Stranica 68 od 71 PrviPrvi ... 18586667686970 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,351 do 3,400 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #3351
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Sumnjam. Koliko sam cula, uglavnom svi MPO traze da se vise ne doji. Javi sto ti je rekla

  2. #3352
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja sam dojila kad sam kretala u postupak i kad sam počela s pikanjem objasnila sam djetetu da moramo sad malo stati jer unosim lijek koji ne zelim dijeliti s njom Bila mi je vrlo neugodna pomisao na ono sto unosim u sebe i da to odlazim pa makar u kap moga mlijeka koje ona popije.

  3. #3353

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Pozdrav svima

    Uskoro (nadam se) krećemo s prvim IVFom, pa sam htjela samo ukratko opisati svoje iskustvo na konzultacijama u dvjema poliklinikama.
    Dosta sam čitala po forumima prije odabira, pa računam da svako iskustvo može pomoći i drugima.

    Mi nismo ni pokušavali zapravo, al kako ću ja uskoro navršiti trideset htjela sam znati da je sve ok pa da možemo pričekati još godinu dvije.
    Moji hormoni i UZV su bili u redu, partner je otišao privatno na spermiogram-rezultat je bio teška asthenotherato (progresivno pokretni 7%, morfo 7%).
    Tad smo vidjeli da nema ništa od čekanja očito, i nakon čitanja puno pohvala za dr Dmitrović iz Beta plus, dogovorili konzultacije kod nje.
    Kad je vidjela spermio rekla je da je loš, al da smo ga radili u, citiram, nagore moguće vrijeme, zbog vrućine (bio je početak lipnja), da će vjerojatno bit bolji na jesen.
    Partneru je savjetovala da potpuno prestane voziti bicikl (vozio je dnevno 20min, na posao), i da pije profertil.
    Pitala sam što ako na jesen rezultat i dalje bude loš- rekla je da bi ona prvo napravila bar jednu inseminaciju, i to ako se spermio popravi na min 10%pp, i 10% morfo, a onda možda krajem godine tek ivf, i to naravno ako ne ostanem prirodno trudna i prije, što mi je bilo čudno jer prema onom što sam čitala do tad-da, događa se, al s tako lošim nalazom zaista rijetko. Bili smo na razgovoru pola sata, račun-650kn. Ostala sam paf jer je na cjeniku na netu navedeno 500kn, ali u ordinaciji na zidu piše da je kod nje 650-jer je primarijus(što je inače titula koju se jako lako dobije ako dr ima dulji staž i nešto radova).

    Nakon ljeta bez bicikla, u rujnu spermio još gori-3%pp, manji count. Ovaj put idemo kod dr Lučingera. Komentira kako je i prvi spermio dovoljno loš, i da će varijacije uvijek bit ovakve al vjerojatno nikad neće bit normo, niti blizu. Nikakve inseminacije, po njemu je ovo siguran IVF, a vjerojatno i ICSI. Konzultacije traju sat vremena, mene pregledao odmah na UZV da vidi stanje, platili 500kn.
    Nisam liječnik al prema svemu što sam čitala, od foruma do stručnih radova- nema nikakvog smisla raditi inseminacije i čekati s teškom astheno. Možda se i skupi dovoljan broj pokretnih ako je count ok, al mali postotak pp-a često znači i lošiju morfologiju, i višu dna fragmentaciju uzorka. Plus, vrućina i bicikl po meni ne mogu imati takav dramatičan utjecaj na spermio da dovedu do teške astheno- nitko ne bi ostajao trudan po ljeti, a vidim i dosta biciklista koji imaju djecu, tako da mi to isto nema smisla.

    Sretno svima u postupcima, javit ću kako napreduje IVF

  4. #3354

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Lipa, koristi li macu mozda? Nije na odmet.
    Ne za sada,samo je profertil koristio i nakon njega nalaz još lošiji...vjerujem da bi bio i bez njega,ali svejedno...Sad čekamo da stignu vitamini sa iHerba.

  5. #3355

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    lipa02 jeste bili na konzultacijama? Kako je prošlo, jesi zadovoljna sa doktorom?
    Posljednje uređivanje od Purple Lu : 21.09.2018. at 17:57

  6. #3356

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    lipa02 jeste bili na konzultacijama? Kako je prošlo, jesi zadovoljna sa doktorom?
    Nismo još bili,idemo za par tjedana,zbilja imaju gužvu koliko sam shvatila.Uglavnom,nestrpljiva sam skroz...

  7. #3357

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Da guzva je, mi smo isto 2 mjeseca cekali samo na konzultacije... Znam najgore je cekanje!!!

  8. #3358

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    23

    Početno

    Obavili konzultacije u beta plus. Kaze doktorica D da ne smeta ako samo povremeno dojim, mogu ici u fet, ali trebam izvaditi prolaktin, ako je visok, trebalo bi ipak prestati s dojenjem. Krecemo u fet sad u listopadu. Dobila sam terapiju estrofem 2mg+2mg+4mg od prvog dana ciklusa. Jedino me malo zabrinjava moj endometrij koji je dosta tanak.

  9. #3359
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ne brini, estrofem zadebljava endometrij. Sretno

  10. #3360
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Prekinimo šutnju!

    Punkcije jajnika "na živo", bez upotrebe odgovarajućeg načina otklanjanja boli,
    protivne su suvremenim medicinskim praksama i predstavljaju ozbiljno kršenje dostojanstva žena i prava na zaštitu od nepotrebne boli i patnje.

    Lajkajte i pratite Rodinu Fb stranicu:
    https://www.facebook.com/PrekinimoSutnjuRoda/
    Posljednje uređivanje od Inesz : 19.10.2018. at 15:02

  11. #3361
    magistra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    192

    Početno

    rogue kako si? Kakva je situacija?

  12. #3362

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Hej

    Zasad super, nisam ništa htjela javljat jer mi je još uvijek nekako too good to be true
    Nakon konzultacija kod Dr. L smo odmah s prvim ciklusom krenuli u postupak, puna stimulacija i ICSI. Sve je išlo po planu, dobiveno 12js, ali samo 8 upotrebljivih.
    Dva izvrsna osmostanična na treći dan, ostatak baš nije bio nešto... Dr. L i Lana su preporučali da vratim dvije, no odlučila sam se za jednu, drugu su smrznuli odmah taj treći dan.
    Beta na 14dt 496, dva dana nakon 1313
    Dr L rekao da nema potrebe više vaditi, pa sad čekam UZV.

    Puno sam čitala forume od kad smo saznali za dijagnozu, i uspjeh iz prvog puta mi se baš činio kao dobitak na lotu, pa još uvijek nekako samo čekam da nešto pođe po krivu..

    I samo da napomenem, punkcija bez anestezije: uzela sam lokalnu (500kn), prije popila dva mala normabela i brufen, i stvarno nisam apsolutno ništa osjetila, osim uboda lokalne.

    Kako god sve završi, sad mi je posebno drago što smo se odlučili za IVF centar, jer mislim da bi me 1-2 skoro pa besmislene inseminacije, neki prirodni postupak i sl., doveli do ruba živaca...jer čekanje je najgori dio. Ovako smo od dijagnoze do bete došli za 4 mjeseca, od čega su 3 otišla na ljeto.

  13. #3363

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    rogue čestitam, stvarno ohrabrujuća priča, želim ti prekrasnu trudnoću!!!!

    lipa02 kakva je situacija kod vas? obavili šta?

    Mi smo sad na čekanju, za dva tjedna konzultacije kod dr.Š sa svim novoskupljenim nalazima. Nakon novog spermio i bakteriološkog, moje laparo i histero, hormona itd-svi nalazi uredu, čini mi se da će reći idemo na inseminacije, a meni je to totalno gubljenje vremena (kojeg nemam-34god imam).
    Još me nešto zanima, cure koje ste kod Škvorca imale inseminacije koliko ste ih platile tj. on mi je rekao nešto kao inseminacije se plaćaju a ostali postupci mogu preko Hzzo uputnice?!

  14. #3364
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Pa ne moze te prisiliti na inseminaciju ako ti ne zelis. Tvoje tijelo i tvoj odabir

  15. #3365

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Pa ne može naravno, ali mi je dao do znanja da je to praksa kod njega, a i u drugim klinikama, i da nije baš voljan preskakati "korake".
    Inače mi se baš svidio i doktor i pristup koji ima, jedino me to kopka.
    MM ima drugo mišljenje, on vjeruje da bi inseminacije mogle upaliti, al šta on zna, jel

  16. #3366
    magistra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    192

    Početno

    Iskrene čestitke!!!
    I molim cure bez tih to good to be true momenata. Nadalje samo mirno more...

  17. #3367
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    Još me nešto zanima, cure koje ste kod Škvorca imale inseminacije koliko ste ih platile tj. on mi je rekao nešto kao inseminacije se plaćaju a ostali postupci mogu preko Hzzo uputnice?!
    Imaš cjenik na internetu. IUI je 2500 kn.

    Znači, prije IVF-a koji ide na teret HZZO-a treba se i koju rundu inseminacija u privatnoj klinici odraditi i platiti iz vlastitog džepa jer inseminacije nisu ugovorene sa HZZO-om.

    Purple Lu, kakav je nalaz spermiograma? Je li normoozospermia?
    Posljednje uređivanje od Inesz : 30.10.2018. at 22:01

  18. #3368
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    ...
    Još me nešto zanima, cure koje ste kod Škvorca imale inseminacije koliko ste ih platile tj. on mi je rekao nešto kao inseminacije se plaćaju a ostali postupci mogu preko Hzzo uputnice?!
    Purple Ru, mi smo išli kod Škvorca na jednu inseminaciju prije IVF-a. Ne znam koji je vaš problem, ali ja sam 3 puta spontano zanijela tako da je inseminacija u našem slučaju imala smisla. Nama je doktor objasnio da mora postojati valjani razlog za ivf/icsi postupke i da nam predlaže 1-2 inseminacije. S tim da smo mogli odabrati gdje ćemo ih napraviti. Mi živimo u Zadru, pa nam je predložio da ih tamo obavimo. Zbog jaaaaaaako male uspješnosti AIH-a u Zadru, odlučili smo probati jednom u Samoboru. Ne moraš nužno ići privatno na inseminaciju, njemu je bitno da u tvojoj medicinskoj dokumentaciju postoji dokaz da ste pokušali i manje invanzivnim metodama doći do trudnoće.

  19. #3369
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja znam dosta parova koji su idiopati pa su rekli da ne žele inseminaciju. Potroše pare, koje baš nije lako naći i za to, ipak je to par tisuća kuna. A uspješnost znamo kakva je
    Mislim da doktor tu nema pravo diktirati, čak i ako HZZO plaća. Ja se ne bih dala tako zafrkavati i plaćati. Jedino da je i inseminacija preko HZZO-A

  20. #3370

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Inesz nalaz spermio je normo.

    Nemamo dijagnozu, svi nalazi su u granicama, jajovodi savršeno prohodni(radila laparoskopiju), ja sam polip imala koji je uklonjen upravo, ali 4 godine pokušavanja su iza nas, a polip na uzv-u uočen tek prije 2 mj(ako je u njemu bio problem) i nijednom nisam ostala trudna, to mi je glavni argument protiv inseminacija...

    Da vrci slažem se s tobom u potpunosti, nije mi problem platiti, ali ne želim plaćati nešto što nemoram, a i taj osjećaj da gubim vrijeme me isto smeta malo...

    Cerepaha hvala za info

    Ne znam ni što će nam savjetovati, vidjet ću za 2 tjedna smo naručeni pa ću odlučiti šta i kako...

    U svakom slučaju hvala cure na informacijama/savjetima!

  21. #3371
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Bokic svima,evo da se javim kako smo trebali ponovo neke nalaze prikupit za dr S i krenut u postupak,ali eto cudo se desilo,dvije pozitivne bete,jucer na hitnom uzv zbog krvarenja GV 3.4mm i sad cekamo uzv 14.11

  22. #3372

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    sova555 Čestitam
    Sretno do kraja!!

  23. #3373
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Hvaaala,sutra idem jos ponovit jednom betu za svoj mir

  24. #3374

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    rogue čestitam, stvarno ohrabrujuća priča, želim ti prekrasnu trudnoću!!!!

    lipa02 kakva je situacija kod vas? obavili šta?

    Mi smo sad na čekanju, za dva tjedna konzultacije kod dr.Š sa svim novoskupljenim nalazima. Nakon novog spermio i bakteriološkog, moje laparo i histero, hormona itd-svi nalazi uredu, čini mi se da će reći idemo na inseminacije, a meni je to totalno gubljenje vremena (kojeg nemam-34god imam).
    Još me nešto zanima, cure koje ste kod Škvorca imale inseminacije koliko ste ih platile tj. on mi je rekao nešto kao inseminacije se plaćaju a ostali postupci mogu preko Hzzo uputnice?!
    Bok

    Bila sam u nekoj gužvi,pa se nikako spojiti s vremenom

    Mi smo bili kod dr.Š na konzultacijama i generalno je ostavio dobar dojam.Budući na našu situaciju,predložio je dvije inseminacije(objasnio je da ako se ide u postupke preko Hzzo,tada je to valjda potrebno,osim ako se ne radi o nekom valjanom razlogu radi kojeg ih nije moguće izvesti,ali to mora biti medicinski dokumentirano,tako sam ja skužila).Rekao je da im obično produže ugovore,ali da mi to ne može garantirati kao ni točno vrijeme kada bi to bilo tijekom sljedeće godine.
    Budući da je predložio da napravimo još jedan spermio,to smo i učinili i nažalost,nalaz je bio još gori.Uglavnom,da skratim,nakon toga uopće nisam mogla doći do doktora da vidimo što i kako dalje,nego smo komunicirali samo sa osobljem (biologicom i sestrama) i to na na način da od toga da smo skoro krenuli u postupak nečega,dođemo do toga da nisu sigurni da li me u sljedećih mj dana uopće mogu primiti na novi dogovor/ultrazvuk,šta god,tako da nam se to u startu uopće nije svidjelo i odlučili smo okušati sreću na drugom mjestu.

    Možda kriva odluka,ali smatram da ti kod ovakvih stvari jednostavno sve mora nekako "sjesti"...

    čestitke curkama sa super vijestima,vesela sam radi vas

  25. #3375
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Ocito je guzva velika kod njega jer ni ja ovih dana nisam nikako mogla do njega nego sve sa sestrama,sve ok,al cu ipak uzv dalje kod svoje doktorice radit pa se nadam da ce netko drugi prije doc na red onda.

  26. #3376

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Meni bi bilo logično da ako se radi o nekoj težoj dijagnozi ili lošijem nalazu,da dr ipak nađe nekoliko minuta i objasni o čemu se točno radi te da se s njim dogovaraju daljnji koraci,može i preko e maila,nije bitno.Ovako mi je to djelovalo potpuno ne profesionalno i nekako sam se razočarala...mislim,ioak se radi o privatnoj klinici gdje ljudi ostavljaju svoje novce.
    Možda jednostavno previše očekujem,ne znam...

  27. #3377

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    lipa02 slažem se s tobom da ti dr mora sjesti i da mu moraš vjerovati, bez toga nema dalje...

    Kod njega je velika gužva, tak da sam se ja do sada uvijek unaprijed naručivala.
    Mi idemo sljedeći tjedan pa ćemo vidjeti.
    Baš me zanima što će nam reći kad bi mogli krenuti u postupke...
    Ne znam koliko se čeka u drugim bolnicama jer ja još razmišljam o Vinogradskoj eventualno...

  28. #3378

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    [QUOTE=Purple Lu;3070843]lipa02 slažem se s tobom da ti dr mora sjesti i da mu moraš vjerovati, bez toga nema dalje...


    Na prvi pregled smo čekali mjesec i pol i uredu,razumijem da je gužva.Doktor sam po sebi mi je bio skroz korektan,dogovorili smo neki plan i to mi se svidjelo,da bi na kraju ispalo skroz drugačije,a o ovom komuniciranju isključivo sa drugim osobljem da ni ne govorim.
    To je jedan od razloga zašto sam se odlučila za privatnu kliniku,a ne državne bolnice(gdje smo svi naviknuli na takve stvari).

  29. #3379

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    lipa kužim te, samo što ja njega ne definiram kao full privatnu kliniku pošto radi preko hzzo, barem ovo što meni treba...
    Hoću reči da mislim da kad ideš nekome tko mema veze sa hzzo-om i sve plačaš imaš i drugačiji tretman, tj dr ti je uvijek dostupan.

    Šta onda planirate dalje? Imaš negdje gdje bi išla?

    Rogue ne znam jesi to već pisala, ako nije tajna koliko te ukupno koštao postupak kod dr. L?

  30. #3380

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Purple Lu slažem se s tobom,nisam ni ja doživjela kao full privatnu,ali budući da ne zna da li će mu produžiti ugovor(vjerovatno hoće) i kada će to biti,kao ni to da će nas staviti na neku listu,ako ne mislimo ne znam koliko čekati sa početkom bilo čega,vrlo izgledno je bilo da ćemo za početak sami platiti,pa vidjet kako će sve ići,ne znam...nisam potpuno od njih odustala,mišljenje sam dobila,dojam je takav kakav je(sveukupan),vidjet ćemo...

    Od skroz privatnika sam čula zaista dobre stvari za dr.Lučingera i dr.Alebića,pa eto,razmišljam i o njima.

    Rogue mene isto zanimaju ukupni troškovi ako nije tajna i koji je bio razlog da se odlučite baš za dr.L?

    Hvala

  31. #3381
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    lipa, i doktorica Dmitrović u Betaplus ima moju preporuku

  32. #3382

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    I dr. Radončić....takodjer moja preporuka. Ima vrhunskog biologa Patrika. Isto kao sto i dr. Lučinger ima vrhunsku Lanu. Biolozi su od velike vaznosti i to isto imajte na umu!!!

  33. #3383

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Nije tajna, evo detaljno, sve sam pisala

    prvi pregled (+uzv) 500kn
    sam postupak (puna stimulacija+ICSI) 9500kn
    lijekovi (27gonala, 4 cetrotide, brevactid štoperica i 2x1500 nakon transfera, decapeptyl)= cca 7k
    anestezija kod punkcije 500kn
    + svaka folikulometrija za vrijeme stimulacije, a bilo ih je 5, po 200kn. ukupno znači oko 18500.

    A za dr L smo se odlučili jer se njegova logika pristupu liječenja zapravo najviše poklapala s našom. Imamo teži muški faktor, al ne dovoljno težak da nas u nekim privatnim klinikama ne bi prvo poslali na koju inseminaciju, jer tako to ide po protokolu. Mislim da sam gore pisala o iskustvu s Dr Dmitrović, tamo smo prvo išli na konzultacije.
    I zbog mojih relativno mladih godina i ok zdravlja, lako moguće da bi prvo bio predložen i koji prirodni postupak ili slabija stimulacija...To nam se nije dalo. Zbog vremena, živaca, i naravno novaca. Za ovo smo znali da jednostavno ima neusporedivo veće šanse za uspjeh, što je i L sam rekao na prvim konz (ja nisam predlagala ništa da vidim gdje stoji). + što nam je relativno blizu, i što u onom izvješću o uspješnosti MPO iz 2015.(koje je prepuno mana, al je jedini izvor kojeg smo imali), on ima jako dobre rezultate.

  34. #3384

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Što se tiče rasprave vezano za inseminacije, slažem se s Vrci. To bih išla jedino preko HZZO-a, ne i privatno.

    Sama inseminacija je možda 2500 što već nije malo, al kad se pribroje lijekovi i eventualne folikulometrije, i to se može popest.
    I samo kod normospermio, ili barem jako blizu granice...

  35. #3385

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    rogue hvala za info.

  36. #3386

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    100

    Početno

    Citiraj rogue prvotno napisa Vidi poruku
    ...
    I zbog mojih relativno mladih godina i ok zdravlja, lako moguće da bi prvo bio predložen i koji prirodni postupak ili slabija stimulacija...To nam se nije dalo. Zbog vremena, živaca, i naravno novaca. Za ovo smo znali da jednostavno ima neusporedivo veće šanse za uspjeh, što je i L sam rekao na prvim konz (ja nisam predlagala ništa da vidim gdje stoji). + što nam je relativno blizu, i što u onom izvješću o uspješnosti MPO iz 2015.(koje je prepuno mana, al je jedini izvor kojeg smo imali), on ima jako dobre rezultate.
    Iznenađena sam da bi bilo tko u privatnoj poliklinici forsirao postupak drugačiji od onog što par odluči ili želi. Mi smo imali ok nalaze oboje i na kraju dijagnozu idiopatske neplodnosti. Doktorica Bračun u Beta+ nam je opisala sve postupke koji su nam na raspolaganju uključujući i razliku između postupka bez stimulacije, polustimulacije i pune stimulacije i koliki je postotak uspješnosti kod njih u poliklinici te općenito u svijetu. Mi smo nakon toga rekli da hoćemo odmah IVF u punoj stimulaciji i da nebi pokušavali druge metode i to je bilo to. Naš je dojam poslije svega da smo mi ti koji smo odlučili u koji postupak hoćemo ići.

    Mi smo sa cijelim timom u Beta+ jako zadovoljni, a doktorica je profesionalna, draga, ma imam samo sve pohvale za nju.

  37. #3387

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Vrci , Libra, hvala za preporuke,a i ostalim curkama,naravno

    Kad već pričamo o iskustvima,da li netko ima iskustva sa dr.Alebićem?

    Vezano za inseminacije,slažem se skroz.

  38. #3388

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj lipa02 prvotno napisa Vidi poruku
    Vrci , Libra, hvala za preporuke,a i ostalim curkama,naravno

    Kad već pričamo o iskustvima,da li netko ima iskustva sa dr.Alebićem?

    Vezano za inseminacije,slažem se skroz.
    Ne znam dal znas da je dr. Alebić prije bio na VV dok nije otisao kod Podobnika. Malo se uopce pise o njima. Mozda se javi netko od cura tko je nedavno bio al iskreno ne sjecama se da je to bilo nedavno. Ostalo mi je jedno ime u sjecanju al nisam sigurna...forumasica kitty ili tako nesto.
    Ako ju nadjes probaj ju kontaktirati.

    ili mozda jos bolje da skicnes temu

    http://forum.roda.hr/threads/80273-K...mrzlica/page10

    Dobro sam upamtila...kitty je bila kod Podobnika. Procitaj pa mozda jos nekoga nadjes.
    Ja osobno nemam iskustva s njim.

  39. #3389

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Vidim sad da je i forumasica Zulta bila kod Podobnika i vec je trebala i roditi pa probaj i nju kontaktirati na pp.
    Sretno

  40. #3390

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Hvala,budem se još malo raspitala.Čula sam nekoliko pozitivnih iskustava,ali još uvijek istražujem
    Znam da je radio na VV.

  41. #3391
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Pozdrav svima...
    Ja sam dobila preporuku od svoje ginekologice da pokusamo vidjet malo u poliklinici Škvorc da li ce primatu preko hzzo pacjente u 2019, imamo za sada 2 neuspjela transfera u stimuliranom ICSI u KBC Ri. Zvala sam ih ali ne znaju jos da li ce primati pacjente preko hzzo u 2019 pa nek nazovem za 2 tjedna jer bi tad trebali znati vise..

  42. #3392

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    bok sarah, evo ako saznam šta javim, u subotu idem pa ću pitati jel imaju kakvu novu informaciju...

  43. #3393

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Cure, da li koja od vas ide na folikulometrije popodne? Tj, zanima me u kojoj se privatnoj klinici to može?

  44. #3394
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja sam u Betaplusu isla i ujutro i popodne

  45. #3395
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Kod Škvorca su folikulometrije samo popodne

  46. #3396

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj cerepaha prvotno napisa Vidi poruku
    Kod Škvorca su folikulometrije samo popodne
    nisu samo popodne, ja sam ujutro naručena...
    Posljednje uređivanje od Purple Lu : 22.11.2018. at 19:56

  47. #3397
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Eto, izgleda se meni poklopilo da su mi popodne bile. S tim da petkom rade samo jutarnju smjenu, sad sam se sjetila toga.

    Imam pitanje za cure kod Lučingera - kad se naručujem za prvi pregled i konzultacije? Je li kasno 1dc ili moram prije? Ne znam kolike su mu gužve.

  48. #3398

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Cerapaha ja sam ga zvala prije ocekivane m i rekao je da dođem 3 dan ciklusa pa smo odmah napravili uzv i mm sgram. Guzva je al on to nekako brzo rjesava, doduse ja sam bila na bolovanju i dolazila izdaleka al kad sam ujutro bila tamo prije 8 do 9max bi bila gotova s folikom..

  49. #3399

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj Sarah777 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima...
    Ja sam dobila preporuku od svoje ginekologice da pokusamo vidjet malo u poliklinici Škvorc da li ce primatu preko hzzo pacjente u 2019, imamo za sada 2 neuspjela transfera u stimuliranom ICSI u KBC Ri. Zvala sam ih ali ne znaju jos da li ce primati pacjente preko hzzo u 2019 pa nek nazovem za 2 tjedna jer bi tad trebali znati vise..
    Pitala sam danas, sestra mi je rekla da će prave informacije biti tek u 1 mjesecu, kao ništa još ne znaju...

  50. #3400
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj lipa02 prvotno napisa Vidi poruku
    Vrci , Libra, hvala za preporuke,a i ostalim curkama,naravno

    Kad već pričamo o iskustvima,da li netko ima iskustva sa dr.Alebićem?

    Vezano za inseminacije,slažem se skroz.
    Evo ja sam bila kod dr.Alebića u postupku 2016. god. u poliklinici Podobnik. Divan, odličan doktor!!
    Kad smo odlučili ići privatno razmišljala sam između dvije poliklinike, ali smo na kraju otišli u treću, pol.Podobnik, zbog doktora Alebića.
    Moj maleni će uskoro napuniti dvije godine i planiramo opet ići kod doktora Alebića.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •