Pokazuje rezultate 1 do 21 od 21

Tema: bazeni/ terme blizu Zagreba- jednodnevno kupanje

  1. #1
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno bazeni/ terme blizu Zagreba- jednodnevno kupanje

    Tuhelj? Jezercica? Sv.Martin? Ma moze i u Sloveniji.
    Zanimaju me iskustva, preporuke.... Koji je klincima najzanimljivije?
    Koliko rano treba doci za uzet suncobran i lezaljku? Kakva je hrana? U tuhelju se mogu koristiti i vanjski i unutarnji bazeni?

    Mm mrzi bazene svih vrsta, nisam ni ja neka obozavateljica, ali dugo nam do ljetovanja jos, a djeca bi se kupala . Pa molim, prosvjetlite me.

    Klinci imaju 15,10 i 4 godine, starija dva su plivaci, mali ne. Isli bi ovaj vikend. Hvala

  2. #2
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Pretrazi malo forum. Vec smo puno pisali o toplicama.
    Moj favorit je Aqualuna u Sloveniji, sat i pol voznje od Zagreba baz cestarina, preko Slovenije. Ili Catez.
    Tuhelj mi je katastrofa.
    Jezercica mi je OK ali klincima nema dovoljno tobogana

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    U Tuhelj u i unutarnji i vanjski za istu cijenu, najmanji broj ne plaća, najisplativija ti je obiteljsku kartu uzeti lizalica i suncobran u cijeni, tj. Ne nadoplatu je se ništ eura.
    I sad ak smijem povezati Tuhelj i cikat ispada da cikat ima jedan tobogan više, a Tuhelj je za 4-5 puta ak i ne više puta veci

  4. #4
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Uzmi u obzir prometni kolaps ovaj vikend u Sloveniji zbog čini mi se Putina.

  5. #5
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Aqua Vivae u Krapinskim toplicama - niti MM ne voli bazene, ovaj mu se kompleks svidio.
    Nije gužvasto, mi dođemo uvijek i inače do 10 najkasnije pa biramo mjesta. Čisto i novo sve jer je noviji kompleks. Ima dva vanjska bazena s puno hidromasaža na koje uvijek stižemo jer nema puno ljudi. Ovi unutarnji (od kojih je jedan povezan s vanjskim) nude zavojiti tobogan i isto tako puno jedinica za hidromasažu.
    Cijena je malo skuplja nego drugdje, možda i zato manje bude ljudi. Hrana u restoranu je solidna i ne skupa. Pizze su im odlične. Hranu ne smijete nositi za razliku od drugih bazena gdje je to dozvoljeno.
    Posljednje uređivanje od andream : 29.07.2016. at 10:26

  6. #6
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    I moj glas za Krapinske i napominjem, ako je kome bitno imaju bezglutensku prehranu u restoranu.

  7. #7
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Krapinske su odlicne.Kazu tamo da su i sa smanjenim udjelom klora.No i Zagreb ima svoje bazene zar ne?Mozda malo uzurpiram temu ali,
    da li je netko skoro bio na otvorenim bazenima SRC Mladost;ja nisam barem 6-7 godina?
    Svi pricaju samo o bazenu Utrine,al nam je ovaj kompleks na Mladosti blizi.Mozda neki update?Jel dolaze samo sportasi i mladji rekreativci ili i obitelji tj djeca?

  8. #8
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Bili smo u tuhelju na kraju. Dosli ujugro oko 9, mogli birat lezaljke i suncobrane. Karta za nas 5 340 kn cjelodnevna s ruckom.
    Do nekiv 1 je bilo super, a onda je krenula suluda guzva. Sve u svemu , bilo nam je dobro. Jedino sam ja izgorila ko rak u licu jer san zaboravila mazat ga.
    hvala svima na prijedlozima, krapinske su iduce na listi

  9. #9
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Babyboys i ja sam danas bila s obitelji u Tuheljskim ajme mravinjak samo takav al malcu je bilo super pa onda i nama.malo sam plesala na mjuzu bila je odlicna.
    Mi smo isli radi njega jer je seka kod prijateljice na moru pa da se i on okupa malo.
    Inqce Jezercica mi je bolja od Tuhelja.

    Pun o ljudi ima one kupone preko Vecernjeg pa tako idu.i nama je dala baka. Doslo nas 75 kn ulaz +85 kn klopa u onom malom restacu ne onom velikom. Ja sam jela empaladu od piletine i salatu a decki pizzu +picence (voda s okusom).

    Fakat nas je sitno doslo.

    Drugi put Krapinske

  10. #10
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    A mi smo bili na kupone iz Večernjeg ovu subotu u Termama Jezerčica. I baš smo komentirali, kako su Aqua Vivae bar jedno "koplje" iznad ovih. Dugo smo čekali za svaku hidromasažu, klora ima osjetno više, bazen nam se učinio "previše žut" (hmmm...), red na toboganima ogroman, one narukvice za ormariće toliko stare da smo ih skoro pogubili ... ali ajde potrudili su se za aquavježbe s animatorom i dobrom muzikom.
    Posljednje uređivanje od andream : 01.08.2016. at 10:36

  11. #11

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Mladost je ista, nije se ništa promjenilo odim što najmsnji bazen ne radi. Ulaznica za odrasle 30 kn djecu mislim 20, a ima i obiteljska. Seka i ja s 4 klinaca platile 100 kn.
    Uglavnom su ti obitelji.

  12. #12
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Uh guzve , na to sam zaboravila. Mi se isto spremamo. Nego u tuhelju je samo jedan tobogan vani? Onaj plavi s vise redova ?jel ima kakvih redara koji paze da se nest ne desi ko u catezu il su djeca prepustena sebi? JA vazem catez i tuhelj?

  13. #13
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    ima redara jedna stoji većinom gore, drugi odma kod ulaza u bazen
    ima još i tobogan za male, ali tvoje valjda neće na te

  14. #14
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Ma da , to sam vidla na slici i kazu da im je taj jedan nis, tak da cemo ipak u catez onda

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    mojima je bilo dovoljno, ali mi smo bili radni dan mada je bila gužva

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Mi se drugi tjedan spremamo u Dobovu


    https://www.paradiso.si/galerija-bazeni.html

  17. #17
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Krapinske...kak su cijene u restoranu? Što imaju u ponudi?

  18. #18
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Krapinske...kak su cijene u restoranu? Što imaju u ponudi?
    Ručkove

    ima pizza koja je solidna, idu ju raditi onda kad naručiš, nema da dobiješ neku prije ispečenu
    mislim da je 30 do 35 kuna

    ostalo je klasika, pohano, krumpir, riža, tijesto, pečena piletina, bolonjez ...
    juha, salata
    cijene su cca 60-ak kuna za meni

    ovo su info od prošlog ljeta, ne znam jel se nešto promijenilo u međuvremenu

    možeš platiti kešom ili ti skeniraju narukvicu, pa podmiriš račun na odlasku
    Posljednje uređivanje od emily : 04.03.2019. at 12:21 Razlog: tipfeler

  19. #19
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Bas sam bila u subotu. Pizza im je izvrsna , predobra i velika, nas tri nemozemo nikad dve pojest. Imaju i liniju na kojoj ima kompletnih ruckova. Cijene su normalne . Npr dve pizze, dve kole i voda 129 kn . Inaju i torte i kolace . Prucamo o aqua viva krapinskim. Ne o starim toplicama .odlicno je sto nemoras imat lovu kod sebe vec skeniras narukvicu pa platis na izlasku. Napunili su vanjski bazen tak da smo bili vani cijelo vrijeme
    Posljednje uređivanje od lunahor : 04.03.2019. at 16:51

  20. #20

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima...jel netko zna kako je ponedjeljkom u Krapinskim...jel se možda mijenje voda pa dio ne radi...ili tako nešto...hvala?

  21. #21
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Mi smo znali ići u Krapinske radnim danima. U svakom slučaju bude bolje nego vikendom i praznicima - nema gužve, nikad nije bila situacija da dio ne radi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •