Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 155

Tema: novogodisnja obecanja

  1. #1
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno novogodisnja obecanja

    Drage moje,
    svima zelim uspjesnu, zdravu, mirnu i ispunjenu Novu godinu.

    Ovo je vrijeme koje mnogi od nas dozivljavaju kao "pravi trenutak za okrenuti novi list". Sta je to sto zelimo promijeniti u ovoj godini? Evo, ja cu pokusati da ostvarim slijedeca tri cilja:
    1. da nastavim vjezbati ( pocela prije mjesec nakon bruuuku godina i dvoje djece) i da pojacam treninge,
    2. da smrsam 10 kg (usko vezano za cilj br. 1) i
    3. da prestanem pusiti.

    Na kraju godine javicu vam u cemu sam uspjela. Imam ja jos i ciljeva i obaveza (a bome i zelja), ali navedeno zavisi samo od mene i zaista zelim uspjeti.

    Sta vi zelite uciniti za sebe u 2015. godini?

  2. #2
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Definitivno položiti stručni ispit, već sto godina to vučem. Željela bih naučiti bolje organizirati svoje vrijeme...
    Ima toga hrpa, ali eto to dvoje me baš muči već duže.

  3. #3
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Mozda ce zvucati kao floskula, ali doista mi je najvaznije steci i odrzati mir u dusi.

    Smatram da je to borba svakog dana - ne podleci stresu, svakodnevnici i brigama, te da iznova treba raditi na tome.

    A takodjer mislim da se taj unutarnji mir pozitivno odrazava i na druge aspekte naseg zivota kao sto su fizicko zdravlje, odnosi sa obitelji i bliznjima, motivacija za postizanje osobnih ciljeva koje ste vi cure navele iznad.

  4. #4
    anin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    438

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Smatram da je to borba svakog dana - ne podleci stresu, svakodnevnici i brigama, te da iznova treba raditi na tome.
    Baš to! I ja

  5. #5
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Nikakva obećanja, samo pokušati sačuvati zdrav razum... Ako ga još uopće imam.

    Potpis na mamicu.

  6. #6
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    nisam nikada u životu donosila novogodišnje odluke,
    ali evo, obećajem sama sebi da ću raditi sve ono što mi se radi,
    družiti se isključivo s ljudima koji mi pašu,
    ignorirati sve loše oko sebe, biti pozitivna koliko god mogu,
    što manje umorna i što više zdrava

  7. #7
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Dobro je.
    Zadovoljna sam ušla u Novu i to mi je najvažnije.
    Moram i ja napokon nešto položiti, ali pošto mi za to u startu treba dosta novca- vidjet ćemo.
    I kile. To svakako moram riješiti jer me sve boli od prevelike težine koja pritišće moje malo tijelo.
    Moram i stan renovirati, ali i to ovisi o financijskoj konstrukciji...

  8. #8
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    ...učiti
    ... biti dobra mama, supruga i kćer

  9. #9
    lukab avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,125

    Početno

    ostati u pozitivi - mentalnoj i financijskoj
    i konačno skinut tih 3 kile koje su mi ostale višak

  10. #10
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ne obazirati se na one koji provociraju nas debele sa samo 3 kg viška

    nemam novogodišnje odluke
    to mi je u rangu onog "idem na dijetu od ponedjeljka"

    ako se nešto odluči napraviti to može biti i od ponedjeljka i od 15.07.
    sasvim svejedno koji je dan i datum

  11. #11
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    O, pa ja znam curu koja je jednog ponedjeljka zapocela dijetu (onu hrono) i za pola godine skinula oko 25 kg. Ne mozes je poznat', oci su joj bile skroz sitne, a sad - ljepotica majkemi. Al' nije to za mene, radije cu pokusati na drugi nacin. :D

    A nisam ni ja od nekih novogodisnjih odluka, samo osjecam da je vrijeme da popravim neke stvari u zivotu i da ce mi za par godina biti 40. Sta te jace podsjeti na to da staris i da imas sve manje vremena da dovedes neke stvari u red, od rodjendana i Nove godine?

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Citiraj olja prvotno napisa Vidi poruku
    samo osjecam da je vrijeme da popravim neke stvari u zivotu i da ce mi za par godina biti 40. Sta te jace podsjeti na to da staris i da imas sve manje vremena da dovedes neke stvari u red
    Ne kužim kako misliš da imaš "sve manje vremena?"

    Život ne staje u nekoj godini, nastavlja se i traje dok traje :D

    Svaki rođendan ispunjava me zadovoljstvom što sam još uvijek tu, što sam zrelija, jača, smirenija nego prije.

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    P.S. Imam debelo preko 40 godina.

  14. #14
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    prestati galamiti iako sam u pravu i najbolje znam a moji to ne razumiju...

  15. #15
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    svaki mjesec baciti 5 stvari iz stana
    želim krenuti kuhati kavu i kad otvorim ormarić, da me dočeka 6 lijepih šalica :D a ne jedna ugurana u drugoj
    imam i neke iz studentskog doma stjepan radić!
    znam da treba samo baciti, ali moram prelomiti u glavi da mi to ne treba i neće faliti.

    ovo sa šalicama je samo primjer, vežem se za stvari i teško se odvajam od njih, a sad kao da me guše.
    knjige, roba (iako nosim 7 i pol odjevnih kombinacija, ormar mi je pun) itd., itd...

    ima netko sličan problem?

  16. #16
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    svaki mjesec baciti 5 stvari iz stana
    želim krenuti kuhati kavu i kad otvorim ormarić, da me dočeka 6 lijepih šalica :D a ne jedna ugurana u drugoj
    imam i neke iz studentskog doma stjepan radić!
    znam da treba samo baciti, ali moram prelomiti u glavi da mi to ne treba i neće faliti.

    ovo sa šalicama je samo primjer, vežem se za stvari i teško se odvajam od njih, a sad kao da me guše.
    knjige, roba (iako nosim 7 i pol odjevnih kombinacija, ormar mi je pun) itd., itd...

    ima netko sličan problem?
    i kod mene je šalica u šalici i sve nam trebaju
    inače se ne vežem za stvari i nije mi bed bacati, za razliku od MM,
    ali šalice
    i roba. vakum vreće iz ofertisime i pod krevet.

  17. #17
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    joj, ne želim vakum vreće! želim da to ide van iz stana
    to je fakat u glavi i bože moj, ako nisam neku majicu obukla godinu dana, što će mi. uh.

    želim poluprazne ormare i ništa pod krevetom :feng_shui:

  18. #18
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    svaki mjesec baciti 5 stvari iz stana
    želim krenuti kuhati kavu i kad otvorim ormarić, da me dočeka 6 lijepih šalica :D a ne jedna ugurana u drugoj
    imam i neke iz studentskog doma stjepan radić!
    znam da treba samo baciti, ali moram prelomiti u glavi da mi to ne treba i neće faliti.

    ovo sa šalicama je samo primjer, vežem se za stvari i teško se odvajam od njih, a sad kao da me guše.
    knjige, roba (iako nosim 7 i pol odjevnih kombinacija, ormar mi je pun) itd., itd...

    ima netko sličan problem?
    Ta sam, sestro draga! Imam ogroman stan i doslovno osjecam gusenje od tih hrpetina stvari iz pretpotopnog doba. Jednog dana cu zivjeti u apsolutnom minimalizmu, samo trebam dostici to stanje svijesti

  19. #19
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    joj, ne želim vakum vreće! želim da to ide van iz stana
    to je fakat u glavi i bože moj, ako nisam neku majicu obukla godinu dana, što će mi. uh.

    želim poluprazne ormare i ništa pod krevetom :feng_shui:
    znaš zašto to radim - kćer mi vječito broji kad gleda stare slike,
    zašto mi to nisi ostavila, zašto mi ovo nisi ostavila
    i obećala sam joj sve što je kvalitetnije i bolje čuvati.
    tako je presretna kad se dokopa neke moje stare stvari,
    taj je tip, ona bi bez problema nešto od moje prababe nosila,
    umjetnica uostalom - pa nek se veseli.

  20. #20
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    I ja bih se rijesila pola stvari iz stana. Ali gdje s time? Evo imam 7 tava iste velicine, od toga 2 keramicke koje nista ne valjaju. Meni zao baciti, ali gdje onda s tim stvarima? Isto i ostalo sudje, knjige koje bih isto rijesila...

  21. #21
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    A za novogodisnja obecanja, nemam nista, kad odlucim nesto ne cekam neki datum da pocnem provoditi u djelo, nego odmah. Tako da danas nemam nista, mozda sutra...

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja bih se rijesila pola stvari iz stana. Ali gdje s time? Evo imam 7 tava iste velicine, od toga 2 keramicke koje nista ne valjaju. Meni zao baciti, ali gdje onda s tim stvarima? Isto i ostalo sudje, knjige koje bih isto rijesila...
    U crveni kriz, caritas... Poslati sudje na poplavljena podrucja... Knjige znaju skupljati za lose opremljene knjiznice. Ili jednostavno staviti u kutiju pored kontejnera, kod nas takve stvari nestanu u roku od sat vremena. Nasu obucu ne proslijedjujemo dalje rodbini i prijateljima iako bude u prilicno dobrom stanju. Stavim u vrecu i okacim na kontejner. Za cas nestane. Nazalost, ima jako puno onih kojima je to potrebno.

  23. #23
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    znaš zašto to radim - kćer mi vječito broji kad gleda stare slike,
    zašto mi to nisi ostavila, zašto mi ovo nisi ostavila
    i obećala sam joj sve što je kvalitetnije i bolje čuvati.
    tako je presretna kad se dokopa neke moje stare stvari,
    taj je tip, ona bi bez problema nešto od moje prababe nosila,
    umjetnica uostalom - pa nek se veseli.
    ja nosim kaput star 40 godina
    pozdravi mi D.!
    ja sam odlučila ove godine napraviti sve one stvari za koje stalno govorim da ih nemam vremena napraviti
    i one stvari za koje govorim da nemam hrabrosti
    e baš hoću

  24. #24
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    svaki mjesec baciti 5 stvari iz stana
    želim krenuti kuhati kavu i kad otvorim ormarić, da me dočeka 6 lijepih šalica :D a ne jedna ugurana u drugoj
    imam i neke iz studentskog doma stjepan radić!
    znam da treba samo baciti, ali moram prelomiti u glavi da mi to ne treba i neće faliti.

    ovo sa šalicama je samo primjer, vežem se za stvari i teško se odvajam od njih, a sad kao da me guše.
    knjige, roba (iako nosim 7 i pol odjevnih kombinacija, ormar mi je pun) itd., itd...

    ima netko sličan problem?
    o, da
    isto odijevam desetak kombinacija za posao, a ormari mi pucaju po šavovima
    sve krenem nešto baciti, ali onda mislim - možda mi baš zatreba

    inače, u ormaru imam kaput iz 1920., predivan je, ali užasno težak, ne nosim ga
    ali je od jako drage osobe pa ga čuvam

  25. #25
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj a_je_to prvotno napisa Vidi poruku
    U crveni kriz, caritas... Poslati sudje na poplavljena podrucja... Knjige znaju skupljati za lose opremljene knjiznice. Ili jednostavno staviti u kutiju pored kontejnera, kod nas takve stvari nestanu u roku od sat vremena. Nasu obucu ne proslijedjujemo dalje rodbini i prijateljima iako bude u prilicno dobrom stanju. Stavim u vrecu i okacim na kontejner. Za cas nestane. Nazalost, ima jako puno onih kojima je to potrebno.
    A izgleda da cu pocet stavljati i posudje pored kontejnera... inace sam znala stavljati vece stvari (usisavac...) i nestane taj tren.
    Organizacijski mi je nemoguce razvoziti stvari bilo gdje.
    Eto meni novogodisnje odluke!

  26. #26
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Citiraj Danka_ prvotno napisa Vidi poruku
    Ne kužim kako misliš da imaš "sve manje vremena?"

    Život ne staje u nekoj godini, nastavlja se i traje dok traje :D

    Svaki rođendan ispunjava me zadovoljstvom što sam još uvijek tu, što sam zrelija, jača, smirenija nego prije.
    Vidi, uz ostalo "porodicno naslijedje" mogu ocekivati kardiovaskularne probleme. Moj otac je umro u pedesetoj od srca, a majka kuburi sa visokim pritiskom od 35. Ja sam jos uvijek zdrava i to je razlog zbog kog smatram da je krajnje vrijeme da nesto preduzmem da takva ostanem sto duze. Nisam uopste mislila na starost i starenje, to je neminovnost, niti mislim da su ljudi u petoj deceniji zivota stari. Ali mislim da je zdravlje lakse sacuvati dok ga jos imas, nego povratiti onda kad si ga vec izgubio.

    A ormari i skule su mi posebna boljka. Srecom, imam sobu viska pa sve trpam u nju. I pravim se da ne vidim haos koji unutra vlada. B-)

  27. #27
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Ne donosim ng odluke.
    Odluke se donose kada su zrele za donijeti, a ne zato što je početak neke nove godine, obljetnica ili slično. Jer, ako nisu zrele, to samo stvara presing i fobiju i neminovno dovodi do neuspjeha ili do uspjeha, ali uz određeni grč.
    Zato, osobno, ovaj prelazak iz stare u novu meni ne predstavlja baš ništa.
    Veće značenje mi imaju rođendani, Božić ili neki datumi od većeg značaja.

  28. #28
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Ja o svojim odlukama razmisljam vec dugo. Nisu to ad hoc odluke, isprovocirane novogodisnjom euforijom. Neke sam pocela sprovoditi u djelo, a nisam rekla "prestajem pusiti 1. januara". Nadam se svakako da cu uspjeti to pregristi i postati ex smoker sto prije.

    Mayato, potpuno se slazem sa tobom da odluka treba biti zrela. Vjerujem da su moje sazrele, ali je datum pokretanja teme koincidirao sa prvim danom 2015. pa otuda i naslov.

  29. #29
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    pa nitko nije rekao da se odluke ne mogu donijeti 19.1. ili 26.3.
    nova godina može biti simbolički početak uvođenja neke promjene i nečeg boljeg. zašto ne? nekome paše, nekome ne, no svaki pomak na bolje je dobrodošao

    ja ih slabo prakticiram, ali mislim da sam lani napisala da ću više paziti na hranu i jesam. imam neke grijehe koje sam "učinila zdravijima"

    evo, na ovoj sam temi fakat odlučila da ću očistiti svoj stan i svoj život :D od suvišnih stvari jer me opterećuju i stalno ih gledam. a inače nastojim živjeti mirno, bez stresa i odmaknuti od sebe negativne ljude i misli.

    i želim naučiti jedan kul čučanj no to je više za moju omiljenu temu
    Posljednje uređivanje od Anci : 02.01.2015. at 13:29

  30. #30
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    ja nosim kaput star 40 godina
    pozdravi mi D.!
    rekla sam ti ja jednom da ste karakterno slične.

    nemam ništa protiv novogodišnjih odluka,
    ali ne želim se vezati za ništa što moram napraviti,
    onda sam obično opterećena, a to ne volim.

  31. #31
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ančice, nemoj bacati odmah u smeće.
    stavi u kutiju i pospremi u podrum.
    ako mjesecima ne siđeš po njih, znači da ti stvarno ne trebaju i mirne duše ćeš ih bacit, poklonit, štogod.

    ja se, opet, osjećam užasno opterećeno s viškom stvari ili nepotrebnim stvarima.
    naprosto se radujem kada odlučim staro zamijeniti novim i još dobijem volju oprati i taj kuhinjski ormarić, lool

  32. #32
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja planiram početi vježbati. Po ne znam koji put u životu
    I da više vremena provodim "kvalitetno" s djecom (štogod "kvalitetno" značilo)
    I da više i raznovrsnije kuham a manje se snalazim dostavama, toplotekama i sl.

    Što se viškova tiče, redovito se rješavam svega i svačega:
    1) nudim rodbini
    2) njuškalo
    3) vrećica pored kontejnera
    4) vrećica za 15% popusta u h&m (odjeća)

    Ne sjećam se da sam ikad pomislila "da bar ono nisam proslijedila/bacila". Ako mi je nešto slično zatrebalo - otišla i kupila novo

  33. #33
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj olja prvotno napisa Vidi poruku
    A nisam ni ja od nekih novogodisnjih odluka, samo osjecam da je vrijeme da popravim neke stvari u zivotu i da ce mi za par godina biti 40. Sta te jace podsjeti na to da staris i da imas sve manje vremena da dovedes neke stvari u red, od rodjendana i Nove godine?
    slažem se ovdje s tobom.
    iako, ne znači da je sve gotovo, naravno da nije, tek počinje


    s 40+ je teže skinuti kile nego s 35 i svaka dodatna pušačka godina je stvarno nepotrebna ako i tako misliš prestat.
    tako da, da! ono što možeš za svoje zdravlje i ljepotu napraviti danas ne ostavljaj za x godina kasnije.
    više ćeš se mučiti za isti rezultat i dulje ćeš biti nezadovoljna.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    iza mene je skoro 10 godina trudnoća, dojenja,nespavanja,potreba male djece...
    moja želja je sad kad su veći, sposobniji, neovisniji da malo više propitujem sebe, svoje želje i potrebe.

  35. #35
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Ja imam vrlo konkretne planove za 2015. koje moram ostvarit zbog posla, i to mi je cilj.
    Uz sve to najvazniji cilj ce bit ostat zdrav u glavi i u tijelu, da me opet ne ulovi anemija ili bolovi u ledjima.
    Uhvati me mala snaga kad se sjetim sto sve moram.

    A čiscenju viska stvari se nadam kad se konacno budemo selili, totalno mi je poznat taj osjecaj Anci, meni je doslovno muka od prostora u kojem sad zivim kojeg smo debelo prerasli svojim potrebama. Jedva cekam iselit odavde i rijesit se viskova ili ih barem pametnije raspodjelit. Meni osim toga sto imam viska stvari ide na zivce sto imam neke koje bi koristila al ih nemam di drzat, frustracija je valjda jednaka ovoj di imas hrpu toga sto ti ne treba.
    Posljednje uređivanje od zhabica : 02.01.2015. at 15:12

  36. #36
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Imali smo onu jednu temu o hrčcima i skupljanju stvari... i ja bih minimalni minimalizam, ali ovaj tren je neostvarivo, mm i klinci stalno nešto dovlače, ne daju ništa baciti i sl. Dok mogu zatvoriti vrata od ormara i ladice, stavila sam to na ignore.

    Zapravo to mi je novoživotna/novogodišnja odluka - što više stvari na ignore .
    I ne raditi ništa što ne moram osim onog što moram. Baš ništa.

    Čistiti još manje. Peglati još rjeđe.
    Često misliti na ovu scenu i kako je mm u pravu: idemo na dječji ročkas, i muž iz ormara izvuće najzgužvaniju majcu. Ja mu velim da ne može ići u tome na ročkas, on me izignorira teško i kaže da ga boli briga i da ga briga što se ja uzrujavam oko toga što će o meni kao domaćici misliti ljudi koje viđamo jednom godišnje na tom rođendanu, i da baš ide u toj majci.


    Zamarati se svime i svačime što manje.
    Brinuti više o sebi, manje o mužu i djeci . (mislim, umjesto da 90% vremena brinem o njima i za njih, sad ću samo 80%). I izignorirat ću ih i pogledati nekad film.

    Trenutno sam malo u sebičnom i "hoću brinuti za svoje potrebe" modu, pa su mi glavni planovu za 2015:
    - ošišati se i promijeniti dosadnu frizuru "duga kosa u repu"
    - riješiti zadnji ispit na postdiplomskom

  37. #37

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Citiraj olja prvotno napisa Vidi poruku
    Vidi, uz ostalo "porodicno naslijedje" mogu ocekivati kardiovaskularne probleme. Moj otac je umro u pedesetoj od srca, a majka kuburi sa visokim pritiskom od 35. Ja sam jos uvijek zdrava i to je razlog zbog kog smatram da je krajnje vrijeme da nesto preduzmem da takva ostanem sto duze. Nisam uopste mislila na starost i starenje, to je neminovnost, niti mislim da su ljudi u petoj deceniji zivota stari. Ali mislim da je zdravlje lakse sacuvati dok ga jos imas, nego povratiti onda kad si ga vec izgubio.

    Uvijek je "krajnje vrijeme" sve dok imaš navike koje su potencijalno štetne i želiš ih se riješiti (mislim na npr. prestanak pušenja, gubitak kila ako si debela i slično). To nema veze s time koliko ti je godina nego s gut feelingom.

    Drugim riječima, manje najava i planova, više konkretnih postupaka. Ne ide tebe osobno, nemoj me pogrešno shvatiti, molim te.

  38. #38
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja bih se rijesila pola stvari iz stana. Ali gdje s time? Evo imam 7 tava iste velicine,
    ak ti ostane koja tava rado bi je udomila

  39. #39
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Hoces keramicke? Velike su. Jedna dublja druga plica.

  40. #40
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    radije bi običnije,ak mogu birati

  41. #41
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    i kod mene je šalica u šalici i sve nam trebaju
    inače se ne vežem za stvari i nije mi bed bacati, za razliku od MM,
    ali šalice

    vidim da nas ima ...
    mogle bi klub osnovati

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    i kod mene je šalica u šalici i sve nam trebaju
    inače se ne vežem za stvari i nije mi bed bacati, za razliku od MM,
    ali šalice
    i roba. vakum vreće iz ofertisime i pod krevet.

    bilo bi nas prilično ...
    Naziv kluba "šalica u šačici"

  43. #43
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    svaki mjesec baciti 5 stvari iz stana
    želim krenuti kuhati kavu i kad otvorim ormarić, da me dočeka 6 lijepih šalica :D a ne jedna ugurana u drugoj
    imam i neke iz studentskog doma stjepan radić!
    znam da treba samo baciti, ali moram prelomiti u glavi da mi to ne treba i neće faliti.

    ovo sa šalicama je samo primjer, vežem se za stvari i teško se odvajam od njih, a sad kao da me guše.
    knjige, roba (iako nosim 7 i pol odjevnih kombinacija, ormar mi je pun) itd., itd...

    ima netko sličan problem?
    evo i mene. hrčak najgori. kad se vratim u zg čeka me xy kutija koje moram raspakriati, a stanu ima mjesta za možda 2.
    nadam se posjetu zlih minimalista

    nemam šalice SC, ali imam beštek

  44. #44
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku

    bilo bi nas prilično ...
    Naziv kluba "šalica u šačici"
    Kod mene su i čaše u čaši

  45. #45
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ni ja nisam nikad imala novogodišnje odluke. A ni u toku godine ih nemam. Inače sam vrlo neodlučna osoba kad su sitnice u pitanju (to o čemu pričate-kile, vježbanje, šalice za kavu, teće), ne znam da li želim imati šalicu na kravu iz Kinderlade ili ne želim. Ako je ne želim u tom trenu, onda je bacim. Pa za dva dana mi bude žao. Ali mogu reći što bi volila da se dogodi-da budem odlučnija, da nađem posao i da naučim kako napraviti bolji liker od limuna, da se rakija previše ne ojseti (jer, Mojca, ovo je teško sranje što gutam, morat ću po zhabicinom receptu).

  46. #46
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Hahaha, grebi ga, a moju ste temu sprcale u pretis .

    Imam i ja viska krpa i sudja, a manjka para, da napravimo rasprodaju?

  47. #47
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Aj, trina, sto fali rakiji?!
    Danas sam vidjela da imam 20 lakova za nokte. Koje nisam lakirala od ljeta
    Sad je kasno, ali pobacat cu sutra.

    Salicu s onom curicom koja lovi leptirica necu

  48. #48
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    neeeee! ne bacaj lakove! obecavam da cu baciti kutiju necega, ali udomit cu tvoje lakove

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Aj, trina, sto fali rakiji?!
    Danas sam vidjela da imam 20 lakova za nokte. Koje nisam lakirala od ljeta
    Sad je kasno, ali pobacat cu sutra.

    Salicu s onom curicom koja lovi leptirica necu

  49. #49
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    daj zhabin recept za rakiju od limuna

  50. #50
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Zivim zivot, ne obecavam si nista.
    Anci zovi mene ja cu ti sve pobacati.

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •