Stranica 554 od 581 PrviPrvi ... 54454504544552553554555556564 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 27,651 do 27,700 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #27651
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni isto privatnik na svakom uzv pogleda srceko, pusti na doppler, i pusti zvuk. Znaci redovno prati
    Isto tak pogleda mozak, komore i njegove protoke

  2. #27652
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Munkica,
    Sto su rekli? Od kud krvarenje? Koji si sad tjedan??

    Snelly,
    Moja indikacija je predhodna triploidija, krom.greska a s obzirom da nisam radila Ninfty ili Harmony, dokt.me slao ipak na fetalnu ehokardio...

  3. #27653

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    77

    Početno

    Mene su sada poslali zbog gestacijskog dijabetesa

  4. #27654
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ginekolog na svom uzv ne moze vidjeti sve kao kardiolog na svom. Ali ako gin uoci neke nepravilnosti salje na fetalnu eho, ili ako netko u obitelji ima problema sa srcem ili iz ko zna kojih sve razloga. Mene su slali jer sam operirana na pocetku trudnoce i 2 puta bila pod opcom anestezijom. Pa eto cisto da se provjeri. Znaci 40minuta me gledala na onom stolu, samo bebino srce. Divna je doktorica na srebrnjaku.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #27655
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Mono, na uzv nije bilo ni hematoma ni ičega što je moglo uzrokovati krvarenje. Dr. je rekla da sve izgleda točno kako bi trebalo. Uzeli su mi bris, ali su rekli da ne trebam čekati rezultate nego bolje da idem doma. Jedino mi je tlak bio malo visok 145/80. Valjda zbog stresa.
    Na zadnjem UZV (9 tt), u bolnici u kojoj sam išla na MPO, su rekli da postoji mogućnost krvarenja jer da vide nešto što je nalik ugrušku blizu cerviksa. Ali čini mi se da je to davno bilo i da bi do sada taj ugrušak nestao. Jedino ako krvarenje sa zadrškom nije potaknuo seks
    Nije me samo krvarenje toliko prepalo, koliko taj iscjedak prekriven krvlju koji je bio poprilično velik pa je izgledao kao komad nečeg većeg.
    Sad sam 12+4.

    Sljedeći tjedan sam kod svoje dr. pa ću još malo popričati s njom i pitati za rezultate brisa jer ona može ući u moj file.

  6. #27656
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Lako moguce da je od seksa. Jesi im rekla tamo da ga je bilo?

    Znam dosta trudnica koje su krvarile nakon seksa. Zato se ja ne usudim to radoti ni sad kad je kao sve ok. Frka me i krvarenja i utjecaja na cerviks i kontrakcija od orgazma.

  7. #27657
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Ma nisam jer mi je tek poslije palo napamet budući da je seks bio 2 dana prije krvarenja. Ali kad bolje razmislim, nema više seksa
    U srijedu idem na redovni pregled pa ću pitati doktoricu.

    Nema seksa, nema šećera, nema alkohola... Glavno da ima bebe

  8. #27658
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    A onda mozda i nije do seksa,al tko zna

    Ja sam isto eto krvarila 5tj i dan danas ne znam od cega. Uzb uvijek bio cist, a kad se vidio hematom onda vise nije bilo krvarenja

  9. #27659
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ni kod nas nema sexa, ne usudimo se. U pocetku sam imala orgazme u snu i jake kontrakcije, jednom me je cijeli dan rezalo. Toliko sam se prepala da vise nema sexa ni u snu

    pak, mirujes li, kako se osjecas?

  10. #27660
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    P. S. Prvih 12 tt nam je gin. bio zabranio odnose!

  11. #27661
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Mi smo imali zabranu, ali zbog mojih ogromnih jajnika nakon stimulacije i mogućnosti torzije.

    Izdržali malo više od 2 tjedna pa nam se omaklo

  12. #27662
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja noćas u snu imala akciju Samo ne znam jel sam sanjala orgazam il je stvarno bio

  13. #27663

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    21

    Početno

    Baš sam htjela pitati o seksu u prvom tromjesečju, ja čekam prvi UZV za tjedan dana da vidim što će mi ginekolog reći. Tek sam 5+2 trudna tako da bi morala puno čekati :D Stvarno imam dobar osjećaj vezano uz ovu bebu. Ovo nam je prva trudnoća nakon preko godine pokušavanja i prva sveukupno. Nemam simptoma osim bolnih grudi i blagih grčeva slabijih nego u vrijeme menstruacije. Da jesam malo u strahu, jesam. Saznala sam da sam trudna 5 dana prije nego sam trebala ići na dijagnostičku laparaskopiju kao dio liječenja neplodnosti, pazite vjerojatnost za to :D Tako da si cijelo vrijeme mantram da mi je ova beba suđena jer me spasila od operacije <3 I napravili smo ju na Tenerifima :D Jedva čekam prvi UZV.
    Moram priznati da otkako sam saznala da sam trudna već imam snove da sam prokrvarila, taj strah je vjerojatno u svakoj od nas. Međutim, imam jako puno pozitivne energije s puno strana, ponajviše od muža (koji je najbolji na svijetu), moje kume, prijatelja, roditelja, brata, ma svih u mojoj blizini i to mi puno pomaže da mislim pozitivno i da znam da će moja mala mrvica opstati.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  14. #27664

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Da se nadovezem na sex, mi smo imali jedan uspjesni i jedan neuspjesni pokusaj nakon 10tt kad se povukao hematom. Kasnije nije islo, previse me peklo. Planiramo s navrsenih 37tt.
    Orgazme ne izbjegavam

  15. #27665
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Orgazmi u snu... vrhunski!!! Cesto mi se desi od kad sam ostala trudna. Fer obzirom da sexa nema hehehe


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #27666
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Vrhunski su, ali i kontrakcije koje nosi sa sobom :/

  17. #27667
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Koliko znam kontrakcije nisu problem za trudnocu, bar mi je tako dr rekao, hmmm


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #27668
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Munkica,
    I ja sam.krvarila od pocetka do 10 tt, isto nije bilo hematoma ni icega...ali nije bas puno bilo toga, nisu bili izljevi ali je bila bas prava krv.

    Optimist,
    Isto kao i meni.
    Meni se vec 1 dpt dogodio orgazam u snu, imala sam.uzasne kontrakcije vec tada.... i to mi se vrlo cesto dogadjalo bas u pocetku, odmah sam pocela piti Magnezij i Normabel pp...
    Onda je prestalo ali sam bez pbzira na to nastavila imati bolove, vrlo slicne kao i kod kontrakcija kod orgazma...
    Cim osjetim te bolove, popijem Normabel jer bas nije ugodno.

    Ni ja nemam odnose nit cu ih imati, hehe .

  19. #27669
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Seks jeeeeee...? Nešto što se spontano dešava dok mali čovjek ne živi u meni
    Bogu hvala, nemam orgazme u snu jer mi je dovoljno Bh koji se ppoigravaju s mojim cervixom. Ležanje na leđima gotovo za mene. Mislim da duphastone ništa ne pomaže i da ću krenuti s normićima, samo ne znam kak ću to prešutjeti svojoj gin

  20. #27670
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Cure,moze pomoc.Kad sam se narucivala u TA donjela sam d1 uputnicu i receno mi je da ona vrijedi za sve preglede i porod i ostaje tamo,a ja svaki put na pregledu dobim njihovu internu za iduci pregled.
    Sad na zadnjem pregledu dr mi govori da donesem b1 uputnicu u cetvrtak kad ce me hospitalizrat,ja brdak nisam pitala kakva je to.
    Na povijesti bolesti isto pise donjeti b1 uputnicu radi carskog reza?!
    Koga god sam pitala nitko nije nosio posebnu uputnicu radi carskog.

  21. #27671
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Mono, mene malo šokiralo jer je voda u WC-u bila potpuno crvena i taj iscjedak koji je na prvu izgledao kao veliki ugrušak. Ništa me nije boljelo pa nisam odmah pomislila na najgore. U glavi mi je bio glavni brat koji mi je radio zadnji uzv i rekao Nije svako krvarenje nužno loše. Pod time je mislio opasno, naravno da nije dobro

    Btw, imala sam i ja noćas lijepe snove

    Snelly, sorry ne mogu ti pomoći

  22. #27672
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    mono, jesu ti bolovi sada bar malo manje ucestali nego na pocetku?

    Muma Da, to je sex, barem tako pamtim
    A za Normabele...nije mi bas jasna tvoja gin. koja riskira kad ni magnezij ni Duphastone ne pomazu :/

    snelly, mislim da su zaboravili da imas D1 uputnicu pa su ti rekli da doneses za bolnicko lijecenje, pretpostavljam da je to to.

    Munkice, jesu li se na kraju uzeli?

    (asocijacija na vic)

  23. #27673
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Snelly, za hospitalizaciju je posebna uputnica, bas za bolnicko lijecenje.
    I ja sam TA obavljala sve s jednom+interne, a poslije mi rekli da za svaki slucaj uzmem od svog gin i za hospitalizaciju

    Mislim da im ova prva to ne pokriva,samo ambulantno lijecenje+pretrage

  24. #27674
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    A kud ste oplele o sexu[emoji12]. Nemamo dozvolu za tu aktivnost. Probali par puta ali je napetost prevelika pa to nije to. Nadali smo se pred kraj da će biti bolje aIi očito neće biti ništa od toga.
    Optimist mirujem ako ne računamo na dizanje 10 puta noćas za WC i skakanje na nozi zbog grča. Nakon 10 min skakutanja završila u kadi dok je muž masirao noge toplim tušem. Pijem mg 800 mg, pijem puno vode, držim noge na povišenom. Sta još?

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  25. #27675
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ajme, pak, pa to je bio grc nad grcevima!!!
    Pijes citrat?

  26. #27676

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Probaj masirati magnezijevim uljem ili raditi kupke od njega.

  27. #27677
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Pijem mg direkt. Magnezijevo ulje to nisam probala. Izbjegavala sam kupke u kadi do sada ali namjeravam se danas tocati jer me i leđa bole i sva sam nikakva od kauča.
    Optimist to su ti noćni grčevi. Kada me uhvati seta od lista do nožnih prstiju i nazad. Mrzim ih

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  28. #27678
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Pij citrat!
    Ja sam kupila preko iherba od Now fooda i na mami se uvjerila da djeluje i to odmah!!!
    Zena godinama pati od uzasnih grceva i zatvora, probala je skoro sve magnezije na nasem trzistu, koji su zapravo bili magnezijev oksid.
    Posto ja pijem citrat, dala sam i njoj i odmah joj je poceo djelovati.
    Nema grceva, ima normalne stolice.
    Mene je nedavno uhvatio nocni grc pa sam uvela i vecernju dozu od 200 mg mg citrata, ukupno 400 mg i OK je.
    Posljednje uređivanje od Optimist : 13.11.2017. at 10:26

  29. #27679
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Sex što je to ? Ali zato su mi snovi romantične komedije+50 nijansi sive
    Pak i ja imala te noćne grčeve,povisila na 1,5 tabletu magnezij citrata (opet hvala optimist)najbolje mi djeluju kad ih popijem prije spavanja svaki dan.Evo jučer imali do kasno goste i zaboravila i u noći me uhvatio i nije puštao samo tako ,odmah sam otišla popiti...poslije je bio ok,zbilja su užasni . Ovako se probudim sva zakočena jer gospođicama odgovara samo lijevi bok, inače imamo tulum ako se pomaknem.

  30. #27680
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Hadasa

    Kako tlak?

    Ja sam prije trudnoće spavala na lijevom boku, a sad se probudim na desnom.

  31. #27681
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Optimist-svaki dan si mjerim kod kuće (ujutro i navečer)i uvijek je najveća vrijednost 120/90...čak sam imala i 90/60,ali uglavnom se vrti oko 100/110-80/90...bila sam u petak na pregledu i tlak mi je bio 140/90 na granici, pitao je doktor tko me tako živcira,da li on? hahaha Sve je ostalo ok,zatvorena,cure su dosta živahne ,ali su malo niže...pitala sam ga za to on je rekao da je to normalno kod blizanaca ... Prije smo bili privatno na 4d i ovaj doktor je objasnio da nije zabrinjavajuće jer nisu toliko nisko,ali malo niže. Zanimljivo mi je bilo kako bilo koji doktor koji me je sada pregledao i na odjelu i privatno ,osim mog socijalnog u domu zdravlja imaju dosta negativan stav na Petrovu .

  32. #27682
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    za tvog gina, u svakoj šali, pola istine

    Super za tlak, normalan je, ali mjeri i dalje, naravno. Mislim da ti je ovaj povišeni zbog pregleda i straha, ali za svaki slučaj ga prati.

    A što se Petrove tiče…nekako sam i ja stekla dojam da dosta "vanjskih" ginekologa ima taj generalni negativni stav prema njoj, ali da je to ipak nepošteno prema krasnim liječnicima i sestrama koji tamo rade.

    Da mene osobno pitaš, tamo rade i grozni i predivni liječnici, ovisi kod koga potrefiš ili koga izabereš.

  33. #27683
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Vidi vidi, mogla bi i ja probati taj čudotvoran magnezij Optimist. Ja uzimam od Twinlaba. Nemam grčeve u nogama ali možda se moja maternica više sprijatelji s ovim s iherba.
    Sutra ujutro imam pregled, pa ću očito ponovno pričati s gin nakon cervikometrije ali badava ju ponovno pitam za normabele kad ona kaže da oni nemaju utjecaja na te mišiće nego na poprečne Bilo kako bilo, imam "izvor" normića pa ako treba i kontra njene volje

  34. #27684
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni je super magnezij citrat od dm-a, svaka mu čast

    Što se tiče seksa, u prvoj trudnoći kako sam bila na mirovanju mi nije padao na pamet. A sad, napaljena za poludit Jako mi fali i jedva čekam da možemo. Čak bih si priuštila i orgazam (nemam kontrakcije nakon) al me frka da ne bi možda skratio cerviks. Uf...

  35. #27685
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ja pijem ovaj:
    https://es.iherb.com/pr/now-foods-ma...50-tablets/691

    Twinlabov je oksid, pila ga i ja.

    Frendica je zbog bh kontrakcija pila 3x2, cak su joj nekad i povecavali dozu. Trudnocu joj je vodio jako iskusan bolnicki gin.

    A sto se napaljenisti tice, Vrci, sestro :grli:

  36. #27686
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Buduci da bih rado rodila u 2018., rekla sam muzu da se druzimo na staru godinu ak ne rodim prije [emoji38]
    Nije odisevljen idejom seksa pred termin

  37. #27687
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    I ja sam trebala recimo kad sam isla na kiretazu zadnju donijeti B1, jer D1 ne pokriva toi.

    Optimist,
    Ah..kako koji dan, mozda su manji bolovi nego prijeu ali stalno osjecam... ali ne brinem se toliko radi toga, valjda je kod mene to normalno.

    I ja pijem magnezijev citrat iz Dm, super mi je !

    Muma,
    Meni je dokt.rekao da apsolutno nema smisla koristiti Duphastone....ugl.ovdje nisam pisala curama...ali nastale su komplikacije bile, jedni su mi ukinuli Utrog.a drugi mi je rekao da je Utrog.potreban....ugl.presla sam na progesteron depo injekcije, svaka dva tjedna + utrog.prije spavanja.
    U razgovoru s tim dokt.Duphastone nema apsolutno nikakvog smisla uzimati, em steti jetri....utrog.je puno bolji, sprijecava even.skracivanje cerviksa, umiruje kontrakcije...mozda da porazgovaras s dokt.o promjeni s Duphastona na Utrog??
    Normabel ja redovito pijem, i to mi dokt.opce prakse salje....

  38. #27688
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Frendica je zbog bh kontrakcija pila 3x2, cak su joj nekad i povecavali dozu.
    Ovo se odnosilo na Normabele.

  39. #27689
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Buduci da bih rado rodila u 2018., rekla sam muzu da se druzimo na staru godinu ak ne rodim prije [emoji38]
    Nije odisevljen idejom seksa pred termin
    Moj problijedi kad mu spomenem sex Fora mi ga je malo cimati da bi mogli.

    Uzasno se boji i zagarantirano nema sexa dok ne rodim
    Posljednje uređivanje od Optimist : 13.11.2017. at 13:06

  40. #27690
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Moj ginekolog i ja samo nekako uspjeli našli neki način za komunikaciju, nije idealno ali malo bolje nego prije...mislim da za tlak veliku ulogu ima on i strah.
    Ovo za Petrovu sam se najviše naslušala kod privatnika,štome je dosta i zasmetalo,zato jer sam ja platila to vrijeme,željela sam čuti o svojim bebama a ne njegove osobne stavove i mišljenja,s tim da mi je poprilično nasrtljivo nametao da kupim neke njegove vitamine i preparate koje on prodaje u svojoj klinici...ipak zadovoljna sam pregledom,idući kod mog tlakaša 30.11...tko će se dočekati sad smo 24tt + 2 ...

  41. #27691
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Ajde me (ponovno) prosvjetlite (zaboravih) - citrat vs oksid... Ja se sjećam da šumeći magnezij treba izbjegavati i da uzmem u tabletama jer su to citrati...iliiii ?!?!?! Jel ja to pijem mg bez efekta?

    Jedva sam čekala da se skinem s utrogestana, a eto, idem ga onda ponovno žicat (iako će ona reći da su progesteroni progesteroni...ali pitat ću). A 3x2 normića mi se čini puuuno - dovoljno da ja počnem piti barem 1xdnevno od 2mg. Tnx cure!

    A sex...mm ni ne traži Dovoljno dobro zna moj cervix da mu se ne želi približiti. Sav je oduševljen kad mu kažem da sam cijelo jutro vegetirala na kauču jer ne želi da se forsiram

  42. #27692
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Da li je istina da bi Magnezij trebalo ukinuti zadnji mjesec trudnoce kako bi znali prepoznati prave kontrakcije ili tako nesto? To sam jucer cula i malo mi glupo zvuci al reko bas da pitam?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  43. #27693
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    DM šumeći u vrećicama je citrat, kao i Nutripharmove šumeće tablete. Mislim da su sve ostale šumeće oksid

    Kod tableta isto ima i oksida i citrata, koliko mi Google izbacuje Twinlab tablete su oksid, Solgar su citrat

  44. #27694
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Razlika izmedju oksida i citrata je u iskoristivosti u organizmu, oksid nam slikovito protrci kroz tijelo, svega par posto se zaista apsorbira u organizmu, dok je taj postotak kod citrata visokih 90%.

    Znaci, oksid popijes i pokakas , dok citrat dodje tamo gdje i treba.

    Oba mogu biti i u tabletama i u prahu, nek te to ne buni, moralo bi pisati na deklaraciji o kojem obliku se radi.
    Mislim da se sumeci cesto izbjegava i radi umjetnih sladila.
    Najcesce se prodaje oksid, jer je najjeftiniji, npr. Solgarov je citrat i skup je.

    Ovaj iz DM-a ima OK cijenu i cure ga hvale pa vrijedi probati.

  45. #27695
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Kako je moja curka ojacala

    Maloprije smo, kad sam legla, prvi put vidjeli da se desni dio trbuha ispupcio i jace sam osjetila lupkanja

    MM se prepao i pita je li to normalno

    Jesu i vama rapidno pojacali pokreti od ovih tjedana i postali vidljivi, sad sam 25+1?

  46. #27696

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je istina da bi Magnezij trebalo ukinuti zadnji mjesec trudnoce kako bi znali prepoznati prave kontrakcije ili tako nesto? To sam jucer cula i malo mi glupo zvuci al reko bas da pitam?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja guglala neki dan, nasla info najkasnije tjedan dana pred termin prestati, jer usporava otvaranje.
    Ja cu pitati gin, a planiram prestati s 37/38tt.

  47. #27697

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Evo ja se javljam iz bolnice. Ujutro na wc papiru vidjela tamnu krv, otisla kod svoje dr i ona me poslala na hospitaluzaciju u bolnicu. Cerviks dugacak i zatvoren, jedini problem predstavlja niska posteljica od jedne bebe. U srijedu ce biti 30 tj. Izgleda da cu u bolnici visiti do kraja, sto me bas zalosti. Dobila tokolizu od koje se tresem i deksametazon zbog brzeg razvoja pluca.

  48. #27698
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Bubekica - da tjedan dana mi zvuci razumljivo, mislim da cu i ja tako nekako...

    Marijaxy - bolje da si u bolnici ako ima potrebe, neka te promatraju svaki dan, ajde jos malo i na cilju si


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  49. #27699
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Marija, uh, bas mi je zao
    Bitno da sve dobro zavrsi

  50. #27700

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Naravno, otkud ja znam, ali imam osjecaj da ce sve biti ok i da me drze zbog predostroznosti. Nadam se da ce me pustiti ranije, pa da lezim kod kuce.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •