? Koliko trebaju biti dugački pojasevi u autu? Mi imamo jedan auto sa isofixom i jedan bez tako da mi možda onda u obzir dolazi samo PP.
    Da li je cijena i pokazatelj kvalitete? Da li postoji još neka na našem tržštu a da ide u dva smijera?
    Svaki savjet je dobrodošao.

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Mi uzeli Joie Stages. Može u obratnom smjeru vožnje. To je kategorija 0,1,2,3.
    Mislim da cijena nije pokazatelj kvalitete, naročito što sam dobila odgovor da je prva funkcija AS da dijete ne leti po autu. Mislim da tom cilju jednako dobro služi AS od 500 i od 5000 kn.

  3. #3
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Mi uzeli Joie Stages. Može u obratnom smjeru vožnje. To je kategorija 0,1,2,3.
    Mislim da cijena nije pokazatelj kvalitete, naročito što sam dobila odgovor da je prva funkcija AS da dijete ne leti po autu. Mislim da tom cilju jednako dobro služi AS od 500 i od 5000 kn.
    Sa ili bez isofixa? I di ih ima u Zagrebu?

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Bez isofixa, u Magicbaby, ili Babycentru, ne znam točno. Slični su mi nazivi pa ih miješam.

  5. #5
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Bez isofixa, u Magicbaby, ili Babycentru, ne znam točno. Slični su mi nazivi pa ih miješam.
    Hvala. Kaj su rekli za rok trajanja? I koji auto imate ako se smije znati, zbog pojaseva?

  6. #6
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Ne sjećam se, ne znam ni gdje sam stavila račun, ali mislim da je pristojan. Trebalo bi pisat na webshopu.

  7. #7
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Prema americkim pedijatrima poželjno je dijete do 2 godine voziti u smjeru suprotnom od vožnje. Na našem tržištu sam našla dvije sjedalice. Peg Perego switchable i neku Recaro koja košta oko 4000 kuna. Dali ima netko iskustva sa takvim sjedalicama? Koliko trebaju biti dugački pojasevi u autu? Mi imamo jedan auto sa isofixom i jedan bez tako da mi možda onda u obzir dolazi samo PP.
    Da li je cijena i pokazatelj kvalitete? Da li postoji još neka na našem tržštu a da ide u dva smijera?
    Svaki savjet je dobrodošao.
    I Cybex Sirona ti ide u oba smijera. Ali je isofix.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  8. #8
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Mi imamo Romer dualfix, isto ide u oba smjera. Al isto ima isofix, i dodatnu nozicu. Ja sam super zadovoljna.

  9. #9
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Mi imamo Romer dualfix, isto ide u oba smjera. Al isto ima isofix, i dodatnu nozicu. Ja sam super zadovoljna.
    To mi na žalost nije opcija. Moj nema isofix, a ja više vozim.

  10. #10
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Mi imamo Romer dualfix, isto ide u oba smjera. Al isto ima isofix, i dodatnu nozicu. Ja sam super zadovoljna.
    Može link, ne mogu ju naći po imenu u dućanima.

  11. #11
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    https://www.babycenter.hr/britax-rom...732-81276.html

    Evo ta. Al tek sto sam je nahvalila zakazao mi mehanizam za zatezanje pojasa. Nadam se da je nesto lako popravljivo.

  12. #12
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    https://www.babycenter.hr/britax-rom...732-81276.html

    Evo ta. Al tek sto sam je nahvalila zakazao mi mehanizam za zatezanje pojasa. Nadam se da je nesto lako popravljivo.
    Javi kako je prošlo. i držim fige.

  13. #13
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    https://www.babycenter.hr/britax-rom...732-81276.html

    Evo ta. Al tek sto sam je nahvalila zakazao mi mehanizam za zatezanje pojasa. Nadam se da je nesto lako popravljivo.
    Javi kako je prošlo. I držim fige.

  14. #14
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Rijesila sam sama. Neka kopca je bila zaglavila za neku plastiku pa pojas nije mogao ni vamo ni tamo. Nego, mi smo platili tu stolicu vise nego duplo jeftinije preko Abrakadabre. Bila je neka akcija na akciju na akciju. I popusti su se zbrajali al cesto budu i na Amazonu takve neke super povoljne akcije. Ako ti se ne zuri jako, isplati se malo pricekat (na koju god stolicu).

  15. #15
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Rijesila sam sama. Neka kopca je bila zaglavila za neku plastiku pa pojas nije mogao ni vamo ni tamo. Nego, mi smo platili tu stolicu vise nego duplo jeftinije preko Abrakadabre. Bila je neka akcija na akciju na akciju. I popusti su se zbrajali al cesto budu i na Amazonu takve neke super povoljne akcije. Ako ti se ne zuri jako, isplati se malo pricekat (na koju god stolicu).
    Čekam, zato sam se i krenula ranije raspitivati. Jos cca 6 mjeseci koristimo jaje.

  16. #16
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ima li itko iskustva s ovom AS:

    https://www.babycenter.hr/recaro-aut...nk-121557.html

    Iskustva, preporuke?

    Tek smo poceli proucavati i traziti najbolju AS pa nam je svaka pomoc dobro dosla

    Dobit cemo Peg peregova kolica 3u1, ali su starija od 6 god., tako da to jaje ne dolazi u obzir.
    Razmisljala sam o njihovom novom jajetu, ali sumnjam da ide u staru konstrukciju kolica (to jos trebam provjeriti), a i nisam cula neke hvale o njihovim AS, nesto kao da novorodjence zauzme cudan polozaj u njima?

  17. #17
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li itko iskustva s ovom AS:

    https://www.babycenter.hr/recaro-aut...nk-121557.html

    Iskustva, preporuke?

    Tek smo poceli proucavati i traziti najbolju AS pa nam je svaka pomoc dobro dosla

    Dobit cemo Peg peregova kolica 3u1, ali su starija od 6 god., tako da to jaje ne dolazi u obzir.
    Razmisljala sam o njihovom novom jajetu, ali sumnjam da ide u staru konstrukciju kolica (to jos trebam provjeriti), a i nisam cula neke hvale o njihovim AS, nesto kao da novorodjence zauzme cudan polozaj u njima?
    Ja imam PP switch kolica stara 10 godina i 2 godine staro jaje normalno paše na kolica. Ja prezadovoljna.

  18. #18
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Pls, moze link na jaje? Tnx!

  19. #19
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Pls, moze link na jaje? Tnx!
    Pa normalno PP jaje.
    http://www.mojabeba.hr/hrvatski/bran...iaggio-sl_112/

  20. #20
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Joj, sorry, tnx, tek proucavamo i trazimo pa sam mislila da ima vise modela.

  21. #21
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, sorry, tnx, tek proucavamo i trazimo pa sam mislila da ima vise modela.
    Imaš dvije vrste baze za jaje, sa i bez isofixa.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 19.11.2017. at 19:47

  22. #22
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, sorry, tnx, tek proucavamo i trazimo pa sam mislila da ima vise modela.
    I ja proučavam upravo, ali veću, i koma je za odlučiti se kaj uzeti.

  23. #23
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    I ja proučavam upravo, ali veću, i koma je za odlučiti se kaj uzeti.
    Joj, da. Previse informacija, ponuda...

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Brevi lucky rabbit as? Ima tko??

  25. #25

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Evo i mene na temi. Imamo blizance, još malo 11 mjeseci, i brdo nedoumica uz nove as.
    Imamo mali auto i kad prijeđemo iz jaja u neku as ja neću više stati s njima iza.

    Prvo smo mislili uzeti as u kojima mogu biti unatrag bar do 15 mj ako ne i sve 4 godine ali jako me muči što ću teško doprijeti do njih s prednjeg sjedala.

    Druga nedoumica - djecu i mene često deda vozika u svom autu po doktorima, vježbicama i inim obavezama, a njegov je auto stariji i većina novijih as s isofixom nejde u taj auto.

    Kakva su vaša iskustva s nedoumicom 1? Je li koja bila u sličnoj situaciji i kako ju je riješila? Moji malci ok reagiraju na as, curka povremeno treba pomoć pri uspavljivanju ili razonodu kad se ona prva probudi a brat još spava.

    Glede druge nedoumice - čini mi se suludo kupovati 4 as! Uzela bi 2 dobre, al onda moram kupiti neke tipa MC Tobi ili Romer King 2, a one su mi u odnosu na ove novije kao neki dinosauri. Ili ipak nisu?

  26. #26
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene na temi. Imamo blizance, još malo 11 mjeseci, i brdo nedoumica uz nove as.
    Imamo mali auto i kad prijeđemo iz jaja u neku as ja neću više stati s njima iza.

    Prvo smo mislili uzeti as u kojima mogu biti unatrag bar do 15 mj ako ne i sve 4 godine ali jako me muči što ću teško doprijeti do njih s prednjeg sjedala.

    Druga nedoumica - djecu i mene često deda vozika u svom autu po doktorima, vježbicama i inim obavezama, a njegov je auto stariji i većina novijih as s isofixom nejde u taj auto.

    Kakva su vaša iskustva s nedoumicom 1? Je li koja bila u sličnoj situaciji i kako ju je riješila? Moji malci ok reagiraju na as, curka povremeno treba pomoć pri uspavljivanju ili razonodu kad se ona prva probudi a brat još spava.

    Glede druge nedoumice - čini mi se suludo kupovati 4 as! Uzela bi 2 dobre, al onda moram kupiti neke tipa MC Tobi ili Romer King 2, a one su mi u odnosu na ove novije kao neki dinosauri. Ili ipak nisu?
    Pogledaj Joie u Magic baby dućanu. Imaju i sa i bez isofixa a u kontra smjeru.

  27. #27
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    A zar ne moze sjedalica koja ima isofix u auto koji nema isofix. Ti nastavci za isofix ne moraju uopce bit izvuceni, koliko se meni cini.

  28. #28
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    A zar ne moze sjedalica koja ima isofix u auto koji nema isofix. Ti nastavci za isofix ne moraju uopce bit izvuceni, koliko se meni cini.
    A kako ćeš ju smontirati? Joie imaš ili remen ili isofix. Mislim da nema sa oboje.

  29. #29
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Pa zar se ne montira s pojasom od auta? S tim da ja sad kad pricam o temi vise razmisljam o ovoj 18+ stolici. A ovdje je, sad ipak pretpostavljam, rijec o onima koje kad imaju isofix, imaju i postolje.

  30. #30
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zar se ne montira s pojasom od auta? S tim da ja sad kad pricam o temi vise razmisljam o ovoj 18+ stolici. A ovdje je, sad ipak pretpostavljam, rijec o onima koje kad imaju isofix, imaju i postolje.
    Ova ide sa pojasevima:https://www.magicbaby.hr/joie-autosj...ges-ember.html
    Ova sa pojasom i isofixom čini mi se:https:https://www.magicbaby.hr/joie-autosj...rk-pewter.html
    Ova sa isofixom:https://www.magicbaby.hr/joie-autosj...-pavement.html
    valjda sam dobro linkala.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene na temi. Imamo blizance, još malo 11 mjeseci, i brdo nedoumica uz nove as.
    Imamo mali auto i kad prijeđemo iz jaja u neku as ja neću više stati s njima iza.

    Prvo smo mislili uzeti as u kojima mogu biti unatrag bar do 15 mj ako ne i sve 4 godine ali jako me muči što ću teško doprijeti do njih s prednjeg sjedala.

    Druga nedoumica - djecu i mene često deda vozika u svom autu po doktorima, vježbicama i inim obavezama, a njegov je auto stariji i većina novijih as s isofixom nejde u taj auto.

    Kakva su vaša iskustva s nedoumicom 1? Je li koja bila u sličnoj situaciji i kako ju je riješila? Moji malci ok reagiraju na as, curka povremeno treba pomoć pri uspavljivanju ili razonodu kad se ona prva probudi a brat još spava.

    Glede druge nedoumice - čini mi se suludo kupovati 4 as! Uzela bi 2 dobre, al onda moram kupiti neke tipa MC Tobi ili Romer King 2, a one su mi u odnosu na ove novije kao neki dinosauri. Ili ipak nisu?
    Za Tobi ili Romer king ti jos nemaju uvjete (15 mj, 10 kg i samostalan hod) . Ako ce ti moci tako dugo biti u jaju, onda ih mozes birati. Meni osobno King bi i dan-danas bio izbor (dva put sam je imala), ali vec sad joj je jaje knap i trazim neku u kontra smjeru.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Hvala Cathy!
    MartinaP, ne mislim ih još neko vrijeme micati iz jaja (imamo još lufta) ali ne želim kupovati as u zadnji čas. Super mi je pročitati da si bila zadovoljna s Kingom!

  33. #33
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Za Tobi ili Romer king ti jos nemaju uvjete (15 mj, 10 kg i samostalan hod) . Ako ce ti moci tako dugo biti u jaju, onda ih mozes birati. Meni osobno King bi i dan-danas bio izbor (dva put sam je imala), ali vec sad joj je jaje knap i trazim neku u kontra smjeru.
    Koliko vidim ni Tobi ni King ne mogu ići u kontra smjer, a trenutne smjernice su da je dijete što duže okrenuto od smjera vožnje.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Znam Cathy, ja bi ih u obrnutom smjeru najradije držala do 4 godine jer je sigurnost naizmjerno bolja no onda ja uopće neću moći do njih s prednjeg sjedala a iza neću stati jer imamo mali auto. Zato su mi tvoji prijedlozi odlični, jer ako baš zagusti mogu jednog ili oboje okrenuti prema naprijed i zabaviti ib

  35. #35
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Znam Cathy, ja bi ih u obrnutom smjeru najradije držala do 4 godine jer je sigurnost naizmjerno bolja no onda ja uopće neću moći do njih s prednjeg sjedala a iza neću stati jer imamo mali auto. Zato su mi tvoji prijedlozi odlični, jer ako baš zagusti mogu jednog ili oboje okrenuti prema naprijed i zabaviti ib
    A kaj imate? Koji auto? I koliko vrata?

  36. #36

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citroen C3, 5 vrata.

  37. #37
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Citroen C3, 5 vrata.
    Pa onda ti nije problem kontra smijer. Ja sam mislila da imaš troja vrata. I ne moraš biti sa njima otraga, kupi ogledala. Ja imam tako.
    Nešto ovakvo: https://www.magicbaby.hr/safety-1st-...dzor-bebe.html
    Ja imam sa gumicom pa stavim na stražnji naslon.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Evo sad sam malo detaljnije prosurfala o Joie as-ama. Every stage je na lošem glasu ali je kod Stages bolja situacija. Navodno je prije nekoliko godina bila loše ocijenjena za bočnu zaštitu, ali su popravili na novijim modelima. Ako sam dobro razumjela, Stages isofix ima bazu uključenu u cijenu ili krivo iščitavam?
    Ova as bi trebala i u dedin auto ići jer on ima pripremu za isofix, ali nema onaj tether iza.

  39. #39
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Evo sad sam malo detaljnije prosurfala o Joie as-ama. Every stage je na lošem glasu ali je kod Stages bolja situacija. Navodno je prije nekoliko godina bila loše ocijenjena za bočnu zaštitu, ali su popravili na novijim modelima. Ako sam dobro razumjela, Stages isofix ima bazu uključenu u cijenu ili krivo iščitavam?
    Ova as bi trebala i u dedin auto ići jer on ima pripremu za isofix, ali nema onaj tether iza.
    Baza je uključena i ne treba top teether jer ima nogu.
    Jel deda ima kukice za isofix?

  40. #40

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Ima, ima!

  41. #41
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Ima, ima!
    Pa onda ti nije nikakav problem. Ako si u Zagrebu u Magic baby dućanu daju isprobati autosjedalicu. Obično popodne kada su dvije prodavačice u dućanu.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Spremamo se sutra u CC One, vidim da ju imaju dostupnu tamo. Ako sve bude ok možemo ju odmah početi koristiti!

  43. #43
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Spremamo se sutra u CC One, vidim da ju imaju dostupnu tamo. Ako sve bude ok možemo ju odmah početi koristiti!
    Sutra bi trebala biti žuta srijeda, tako da bude možda i popust.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Već je sad na 20% popusta, al ako bude još dodatnog popusta, ono, nećemo se žaliti

  45. #45
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Već je sad na 20% popusta, al ako bude još dodatnog popusta, ono, nećemo se žaliti
    Ovo je bolje, jer je na sve 15%, a popusti se ne zbrajaju.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Samo da javim rasplet, uzeli smo Joie spin 360
    https://www.magicbaby.hr/joie-autosj...one-black.html
    dobili 15% popusta povodom Žute srijede i 5% povodom blizanaštva, odmah ih montirali i odvezli se sretni i zadovoljni u sumrak.
    As se lako montira, rotira se na bazi za 360 stupnjeva što fakat olakšava utovar i istovar djece , ide nam u oba auta, nismo bankrotirali i mogu ih voziti unatrag

    Hvala Cathy na podršci i prijedlozima!

  47. #47
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da javim rasplet, uzeli smo Joie spin 360
    https://www.magicbaby.hr/joie-autosj...one-black.html
    dobili 15% popusta povodom Žute srijede i 5% povodom blizanaštva, odmah ih montirali i odvezli se sretni i zadovoljni u sumrak.
    As se lako montira, rotira se na bazi za 360 stupnjeva što fakat olakšava utovar i istovar djece , ide nam u oba auta, nismo bankrotirali i mogu ih voziti unatrag

    Hvala Cathy na podršci i prijedlozima!
    Baš mi je drago.

  48. #48
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da javim rasplet, uzeli smo Joie spin 360
    https://www.magicbaby.hr/joie-autosj...one-black.html
    dobili 15% popusta povodom Žute srijede i 5% povodom blizanaštva, odmah ih montirali i odvezli se sretni i zadovoljni u sumrak.
    As se lako montira, rotira se na bazi za 360 stupnjeva što fakat olakšava utovar i istovar djece , ide nam u oba auta, nismo bankrotirali i mogu ih voziti unatrag

    Hvala Cathy na podršci i prijedlozima!
    Biska kako si zadovoljna sa sjedalicom??

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Biska kako si zadovoljna sa sjedalicom??
    Evo ja imam istu, i odlicna je, lako se montira u auto, full prakticno jer se okrece za 360 stupnjeva pa je dijete lako stavit i izvadit van.
    I sto je najvaznije mislim da je skroz udobna, jer se dijete uopce ne buni.

  50. #50
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj leptirići prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja imam istu, i odlicna je, lako se montira u auto, full prakticno jer se okrece za 360 stupnjeva pa je dijete lako stavit i izvadit van.
    I sto je najvaznije mislim da je skroz udobna, jer se dijete uopce ne buni.
    E super hvala ti puno.
    Daj mi reci jos kakvo je stanje sto se tice znojenja? Jel ima kakva navlaka za kupiti ili nije potrebno?
    Trenutno imamo maxi cosi pebble i jako se znojila u njoj.
    Al jos cemo ju koristiti dok bude mogla naravno.
    Ovo se informiram sada da ne bude u zadnji cas pa ako ulovimo i nekakvu akciju
    Posljednje uređivanje od sara79 : 04.12.2019. at 17:44

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •