Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 129

Tema: Black friday

  1. #1
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno Black friday

    Bombardiraju popustima sa svih mefija!
    Ja bih se ucahurila i propustila shopingmaniju, ali...Lego sa 20% popusta mi je tesko propustiti.

    No, pomisao guzve me tjera da razmislim vrijedi li 20% mojeg nerviranja. Ma, vrijedi li išta?
    Ustvari, htjela sam vas pitati da li vas taj "crni petak" motivira za kupnju? Da li ste za takav nacin kupovanja?

  2. #2
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Bombardiraju popustima sa svih mefija!
    Ja bih se ucahurila i propustila shopingmaniju, ali...Lego sa 20% popusta mi je tesko propustiti.

    No, pomisao guzve me tjera da razmislim vrijedi li 20% mojeg nerviranja. Ma, vrijedi li išta?
    Ustvari, htjela sam vas pitati da li vas taj "crni petak" motivira za kupnju? Da li ste za takav nacin kupovanja?
    Mene demotivira jer se kod nas reklamira taj Black friday s 20-30% popusta a to nije ni Grey friday a ne Black. Čista navlakuša. Da bi bio Black friday popusti bi trebali biti 70-90%.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Bombardiraju popustima sa svih mefija!
    Ja bih se ucahurila i propustila shopingmaniju, ali...Lego sa 20% popusta mi je tesko propustiti.

    No, pomisao guzve me tjera da razmislim vrijedi li 20% mojeg nerviranja. Ma, vrijedi li išta?
    Ustvari, htjela sam vas pitati da li vas taj "crni petak" motivira za kupnju? Da li ste za takav nacin kupovanja?
    Bili smo mm i ja prošli vikend u Elipsu - ja trebam novi mobitel, a on je isto nešto htio pogledati... DakleM - bilo je više od 30 ljudi u repu za blagajnu. Mi smo se lijepo okrenuli i utekli glavom bez obzira.

    Aliii prošle godine sam na takav dan otišla u subotu (ili nedjelju??) odmah u 9 ujutro u Mass i kupila Creator cipele na debelom popustu. Bila gotova za 5 minuta.

    Tako daaa imam podvojeno mišljenje. Neke stvari se isplati kupiti samo dok su na popustu, a opet, deprimiraju me gužvetine i histerija oko toga. Nisam oduševljena, ali ako imam priliku i ako mi nešto baš treba (kao one cipele), upustim se u to.

  4. #4
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Mi smo prošli petak kupili usisavač na -60% jer nam je trebao usisavač. Malo smo dulje morali čekati da dozovemo prodavača, ali usisavač se ni ne kupuje svaki mjesec pa eto.
    Ovaj vikend nemam namjeru ništa više kupovati.
    Lego koji mali želi za Božić smo kupili u Mülleru kad je krajem listopada bilo -20%, među ostalim i zato što smo se bojali da ga više neće biti kad dođe nova kolekcija.

    Je li tko vidio akcije na vina, ili gin?

    Ipak ide vrijeme fešta

  5. #5
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    ja već par tjedana vrebam neke avionske karte i mislim kako možda i te cijene padnu, i danas su na black friday skočile za ca 50 eur po karti

  6. #6
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Mene demotivira jer se kod nas reklamira taj Black friday s 20-30% popusta a to nije ni Grey friday a ne Black. Čista navlakuša. Da bi bio Black friday popusti bi trebali biti 70-90%.
    x
    Nama je krepao TV pa pratimo akcije, između ostalog uletio je i BF. Značajniji popusti su za televizore od 20.000-30.000 kn. Za mobitele isto ne vidim nešto značajno, ima uz kojekave pretplate, ali može se uvijek naći takvih popusta.

  7. #7
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    mene motiviraju popusti, a demotiviraju guzve koje se stvaraju nakon ovakvih pompoznih najava
    pa cesto propustim popust

    za danas jos razmisljam jel cu se uputiti u ducan/e

  8. #8
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Mene demotivira jer se kod nas reklamira taj Black friday s 20-30% popusta a to nije ni Grey friday a ne Black. Čista navlakuša. Da bi bio Black friday popusti bi trebali biti 70-90%.
    apsolutno
    pozvizdim kad vidim da reklamiraju 10 ili 15% za black friday

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ja sam gledala u Elipsu susilicu kojoj je cijena u ducanima i, na webu oko 4000 kn. Nabili su joj cijenu 5500 i onda kao snizili za 30%. Mislim stvarno...

  10. #10
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam gledala u Elipsu susilicu kojoj je cijena u ducanima i, na webu oko 4000 kn. Nabili su joj cijenu 5500 i onda kao snizili za 30%. Mislim stvarno...
    Jep,standard hrvatska posla

    Mene živciraju ti popusti koji na većini mjesta nisu ništa posebno. Ako nije 60% i više meni to nije black friday

  11. #11
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Dvadeset nije neki popust. Gledam lego duplo na Njuškalu.

  12. #12
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Ja sam sad uzela neke legice na Brick.hr. Ima OK popusta, ali samo na neke legice.

  13. #13
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Promoviraju 50%, najviše imaju 45%. Takva zavaravanja kupaca treba kažnjavati.

  14. #14
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ja sam tržila, nije nešto ali bolje nego ništa.
    Muller -20% na sve.
    DM- 30% na poklon pakete + 15% na ukupan iznos. Meni se isplati.

  15. #15
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Mango je 40 % na sve
    Intimissimi mislim 20 ili 30 % na sve
    Zara ništa
    Benetton 30 % na zimsku kolekciju

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Dvadeset nije neki popust. Gledam lego duplo na Njuškalu.
    Pa zaviri malo i ovdje - cure prodaju i to: http://forum.roda.hr/threads/92180-P...i-36-aspirator

    Sorry na offt - baš bi mogli i mi na forumskoj burzi napraviti crni petak... moram prokopati knjige i odjeću, pa oglasiti.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 24.11.2017. at 13:42

  17. #17
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo prošli petak kupili usisavač na -60% jer nam je trebao usisavač. Malo smo dulje morali čekati da dozovemo prodavača, ali usisavač se ni ne kupuje svaki mjesec pa eto.
    ja sam taman prošli vikend kad sam vidla to za elipso pomislila da mi crko usisavač, pa se muž sjetio da ubaci u utičnicu fen koji inače radi, i veli kak i ovo ne dela, tad se najstariji sjetio da je isključio jedan osigurač kad je nekaj majstorio. odahnula sam da ne moram po novog ljubimca

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zaviri malo i ovdje - cure prodaju i to: http://forum.roda.hr/threads/92180-P...i-36-aspirator

    Sorry na offt - baš bi mogli i mi na forumskoj burzi napraviti crni petak... moram prokopati knjige i odjeću, pa oglasiti.
    Ima li neki razlog zašto ne mogu vidjeti stranicu na tom linku? Javlja mi obavijest da nemam ovlasti za nju.
    I ovo je super ideja, ja isto imam hrpu toga.

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam taman prošli vikend kad sam vidla to za elipso pomislila da mi crko usisavač, pa se muž sjetio da ubaci u utičnicu fen koji inače radi, i veli kak i ovo ne dela, tad se najstariji sjetio da je isključio jedan osigurač kad je nekaj majstorio. odahnula sam da ne moram po novog ljubimca
    Ah, to je kod nas česta (nus)pojava, hehehe...tak je to kad imaš tehničare pri hiži.

    Ont. ako išta budem još kupovala, to su eventualno čizme. Od kućanskih aparata imam toliko krame da bi tri kuće opremila, ufff... Moram dooobro razmišljati o tome kaj mi stvarno treba. Usisavač sa hepa filterom je završio u vikendici, doma imam jedan s vodenim filterom i jedan bežični akumulatorski - to je samo ilustracija. Ne treba podleži maniji kupovanja bez kriterija (to ne govorim onima koji ovo čitaju, nego sebi).

  20. #20
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Evelina prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li neki razlog zašto ne mogu vidjeti stranicu na tom linku? Javlja mi obavijest da nemam ovlasti za nju.
    I ovo je super ideja, ja isto imam hrpu toga.
    Vjerojatno nemaš dovoljan broj postova. Pitaj admina.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Aha! Vi imate i ta ograničenja. Okidoki.

  22. #22
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ah, to je kod nas česta (nus)pojava, hehehe...tak je to kad imaš tehničare pri hiži.
    ma nije nek se veliki sjetio da jedan utikač ne dela naljepio na njega nekaj a prije isključio struju, to je iza kauča, pa se ni ne vidi, ali nije nikom reko, tek tad se sjetio da je majstorio

  23. #23
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    mene motiviraju popusti, a demotiviraju guzve koje se stvaraju nakon ovakvih pompoznih najava
    pa cesto propustim popust

    za danas jos razmisljam jel cu se uputiti u ducan/e
    Upravo tako. Odustala sam, a popodne radim, tako da ću Lego naručiti na Brick.hr.

    Da su sniženja bar 50%, tada bih ipak pregrmila gužvu. Ili ne bih

  24. #24
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    apsolutno
    pozvizdim kad vidim da reklamiraju 10 ili 15% za black friday
    i ja
    opcenito, nije mi neki popust ako nije bar 40%
    a za bf ne priznam ispod 50%....ciste navlakuse, nista drugo
    nek vide malo vani kaj znaci bf

  25. #25
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Meni je bas prosli vikend krepao mikser pa sam odmah poslala muža u Elipso po neki bijeli Gorenje na akciji za 179 kn. Napisala sam mu šifru, sav sluđen gužvom odstajao je pola sata u repu, uredno ništa ne primijetivši platio 249kn i donio doma mikser prave šifre, ali fensi crne (nesnižene) boje

  26. #26
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Mi smo prošli vikend također prvo išli u Elipso i odustali i na kraju kupili u ovih: http://mobilmedia.hr/black-friday-akcija

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Vratila se upravo iz Arena centra.Znala sam da je BF navlakusa ali trebala sam ici kupiti neki poklon za kcer,sutra ide na rodendan.Guzva od otvorenja,strasno nesto! Kad sam se vec ondje nasla usla u par ducana da vidim.Timberland ,na vratima golemim slovima vristi popust do 50%. Ono famozno DO. Ono sto me zanima-obicni klasicni model cizmi-10%.Nisam dalje ni gledala. Jos par ducana ukljucujuci i C&A,HM-opet razocaranje,nema nista od onoga sto sam gledala prosli tjedan,kao da je dio robe one bolje i skuplje nestao. Ne vjerujem da se rasprodalo od proslog tjedna. Bas me zanima hoce li se opet pojaviti dok prode vikend. Uglavnom ubuduce izbegavam u sirokom luku takve akcije.

  28. #28
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    HM online-20% +besplatna dostava

  29. #29
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Ja sam u Mango outletu kupila 6 hlača za 405 kn. Jučer je bilo i veličina i izbora, danas ne znam kako je.

  30. #30
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Iskoristen popust od 20% u Mulleru.

  31. #31
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Meni ta masovna histerija općenito ide na živce

  32. #32
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Bome i meni.

  33. #33

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    ja sam prošli tjedan "štedjela" po 40% sa zabinim karticama i Glorija kuponima, tako da sam danas svratila samo u Modianu da se uvjerim da ništa za mene ionako neće biti, ali eto, ipak sam, i to bez ikakve gužve, ulovila na 50% Taifunove hlače i dvije majice i ja jako zadovoljna. inače, slažem se da je kod nas to sprdnja od BF, svi to više-manje znamo, a opet su gužve, zamislite da je pravi BF, što bi tek onda bilo.

  34. #34

  35. #35
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Stvarno bolesni

    A ja očekivala tučnjavu kao kad gledam američke dokumentarce, stila vjenčanica od 7000 USD za 700.
    Dobro da nisam ni provirila u dućane (osim web shopa).

  36. #36
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Pa nije ni tu Black Friday neki ogroman popust na sve. Neki ducani imaju 15-30% na sav asortiman, neki ni to, neki daju par posto popusta i besplatnu dostavu, neki ubace kupon za buducnost ili kakav gift card. Jedina je razlika sto skoro svaki (veci) ducan ima par artikala koji su bolesno snizeni, bas ogroman postotak.

    Druga je stvar to sto su ovdje popusti normalna pojava pa kad je nesto na (obicnom) snizenju, onda je stvarno snizeno i isplati se kupiti.

  37. #37
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Npr. Target ima neku elektroniku i igracke na snizenju, plus za bilo kakvu kupovinu od $50 (online ili lokalno), dobijes kupon za 20% snizenje za bilo kakvu kupovinu kroz par tjedana. Ovo je odlicno, ako inace kupujes u Targetu (mi kupujemo brdo kucanskih potrepstina, tako da sam postiskala sto treba online, plus par igracaka - rodjendani, praznici, itd.).

    Zara je danas 30% snizena; cijeli asortiman.

    Sinu smo kupili za rodjendan pokrivac koji vec dugo trazi jer je danas bio 20% i uz besplatnu dostavu, sto je odlicna usteda jer je sama dostava inace $22, a to im iz principa nisam htjela dati (nemam ducan lokalno).

    U srijedu sam na poslu odabrala novi laptop jer su bili 18% snizeni pa su mi ga narucili valjda jucer ili danas.

    H&M mi je upravo poslao mail; nude 30% snizenja i besplatnu dostavu na sav asortiman. Neke stvari kostaju $3 (a inace su, recimo, $5).

    Gap/Old Navy/Banana Republic imaju, izgleda, 50% na sav asortiman, sto je nista jer se kod njih ionako ne kupuje ako nije barem 40% snizeno, sto je recimo barem 10 dana svakog mjeseca, a i cesce, ako primas njihove mailove.

    TOMS je 25% snizen.

    (Ne kupujem sve ovo; gledala sam sad sto su mi poslali mailom.)
    Posljednje uređivanje od Kaae : 25.11.2017. at 00:50

  38. #38

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Zar nije netko spominjao popust i u dm-u?
    Gledam racun, al popusta nema...
    Posljednje uređivanje od cappy : 25.11.2017. at 01:35

  39. #39
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Vjerojatno iznad 200 kn.

  40. #40
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Stvarno bolesni

    A ja očekivala tučnjavu kao kad gledam američke dokumentarce, stila vjenčanica od 7000 USD za 700.
    Dobro da nisam ni provirila u dućane (osim web shopa).
    Ni valjda da ti ista i treba?
    Ja jučer trebala neka naručiti kaj je muzika vec dugo pikiral, ali dostava je trebala bit vise od sto kuna pa sam mu rekla ako je stvarno tog zelja neki si sam otiđe u dućan

  41. #41
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj cappy prvotno napisa Vidi poruku
    Zar nije netko spominjao popust i u dm-u?
    Gledam racun, al popusta nema...
    Da u CC1, 30% na poklon pakete. Drugdje ne znam. A ja sam još koristila i svoj za 15%.

  42. #42
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ni valjda da ti ista i treba?
    meni ne. A moja vjenčanica je ionako u ormaru, desetljećima ju čuvam. Neće više zatrebati, jer ni za obnovu zavjeta (ako i taj američki običaj dođe kod nas) ne bih stala u nju, ma ni blizu.

    Evo što Cody kaže o hrvatskom Black fridayu: http://glashrvatske.hrt.hr/hr/blog/a...je-crni-petak/

    A dobar mi je i ovaj tekst http://www.teklic.hr/izdvojeno/kako-...riday-koncept/

    Oba su nekako na tragu mog promišljanja o tim uvoznim običajima.

  43. #43
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam tržila, nije nešto ali bolje nego ništa.
    Muller -20% na sve.
    DM- 30% na poklon pakete + 15% na ukupan iznos. Meni se isplati.
    Po ovome kako si napisala ispada da je bio popust na ukupan iznos od -15%

  44. #44
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Po ovome kako si napisala ispada da je bio popust na ukupan iznos od -15%
    Pa možda negdje i je bio.
    Razni šoping centri su imali razne akcije.
    Supernova, Avenue Mall, Arena, CC1, West Gate, svaki je imao nešto drukčije.l

  45. #45
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Meni ta masovna histerija općenito ide na živce
    X

  46. #46
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    ja sam ubola zimsku jaknu u C&A, imali su 20% na sve
    ciljano sam isla, ako nadjem nesto da mi je ok

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Meni ta masovna histerija općenito ide na živce
    kod nas nit popusta, nit histerije

  48. #48
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    MD i ja uboli po par cipela i papuča.
    Skroz neplanirano.
    Pesica je pojela njegove papuče... bili smo u Celju, morali smo na brzinu nešto pojesti, skočili u prvi shopping centar, pojeli, krenuli van... ja skužim Kopitarnu, sjetim se da je ostao bez papuča... i izađemo s 4 kutije. Na drugi par cipela, odnosno papuča dobili smo 50%, što je bilo fantastično, jer nismo očekivali popust. )

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    A sto kazete na cyber monday ? HM ima do 70% popusta,mango 30% ,za druge ne znam. Bez histeriji i guzvi.

  50. #50
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    U trgovinama ili na netu?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •