Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 61 od 61

Tema: privatne škole u Zagrebu

  1. #51
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa
    Kaj da vam velim, nitko me nije niti pitao, niti vidio moju diplomu, mogao mu je doći bilo tko s ceste i uzeli bi ga jer u tom trenu nisu imali izbora. Ma, strašno i prestrašno.
    meni samo nije jasno kako vam to odmah nije bio znak za uzbunu :? .

  2. #52
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Naravno da mi je bilo čudno, ali u tom trenu sam morala prihvatiti bilo kakav honorarni posao, jer sam bila na porodiljnom (drugih 6 mjeseci) i tadašnjih 1600 kuna nije bilo dovoljno za normalan život, pa sam radije pristala na tih nekoliko sati u tjednu, nego da se vratim na puno radno vrijeme. Meni je tada odgovaralo da me ne prijavi i da mi plaća na ruke, ali nikada ne bih radila na puno radno vrijeme u takvoj školi.
    Voljela bih samo da roditelji ne nasjedaju na takve smicalice.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    334

    Početno

    Podižem temu. Kakva su vam aktualna iskustva s privatnim OŠ u Zg?

  4. #54

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Pozdrav!
    Dali netko mozda ima iskustva sa Os Kreativni Razvoj i Britnaskom skolom Vedri Obzori posto planiram prebaciti djete u 8 razredu u neku od privatnih radi srednje skole.Ako netko ima neku privatnu skolu za preporuciti bila bi zahvalna

  5. #55

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    670

    Početno

    Trebala bih info za Gimnaziju Marul
    Iskustva/saznanja
    Hvala

  6. #56

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    670

    Početno

    Pozitivna iskustva su sa novom HUG gimnazijom i Gimnazijom Benedikt od strane djece i roditelja

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Pozdrav jeste li na kraju upisali dijete u tu skolu i kakva su Vam iskustva?
    Citiraj natasa_ferenc prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav!
    Dali netko mozda ima iskustva sa Os Kreativni Razvoj i Britnaskom skolom Vedri Obzori posto planiram prebaciti djete u 8 razredu u neku od privatnih radi srednje skole.Ako netko ima neku privatnu skolu za preporuciti bila bi zahvalna

  8. #58

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Da dignem malo temu Ima netko iskustva s višim razredima osnovne škole Vedri Obzori na Sv. duhu i Montessori kraj Selske?

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jan 2023
    Postovi
    2

    Početno

    Gimnazija Marul je privatna gimnazija u Zagrebu, dva smjera - opći i prirodoslovno-matematički, mali kolektiv, mali razredi, naglasak je na individualiziranom pristupu djeci. Sin mi je prošle godine završio tako da imam iskustva s njima

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jan 2023
    Postovi
    2

    Početno

    Naravno da je s Benediktom pozitivno iskustvo kad se ocjene dijele šakom i kapom. Mogu samo reći - fizički imenici, a ne e-dnevnik.

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jan 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj navi prvotno napisa Vidi poruku
    Trebala bih info za Gimnaziju Marul
    Iskustva/saznanja
    Hvala

    Velike pohvale! Nećak je maturirao pred 2. godine, susjed mali je sad tamo. Mala skola, relativno nova, jako se trude i mislim da cemo i mi tamo kad za to dodje vrijeme!
    Svidja mi se jer su mladi nastavnici, atmosfera je izrazito ugodna, bila sam svojedobno na danima otvorenih vrata. Znam da imaju i Instagram i FB jer ponekad bacim pogled, a ja sam svakako uvijek za manju skolu i individualniji pristup.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •