Stranica 11 od 55 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #501
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    curke, jeli probala koja ovu novu metodu picsi? Vidim da ste vise manje na icsi?

  2. #502

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Jednostavno se moram javit i reć BRAVO DENNY. Pratila sam da si ostala trudna, iz prve, a nakon svih životnih peripetija, a sad i trojke.... Pa to je jednostavno predivno. Bravo i tebi i mužu i doktorima i trojkama. Ja sam uvik tila imat troje dice i sad znam na koji način najbrže doći do tog cilja, hahaha. Bravo, bravo!!!!!!!!
    Čestitam i svim drugim trudnicama, puno sriće curama u postupku, a mojoj Gargamelici poljubac!

  3. #503
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Poljubac i mojoj natici

    A Denny moja ja taman dosla sebi od moje bete kad me ti opet sokiras
    Svu srecu svijeta ti zelim tj znam da ce bit sve uredu.
    Joj tri srca prekrasno !!!!!

    Moj UZ je u petak kad i tebi zanet ...drzim nam fige
    Matto pa to je super krenulo ...transfer peti dan !!!Sretno!!

  4. #504
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    E da zaboravih ,Pinky u jednom od mojih postupaka sam se razbolila isti dan kad sam primila prvu injekciju.
    Komentar dr je bio "nije mi drago ali kad smo vec krenuli ..."
    Nisam bas imala dobre stanice i lose sam reagirala na stimulaciju(u pitanju je bila prehlada)

  5. #505

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    čestitam trudnicama!!! cmoooooooooook mojo denny!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za moju matto i predivne blastice!
    bravo kinki na odlasku u dr.p, divan je on čovjek!

    ja se razbolila totalno, a menzis trebam dobiti za manje od tjedan dana... eto kako mi ide, ma bljak.... taman muž javio da i njega vata fibra...
    šta sad da radim? odgađam postupak? ne znam ni mogu li odgoditi ovaj hzzo-ov
    ma srackica ....
    ma ne odgađati, pa imaš cili tjedan da odboluješ to!!! plus još desetak dana do punkcije, ozdravit ćeš 100 puta do tada)

  6. #506
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    cmok cure moje!!
    ma evo i ja se nadam da će ova glupa prehlada proći.... sve nešto zbrajam, dodajem.... trebala bi dobiti u četvrtak, dakle za tjedan dana, a sa stimulacijom krećem 3. dc, dakle za 10 dana. valjda ću do tada ozdraviti, miša mu maloga...

  7. #507
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    curee, ovoliko dobrih vijesti, a o denny da ne pricam (sjetim se strike koja je sada mama tri curice). cestitam majstorice, ali si nam trebala uloviti onog sismisa. Ocito ima moci. Ja u pon na dogovor. Pinky, za utjehu, ja sam za vrijeme postupka u MB bila prehladjena i bio ok rezultat. Dakle, samo hrabro jer navijam za tebe od sveg srca (i za ostale, naravno). Puno pozz i sretno svima, a cestitke i CITO

  8. #508
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    aleksandraj, još se čeka??

  9. #509
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    ha tiki moja, znas kako je kod nas 40 i viska...kad vjesticu cekamo nema je, a kada je ne zelim vidjeti tocna kao sat. Uglavnom, preskocila mi deveti mjesec, a iznenadila me u desetom (samo jedno jutro dosla, a ja nisam jos otisla po femaru). Tako da cu sada dogovoriti slijedeci mjesec (ako me opet vjestice ne prevari)....ali uz ovoliko pozitive osjecam se super bez obzira na rezultat...

  10. #510
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Uf! No bolje da bude jedan ok ciklus poslije ovakvog maratonskog; poznato mi je

  11. #511

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    cure evo samo da vam se javim i pozdravim vas sve i čestitam od srca našim novim trudnicama, tako sam ponosna što sam dio Cita i inače, a sada posebno
    svima vam šaljem puuuuuuuno ~~~~~~~ za dalje posebno curama koje tek kreću u postupke

  12. #512

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    Curke zelim Vam sve najbolje od srca...tako sam sretna zbog svake lijepe vijesti koju ovdje procitam...Bravo Cito...nejavljam se cesto ali Vas pratim...ljubim vas sve

  13. #513

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    cmok cure moje!!
    ma evo i ja se nadam da će ova glupa prehlada proći.... sve nešto zbrajam, dodajem.... trebala bi dobiti u četvrtak, dakle za tjedan dana, a sa stimulacijom krećem 3. dc, dakle za 10 dana. valjda ću do tada ozdraviti, miša mu maloga...
    Uzmi propolis sprej i štrcaj brate mili, meni pomogne u roku odma)

  14. #514
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    cmok cure moje!!
    ma evo i ja se nadam da će ova glupa prehlada proći.... sve nešto zbrajam, dodajem.... trebala bi dobiti u četvrtak, dakle za tjedan dana, a sa stimulacijom krećem 3. dc, dakle za 10 dana. valjda ću do tada ozdraviti, miša mu maloga...
    Draga, imaš pred sobom cijeli tjedan pa i više, tako da možeš popiti hektolitre čaja (domaćeg ne onog iz filter vrećice), popapati meda, voća (sad je zezona šipaka ili nara), pa neretvanskih mandarina, jesenje izobilje a ako ne uspiješ, mislim da se možeš dogovoriti s doc. U devetom sam, sjećaš prekinula postupak zbog ciste, tada sam mislila da je kraj svijeta (malo je falilo da me doc.P. odvuče sa stola jer nisam htjela ustati i vjerovati na UZV da se to meni događa), a sada čekam transfer peti dan (i strepim da me ne nazovu s Cita i kažu sve troje se prestalo razvijati). Tada mi je Denny rekla "možda je sve to s nekim razlogom" i iste sekunde sam u to povjerovala i sada ponovno imam krila....

  15. #515
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    sezona umjesto zezona šipaka

  16. #516

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Matto draga super vijesti nemoj se ti brinuti , doktori dobro znaju šta rade nebi išli na blastociste da neznaju da će se do tada i razvijati . Koliko sam ja paničarila kroz svoj postupak nemožeš vjerovati ali i prvi i drugi put kada su mi javili da idu na blastociste od tada se nisam brinula niti mi je palo napamet da će se prestat djeliti i tako je i bilo zato budi mirna opuštena iziđi malo popij kavicu na ovako lijep sunčan dan , juče sam bila u tvome gradu stalno si mi bila u mislima nadam se da ćemo skupa uskoro piti našu prvu trudničku kavu u našem gradu.
    Pinky samo naprijed prehlada će proći kroz desetak dana.
    Deny moja i jutros te anđele naš.
    Našim dragim doktorima dr.P ,dr.Š ,dr.R .drAnamariji i cjeloj ekipi sa CIta jedno veliko hvala neznaju koliko su nas i naše obitelji usrećili .

  17. #517
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Adikice, pa ja sam jučer cijeli dan šetala i pila kavu u kafiću na koji gledaju prozori moje firme , mislim da sam potpuno izgubila razum, kao na bolovanju sam a sunčam se kao gušter radnim kolegama pred nosom. Trebala si se javiti da dolaziš da ti čestitam na trudnoći i u stvarnosti, a ne samo virtualno. U ovaj sam postupak ušla trijezne glave no to mi izgleda ovih dana stiže na naplatu, ne sjećam se kad sam imala toliku tremu i kad sam bila toliko uzbuđena.



    Sve bi to bi bilo razumljivo da mi je ovo prvi postupak, a ne četvrti, umjesto folacin u ljekarni kažem hiramicin (otkud mi samo hrimacin), umjesto s maslinama kažem sa sjemenkama, ljude zovem imenima koja nisu njihova, možda me tek sad omamila ona mućkalica na Citu što je daju za smirenje.

    Kao će tek biti sutra, ah samo se nadam da neću biti smiješna pred doc. P. i ostalom ekipomi da ću napuniti mjehur kako treba.

    Draga moja, hvala ti na riječima i utjehe i ne zaboravi se najaviti slijedići put za trudničku kavicu

  18. #518
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    joj matto je me nasmija!!!
    ma bit će sve super vidit ćeš! bila si super koka ovaj puta!! jooooj, dabogda ja krenila tvojim stopama (uvik se nešto pratimo, pa kako je meni ovo 5. ivf a tebi 4., kad sam te preskočila lol)!!
    evo prehlada pomalo jenjava (btw ne smim propolis jer sam alergična na med i proizvode od meda) ali me danas boli stomak ko da ću menzis dobit a tek mi je 23. dc.... poludit ću

    i ja sam ovaj put izluđenija nego ikada. mislim da sam sve živce ostavila na 4. pokušaju...

  19. #519
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Ajde cure, samo hrabroooo! Navijamo za vas! Ma neka mi svaka mrvica navija u pola snage, već ste sve trudne!
    matto svu sreću ti želim sutra na transferu, sigurna sam da će bit sve baš kako treba!
    Pinky hvala Bogu da prehlada jenjava, a za jaja držim fige veeeeelike! Ša da i ti padneš na dupe od lipe reakcije ovaj put!
    kinki čestitam na pobjeđenom strahu od dr. P. smatraj da si na pola trudna! Ne znam jesam li prije napisala, ali i meni je rečeno da se pacijenti sa hepatitisom ne odbijaju, samo se više pazi. Izgleda da se i tvoj san počeo ostvarivati, baš mi je drago za tebe i navijam za dalje!
    Adikice, diana, Blekonja, gargamelice, žanet - puno pusa vašim mrvicama!
    Rozalija u pon. ima carski pa joj želim brz oporavak i da sve prođe u najboljem redu, da što prije zagrli svoju curicu!

    Baš se mislim, kako ću ja nakon carskog sa tri bebe u sobi??? AUUUUU!!!
    aleksandraj, sretno i tebi i da što prije krenete!
    Natice

    I svima vam još jednom hvala na čestitkama i lipim željama! Guramo, dan po dan, što duže, to bolje. Malo me strah, ali šta je, tu je, izgurat ću ja i ovo i imat najlipše bebe na svitu!
    Iako jako volim djecu i svako je pravo malo blago, mislim da su ove naše MPO bebe nekako posebne, toliko željene i voljene godinama prije nego što su došle na svijet!



  20. #520
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Matto , odoh za vikend malo van civilizacije, uz more, znam da će sve biti u najboljem redu, nestrpljivo ću čekati tvoj izvještaj kad se vratim!
    Sretno i Rozaliji, slijedi susret s dugoočekivanom curicom !

  21. #521

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj goa prvotno napisa Vidi poruku
    Matto , odoh za vikend malo van civilizacije, uz more, znam da će sve biti u najboljem redu, nestrpljivo ću čekati tvoj izvještaj kad se vratim!
    Sretno i Rozaliji, slijedi susret s dugoočekivanom curicom !

    potpisujem X i pozdravljam vas sve i šaljem bezbroj trudničkih čestica

  22. #522
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Pozdravi,
    od jučer sam trudna dok se ne dokaže suprotno, vratili su mu jednog koji je ocijenjen između tri i četiri i jednog kaže doc. P. "za prvi razred osnovne škole" (kad pogledam na sličicu stvarno je krupan). Prema izgledu lica doc. P. ( nikad nije bio zadovoljniji) ovaj put bi mogli i uspjeti. Rukovali smo se („liva o srca“), a ja sam poželjela da se slijedeći put vidimo na trudničkom ultrazvuku. Muž je bio normalan dok nije vido sličicu i susreo se s doc. P. onda je i na njega prešlo dobro raspoloženje sad se smješka po cijele dane i simpatično mu je kaže kako sam se nasmijala kad sam iz hodnika čula glas doc. P. a do tada sam bila mrtva ozbiljna, odnosno bolje rečeno zaokupljena mjehurom i naporima da zadržim kako ne bi prije vremena….

    Odmarala sam jučer cijeli dan praktično sam ga prespavala jer nisam pila kavu (negdje sam pročitala da kofein izaziva grčeve u maternici pa da i to probamo). Zbog toga su me danas boljela leđa tko je vidio neku korist od izležavanja morala sam prošetati nisam tip da ležim danima čini mi se da bi samo bilo gore, a i uvjerena sam da nakon transfera ne možemo ništa napraviti što će škoditi dječici.

  23. #523
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ma to je to, draga moja matto!!


  24. #524
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Ja sam danas preeesretna, i to naravno ima veze s vama, i smišljam termin za veeliku trudničku kavicu prije Božića, jer sam uvjerenija nego ikad da će nas bit poprilično!
    Pa da vidim kojoj će lice više sjati!

  25. #525
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Matto BRAVO, BRAVO i još jednom BRAVO!

  26. #526
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Matto,JUHUHUHUHU!!!To je pravo raspoloženje nakon transfera!!!Želim ti veliku sreću!!!

  27. #527
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    Matto, ja ti od srca zelim uspjeh, a tvoj je optimizam vec pola puta do toga!!! Citala sam da i nije dobro lezati nakon transfera, nego se normalno kretati, naravno bez naprezanja, dizanja itd. Samo smireno i sa osmjehom!!

  28. #528

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Matto draga sretno, držim fige do neba,a kako je krenulo opet ćemo poskakivati i baš sam ponosna opet ću to istaći što sam na POTPOMOGNUTOJ U SPLITU I što sam CITO trudnica mi je ko kuća!!!!


    lijepi pozz svima ljubim vasssssss sve, Denny tebe pogotovo danas sam smislila što ću ti pokloniti kada tvoje bebice dođu na svijet, da budem iskrena nije moja ideja ukrast ću je, ali pošto su tri bebice moram nadograditi ideju!!!!

  29. #529
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    matto

  30. #530
    bubi33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    ni tu ni tamo
    Postovi
    102

    Početno

    Matto, sretno!!!!!

  31. #531
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    evo šaljem pozdrave dr. romcu sa molbom da mi uslika blizance!
    hehehe

    anyway, 3. dan pms-a, LUDA SAM. molim boga da ne procurim do četvrtka, ali čini mi se da će to bit teži slučaj...

  32. #532
    medena8 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    337

    Početno

    Matto, sretno do neba i nazad!!!

  33. #533

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Rozalija ide sutra na carski???Ajmeeeeeeeee došao je i taj dan)))))Vibram da sve prođe u redu!!!!!!!!

    Ja bila jutros kod Poljaka, cista ipak nije otišla s mengom. Dao mi je recept za Yasmin i reko da dođem 2. dan idućeg ciklusa, ako ode šuga do tada idem u postupak. Taj čovik ima neku moć da ti kaže lošu vijest a ti budeš happy ko da je reko nešto najbolje na svitu hahaha!!! Sve u svemu-mirna sam.

  34. #534
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Kinki, i ja sam imala cistu pa mi je dao Yasmin, i matto isto, i otići će ona do sljedećeg ciklusa, bez brige! A i taj Yasmin čuda čini, meni je dr. P. rekao da ću, kad umirimo jajnike sa Yasminom, vjerojatno imati bolje js! Hm... malo je reć da su bile bolje, hehe... troduplo bolje! A i matto je dobila blastice, prvi put u životu! Ma bit će to sve super, vidit ćeš!
    Pinky, šta da ti kažem, sve znaš! Tvoj postupak čekam ko ozeblo sunce, slat ću vibrice dan i noć ako triba!
    Blekonja woow, poklon! Hvala ti puuuno, onaj tvoj zadnji čuvam za uspomenu, doživotno! I naravno, kad dođe taj dan, ti stižeš sa svojom curicom da nam se dječica upoznaju! Aaaaajmeee... preslatko!
    matto ~~~~ za vrijeme leptira...

  35. #535
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    evo šaljem pozdrave dr. romcu sa molbom da mi uslika blizance!
    hehehe

    anyway, 3. dan pms-a, LUDA SAM. molim boga da ne procurim do četvrtka, ali čini mi se da će to bit teži slučaj...
    pinky , kad ides kod dr. ?? ja sutra....valjda po lijekove.i svu papirologiju nosim...menga treba doci oko 2.11..tako nekako

  36. #536
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj goa prvotno napisa Vidi poruku
    Matto , odoh za vikend malo van civilizacije, uz more, znam da će sve biti u najboljem redu, nestrpljivo ću čekati tvoj izvještaj kad se vratim!
    Sretno i Rozaliji, slijedi susret s dugoočekivanom curicom !
    sutra ujutro

  37. #537
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    kapice, idem na uzv 5.dc a nadam se iz dna duše da 1. dc neće biti prije četvrtka. barem.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za našu rozaliju!

  38. #538

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i ja za Rozu našu i za njenu curkicu!!!!!!

  39. #539
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Svaku večer me lagano bocka malo na lijevu pa malo na desnu stranu u predjelu jajnika.Je li to normalno?

  40. #540
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Zanet mene je tri dana štipkalo pomalo u predjelu maternice i tu i tamo oko jajnika,sad kad se sve smirilo opet sam zabrinuta zasto je prestalo ....nikad ne valja ha ha i nikako se opustit .
    Jedva cekam Uz da znam na cemu smo jel tako

    cure drzim fige

  41. #541
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Gargamelica,ajde lakše mi je kad je i tebe bockalo,a ti si taman dva,tri dana ispred mene.Ma bit će valjda o.k.Srića vrime brzo prolazi i skoro će i taj petak.
    Ti si kod dr.P?Ja sam kod dr.Š u 16.

  42. #542
    maja8 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    429

    Početno

    Žanet,gargamelica,Denny čestitke cure od na ostvarenim trudnoćama i ~~~~~~~~~~~~~~~~ za školsku trudnoću
    Rozalija draga ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za lijep susret sa tvojom curkom
    Svi ostalim čekalicama bete, transfera , punkcije i koječega šaljem punoooooooooo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  43. #543

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Denny, hvala ti, sad si mi ulipšala dan)
    ROZALIJA~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  44. #544
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Dobor jutro, upravo sam se probudila (ah malo sam kasnila s heprainom nadam se da je uredu) Najprije svu sreću svijeta želim našoj Rozi mislim da s carskim rezovima počinju oko 9h pa bi do sada moglo biti i gotovo za Jelenu sretan dolazak na svijet u ovo kišno jutro.
    Pinky pokazivala sam sinoć skypeom sliku s transfera svekru koji već misli da su bliznaci, ah ne znam što je bolje da sam mu pokazala ili ne, sad je u nekom happy raspoloženju, već me vidi trudnu i samo ponavlja „jedi one jabuke“(pošto su one naše iz bio uzgoja i ničim nisu tretirane). Uvjeravala sam ga da je to Romac tako fotkao i tko zna što će biti na kraju no nisam uspjela otrgnuti ga iz tog blaženog stanja sreće,
    Gargamelice, Žanet nemojte imati straha zbog tog boluckanja i mene je sinoć probadalo, a to je vjerojatno još od punkcije. Kako sam ovo napisala da se pretpostavi da sam i ja trudnica pa da dajem savjete drugim trudnicama
    Crvekapice, Pynki nadam se da će sve teći po planu i da uskoro krećete u postupak
    Denny, draga sretan ulazak u deveti tjedan za tri srećice

  45. #545

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Matto draga ti mi nekako mirišeš na trudnicu , jer mi nekako cijeli ovaj tvoj postupak dobro ide sa najboljim vraćenim zametcima tako samo hrabro naprijed i beta će biti kao kuća.

  46. #546
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ja jutros bila kod dr. dobila sam menopure i decap. ( nisam cetrotide )
    dr. odlucio tako....cak cu koristiti po 2 decapeptyla dnevno 2,3,4 dc onda po pola 2 dana....i 7dc sam na uzv.....sad samo cekam mengu

  47. #547

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    čestitam i ovdje našoj rozaliji i njenom m na prekrasnoj princezici Jeleni!!!!!

  48. #548
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    i ja cestitam rozaliji

  49. #549

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    I ja ovdje čestitam rozaliji , a i crvenkapici sretan početak bockanja .Po koliko menopura ćeš ići draga na dan ja sam koristila po 4 i ukupno iskoristila 36 komada menopura .

  50. #550
    nadda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    505

    Početno

    Denny čestitam od srca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    I svim drugim curama puno poljubaca i sreće

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •