Stranica 6 od 33 PrviPrvi ... 4567816 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 1641

Tema: Odbrojavanje 1/2019 by Viki88, chicha i EmaG.

  1. #251
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, kolko ti traju ciklusi? Uvijek postoji mogucnost da je rano. A sve je to "car" pokusavanja. Svi ti testovi, sekirancije, razrocaranja, sve je to dio puta. Jednog dana ce se isplatiti
    Danas ili 9dno ili 10ili 11dno ..definitivno... Ako gledam po iscjedku u toku ciklusa toga najvise bilo 12dc a 13dc vec promjenio se i nije bio vise tako rastezljivi i prozirni kao bjelanjak vec postao mutan 13dc.. pa pretpostavljam da O bila tu negdje... Test osjetljivost 25ml pa mozda preraro a prije da opet nista od toga...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  2. #252
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    I dalje je nemoguce otkriti trudnocu tako rano. Pricekaj m. Znam da je tesko i izludjujuce cekati hahahaa. I mene bome ovaj potouno drugaciji pms od proslog muci. Ali moramo. Ako i ne bude pozitivan pocssti se s necim sto ne smijes ako si trudna da ti lakse padne.

  3. #253
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    I dalje je nemoguce otkriti trudnocu tako rano. Pricekaj m. Znam da je tesko i izludjujuce cekati hahahaa. I mene bome ovaj potouno drugaciji pms od proslog muci. Ali moramo. Ako i ne bude pozitivan pocssti se s necim sto ne smijes ako si trudna da ti lakse padne.
    Ja bas osjecam se posebno ovaj ciklus...iscjedak pojacan gusto bijeli vise vodenasti ,cerviks visoko...i jos puno puno toga...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  4. #254
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ovo s osjecajem me zaintrigiralo najvise. Sretno. Strpi se jos 5 dana pa vidi. Drzim fige

  5. #255
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo s osjecajem me zaintrigiralo najvise. Sretno. Strpi se jos 5 dana pa vidi. Drzim fige
    Hvala draga...tebi takoder od sveg srca

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  6. #256
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni jos 7 dana. Ufff. Bas sam htjela ovaj mjesec opusteno i bez ocekivanja, a onda odjednom simptomi pmsa/rane trudnoce odmah nakon ovulacije. Bas me to iznenadilo. Plus sve suprotno skoro od proslog mjeseca hahaha

  7. #257
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni jos 7 dana. Ufff. Bas sam htjela ovaj mjesec opusteno i bez ocekivanja, a onda odjednom simptomi pmsa/rane trudnoce odmah nakon ovulacije. Bas me to iznenadilo. Plus sve suprotno skoro od proslog mjeseca hahaha
    To i ja kazem...sve isto kako ti pises i kod mene

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  8. #258

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 6.5.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 43. dc
    Andydea123~~~~~~~~~42. dc

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~~~25. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~24. dc
    justme409~~~~~~~~~~21. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~14. dc
    jagodicabobica~~~~~~~11. dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~6. dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~5. dc

  9. #259

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Cure, kad se počnu upotrebljavati lh trakice? Danas mi je 6. dan ciklusa, a ciklusi su mi inače produženi 30 - 40 dana. Razmišljala sam da počnem ih koristiti oko 10. dana ciklusa. Mislite li da je to ok? Hvala

  10. #260
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, kad se počnu upotrebljavati lh trakice? Danas mi je 6. dan ciklusa, a ciklusi su mi inače produženi 30 - 40 dana. Razmišljala sam da počnem ih koristiti oko 10. dana ciklusa. Mislite li da je to ok? Hvala
    Mozes...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  11. #261

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, kad se počnu upotrebljavati lh trakice? Danas mi je 6. dan ciklusa, a ciklusi su mi inače produženi 30 - 40 dana. Razmišljala sam da počnem ih koristiti oko 10. dana ciklusa. Mislite li da je to ok? Hvala
    Ako su ti produženi ciklusi, onda možeš i tek 14-15 dan početi. Meni su ciklusi bili oko 32 dana i ja bi kretala tako 12-13 dan i uvijek bi mi peak bio tek oko 18-19 dana.
    Sretno!

  12. #262
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Meni su ciklusi oko 28 dana, peak hvatam negdje 10-11dc tako da ti je cak mozda i rano od 10dc ali ako imas dosta, pisni po jednu poslijepodne pa kad krene tamniti mozes i po dvije. Ja tocno osjetim evo danas vec treci dan dole nadutost i pritisak. Pa zakljucujem da je taj osjecaj prisutan prije same O odn. prije pucanja folikula.

    Ljube, meni pred O sluz prede iz rastezljive u vodenastu i rijetku, a prijateljica mi je rekla da je na sam dan ovulacije suha. I kod sebe sam primjetila da imam par suhih dana i onda prije M opet krene rastezljiva sluz.

    Dobro jutro svima!

  13. #263
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jutro cure!nisam se prosli mjesec javljala,imala sam puno obaveza. uglavnom,prosli cikus sam dobila M 24.dc (kod gin O utvrdena na 10.dc). Sada sam trenutno na 19.dc tako da mozete korigirati listu. inace,vadila sam testosteron i free testosteron i danas sam isla kod gin po nalaze i sve je ok. malo smo pricali,nije me pregledavao nego me narucio 2-3 dana nakon M da pokusa tempirati O prema UZV-u. rekao mi je da se nista ne brinem jer mozda i ne stigne M (rekao je da ce drzati fige da ne stigne M i da se svakako vidimo). od simptoma ovaj mjesec imam jaku nadutost,vjetrove,grudi su mi na dodir bolne i malo su punije. prosli mjesec me M iznenadila 3 dana prije i nisam imala nikakvih simptoma,nikakvih. ipak,ne nadam se previse.
    viki88 drzim fige da je sve ok.

  14. #264
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su ciklusi oko 28 dana, peak hvatam negdje 10-11dc tako da ti je cak mozda i rano od 10dc ali ako imas dosta, pisni po jednu poslijepodne pa kad krene tamniti mozes i po dvije. Ja tocno osjetim evo danas vec treci dan dole nadutost i pritisak. Pa zakljucujem da je taj osjecaj prisutan prije same O odn. prije pucanja folikula.

    Ljube, meni pred O sluz prede iz rastezljive u vodenastu i rijetku, a prijateljica mi je rekla da je na sam dan ovulacije suha. I kod sebe sam primjetila da imam par suhih dana i onda prije M opet krene rastezljiva sluz.

    Dobro jutro svima!
    Ja sam prije M uvijek suha...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  15. #265
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ma ja inace ne nadam se nicemu uopce...

    Bar smo sve pokrili i bilo sluzi ko u prici i opet ni to nista nije pomoglo...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  16. #266

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Odlučila sam da se neću više opterećivati sa sluzi toliko jer se osjećam poprilično glupo iz mjeseca u mjesec proučavajući je kući na wc-u, kod roditelja, na poslu, prijatelja...stalno čekam tu sluz koja je samo jedan dan u ciklusu izrazito gusta, ljepljiva, obilna i prozirna. Često kao da u jednom komadu "izađe van", većinom "izađe" kad se brišem nakon mokrenja. Nakon te obilne sluzi par dana imam tragove sluzi i zatim rijetki bijeli iscjedak koji traje dan/dva prije M. Ta dva dana max prije M sam suha ko barut. Ginekolog mi je rekao da je najvjerojatnije ovulacija taj dan kad mi je sluz najobilnija ili dan nakon. Sve dane ovulacije imam bolove najčešće i lijevo i desno te zatvor i razdražljivost. Grudi su mi bolne, ali to ovisi i o stimulaciji bradavica tijekom odnosa. Ovo će biti prvi mjesec da koristim trakice, za 10 dana sam naručena na humanu. Ugl. hvala cure na savjetima i sretno svima!

  17. #267
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni se cini da je meni sluz obilnije prije i poslije o hahahha.
    Eto to ne pratin. Meni se čini da je ja imam manje

  18. #268
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja cu test jos napraviti u cetvrtak to bude 27dc i rodendan mog muza... U zadnje trudnoci isto sam radila test 27dc a 28dc beta bila 58..a test jedva jedva vidljiva crtica.pod mikroskopom jedva vidljiva i pojavila se tek nakon 10-15min dok sam test htjela bacati....naravno ako do tad ne dobijem M...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  19. #269
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ljube tako ti je i najpametnije. Sve ovo prije nece pokazati cak ako je i trudnoca u pitanju. Osim ako o nije puuno prije. Bilo bi najbolje da odmah znamo, ali na zalost ne ide tako hahaaha.

  20. #270
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube tako ti je i najpametnije. Sve ovo prije nece pokazati cak ako je i trudnoca u pitanju. Osim ako o nije puuno prije. Bilo bi najbolje da odmah znamo, ali na zalost ne ide tako hahaaha.
    Ajme draga moja... Ali vec sam pripremljena na neg.rezultat...prsa osjetljiva, napuhnulo me ,iscjedak pojacan...ali povremeno osjecam mucninu i neka cudno mi je sto mi je stalno neka zimica lovi vec tri dana...bas sam nikud nikam i nista mi se ne da...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #271
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ljube drzim fige za rodendansko iznenadenje!

    Meni jucer lh pozitivna, bas je testna bila tamnija od kontrolne! Danas je vec skroz svijetla. Nadam se da to znaci da je folikul puknuo. Pokrili jesmo.
    I 15.4. sam narucena za briseve, tako da cu do kraja mjeseca i to imati.

  22. #272
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni prsa, tj samo jedna, na minute. Malo boli uzasno, pa malo ne boli, pa trnci unutar maternice pa nista pola dana, pa, malo stisne, pa pusti, pa pritisak neki, pa nista... Jos do ned barem pricekati moram sa testom

  23. #273

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 7.5.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 44. dc
    Andydea123~~~~~~~~~43. dc

    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~~25. dc
    justme409~~~~~~~~~~22. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~15. dc
    jagodicabobica~~~~~~~12. dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~7. dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~6. dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~1. dc

  24. #274
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Buncek,meni pisi 20.dc

  25. #275
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Ola curke! Da se i ja malo javim. Nisam bas aktivna u zadnje vrijeme.
    Uglavnom nakon silnih pregleda, pracenja hormona i O dosli smo do dijagnoze...asinhronija izmedju ovulavijskog i endometrijskog ciklusa. Sto ce reci nemam problem sa oplodnjom, ali je problem sa implantacijom. Preporuka ivf.
    Pokusali smo ovaj ciklus sa letrazolom (koliko sam ja skuzila to je malo jace od klomifena) i ciljanim odnosima.
    Imala sam dva vodeca folikula, koja su oba pukla sinoc. Jedan 22,3 i drugi 19,6mm i endometrij 13,4mm. Lijepo smo to pokrili i sad cekamo. Ako ne dodje M za 14 dana vadim betu. Gin kaze da su sanse ogromne, pa cak i za blizance s obzirom na dva puknuta folikula.

  26. #276
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Ola curke! Da se i ja malo javim. Nisam bas aktivna u zadnje vrijeme.
    Uglavnom nakon silnih pregleda, pracenja hormona i O dosli smo do dijagnoze...asinhronija izmedju ovulavijskog i endometrijskog ciklusa. Sto ce reci nemam problem sa oplodnjom, ali je problem sa implantacijom. Preporuka ivf.
    Pokusali smo ovaj ciklus sa letrazolom (koliko sam ja skuzila to je malo jace od klomifena) i ciljanim odnosima.
    Imala sam dva vodeca folikula, koja su oba pukla sinoc. Jedan 22,3 i drugi 19,6mm i endometrij 13,4mm. Lijepo smo to pokrili i sad cekamo. Ako ne dodje M za 14 dana vadim betu. Gin kaze da su sanse ogromne, pa cak i za blizance s obzirom na dva puknuta folikula.
    Kako ti ga pila??? I dal ti to dobila na recept???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  27. #277
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Ola curke! Da se i ja malo javim. Nisam bas aktivna u zadnje vrijeme.
    Uglavnom nakon silnih pregleda, pracenja hormona i O dosli smo do dijagnoze...asinhronija izmedju ovulavijskog i endometrijskog ciklusa. Sto ce reci nemam problem sa oplodnjom, ali je problem sa implantacijom. Preporuka ivf.
    Pokusali smo ovaj ciklus sa letrazolom (koliko sam ja skuzila to je malo jace od klomifena) i ciljanim odnosima.
    Imala sam dva vodeca folikula, koja su oba pukla sinoc. Jedan 22,3 i drugi 19,6mm i endometrij 13,4mm. Lijepo smo to pokrili i sad cekamo. Ako ne dodje M za 14 dana vadim betu. Gin kaze da su sanse ogromne, pa cak i za blizance s obzirom na dva puknuta folikula.
    Letrizol ustvari isto Femar??

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  28. #278
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Letrizol ustvari isto Femar??

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Femara

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  29. #279
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Iva, kad procitam tvoj post dajes mi puno nade da cemo i mi saznati nesto konkretno. Kakvi su ti ciklusi inace?
    Drzim fige da za dva tjedna vidis lijepu i debelu betu!

  30. #280
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Ljube je to je femara. Ja sam konkretno pila Avomit 2x2,5mg ujutro od 3 do 7dc. Dobila sam na recept koji je napisao moj gin po preporuci doktorice za humanu reprodukcijuniz Petrove.

    Jagodice ciklusi su mi relativno uredni, od 28 do 34 dana. Ali su zato M izrazito bolne i obilne.

    I ne posustajte i ne odustajte...ja znam da nas sve negdje ceka jedna (ili vise ) mala srecica.

  31. #281

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Gin kaze da su sanse ogromne, pa cak i za blizance s obzirom na dva puknuta folikula.
    Joooj Iva

  32. #282
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Test napravljen i - ko kuca... Nista ni ovog puta... Definitivno negdje postoji kvaka samo sto ja vise nemam snage da tu kvaku trazem...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od ljube555 : 08.05.2019. at 06:21

  33. #283

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 8.5.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 44. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~26. dc

    Odbrojavalice

    justme409~~~~~~~~~~23. dc
    Andydea123~~~~~~~~~21. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~16. dc
    jagodicabobica~~~~~~~13. dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~8. dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~7. dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~2. dc

  34. #284
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Ljube nema predaje!!! Poslala sam ti pp

  35. #285

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Drage moje.. čitam vas stalno.. moji nalazi su čudni ajme.. 3.5.beta 29.28 onda 6.5.109
    52.. dobila sam duphaston 4 odmah i 3x1 dalje..
    Najgore što non stop krvarim po malo..
    Mirujem al izluđena sam više sa svim.. betu opet idem vaditi za dva dana.
    Dijagnoza
    Grav.hbds 5+3
    Ab.imminens
    Da li je netko od vas imao slično iskustvo a da je ipak sve na kraju bilo dobro?

  36. #286
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje.. čitam vas stalno.. moji nalazi su čudni ajme.. 3.5.beta 29.28 onda 6.5.109
    52.. dobila sam duphaston 4 odmah i 3x1 dalje..
    Najgore što non stop krvarim po malo..
    Mirujem al izluđena sam više sa svim.. betu opet idem vaditi za dva dana.
    Dijagnoza
    Grav.hbds 5+3
    Ab.imminens
    Da li je netko od vas imao slično iskustvo a da je ipak sve na kraju bilo dobro?
    Ako gledati betu beta je uredu..a sto se tice krvarenja postoji mogucnost da je hematom ili jos svasta..
    Ja u jednoj trudnoci smedarila do 12tt i sve bilo uredu bio hematom a u zadnji trudnoci smedarila i krvarila ali imala sam trojkice i nije dobro zavrsilo se sa 15tt...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  37. #287
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube nema predaje!!! Poslala sam ti pp
    Poslala sam ti draga pp

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  38. #288

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Ako gledati betu beta je uredu..a sto se tice krvarenja postoji mogucnost da je hematom ili jos svasta..
    Rekli su da se pravilno dupla..
    Hvala ti, malo si me utješila

  39. #289
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Rekli su da se pravilno dupla..
    Hvala ti, malo si me utješila
    Da, rekla sam da je duplanje bete uredu.... Malo manje ali valjda bila kasnije imlantacija i zavisi od duzine ciklusa... Ali nije ni bitno da je mala bitno duplanje...

    To prirodna trudnoca??? Nakon koliko pokusavanja???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  40. #290

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Prirodna je. Nakon godine ne čuvanja. Rekli smo ako bude bude. Al ovo nisam očekivala. Prve dvije trudnoće uredne od početka do kraja.. s tim da je od zadnje trudnoće prošlo 12 godina. Nisam ni ja više mlada..38 godina.

  41. #291
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Prirodna je. Nakon godine ne čuvanja. Rekli smo ako bude bude. Al ovo nisam očekivala. Prve dvije trudnoće uredne od početka do kraja.. s tim da je od zadnje trudnoće prošlo 12 godina. Nisam ni ja više mlada..38 godina.
    Draga moja , ah i kod mene takoder... 4trudnoci uredne bez problema pogotovo 4bila nisam ni znala da sam trudna da nisam imala trbuh..nakon god.dana od zadnje isli smo na peto i trojkice i zadnja beba dogurala do 15tt i stalo srceko i kiretaza bila napravljena 6.7 prosle god.i od tad nikako da primi se... Zelja jaka a bol jos jace i tuga svaki mjesec.. i ovaj sam vec otplakala i dusu isplakala test ujutro bio neg.
    Negdje kvava u necim a snage vise nemam od trazim tu kvaku u cemu problem... Svi trudnoci iz prve osim trece koja bila vantelesna...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #292
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Curke 15.5.je majcin dan?

  43. #293
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ljube, cula sam, za nekog vrhunskog dr profesora u petrovoj. Aj mi se javi pp.

  44. #294
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Prirodna je. Nakon godine ne čuvanja. Rekli smo ako bude bude. Al ovo nisam očekivala. Prve dvije trudnoće uredne od početka do kraja.. s tim da je od zadnje trudnoće prošlo 12 godina. Nisam ni ja više mlada..38 godina.
    Ja imam 37g

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  45. #295

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Vjerujem da ti je teško..i vjerujem da te se ničim ne može utješiti..nemoj se predavati i sigurna sam da će uskoro biti taj +

  46. #296
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerujem da ti je teško..i vjerujem da te se ničim ne može utješiti..nemoj se predavati i sigurna sam da će uskoro biti taj +
    Netko kaze sa vremenom lakse...ni je tocno... Ta bol na srcu uvijek prisutna i stalno osjecaj da nesto nedostaje....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  47. #297
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Nema predaje! Ja imam 42 i ne odustajem

  48. #298
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sam se bez veze godinama opteretila, ali isto bi do 30te prvo

  49. #299
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Mi kad smo krenuli pokusavati prije 3 god par mjeseci sam bila oke, i onda sam pocela psihicki jako padati. Previse sam trazila simptome, guglala, osluskivala. Imala sam osjecaj da toliko jako to zelim da cu snagom volje ostati trudna. Svaka menga oplakana. Onda smo kao stali na loptu, prestala sam sve pratiti, odnosi i dalje nezasticeni ali jedno godinu i pol nisam bas nista pratila. I sad kad smo opet krenuli intenzivno se baviti time, totalno mi je psiha drugacija nego tad. Cak i kad znam da cemo u MPO vode i da cu se nahodavati po doktorima, nekako mi nije ni malo tesko. Tesko mi je uvijek vidjeti negativan test jer nada uvijek postoji. Ali nekako sam se i ja malo promjenila i nabacila neki borbeni stav. Nadam se da cu ga zadrzati.

    Ljube, zao mi je sto prolazis te teske i tuzne dane. Zao mi je svakog minusa i svake m koja dode kod svih vas. Nadam se da je kao i sa porodom, i da jednom kad bebac dode, sve ce se to ciniti nebitnim i zaboraviti.

    Di nam je Viki? Kad ona ide na pregled? Jel jucer trebala?

  50. #300
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Cure, zanima me kako ide ta folikulometrija. Koji dc se ide gin? Ako ovaj put se ne dogodi cudo u 5tom mj idem na uvz pa vidjeti.

Stranica 6 od 33 PrviPrvi ... 4567816 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •