Pokazuje rezultate 1 do 36 od 36

Tema: Kampiranje 2010

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno Kampiranje 2010

    mi cemo ovo ljeto prvi puta na obiteljsko kampiranje ( ja i sin tocnije ). sezonu smo vec poceli prosli vikend, a iduci tjedan slijedi i prvi tjedan mog godisnjeg tako da cemo ga provesti u kampu Njivice na krku.

    ima li vas još da cete na kampiranje ove godine i na koji dio jadrana? Meni na kraju 7.mj. ostaju jos dva tjedna koja gledam da idemo u neki kamp na cresu ili losinju, svidjaju mi se kampovi sa borovim iglicama
    hoce li netko od vas biti tamo u to doba?

    ja jedva cekam

  2. #2
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    sv. filip i jakov, kamp đardin, prekrasno

  3. #3
    di_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    370

    Početno

    kamp kovačine - cres, blizu samog grada cresa..... moje neprežaljeno naj mjesto za ljetovanje

    đardin je isto prekrasan....

  4. #4
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ne prakticiram morska kampiranja, al ja sam samo sve naj cula za taj kovacine kamp na cresu
    mi cemo standardno - suma, rijeka... Mreznica

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    gledam malo po netu, kovačine mi se čini dosta golo, kao da nema dovoljno hlada.. vise sam mislila na recimo kamp Čikat na malom lošinju, po slikama mi se cini fantasticno. dali je netko bio tamo?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    samamama, a koloiki je sin? Bas me zanima, volim kampiranje, ali nismo jos odlucili kad cemo se prvi put odvaziti na takvu avanturu s bebcetom...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    meni je prekrasan kamp preko puta Zrća Pagu, Straško..

    fenomenalan mi je, ali ja nisam nikad kampirala pa možda moje mišljenje baš ne vrijedi

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    lunja, moj sin ima 3 godine i 3 mjeseca Prvo kampiranje nam je bilo prosli vikend i bio je odusevljen satorom i spavanjem u kampu. Ja sam oduvijek bila po kampovima sa svojima pa sam ove godine ocijenila da je pravo rijeme za pocetak avanture... prosle godine mi je bio jos malo pre mali i bilo me strah kako cemo sami u kampu ( ja sam rastavljena ), ove godine znam da smo vec prava ekipa :9
    oboruzala sam se loptama, špigulama i ostalim igrama za kamp

    pogledala sam malo ovaj kamp Đardin i moram reci da mi se ful svidio.. dajte jos malo prijedloga i dojmova, a ako vam se neki kamp jako svidio probajte navesti neke detalje tipa:

    -pristupacna plaza za djecu DA/NE
    - guzva

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    lunja, moj sin ima 3 godine i 3 mjeseca Prvo kampiranje nam je bilo prosli vikend i bio je odusevljen satorom i spavanjem u kampu. Ja sam oduvijek bila po kampovima sa svojima pa sam ove godine ocijenila da je pravo rijeme za pocetak avanture... prosle godine mi je bio jos malo pre mali i bilo me strah kako cemo sami u kampu ( ja sam rastavljena ), ove godine znam da smo vec prava ekipa :9
    oboruzala sam se loptama, špigulama i ostalim igrama za kamp

    pogledala sam malo ovaj kamp Đardin i moram reci da mi se ful svidio.. dajte jos malo prijedloga i dojmova, a ako vam se neki kamp jako svidio probajte navesti neke detalje tipa:

    -pristupacna plaza za djecu DA/NE
    - guzva[/QUOTE]

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    unja, moj sin ima 3 godine i 3 mjeseca Prvo kampiranje nam je bilo prosli vikend i bio je odusevljen satorom i spavanjem u kampu. Ja sam oduvijek bila po kampovima sa svojima pa sam ove godine ocijenila da je pravo rijeme za pocetak avanture... prosle godine mi je bio jos malo pre mali i bilo me strah kako cemo sami u kampu ( ja sam rastavljena ), ove godine znam da smo vec prava ekipa :9
    oboruzala sam se loptama, špigulama i ostalim igrama za kamp

    pogledala sam malo ovaj kamp Đardin i moram reci da mi se ful svidio.. dajte jos malo prijedloga i dojmova, a ako vam se neki kamp jako svidio probajte navesti neke detalje tipa:

    -pristupacna plaza za djecu DA/NE
    - guzva
    - ima li u skolopu kampa par ili igralipte za djecu
    - hladovina u kampu
    - hladovina na plažama
    i ako ima jos nesto sto mislite da je bilo dobro ili lose

  11. #11
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    mi smo isto veliki ljubitelji kampiranja i razmišljamo što ove godine, imamo bebu od 8mj, ići ćemo u apartman na par dana kod prijatelja, ali nama to nije to, meni je ljetovanje = boravak u šumi kampa pa bismo htjeli još par dana otići u kamp
    mislim da bismo se mogli snaći i s bebom
    inače od kampova su nam dobri (većinom smo išli u te provjerene, bojali smo se se eksperimentirati jer ima i puno loših kampova):

    kamp "Kozarica", Pakoštane: hlad u kampu i na plaži, ima igralište za djecu, cijena kampa ok, kamp je uredan i čist, nema prevelike gužve, nedostatak je što plaža nije baš pristupačna za djecu, moraš imati neke cipele za vodu inače se "ubiješ" po kamenju, samo mali dio je ulaz u vodi kroz pličak, a drugi dio je betoniran i ulaziš u dosta duboko i moraš cijelo vrijeme paziti da dijete samo ne ode do ruba betonirane plaže, malo dalje je pješćana plaža, ali ta pak nema mrve hlada

    kamp "Zaton", kod Nina, ogroman kamp, prepopularan u zadnje vrijeme i po meni cijene su previsoke (mi smo išli davno dok je još nije bio tako popularan i skup), ali kamp je ok inače, čist, puno igrališta, hladovina u kampu i na plaži, prekrasna pješćana plaža, blagi prilaz u vodu, baš onako za djecu, ima i neke dodatne sadržaje za djecu na plaži i u kampu koje vode animatori, nedostatak su mi visoke cijene i prenapučenost kampa i plaže

    kamp "Punat" u Puntu na Krku, cijene ok, čist, hlad u kampu i na plaži, plaža betonirana, ali koliko se sjećam nije odmah jako duboko, ima igralište (iako već dugo nisam bila u tom kampu pa nemam nova saznanja)
    Posljednje uređivanje od tina55 : 16.06.2010. at 10:19

  12. #12
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    gledam ovaj Čikat na Lošinju...
    koliko košta trajekt za Lošinj?
    koliko je blizu Mali lošinj za posjetiti? može se prošetati ili se mora autom?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    trajekt odakle? lošinj je povezan malim mostom za cresom. Nisam nikad tamo bila ali mi se sviđa po slikama.

    mi smo godinama bila u kampu Njivice ali je u zadnje vrijeme postao stvarno guzvovit

  14. #14
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    piše da ima i trajektna linija
    znam da može i mostom, samo se bojim da nam put ne bi bio predug s bebicom, ali vjerojatno ni trajektom nije brže

  15. #15
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ali od krka do cresa treba priječi trajektom
    valbiska-merag

  16. #16
    modesty71 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb, kvatrić
    Postovi
    481

    Početno

    hm, baš zanimljiva tema. mi ove godine idemo u apartman, ali već sljedeće bi rado kampirala, pa vas pratim

    bila sam jednom u Premanturi kod Pule i tamo sam vidjela predivan kamp - borova šumica, šljunčana plaža - je tko bio tamo? Kakvi su dojmovi?

  17. #17
    di_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    370

    Početno

    trajekt za lošinj ti je linija brestova-porozine pa možda da pogledaš pod jadrolinijinim stranicama

    a što se tiće kampa kovačine, nije on gol, ima dosta hlada

    kamp đardin u sv. filip i jakovu je super, i jako ti je blizu plaža, međutim dosta je gužva. Ima i pješćani dio i dio sa kamenčićima tako da možeš birati....

  18. #18
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    meni je bitno da se iz kampa mogu prošetat do nekog mjestašca/grada, da nije kamp na osami
    može li se iz kampa Kovačine pjehe u večernju šetnjicu ili prvo moraš autom?

  19. #19
    luci07 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,313

    Početno

    Brestova- porozina je s istarske strane, tj. trajekt ide od brestove u istri do cresa. Valbiska-merag ide s krka na cres.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    jucer sam cula sve pohvale za kamp čikat na lošinju

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    221

    Početno

    Mi smo kamperi oduvijek. Imamo sve vrste šatora i svu potrebnu opremu. Sada kampiramo u velikom šatoru za 4 osobe (Palace 4). Cure su išle u kamp sa navršenih godinu dana. Samo smo prve godine kada su imale par mjeseci iznajmili bungalov. Kampiranje je super i jako volimo taj način ljetovanja. Ali, najveći problem nam je što ljeta više nisu kao i prije i svaki ali svaki puta nam pada kiša barem par dana. Inače idemo 14 dana na more i uvijek nas ulovi neka kiša ili hladnoća. E to je koma. Desilo nam se da nam je bilo hladno i krajem 6 mjeseca i početkom 8. One godine kada je bilo hladno u 7 mjesecu, slučajno tada nismo bili na moru, inače bi se opet smrzli. Koma je osječaj vlage i hladnoće u šatoru. Plus, šta ne znaš kamo dok pada kiša, a klince ne možeš držati na jednom mjestu.Ove godine smo iznajmili kampicu jer opet kažu da ljeto neće biti bez padalina.

    Bili smo u kampu Straško, Novalja na Pagu u 8 mjesecu-smrzli se,
    Bili smo u malom kampu u Sukošanu krajem 6 - smrzli se,
    Bili smo u Biogradu prošle godine 4 dana po najvećoj vručini u 7-to je bila uživancija, ali da smo ostali 14 dana opet bi se u nekom periodu smrzli.
    Plaže i mjesto za djecu je odlično.
    Znam da hladnoća baš i nije tema, ali nisam mogla odoljeti a da ne izbacim frustraciju...

  22. #22

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    i ja ove godine idem sa satorom, ali upravo zbog kise i tih situacija imam jako velik sator, za 6 osoba, cca 5x5 metara površine, tako da ako i pljusti imas unutra dovoljno prostora da boravis i nekako izguras te kisne dane. Ovaj sator sam uzela preko neta za cca 1500 kn i odusevljena sam! Vengo Icarus 600

  23. #23
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Biograd Soline već 30-tak godina....prvo šator, sad kamp kućica...

  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    221

    Početno

    I mi smo ljetovali zadnjih par godina u Solinama u Biogradu. ove godine idemo u Đardin, Filipjakov.
    Čula sam da Pakoštane imaju odličan kamp.

  25. #25
    di_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    meni je bitno da se iz kampa mogu prošetat do nekog mjestašca/grada, da nije kamp na osami
    može li se iz kampa Kovačine pjehe u večernju šetnjicu ili prvo moraš autom?
    može, imaš šetnjicu do grada, cca koliko se sjećam nekih 20ak minuta, uz more

  26. #26
    ana123 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    31

    Početno

    KAmp Kavačine na Cresu, ti je super!!! Nema gužve na plaži, svaki put možeš sigurno naći mjesto u hladu na plaži!! Do Cresa imaš lagane šetnje 15 minuta uz more, s tim da nema automobila. Perfektno!! Moja preporuka definitivno - najviše jer nema ljudi puno!

  27. #27
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj ana123 prvotno napisa Vidi poruku
    KAmp Kavačine na Cresu, ti je super!!! Nema gužve na plaži, svaki put možeš sigurno naći mjesto u hladu na plaži!! Do Cresa imaš lagane šetnje 15 minuta uz more, s tim da nema automobila. Perfektno!! Moja preporuka definitivno - najviše jer nema ljudi puno!
    a je li kamp u hladu, znači mjesto za šator?

  28. #28
    ana123 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    a je li kamp u hladu, znači mjesto za šator?
    A čuj, imaš svakakvih mjesta. Ima dosta hlada definitivno....

  29. #29

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    evo mali update za ovu godinu.

    Kamp Colone u Istri, bili smo prošli vikend. Masu hlada, animacija za klince, super cete se odmoriti pod uvijetom da vam se klinci ne boje doci u more sa rukavicama jer su plaze katastrofa ( za manju djecu ). Velike grote i kamenje, ali je u moru ok, na jednoj plazici je super jer je u moru pijesak i idealno za igranje picigina. Mi nismo bili te srece jer se moj mali nece kupati tako duboko. U principu, kamp u kojem se stvarno moze odmoriti jer nam puno ljudi, ima masu slobodnog prostora, i mjesta di se moze igrati. Jedini minus je sama plaza.

  30. #30

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    51

    Početno

    I mi smo kamperi...Počeli s posuđenim a sad smo svega nakupovali (samo nam je šator sada mali jer imamo novog člana pa smo u kupnji novog).
    Nama je obala jako bitna,i hladovina debela.Recimo ovaj kamp kraj Pule BiVillage koji je super po ocjenama u stranim novinama nama je katastrofa-totalno umjetan,mala stabalca-bjelogorica tek zasađena,nasuta plaža.Nula bodova.

    Kraj Premanture-kamp Stupice-super,blizu mjesta,hlada ima plaže šljunak i stjene,igralište jedino malo premalo,ali tu se na Kamenjaku kupamo svakodnevno tako da tu nećemo na kampiranje(ionako bi rekla moja mama da šta idemo s mora na more i to plaćati).

    Kraj Rovinja, kamp Polari, smo se šetali proljetos-sve pet,puno igrališta za djecu,bazeni,uredno ,restorančići,kao da si došao u Austriju ali plaža trojka.

    Na Cresu uglavnom boravimo...Bez djece bili smo u Slatini,Martinščica,ima hlada donji djelovi,uredni wci,more ima jednu malu plažicu po našem guštu-dovoljno.Sa jednim djetetom bili smo u Bijaru kraj Osora.super šetnjica do mjesta,hlad super,parcele ravne i sređene ali minus za plaže(mi volimo i s autom otići u potragu za divljim plažama pa smo to te godine radili svakodnevno).
    Lani smo bili u Baldarinu,Punta Križa-tu se i vraćamo ove godine-to ti sve govori.Imaju pješčanu plažicu u vali -to je za nas Puležane egzotika pa nam klinci na to otkidaju,hlad je super,parcele mi nisu baš ravne i obilježene više je ono kako uloviš-uloviš,sanitarije novije,mjesto je malo selo 4 km od kampa ali to mjesto je ful daleko od druge civilizacije pa je malo izolirano(i plus i minus mi je to,kako kad).E da,kamp je 2/3 FKK (uvijek onaj bolji ,divljiji dio) a samo 1/3 za obučene,pa ako ti ne smeta prešetavanje golaća...
    Bili smo i u Kovačinama,sami,bez djece i nije mi se svidjelo-kao što si primjetila preprazno...fali hlada i more kao nasuto...

    Na Krku Stara Baška,sami(to znači da nisam gledala očima roditelja)-izolacija živa-predivno,plaža fenomenalni šljunak a sa velikom stijenom odijeljena od FKK plaže.Jedino nam auto nije moglo biti blizu šatora nego na parkingu kraj ulaza u kamp-to je veliki minus jer mi pola stvari bude u autu.

    Na Hvaru smo bili u nekim mini privatnim kampovima-Zavala,velika nizbrdica jedva nam je auto povuklo za gore.Milna-bili na suncu bez hlada jer ima malo stabala(al bili smo sami i bila je sila)

    Tu kraj Pule lijep mi je kamp Puntižela-plaža lijepa,igrališta super,šetnjica isto.I kamp Stoja je po mom guštu.Medulin nikako-more ne valja.
    Više se ne mogu sjetiti....

  31. #31

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    51

    Početno

    A u Kolonama šećemo cijelu zimu-odlično.Jesi li primjetila izvore pitke vode pri ulazu u more..Takva divljina mi se sviđa.

  32. #32
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    prekrasan kamp je i Kamp Valovine u puli... ja bila prije tjedan ili dva i prosla cijeli jer su mi tamo odsjeli frendovi pa dok smo ih nasli )
    ima jako lijepih mjesta u hladu, plaza svakakvih... lijepo je uredjen...

  33. #33

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    evo me
    bili smo u Đardinu tjedan dan.. bas je bilo super, imali ste pravo, kamp je odlican za klince, bas odlican.
    jedina mala zamjerka je za sanitarije koje su u sva moguca i nemoguca doba bez tople vode.

  34. #34
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj samamama prvotno napisa Vidi poruku
    evo me
    bili smo u Đardinu tjedan dan.. bas je bilo super, imali ste pravo, kamp je odlican za klince, bas odlican.
    jedina mala zamjerka je za sanitarije koje su u sva moguca i nemoguca doba bez tople vode.
    i kaj na plaži ima samo jedno poveče drvo. Ali pošto ste vi bili u kampu, tam ima hlada za prodaju.

  35. #35
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Vratili se iz Molunta, kamp Monica
    Mogu samo preporučiti, prekrasno smo se proveli

  36. #36
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    jel netko bio u kampu porton biondi kod rovinja?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •